המטבע הטוב ביותר שלי – אפשרויות הכרייה הטובות ביותר שלך ב- Altcoin

שלום וברוכים הבאים למדריך זה של המטבע הטוב ביותר שלי. ראשית דבר, עלי לציין כי כריית מטבעות קריפטוגרפיים היא נושא עצום וכדי להבין אותה במלואה ייקח מאמר ארוך בהרבה מזה..

עם זאת, אני מקווה שזה ישמש כמבוא המושלם לנושא. בסופו של דבר, אני מקווה שזה יעזור לך להחליט את המטבע הטוב ביותר שלי.

במהלך המדריך, אעסוק בהרבה היבטים שונים של כריית ביטקוין ואלטקוין. יחד נבחן:

 • מהו כריית מטבעות קריפטוגרפיים?
 • כיצד למעשה ממוקשים מטבעות קריפטו?
 • למה אנשים מתכוונים כשאומרים קושי בתשחץ?
 • כמה מילים שימושיות שעולות לעתים קרובות כשאתה קורא על כריית אלטקוינים או ביטקוין
 • איך לבחור מה לכרות?
 • לבסוף, אסתכל על כמה מהיתרונות של כריית כמה מהקריפטוסים המובילים כיום?

לפני שנתחיל לבדוק כיצד לבחור את המטבע הטוב ביותר לשלי, עלי להסביר תחילה מהו כרייה בדיוק, עבור אלה שהם חדשים לגמרי בנושא.

כמו כן, יש לזכור שיש דרכים קלות יותר להשיג altcoins. כל שעליך לעשות הוא לבחור א חילופי קריפטו אמינים ותתחיל את המסע שלך! מומלץ מאוד ללכת על Coinbase ו- Binance.

בואו נתחיל!

מהו כריית מטבעות קריפטוגרפיים?

כרייה היא תכונה חיונית של מטבעות קריפטוגרפיים רבים. במילים פשוטות, זה התהליך שבו עסקאות נבדקות כדי לראות שהן עוקבות אחר כללים מסוימים ברשת. הכורים מוזמנים לבצע את הבדיקות והאימות הדרושים כלכלית.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

זה נעשה עם העמלות הנגבות ממשתמשים שמשלמים כדי לשלוח את העסקאות שלהם, כמו גם תגמול מיוחד של מטבע חדש שמשתחרר עם כל חסימה חדשה שנוספה לרשת. סוג זה של תשלום נקרא תגמול החסימה.

הכי בסיסי שלה, כל מה שאתה צריך בכריית מטבעות קריפטוגרפיים הוא מחשב, אינטרנט ותוכנה מיוחדת. תוכנה זו תמצאו במאגר GitHub של מטבע הקריפטו שבחרתם לכרות. לחלופין, ייתכן שתגלה שהוא כבר מובנה בתוכנת הארנק של המטבע הקריפטוגרפי. זה המקרה עם אנשים כמו מונרו ואלקטרונאום.

פירוט של כריית מטבעות מטבעות

בואו נסתכל על פירוט של מה שעושה בעצם יחידת כריית מטבעות קריפטוגרפיים בכדי לאבטח את הרשת ולשחרר מטבעות חדשים. לשם פשטות, אתייחס למטבע שנכרה כמו ביטקוין. התהליך זהה מאוד בכל המטבעות הקריפטוגרפיים שדורשים כרייה:

 • ראשית, המחשב בודק רשימה של עסקאות המתנה מול הבלוקצ’יין. הם מוודאים שאף אחד מהמטבעות לא הוצא פעמיים ולכל חשבון או ארנק יש מספיק יתרה כדי לשלוח את עסקת הביטקוין המתבקשת.
 • לאחר מכן, המחשב מצרף את העסקאות המאומתות לבלוק.
 • ברגע שמערכות עסקאות נוצרות לבלוק, על הכורה לפתור מעין חידה כדי לפרסם את החסימה בשרשרת. הפאזל הזה הוא לנחש את “החשיש” של הבלוק.

הערה: חשיש נוצר על ידי שימוש באלגוריתם הצפנה כדי להפוך את הטקסט המייצג את כל סכומי העסקה עבור אותה חסימה, כמו גם השולחים והמקבלים שלהם למחרוזת תווים. מחרוזת תווים זו ייחודית לחלוטין ויכולה להתייחס רק לחסימה המנסה להתפרסם. אם היית משנה פרטים מסוימים במידע החסימה, גם החשיש ישתנה לחלוטין. זה חשוב מאוד.


 • כאשר מערכת מחשוב הכרייה מנחש סוף סוף את השילוב הנכון של אותיות ומספרי חשיש, היא יכולה לפרסם את החסימה בסוף השרשרת..
 • מכיוון שכל בלוק מכיל גם את החשיש של הבלוק הקודם, אי אפשר להתעסק בשרשרת. אם מישהו היה מנסה לשנות את מספר הביטקוין בכתובת מסוימת, זה היה הופך את כל החסימות בשרשרת (לאחר החבלה) לפסולה.

קושי בכרייה

רשת מטבעות קריפטוגרפיים משנה באופן אוטומטי את הקושי בבעיות שיש לפתור. זה מבטיח ששחרור מטבעות בקצב קבוע. אם כורים רבים כורים את הרשת, הקושי יגדל.

אם מעט מאוד כורים מאבטחים את הרשת, יהיה קל יחסית לפתור את הבעיות. הקושי של מטבע משפיע גם על הרווחיות שלו לכרייה. אם החומרה שלך מוגבלת ליחידות GPU, המטבע הטוב ביותר שלי יהיה בעל קושי נמוך יותר.

מילון מונחים לתנאי כריית מטבעות מטבעות

 • קצב חשיש – כמה ניחושים כורה יכול לעשות על ידי חשיש של בלוק.
 • ASIC – מעגל משולב ספציפי ליישום. שבבים אלה תוכננו במיוחד כדי לכרות מטבעות קריפטו. הם יקרים לרכישה וכוח רעב, אך הם הטובים ביותר בשוק לכרייה.
 • אסדת כרייה – אסדת כרייה היא אוסף של מעבדי CPU, GPU או שבבי ASIC הפועלים יחד כדי להגדיל את קצב החשיש של הכורה.
 • GPU – יחידת עיבוד גרפיקה המיועדת לעיבוד גרפיקה תלת ממדית. הם יכולים ליצור יותר ניחושים ב- hash מאשר CPU באותו פרק זמן.
 • מעבד – יחידת עיבוד מרכזית. מעבד הוא כמו המוח של המחשב שלך. הוא מעבד את המידע שניתן לו על ידי תוכנות מחשב. מעבדים הם גם הדרך הזולה ביותר והכי זמינה לכריית מטבעות קריפטוגרפיים.
 • הוכחת עבודה – תהליך ניחוש החשיש מכונה הוכחה לעבודה. הוכחת עבודה מייקרת מאוד לרמות רשת קריפטוגרפית. זוהי תכונת אבטחה חיונית ברוב רשתות הבלוקצ’יין.

אז עכשיו אתה יודע איך כרייה עובדת, אבל איך אתה יכול לבחור את המטבע הטוב ביותר שלי?

מה לחפש כשבוחרים מטבע

אם אתה רוצה לבחור את המטבע הטוב ביותר שלי, יש הרבה מה להסתכל. ראשית, עליך לחשוב על מה אתה כורה מטבע קריפטוגרפי כדי להשיג. עבור חלק זה יהיה ברור – רווח מיידי. אחרים ישקלו את הכרייה שלהם כתחביב שעלול להפוך אותם לעשירים מאוד בטווח הארוך.

לבסוף, ישנם אנשים שרוצים לכרות מטבע קריפטוגרפי בכדי לאבטח רשת. זה המקרה אצל חובבי ביטקוין רבים. הם אמנם לא מרוויחים שום רווח ישיר, אך הם עוזרים לביזור הרשת. מבחינתם כריית הרשת היא כמו תשלום עבור תוכנת אנטי-וירוס כדי לאבטח את המחשב שלך – כולם צריכים לעשות את זה.

למטרות מאמר זה, אני מניח שאתה רוצה להרוויח מפעילות הכרייה שלך.

קצר טארם פיכולת תועלת

אם אתם רק מחפשים רווחים לטווח קצר, תצטרכו להישאר מעודכנים בתנאי הכרייה המשתנים לפרויקטים שונים. מכיוון שהקושי בכרייה של כל מטבע משתנה כל הזמן, לא טוב שאגיד לך לכוון את החומרה שלך על מטבע אחד וכדי שתיתן פשוט לחומרה שלך לעבוד בזה. מה שרווחי היום לא יכול להיות מחר!

מסיבה זו, הגיוני עבורי להסביר כיצד לגלות מה לכרות בעצמך. בדרך זו, אתה מכיר כל הזמן את המטבעות הטובים ביותר לכרייה ויכול לעבור לכריית אלטקוינים המייצגים את הרווחיות הרבה ביותר בכל רגע נתון!

מחשבוני רווחיות כרייה

אחת הדרכים הקלות ביותר לבדוק את הרווחיות של כל מטבע קריפטו היא שימוש במחשבון רווחיות כרייה. יש הרבה לבחירה.

אחד שאני אוהב במיוחד להשתמש בו מסופק על ידי CryptoCompare. כל שעליך לעשות הוא להזין כמה פרטים והמחשבון יראה לך מה הרווחי ביותר מבין BTC, XMR, DASH, ETH, ZEC, LTC, ETC ו- PASC. מחשבונים אחרים יראו גם את הרווחיות של מטבעות אחרים.

קל לגלות מה לכרות באמצעות מחשבון הכרייה להשוואה בין קריפטו. פירטתי את השלבים הבאים:

 • הזן את הספק הגיבוב הכולל (קצב hash) של אסדות הכרייה שלך. לכל GPU או מעבד יהיה קצב שונה. אתה יכול לבדוק אותם כאן עבור יחידות שאינן מתמחות (GPU ו- CPU), או כאן לשבבי ASIC.
 • הזן את ההספק הכולל שאסדותיך צורכות בוואט. זה יפורט איפשהו בדף המפרט של פיסת חומרת כרייה, או על שני הקישורים בנקודת הקליע הקודמת.

  השוואה בין Nvidia GPU

 • הזן את מחיר החשמל שלך. זה יהיה בקילוואט שעה (קוט”ש). אתה יכול לקבל את זה מספק החשמל שלך.
 • הזן את עמלת בריכת הכרייה במידת הצורך.

המחשבון יציג בפניך את הרווח שאתה יכול לצפות להרוויח ביום, בשבוע, בחודש ובשנה. כמה זה קל?

יישום CryptoCompare עבור המטבע הטוב ביותר שלי

פוטנציאל לטווח ארוך של פרויקט

דרך נוספת להחליט את המטבע הטוב ביותר שלי היא לבחון את הפוטנציאל לטווח הארוך של הפרויקט. זה אולי לא המטבע הרווחי ביותר לכרות כיום, אבל הכרייה שלך יכולה להיות דרך לאסוף מטבעות רבים לפני שהמחיר יעלה עם האימוץ העתידי. מטבע כמו Ethereum יהיה דוגמה לפרויקט עם פוטנציאל עצום לטווח הארוך שאולי לא יהיה הרווחי ביותר כיום.

דבר אחד שיש לציין, אם אתה שוקל לנקוט בגישה זו כדי להחליט את המטבע הטוב ביותר שיש לי, הוא שתצטרך להחליט אם אסדת הכרייה שלך תועיל יותר לכריית מטבע אחר ואז לסחור במטבע זה לטווח הארוך שבחרת. פּרוֹיֶקט. זה יכלול קצת יותר עבודה בשמך (למעשה סחר במטבעות כמו גם בדיקה מתמדת מהו המטבע הרווחי ביותר לכרייה), וכן דמי עסקה ומסחר מסוימים..

עכשיו שיש לך מושג על כריית ביטקוין ואלטקוין וכמה רעיונות כיצד לבחור איזה מטבע לשלי, אדבר איתך על כמה מהאפשרויות הפופולריות ביותר לכריית מטבעות קריפטו כיום..

המטבע הטוב ביותר שלי: כמה דוגמאות

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם תהית אי פעם אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה חילופי הצפנה של TOP3 זה לצד זה

ביטקוין

כיום הביטקוין הוא המטבע הראשון בדירוג הקריפטוגרפיה מבחינת שווי השוק שלו. למרבה הצער, זה לא אומר שזה המטבע הטוב ביותר לכרות מבחינת רווחים. הסיבה לכך היא שכבר יש כל כך הרבה אסדות כריית ASIC ברשת. עבור כורה שלא מוכן להשקיע ממש מיליוני דולרים על חומרה, זה לא שווה לכרות ביטקוין.

עם זאת, יש עדיין סיבה טובה מאוד לכרות את הביטקוין – להגדיל את הביזור ברשת. טהרני ביטקוין רבים מאמינים שרק ביטקוין מציע את רמת אי-השינוי והתנגדות לצנזורה הדרושים למטבע מבוזר באמת. עבורם, עלות הפעלת אסדת כריית ביטקוין קטנה היא מחיר קטן שיש לשלם בכדי לאבטח את החשוב מכל מטבעות הקריפטו..

עם זאת, אם מדובר ברווחים בלבד שאתה מחפש, אינך חי באקלים קר עם כוח זול, ואין לך מיליונים להשקיע, אז כנראה שתחפש הזדמנויות עם כריית אלטקוינים..

במקרה שתרצה לקנות ביטקוין ולהתחיל לסחור, מומלץ ללכת על חילופי הצפנה מאובטחים כגון Coinbase ו- Binance.

את’ריום

Ethereum הוא פרויקט עם פוטנציאל עצום לטווח הארוך. למעשה, אחד ממייסדי Reddit, אלכסיס אוחניאן, צופה כי כל אסימון אתר יעמוד על 15,000 $ עד סוף 2018. הוא מאמין שהוא יעקוף את הביטקוין ויהפוך לנכס היקר ביותר בכל מרחב הקריפטו. אם זה יתגשם, זה יהפוך את כריית את’רום למחזה טוב מאוד לטווח הארוך. בואו נבדוק את הנושא יותר כדי לברר אם את’ריום יכול להיות המטבע הטוב ביותר שלי.

אוהניאן ופרשנים שוריים אחרים מבססים את תחזיותיהם על כך שניתן לבנות יישומים על גבי רשת את’ריום. יש דיבורים על אפליקציות שיתוף ביתיות מבוזרות כמו Air Bnb או המקבילה לפלטפורמות שיתוף הרכיבה של אובר שנוצרות ברשת את’ריום. אם אחד מהיישומים הללו יתגלה כמוצלח כמו המקבילות הריכוזיות שלהם, ערך אסימוני האתרים יעלה.

יש לציין גם את הברית האתריאמית הארגונית. קבוצה זו של כמה מהחברות הגדולות ביותר בעולם בוחנת בימים אלה יישומי בלוקצ’יין המגובים ברשת את’ריום. אם תסתכל על צילום המסך שלמטה מאתר הקבוצה, תראה שיש כמה שמות מרשימים ומרגשים שמתעניינים באת’ריום.

שותפויות מטבע Ethereum

מונרו

מונרו הוא מטבע קריפטוגרפי עם מקרה שימוש אמיתי מאוד שכבר קיים בעולם האמיתי. מכיוון שמדובר באחד ממטבעות הפרטיות המצליחות ביותר, יש כל מיני סיבות לכך שאנשים ירצו להשתמש בו. בואו נראה במונרו הוא המטבע הטוב ביותר שלי.

יש הרבה משתמשי מונרו אשר כרגע קונים ומוכרים דברים עבור מונרו במקומות שוק כהים. אך ישנן גם דוגמאות רבות בהן שימושי מטבעות הממוקדים בפרטיות שימושיים שאינם חוקיים.

יש אפילו מדינות שלמות שמתעניינות במונרו. קחו למשל את צפון קוריאה. על פי הדיווחים המדינה הסוררת משתמשת במונרו כדי להתחמק מהסנקציות הכלכליות שהמערב הטיל עליהם.

למרות שהיישומים הבלתי חוקיים של מונרו עשויים להרתיע אנשים מסוימים בכרייתו, תכונות הפרטיות של המטבע היו מקשות מאוד על פיצוח השימוש במונרו. אחרי הכל, איך אתה יכול למשטרה על משהו שאתה לא יכול לראות?

אחד הדברים הטובים ביותר בכריית מונרו הוא שאתה עדיין יכול לכרות אותו באופן רווחי באמצעות מעבד או GPU. הסיבה לכך היא שהיא משתמשת באלגוריתם hashing שונה מביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים, הנקרא CryptoNote.

קל מאוד גם להקים פעולת כרייה של מונרו. ניתן לעשות זאת באמצעות גרסת ה- GUI של תוכנת הארנק. זה הופך את מונרו לאחד המטבעות הטובים ביותר לכרייה למתחילים מוחלטים.

אלקטרונים

Electroneum התבסס על מונרו. המשמעות היא שזה פשוט פשוט לכרייה כמו מונרו. שוב, לארנק עצמו יש פונקציה “שלי” קלה מאוד שתתחיל ליצור אלקטרונום בלחיצת כפתור.

ההחלטה של ​​צוות Electroneum להפוך את המטבע שלהם לאחד המטבעות הקלים ביותר בכרייה הייתה מכוונת. Electroneum יש גם כמה מטרות גדולות. הצוות שעומד מאחוריו באמת רוצה שהוא יהפוך לקריפטוגרפי של הלא בנקים.

בכך שהם מקלים על משתמשי הטלפונים הניידים להשתמש בתוכנת הכרייה המובנית המחוברת לארנק Electroneum המוגדר כברירת מחדל, הם מקווים שהיא תתפתח לקריפטוגרפיה המבוזרת ביותר. דרך קלה זו לכריית המטבע אמורה לתת לכל אותם בעלי מכשירי טלפון ניידים בכלכלות מתפתחות אפשרות להשתתף בכלכלה הדיגיטלית מבלי להזדקק לשירותי בנקאות מסורתיים..

זקש

Zcash הוא מטבע קריפטוגרפי נוסף הממוקד בפרטיות. אחד הדברים שהופכים אותו לבחירה פופולרית בקרב כורי מטבעות קריפטוגרפיים הוא שהוא עמיד בפני ASIC. המשמעות היא שעדיין משתלם מאוד לכרות את Zcash באמצעות שבבי ה- GPU הזולים בהרבה, כך שזה יתרון עצום כאשר בוחרים את המטבע הטוב ביותר שלי אם אינך רוצה להוציא הרבה על GPU..

הודות לתכונות הפרטיות שלו, Zcash נתמך על ידי אנשים כמו אדוארד סנודן. הוא טוען ש”מאפייני הפרטיות שלו הם ייחודיים באמת “. סוכן ה- NSA לשעבר הוא (כמובן) מומחה בהגנה על נתונים מקוונים. זה בין השאר בזכות חשיפתו על הנוהגים המוצלים של ממשלות שונות ברחבי העולם שפרטיות מקוונת אף זכתה לתשומת לב המונית שעשתה בשנים האחרונות..

יש Lots גם של מטבעות אחרים!

כמובן, זו לא רשימה מלאה של המטבעות הקריפטוגרפיים שעומדים לרשותי. יש מאות אחרים לבחירה. אלה המפורטים לעיל הם רק חלק מהפופולריים ביותר. בחירת המטבעות הטובים ביותר לכרייה תהיה תלויה ביעדים שלך ככורה.

עם זאת, אני מקווה שהטיפים שנתתי לך כיצד לבחור מה לשלי לפני הדוגמאות הספציפיות יעזרו לך לצמצם את הבחירות שלך בעצמך..

סיכום

זה המדריך שלנו לכריית ביטקוין ואלטקוין. אני מקווה שמצאת את זה גם משעשע וגם יותר חשוב אינפורמטיבי.

כפי שאתה יכול לראות, יש הרבה דברים שונים לחשוב עליהם כריית אלטקוינים וקבלת ארנק חומרה אמין, כגון Ledger Nano X ו- Trezor Model T הוא אחד מהם. יש רווחיות מיידית, הצלחה ארוכת טווח של פרויקט, ואפילו אם אתה רוצה לכרות מטבע מסיבה כלשהי פרט לרווחים.

במדריך זה סקרנו המון, אז בואו נערוך סיכום מהיר.

 • מה זה כריית מטבעות קריפטוגרפיים.
 • איך עובד כריית מטבעות קריפטוגרפיים.
 • למה אנו מתכוונים בקושי בכרייה.
 • כמה מילים שימושיות שאתה עלול להיתקל בהן בעת ​​בחינת למידה על כריית אלטקוינים או ביטקוין.
 • לאחר מכן סקרתי כיצד לבחור את המטבע הטוב ביותר לשלי. זה כלל התבוננות במטרות שלך ככורה.
 • לבסוף דיברתי על היתרונות של כריית כמה מהקריפטוסים המובילים כיום. סקרתי: ביטקוין, את’ריום, מונרו, אלקטרונום וזקאש.

כשמדובר במטבעות קריפטוגרפיים אלה, אתה יכול לקנות או לסחור בהם ב- Coinbase, Binance או Coinmama.

עכשיו כשכולנו סיימנו, מה אתם חושבים? יש לך מושג טוב יותר כיצד לבחור מטבעות שונים שישמשו לי. נשמח גם לשמוע מה לדעתך המטבע הטוב ביותר שלי! תודיע לנו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map