כיצד לקבל אסימונים של BitDegree באתר האינטרנט שלך?

BitDegree, פלטפורמת החינוך שלנו, מתובלת בטכנולוגיות בלוקצ’יין. מה זה אומר ספציפית?

ובכן, BitDegree רוצה ליצור חווית למידה מהנה ובטוחה, ולכן יישמנו זאת פתרון מבוזר בטוח כדי לעודד נותני חסות בבטחה להעניק מלגות לסטודנטים שלנו, להוציא בלוקצ’יין ללא זיוף תעודות עבור המשתמשים שלנו. יתר על כן, יש לנו אסימון משלנו הקושר את השירותים שלנו ויכול לשמש גם חברות אחרות: אסימון BitDegree.

אתה יכול להשתמש בבורסות קריפטוגרפיות כמו Coinbase ולהמיר אותו ETH.

מה זה אסימון BitDegree?

כאשר BitDegree התכוננה לטלטל את עולם החינוך באמצעות בלוקצ’יין, התחלנו את ה- ICO שלנו בדצמבר 2017 לאסוף את המשאבים הכספיים הדרושים למשימה זו. כדי לוודא שנוכל להגדיל וליישם את הפרויקט מהר ככל האפשר כדי שאנשים רבים יותר יוכלו להשיג יתרונות מהם, החלטנו להשתמש במודל מכירה סמלי. וכך נוצר אסימון BitDegree!

קופון Coinbase האחרון נמצא:

אסימון BitDegree מייצג את BitDegree, ותוכלו להשתמש בו בתמורה לשירותי BitDegree (וחברות שותפות). בסך הכל היו 660 מיליון אסימונים של BDG במחזור, 51% (336.6 מיליון) מהם הוצעו לציבור ונמכרו בתום מכירת הקהל. אתה יכול לראות את השלם תפוצה בתמונה למטה:

הפצת אסימונים בתואר סיביות

הערה לזכור: מכיוון שהאסימון של BitDegree הוא כלי עזר, פירוש הדבר גם שהוא אינו פועל לפי אותם כללים כמו ביטחוני. זה אומר שאם אתה הבעלים של אסימונים של BitDegree, אתה לא:

  • בעלי זכויות בעלי מניות;
  • השתתף בחלוקת הכנסות;
  • קבל דיבידנדים.

עם זאת, גם אם פספסת את מכירת הקהל, ישנן דרכים להרוויח אסימון BitDegree היום.

איך מרוויחים אסימון BitDegree?

המטרה העיקרית של BitDegree היא להעצים את התלמידים ללמוד עוד. אנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר לתמרץ את הלמידה היא היכולת לראות את ההתקדמות שלך ולקבל הכרה בגינה. לכן כשאתם לומדים קורסים בפלטפורמה של BitDegree, אתם יכולים לא רק לראות את הנתונים הסטטיסטיים שלך, השווה אותם לחברים שלך, אך גם צבר ניסיון, רמות ואסימונים.

הדרך העיקרית של מקבל אסימונים משלים את רצף למידה בן 7 ימים וגישה לחזה התגמול שבו מסתתרים פרסים כמו נקודות XP או אסימונים.

חזה מעט תואר עם תגמולים

עכשיו, כשאתה מקבל אסימונים, הם לא עוברים המרה מיידית לאסימון בלוקצ’יין, אך אתה יכול להשתמש בהם כהנחה בקניית קורס חדש (אסימון שינויים ערך בשוק). הקסם קורה אם אוספים 50000 אסימונים של BDG.


ברגע שיש לך 50000 אסימונים של BDG, אתה יכול לשלוח אותם לאתריום שלך ארנק. אז בפלטפורמת BitDegree אתה לא רק לומד אלא גם מרוויח (אם אתה לומד הרבה)!

שימוש באסימונים של BDG כהנחה עבור שירותים אחרים

אסימונים של BitDegree לא יכולים לשמש רק בפלטפורמת BitDegree אלא גם באתרי שותפות. איך זה עובד? ובכן, אם אדם הרוויח אסימונים של BitDegree בפלטפורמה, הוא יכול לעקוב אחר קישור שותף ולהשתמש באסימונים אלה כהנחה עבור שירותי האתר השותפים..

דוגמה טובה היא BitDegree ו שותפות הוסטינגר. הוסטינגר הסכים עם BitDegree שתהיה רשימה מסוימת של שירותים עם הנחה למשתמשי BitDegree (לתקופה מסוימת) אם הם מסכימים להשתמש באסימונים של BDG:

  • אירוח אינטרנט או VPS;
  • גיבוי יומי;
  • שמות דומיינים, הגנה על פרטיות, העברה;
  • התקנת SSL.

איך זה שימושי עבור Hostinger? ובכן, ל- BitDegree יש שפע קורסים שמעניינים את קהל היעד העיקרי של הוסטינגר: מפתחי אתרים מתחילים ובעלי אתרים. תלמידים אלה מתחילים ללמוד על אתרים, על אירוח שלהם, ורוצים מקום בו הם יכולים ליישם את מה שלמדו באופן מעשי. כאן נכנס הוסטינגר עם שירותיו.

האם לחברות השותפות הללו יש אמירה בקורסים? כן! הם יכולים אפילו ליצור קורס ספציפי שיעניין את קהל היעד שלהם, ימשוך ויחנך אותם עם קורס ומאוחר יותר תגמול אותם בהנחה באמצעות אסימוני BitDegree שצברו.

כיצד אתרים אחרים יכולים ליישם הנחות באמצעות אסימונים של BitDegree?

אם אתה חברה שרוצה למשוך את קהל היעד שלך דרך BitDegree ולאפשר להם לקבל הנחות עם אסימונים של BitDegree, יש פיתרון. אתה תצטרך ל צור קשר על כך ובהמשך ליישם את פתרון CoinPayments.net באתר האינטרנט שלך. תוכל למצוא את ההדרכה המלאה כיצד לעשות זאת כאן.

אם יש לך שאלות לגבי התהליך, תוכל לפנות אלינו באמצעות דוא”ל זה: [מוגן בדוא”ל].

הגיע הזמן לשתף פעולה!

בזמן אסימון BitDegree משמש בעיקר ב- אתר BitDegree, אתה יכול להיות חלק מזה גם. משוך את קהל המפתח שלך באמצעות קורסים, לימד אותו את המידע הדרוש ותגמל אותו בהנחות עבור שירותיך.

שותף עם BitDegree, ובואו לחולל מהפכה בחינוך ביחד!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map