סקירת ארנק Binance

אם אתה מחפש בינאנס ביקורות ארנק –, רוב הסיכויים שאתה מוכן לצלול לעולם הקריפטו. או, אולי אתה כבר ותיק מטבעות קריפטוגרפים מנוסה, ופשוט מחפש חלופת ארנק אמינה. לא משנה מה יהיה המקרה, היום אנו נסתכל היטב על Binance ועל כל יכולות האחסון הקריפטו שלה (ואז כמה).

עם מטבעות קריפטוגרפיים לאחר אימוץ נרחב יותר מדי יום, הגיוני שבעלי הצפנה מחפשים הדרך הטובה ביותר לשמור על מטבעותיהם. כפי שאולי ידעתם, קיימות בשוק לא מעט אפשרויות – סוגי ארנקים שונים, מאפיינים ופונקציונליות שונים וכן הלאה..

עם היותו של Binance שם בולט מאוד בסצנת הקריפטו, זה גם טבעי שיש זכוכית מגדלת מטאפורית על עצמה – אחרי הכל יש סטנדרט מסוים לחיות עליו!

ללא כל התייחסות נוספת, עם זאת, נעבור לבדיקת הארנק של Binance, ונבדוק אם זו פלטפורמה ששווה להחזיק בה את המטבעות שלך.

יתרונות

  • תמיכה מרובה במטבעות קריפטוגרפיים
  • מאוד מאובטח
  • תמיכה בכתובות SegWit ו- Bech32
  • פונקציונליות חילופי מובנה
  • אחד השמות האמינים ביותר בעולם הקריפטו

חסרונות

  • תמיכת לקוחות בינונית
  • לא אידיאלי למתחילים

סקירת ארנק Binance: ארנק Binance VS ארנק Trust

הדבר הראשון שעלינו לדון בו הוא ההבדל בין ארנק המטבעות בינאנס, וארנק Trust. למרות ששני הארנקים שייכים לביננס, הם כן שני פרויקטים שונים, ולכן, צריך להיות מובחן כראוי.

הארנק של Binance הוא דרך מבוססת חליפין לאחסון המטבעות הקריפטוגרפיים שלך. בניגוד לכך, ארנק Trust הוא גם ארנק השייך לביננס, אך הוא מוצר ייעודי אחר לחלוטין.

באופן טבעי, גם לארנק Binance וגם לארנק Trust יש יתרונות וחסרונות – הם יתאימו גם לאנשים שונים. בסקירת ארנק Binance ספציפית זו, עם זאת, אנו נתמקד בראשון.

האמת, ככל הנראה שימוש בארנק בינאנס חוויה מועילה הרבה יותר עבור חובבי קריפטו רבים ברחבי העולם. זה בגלל הארנק הספציפי הזה יש תכונות נוספות, נוח יותר לשימוש (אגיע למה שאני מתכוון בזה קצת), ופשוט כן מוכרים ואמינים יותר, בכללי.

אז, רק כדי להיות ברור לחלוטין – זהו סקירה של ארנק Binance, ולא ארנק אמון. עם זאת מהדרך, בוא נקפוץ ישר לרשימת התכונות וההטבות!

סקירת ארנק Binance: PROS

Binance מציעה למשתמשים שלה מגוון עצום של תכונות שונות – זה ברור מאליו על ידי התבוננות יחידה ברוב ביקורות הארנק של Binance. אולם עלינו להתחיל בזה זה ארנק מאוד נוח.

נוח מאוד לשימוש יומיומי

אחד הדברים הראשונים שתראה ככל הנראה מוזכר במספר ביקורות ארנקי Binance של משתמשים שונים הוא העובדה שארנק מסוים זה הוא מאוד נוח לשימוש.

הרשו לי לפרט.


בין אם היית משתמש באפליקציית הארנק Binance או בגרסת דפדפן האינטרנט של הארנק, יהיה עליה את הפונקציונליות המלאה של הפלטפורמה משולב בה. בין היתר, פונקציונליות זו כוללת את זו של חילופי קריפטו.

שְׁמִירָה המטבעות שלך בארנק המסוים הזה תוכלו להחליף ולסחור בהם בכל נקודת זמן נתונה, באופן מיידי. זהו, למעשה חדשות מדהימות לשניהם הודלרים ארוכי טווח, וגם סוחרים יומיים, דוֹמֶה.

סקירת ארנק Binance: תכונות Binance.

אם אתה מוכן להחזיק את מטבעות הקריפטו שלך זמן רב לפני שאתה חושב למכור אותם, כל זה בסדר גמור – בינאנס מאפשר לך לעשות זאת, ללא דאגות. עם זאת, אם הייתם תופסים מחיר נהדר עבור קריפטו מסוים בשיא ריצת שור בשוק, כדאי לך לשקול למכור נתח מהמטבעות שלך, רק כדי לקנות בחזרה עוד קצת לאחר שהאבק שקע.

שנאמר, סחר יומי הוא באמת המקום בו הוא נמצא. סוחרי יום הקריפטו עוקבים כל העת אחר חדשות הקשורות לקריפטו, מכיוון שהם חייבים להגיב לשינויים בשוק באופן מיידי על מנת למקסם את הרווחים שלהם. רק תסתכל מה קרה כשטסלה קנתה ביטקוין – לפעמים זה עניין של דקות!

סקירת ארנק בינאנס: מחיר BTC לאחר ההשקעה של טסלה.

ביקורות ארנק Binance של משתמשים יגידו לך שבמצב כזה תוכל לגשת לכספים שלך המאוחסנים בארנק Binance ואז למכור אותם באופן מיידי – ללא עיכובים, ללא אימות, שום דבר מזה!

באמצעות ארנק Binance תוכל לעשות זאת לשמור על קשר עם מגמות השוק, ו מגיבים בזמן ומתאים. יתרון עצום, לא משנה איזה סוג של חובבי קריפטו הוא!

ארנק מטבעות מטבע מאובטח מאוד

בִּטָחוֹן הוא הדבר הראשון שאנשים מסתכלים עליו כאשר הם בוחרים הארנק הטוב ביותר עבור עצמם – זה גם ההיבט החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון.

כל ביקורות על ארנק Binance המשתמשים יגידו לך שזה לא ממש משנה כמה “ארנק” ארנק הוא (לא, זה לא משחק מילים על אחסון קר), או כמה תכונות יש לה להציע למשתמש – אם זה חסר אבטחה, זה לא בחירה אופטימלית, בכל האמצעים.

טבלה: מאפייני האבטחה של ארנק Coinbase וארנק Binance

זה נכון גם אם אתם מחפשים למצוא ארנק עבור Binance, או משתמשים בארנק המטבע הספציפי עצמו. יתר על כן, עליכם לקחת בחשבון שהמונח “אבטחה” יכול להיות מספר דברים שונים – שיטת האחסון הקריפטו שבחרתם צריכה להיות גם יחד שמור על מטבעותיך, וגם להגן על כל המידע האישי שלך, אם סיפקת את זה (אם כי, אם להיות הוגנים, זה בעיקר נוגע ארנקי חומרה).

אז האם ארנק Binance מאובטח?

זה בוודאי כך – מאוד, למעשה!

סקירת ארנק Binance: תכונות אבטחה.

בינאנס הוא, ללא ספק, אחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר הקשורות לקריפטו בענף כולו – עובדה זו לבדה אמורה כבר לומר לך שפונקציונליות הארנק שמציעה הפלטפורמה תהיה מתאימה. אבל הדיבורים זולים – תנו למאפייני האבטחה של בינאנס לשבח את שבחו!

בתור התחלה, עם יצירת חשבון, תוכל להפעיל תכונות אבטחה בחזית, כגון אימות דו-גורמי (2FA) ו- אימות דו-גורמי אוניברסלי (U2F). בימים אלה, רבים חילופי מטבעות קריפטו ולארנקים חמים יש את התכונה הזו – עם זאת, זה לא צריך לקחת את המשמעות שלה! 2FA היא בדרך כלל הדרך הטובה ביותר להגן על הנכסים שלך מפני הרוב המכריע של ניסיונות פריצה.

עדיין תוהה האם ארנק Binance בטוח? ובכן, אתה תתרגש במיוחד ללמוד זאת הפלטפורמה שומרת על הרוב המכריע של המטבעות הקריפטוגרפיים של משתמשיה במכשירי אחסון קר. עובדה זו בלבד היא גולת הכותרת של ביקורות ארנק Binance רבות של משתמשים.

סקירת ארנק Binance: מפתחות אבטחה של חומרה ב- Binance.

אתה מבין, התקני אחסון קרים הם כמעט אף פעם לא התחבר לאינטרנט – למען האמת, זה אומר שהאקר פוטנציאלי לא יוכל להגיע אליהם, בשום אופן. זה בדיוק המקרה גם עם ארנק המטבעות של Binance – בעוד שמכשירי החומרה ש- Binance משתמשים בהם עשויים להיות מעט שונים מ ארנקים צרכניים, הרעיון עדיין נשאר זהה.

שוב – זה מדהים! המשמעות היא שלרוב המטבעות שלכם תהיה ההגנה הטובה ביותר שיש! עם זאת, אם עדיין אינכם משוכנעים עם תכונת האבטחה של ארנק Binance, יש לי עוד תכונה אחת עיקרית וייחודית לספר לכם עליה. – קרן Binance SAFU.

בעיקר, בהיותה בורסת מטבעות קריפטוגרפיים, גובה Binance משתמשיה כמה עמלות ספציפיות עבור עסקאות. עם זאת, הפלטפורמה לוקחת חלק מהעמלות הללו (בסביבות 10%), וכן מקדיש אותם לקרן שמטרתה ספציפיתביטוח.

סקירת ארנק Binance: קרן SAFU.

במילים אחרות, אם משהו היה קורה לבינאנס, ותכונות האבטחה שלו ייפגעו, יש סיכוי די טוב שתקבלו החזר בגין ההפסדים שלך. זה באמת איזו ביטחון מדהים, ומשהו שנלחץ גם בביקורות ארנק Binance מרובות משתמשים!

פונקציונליות רבת חתימות, קודי PIN מותאמים אישית, שיטת התאוששות מבוססת זרע – יש הרבה תכונות שונות וקטנות יותר ש- Binance מספקת למשתמשים שלה, בכל הנוגע לבטיחות נכסי הצפנה שלהם. לכן, אם אתה עדיין תוהה “האם ארנק Binance מאובטח?”, היה סמוך ובטוח – זה אחד הארנקים הבטוחים שיש שם!

תומך במגוון עצום של מטבעות קריפטוגרפיים

לא משנה אם אתה כבר סוחר קריפטו מנוסה (הודלר?), או חדש לגמרי למקום, רוב הסיכויים שתרצו למצוא ארנק התומך במבחר רחב של מטבעות קריפטוגרפיים שונים. ובכן, עם אפליקציית הארנק Binance, זה בדיוק מה שתקבלו!

בעוד שאנשים רבים משווים את ריצות השוק הנוכחיות עם אלה של 2017 ו 2018, העובדה היא שהרבה דברים שונים לגמרי. אחד ההבדלים העיקריים הוא זה אנשים עכשיו יודעים הרבה יותר על מטבעות קריפטוגרפיים מאשר לפני כמה שנים.

סקירת ארנק Binance: מטבעות נתמכים.

פירוש הדבר בתורו שיותר ויותר ביקורות על ארנק Binance משתמשים מדברות על מבחר רחב של נכסי קריפטו, ולא סתם ביטקוין אוֹ את’ריום. דיונים נרחבים מסמנים את העובדה שאנשים נוהגים לרכוש ולהתנסות במגוון רחב של מטבעות.!

ארנק המטבעות בינאנס מאפשר זאת. למעשה, אי אפשר להמעיט בערך זה, למרות שלכאורה זה לא מוזכר לעיתים קרובות בביקורות ארנק בינאנס של המשתמש – ארנק חילופי מסוים זה כנראה תומך. המערך הרחב ביותר של מטבעות קריפטוגרפיים בשוק כולו!

מצד ההחלפה של הדברים, Binance תמיד ידועה בכך שהיא מציעה למשתמשים שלה מבחר מדהים ומגוון של זוגות מסחר בקריפטו – זה אחד מנקודות המכירה העיקריות של הבורסה הזו. אם יש מטבע קריפטו ששמעת עליו, יש גם סיכוי די טוב שגם Binance תומך בו.

סקירת ארנק בינאנס: סחר בזוגות.

בעקבות זאת, זה יהיה רק ​​הגיוני שהפלטפורמה תאפשר לך לאחסן גם את כל אותם מטבעות קריפטוגרפיים שונים. באמצעות ארנקים של Binance תגלה שזה בטוח כן!

שוב, זהו מדהים לחלוטין מנקודת מבטו של המשתמש, לא משנה איזה סוג של חובב קריפטו אתה. הודלרים לטווח הארוך יוכלו לאחסן מבחר רחב של נכסי קריפטו, בעוד שלסוחרי יום תהיה הזדמנות לעשות זאת מצא כמה אבני חן נישות לשחק איתם.

בקיצור, אם מגוון קריפטו זה מה שאתה אוהב, ואתה גם רוצה להשאיר את תיק העבודות שלך מגוון ככל האפשר, ואז רוב ביקורות הארנק של Binance המשתמשים יגידו לך שהפלטפורמה הזו היא ללא ספק הדרך ללכת!

תמיכה מלאה בכתובת SegWit, תמיכה חלקית ב- Bech32

אם קראת את הכותרת למעלה וחושב שזה “הרבה יותר מדי טכני” בשבילך להבין, אל תדאג – הכל בעצם ממש פשוט. ראשית, בואו נעזוב את המינוח מהדרך.

בכל פעם שאתה מדבר עליו ביטקוין – בין אם זה בין ביקורות הארנק של Binance המשתמשים, או בכל מקום אחר – תמיד יהיה לך שלושה סוגים של כתובות ארנק BTC לדון – לאגאיות, SegWit, ו יליד SegWit (אלה נקראים גם “Bech32”).

כתובות מדור קודם הם פשוטים – ניתן לזהותם על ידי העובדה שהם יתחילו עם “1”, והם הצורה העתיקה ביותר של כתובות ארנק BTC שם בחוץ. ואז, יש כתובות SegWit – אלה יתחילו עם “3”. בניגוד לזה, האיטרציה החדשה ביותר של כתובות ביטקוין נקראת “יליד SegWit“, ויתחיל עם”bc1”.

סקירת ארנק בינאנס: כתובות Bitcoin SegWit.

אז אם כן – מדוע כל זה חשוב בסקירת ארנק בינאנס זה? ובכן, כתובות SegWit ו- Native SegWit קיימות מסיבה – הן היו נוצר על ידי מזלג רך של ביטקוין, ולאפשר לך לבצע עסקאות הרבה יותר מהר ובצורה חלקה יותר.

החסרונות? נכון לכתיבת סקירה זו, לא כל המרכזיות (והארנקים) תומכות בכתובות Native SegWit (Bech32).

Binance אכן תומך בכתובות SegWit. זה התחיל למעשה לתמוך בתכונה זו רק בשלב מאוחר מאוד בשנת 2020! כשמדובר ב- Bech32 (Native SegWit), הדברים קצת מורכבים מזה. בעוד שארנק החליפין המדובר מאפשר לך להשתמש בכתובות Bech32, זה לא מאפשר לך ליצור ארנקים איתם, בזמן הזה.

עם זאת, עם זאת – בהתחשב בכך שתוכל לבצע עסקאות בביטקוין בלוקצ’יין הרבה יותר מהר מאשר עם כתובת מדור קודם זה מדהים!

השווה את ארנק Binance זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

השווה את ארנק Binance זה לצד זה עם אחרים

כל חילופי הקריפטו אולי נראים דומים לך אבל הם לא כל אותו דבר!

כן! הראה לי את תרשים ההשוואה

סקירת ארנק Binance: CONS

כעת, לאחר שדנו בכל היתרונות והתכונות העיקריים של ארנק המטבעות בינאנס, עלינו להתייחס גם לחששות שיש למשתמשים בפלטפורמה ולדון עד כמה הם משמעותיים בתכנית הגדולה של הדברים.

ברגע שזה נגמר, אני גם אגיד לך כיצד להתחיל להשתמש בארנק Binance – הישאר באזור!

יכול להיות קצת מורכב למתחילים שלמים

אחת התלונות הנפוצות שיש לאנשים בנוגע לארנק מטבעות בינאנס היא העובדה שהוא עשוי להיות מעט קשה לשימוש. זה נכון במיוחד אם אתה רק מתחיל, ואפילו לא רכשת את מטבעות הצפנה הראשונים שלך עדיין.

האם השימוש בארנק בינאנס באמת קשה כמו שזה התגלה? ובכן, זה תלוי!

ההיבט “הקושי” בפלטפורמה נובע מכך שביננס מציעה למשתמשיה רשימה גדולה של תכונות ואפשרויות התאמה אישית, וגם בגלל מודל האגרה שהבורסה מעסיקה קצת מפותלת.

מבחינה תכונה, זו סוג של עסקה של “סובל מהצלחה” – במילים אחרות, זו בעיה טובה שיש! בטח, אתה עלול להרגיש קצת אבוד בפעם הראשונה שאתה נכנס לפלטפורמה, או לראות את תרשימי ההצפנה המעמיקים הזמינים בה, אך לאחר שתתרגל, תודה על כל הפונקציונליות הנוספת!

סקירת ארנק Binance: תהליך הפקדת קריפטו.

כשמדובר בעמלות, הם יכולים גם להיות מפורק לפשוט יותר, חלקים נגישים יותר. אם אתה קורא דרך ביקורות הארנק של Binance פשוט בגלל שאתה מחפש ארנק, ולא אכפת לי מהחלפות, ואז ה דמי אפילו לא באמת חלים עליך – למעט אלה שקשורים לארנק, כמובן.

בקיצור, אם אתה אדם חדש לגמרי בסצנת ההצפנה, ועדיין מנסה למצוא את הרגל שלך, בטוח – הארנק המסוים עבור בינאנס עשוי להיות קצת מבלבל בהתחלה. עם זאת, אם אתה עקשן למצוא ארנק קריפטו יוקרתי, אז זה בוודאי לא נושא!

תמיכת לקוחות בינונית

מודה, שירות לקוחות היא תכונה חשובה יותר בכל פלטפורמה הקשורה לקריפטו. זה נכון במיוחד כל כך עם חילופי וארנקים – פלטפורמות מסוג זה הן בחוד החנית של התנועות של נכסי קריפטו שונים, ולכן המשתמשים צריכים להיות בטוחים שהם יוכלו לקבל עזרה בכל הנושאים שהם עשויים להיתקל בהם.

בהקשר זה, Binance הוא קצת … בינוני. לפחות זה הסנטימנט שאפשר לקבל מקריאת ביקורות ארנק Binance של המשתמש.

סקירת ארנק Binance: תמיכת לקוחות.

אמנם באופן אישי לא היו לי אלא חוויות טובות עם התמיכה באפליקציית הארנק Binance, אך מספר משתמשים אומרים כי זמני התגובה יכולים להשתנות מאוד, ושצוות התמיכה לפעמים לא ממש מטפל בבעיות שלהם ביעילות.

זה בוודאי משהו שצריך לזכור! אמנם זה בשום אופן לא “שובר דילים” מבחינת הארנק המדובר (בהינתן ששימוש בארנק בינאנס יספק לך רשימה ענקית של יתרונות משמעותיים), אך יש לציין, בכל זאת.

סקירת ארנק Binance: שאלות נפוצות.

תאר לעצמך אם היית עושה להיתקל בבעיה טכנית במהלך העברה. ברוב המצבים כאלה, חיוני לקבל תמיכה נכונה של הלקוחות בהקדם האפשרי מבחינה אנושית! אם הפלטפורמה שבחרת אינה מדהימה בהקשר זה, זה יכול לגרום לכמה הפסדים גדולים – הפסדים שאפשר היה למנוע.

עכשיו, כנראה, Binance לא ממש ידוע שיש לו הרבה בעיות טכניות או אחרות. עם זאת, זה עדיין לא מתרץ את הבעיה המדוברת! ברגע שגילית שיש ל- Binance ארנק או לא, אתה כנראה לא רוצה שהדבר הבא שתלמד על הארנק יהיה קשור לבעיות תמיכה בלקוחות.!

כיצד להשתמש בארנק Binance?

אז, עכשיו דנו בכל היתרונות והחסרונות הבולטים של הארנק המדובר, ובחנו משתמשים אחרים ארנק בינאנס ביקורות. הדבר האחרון שעלינו לעשות הוא לבדוק איך עובד ארנק בינאנס, וכיצד ניתן לבצע פעולות שונות ועסקאות ממנה.

כיצד להירשם לארנק Binance?

ראשית, תהליך הרישום. למען האמת, ראוי לציין כי ההרשמה הלאה בורסת בינאנס הוא אותו דבר כמו להירשם בארנק – זו סיבה מדוע אנשים רבים תוהים האם לבינאנס יש בכלל ארנק! למרות שזה יכול להיראות מבלבל, זה ממש לא – זה פשוט המקרה עם רוב ארנקי החליפין בשוק.

שלב 1: לך ל האתר הרשמי של Binance. בפינה השמאלית העליונה של המסך תראה “להירשםכפתור ”. לחץ על זה.

סקירת ארנק Binance: דף הבית של Binance.

שלב 2: כאן תתבקש ליצור חשבון חדש, באמצעות דוא”ל או באמצעות טלפון נייד. אני אקח את מסלול הדוא”ל – כך, כתובת דוא”ל צריך להזין, כמו גם סיסמה מותאמת אישית נוצר.

סקירת ארנק Binance: צור חשבון בחינם.

שלב 3: אתה תקבל בקשה לאימות חשבון לכתובת הדוא”ל שלך – פשוט הזן את הספרות מהדוא”ל שלך לאתר Binance כשתתבקש.

סקירת ארנק Binance: אימות חשבון.

שלב 4לאחר שתעבור את כל שלבי האימות והאישור, תצטרך התחבר לחשבונך עם המידע שמסרת בתחילת תהליך ההרשמה. זהו זה!

סקירת ארנק Binance: דף הבית של Binance (מחובר).

בכל הנוגע לתהליך הרישום בארנק המטבעות של Binance, הדברים פשוטים במיוחד וחשוב מכך, מָהִיר! שוב – לא משנה אם אתה נרשם בארנק או בבורסה, התהליך נשאר זהה. זה מאפשר לביננס לייעל את תהליכי הרישום שלה במידה המלאה, מתן חוויה חלקה וקלה.

עם זאת, אנשים התוהים כיצד פועל ארנק בינאנס כנראה כבר עברו את השלב הזה, והם בוחנים היבטי הפונקציונליות בפועל של המוצר. אז בואו נעבור לזה!

כיצד להשתמש בארנק?

בואו נדון בתכונות השונות הזמינות בארנק Binance.

שלב 1: מ דף הבית של Binance (לאחר סיום תהליך ההרשמה), נווט לפינה השמאלית העליונה של המסך, אל “ארנקהכרטיסייה ”. כאן תראה רשימה של תכונות שונות שתוכל לבחור – נתחיל עם “סקירה כללית”.

סקירת ארנק Binance: לשונית ארנק Binance.

שלב 2: כאן, תוכל לראות את יתרות הארנק שלך ב BTC. נוסף על כך, אתה יכול לראות את כל הפונקציות שהארנק / ים שלך יוכלו לבצע – מסחר P2P, מסחר בחשבון שוליים, ניהול חשבון חיסכון, אחסון קרנות בריכת כרייה, וכן הלאה.

סקירת ארנק בינאנס: סקירת ארנק.

באפשרותך לנהל ולהפעיל את חלקי הארנק השונים שבהם תרצה להשתמש ולהשתמש, וכן התחל להעביר כספים באופן מיידי. התהליך הוא ממש פשוט – תתבקש לעשות חלון קופץ, ופשוט תצטרך למלא טופס.

סקירת ארנק Binance: העברת נכסים באמצעות Binance.

שלב 3: הפקדת כספים לארנק שלך הוא גם מאוד פשוט. לאחר שתלחץ על “לְהַפְקִידבראש הדף תינתן לך ארבע אפשרויות – להפקיד קריפטו או במזומן, אוֹ לרכוש כמה מטבעות קריפטוגרפיים בכרטיס אשראי או חיוב, אוֹ באמצעות חיבור P2P.

סקירת ארנק Binance: שיטות הפקדת קרנות.

אם אתה זוכר, בתחילת הסקירה הזו של ארנק Binance, דנו בעובדה שאתה יכול רכשו וסחרו במטבעות קריפטוגרפיים ישירות מממשק הארנק, וכי זה מדהים, ככל שנוחות נוגעת. ובכן, זהו זה!

משיכות הן גם די לא פשוטות, במיוחד אם כבר משכתם כמה מטבעות קריפטוגרפיים בעבר. שנאמר, למעשה תוכל למשוך כסף פיאט, גם זה נדיר ביותר!

זה, ללא ספק, המאפיין של חלק ההחלפה של Binance – ביקורות ארנק Binance של משתמשים יגידו לך כל כך הרבה. עם זאת, מעטים מארנקי החליפין המתקדמים האחרים שמאפשרים למשתמשים שלהם למשוך כסף פיאטי לחשבונות הבנק שלהם!

אם תחקור את הארנק עוד יותר, תלמד במהירות שהוא אכן מכיל הרבה תכונות, הכל קשור לשירותים והאפשרויות השונות שביננס מציעה..

מכאן למעשה נובע החלק ה”מורכבות “הנ”ל – מכיוון שארנק בינאנס נמצא השזורים כל כך בצורה חלקה עם חילופי הפלטפורמה, זה מגיע עם מגוון עצום של תכונות, אך הוא מורכב יותר גם מארנקים אחרים דומים.

נקודות אחרונות

בשלב זה, עכשיו אתה אמור לקבל מושג די טוב לגבי היתרונות והחסרונות של ארנק בינאנס. שוחחנו על סקירות שונות של ארנק Binance של משתמשים היבט השימושיות של הפלטפורמה, וגם בדק חלק מהתכונות העיקריות שהוא מציע.

עם כל מה שנאמר ונעשה, האם אני בעצמי אמליץ על ארנק החליפין למי ששואל “האם לבינאנס יש ארנק?”, או לאדם שמחפש אחר ארנק קריפטו מאובטח, בכללי?

כן, בהחלט הייתי עושה זאת.

ארנק Binance הוא מוצר ייחודי, גם כשמדובר בארנקי מטבעות קריפטו באופן כללי, ואפילו בשירותי אחסון קריפטו ספציפיים מבוססי חילופי. זה נכון פשוט בגלל את הפונקציונליות שהיא מספקת למשתמשים בה.

סקירת ארנק Binance: תכונות של Binance.

הארנק הוא אוניברסלי – זה יכול להכיל מגוון עצום של מטבעות קריפטוגרפיים שונים, ואפילו כמה מטבעות פיאט נבחרים, גַם! נוסף על כך, אתה יכול לִשְׁלוֹחַ, לְהַפְקִיד, ומשוך את כל אותם מטבעות כאמור, ללא בעיות – כל שעליך לעשות הוא לעבור כמה בדיקות אימות KYC, ואתה טוב ללכת!

מכיוון ש- Binance הוא גם חילופי דברים, זה היה אחריות עצומה לשמור על אבטחת הפלטפורמה כולה, גם כשמדובר במידע על המשתמש וגם באחסון נכסי קריפטו. מודה, לפלטפורמה אין בעיות עם זה – זה משפר את הצד הביטחוני של הדברים על בסיס קבוע, ובעוד שבינאנס עשתה כמה שיהוקים בעבר, האתר בהחלט השתפר וזכה לאמון נרחב.

הדברים ה”שליליים “היחידים שמוזכרים בקרב ביקורות שונות על ארנק Binance של משתמשים קשורים אליהם המורכבות של ארנק החליפין, וגם כמה תמיכת לקוחות פחות אידיאלית. “הנושא” לשעבר הוא לא ממש גורם עצום – אמנם ייתכן שתצטרך להשקיע זמן מה בבינאנס בניסיון להבין את הדברים, אך אתה לא צריך להתמודד עם שום משוכה ללא תחרות.

סקירת ארנק Binance: תרשימי המטבעות של BNB.

דבר אחרון שכדאי להזכיר הוא שבדומה לארנקי חילופי חילוף רבים אחרים שם, לבינאנס יש אסימון שירות מקומי – מטבע בינאנס (BNB). אם לשפוט לפי את תרשימי המחיר והנפח של אסימון זה, נראה שאנשים באמת משתמשים בזה לעתים קרובות למדי!

אחת המטרות העיקריות של אסימון זה היא להתמודד עם שיעורי העמלות ב- Binance – בעזרת אסימון BNB, אתה יכול לבטל חלק עצום מהעמלות, ובכך להגדיל את הרווחים הפוטנציאליים שלך באופן אקספוננציאלי! עם זאת, זה נוגע להחלפה יותר מאשר לארנק – אם ברצונך ללמוד עוד, תוכל לבדוק סקירת חילופי ה Binance שלנו, גַם.

קופון ארנק Ledger האחרון נמצא:

מסקנות

אם הגעתם עד הלום – תודה! אני יודע שזה מידע רב שיש לקחת בו זמנית, ולכן אני מעריך מאוד שאתה נשאר איתי עד הסוף!

למרות שיש הרבה מה לשקול, פסק הדין שלי נשאר זהה – אם אתה מחפש ארנק מטבעות קריפטו יוקרתי, בינאנס אמור להיות אחד המקומות הראשונים שתבדוק.

אם עם זאת, אתה מעוניין יותר בכך אחסון קריפטו בחומרה, עליכם לפנות לכיוון ארנקים כגון Ledger Nano X, אוֹ דגם טרזור ​​טי. זה יבטיח את האבטחה הטובה ביותר שאפשר לקנות בכסף, אבל, ובכן, כן – יהיה לזה מחיר.

טבלה: אפשרויות התמחור של ארנק Binance ושל Ledger Nano X

לבסוף, הקפד לבדוק חילופי המטבעות הטובים ביותר בשוק – ברגע שיש לך ארנק מדהים, אתה יכול להתחיל למלא אותו במטבעות הקריפטו האהובים עליך!

שוב, תודה שקראת את ביקורת הארנק של Binance, ועד הפעם הבאה! לחיים!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map