מיטב Altcoins 2021: מצא את Altcoin הטוב ביותר שלך להשקעה בשנת 2021

גודלו של שוק הקריפטוגרפים שהיה בסביבות 25.9 מיליארד דולר באפריל 2017. כעת הוא עומד על 409.47 מיליארד דולר! עם צמיחת השוק צמחו מטבעות קריפטוגרפיים חדשים רבים.

הערה: שווי שוק של כל מטבע קריפטוגרפי הוא המספר שהושג כאשר מספר המטבעות הכולל מוכפל בערכו של מטבע אחד.

מטבעות קריפטוגרפיים אלה מכונים לעתים קרובות “Altcoins” מכיוון שהם מספקים אלטרנטיבה לביטקוין. זו יכולה להיות משימה קשה לבחור את האלטקוינים הטובים ביותר, מכיוון שיש אלפי אפשרויות שם בחוץ.

אם אתם מחפשים למצוא את האלטקוינים הטובים ביותר 2021, אינכם צריכים לחפש יותר. אעסוק באלטקוינים המבטיחים ביותר במדריך זה. אדבר על המגמות ההיסטוריות שלהם, הטכנולוגיה, הייחודיות שלהם ומה ניתן לצפות בשנת 2021.

בסוף מדריך זה, אמור להיות לך מושג הוגן לגבי altcoins 2021 העליונות. עם מידע זה ביד, אתה יכול ללכת ליועץ פיננסי כדי לתכנן את השקעתך בקריפטוגרפיה לשנת 2021.

פתק: אם תחליט לקנות מטבעות קריפטוגרפיים המוצגים במאמר זה, דאג לבחור בבורסת קריפטו אמינה. הכי האפשרויות המומלצות כוללות את Coinbase ו- Binance. אתה יכול לראות איך הם משווים לְהַלָן.

עכשיו, בואו נתחיל עם הסקירה של מיטב altcoins 2021.

1. Altcoins הטובים ביותר 2021: את’ריום

רשימת האלטקוינים הטובים ביותר חייבת להתחיל ב- Ethereum, שהוא המטבע השני בעל הערך היקר ביותר אחרי Bitcoin. יש לה שווי שוק נוכחי של 64.35 מיליארד דולר! את’ריום הושק ביולי 2015 על ידי ילד הפלא המפורסם כיום של עולם הקריפטו – ויטאליק בוטרין.

מגמות השקעה היסטוריות

כפי שניתן לראות בתצלום המוצג למטה, מחירו של את’ריום צמח מ- $ 9 בינואר 2017 ל- 1,389 $ בינואר 2018 והעניק תשואה של מעל 17000%. מחירו כמעט הוכפל במחירו בחודש שעבר, מ- 396 דולר בתחילת אפריל (2018) ל -648 דולר כיום.

טבלת מחירים של אתריום לשנת 2018

במה את’ריום ייחודי ושונה מביטקוין?

ביטקוין הוא רק מטבע דיגיטלי, אך לאת’רום יש יותר מה להציע בנוסף לכך. Ethereum מספקת פלטפורמה למפתח עליה הם יכולים לבנות חוזים חכמים מבוססי בלוקצ’יין ואפליקציות מבוזרות.


את’ריום הייתה המטבע הקריפטוגרפי הראשון שהציג חוזים חכמים, שנחשבים כיום כדבר הגדול הבא.

הערה: חוזים חכמים הם הסכמים המקודדים בבלוקצ’יין שמבצעים את עצמם כאשר מתקיימים תנאים מוגדרים מראש.

Ethereum היא גם הפלטפורמה המועדפת ביותר על השקת הצעות מטבע ראשוניות (ICO). למידע נוסף על ICO, עיין ב מה זה ICO להנחות.

אז אלה כמה מהדברים המרכזיים שמייחדים את אתריום מביטקוין והופכים אותו לאטרקטיבי גם למפתחים וגם למשקיעים.

אירועים קרובים

אחד האתגרים הגדולים ביותר העומדים בפני Ethereum היה מדרגיות. הרשת של את’ריום תומכת כיום בערך 15 עסקאות לשנייה. זה לא כל כך נהדר בהשוואה ל- 56,000 הודעות העסקה של VISA בשנייה.

Ethereum צפויה לשדרג את הטכנולוגיה שלה מ- Proof-of-Work to Proof-of-Stake בשנת 2021. זה יגדיל את מידת ההרחבה שלה במידה רבה.

היכן לקנות את’ריום

בהיותך אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הזמינים ביותר, אתה יכול לרכוש Ethereum מכל בורסה פופולרית. רבות מהמרכזיות הללו תומכות בכרטיסי אשראי / חיוב בנוסף להעברה בנקאית. אתה יכול לרכוש את Ethereum מ- Coinbase, Coinmama, CEX.io או Gemini.

קנו את’ריום

2. Altcoins הטובים ביותר 2021: Litecoin

Litecoin, אחד האלטקוינים הוותיקים ביותר, נוצר בשנת 2011 על ידי עובד לשעבר של גוגל, צ’רלי לי. כמו ביטקוין, גם ליטקוין הוא רק מטבע דיגיטלי אך עם שיפורים. למעשה, הסיבה להשקת Litecoin הייתה להתגבר על חלק מהחסרונות של הביטקוין, במיוחד על מהירות העסקה האיטית שלו.

מגמות השקעה היסטוריות

בשוק הקריפטוגרפים הבלתי צפוי בו מטבעות נכנסים ויוצאים מהר מאוד בשוק, ליטקוין נמצא בשוק כבר למעלה מ- 7 שנים. זה הפך לאחד האלטקוינים הטובים ביותר עם שווי שוק של 8.2 מיליארד דולר.

היא נתנה תשואה אדירה בשנת 2017 כאשר היא צמחה מ -4 $ בינואר 2017 ל -350 $ בדצמבר 2017. זו תשואה של 8000%!

כפי שניתן לראות בתצלום המופיע למטה, ליטקוין צברה תאוצה של צמיחה מאז אפריל 2018, כשהיא עמדה על 121 דולר והיא נסחרת כעת ב -145 דולר..

טבלת מחירים של Litecoin לשנת 2018

במה הוא Litecoin ייחודי ושונה מביטקוין?

Litecoin ביצעה שיפורים ניכרים בטכנולוגיה של ביטקוין להגברת מהירות העסקאות. הסיבה שזה נקרא Litecoin היא שהוא מהיר פי 4 מביטקוין.

לביצוע עסקה בביטקוין נמשכות כ -10 דקות, אך עסקת ליטקוין מושלמת תוך 2.5 דקות. זה הופך את Litecoin להרחבה יותר מביטקוין שכן הוא יכול להשלים יותר עסקאות בשנייה.

ליטקוין נבנתה על הטכנולוגיה של ביטקוין עצמה ונחשבת ליריבה הקרובה ביותר של ביטקוין. יותר מכיוון ששניהם משרתים את אותה מטרה: להציע אלטרנטיבה למטבעות פיאט כמו USD, EUR, CAD וכו ‘.

אירועים קרובים

Litepal, שהיא מעבד התשלומים הראשון של Litecoin, הושקה בפברואר 2018. היא עדיין בעיצומה וצפויה להשתחרר ברבעון השני או ברבעון השלישי של 2018.

קנייה, שליחה וקבלה של Litecoin (או כל מטבע קריפטוגרפי) הוא תהליך מורכב מאוד. LitePal צפויה להפוך את העסקים בליטקוין לפשוטים בהרבה. LitePal מספקת גם שירותים ותמיכה לסוחרים עם שילוב קל לרוב פלטפורמות המסחר האלקטרוני הקיימות.

כפי שניתן לראות בתמונה למטה, לשירות זה יש פוטנציאל להפוך את ליטקוין למיינסטרים יותר ולאחד האלטקוינים המבטיחים ביותר..

לוגו ביטקוין ו- Litecoin ברכבת התחתית

איפה קונים Litecoin

כמו Ethereum, די קל לרכוש Litecoin מכיוון שהוא מוצע על ידי מרבית הבורסות המובילות במטבעות קריפטוגרפיים. אתה יכול לקנות Litecoin מ- Kraken, Coinbase, Coinmama או Bitsquare.

קנו Litecoin

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

3. Altcoins הטובים ביותר 2021: NEO

NEO, אשר נקרא במקור AntShares, נוצר בשנת 2014 על ידי דה הונגפיי בסין. זהו המטבע הקריפטוגרפי הגדול ביותר שהגיח מסין.

NEO, כמו Ethereum, היא פלטפורמה המיועדת לפיתוח יישומים מבוזרים (Dapps), חוזים חכמים ו- ICO. בגלל הדמיון הקרוב הזה לאת’ריום, NEO מכונה לעתים קרובות “האת’ריום הסיני”.

מגמות השקעה היסטוריות

NEO היה אחד האלטקוינים הטובים ביותר לשנת 2017 והעניק תשואות אדירות. הוא צמח מכ- 0.16 $ בינואר 2017 לכ- 162 $ בינואר 2018. זה בערך החזר השקעה של 111,400%, שהוא עצום!

NEO מתפקדת כעת היטב מכיוון שהיא צמחה מכ- $ 44 בתחילת אפריל 2018 ל- $ 82 כיום. זה כמעט הוכפל!

אחד הגורמים העיקריים שמניעים את הצמיחה של NEO הוא התמיכה של ממשלת סין והטכנולוגיה החזקה שלה.

במה NEO ייחודי ושונה מביטקוין?

כמו Ethereum, גם NEO מציעה פלטפורמה לפיתוח חוזים חכמים ו- Dapps. מצד שני, הביטקוין הוא רק מטבע דיגיטלי שאינו מציע פלטפורמה כזו.

NEO מציעה יתרונות טכנולוגיים רבים על פני Ethereum. NEO יכולה לטפל בכ -10,000 עסקאות בשנייה ואילו בלוקצ’יין את’ריום תומך כיום בסביבות 15 עסקאות בשנייה.

NEO תומך בתכנות במספר שפות כמו C ++, C #, Go ו- Java, ואילו Ethereum תומך רק בשפה אחת – סולידיות. זה הפך את NEO למדי לפופולרי בקרב קהילת המפתחים, מכיוון שהם יכולים להשתמש בפלטפורמה של NEO בשפה שהם כבר מכירים ולא צריכים ללמוד ללמוד חדש..

אירועים קרובים

בשנת 2018, NEO הייתה צפויה לבנות תשתית להשגת חזון הבנייה שלה – כלכלה חכמה. הרעיון הבסיסי של הכלכלה החכמה נסוב על דיגיטציה של נכסים פיזיים בעולם האמיתי כמו מכוניות, בתים או כל דבר אחר שתעלה על דעתך..

לאחר מכן ניתן למכור, לסחור ולמנף נכסים דיגיטליים אלה באמצעות חוזים חכמים. עם תוכניות כה אגרסיביות, צוות טוב ועליות מחירים, NEO היא בהחלט אחד האלטקוינים הטובים ביותר 2021.

איפה לקנות NEO

אין הרבה אפשרויות לקנות NEO ישירות באמצעות מטבע פיאט כמו USD או GBP. הדרך הקלה ביותר היא לקנות תחילה ביטקוין מ- Kraken, Coinbase ואז להמיר אותו ב- NEO. אתה יכול להחליף ביטקוין ל- NEO בבורסות גדולות רבות כמו Bitfinex או Binance.

קנו NEO

4. Altcoins הטובים ביותר 2021: קרדנו (ADA)

Cardano הוקמה בספטמבר 2017 על ידי צ’רלס הוסקינסון, ממייסדי Ethereum. Cardano לא רק מציעה פלטפורמה עבור Dapps וחוזים חכמים, אלא גם מציעה שיפורים טכנולוגיים רבים על Ethereum ובלוקצ’ים אחרים.

מגמות השקעה היסטוריות

Cardano הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים החדשים ביותר אך הוא עדיין הצליח להפוך לאחד האלטקוינים המובילים עם שווי שוק של 8.86 מיליארד דולר..

היא אמנם לא הניבה תשואות גבוהות כמו מטבעות מובילים אחרים, אך היא עדיין פופולארית בקרב משקיעים ומפתחים בגלל הבטחתה לבנות בלוקצ’יין חזק מאוד המציע יתרונות על פני Ethereum..

Cardano צמחה מכ -20 $ עם השקתה באוקטובר 2017 והגיעה למחיר של 1.20 $ בינואר 2018. זה תשואה של כ -500% תוך שלושה חודשים.

טבלת מחירים של Cardano לשנת 2018

במה Cardano ייחודי ושונה מביטקוין?

Cardano לא רק מציעה שיפורים טכנולוגיים רבים על פני Bitcoin אלא גם על Ethereum. בעוד שביטקוין הוא רק מטבע דיגיטלי, Cardano היא פלטפורמה לבניית dApp עם מטבע מקומי משלה – ADA.

Cardano תוכננה לפתור שלוש מהנושאים הדוחקים ביותר העומדים בפני פרויקטים של בלוקצ’יין מהדור הראשון והשני – מדרגיות, יכולת פעולה הדדית וקיימות..

לא רק זאת, אלא ש- Cardano גם שואפת לטפל בבעיות של העברת תשלומים בינלאומית, שלעתים קרובות לוקח הרבה זמן וכסף. הוא מתמקד בהורדת זמן העסקה של תשלומים בינלאומיים מכמה ימים לשניות ספורות.

איפה לקנות קרדנו?

אם אתה רוצה לקנות את Cardano ישירות באמצעות כרטיס אשראי / חיוב, אז יש רק אפשרות אחת – Coinmama. בכל שאר הבורסות המציעות את Cardano, תחילה עליך לקנות ביטקוין, את’ריום, ליטקוין או ביטקוין מזומן ואז להחליף אותו לקארדנו..

אתה יכול לקנות Cardano עם Bitcoin על Binance, Bittrex או Changelly.

לִקְנוֹת קרדנו

5. Altcoins הטובים ביותר 2021: EOS

EOS הוא אלטקוין חדש יחסית שהצעת המטבע הראשונית שלו (ICO) הושקה ביוני 2017. EOS נוצר על ידי דן לרימר, שזכה גם בזכות הקמת בורסת המטבעות ביטחריס ואתר הבלוגים מבוסס הבלוקצ’יין Steemit.

כמו Ethereum, EOS גם מספקת פלטפורמה למפתחים לבניית יישומים מבוזרים. הטכנולוגיה שלה שונה, עם זאת, כפי שנראה בקרוב.

מגמות השקעה היסטוריות

EOS גייסה 700 מיליון דולר באמצעות ה- ICO שלה והמשיכה להיות אחד ה- ICO המצליחים ביותר לשנת 2017. למעשה, הפלטפורמה של EOS עדיין נמצאת בפיתוח, אך שווי השוק שלה כבר עומד על כ -15.69 מיליארד דולר, מה שהופך אותה לקריפטוגרפיה החמישית ביותר בעולם.

כפי שניתן לראות בתצלום המופיע למטה, עוד לפני השקת הפלטפורמה שלה, EOS קיבלה תגובה אדירה מצד המשקיעים. הוא צמח מ -4 דולר ביולי 2017 והגיע לשיא של 18 דולר בינואר 2018.

מה שהופך את EOS לאחד האלטקוינים הטובים ביותר 2021 הוא שהיא עלתה על השיא הקודם שלה ונסחרת כעת ב 18.77 $..

טבלת מחירים של EOS לשנת 2018

במה EOS ייחודי ושונה מביטקוין?

ביטקוין הוא רק מטבע דיגיטלי ואילו EOS הוא גם מטבע דיגיטלי וגם פלטפורמת בלוקצ’יין עבור DApps וחוזים חכמים. לכן, יהיה נכון יותר להשוות בין EOS לבין Ethereum.

EOS תשתמש במנגנון הנקרא Delegated Proof-of-Stake (DPoS) כנגד Proof-of-Work (PoW) של Ethereum. זה הופך את EOS להרבה יותר מדרגי מ- Ethereum.

יתרון נוסף שיש ל- EOS על פני Ethereum הוא שפות התכנות התואמות שלה. Ethereum תומך רק בשפה אחת, הנקראת ‘סולידיות’, ואילו EOS תומך במספר שפות, כולל C ++. זו תכונה אטרקטיבית מאוד אם אתה מפתח.

אירועים קרובים

2021 הולכת להיות שנה מרגשת מאוד עבור EOS מכיוון שהפלטפורמה שלה הייתה צפויה להשתחרר ביוני 2017. זו אחת הסיבות העיקריות שאמורות לגרום לעליית המחירים האחרונה.

EOS הוא אחד האלטקוינים החשובים ביותר לצפייה בשנת 2021.

איפה לקנות EOS

אם אתם מחפשים לקנות EOS ישירות עם דולר, האפשרות הטובה ביותר היא Bitfinex. ישנן מספר אפשרויות אם ברצונך להחליף ביטקוין ב- EOS. אתה יכול ללכת ל Binance, Shapeshift או Kraken.

קנו EOS

6. מיטב Altcoins 2021: DASH

כמו ביטקוין, דאש הוא מטבע דיגיטלי שהושק בשנת 2014 על ידי אוון דאפילד. בזמן ההשקה הוא נקרא Xcoin ואז שונה שמו ל- Darkcoin. זה היה בשנת 2015 כי זה היה סוף סוף מיתוג מחדש לדאש.

דאש הועבר לליטקוין, שבנוי בעצמו על הטכנולוגיה של ביטקוין. Dash צבר פופולריות מכיוון שהוא מציע יתרונות משמעותיים על פני הביטקוין.

מגמות השקעה היסטוריות

מחירו של דאש החל לעלות בשנת 2016 ולבסוף המריא בשנת 2017. מחירו צמח מ -10 דולר בתחילת 2017 לשיא של 1540 דולר בדצמבר 2017. האם אתה יכול לנחש את אחוז התשואה?

כן, זה כמעט 15,000%!

עם שווי שוק של 3.79 מיליארד דולר, דש יכול להיות אחד האלטקוינים הטובים ביותר להשקעה בשנת 2021.

במה דש ייחודי ושונה מביטקוין?

דאש ביצעה שיפורים משמעותיים בטכנולוגיה ומציעה פרטיות טובה יותר ומהירות עסקאות גבוהה יותר מביטקוין.

בניגוד לביטקוין שבו הכתובת הציבורית של השולח והמקבל ידועה לכל העולם, דאש שומר על כתובות מוסתרות. לכן, לא ניתן לייחס את העסקאות של דאש למקור, בעוד שעסקאות ביטקוין ניתנות למעקב.

ל- Dash יש גם מנגנון מימון עצמי ייחודי שבו 10% מכלל תגמול הכרייה חוזר ל- Dash. קרן זו משמשת לשיפור וצמיחת Dash.

התכונות הייחודיות הללו הופכות את Dash לאחד האלטקוינים המבטיחים ביותר שיש.

ל- Dash יש פוטנציאל לאמץ בכלכלת המיינסטרים ואולי להפוך אותו לאחד האלטקוינים הטובים ביותר 2021.

איפה לקנות דאש

אם ברצונך לקנות את Dash באמצעות העברה בנקאית או כרטיס אשראי, תוכל לבחור CEX.io או קראקן. ניתן גם להחליף ביטקוין ב- Dash בבורסות קריפטוגרפיות כמו Shapeshift, Bitfinex ו- Poloniex.

קנו דאש

7. Altcoins הטובים ביותר 2021: BitDegree (BDG)

כשאנחנו מגיעים לסוף המדריך הזה, אני מרגיש שזה יהיה כמעט לא נכון שלא להזכיר את BitDegree. אני מרגיש שמגיע לנו כאן אזכור, מכיוון שאנחנו עשויים לעניין גם אתכם. אנחנו פלטפורמת החינוך המקוונת הראשונה המופעלת באמצעות בלוקצ’יין

הושק בשנת 2017, אנו שואפים לחולל מהפכה במערכת החינוך. תחשוב על זה כשקורסרה ו- HackerRank התמזגו יחד, מופעלות על ידי טכנולוגיית בלוקצ’יין מבוזרת.

עם BitDegree, התלמידים והמורים מקבלים שכר. מתן יכולת להרוויח על ידי למידה היא אחת הדרכים הרבות בהן אנו מחדשים חינוך מודרני.

מגמות השקעה היסטוריות

BitDegree הוא החדש ביותר בין המטבעות המובילים המפורטים כאן, כך שאין הרבה היסטוריית השקעות להראות. כיום היא נסחרת ב -0.039 דולר ושווי השוק שלה הוא 14,040,337 דולר.

במה BDG ייחודית ושונה מביטקוין?

BDG היא לא רק מטבע קריפטוגרפי אלא פלטפורמה שלמה שמטרתה להפוך את החינוך למשתלם וללא גבולות. הפלטפורמה הייחודית שלנו מאפשרת למיליוני אנשים ברחבי העולם להשתמש בכוח הבלוקצ’יין לצורך למידה וצמיחה.

יש להם כבר MVP עובד, המאפשר לסטודנטים להרוויח אסימונים של BitDegree כאשר הם עוברים קורסים. נשמע מעניין? תוכל ללמוד עוד עליהם בכתובת BitDegree.

אירועים קרובים

2021 היא שנה גדולה עבור BDG מכיוון שיש להם השקות רבות וחשובות בתור. הרעיון הוא לקבל חסויות חזקות שיכולות לעזור בפיתוח קורסים מבוקשים.

היכן ניתן לרכוש BitDegree

אתה יכול לקנות BDG בכמה מהמרכזיות כמו Tidex ו- Cobinhood.

אז, עכשיו אנחנו מגיעים לסוף המדריך הטוב ביותר של altcoins 2021.

קנו BitDegree

קופון Coinbase האחרון נמצא:

מילים אחרונות

אז עכשיו אתם מכירים את האלטקוינים המובילים שיש בשוק. אתה יודע גם על ההיסטוריה שלהם, הטכנולוגיה והאירועים הקרובים.

סקרתי פרטים בסיסיים אודות Ethereum, Litecoin, EOS, NEO, Cardano, Dash, וכמובן, BitDegree! עם מידע זה ביד, אתה אמור להיות מסוגל לבחור את האלטקוינים החביבים עליך לצפייה לשנת 2021.

לאחר שתחליט איזה קריפטוגרפיה תרצה לרכוש, בחר א פלטפורמת חילופי מטבעות אמינה. כדי לעזור לך, הנה אפשרויות top3 שם בחוץ: Coinbase, Binance, Coinmama.

אז, אילו מהם לדעתך הם האלטקוינים הראשונים 2021? האם יש לך דעה איזה האלטקוין הכי טוב להשקיע בשנת 2021? אני אישית מאוד אוהב את NEO, אבל זו רק דעתי. תן לי לדעת את שלך!

התוכן המתפרסם באתר זה אינו מכוון לתת כל סוג של ייעוץ פיננסי, השקעה, מסחר או כל סוג אחר. BitDegree.org אינו תומך או מציע לך לקנות, למכור או להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם. לפני שתקבל החלטות על השקעות פיננסיות, התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map