Bitstamp לעומת Kraken: האם כדאי לך ללכת על Bitstamp או Kraken?

ברכות, מתחילים בקריפטו! יש לך הרבה שאלות לגבי מטבעות קריפטוגרפיים, לא? אבל זה בסדר, יש לי הרבה תשובות!

ללמוד על קריפטוגרפיה זה כמו לאכול המבורגר ענק. לא הייתם מנסים לאכול המבורגר ענק בפה אחד, נכון? היית לוקח הרבה נגיסות קטנות. מהר מאוד, ההמבורגר ייעלם!

כיום, הנגיסות הקטנות שתקחו הן קראקן וביט-סטמפ. שניהם חילופי מטבעות קריפטוגרפיים. חילופי מטבעות קריפטוגרפיים הם עסק המאפשר לך לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים. בתור טירון חדש, חשוב שתבחרו בחילוף הנכון כדי להתחיל. מסחר בבורסה הנכונה יהפוך את חוויית הקריפטו שלך למהנה הרבה יותר!

אז מה עדיף, Bitstamp או Kraken? לאחר קריאת מדריך זה, תוכל להחליט איזו חילופיה מתאימה ביותר עבורך. במדריך זה אספר לכם על כל התכונות של כל פלטפורמה. אדבר גם על ההבדלים והדמיון בין השניים. אני אפילו אגיד לך מי נקרא על שם מפלצת ים ענקית!

נתחיל במבט מהיר על האופן שבו Bitstamp ו Kraken התחילו …

חותמת ביט מול קראקן: היסטוריה

שנת 2011 הייתה שנה מעניינת עבור מטבעות קריפטוגרפיים. החדשות הטובות היו שמחירו של ביטקוין אחד (BTC) עלה לראשונה לדולר אמריקאי אחד. אנשים התחילו לראות כמה חשוב יכול להיות מטבע החוץ.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

החדשות הרעות היו שחילופי הקריפטו הגדולים בעולם, הר. גוקס, נפרץ. זה גרם להרבה אנשים לחשוב שהם לא יכולים לסמוך על המטבע הקריפטוגרפי.

שלושה גברים צעירים ראו את ההצלחה של הביטקוין ואת הכישלון של הר. גוקס. הם החליטו כי מטבעות קריפטוגרפיים זקוקים לבורסות שאנשים יכולים לסמוך עליהם. אחד מהאנשים האלה ייסד את קראקן ואילו שני האחרים הקים את Bitstamp. להלן סיפוריהם;

סיפור חותמת הביט

חותמת ביט מול קראקן

Nejc Kodric ודמיאן Merlak הקימו Bitstamp במולדתם סלובניה. הם רצו ליצור פלטפורמה שמשתמשים יוכלו לסמוך עליה באותה מידה שהם סומכים על בנק אנגליה או הבורסה בניו יורק.

לשם כך הם העבירו חלק מפעילות Bitstamp לבריטניה בשנת 2013. הם קיוו כי היותם מבוססים בחלקם באחד המרכזים הפיננסיים והמשפטיים של אירופה יסייע למשתמשים לסמוך על Bitstamp. עם זאת, בבריטניה לא היו חוקים לגבי מטבעות קריפטוגרפיים. פירוש הדבר שביטמת היה צריך להמציא כללים משלה.

חותמת ביט. עם זאת, בבריטניה לא היו חוקים לגבי מטבעות קריפטוגרפיים. פירוש הדבר שביטמת היה צריך להמציא כללים משלה.

הבעיה כאן היא שאנשים לא ממש סומכים על עסקים שמרכיבים את הכללים שלהם! קודריץ ‘ומרלק החלו לחפש מדינה שיש לה חוקים להנחיית מכירת מטבעות קריפטוגרפיים. נשיא פייפאל לשעבר, דייויד מרקוס, הציע את לוקסמבורג.

בשנת 2016, Bitstamp עברה להתגורר בלוקסמבורג והפכה לבורסת הקריפטו הראשונה המורשית בעולם. פירוש הדבר כי Bitstamp צריכה לפעול על פי אותם חוקים כמו מוסדות פיננסיים אחרים בלוקסמבורג. פירושו של רישיון בלוקסמבורג כי Bitstamp מורשה בכל 28 מדינות האיחוד האירופי.

שר האוצר של לוקסמבורג שקוראים לו העסקה “אבן דרך לביטקוין ולמטבע דיגיטלי באירופה”. די מגניב, נכון? אבל מה עם קראקן?

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

סיפור קראקן

חותמת ביט מול קראקן

קראקן הוקם על ידי ג’סי פאוול בסן פרנסיסקו, קליפורניה. פאוול היה במשרדי הר. גוקס ביפן והיה המום ממה שראה. הר גוקס היה מסודר בצורה גרועה והיה איטי להגיב לבעיות משתמש. הוא הבין שמטבעות קריפטוגרפיים ייכשלו אלא אם כן החליפין שלהם ינוהלו טוב יותר.

כמו Bitstamp, גם קראקן נוצר כדי להיות משתמש חילופי שיכול לסמוך עליו. פאוול רצה שהמשתמשים יוכלו לראות כיצד קראקן עבד. הוא גם רצה שמשתמשים יידעו שכספם בטוח בקראקן.

לשם כך, קראקן התנדב להוכחת ביקורת עתודות בשנת 2014. משמעות הדבר היא שאפשר למישהו (סטפן תומאס) מחוץ לעסק לבדוק את כספי הבורסה. קראקן עבר את המבחן.

קרקן יצר קשרים עם מוסדות פיננסיים גדולים באירופה ובאסיה. היא קנתה גם עסקים אחרים בהצפנה CryptoWatch ו גלידרה. בשנת 2016, קראקן רכש שלוש בורסות מטבעות, Coinsetter, Cavirtex ו- CleverCoin. קניית מטבעות וקווירטקס סייעה לקרקן לצמוח בצפון אמריקה ו- CleverCoin הפכה אותה לחזקה יותר באירופה.

בדיוק כמו מפלצת הים הענקית, היא נקראת על שם, לקרקן יש זרועות ארוכות שמגיעות לאוקיאנוסים העולמיים!

Bitstamp ו Kraken הם כעת שתי חילופי חילופי העולם הוותיקים והמכובדים ביותר. איזו חילופין גדולה יותר, Bitstamp או Kraken? כדי לפתור את זה, נצטרך לבדוק את המספרים …

חותמת ביט מול קראקן: גודל

הדרך הטובה ביותר להבין את גודל בורסת המטבעות היא לבחון את נפח המסחר שלה 24 שעות ביממה. נפח המסחר של הבורסה הוא הסכום הכולל של קריפטו שנקנה ונמכר ביום אחד. בדרך כלל הוא נרשם כסכום של דולר אמריקאי. להלן מחזורי המסחר של Bitstamp ו- Kraken בתאריך 18/04/18;

איך מספרים אלה משתווים לשאר השוק?

נפח המסחר הפועל 24 שעות ביממה של כל הבורסות הרשומות coinmarketcap.com היה יותר מ- 18 מיליארד דולר עבור 18/04/18. זה נותן לקרקן בערך 9% ו Bitstamp בערך 6% של השוק. קראקן הוא מדורג בתור הבורסה ה -12 בגודלה בשוק וביטסטאמפ היא ה -14.

אז, קראקן גדול יותר, אבל לא בהרבה. אם קראקן הוא מקדונלד’ס אז ביטסטאמפ הוא בורגר קינג!

הגודל לא באמת כל כך חשוב כשבוחרים בורסת קריפטו. המטבעות שמציעה בורסה הם. בואו נסתכל על המטבעות שמציעים Bitstamp ו- Kraken …

חותמת ביט מול קראקן: מטבעות

שתי הבורסות מציעות הרבה שירותי מטבע שונים ולכן אני אפרק את החלק הזה לנתחים בגודל ביס!

סחר במט”ח של פיאט

אחד הדברים הראשונים שאתה צריך לדעת על כל חילופי הצפנה הוא האם אתה יכול לסחור באמצעות מטבעות פיאט או לא.

הערה: מטבע פיאט הוא כל מטבע הנתמך על ידי ממשלה. הם המטבעות החוקיים של מדינות. דוגמאות למטבעות פיאט הם הדולר האמריקני, היואן הסיני והין היפני.

כמתחיל, מומלץ לבחור בורסה המציעה מסחר בפיאט במטבע של המדינה בה אתה גר. המשמעות היא שלא תצטרך להחזיק שום מטבע קריפטוגרפי או לבקר בבורסה אחרת לפני שתתחיל לסחור..

Bitstamp ו- Kraken מציעים שניהם מסחר במטבעות פיאט. להלן מטבעות הפיאט בהם תוכלו להשתמש בכל בורסה;

 • קראקן: דולר ארה”ב (דולר ארה”ב), דולר קנדי ​​(CAD), ין יפני (JPY), לירות בריטיות (ליש”ט) ויורו (יורו).
 • חותמת ביט: דולר ארה”ב (דולר ארה”ב) ויורו (יורו).

  טיפ מהיר: אתה יכול להשתמש גם בלירות בריטיות ובפרנקים שוויצריים ב- Bitstamp אך לא תוכל לסחור איתם. הם יומרו לדולר או ליורו לפני שתוכלו לסחור איתם.

אז שתי הפלטפורמות מציעות לסחור עם מטבעות פיאט, אך מה שמציע את המבחר הטוב ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים?

בחירת מטבעות קריפטוגרפיים

אתה יכול לסחור עם 17 מטבעות קריפטוגרפיים שונים ב- Kraken. הם:

 • ביטקוין (BTC)
 • מזומן ביטקוין (BCH)
 • מקף (DASH)
 • EOS (EOS)
 • ליטקוין (LTC)
 • Augur (REP)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • אתריום (ETH)
 • גנוסיס (GNO)
 • מלון (MLN)
 • קשירה (USDT)
 • Dogecoin (XDG)
 • מונרו (XMR)
 • אדווה (XRP)
 • Zcash (ZEC)
 • לומן כוכבי (XLM)
 • איקונומי (ICN)

אתה יכול לסחור עם 5 מטבעות קריפטוגרפיים שונים ב- Bitstamp. הם;

 • ביטקוין (BTC)
 • מזומן ביטקוין (BCH)
 • ליטקוין (LTC)
 • אתריום (ETH)
 • אדווה (XRP)

לקרקן יש 57 צמדי מסחר ייחודיים. לחותמת ביט יש רק 11.

הערה: צמד מסחר הוא שני מטבעות שניתן לסחור בהם. למסחר יהיה שער חליפין כמו זה שרואים בשדה התעופה. דוגמה לצמד מסחר שמציעה Bitstamp הוא 1 BTC = 7,965.56 דולר. לא כל שילוב של מטבעות יהיה זוג מסחר. לדוגמא, Bitstamp אינו מציע שער חליפין עבור Ethereum ל- Litecoin.

חותמת ביט מול קראקן? קראקן הוא המנצח הברור כאן. הבחירה שלה במטבעות ובזוגות המסחר טובה בהרבה מזו של Bitstamp.

Kraken מציעה למשתמשים מתקדמים יותר אפשרות בחירה טובה יותר של סוגי מסחר. לדוגמא, קראקן מציעה מסחר בשוליים, סגירות מותנות ומסחר אוטומטי. לא יודע מה כל זה אומר? ובכן, כל שעליך לדעת הוא שתכונות אלה אינן מיועדות למתחילים! עם זאת, אפשרויות מסחר מתקדמות הופכות את קראקן לפופולרי בקרב סוחרים מנוסים.

מה עם מסחר בניידים, אתם שואלים?

Bitstamp לעומת Kraken: אפליקציות לנייד

שתי הבורסות מציעות סחר באפליקציות סלולריות. אתה יכול להשתמש רק ב- Kraken ב- iOS, אך באפשרותך להשתמש ב- Bitstamp ב- iOS וב- Android. לאפליקציה של Bitstamp יש מוניטין טוב יותר מכיוון שהאפליקציה של קראקן יכולה להיות מטושטשת ולא אמינה.

כעת אתה יודע באילו מטבעות אתה יכול לסחור, באילו סוגי עסקאות אתה יכול לבצע ובאילו מכשירים אתה יכול להשתמש. לאחר מכן, בואו נסתכל על העמלות ש- Kraken ו- Bitstamp גובים.

חותמת ביט מול קראקן: עמלות

העמלות שמשתמשים משלמים עשויות להשתנות מאוד בהתאם למקום מגוריהם. העמלות יכולות גם להשתנות בהתאם לסוחרי המטבעות הפיאטיים ולגודל המסחר.

אגרות קראקן

עמלות קראקן הן מהנמוכות בשוק. ברוב העסקאות, הקונה יחויב 0.16% והמוכר יחויב 0.26%. לא רק שעמלותיו של קראקן נמוכות, הן גם פשוטות. חדשות מעולות למתחילים!

קראקן לא גובה תשלום עבור פיקדונות קריפטוגרפיים. חלק מההפקדות של פיאט אינן בחינם, אך לרובן תשלום קטן. לדוגמא, אם אתה גר ב- SEPA (אזור תשלום יחיד ביורו) אז הפקדות של אירו הן בחינם. עם זאת, אם אתה גר בארה”ב, גובה תשלום של 5 דולר ארה”ב בגין פיקדונות של דולרים אמריקאים. משיכות פיאט ומטבעות קריפטוגרפיים כרוכות גם בעמלות קטנות.

אגרות חותמת ביט

דמי חותמת ביט דומים לזו של קראקן. הם נמוכים ופשוטים להבנה. חיובי חותמת ביט 0.25% לכל עסקאות מתחת ל -20,000 דולר.

Bitstamp גובה תשלום נוסף עבור כמה פיקדונות ומשיכות פיאט. כמו קרקן, Bitstamp לא גובה תשלום עבור הפקדות של אירו ב- SEPA. עם זאת, היא גובה לפחות 7.5 דולר על פיקדונות בדולר אמריקאי. Bitstamp לא גובה תשלום עבור משיכות מטבעות קריפטו.

Bitstamp ו Kraken שניהם עמלות נמוכות יותר מאשר רוב חילופי הצפנה האחרים. ב Bitstamp לעומת Kraken: אגרות, כולם מנצחים! חשוב מכך, הם פשוטים. כמתחיל, חשוב לשמור על דברים פשוטים וקלים.

אז, מה קל יותר לשימוש, Bitstamp או Kraken?

Bitstamp לעומת Kraken: ידידותיות למשתמש

לא Bitstamp או Kraken תוכננו למתחילים. לשתיהן פריסות ותכונות שיכולות לבלבל בין משתמשים חדשים בקלות. אבל מה עדיף?

קראקן מציעה שלוש רמות מסחר. הם; פשוט, ביניים ומתקדם. לקרקן יש גם קטע עזרה שימושי מאוד בנושא זה דף הבית. אני ממליץ למתחילים להשתמש רק בהגדרות סחר פשוטות. עליך לקרוא גם את חלק העזרה לפני שתנסה להשתמש באתר. פריסת העמודים של קראקן גם די פשוטה, כפי שניתן לראות בהמשך;

פלטפורמת מסחר של קראקן

השירות שמציעה Bitstamp למשתמשים בו הוא הרבה יותר פשוט מזה של קראקן. למתחילים יהיה קל יותר להשתמש ב- Bitstamp מכיוון שיש לו פחות אפשרויות מטבע ופחות אפשרויות מסחר. יש בו גם דף עזרה מפורט עם תשובות לכל השאלות הנפוצות ביותר בנושא הפלטפורמה.

בעוד ש- Bitstamp היא פלטפורמה מעוצבת היטב, פריסת העמודים שלה עשויה להיות מעט מבלבלת עבור מתחילים מסוימים. הנה תמונה מדף התצוגה שלה;

דף תצוגת המסחר של חותמת ביט

חותמת ביט מול קראקן? בחלק זה אין מנצחים! שתי הפלטפורמות כנראה מתקדמות מדי עבור מתחילים חדשים. עבור חדש לגמרי, איפשהו כמו Coinbase יכול להיות מקום טוב יותר להתחיל בו. עם זאת, אם אתה רציני לגבי סחר בקריפטו אז Bitstamp ו Kraken הם מקומות נהדרים ללמוד עליהם.

השאלה החשובה ביותר שכל סוחר שואל בבחירת בורסה היא, עד כמה היא בטוחה?

חותמת ביט מול קראקן: ביטחון

לשתי החילופים היו כמה בעיות ושניהם נאלצו לעבוד קשה כדי להוכיח שהם בטוחים.

האם קראקן בטוח?

קראקן מעולם לא נפרץ ושומר כמעט על כל מטבעו במצב לא מקוון. זה גם מציע למשתמשים אימות דו-גורמי עבור חשבונותיהם.

הערה: אימות דו-גורמי הוא המקום בו לחשבון המשתמש יש שני סוגים של סיסמה.  

קראקן עוקב אחר חוקי ‘מכיר את הלקוח’ בארה”ב כדי לעצור הונאות ושימוש לרעה. עם זאת, קראקן התקשה להתמודד עם מספר המשתמשים העצום שיש לה. רבים התלוננו על זמני העסקה האיטיים ועל אובדן הכספים.

במאי 2017 נאלץ קרקן להתמודד עם מתקפת DDoS. המשתמשים לא הצליחו לבצע עסקאות והפסידו כסף.

הערה: התקפת DDoS היא המקום בו האתר עמוס על ידי בקשות מזויפות ואינו פועל כראוי עבור המשתמשים האמיתיים שלו. התקפת DDoS יכולה אפילו לגרום לאתר לקרוס.

Kraken התנתק בינואר 2018 כדי לתקן את הבעיות שהיו לה.

האם חותמת ביט בטוחה?

ל- Bitstamp יש כמה מהאבטחות הטובות ביותר בשוק. היא שומרת על כל נכסיה הדיגיטליים במצב לא מקוון ונבדקה על ידי רואי החשבון של ארנסט וצעירים. Bitstamp מציעה למשתמשים גם אימות דו-גורמי.

עם זאת, Bitstamp נפרץ. בינואר 2015, 19,000 BTC נגנבו מ- Bitstamp. הצוות של Bitstamp מיהר להגיב וכל המערכת נבנתה מחדש כדי לשמור על בטיחות הפלטפורמה. אף לקוח לא הפסיד כספים.

Bitstamp הוא המנצח כאן. זה שם את הבטיחות של כספי הלקוחות והיא מהירה לפעול כשיש בעיה. Kraken מציעה גם פלטפורמת מסחר בטוחה אך עדיין יש לה בעיות בשירות הלקוחות.

עכשיו אתה יודע כל מה שכדאי לדעת על שתי ענקיות הקריפטו האלה. מה אתה חושב? בואו נערוך סיכום מהיר לפני שתחליטו איזו חילופיה הכי מתאימה לכם …

חותמת ביט מול קראקן: מחשבות אחרונות

Kraken לעומת Bitstamp היא תחרות נהדרת. שתי הבורסות מכובדות, פלטפורמות בינלאומיות עם מיליוני לקוחות מרוצים.

קראקן מציעה עמלות ובחירה כמעט ללא תחרות. יש לו מספיק תכונות מסחר כדי לשמור על משתמשים מכל רמות החוויה מעוניינים. אם אתה מתחיל ולומד מהר, אז קראקן הוא מקום מתאים להתחיל בו.

Bitstamp היא פלטפורמה מאוד בטוחה וממוקדת בלקוח. היא רוצה שמשתמשיה יסמכו עליה באותה מידה שהם סומכים על הבנק שלהם. העמלות שלה נמוכות, כך שזה מקום טוב להתחיל לסחור בו (במיוחד אם אתה גר באיחוד האירופי). למתחילים, התכונות של Bitstamp כנראה קלות יותר לשימוש מאשר של קראקן.

עולם חילופי הקריפטו משתנה במהירות. פלטפורמות יבואו וילכו אבל נראה ששני אלה כאן כדי להישאר. הבחירה בידיים שלך. Bitstamp לעומת Kraken, מי המנצח שלך? מסחר שמח!

האם נסחרת עם Bitstamp או Kraken? תגיד לי מה אתה חושב!

האם תרצה לדעת יותר על קראקן? בדוק מה זה קראקן שלי? סקירה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map