סקירה של Bitcoin.com

בלי ספק, ביטקוין הוא המטבע הקריפטוגרפי הפופולרי ביותר בעולם – כלומר, הוא זה שהתחיל את הכל! באופן טבעי, עם כמות תשומת לב כזו שהוא מקבל, יש מטבע קריפטוגרפי מסוים זה הרבה ארנקים ייעודיים. בזה Bitcoin.com סקירה, אנו נבחן אחד מהם.

עכשיו, אם אתה חושב – עם שם דומיין כזה, הארנק הזה צריך להיות נהדר, נכון? -, אתה לא טועה יותר מדי. אמנם תמצאו רבים “האם Bitcoin.com בטוח?” לפניות ברשת, נראה שרוב התשובות מעידות על כך הארנק באמת שווה לשים לב אליו.

עם זאת, ניכנס לפרטים המחורבנים בבוא העת – נדבר עליו הלגיטימיות של האתר, כיצד הוא פועל, והאם כדאי להשתמש בו כארנק קריפטו אמין.

TL; DR: רוב ביקורות המשתמשים של Bitcoin.com שנמצאו ברשת הן חיוביות למדי כשמדובר בארנק המדובר. משתמשים טוענים שהוא פשוט מאוד לשימוש, במיוחד כשמדובר ברכישת המטבעות בפועל בכסף פיאט. אמנם יש כמה מחלוקות סביב הפלטפורמה, אך הסכמה כללית היא כי Bitcoin.com הוא למעשה לגיטימי.

יתרונות

  • קל מאוד לשימוש
  • ממשק משתמש חלק
  • ארנק מכובד
  • זמין בכל הפלטפורמות הגדולות

חסרונות

  • עמלות יחסית גבוהות
  • תומך רק בביטקוין ובביטקוין קאש
  • כמה מחלוקות קודמות
  • חסר תכונות אבטחה

סקירה של Bitcoin.com: PROS

הגרסה הנוכחית של Bitcoin.com הושק מחדש בשנת 2015. חיפוש בגוגל אחד יגלה לכם זאת את שם התחום (והפעולות שמאחוריו) הייתה היסטוריה מורכבת למדי של סכסוכים משפטיים ו מחלוקות מיניאטוריות. החל משנת 2015 ועד אוגוסט 2019, Bitcoin.com מנוהל על ידי חובב קריפטו בשם רוג’ר ור.

אם השם הזה נשמע מוכר, זה כנראה בגלל שראית אותו עולה בביקורות אחרות של משתמשים של Bitcoin.com – יש להודות, מר ור הוא אחד הדמויות השנויות במחלוקת בעולם הקריפטו.

סקירה של Bitcoin.com

למרבה המזל, זה יהיה למעשה בלתי אפשרי לדבר על Bitcoin.com ועל כל היתרונות והחסרונות שלו בלי לדון גם ברוג’ר ור ודעותיו לגבי Bitcoin. הם למעשה שזורים די חזק עם ארנק הקריפטו המדובר, במיוחד כשמדובר בביקורות של משתמשים המשתמשים של Bitcoin.com, ושאלות כמו “האם ארנק Bitcoin.com בטוח?”.

זה נכון גם היום – בעוד רוג’ר ור התפטר מתפקיד מנכ”ל החברה כל הדרך חזרה באוגוסט 2019, רגשותיו לגבי ביטקוין, מזומן ביטקוין והקונספט של ביזור, באופן כללי, עדיין מתעכב על הארנק. אל תדאגי, כי כל זה יפורט בזמן התשלומים – לעת עתה, בואו נתמקד בהיבטי השימושיות בפועל של הארנק.

קל מאוד להתקנה ולשימוש

אחד היתרונות הראשונים שתראו מוזכר לעיתים קרובות בקרב ביקורות Bitcoin.com של המשתמשים היא העובדה שכ- פלטפורמת אחסון קריפטו, Bitcoin.com היא למעשה פשוט מאוד לשימוש, ופשוט להקים, מלכתחילה.

אמנם, שמישות תמיד הייתה “התכונה המוזרה” בכל הנוגע לארנקי הצפנה, בין אם זה ייעודים, או כאלה שיכולים אחסן מספר מטבעות קריפטו בבת אחת. בזמן שאתה נתקל בשאלות כגון “האם Bitcoin.com לגיטימי?” ו”הארנק בטוח לשימוש? “, לעתים רחוקות תיתקל בשאלות בנוגע שְׁמִישׁוּת.

סקירה של Bitcoin.com

עכשיו, אל תבינו אותי לא נכון – כפי שצוין לעיל, משתמשים מצביעים על היבט הפשטות של Bitcoin.com באופן קבוע. עם זאת, נושאים כמו ‘אגרות’ או ‘אבטחה’ נוטים להאפיל על כל היבטי השימושיות.


עם זאת, כל הדברים נאמרים, הרשו לי להדגיש זאת שוב – קל מאוד להתקין את Bitcoin.com ולהתחיל להשתמש בו, כארנק אחסון של ביטקוין. שֶׁלָה ארנק מבוסס תוכנה, כלומר, זה כולל כמה תכונות אבטחה נוספות.

ארנק ביטקוין מבוסס תוכנה (זמין ברוב מערכות ההפעלה)

להיות מבוסס תוכנה ארנק ביטקוין אומר שתצטרך הורד קובץ מ- Bitcoin.com והתקן אותו במערכת שלך. ההבדל מארנק מקוון הוא שעם האחרון, תוכל להשתמש בו רק כשאתה מחובר לאינטרנט, באתר מסוים, בעוד שלראשון יש תוכנה ייעודית.

באופן טבעי, כפי שאתה בוודאי מתאר לעצמך, מדובר בבשורה נהדרת לכל מי שתוהה “האם ארנק Bitcoin.com בטוח?”.

לא ראיתי הרבה ביקורות של משתמשים של Bitcoin.com לפרט על כך, אבל ארנק תוכנה עומד לספק תכונות אבטחה טובות יותר מאשר ברוב המקוונים. זה פשוט בגלל קשה יותר לפרוץ ארנקים מבוססי תוכנה או אפליקציה מאלה שמבוססים על הדפדפן.

סקירה של Bitcoin.com: הורידו את אפליקציית הארנק.

מלבד אבטחה טובה יותר, נראה כי אחת התכונות הטובות יותר המוזכרות במספר ביקורות של ארנק Bitcoin.com היא העובדה ש הארנק המדובר זמין בכל מערכות ההפעלה העיקריותiOS, דְמוּי אָדָם, מק, חלונות, ו לינוקס.

זה כנראה מובן מאליו למדי, אך תמיכה נרחבת במכשירים הופכת את הארנק מאוד מושך עבור קבוצה גדולה של אנשים, מכיוון שלא משנה באיזה מערכת הפעלה אתה משתמש, תמיד תוכל לגשת לארנק שלך ולבדוק את הכספים שלך.

מקבל כסף של פיאט / קל לרכישה של ביטקוין

מטבעות פיאט הם אלה שמונפקים על ידי הממשלה – דולר ארה”ב, יורו, ליש”ט וכן הלאה. בכנות, הם מטבעות שאנחנו מתמודדים איתם כל יום – הם גם כסף שמטבעות קריפטוגרפיים ותהליך הביזור מכוונים להחליף בסופו של דבר..

הבעיה עם הרבה ארנקי הצפנה היא זה הם גם לא מקבלים כסף פיאט, אוֹ אל תאפשר לך לרכוש קריפטוסים מתוכם, בכללי.

סקירה של Bitcoin.com: תכונות הארנק.

כפי שיגידו לכם ביקורות המשתמשים של Bitcoin.com, זה לא המקרה עם Bitcoin.com.

הארנק המדובר מאפשר לך לשלב את כרטיס האשראי שלך בקלות ולרכוש ביטקוין או ביטקוין מזומן בצורה כזו. השילוב פשוט, תהליך הרכישה עצמו פשוט – כל מה שקשור להיבט השימושיות הוא פשוט וישר!

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

סקירה של Bitcoin.com: CONS

כאמור במאמר זה כבר כמה פעמים, משתמש Bitcoin.com ביקורות ארנק היו מאמינים כי הארנק המדובר פופולרי למדי בקרב קהילת הקריפטו, וכי הוא למעשה מעולה לאחסון הביטקוין שלך. אמנם זה יכול להיות המצב, באופן כללי, עדיין יש כמה חסרונות שצריך לטפל בזה.

מסוגל לאחסן ביטקוין וביטקוין מזומנים

כלומר, כששם הדומיין הוא ממש ‘bitcoin.com’, כנראה שראית את זה מגיע ממרחק של קילומטרים, נכון?

אחד החסרונות המוצהרים הגדולים ביותר של Bitcoin.com הוא העובדה ש אינך יכול לאחסן שום מטבע אחר בתוכו, למעט ביטקוין וביטקוין מזומן.

סקירת Bitcoin.com: ביקורות משתמשים.

בין אם מדובר באלטקוינים הפופולריים ביותר כגון את’ריום ו ליטקוין, או חלקם פחות מוכרים לזנק ו NEO – אף אחד מהם אינו זמין לאחסון בארנק Bitcoin.com.

אם אתה מתעניין רק בביטקוין, אז באופן טבעי, אתה לא מתכוון לראות בזה נושא ענק. עם זאת, עם זאת, עם מטבעות קריפטוגרפיים הופכים פופולריים יותר ויותר ככל שעובר הזמן, מספר גדל והולך של אנשים מתחילים גם הם להרחיב את האינטרסים שלהם לכלול אלטקוינים שונים – עבור קבוצת אנשים זו, Bitcoin.com פשוט לא “יעשה זאת”.

חסר תכונות אבטחה

בכל פעם שמישהו מפנה ההיבט הביטחוני של ארנקים מטבעות קריפטוגרפיים (בין אם בסקירות Bitcoin.com, ובין אם בכל אחרים), שני המונחים הגדולים שבדרך כלל נכנסים לתמונה הם “אימות דו-גורמי“ו”קודי PIN מותאמים אישית”.

שני אמצעי הבטחת הבטיחות הללו הפכו כמעט לחובה בעת בחירת ארנק הצפנה המתאים לעצמך. קוד אישי מותאם אישית מסביר את עצמם – הם חסינים בפני די, אלא אם כן אתה השתמש באותם קודי PIN במספר מקומות שונים ברשת.

סקירה של Bitcoin.com: תיק קריפטו.

2FA, מצד שני, נחשב להיות אמצעי אבטחה מהשורה הראשונה כשמדובר בשמירה על בטיחות המטבעות הקריפטוגרפיים שלך – חילופי וארנקים המשתמשים ב- 2FA (כלומר. Cex.io) משבחים בדרך כלל על כך, מכיוון שברור שהם דואגים לבטיחות מטבעות הקריפטו של המשתמשים שלהם.

כעת, למרבה הצער, Bitcoin.com אכן חסר אימות דו-גורמי.

אין ספק שזה לא אומר שהארנק “לא בטוח” לשימוש. עם זאת, עם זאת, זה רק אומר שישנם אמצעי אבטחה מסוימים שפשוט לא ננקטים על ידי החברה מאחורי הפלטפורמה – צעדים שיכולים להבטיח רמות אבטחה גבוהות, ואשר בדרך כלל נתפסים כחיוניים..

מעורב במחלוקת

זכור כשאמרתי שהמנכ”ל לשעבר של Bitcoin.com – רוג’ר ור – הוא דמות די שנויה במחלוקת בעולם הקריפטו, עם כמה השקפות די שנויות במחלוקת על הדברים?

כן, טוב, המוניטין שלו עושה זאת, כנראה, לפגוע באופן שבו אנשים רואים את Bitcoin.com, גַם. זה ניכר מלא מעט ביקורות Bitcoin.com שנותרו ברשת, ובעיקר מ- פורומים חברתיים כגון Reddit.

מר ור הוא מעריץ מושבע של מזומן ביטקוין – עד כדי כך שהוא מקדם את זה עד תום, תוך הרחקת אנשים מהביטקוין “המקורי” בטענה שהוא “חסר מדרגיות”.

סקירה של Bitcoin.com: שלם מהר יותר.

חלק מהפרקטיקות של מר ור נתפסות כלא מוסריות בקהילה, ובנוסף לכך, השקפותיו נחשבות כנגד “הפילוסופיה” שמאחורי ביטקוין ומושג הביזור, בכללי.

מודה, לאף אחד מכל זה אין שום קשר היבטי השימושיות בפועל של Bitcoin.com. עם זאת, זה הביא אנשים רבים לשאלה “האם ארנק Bitcoin.com בטוח?” ו”האם Bitcoin.com מלכתחילה לגיטימי? “.

אם אתה אוהד קריפטו מושבע בעצמך, ומאמינים אמיתיים כי קריפטוסים הם העתיד, הערותיו ונקודת מבטו של רוג’ר ור עשויים להשאיר טעם מר גם בפה שלך. אם אתה רק בזה “בשביל הכסף”, ולא באמת אכפת לך מהצד הפילוסופי של הדברים, אז זה לא באמת משפיע עליך או על הארנק המדובר..

אין תמיכת לקוחות חיה

ככל שהפילוסופיה של המנכ”ל לשעבר של Bitcoin.com הייתה נושא סובייקטיבי שעומד לדיון, העובדה ש בארנק אין תמיכת לקוחות ייעודית וחיה הוא רע מבחינה אובייקטיבית.

נראה שיש כמה תעשיות שונות הסובלות מהנושא הזה, ועולם ארנק הקריפטו (והחלפה) הוא אחד מהם. בעוד שחלק מהמותגים מארחים תמיכה די ירודה, לחברות כמו Bitcoin.com אין אפשרות כלשהי חיה, באופן כללי.

סקירה של Bitcoin.com

כפי שאתה בוודאי יכול לדמיין, זה לא טוב – במיוחד אם אתה נתקל בבעיה בארנק, ולכאורה אינך מסוגל לפתור זאת בעצמך.

אין תמיכת לקוחות חיה שמשמעותה היא לעתים קרובות, אתה צריך לסמוך על הקהילה שתעזור לך. לעתים קרובות, זו זריקה בחושך – בעוד שאנשים מסוימים עשויים להיות כאלה בכוונה טובה ורוצים לעזור לך באמת, אחרים יחפשו דרכים להונאות אותך מהביטקוין שלך. לעולם אל תלחץ קישורים דמויי פישינג נשלח אליך על ידי אדם אקראי!

השווה את Bitcoin Com זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את Bitcoin Com זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

מחיר

חלק חשוב מכל Bitcoin.com סקירת ארנק קשורה לתמחור (העמלות) של הארנק המדובר.

כידוע, אתה יכול לרכוש ביטקוין ו מזומן ביטקוין מתוך הארנק המדובר. באופן טבעי, כמו ברוב ארנקי החליפין האחרים שם בחוץ, תהיה גובה עמלה קבועה לעסקה שלך.

Bitcoin.com כוללת מערכת שכר טרחה די פשוטה, אך היא מורכבת מ- “לוקחים“ו”יוצרים”. מערכת האגרות נראית משהו כזה:

עכשיו, אומנם, העמלות למעשה די גבוהות! יש ארנקים רבים שם שייקחו עמלה קטנה בהרבה מהעסקה שלך, ויש להם מערכת דמי קנה מידה במקום.

כיצד להשתמש בארנק Bitcoin.com?

לסיום הסקירה שלנו ב- Bitcoin.com, בואו נדון במהירות כיצד להשתמש בפועל בארנק המדובר – כלומר, איך להתקין ולהגדיר אותו, העבר כספים, לקנות ביטקוין, וכן הלאה. נכון שענו על השאלה “האם Bitcoin.com לגיטימי?” די בהרחבה, כדאי לנסות את הפלטפורמה – עדיף לדעת למה לצפות!

כיצד להתקין ולהגדיר את Bitcoin.com?

ראשית, את תהליך ההתקנה.

שלב 1: הורד והתקן את ה- Bitcoin.com ארנק מחנות האפליקציות לבחירתך. לצורך הסקירה הזו של Bitcoin.com, אשתמש חנות Play.

סקירה של Bitcoin.com: Bitcoin.com בחנות Play.

שלב 2: לאחר סיום תהליך ההתקנה ותעבור לאפליקציה, תועבר אליך מסך הבית.

סקירה של Bitcoin.com: העמוד הראשי של Bitcoin.com של האפליקציה.

שלב 3: ממסך הבית, עבור ישירות לארנק שבחרת – תבחין שהוא מבקש ממך לגבות את המידע שלך. עשה זאת, ותראה ביטוי התאוששות בן 12 מילים – דאג לרשום אותו ולשמור על ההערה מאחר זו הדרך היחידה שלך להחזיר את הכספים שלך אם אתה שוכח את המידע שלך!

סקירה של Bitcoin.com: ביטוי התאוששות של Bitcoin.com.

המשתמשים ביקורות Bitcoin.com לא שיקרו – ברגע שזה נעשה, תהליך ההתקנה הושלם – כעת תוכל לשלוח ולקבל ביטקוין או ביטקוין מזומן!

כיצד לשלוח / לקבל ביטקוין?

שליחה וקבלה של ביטקוין או ביטקוין מזומן הם גם פשוטים מאוד עם הארנק המדובר.

שלב 1: ממסך הארנק, הקש על “לִשְׁלוֹחַ“, או”לְקַבֵּל”.

סקירה של Bitcoin.com: מסך הארנק Bitcoin.com.

שלב 2: אם תרצה לשלוח ביטקוין, תוכל לִסְרוֹק קוד QR, הזן את כתובת הארנק באופן ידני, שלח את המטבעות לארנק שלך, אוֹ שלח אותם לאחד מאנשי הקשר שלך.

סקירה של Bitcoin.com: מסך Bitcoin.com כשאתם שולחים או מקבלים כספים.

לאחר שתסיים, פשוט בחר בכמות הביטקוין שברצונך לשלוח ובצע את העסקה!

שלב 3: אם ברצונך לקבל מטבעות קריפטו, כל שעליך לעשות הוא להקיש על “לְקַבֵּלכפתור ”, ותראה קוד QR והמפתח הציבורי של הארנק שלך. או סרוק את הקוד, או העתק והדבק את המפתח לכל מי שתרצה לקבל ממנו ביטקוין או ביטקוין מזומן – זהו זה!

סקירה של Bitcoin.com: מסך הארנק Bitcoin.com בעת קבלת כספים.

כפי שאתה יכול לראות, תהליכי שליחת וקבלת הביטקוין הם למעשה פשוט מאוד עם הארנק המדובר – רוב ביקורות המשתמשים של Bitcoin.com מסכימות!

מסקנות

עכשיו, אז – הוא Bitcoin.com שווה להשתמש, מלכתחילה?

ובכן, אם לשפוט לפי רוב ביקורות המשתמשים של Bitcoin.com שנמצאו ברשת, כן – כל עוד אכפת לך רק רכישה, מכירה ואחסון קריפטוסים, ואם אינך מחזיק בשום דבר אחר מלבד ביטקוין ו (או) ביטקוין מזומן.

באופן טבעי, בארנק יש כמה פגמים – הכל ממספר קטן של מאפיינים שמבטיחים אבטחה, ועד זה מחזיקה בשני מטבעות קריפטוגרפיים בלבד יכול להיות מעצבן. עם זאת, רוב משתמשיה מסכימים כי בכל הנוגע לאחסון ביטקוין, אין ספק שזה אחד הארנקים הטובים והקלים יותר לשימוש.

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map