Binance VS Coinbase: שני ענקי חילופי קריפטו

בזה בינאנס לעומת Coinbase בהשוואה, נדבר שניים מה בורסות הקריפטו הגדולות ביותר בשוק. אני הולך לספר לך מה שהם, אילו שירותים הם מציעים, ו עד כמה הם בטוחים לשימוש. מכיוון שמדובר בסקירה של Coinbase VS Binance, אני גם אגיד לך איזה בורסה היא הטובה ביותר לסוחרים מתחילים.

שוק הקריפטו שווה יותר מ 320 מיליארד דולר היום. לכן, אם חשבתם להשקיע בכמה את’ריום, ביטקוין אוֹ אַדְוָה אז אתה לא היחיד! תעשייה שלמה נוצרה כדי להפוך אותה קל ככל האפשר לאנשים לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים.

העסקים שמרכיבים את הענף הזה נקראים חילופי מטבעות קריפטו. CoinMarketCap רשימות 204 חילופי מטבעות קריפטו שבו משתמשים יכולים לסחור במאות מטבעות ואסימונים. למתחילים, מספר האפשרויות יכול להיות מפחיד, אך אל דאגה מכיוון שאני כאן כדי לעזור!

אני אענה על כל השאלות החשובות כמו, האם Binance בטוח? ומהם מגבלות Coinbase? עם זאת, השאלה הראשונה שאשאל היא – האם נתחיל? כן? גדול!

לפני שאתחיל לדבר על השוואת Coinbase VS Binance, אבדוק במהירות מהי כל מרכזיה ומאיפה הגיעה. אתחיל איתו Coinbase ואז לעבור לביננס. כמו כן, אם אתה ממהר, אתה יכול למצוא את פרטים עיקריים על כל אחת מהפלטפורמות למטה.

עכשיו, בואו נעבור ל- Coinbase.

שורשי Coinbase

Coinbase היא בורסת מתווכים שהוקמה בשנת 2012 על ידי בריאן ארמסטרונג ופרד ארסם בסן פרנסיסקו, קליפורניה.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

בורסת מתווכים קונה מטבע קריפטוגרפי עבור לקוחותיו במקום לקרב בין קונים ומוכרים כפי שעושות בורסות סחר. Coinbase היא בורסת הברוקרים הגדולה ביותר בשוק.Binance VS Coinbase: מנכ

באוגוסט 2017, Coinbase הייתה הבורסה הראשונה שהפכה לחד קרן! לא, לא הסוס המיתולוגי! Coinbase הפך לחד קרן פיננסי שהיא חברה שהיא מוערך ביותר ממיליארד דולר. בריאן ארמסטרונג דורג גם הוא במקום ה -10 של מזל רשימת הצעירים המשפיעים ביותר בעסק. לא רע לחברה בת שש בלבד, נכון?

מאז הקמתה, Coinbase בנתה שותפויות עם חברות גדולות כמו דל, זמן בע”מ., ו Expedia. לאחרונה, זה היה שמועה שענקית המדיה החברתית, פייסבוק, מעוניין לקנות את הבורסה! כל זה הופך את Coinbase לאחד העסקים החוקיים ביותר בקריפטו.

אבל מה עם בינאנס?

סקירה מהירה של בינאנס

בינאנס נוסדה בשנת 2017 על ידי צ’אנגפנג ג’או ו יי הוא. היא ממוקמת במלטה, אם כי היו לה משרדים בסין, ביפן ובטייוואן. שני המייסדים החלו את הקריירה שלהם בקריפטו ב OKCoin לְהַחלִיף.

Binance הוא חילופי קריפטו לקריפטו, שמשמעותו זאת מחבר קונים עם מוכרים למסחר במטבעות קריפטוגרפיים. יש לה גם מטבע הקריפטוגרפיה שלה שנקרא Binance Coin (BNB). בבורסה נעשה שימוש במטבע בינאנס ICO להעלות 15 מיליון דולר דולר ביולי 2017.Binance VS Coinbase: לוגו Binance.

פתק: ICO הוא הנפקה ראשונית של מטבעות והיא דרך לעסקים חדשים לגייס כספים מבלי להשתמש בשיטות מסורתיות יותר כמו הנפקת מניות או אגרות חוב..

Binance ידועה במתן פרסים מגניבים לסוחרים המובילים שלה. בעבר הפרסים כללו מכשירי אייפון, מקבוקס, מרצדס בנץ ואפילו מזראטי! כרגע הצוות בינאנס מחפש שותפים להקמת קרן השקעות של מיליארד דולר.

אז, שתי חילופי הדברים הם גָדוֹל… אבל מה גדול יותר? בואו נעשה השוואה בין Coinbase VS Binance.

גודל

Coinbase יש שירת יותר מ -20 מיליון לקוחות ב -32 מדינות שונות. יותר מ -150 מיליארד דולר קריפטוגרפיה נקנו ונמכרו בפלטפורמה.

בינאנס מדורגת שְׁנִיָה הגדול ביותר ברשימת 204 הבורסות של CoinMarketCap. יש לה נפח מסחר של 24 שעות ביממה 1,261,129,677 דולר.

פתק: נפח מסחר 24 שעות ביממה הוא הערך הכולל של המטבע הקריפטוגרפי שנקנה ונמכר בבורסה ביום אחד. הנתון המוצג הוא ליום 07/02/18.

קשה לומר איזו בורסה גדולה יותר מכיוון ש- Coinbase אינו רשום ב- CoinMarketCap. עם זאת, אתה יכול לערוך הערכה גסה של הנפח היומי הממוצע של Coinbase בהתבסס על הנתונים שהוא מספק בדף הבית שלו. הערכה זו היא בסביבות 85-100 מיליון דולר ליום.

עכשיו אתה יודע ששתי הבורסות ענקיות, אבל מה עדיף? כדי לברר, עלינו לבדוק אילו שירותי מטבע מציעים כל בורסה. בואו נסתכל על השוואה של Coinbase VS Binance של שירותי המטבע שלהם.

שירותי מטבע

שני סוגי שירותי המטבע המוצעים על ידי בורסות קריפטו הם מסחר בפיאט ומסחר במטבעות קריפטוגרפיים.

סחר בפיאט הוא שירות המאפשר למשתמשים לקנות ולמכור מטבעות קריפטו באמצעות מטבעות פיאט. מטבעות פיאט הם המטבעות הרשמיים של מדינות או קבוצות של מדינות. דוגמאות למטבע פיאט כוללות את הדולר הקנדי (CAD), הרופי ההודי (INR) והיורו של האיחוד האירופי (EUR).

סחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא שירות המאפשר למשתמשים להחליף מטבע קריפטוגרפי אחד בשני.

צמדי המטבעות בהם בורסות מציעות שערי חליפין נקראים זוגות מסחר. משתמשים יוכלו להחליף רק מטבעות הרשומים כצמדי מסחר. זה קצת כמו ללכת ללשכה דה צ’יינג ‘בשדה התעופה;

  • צמד מסחר פיאט נראה כך; לירה בריטית אחת (GBP) = 90 רופי הודי (INR).
  • צמד מסחר בקריפטו נראה כך; 1 ביטקוין (BTC) = 14 את’ריום (ETH)
  • צמד מסחר פיאט / קריפטו נראה כך; 1 ביטקוין (BTC) = 6,300 דולר ארה”ב (USD).

בואו נראה אילו שירותי מטבע מציעים Coinbase.

שירותי מטבע מטבע

סוחרי Coinbase יכולים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות מטבעות פיאט של כל אחת מ -32 המדינות בהן היא פועלת. כל המדינות בהן Coinbase פועלות הן באירופה ובצפון אמריקה, למעט אוסטרליה וסינגפור.

פתק: סוחרים יכולים גם להשתמש ב- Coinbase כדי למכור מטבעות קריפטוגרפיים בכל 32 המדינות, למעט אוסטרליה וקנדה.

המסחר של פיאט ב- Coinbase הוא נהדר למתחילים כי הם לא צריכים לבקר בבורסה אחרת לפני שהם מתחילים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים. הם ימצאו את כל מה שהם צריכים במקום אחד!

Binance VS Coinbase: תכונת Coinbase.

כרגע, Coinbase מציע רק לסחור ביטקוין (BTC), מזומן ביטקוין (BCH), ליטקוין (LTC) ו- את’ריום (ETH). משמעות הדבר היא כי Coinbase מציע 12 זוגות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים כאשר כל מטבע קריפטוגרפי מוצע למסחר עם שלושת האחרים.

עכשיו, בואו נסקור את Binance ומה הם מציעים.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

שירותי מטבע בינאנס

Binance כלל לא מציע מסחר פיאט. המשמעות היא שמשתמשים יכולים לממן רק את חשבונותיהם – ולסחור – במטבעות קריפטוגרפיים. עם זאת, Binance מציעה מבחר הרבה יותר טוב של מסחר במטבעות קריפטוגרפיים מאשר Coinbase. הבורסה מציעה לסחור עם מאות מטבעות קריפטוגרפיים ידועים ופורסמו לאחרונה. הם כוללים EOS, מלח, קרדנו, גיפטו, סטעם, ליסק, לולינג, NEO, ועוד רבים.

לביננס יש ארבעה מטבעות קריפטוגרפיים עיקריים שהיא מציעה זוגות מסחר עבור. הם:

  • ביטקוין (BTC): 149 זוגות

  • מטבע בינאנס (BNB): 74 זוגות

  • את’ריום (ETH): 146 זוגות

  • קשירה בארה”ב (USDT): 18 זוגות

אז, מי שירותי המטבע טובים יותר – Binance VS Coinbase?

למתחילים, ל- Coinbase שירותי מטבע טובים יותר כי סוחרים חדשים יכולים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים במטבעות פיאט. הם לא צריכים ללכת תחילה לבורסה אחרת. מבחר המטבעות שלו קטן יחסית, אך הוא עדיין גדול מספיק כדי להתחיל את מרבית סוחרי המתחילים.

Binance VS Coinbase: תכונת Binance.

למשתמשים מתקדמים יותר, לבינאנס שירותי מטבע טובים יותר. בחירת המטבעות שלו היא מהטובות בשוק ותמיד מתווספים מטבעות חדשים. עם זאת, סבב זה עובר ל- Coinbase בגלל היעדר המסחר בפיאט של Binance.

כעת אתה יודע באילו מטבעות אתה יכול לסחור ב- Coinbase ובינאנס. לאחר מכן, בואו נראה מי גובה את העמלות הנמוכות ביותר בין Coinbase VS Binance.

עמלות

יש שלושה סוגים עיקריים של עמלות סוחרים צריכים לשלם כדי להשתמש בשירותים של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים. הם: דמי פיקדון, דמי נסיגה, ו דמי מסחר. אני אסתכל קודם על עמלות Coinbase.

עמלות Coinbase

Coinbase גובה תשלום בסך 1.49% עבור כל רכישה או מכירה של קריפטו. תשלום זה עולה עד 3.99% עבור עסקאות שנעשו בכרטיס אשראי.

Binance VS Coinbase: עמלות Coinbase.אגרות מטבע בסיס | מקור: מטבע בסיס

Coinbase אינו מציע זוגות מסחר כמו Binance. המשמעות היא שהיא גם לא מציעה שערי חליפין. במקום זאת, היא משתמשת בשירות המרה המציע מחיר מוגדר או “יחס המרה” לכל עסק. דמי ההמרה של Coinbase מבוססים על שערי החליפין של GDAX.

פתק: GDAX (Global Asset Exchange) היא בורסת קריפטו בבעלות Coinbase. הוא מציע יותר זוגות ותכונות מסחר מאשר Coinbase. אם תירשם ל- Coinbase תינתן לך גם גישה לחשבון GDAX.

Coinbase מציע פיקדונות בחינם של אירו ב SEPA. ב- SEPA, משיכות אירו מחויבות בתשלום בסך 0.15. פיקדונות העברה בנקאית של דולר ארה”ב הם בחינם. משיכת דולרים אמריקאיים מחויבת בתשלום בסך 10 דולר.

פתק: ה- SEPA הוא אזור התשלומים היורו היחיד. זהו ארגון של 28 מדינות האיחוד האירופי המאפשרות מעבר מהיר ומאובטח של יורו מעבר לגבולותיהן.

דמי ה- Coinbase נמוכים בהשוואה לבורסות המציעות שירותים דומים כמו CEX ו- Coinmama. עם זאת, הם גבוהים בהשוואה לחילופי קריפטו לקריפטו כמו Binance …

עמלות בינאנס

Binance אינה גובה עמלות עבור פיקדונות או משיכות. הסיבה לכך היא ש- Binance מציע רק מסחר בקריפטו. טיפול בעסקאות במטבעות קריפטוגרפיים הוא הרבה יותר זול מטיפול בעסקאות מטבעות פיאט!

בינאנס גובה עמלה של 0.1% לכל העסקאות. זה גם מציע הנחה של 50% על שכר טרחה עבור עסקאות שנעשו באמצעות Binance Coin.

Binance VS Coinbase: עמלות בינאנס.

דמי בינאנס | מקור: binance

כפי שאתה יכול לראות, יש כאן מנצח ברור. סיבוב העמלות של Binance VS Coinbase הוא ניצחון קל לקבוצת Binance. העמלות שלה נמוכות מאוד וקל להבין מה נהדר לסוחרים מתחילים!

לאחר מכן, אני רוצה לדבר על איך ידידותי למשתמש כל חילופי הם. אך ראשית, הערה מהירה על מגבלות המסחר של Coinbase VS Binance.

הערה מהירה לגבי מגבלות המסחר

לרוב החילופים יש גבולות כמה מותר לסוחרי מטבע להפקיד ולהוציא. בואו נראה כיצד מגבלות Binance VS Coinbase משתוות.

מגבלות Coinbase

מגבלות Coinbase תלויות במטבע הפיאט שאיתו אתה סוחר והאם אתה משתמש ברמה 0, 1, 2 או 3. לדוגמה, משתמשים ברמה 2 יכולים ליצור עסקאות בשווי של עד 25,000 $ יום. משתמשים ברמה 3 יכולים לבצע עסקאות בלתי מוגבלות.

Binance VS Coinbase: מדוע להשתמש ב- Coinbase.

פתק: הרמה שהסוחר משיג תהיה תלויה בכמות המידע האישי שהם מספקים בעת הגדרת חשבונו. זה נקרא אימות חשבון. כל רמה דורשת אימות של פרטי משתמש נוספים.

מגבלות בינאנס

מגבלות בינאנס תלויות בשאלה האם סוחר יש אימות ברמה 1 או 2. משתמשים ברמה 1 יכולים לסחור עד קריפטוגרפי בשווי של עד 2BTC ליום. משתמשים ברמה 2 יכולים לבצע עסקאות שוות עד 100BTC ליום (זה בערך 650,000 דולר!).

לבינאנס אין מגבלה על כמה קריפטוגרפיה משתמש יכול להפקיד.

אז, מציע Binance מגבלות מסחר גבוהות יותר מאשר Coinbase, אך באיזו פלטפורמה קל יותר להשתמש?

ידידותיות למשתמש

יש מנצח ברור בין Binance VS Coinbase בסיבוב הזה.

Coinbase הוא אחד המוצרים הכי ידידותיים למשתמש בקריפטו. מומלץ לכל מתחיל קריפטו מכיוון שזה המקום המושלם לבצע את העסקאות הראשונות שלך. הפריסה היא לְנַקוֹת, פָּשׁוּט ו מעוצב היטב, ותכונותיו בסיסי (בדרך טובה!). ביצעתי את העסקאות הראשונות שלי באמצעות Coinbase, וזה תמיד ההחלפה הראשונה שאני מזכיר לחברים.

Binance VS Coinbase: לוח המחוונים של Coinabse.

מקור: Coinbase

בינאנס אולי היה מנצח את הסיבוב הזה אם היה משווה אותו לחליפין אחר. יש לו שתי הגדרות משתמש: בסיסי ו מִתקַדֵם. בסיסי כנראה מתקדם מדי בשביל מתחילים שלמים. עם זאת, הוא מציע לסוחרים בטוחים יותר את כל המידע והתכונות הדרושים להם בפשטות ובבהירות.

Coinbase זוכה בסיבוב הזה, אבל הייתי ממליץ על שתי ההחלפות למתחילים. השתמש ב- Coinbase תחילה ובינאנס בהמשך לחוויית מסחר מלאה.

Binance VS Coinbase: לוח המחוונים של Binance.

אז עכשיו אתה יודע אילו שירותים מציעים Coinbase ו- Binance, כמה הם עולים וכמה קל להשתמש בהם.

לאחר מכן, אני רוצה לענות שתי שאלות חשובות מאוד. האם Binance בטוח? והאם יש לו אבטחה טובה יותר מ- Coinbase? בואו נגלה כשמשווים את Binance VS Coinbase בִּטָחוֹן.

בִּטָחוֹן

שתי המרכזיות משתמשות אימות דו-גורמי כדי להגן על חשבונות משתמשים. זו מערכת שבה לכל חשבון יש שני סוגים של הסיסמה. הראשון נבחר על ידי המשתמש, והשני נשלח לטלפון הנייד של המשתמש או נוצר על ידי אפליקציה כמו מאמת גוגל.

Binance VS Coinbase: מאמת גוגל.

Coinbase מאחסן 98% מכספי המשתמשים במצב לא מקוון. 2% הנשמרים ברשת מבוטחים מפני גניבה על ידי לויד’ס מלונדון. Coinbase גם שומר על הפרדת כספי המשתמשים מכספי ההפעלה כדי למנוע שימוש לרעה. היותה מבוססת בארה”ב פירושה גם כי Coinbase צריך לפעול על פי חוקים פיננסיים בארה”ב מהקשוחים בעולם.

פחות ברור כיצד Binance מנהלת את כספי לקוחותיה וזה מדאיג משתמשים מסוימים. לאחרונה ב -27 ביוני 2018, משתמשי Binance דיווחו על חסר כספים בעקבות שדרוג מערכת מתוכנן. בינאנס נאלץ להתנצל והציע הנחות של 70% על דמי המסחר בגין הבעיה שהשדרוג גרם.

עם זאת, צוות האבטחה ב Binance היה זכה לשבחים על שהגן על כספי המשתמשים שלו מפני האקרים. במרץ 2018 גנבו האקרים פרטי כניסה למשתמש וניסו לשדוד את חילופי הדברים. מערכות Binance זיהו את הפריצה ועצרו אותה. אף משתמש לא הפסיד כספים, וכספי ההאקר נתרמו לצדקה!

Binance VS Coinbase: קנו ביטקוין עם דולר בבינאנס.

אז האם Binance בטוח וניתן לסמוך על Coinbase שיגן על כספי המשתמשים שלה?

ל- Binance ו- Coinbase יש רשומות אבטחה טובות יותר מרוב הבורסות האחרות. הם לוקחים את בטיחות הלקוח מאוד ברצינות. ב- Binance VS Coinbase, הסיבוב הזה עובר ל- Coinbase, משום שהוא פתוח יותר וכנה לגבי היכן כספי המשתמש שלו ולמה הם משמשים.

מטבעות קריפטוגרפיים הם עדיין טכנולוגיה חדשה, ולכן משתמשים לעיתים קרובות חווים בעיות. אני רוצה לראות איזו מרכזיה מתמודדת בצורה הטובה ביותר עם הבעיות הללו. לאחר מכן, Binance VS Coinbase – שירות לקוחות.

שירות לקוחות

הרבה חילופים זוכים לביקורת על קיומם שירות לקוחות לקוי. למרבה הצער, גם Binance ו- Coinbase יכולים להשתפר בתחום זה. לאף מרכזיה אין אפשרות תמיכה בצ’אט בשידור חי באתרי הבית שלהם. שתי המרכזיות מעדיפות לתקשר עם לקוחותיהן דרך אי – מייל. עם זאת, שתי המרכזיות מציעות שירותי “SupportBot” גם לפניות כלליות.

Coinbase לוקח בין 1-3 ימים לתשובה להודעות דוא”ל של הלקוח, וכמה משתמשים התלוננו כי התגובות הן לא מועיל או כללי מדי. בבורסה יש סעיף שאלות נפוצות מפורט באתר ה”תמיכה “שלה, שהרבה סוחרים חדשים ימצאו מועילים. ל- Coinbase יש גם קו סיוע טלפוני אך הוא ממוקם בארצות הברית, ולכן ללקוחות הבינלאומיים קשה לגשת אליו.

בינאנס התמיכה יכולה להיות איטית כאשר ההחלפה עמוסה, אך היא זמינה ב ארבע שפות שונות (סינית, קוריאנית, אנגלית ויפנית), אז לפחות הם מנסים, נכון?

בורסות קריפטו עדיין מציעות תמיכת לקוחות גרועה בהרבה ממוסדות פיננסיים מסורתיים. גם Binance ו- Coinbase יכולים לעשות הרבה יותר טוב. אף בורסה לא זוכה בסבב תמיכת הלקוחות של Coinbase VS Binance. לקהילת הקריפטו מגיע טוב יותר!

לפני שתחליט איזו חילופיה הכי מתאימה לך, יש עוד סיבוב אחד. סבב התחרות האחרון נקרא, Binance VS Coinbase: פלטפורמות ניידות.

פלטפורמות ניידות

ל- Coinbase ו- Binance יש אפליקציות סלולריות, אבל מה עדיף? בואו נראה מה המשתמשים חושבים:

  • אפליקציית Coinbase לנייד:
  • אפליקציה לנייד של Binance:

אז, Coinbase מנצח בקרב היישומים הניידים בזכות זה זמינות ופופולריות.

כמעט סיימתי, אז הכנסתי את כל מה שלמדת עד כה לתרשים השוואה של Binance VS Coinbase.

Binance VS Coinbase: תרשים השוואה

Coinbase בינאנס
מקום ארה”ב מלטה
סוג מסחר סַרְסוּר קריפטו לקריפטו
מספר מטבעות מסחר 30+ 150+
עמלות גָבוֹהַ נָמוּך
ידידותיות למשתמש גבוה מאוד בינוני
בִּטָחוֹן גָבוֹהַ גָבוֹהַ
שירות לקוחות מְמוּצָע מְמוּצָע
אפליקציה לנייד כן כן

וזהו, המדריך המלא למתחילים שלי ל- Binance VS Coinbase! לפני שאלך, אשתף בעוד כמה מחשבות שעשויות לעזור לך להחליט איזו חילוף הכי מתאים לך.

מסקנות

מסחר במטבעות קריפטו בפעם הראשונה יכול להיות מַפְחִיד, יָקָר, ומתסכל! זו הסיבה שזה כל כך חשוב בחר את החליפין הנכונים.

Binance ו- Coinbase הן בחירה מצוינת עבור סוחרים מתחילים. ההמלצה שלי היא להשתמש בשניהם! התחל בפתיחת חשבון ב- Coinbase. בצע כמה עסקאות פשוטות עם Litecoin או Ethereum ואז, כשאתה מרגיש מוכן, עבר לבינאנס. Coinbase הוא המבוא המושלם למסחר בקריפטו, ובינאנס הוא אחד המקומות הטובים ביותר להמשיך בחינוך הקריפטו שלך!

הקרב הזה של בינאנס לעומת Coinbase מסתיים בעניבה מאושרת! זה היה תענוג לספר לך על שניים מהכי טובים מקצועי, אָמִין, ו חילופי משתמשים ידידותיים בשוק. מה אתה חושב? האם אתה מאמין שיש שם חילופי דברים טובים יותר? אם תעשה זאת, הודע לי ואבדוק את זה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map