סקירת BitMart Exchange

הגידול במשתמש BitMart ביקורות על חילופי דברים שנמצאו באופן מקוון יגידו לך ככל הנראה שהפלטפורמה המדוברת עשויה להיות שווה חקירה עבור כל מי שמחפש חילופי המטבעות הטובים ביותר שיש שם.

ובכן, אתה צודק להניח את זה.

BitMart הוא שם תכוף שתראה שמוזכר בו רשימת 20 המובילות של חילופי מטבעות. הפלטפורמה הייתה בשנת 2017 והחלה לפעול באופן ציבורי שנה לאחר מכן.

כפי שתוכלו לראות בעצמכם מעט, בורסת BitMart אכן מספקת למשתמשים מבחר רחב של תכונות והטבות שונות. באופן טבעי, יש לזכור כמה דברים לפני שתחליט אם זו באמת הפלטפורמה המתאימה גם לך – אל תדאג, מכיוון שנגיע לזה בזמן..

יתרונות

  • דמי מסחר ומשיכה נמוכים
  • ידידותי למתחילים
  • קנו קריפטו באשראי & כרטיסי חיוב, PayPal, העברה בנקאית
  • מאפיינים רבים ומאובטחים נוספים
  • מבחר רחב של מטבעות קריפטוגרפיים

חסרונות

  • לא כל כך הרבה ביקורות משתמשים שנמצאו ברשת

סקירת BitMart Exchange: PROS

כרגיל, אנו הולכים להתחיל להסתכל על חלק מה- הליבה, תכונות חיוניות זֶה BitMart מספק ללקוחותיה, ובדוק האם הפלטפורמה עושה כל כך טוב כדי לזכות בשבחים הבולטים למדי שהיא זוכה לה.

תומך במגוון רחב מאוד של מטבעות קריפטוגרפיים

בימים אלה, מטבע מוצפן תמיכה הוא כנראה אחד ההיבטים החשובים ביותר שאנשים בוחנים בעת בחירתם חילופי המטבעות הטובים ביותר לעצמם. אולם לא תמיד זה היה המקרה!

אם היית מחזיר לאחור את הזמן לפני שנתיים או שלוש – לתקופת זמן שבה ביקורות BitMart של משתמשים אפילו לא היו קיימות – היית סביר להניח שרוב האנשים מעוניינים אך מעט במטבעות קריפטוגרפיים.. ביטקוין, את’ריום, ומטבעות כמו ליטקוין אוֹ XRP היו אלה ששלטו בשוק – ככל שהסחר הקריפטו המיינסטרימי עבר, זה היה זה.

עם הזמן, עם זאת, הפופולריות של הצפנה צמחה באופן אקספוננציאלי. כיום, אפילו מתחילים מלאים וחדשים בתעשייה נוטים לרצות להשקיע במספר נכסי קריפטו שונים, חלקם עשויים להיות נישה במיוחד.!

סקירת חילופי BitMart: מספרים של BitMart.

ובכן, החדשות הטובות כאן הן אלה בורסת BitMart מאפשרת לך לעשות זאת – הפלטפורמה תומכת יותר מ -170 מטבעות קריפטוגרפיים שונים!

האמת, 170 זה הרבה! באופן טבעי, כל המטבעות הקריפטוגרפיים הללו יהיו זמינים גם בכמה זוגות מסחר שונים.

הרבה מ הבורסות המובילות של מטבעות קריפטו בשוק מאפשרים לך לסחור בסביבות 150-200 מטבעות שונים, אז 170 נמצא ממש סביב האמצע. לא משנה אם אתם מחפשים עשרת המטבעות המובילים בשוק, או מעוניינים כמה נכסי קריפטו חלופיים, רוב הסיכויים שתוכלו למצוא את מה שאתם מחפשים, אין בעיה!

ראוי להזכיר, עם זאת, העובדה כי בבורסת BitMart יש מבחר רחב של מטבעות קריפטוגרפיים אינה רק מעולה לעובדה המוחלטת בלבד! הרשה לי לתת לך דוגמא.

תגיד, כרגע אתה מתעניין רק ב השקעה בביטקוין ו את’ריום. עם זאת, עם הזמן אתה מצפה שמאגר האינטרסים שלך יתרחב, ונחוש גם שתרצה השקיעו במבחר רחב יותר של מטבעות, גַם.

סקירת חילופי BitMart: אפשרויות יעילות, אמינות, מרובות.

עכשיו, דמיין שאחרי שקראת כמה ביקורות על חילופי BitMart של משתמשים, החלטת להשתמש בפלטפורמה זו כמחליף שלך. לכן, בכל פעם שהזמן לרכוש כמה אלטקוינים יגיע, תוכלו לעשות את כל זה באותה פלטפורמה ממש.

אם היית משתמש בבורסה אחרת – עם רק כמה מטבעות קריפטוגרפיים עיקריים – היית צריך למצוא, מחקר, ולהירשם לאתר חדש על מנת להתחיל לקנות אלטקוינים.

סיפור ארוך קצר, מרבית ביקורות ה- BitMart של הלקוחות הן פה אחד למדי בהקשר זה – שימוש בהפניה של BitMart או אפילו שימוש באתר לבד, הודות לה מאגר מדהים לבחירת קריפטוגרפיה, אולי פשוט תצליח חסוך הרבה זמן וסבלנות, בטווח הארוך!

עמלות הגינות למדי

עמלות הם חלק בלתי נפרד מהבחירה בורסת המטבעות הטובה ביותר לעצמך. הם יכולים להיות הגורם הקובע כשמדובר בכך שאתה מרוויח בעת סחר במטבעות קריפטוגרפיים, ואפילו תצטרך לוותר ולמכור את הנכסים שלך במחיר נמוך יותר ממה שקנית אותם.

מטבע הדברים, בעוד שרוב ביקורות החליפין של BitMart המשתמשים לא יגידו לך את זה, אם אתה “בתוכו” למשחק הארוך, אתה בטח תרצה להשתמש בבורסה שתהיה בתשלום נמוך מהממוצע, כמו נו.

כפי שאתה בוודאי יכול לדמיין, חילופי קריפטו יודעים זאת היטב, גַם. הם כל הזמן מתחרים זה בזה העמלות התחרותיות ביותר – חלקם יוצאים למעלה, ואילו אחרים … ובכן, בואו נגיד שעליהם לכפות את הלקוחות שלהם בדרכים אחרות.

היכן בורסת BitMart נופלת בספקטרום, אתם עשויים לשאול? ובכן, אם להיות כנה, יש חילופי דברים ‘הָגוּן‘ עמלות.

סקירת חילופי BitMart: עמלות.

סקירות חילופי משתמשים של BitMart יגידו לכם שהפלטפורמה משתמשת במשהו המכונה מודל “תשלום בתשלום”. מה זה אומר זה גם עושי השוק וגם עושי השוק עומדים על אותה דמי מסחר מדויקים – 0,25%.

אמנם, 0,25% אינם נמוכים במיוחד. עם זאת, זה גם רחוק מלהיות “גבוה” – בעוד יצרנים עשויים למצוא עמלות קטנות בהרבה בכמה פלטפורמות אחרות, עבור נוטלים, 0,25% זה לא כל כך רע! כדי להוסיף לכך, אתה יכול גם לקבל הנחה של 25% על עמלות מסחר אם אתה משתמש BMX – האסימון המקורי של BitMart.

אתה יכול לקבל הנחה בשתי דרכים שונות, למעשה – על ידי מחזיק קצת BMX, או על ידי סחר בכמות קריפטוגרפית גבוהה יותר.

פיקדונית, תשמח לשמוע את זה אין עמלות בפועל, מכל מקום – שלא כמו בדמי המסחר של Bitmart, אתה יכול להפקיד כמה שיותר קריפטוגרפיה שאתה רוצה בפלטפורמה, בלי לשלם שקל על כך. עם זאת, ראוי להזכיר שזה סטנדרטי אצל רובם חילופי יוקרה בשוק.

סקירת חילופי BitMart: הימור הצפנה.

בכל הנוגע לעמלות המסחר בפועל של Bitmart בכל הנוגע משיכות, עם זאת, הדברים קצת שונים. אתה מבין, העמלות הספציפיות האלה הולכות משתנה בהתאם לתנאי הבלוקצ’יין של מטבע קריפטוגרפי מסוים אותו ברצונך למשוך. ברוב המקרים, עם זאת, נראה שחוות דעת המשתמשים בחילופי BitMart מסכימים לכך דמי המשיכה אינם מקוממים.

אז, בקיצור, BitMart מציעה, למעשה, כמה מהעמלות הטובות יותר בשוק. בהחלט תכונה נהדרת שכל סוחר קריפטו של wannabe צריך לזכור!

מבחר רחב של אמצעי תשלום

לא משנה אם התעניינת בפלטפורמה המדוברת מאז ה- ICO של BitMart, או שרק לאחרונה נתקלת בה לפני שקראת את סקירת הבורסה הזו של BitMart, אחת התכונות החשובות ביותר שתרצה לבדוק הן כל הדרכים השונות בהן תוכלו לרכוש מטבעות קריפטו בבורסה.

למרבה המזל, אני שמח לומר שחילופי BitMart כן תומכים מבחר רחב למדי של אפשרויות תשלום.

מודה שלא תוכלו לרכוש כל מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כל אמצעי תשלום שתבחרו – זה פשוט לא המקרה. עם זאת, אם היית סופר אמצעי תשלום באופן בלעדי, תשמח לדעת זאת BitMart תומך בכל העיקריים שבהם – כולל העברות בנקאיות ואשראי & כרטיסי חיוב.

לבורסה יש אפילו אפשרות לאפשר לך לרכוש BTC באמצעות PayPal – זה נדיר! הם משתמשים גם בפתרון תשלום קריפטו מהימן, ואני מעיז לומר, פופולרי למדי לרכישת כרטיסי אשראי וחיוב – סימפלקס. דברים טובים!

סקירת חילופי BitMart: שיטת פיאט לרכישת קריפטו.

אם קיבלת הפניה של BitMart מחבר וחושבים לנסות את ההחלפה, זה בוודאי הולך להיות דחיפה גדולה בכיוון הנכון. אפילו חלק ממומחי המסחר בקריפטו מעדיפים לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים עם כסף פיאט – שלא לדבר על מתחילים בתחום!

פיאט-קריפטו רכישות מספקות לחובבי האפשרות לקנות קריפטו ב- מָהִיר, לבטח, ודרך פשוטה – אתה לא צריך לדאוג לגבי זוגות מסחר (אלא אם כן אתה מחפש כמה מטבעות קריפטוגרפיים פחות ידועים) או כמה העברות בין מרכזיות. בהחלט תוספת נחמדה לרשימה כבר ארוכה של ביקורות חיוביות של BitMart על המשתמשים והמקצוענים שהוזכרו בתוכם!

שפע של תכונות שימושיות לסוחרים מתחילים ומומחים כאחד

אמנם לבורסת BitMart יש כמובן דברים נהדרים להציע למשתמשיה, אך כדאי להכיר, לפחות בקרוב, כי ישנם תכונות רבות שלעתים קרובות אינן נאמרות, ואלה, למעשה, ראויים לתשומת לבך בדיוק כמו דמי מסחר של BitMart או אפשרויות רכישה של פיאט.

למשל, ככל שמגיע האבטחה, BitMart מאחסן כמעט את כל המטבעות הקריפטוגרפיים של המשתמשים בו מכשירי ארנק קר. על דברים אחרים זה מבטיח ביטחון מוחלט של הנכסים שלך, ומראה שהפלטפורמה המדוברת תואמת מנהיגי תעשייה אחרים, מבחינה ביטחונית.

סקירת חילופי BitMart: מסך חילופי.

הפניית BitMart זה גם משהו שאתה עשוי להתעניין בו, אם תחליט להשתמש בבורסה לטווח הארוך. אתה יכול להרוויח עמלה של עד 30% (תגמול הפניה) על הזמנת החברים שלך להשתמש בתמורה מסחר נקודתי מטרות. עם זאת, עבור סחר בחוזים עתידיים, אתה יכול להרוויח שיעור עמלה של עד 70%! זה מגניב!

תוכניות הלוואות, עד 100x מסחר מינוף, תרשימי מחירים מתקדמים שיספק גם מתחילים מסחר במטבעות קריפטוגרפיים וגם מומחים – אתה שם את זה! רוב הסקירות המקוונות של BitMart המשתמשים מסכימות שיש לפלטפורמה הרבה מה להציע לסוחר הממוצע – הייתי אומר, זה די מובן מאליו!

סקירת BitMart Exchange: CONS

בשלב זה ב בורסת BitMart אנו יכולים לומר בוודאות את זה הבורסה המדוברת מציעה כמה תכונות מדהימות למשתמש. עם זאת, האם זו באמת אפשרות קיימא למסחר במטבעות קריפטוגרפיים לטווח ארוך? או שהדברים קצת טובים מכדי להיות אמיתיים? ובכן, בואו נגלה זאת על ידי התבוננות בכמה מביקורות המשתמש הפחות חיוביות של BitMart!

עמלות גבוהות יותר ברכישת מטבעות קריפטוגרפיים בכסף של פיאט

בכנות, בכל הנוגע ל”נושאים “הבולטים יותר שקשורים לבורסת BitMart, זו הנקודה האמיתית היחידה שכדאי לזכור! נוסף על כך, זה אפילו לא היבט בלעדי של BitMart, אוֹ.

אם עדיין אין לך מטבעות קריפטוגרפיים להפקיד ל- BitMart, תצטרך לרכוש אותו בדרך כלשהי. כאמור קודם בביקורת החליפין של BitMart, הבורסה אכן תומכת ברכישות פיאט-קריפטו, בצורה של אשראי & כרטיסי חיוב, העברה בנקאית (בנקאית) ואפילו PayPal.

הדבר היחיד שכדאי לזכור הוא שזה רכישות fiat-crypto בדרך כלל יקרות – הרבה יותר יקר מהעמלות שתשלם בעת סחר בהצפנה.

אמנם, כפי שצוין קודם לכן בביקורת החליפין של BitMart, זו לא בדיוק אשמת BitMart. העמלות תלויות לרוב בפתרון התשלומים שתבחר – נניח, עם סימפלקס, העמלות עשויות לעלות ל -5%, וזה משמעותי!

סקירת חילופי BitMart: תכונות של BitMart.

עכשיו, אתה יכול לומר – אם העמלות כל כך גבוהות, מדוע בכלל אני צריך לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים בשיטות אלה?

ובכן, שלוש סיבות – מְהִירוּת, פַּשְׁטוּת, ו בִּטָחוֹן.

קניית מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות PayPal, אשראי & כרטיסי חיוב או העברות בנקאיות הולכים להיות אחת הדרכים הבטוחות ביותר להתמודד עם זה. זה גם הולך להיות מהיר במיוחד (טוב, למעט אולי בשיטת ההעברה הבנקאית), וגם פשוט מאוד, במיוחד כאשר אתה משווה את זה לרכישות קריפטו-קריפטו.

בסך הכל, הבחירה היא, בסופו של דבר, רק עליכם – אם אתם מעדיפים לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים בצורה מהירה, פשוטה וגם מאובטחת, אז ביקורות הבורסה של BitMart המשתמשים בהחלט יעודדו אתכם לעשות זאת באמצעות הבורסה המדוברת, למרות העמלות עשויות להיות בקצה הגבוה יותר של הספקטרום.

לא כל כך הרבה ביקורות משתמשים שנמצאו ברשת – עדיין!

עכשיו, זה לא באמת דבר מובהק כשלעצמו, אבל זה עדיין דבר שכדאי להזכיר, מכיוון שהוא בוודאי יכול להשפיע על תהליך קבלת ההחלטות שלך בבחירת בורסת BitMart כאופציית המסחר העיקרית שלך ב- cryptocurrency..

מבט מקוון אחד יגלה כי אין באמת כל כך הרבה ביקורות של משתמשים מחליפים ביטמארט על מנת לבדוק ולהתייעץ לפני שמתחילים להשתמש בבורסה. יש לציין כי הרוב המכריע של הביקורות שקיימות הן חיובי באופן לא פרופורציונלי לכיוון הרציף – זה טוב.

כעת, במקרים מסוימים, היעדר ביקורות משתמשים יכול לגרום לכך שהבורסה היא מעין פלטפורמת מסחר תת-קרקעית ומוצלת שרק מעטים נבחרים יודעים עליה. תן לי להדגיש את זה – זה לא המקרה עם BitMart.

סקירת חילופי BitMart: נסחר בכל עת ובכל מקום.

לא, עם הפלטפורמה המדוברת הדברים למעשה די ההפך! BitMart, למרות שלא זכה לתשומת לב רבה בתקופת הקמתה, כן מתחיל להיות שם לב בקרב סוחרי מטבעות קריפטו, והתכונות החיוביות של חילופי הדברים לאט לאט מקבלים יותר ויותר הכרה.

גיל ההחלפה הוא גם משהו שיש לזכור. מכיוון שה- ICO של BitMart עדיין היה טרי בראש רבים מתומכי הפלטפורמה, לבורסה לא היה ממש זמן רב “להכות גלים”, במיוחד כאשר נראה כי הענף נשלט על ידי פלטפורמות מובילות אחרות, כגון Coinbase ו בינאנס.

בקיצור, אם נראה כי המחסור בביקורות החלפת משתמשים של BitMart שנמצא באינטרנט מדאיג אותך, אל דאגהזה שום דבר להילחץ עליו. חילופי הדברים הם לגיטימי ב 100%, ועם הזמן, זה צריך לגדול רק בפופולריות ובידוע.

השווה את BitMart זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את BitMart זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

כיצד להשתמש בבורסת המרת מטבעות BitMart?

אז כנקודה אחרונה שלנו BitMart סקירה, בואו נסתכל על כמה היבטי שימושיות של חילופי הדברים, ותהליך ההתנהלות שלך רכישת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים שלך באתר.

כיצד להירשם ב- BitMart?

למתחילים, תהליך הרישום.

שלב 1: לך ל האתר הרשמי של BitMart, ולחץ על הגדול להתחיל כפתור בפינה השמאלית העליונה של המסך.

סקירת חילופי BitMart: עמוד ראשון.

שלב 2: הנה, תצטרך הכנס את כתובת דוא”ל, צור סיסמה, ו מאשרים שאתה מעל גיל 18.

סקירת חילופי BitMart: דוא

שלב 3: בשלב הבא תצטרך אמת את כתובת הדוא”ל שלך.

סקירת חילופי BitMart: אימות דוא

שלב 4: לבסוף, כל שנותר הוא לעשות תתחבר לחשבון שלך – זהו זה!

סקירת חילופי BitMart: עמוד הכניסה.

לדבר על א תהליך רישום מהיר – וואו! ההרשמה לבורסת BitMart תרצה לקחת אותך ממש לא יותר מדקה – אם כתובת הדוא”ל שלך פתוחה ומוכנה בכרטיסייה נפרדת, אתה יכול לעשות את זה תוך 30 שניות, בראש!

זה, אמנם, מרענן מאוד, במיוחד אם השתמשת בבורסות שדורשות ממך לעבור מלא אימות KYC מיד לאחר שתירשם אליהם. כל התהליך בבורסה הספציפית הזו הוא נטול תסכול, ותוכלו להתחיל לחקור ולהשתמש בתמורה מיד לאחר מכן. מדהים!

עם ההרשמה בהצלחה, תועבר אליך דף המסחר הראשי. אמנם זה אולי נראה קצת מבלבל בהתחלה (במיוחד אם אתה סוחר קריפטו מתחיל), אבל אני מבטיח לך – זה המסך הסטנדרטי שתראה עם כל חילופי חילוץ אחרים שם בחוץ.

למעשה, BitMart כן פשוט למדי לשימוש, וגם הוא ידידותי למתחילים למדי. אינך צריך לנווט בכמה ממשקים נרחבים וקשים, או להשתמש בתכונות מסחר מורכבות של מינוף, אם תבחר בכך.

כיצד לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים בבורסת BitMart?

עכשיו כשנרשמתם לפלטפורמה, הדבר היחיד שנותר לעשות הוא רכשו את המטבע הראשון שלכם, ולהתחיל לסחור!

שלב 1: ממרכז השליטה המסחרי שאליו הופנית לאחר תהליך ההרשמה, נווט לחלק השמאלי העליון של המסך ולחץ על קנה מטבעות לַחְצָן.

סקירת חילופי BitMart: קנו מטבעות.

שלב 2: על המסך שצץ, תוכל לעשות זאת בחר בשיטת רכישת הצפנה המועדפת שתרצה. תוכלו לראות גם את האפשרויות השונות של מטבעות קריפטוגרפיים הזמינים באמצעות כל אחת מהשיטות. לטובת סקירת חילופי BitMart זו, לקחתי ה סימפלקס (כרטיס אשראי / חיוב) מַסלוּל.

סקירת חילופי BitMart: אפשרויות תשלום.

שלב 3: עכשיו תתבקש לעשות זאת בחר את המטבע הקריפטוגרפי (וכסף פיאט) שתרצה לרכוש, וגם הזן את הסכום, גַם. למטה, תוכל לראות את כתובת הארנק שלך.

סקירת חילופי BitMart: קנו קריפטו בכסף פיאט.

שלב 4: לאחר שתאשר את פרטיך, תינתן לך הזדמנות לבחור ברכישת כרטיס אשראי / חיוב, או בכרטיס שבוצע באמצעות העברה בנקאית. לאחר שבחרת, תצטרך אמת את זהותך (KYC) – זה הליך סטנדרטי של סימפלקס והחלפת הצפנה.

סקירת חילופי BitMart: אימות סימפלקס.

עם ביצוע התשלום, כל שנותר לעשות הוא לַחֲכוֹת – אחרי כמה דקות, אתה צריך קבל את הכמות המוגדרת של מטבע קריפטוגרפי בארנק BitMart שלך. פשוט כמו זה!

קניית מטבעות מטבעות באופן ספציפי זה היא, שוב, מאוד פשוט וישר! אתה לא צריך להיות בעל ידע מיוחד לגבי BitMart או מסחר בקריפטו, באופן כללי – התהליך הוא קל מאוד, והפלטפורמה אכן “אוחזת בידך” לאורך כל הדרך, ואומרת לך בדיוק מה אתה צריך לעשות בכל שלב בדרך.

קניית קריפטו באמצעות PayPal או באמצעות העברה בנקאית היא בדיוק כמו, אם לא פשוט יותר. אלא אם כן יש לך כבר קריפטוסים שברצונך להעביר ל- BitMart ולהתחיל לסחור בדרך זו, עליך להתמודד אין נושאים בולטים עם הרכישה ביטקוין אוֹ כל מטבע מטבע אחר בפלטפורמה המדוברת!

קופון Coinbase האחרון נמצא:

מסקנות

אז, אם כן – כל שנותר הוא לסיים את שלנו חילופי BitMart לבדוק ולענות על השאלה אחת ולתמיד – האם ההחלפה משתלמת?

כן, בהחלט שווה לבדוק את BitMart!

כפי שייתכן שהתאספתם בנקודה זו, החילוף המדובר אכן קיים הרבה תכונות והטבות שונות, מבחינת המשתמש. יש לזה מגוון מדהים של מטבעות קריפטוגרפיים בשבילך לבחור, הוא פשוט לשימוש, מנצל ביטחון חזק אמצעים, יש ל אופציות למסחר בפיאט, ועוד המון תכונות נוספות (מסחר מינוף, הפניות וכו ‘).

ככל שחסרונות הבורסה נוגעים, אין כל כך הרבה “נושאים” לדבר עליהם. זה נדיר! בטח, דמי ה- fiat-crypto עשויים להיות טיפה גבוהים, אבל זו לא באמת אשמת ההחלפה – בכל מקום שתסתכלו המצב יהיה זהה, או לפחות דומה מאוד.

דמי המסחר והמשיכה בפועל של בורסת BitMart הם מאוד הגיוני, ולמרות שהפלטפורמה לא תזכה בפרסים כלשהם ביחס למספר ביקורות המשתמשים של BitMart שאתה עשוי למצוא ברשת, זה לאט לאט עושה שם לעצמו, והופך לאחד מה חילופי המטבעות הטובים ביותר בשוק.

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map