הגרפיקה הטובה ביותר לכרייה – 6 האפשרויות המובילות

שלום וברוכים הבאים למדריך זה ב בחירת ה- GPU הטוב ביותר לכרייה. במדריך זה, אני אסתכל על שש מהיחידות המובילות בשוק. אני אשווה GPUs ובסופו של דבר נותנים לך את הכלים לבחור את ה- GPU הטוב ביותר לכרייה.

יש הרבה GPUs שונים בשוק כיום. חלקם נבנו במיוחד כדי לעבד וידאו, אחרים נועדו למשחקים. מדריך זה אינו עוסק בכל זאת. זה אך ורק על מציאה ה- GPU הטוב ביותר לכרייה!

במהלך המדריך, אתחיל עם הקדמה קצרה למה בעצם כריית מטבעות קריפטוגרפיים. לאחר מכן תסתכל על שישה מה- GPUs המובילים בשוק כיום. אחרי זה, צירפתי שימושי תרשים השוואת GPU. זה אמור לעזור לך לראות במהירות את המפרט של כל GPU ולגלות מהו GPU הכרייתי הטוב ביותר לצרכים האישיים שלך.

לאחר כריית מטבעות, עליכם להקפיד לשמור אותם ארנקי קריפטו מאובטחים. חלק מהאפשרויות המומלצות יותר כוללות ספר חשבונות ננו X, ו טרזור ​​דגם טי.

כמו כן, במקרה שתחליט לבחור בדרך קלה יותר להשיג מטבעות קריפטוגרפיים, הקפד לבחור בחילופי מטבעות קריפטוגרפיים אמינים, כגון Coinbase ו- Binance..

בואו נתחיל!

הרעיון העיקרי של כריית קריפטו

לפני שנתחיל להשוות GPUs לכרייה, עלינו להתחיל עם א הסבר קצר למה שאנחנו מתכוונים בפועל כשאנחנו אומרים כריית קריפטוגרפים. כרייה היא התהליך של אימות עסקאות ברשת קריפטוגרפית. כדי לעשות זאת בצורה מאובטחת מספיק עבור רשת קריפטו שתתמוך במיליארדי דולרים של ערך, על המחשבים לנסות לנחש מחרוזת דמויות – ידוע גם בשם חשיש.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

“הוכחת עבודה” כשמה כן היא אחד המאפיינים החשובים ביותר של מטבע קריפטוגרפי. זה בעצם מגן על הרשת נגד אנשים שיוצרים תוספת ביטקוין, אֶתֶר, לזנק, או מה המטבע המדובר.

GPU הטוב ביותר לכרייה: GPU לכרייה.

כריית מטבעות קריפטוגרפיים יכולה להתבצע עם מגוון רחב של סוגים שונים של מערכות מחשב. הבסיסי ביותר הוא מעבד. מעבד מייצג את יחידת עיבוד מרכזית. הם היו טובים בכריית קריפטוסים לפני כמה שנים כשהתחרות בכרייה לא הייתה גדולה.

עם זאת, כיום עדיף GPU כריית קריפטוסים רבים ושונים. הסיבה לכך היא ש- GPU יכול לבצע ניחושים רבים יותר במחרוזת התווים הנכונה בכל שנייה. מספר הניחושים שמכונה יכולה לעשות מכונה קצב החשיש שלה. לכן ל- GPU הטוב ביותר לכרייה יהיה קצב חשיש גבוה!

GPU מייצג עיבוד גרפי יחידה והם כלי עבודה חובה לכל מי שעושה עבודות טיוח כבדות (מהסוג המשמש לייצור וידאו) או למשחקי משחקי הווידאו החדישים ביותר.

מאז הפופולריות של מטבעות קריפטוגרפיים התפוצץ בשנת 2017, היה מסיבי מחסור ב- GPUs. הסיבה לכך הייתה שכל כך הרבה אנשים קנו אותם למכרות קריפטוסים. מניות בחברות לייצור GPU כמו NVIDIA ו AMD זינק גם הוא!

כרטיס המסך הטוב ביותר לכרייה

היכרות מהדרך, סוף סוף אנחנו יכולים לרדת למוקד העיקרי של מדריך זה – למצוא לכם את ה- GPU הטוב ביותר לכרייה!

חיפשתי באינטרנט כדי להביא לך רשימה קצרה של המוחלטים החלקים העליונים של החומרה בשוק כיום. עם זאת, ייתכן שיהיה קשה לשים יד על חלק מאלה. הם עדיין מבוקשים מאוד.

הטוב ביותר של החבורה – NVIDIA GeForce GTX 1070

הראשון ברשימת גרפי ה- GPU הטובים ביותר לכרייה הוא ה- NVIDIA GeForce GTX1070. 1070 הוא כרטיס גרפי נהדר למשחקי וידאו. זו גם בחירה מדהימה עבור מטבע מוצפן כְּרִיָה.

ל- NVIDIA GeForce GTX1070 יש יותר נדיב קצב חשיש של 30mh / s. זה גם לא שואב הרבה כוח. בדיוק 150W ליחידה, זה אחד הקלפים הזולים יותר להפעלה. זה אומר ש חַשְׁמַל לא צריך לאכול יותר מדי רווחי הכרייה שלך.

חסרון אחד של ה- GTX1070 הוא שהוא אחת היחידות היקרות יותר ברשימה שלנו. זה קמעונאי בין $ 600 ל -1,000 $ תלוי היכן אתה קולט את זה כמו גם את ההיצע והביקוש הנוכחי שלהם.

עם זאת, ככל הנראה מדובר ב- GPU הטוב ביותר לכרייה. לכן, אם תצליחו למצוא אותו בפחות מ- 600 דולר, עליכם בהחלט להשיג אותו.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

הכי טוב בתקציבAMD Radeon RX580

הבא בסקירה של GPUs הטובים ביותר לכרייה הוא AMD Radeon RX580. כמו NVIDIA, AMD היא עוד שם בית מוחלט בתעשיית ייצור כרטיסי המסך. אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאתה מקבל פיסת חומרה איכותית מהחברה.

ה- GPU הטוב ביותר לכרייה - AMD Radeon RX580

ה- RX580 מגיע במחיר הרבה יותר משתלם מאשר ה- NVIDIA GeForce GTX 1070. הוא בלבד בסביבות 350 $ במקום זאת של כפול מזה עבור 1070. זה מרשים במיוחד בהתחשב בכך שכמה עיבודים לשבב יראו אותו מבצע עם קצב חשיש של 29mh / s. לא רע בכלל!

יתרה מכך, אם אתה רץ אסדות כרייה מרובות לפעולה שלך, אתה יכול להכין חסכון נוסף על חילוץ כל האוויר החם שנוצר. הסיבה לכך היא ש- RX580 פועל ב- a טמפרטורה נמוכה להפליא גַם!

עם זאת, יש א כמה חסרונות לקיט הנפלא הזה. למרבה הצער, להיות הבחירה המובילה עבור חובבים או בעלי תקציב, זה לרוב סולד אאוט. יש לזה גם מעט משיכת כוח גדולה יותר מ 1070, אם כי רק ב 185 וולט זה בשום פנים ואופן לא הכי הרבה יחידה רעבת חשמל אני אסתכל על היום.

ה- GPU הטוב ביותר לכריית Radeon 680

הכי טוב לבעלי חשמל יקר – Nvidia GeForce GTX 1060

לאחר מכן יש לנו את האחות הקטנה משנת 1070, NVIDIA GeForce GTX1060. כמו Radeon RX580, 1060 הוא הרבה יותר זול מאשר הערך הראשון שלנו בסקירה זו. זה נכנס בשעה בסביבות 300 $.

שוב, זה הופך את זה לבחירה טובה עבור אלה שרוצים משתלמת יחידה ל לייצר הכנסה פסיבית כריית קריפטוסים. זה בשום אופן לא ה- GPU הטוב ביותר לכרייה ברשימה שלנו, עם זאת, זו יחידה פופולרית מאוד.

כמובן, בהיותה יחידה כה מוצלחת שמתומחרת כל כך טוב, גם לעתים קרובות ניתן למכור אותה לחלוטין. אם יתמזל מזלכם לשים את ידכם על 1060, עם זאת, תגלו שכרטיס המסך הזה הוא מתאים היטב לכריית GPU. כמו כן, זהו כרטיס גרפי משחק נהדר (למקרה שנמאס לכם להדפיס כסף ממש!)

אני ממליץ במיוחד על 1060 למשתמשים המתגוררים איפשהו שחשמל הוא יקר. זה בגלל שזה רק מצייר 120W – מה שהופך אותה ליחידה הכי פחות רעבת חשמל בסקירה שלנו.

הגרפיקה הטובה ביותר לכרייה - Nvidia GeForce Gtx 1060

המתאים ביותר לפעולות כרייה גדולות באקלים קר עם כוח זול – AMD Radeon RX Vega 56

אם אתה גר איפשהו איפה הכוח זול (או יותר טוב, בחינם), ואז ה- AMD Radeon RX Vega 56 היא חיה של יחידה. זה למעשה פועל מהר יותר מאשר NVIDIA GeForce GTX 1070!

מאז שואב כל כך הרבה כוח, אתה באמת לא רוצה להפעיל אחד כזה איפשהו שבו הכוח יקר. עם זאת, אם אתה מקבל חשמל מוזל וחי במקום קר כלשהו זה מעולה GPU. זה פועל מאוד חם, אולי הכי חם ברשימה שלנו. מסיבה זו, אקלים קריר יעזור לחסוך מזומנים ביחידות מיצוי.

לחלופין, תוכלו לגשת לכך נושא חום בצורה שונה כמו שעשו כמה כורים במזרח אירופה. היו דיווחים שכורה אחד השתמש בעודפי האנרגיה לחמם את החממה שלו במהלך החורף. כורה אחר בסיביר למעשה חימם את ביתו באמצעות חום שמופק מפעילות הכרייה שלו!

GPU הטוב ביותר לכרייה: GPU לכרייה.

חסרון פוטנציאלי נוסף של AMD Radeon RX Vega 56 הוא עלות לקנות אותו במקום הראשון. רק אחת מיחידות ה- GPU הללו תחזיר אותך בסביבות 500 דולר. זה הופך את היחידה למתאימה לבעלי הון רב להשקיע בפרויקט גדול.

שוב, ה RX Vega 56 הוא עוד GPU שעשוי להיות קשה למקור. למען האמת, זה פחות או יותר המקרה עם כל GPU שמתאים לכריית קריפטוסים בימים אלה!

הכי טוב אם כסף אינו אובייקט – נVIDIA GeForce GTX 1080 טי

אחת היחידות היקרות ביותר ברשימה שלנו היא החיה שהיא NVIDIA GeForce GTX1080 Ti. פיסת החומרה הזו תעלה לכם בסביבות 860 דולר לכל GPU. כמעט פי שלושה ממחיר המבחר הזול יותר שלנו, ברור כי זה לא מיועד לכורה התחביבים החובבים.

כפי שהיית מצפה מ- GPU שעולה כל כך הרבה, GeForce GTX1080 Ti הוא יחידה חזקה במיוחד. זה מציע כמעט לא יאומן קצב חשיש של 32.2mh / s עם כמה שינויים ושינויים. ביצועים אלה כרוכים בעלות. זו גם המכונה הכי רעבת חשמל ברשימה שלנו. ה- GTX1080 Ti יאכל חשמל של 250 וואט. פירוש הדבר שהוא שואב את כוחו כפול מה- GTX 1060.

כמובן, 1080 Ti הוא גם א כרטיס מסך גרפי פנטסטי כמו גם GPU כרייה. למעשה, זה כבר נקרא כרטיס המסך הטוב ביותר בעולם לפני כן.

באופן לא מפתיע, היחידה אכן סובלת כשמדובר כמות הכוח הוא צריך לצייר מהקיר. זה יאכל את ההחזר על ההשקעה שלך וזה דבר שחשוב לחשוב עליו בבחירת כרטיס המסך הטוב ביותר לכרייה עבורך. כמו Vega 56, ה- 1080 Ti הוא מתאים יותר ליישומים רציניים במקומות בהם עלות החשמל נמוכה ויש אקלים קריר.

ה- GPU הטוב ביותר לכרייה - Nvidia Gtx 1080Ti

הטוב ביותר עבור הגדרות מנוסות טוויקטיםנVIDIA GeForce GTX 1070 טי

כפי שאתה בטח יכול לנחש מהשם, ה- NVIDIA GeForce GTX1070 טי היא גרסה מעודכנת של יחידת 1070 המקורית. NVIDIA יצרה יחידה חזקה מאוד ב- 1070 Ti. על פי אתר שנקרא ביקורות Legit, הוא מציע קצב חשיש תחרותי מאוד של 28.3mh / s.

צריכת החשמל של ה- 1070 Ti גבוהה מאוד תחרותי 180W. זה מרשים מאוד ליחידה מהספק שלה והופך אותה לאידיאלית לשימוש גם כשכוח לא הכי זול.

דבר אחד שצריך להיות מודע אליו עם ה- NVIDIA GTX1070 Ti הוא שם היו דיווחים על באג בתוכנת מנהל ההתקן של המכשיר. זה הופך את ה- 1070 Ti לחשיש נמוך יותר ממה שמפורסם.

עם זאת, ניתן לתקן זאת כעת עם מספר התאמות. מסיבה זו, אנו יכולים להמליץ ​​רק על יחידה זו למי שמוכן לשנות כמה הגדרות. עם זאת, זו עדיין יחידת כריית GPU נהדרת!

GPU הכרייה הטוב ביותר: תרשים השוואה של GPU

להלן, יצרתי תרשים השוואה של GPU שימושי כדי להשוות במהירות את הבחירות שלי עבור ה- GPU הטוב ביותר לכרייה.

GPU שעון ליבה זיכרון שעון זיכרון מחבר חשמל כוח משיכה תפוקות
GeForce GTX 1070 1,506 מגה-הרץ 8GB GDDR5 8Gbps 1×6 פינים 150W 3x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0, DL-DVI
Radeon RX580 1,257 מגה-הרץ 8GB GDDR5 8Gbps 1x 8 פינים, 1x 6 פינים 185W 1x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0
GeForce GTX 1060 1,506 מגה-הרץ 6GB GDDR5 6Gbps 1x 6 פינים 120W 3x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0, DL-DVI
Radeon RX Vega 56 1,156 מגה-הרץ HBM2 בנפח 8GB 800 מגה הרץ 2x 8 פינים 210W 3x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0
GeForce GTX 1080 טי 1,480 מגה-הרץ 11GB GDDR5X 11 GHz 1x 6 פינים; 8 פינים 250W 3x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0
GeForceGTX 1070 טי 1,6070 מגה-הרץ 8GB GDDR5 8 GHz 1x 6 פינים; 1x 8 פינים 180W 3x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 2.0

סיכום

אז זהו זה. זה המדריך ל GPU הטוב ביותר לכרייה. אני מקווה שמצאת את המידע שסיפקתי לך שימושי ותוכל להשתמש בו כשתחליט איזה כרטיס גרפי הכי טוב בשבילך.

GPU הטוב ביותר לכרייה: GPU לכרייה.

בסופו של דבר, ה- GPU הטוב ביותר לכרייה יהיה תלוי בנסיבות המדויקות שלך. האם אתה גר איפשהו שבו חשמל יקר? האם אתה רוצה להפעיל יחידות רבות זו ליד זו, עם זאת, מודאג מהחום? האם יש לך הון גדול ואתה רוצה להשקיע בכריית קריפטו בכבדות?

התשובות לכל השאלות שצוינו לעיל ולמדריך זה אמור לעזור לך להחליט איזה GPU לכרייה הכי מתאים לך באופן אישי. זה לא טוב לקנות יחידה בעלת עוצמה גבוהה יקרה רק כדי לגלות שעלות החשמל לא מאפשרת להרוויח באמצעותה!

אז, עכשיו יש לך שש אפשרויות לבחירה, כולל ה- NVIDIA GeForce GTX 1070, ה AMD Radeon RX580, ה NVIDIA GeForce GTX 1060, ה AMD Radeon RX Vega 56, ה NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti, וה GTX 1070 Ti.

אחרי שתתחיל להרוויח, תצטרך מצא ארנק מאובטח עבור המטבעות שלך. האפשרויות המומלצות ביותר כוללות ספר חשבונות ננו X ו טרזור ​​דגם טי.

שקול את כל ההיבטים כדי לקבל את ההחלטה הנכונה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map