5 מיטב אפשרויות התוכנה לכריית ביטקוין הטובים ביותר: Ins and Outs

שלום שם! ברוכים הבאים למדריך זה לבחירת תוכנת הכרייה הטובה ביותר לביטקוין. במאמר זה, אסתכל על חמש מהתוכנות הטובות ביותר לשימוש בכריית הביטקוין. אני אשווה בין התכונות השונות של כל תוכנת כורה של Bitcoin, ובסיומה יהיה לך מושג טוב איזו תוכנה הולכת להיות הטובה ביותר עבורך..

כמובן שתוכנת כריית הביטקוין הטובה ביותר תהיה תלויה בהרבה דברים שונים. חשוב לחשוב על סוג מערכת ההפעלה שאתה מפעיל (תוכנת כריית ביטקוין חלונות 10 יכולה להיות שונה מאוד מתוכניות Mac OS), רמת המומחיות שיש לך במחשב והאם אתה רוצה לכרות ביטקוין באופן בלעדי.

הסיבה לכך היא שחלק מתוכנות הכרייה של ביטקוין מאפשרות לך להחליף מעת לעת את הקריפטוגרפיה שאתה כורה, וחלקן אף מאפשרות לך לכרות שני מטבעות בו זמנית.!

זכור כי ישנן דרכים קלות במיוחד לרכוש ביטקוין. אתה יכול לקנות או לסחור בו במגוון בורסות שונות של מטבעות קריפטוגרפיים. מומלץ במיוחד לשקול את Coinbase ו- Binance.

מתכונן לכרייה

במהלך המדריך, אתחיל בהקדמה קצרה על המשמעות של כריית מטבעות קריפטוגרפיים. לאחר מכן אעבור לדיון קצר אודות המטרות השונות של כורה קריפטו וכיצד זה ישפיע על בחירתם בתוכנת כורי הביטקוין.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

לאחר מכן, אעבור לחלק העיקרי של המדריך – השוואה בין תוכנות הכרייה הטובות ביותר לביטקוין. סעיף זה יכלול מעט מידע שימושי על חמש מהתוכנות המובילות ביותר כיום לכריית ביטקוין.

אסקור את MultiMiner, CGMiner, EasyMiner ו- BitMinter. המדריך ייתן סקירה קצרה על כל אחד מחלקי תוכנת הכורה של Bitcoin. אני אנסה לתת תרחיש או משתמש שכל אחד מהם מתאים לו ביותר. לסיום, המדריך יסתיים בטבלת השוואה, כך שתוכלו לבדוק כמה מהמפרט של כל תוכנית בצורה הברורה ביותר. יהיה גם קישור להורדת כל תוכנת תוכנה!

כרגיל, יש לי הרבה מה לעבור במדריך זה. אז, בואו לא נבזבז זמן נוסף!

(אם אתה כבר בטוח עם הידע שלך בנושא כריית מטבעות קריפטוגרפיים, אל תהסס לדלג לסעיף הבא – תוכנת הכרייה הטובה ביותר לביטקוין תלויה ביעדים שלך)

הבנת התהליך

לפני שנתחיל לבחון את תוכנות הכרייה השונות של ביטקוין הקיימות כיום, עלי להתחיל בשיעור קצר על כריית מטבעות קריפטוגרפיים.

התפקיד של כריית מטבעות קריפטוגרפיים הוא לאמת עסקאות המתרחשות ברשת מטבעות קריפטוגרפיים. כדי לעשות זאת בצורה מאובטחת מספיק ברשת כמו הרשת של ביטקוין, מערכות המחשב חייבות לנחש מחרוזת תווים הנקראת חשיש. תהליך ניחוש זה מכונה גם “הוכחת עבודה”.

הוכחת עבודה היא מה שמאבטח את הרשת. ברור שזו גם שיטת אבטחה חזקה למדי מכיוון שמעולם לא הייתה תקיפה או פרצת אבטחה מוצלחת ברשת הביטקוין בתשע שנות קיומה. עם רשת המוערכת במיליארדי דולרים, אבטחה היא כמובן חיונית!

כריית מטבעות קריפטוגרפיים יכולה להתבצע עם מגוון חלקי חומרה שונים. אלה כוללים מעבדים (יחידות עיבוד מרכזיות), מעבדי GPU (יחידות עיבוד גרפיות) ו- ASIC (מעגלים משולבים ספציפיים ליישום). כל אחד מאלה יכול לבצע מספר מסוים של ניחושים בחשיש בזמן נתון. זה נקרא hashrate של החומרה.

מעבדים בדרך כלל מציעים את ההיסטרה הנמוכה ביותר (פחות ניחושים לשנייה). בינתיים, ASICs מציעים את ההיסטרה הגבוהה ביותר. GPUs נופלים איפשהו באמצע. עם זאת, ASIC הן ללא ספק יחידות הכרייה של קריפטוגרפים יקרות ביותר מלכתחילה והן להמשיך לרוץ. הם דורשים הרבה חשמל!

עוד בימים הטובים של ביטקוין, המעבדים היו חזקים מספיק בכדי לכרות את הביטקוין. עם זאת, כעת, מכיוון שהמטבעות הכרייתיים הפכו פופולריים יותר, התחרות גדולה מכדי שמעבדים או אפילו GPUs יוכלו להשיג רווחית את רשת הביטקוין..

כתוצאה מכך, כריית ביטקוין מבוצעת אך ורק על ידי מכשירי ASIC בימינו.

תוכנת הכרייה הטובה ביותר לביטקוין תלויה ביעדים שלך

תוכנת כרייה משמשת מחשב לצורך אינטראקציה עם חומרת כרייה. הוא שולט במכשירים השונים שיש לך. זה יכוון אותם לכרייה כחלק מבריכה מסוימת, ישנה את מהירות האוהדים, ישנה איזה מטבע לשלי – כל הדברים הטובים!

בסופו של דבר, תוכנת כריית הביטקוין הטובה ביותר עבורך תלויה בכמה גורמים. ראשית, כמובן, האם אתה רוצה לכרות ביטקוין באופן בלעדי, או גם אלטקוינים? לאחר מכן, באילו חלקי חומרה שונים יש לך.

לבסוף, האם יש לך מיומנות רבה באמצעות הנחיות פקודה להפעלת תוכניות, או שאתה מעדיף להשתמש בממשק משתמש גרפי – המכונה גם תוכנית נאה למראה עם לחצנים שכותרתו נוחה ללחיצה וכן הלאה.!

למטרות מאמר זה, אני הולך להניח שאתה רק רוצה לכרות את הביטקוין. לכן, כנראה שכבר תהיה לכם פיסת חומרת כרייה (ASIC) ייעודית. דוגמאות לכך כוללות את Antminer S9 מבית Bitmain, Avalon6 ו- Bitfury B8.

פיסות חומרה אלה שנבנו לכריית ביטקוין יכולות לשמש גם לכריית מטבעות קריפטוגרפיים אחרים כגון Digibyte ו- Peercoin. למעשה, הם יכולים לכרות כל מטבע קריפטוגרפי שמשתמש באלגוריתם SHA256.

ישנם ASICs שונים שתוכננו גם עבור אלגוריתמים אחרים. לדוגמה, יש לכרות את Litecoin ו- DOGE באמצעות חומרת כרייה ספציפית של ASIC. עם זאת, מאמר זה אינו עוסק בחומרה או בקריפטואים אחרים. הכל קשור לתוכנת כריית הביטקוין הטובה ביותר! עם זאת בחשבון, בואו נעבור לעניינים.

MultiMiner – תוכנת הכרייה הטובה ביותר למתחילים

תוכנת MultiMiner היא תוכנת כרייה מבוססת ממשק משתמש גרפי (GUI) שפותחה כחלק מתוכנת כריית ביטקוין של Windows 10. אפשר להשתמש בו עם לינוקס או MacOS, אך הדבר ידרוש תוכנה נוספת.

הודות לממשק הגרפי שלו, ה- MultiMiner הוא תוכנת הכרייה החביבה ביותר על כורים מתחילים.

הכל נעשה פשוט כאשר משתמשים בתוכנת MultiMiner. לאחר שהתקנתם את התוכנית בהצלחה, MultiMiner מנחה אתכם כיצד בדיוק להתחבר לבריכה. זה כולל לספר לך מתי להזין כל פיסת מידע המשויכת לבריכת הכרייה בה תשתמש.

יתרה מכך, כל המונחים העלולים להיות מסובכים מוסברים בנוחות. מסיבות אלה, אני יכול להמליץ ​​בביטחון על MultiMiner לחסרי הכוכבים המנוסים ביותר בסביבה.

לאחר שהונחו בתהליך ההתקנה, MultiMiner יחפש אחר חומרה. זה יפרט את כל הפרטים של כל מכשיר שהוא מסוגל להרים. דוגמאות לפרטים אלה כוללים את עוצמת הגיבוב הממוצעת של מכשיר ואת הבריכה אליה הוא מחובר. בנוסף יוצגו גם הרווחים החזויים שתוכלו לייצר.

MultiMiner מסוגל גם להתחבר למספר בריכות בו זמנית. יש אפילו אפשרות שהמכשיר יכרה אוטומטית את המטבע הרווחי ביותר בכל זמן נתון או למקד לאלה שמציעים את הקושי הנמוך ביותר.

התוכנה חינמית לחלוטין אך יש אפשרות לשלוח 1% מרווחי הכרייה ישירות למפתח. זה לגמרי וולונטרי, ואתה יכול אפילו להחליט לשלוח רווחים למשך שבוע או חודש ואז להשבית את התרומה. זה לגמרי תלוי בך! MultiMiner בשבילך? הורד את המהדורה האחרונה כאן.

הנה הרשימה של תוכנת כרייה מומלצת:

  • www.ccgmining.com
  • hashflare.io
  • minergate.com
  • nicehash.com

CGMiner – תוכנת הכרייה הטובה ביותר למשתמשי מחשב מתקדמים

אחת החלקים הנפוצים ביותר של תוכנת כריית ביטקוין היא CGMiner מבוססת לינוקס. זה קיים כבר הרבה זמן (כמעט שש שנים). זה גם מקודד לחלוטין בשפת התכנות C. פירוש הדבר שהוא תואם כמעט לכל מערכות ההפעלה. הוא מבוסס גם על הקוד עבור תוכנת הכרייה הפופולרית המוקדמת CPUMiner.

ה- CGMiner משתמש בממשק שורת פקודה ותומך בבריכות ומכשירים שונים של כרייה. עם זאת, זהו ממשק שורת פקודה ידידותי למדי. הוא משתמש בפקודות מקלדות פשוטות כדי לשנות הגדרות כגון מהירות המאוורר בין היתר. עם זאת, מכיוון שהוא אינו מציע ממשק משתמש גרפי, כנראה שמדובר בחתיכת תוכנת כריית ביטקוין שנשמרת בצורה הטובה ביותר עבור משתמשים מתקדמים.

למרות ש- CGMiner תוכננה במידה רבה לשימוש במכשירי כריית חומרה, תוכלו להשתמש גם במעבדי GPU ואפילו במעבדים.

למרות העובדה שאמרתי שהוא תואם לרוב מערכות ההפעלה, CGMiner הוא די מסובך להתקנה במכונות Windows 10. תוכנות אנטי-וירוס שונות ינסו לחסום את ההורדה, ו- Windows Defender גם יעניק למשתמשים קושי קשה.

אם אתה לא מפחד ממסך שחור עם הרבה טקסט בלתי מובן שנראה לרוץ עליו, CGMiner עשוי להיות זה בשבילך. אתה יכול להוריד אותו כאן.תוכנת כריית ביטקוין - CGMiner

אם התמונה הנ”ל גורמת לך לחוש אי נוחות, אולי תוכנת כריית ביטקוין גרפית (GUI) היא בחירה טובה יותר עבורך.!

EasyMiner – הטוב ביותר עבור כורים שרוצים לכרות ביטקוין ו- Litecoin בו זמנית

EasyMiner היא תוכנה נהדרת נוספת. כמו MultiMiner, ל- EasyMiner יש ממשק משתמש ידידותי למשתמש. זה משמש חזית עבור CGMiner ו- CPUMiner.

EasyMiner נכנס אוטומטית למצב “MoneyMaker” בפעם הראשונה שהוא נטען. זה יוצר באופן מיידי ארנק Litecoin ומתחיל לכרות באמצעות המעבד של המכונה שלך בבריכה פרטית. זו יותר הדגמה של ידידותיות למשתמש מאשר דרך להרוויח כסף. הקושי הנוכחי בכריית ליטקוין אומר שלא סביר שייצור רווחים.

כפי שהיית מצפה מתוכנת כריית ביטקוין עם ממשק משתמש, לוח המחוונים של איזימינר הוצב באופן שמקל על הניווט. באפשרותך לשנות באיזו בריכת כרייה אתה משתמש, לשנות את הגדרות הרשת ולהציג את ארנקי הצפנה שלך בלחיצה אחת.

למרות שהוא מתאים היטב לשימוש ב- CPU ו- GPU, EasyMiner יכול גם לכרות קריפטוסים באמצעות חומרה מתקדמת יותר. המשתמשים המחפשים תוכנית פשוטה לעבודה עם יחידת ASIC יתרשמו ממנה.

EasyMiner יכול להפעיל גם CGMiner וגם CPUMiner בו זמנית. המשמעות היא שהמעבד או ה- GPU שלך יתמקדו ב- Litecoin, ו- ASIC שלך (אם יש לך כזה) יתמקד בכריית ביטקוין.

למרבה הצער, נראה שהונפקו בעת שימוש ב- EasyMiner עם Windows 10. תוכניות אנטי-וירוס מסוימות יסירו את הקבצים המשויכים אליו. הסיבה לכך היא שהיא דומה לתוכנית זדונית שניתן להתקין במחשב ללא ידיעת המשתמש. תוכנה זדונית זו, כידוע, יכולה לכרות מטבעות קריפטוגרפיים עבור ההאקר שיצר אותה.

אם אתה חושב ש- EasyMiner היא התוכנה הטובה ביותר עבור כריית ביטקוין בשבילך, תוכל להשיג אותה מהבאים הבאים קישור. אם חיפשת תוכנת כריית ביטקוין בחינם, יש לך מזל! אה, וזה גם מקור פתוח לחלוטין!

הטוב ביותר להתקנה מהירה – BitMinter

הבא בסקירת תוכנות הכרייה של ביטקוין הוא BitMinter. תוכנה זו משתמשת בבריכת כרייה ספציפית בעלת שם זהה בנוחות. זה קל מאוד להתקנה והשירות מתגאה בכך שכריית ביטקוין היא פשוטה ומתן “תשלומים גבוהים”.

ל- BitMinter תמיכה בכל מערכות ההפעלה העיקריות – Windows, Mac OS, Linux. מכיוון שהוא מיועד לשימוש עם בריכה משלו, גם תהליך הגדרתו מהיר מאוד. ברגע שאתה נרשם לבריכה ומתקין את התוכנה, אתה די טוב ללכת!

התוכנה עצמה לגמרי בחינם. עם זאת, מאגר BitMinter אכן גובה עמלה כעמלה על כרייה עימם. זהו אחד מדמי הבריכה הכרייה הנמוכים יותר. זה נמוך במיוחד כאשר לוקחים בחשבון שכדומה ל- BTC.com גובים 4% מסיבית!

אם אתה משוכנע ותרצה לנסות את BitMinter ואת הפיתרון החד-פעמי שלה לכריית ביטקוין, תוכל להוריד את הלקוח כאן.תוכנת כריית ביטקוין - לקוח BitMinter

הנה לקוח BitMinter במלוא הדרו! כמה מגניב זה נראה עם מד הכוח מסוג מד המהירות!?

תוכנת כריית ביטקוין: טבלת השוואה

להלן כללתי טבלת השוואה של חמש החלקים של תוכנת כריית הביטקוין שכיסיתי לעיל. זה אמור לתת לך תרשים הפניה מהיר וקל להשוואה בין כל אחת מהתוכניות השונות. אני מקווה שתוכלו להשתמש בו כדי להחליט מה מתאים לכם.

EasyMiner CGMiner מולטימינר BitMinter
שפת תכנות לא ג C # סקאלה
בריכה קשורה לא CKPool לא BitMinter
מערכת הפעלה חלונות, לינוקס Windows, Linux, Mac OS X Windows, Mac OS X, Linux חלונות,

Mac OS, Linux

מכשירים נתמכים ASIC,

FPGAs

מעבדים, GPUs, ASIC, FPGAs GPUs, ASICs, FPGAs ASIC, GPUs, FPGAs
עֲלוּת חינם חינם חינם (1% תרומה אופציונלית) חינם להורדה, 1% להשתמש בבריכת BitMinter.
GUI? כן לא כן כן
קוד פתוח כן כן כן כן

סיכום

ובכן זהו זה! זה המדריך לחלקים העליונים של תוכנת כריית הביטקוין הקיימת כיום. אני מקווה שלמדת מזה משהו. בסופו של דבר, החלק הכי טוב בתוכנת הכרייה עבורך יהיה תלוי בנסיבות הייחודיות שלך. זה יכלול באיזו חומרה אתה משתמש, באיזו מערכת הפעלה אתה מתכנן להשתמש בתוכנה ורמת המומחיות שלך בכל הקשור למחשבים.

כדי להחליט על התוכנה הטובה ביותר עבורך, יש כמה שאלות שתוכל לשאול את עצמך:

  • האם אתה רוצה לכרות את הביטקוין? (אני מקווה שכן, כי אחרת המדריך הזה היה בזבוז זמנכם!)
  • האם אתה זקוק לתוכנת כריית ביטקוין Windows 10, או שאתה משתמש במערכת הפעלה אחרת?
  • עד כמה אתה מיומן בשימוש במחשב? האם המחשבה על שורת פקודה מפחידה מכם את אור היום?
  • האם אתה מחפש תוכנת כריית ביטקוין בחינם שתוכל להשתמש בה בתשלום כרייה נמוך?
  • באיזה סוג חומרה אתה משתמש – ASIC, GPU, CPU?

התשובות לשאלות אלה, יחד עם מדריך מועיל זה אמורות לסייע לך להחליט באיזה תוכנת כריית ביטקוין להשתמש.

זקוק לעצות לבחירת חומרת הכרייה של ביטקוין? בדוק את התמונות המובילות שלי כאן.

במקרה שאתה מחליט שכריית ביטקוין אינה בשבילך, בחר חילופי קריפטו אמינים לרכישת BTC. האמינים ביותר כוללים את Coinbase ו- Binance.

אז, זה כל מה שזמן לי בנושא זה היום. עם כל המידע החדש שלך, מה אתה חושב? האם יש תוכנת כריית ביטקוין שלדעתך היא הטובה ביותר? נשמח לשמוע את מחשבותיך בנושא!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map