כריית זהב ביטקוין: אם אתם שונאים ASIC, זה בשבילכם

הכניסה לכריית מטבעות קריפטוגרפיים יכולה להיות קשה. יש הרבה חומרה לקנות, דברים ללמוד, גורמים שיש לקחת בחשבון. בעוד שזה יכול להיות נכון לגבי ביטקוין גולד, היזמים שואפים להקל על כך. אֵיך? על ידי ניתוק מחשבי ASIC והפיכת כריית זהב ביטקוין לזמינה לכולם.

כריית זהב ביטקוין - לוגוביטקוין גולד הוא מזלג קשה של מטבע הקריפטו הפופולרי והוותיק ביותר בעולם, הביטקוין. מפתחים עשו את זה עם עיקרון מנחה אחד. הם פיתחו אותו בכדי לאפשר כריית ביטקוין זהב במחשבי ASIC.

מהם מחשבי ASIC? פירוש הקיצור הוא מעגל משולב יישום ספציפי. בהקשר של מאמר זה, מדובר במכונה שהותאמה אישית לכריית ביטקוין זהב. למרבה המזל, מכונות כאלה אינן קיימות עבור מטבע הקריפטו הזה.

מלבד אפשרויות הכרייה, ביטקוין גולד זהה לאב הקדמון שלו. הוא פועל לפי אותן הנחיות. יש לו מהירויות עיבוד העברה דומות. אתה יכול להשתמש בו לאותן מטרות, מִסְחָר הוא אחד מהם. אם תחליט לעשות זאת, הקפד לבחור א חילופי מטבעות מאובטחים פלטפורמה, כגון Coinbase, Binance ו- Coinmama.

מדוע ASICs הם בעיה אמיתית?

ביטקוין גולד הסתלק מהבלוקצ’יין של ביטקוין כדי למנוע כריית ASIC. מכונות כרייה אלה יעילות כל כך הרבה בכרייה מאשר לכורי GPU ו- CPU אין סיכוי.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

הצלחת הכרייה שלך נקבעת על פי קצב החשיש של המכונה שלך.

Hashrate הוא המדד המתאר כמה מכונה מהירה בכריית מטבע קריפטוגרפי. המעבדים וה GPUs הטובים ביותר לצרכן פשוט אינם יכולים להתחרות נגד ASIC.

מדוע זו בעיה? מטהרי מטבעות קריפטוגרפיים סבורים שכרייה צריכה להיות משהו שכולם יכולים לעשות. אתה אמור להיות מסוגל לעשות את זה רק עם מחשב נייד בחדר מעונות. ASICs הופכים את זה לבלתי אפשרי.

מדוע אי אפשר? פָּשׁוּט. כורים מרוויחים מטבעות קריפטוגרפיים לפתרון פונקציות חשיש תחילה. זה מצפין את הבלוקצ’יין ומאבטח אותו. כשאתה מצליח, אתה מקבל את הזכות לפרסם את החסימה הבאה בשרשרת ולקבל פיצוי בצורה של ביטקוין זהב.

כאשר רק הראשון לפתור את הבעיה מוענק, אנשים תמיד מוצאים דרכים לערום את הסיפון לטובתם. ASICs הם מכשול בלתי עביר לכל מי שמפעיל מכונה לצרכן.

מה זה שיעור האש?

זה כמה פעולות גיבוב שהמערכת שלך יכולה להשלים בשנייה. מחשבי ASIC מקדימים קילומטרים רבים משתי השיטות האחרות, כריית GPU ו- CPU. אז לפני זה זה אפילו לא מצחיק.


מה זה אומר?

פָּשׁוּט. אם אתה קטין, אין לך שום סיכוי להרוויח ללא ASIC. אלא אם כן אתה מתחיל בכריית זהב של ביטקוין. עיקרון היסוד שלו הוא NO ASIC.

כשמדובר בשיטות כרייה שאינן ASIC, כריית GPU לפני כל אפשרות אחרת. זו הסיבה שמחירי ה- GPU זינקו בשמים בשנים האחרונות.

אוקיי, מה אני צריך להתחיל?

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם תהית אי פעם אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה חילופי הצפנה של TOP3 זה לצד זה

חוּמרָה

בסדר, האם אתה מוכן ללמוד כיצד לכרות את ביטקוין זהב עם המחשב הביתי שלך? זה מה שאתה צריך לדעת כדי להתחיל את המסע שלך.

חוּמרָה

השיטה היחידה לכריית Bitcoin Gold יעילה היא באמצעות GPU (כרטיס מסך). אפשר לכרות את זהב הזהב באמצעות מעבד המחשב. זה לא כל כך יעיל.

תחשוב לצבוע גדר. כן, ניתן לצבוע גדר בעזרת מברשת שיניים (CPU). אבל למה שתעשה זאת כשתוכל להשתמש במברשת ציור נכונה (GPU)?

אוקיי, איך לכרות את זהב הזהב? איזו חומרה אתה צריך לקנות? זה תלוי. אם שדרגת לאחרונה את המערכת שלך וברצונך לנסות לכרות, כדי לראות במה מדובר, ייתכן שיהיה לך טוב ללכת.

מעבד ראוי, כרטיס מסך GTX 10xx, קצת זיכרון RAM ו- SSD טוב? אתה טוב להתחיל. אל תצפה לעשות בנק או לפרוש מעבודתך היומית. כריית זהב ביטקוין דורשת מערכת הרבה יותר חזקה כדי להרוויח כסף רציני.

זכור, אתה מקבל תשלום רק אם המחשב שלך פותר את פונקציית החשיש תחילה בעת כריית סולו. ישנן דרכים לעקוף את זה על ידי הצטרפות לבריכת כריית Bitcoin Gold, אך נדבר על כך מעט מאוחר יותר.

לעת עתה, אתה רק הולך לראות איך נראה כריית זהב של ביטקוין במחשב צרכני. אם אתה מרוויח קצת זהב זהב בתהליך, נהדר!

לאחר שתדע את דרכך בתהליך, תוכל להתחיל לעבוד לקראת מחשב יותר ממוקד כרייה. מה זה כולל?

אתה צריך להשיג כמה גרפי GPU חזקים ולמצוא דרך לקרר את המערכת כולה. אם תחסוך בקירור, 900 גרפי ה- GPU שלך יישרפו ויעלו לך בסופו של דבר הרבה יותר.

שישה כרטיסי מסך הם מטרה טובה לעבוד איתם.

אתה צריך גם לוודא שה- PSU שלך (יחידת ספק הכוח) יכול לתמוך בכל הציוד הזה. אל תתקמצנו בזה. זולים לא יעילים בהמרת כוח. המערכת שלך תפעל חם יותר. תזדקק ליותר חשמל להפעלת המערכת, ותקצר את הרווחים שלך.

לוח אם טוב הוא גם חיוני. לא משנה ששברת את החזיר שלך עבור שישה כרטיסי NVIDIA RTX 2080 Ti אם לוח האם שלך יכול לתמוך רק בשניים. קשור לזה, אתה צריך למצוא מקרה ממוקד כרייה או להכין כזה בעצמך. אחרי הכל, מארזי מחשב צרכניים אינם מיועדים להכיל שישה כרטיסי גרפיקה.

גם אם יש מספיק חריצי PCIE עבור שישה GPUs, זה לא אומר שלוח האם יפעיל את כולם היטב. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לחקור את הלוח הספציפי שאתה רוצה לפני שאתה קונה אותו.

כמו כן, אתה זקוק למערכת הפעלה. לעולם אל תשכח את מערכת ההפעלה. בעוד שגם לינוקס וגם חלונות עובדים, היינו מתחילים עם חלונות מכיוון שקל יותר להשתמש ולהגדיר אותם.

סיכום: אתה יכול להתחיל לכרות את Bitcoin Gold במחשב המשחקים שלך, אך תצטרך אסדת כריית GPU כדי להיות רציניים. שישה כרטיסי מסך יוקרתיים. כונן קשיח טוב. PSU יעיל עם מספיק כוח כדי לספק את כרטיסי המסך שלך. לוח אם שיכול להריץ את כל העניין. אל תחסוך בפתרון קירור מעולה. בסופו של דבר זה ישתלם.

אם החלטתם לבצע השקעה, עליכם גם לבחור בא ארנק חומרה מאובטח לאחסון ביטקוין זהב. כמה מהאפשרויות המומלצות כוללות את Ledger Nano X ו- Trezor Model T.

אוקיי, אתה חלק מהדרך לשם כיצד לכרות את זהב הזהב. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד.

תוֹכנָה

כדי להתחיל בכריית הזהב של ביטקוין תצטרך שלוש תוכנות, אולי גם רביעית.

ראשית, עליך לפתוח חשבון בבורסת קריפטוגרפיה שאתה סומך עליה. אחרי שתכרות את ביטקוין גולד, תזדקק לבורסה כדי להפוך אותו למטבע פיאט (או כסף אמיתי עבורנו פלבס).

לאחר מכן, תזדקק לחשבון ארנק מטבעות קריפטוגרפי כדי לאחסן את זהב הביטקוין שלך. אחרי הכל, איזה סוג של כורה זהב ביטקוין היית אם למטבע אין לאן ללכת?

לבסוף, תזדקק לתוכנת כרייה מיוחדת. תוכנה זו מחברת את המחשב שלך לבלוקצ’יין. זה גם מעמיד את זה בעבודה, פותר פונקציות חשיש כדי להרוויח לך את הזהב של ביטקוין. כאשר אתה מפעיל אותו סוף סוף, אתה יכול לקרוא לעצמך כורה זהב ביטקוין. רק אל תפחד אם המחשב שלך מתחיל להשמיע צלילים של מטוס סילון.

חלק מתוכנות הכרייה המומלצות כוללות:

  • ccgmining.com
  • hashflare.io
  • minergate.com
  • nicehash.com

התוכנה הרביעית שתזדקק לה היא לקוח בריכת כרייה אם תבחר ללכת עם אפשרות זו. מדוע תרצה להצטרף לבריכת כריית זהב של ביטקוין? מזל לך, זה כל מה שהקטע הבא הוא!

בריכות כריית זהב ביטקוין

כריית זהב ביטקוין - קצב חשיש בריכה

ייתכן שתרצה להיות כורה זהב לביטקוין, לוקח על עצמך את כל הבעיות ומקבל את הפרס המלא. זה לא יכול להיות רעיון טוב במיוחד.

אתה מבין, אתה מקבל משהו רק אם המכונה שלך היא הראשונה בעולם לפתור את פונקציית החשיש, כפי שציינו בעבר. עם מחשב גיימינג יחיד או אפילו אסדת כרייה עם 6 GPU, אין לך הרבה סיכוי.

כדי להחזיר עקבית, יהיה עליך לבנות חוות כריית זהב שלמה של Bitcoin. זה יהיה בעל מספר רב של אסדות 6-GPU, ייקח הון בעלויות חשמל ויהיה כאב ראש מתמיד כדי להמשיך לפעול. החדר שאתה שומר על כל פעולת כריית הזהב של ביטקוין יהיה גם תנור.

גם אם בנית את כל זה, יש אנשים עם חוות כרייה ענקיות והרבה יותר כוח מחשוב. אתם מתחרים נגדם כשאתם מתחילים בכריית זהב ביטקוין.

אתה צריך שיהיה לך מזל מדהים כדי שיהיה לך סיכוי.

אבל יש פיתרון. כורים בכל רחבי העולם הבינו דרך לאגד את המשאבים שלהם בבריכת כריית זהב של ביטקוין. כך אתה מתחרה בחוות הכרייה הגדולות.

כשאתה חלק ממאגר כרייה, אתה לא בדיוק מכרה את Bitcoin Gold בעצמך. אתה מאפשר לבריכה להשתמש בכוח העיבוד של המערכת שלך כדי לכרות אותה במקום זאת.

נניח שיש 200 אנשים המעוניינים בכריית זהב ביטקוין. לכולם יש מכונות עם 500 שעות / שנייה או 500 חישורים. האם הם יכולים להתחרות כנגד כולם שכרו ביטקוין זהב לבד? ובכן לא.

בשילוב, לעומת זאת, יש להם hashrate של 100,000 h / s או 100 Kh / s. עכשיו יש להם סיכוי הרבה יותר טוב לעשות משהו כשמתחרים נגד שאר העולם.

נשאלת השאלה, כיצד מוענקים הזהב הביטקוין שזוכה הבריכה? המערכת שונה בכל מאגר כרייה. הרי כולם בלתי תלויים זה בזה. עם זאת, פופולרי לפצל רווחים לפי ההיסטרה שאדם ספציפי תורם.

כריית זהב ביטקוין בבריכה היא דרך יציבה הרבה יותר להרוויח זהב ביטקוין. כל עוד הבריכה זוכה מספיק פעמים ומחיר הזהב של ביטקוין שווה את זה, תרוויחו כסף. זה יהיה טפטוף במקום שיטפון אבל עדיף דרור ביד מאשר יונה על הגג, נכון?

מה אם אתה לא רוצה להצטרף לבריכת כרייה? מה אם אתה לא רוצה לקנות את המכונה שלך, לתחזק אותה ולשלם חשבונות חשמל גבוהים יותר? יש דרך אחרת לקרוא לעצמך כורה של ביטקוין זהב, אך נדבר על כך בחלק הבא.

כריית ענן

הרעיון מאחורי כריית ענן הוא כמו משחקי ענן. נניח שיש לך מחשב גרוע אבל אתה רוצה לכרות את זהב הזהב. או שחקו את המשחק החדש של Assassin’s Creed.

שירותי ענן יכולים לעזור לך בשני המקרים. במשחקים אתה משלם מנוי חודשי כדי להשתמש במחשב חזק אי שם בעולם. אתה רואה מה קורה במחשב הזה וזוכה לבצע את המהלכים שלך. כל מה שאתה צריך זה חיבור אינטרנט נהדר.

כריית ענן דומה. אתה משלם אגרה, נניח 500 דולר. עבור הכסף שלך, אתה יכול להשתמש בכמות מוגדרת של hashrate 24/7 כדי שלי במשך שנתיים.

החברה המפעילה את השירות תשמור על החומרה. זה יבטיח שתקבל את ה- hashrate שלך.

תצטרך לשלם מדי יום כדי לשבור עלויות חשמל ותחזוקה. הסכום שתשלמו יהיה קטן, אין צורך לחשוש מכך.

זה נשמע נהדר, נכון? כל היתרונות של כריית זהב של ביטקוין ללא שום בעיה. לפעמים זה טוב מכדי להיות אמיתי.

אתה מבין, שוק כריית הענן מלא הרמאים. בבחירת שירות אתה צריך להיות ספקן.

כריית זהב ביטקוין - כריית ענןאתה צריך גם לשקול כמה זמן ייקח לך להחזיר את ההשקעה הראשונית. זה יכול לקחת הרבה זמן או שהמחיר של ביטקוין זהב יכול לעלות מחר ותתעשר בעוד שבוע.

אתה צריך גם לשאול את עצמך שאלה אחרת. לשירותי כריית ענן אלה יש שיעורי חשיש מרהיבים. מדוע אם כן הם משכירים זאת לאחרים במקום לכרות מטבעות קריפטוגרפיים בעצמם?

לקחת את מלוא הרווחים לעצמך חייב להיות טוב יותר, נכון? יתכן ששירותי כריית ענן רבים הם תוכניות פונזי. חשבונות שירות ממוזערים (מכיוון שמשתמשים מכסים אותם) ומנויים חדשים ממשיכים לפעול. כאשר הכסף מאנשים נכנסים לא יכול לכסות את ההוצאות, השירות נסגר.

האם שילמתם אתמול 500 דולר עבור שנתיים של hashrate אתמול? חבל.

יתכן שזה בכלל לא המקרה אבל כדאי להיזהר בכל זה ובכל המקרים האחרים שקשורים לקריפטוגרפיה. איפה שיש כסף לעשות, תמיד יש אנשים שמחפשים לנצל.

כריית זהב ביטקוין יכולה להיות מקור נהדר להכנסה פסיבית (בעיקר). אני מקווה שעכשיו אתה יודע מה אתה צריך ללמוד איך לכרות את זהב הזהב.

דבר נוסף שתוכלו לנסות אם תרצו להרוויח קצת הוא מסחר. בחר אמין חילופי מטבעות, כגון Coinbase או Binance והתחל לעשות זאת!

כמו כן, הקפד לשמור על המטבעות הקריפטוגרפיים שלך ארנקי חומרה מאובטחים בכל העת. התחל על ידי בדיקת Ledger Nano X ו- Trezor Model T.

עסקת ארנק ספר החשבונות פעילה כעת:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map