חיזוי מחיר ורטקוין 2021: מה ניתן לצפות?

אם אתה מחזיק כמה ורטקוין ורוצה לדעת אם המחיר יעלה או יורד, קבל חיזוי מחיר של ורטקוין? או אולי אתה חושב לקנות כמה, אבל רוצה לברר מה הולך לקרות למחיר בעתיד הקרוב?

ובכן, הגעת למקום הנכון כיוון שאני הולך לספר לך את כל מה שאתה צריך לדעת! אגב, האם ידעת שרטקוין נקרא גם בקיצור מטבע VTC?

בכל מקרה, במדריך לחיזוי המחירים של Vertcoin אני ראשית אתן לך הסבר מהיר על מה באמת הפרויקט, ואחריו סקירה קצרה על מה שקרה מחירו עד כה.

לאחר מכן, אני הולך לדון בכמה תחזיות אפשריות לשנת 2021 ואילך ואז לתת לך את דעתי האם אני חושב ש- Vertcoin היא השקעה טובה או לא.

אז למה אתה מחכה? נתחיל בלגלות מהו למעשה Vertcoin!

מה זה Vertcoin?

Vertcoin הושק לראשונה בשנת 2014 ונוצר כדי להתחרות בחסימות קודמות, כמו ביטקוין. זוהי מטבע קריפטוגרפי שמאפשר לאנשים לשלוח ולקבל מטבעות זה לזה, מבלי להזדקק לצד שלישי כדי לאמת עסקאות.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

יש למעשה כמה הבדלים מרכזיים בין ורטקוין לביטקוין. ראשית, Vertcoin מסוגל לאשר עסקאות תוך 2.5 דקות בלבד, בעוד ש- Bitcoin לוקח 10 דקות. כמו כן, בעוד שהיצע הביטקוין יוגבל ל -21 מיליון בלבד, ורטקוין גדול פי ארבעה על 84 מיליון.

חיזוי מחיר ורטקוין חיזוי מחיר ורטקוין
היצע כולל:

84,000,000

זמן עסקה:

ממוצע (2.5 דקות)

דמי TX ממוצעים:

0.0018 דולר


שווי שוק:

11,157,657.27 דולר

היצע כולל:

21,000,000

זמן עסקה:

איטי (10 דקות)

דמי TX ממוצעים:

6.657 דולר

שווי שוק:

618,396,832,615.41 דולר

Vertcoin שונה גם באופן שבו אנשים יכולים לקחת חלק בכרייה מכיוון שהוא אינו מאפשר התקני חומרה של ASIC. זה מאפשר לאנשים להשתמש במקום זאת ב- GPU שלהם, מה שנותן לכולם הזדמנות לקחת חלק. מצד שני, עם ביטקוין, אלו עם מכשירי ה- ASIC היקרים ביותר מקבלים תמיד את תגמול הכרייה, שאינו מערכת הוגנת.

אז, עכשיו כשאתה יודע מה זה בעצם, החלק הבא במדריך החיזוי של Vertcoin למחירים שלי הולך לבדוק מה אתה צריך לקחת בחשבון כשאתה קורא תחזיות מחיר.

מה לשקול לחזות ורטקוין

האינטרנט מלא בחיזויי מחירים “מומחים”, אך במציאות, אנשים לא יודעים מה יקרה בעתיד. אם כן, כולנו היינו עשירים מאוד.

תעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים היא תנודתית ביותר, ואין זה יוצא דופן לראות תנודות מחירים עצומות בתקופה של 24 שעות. לעתים, קשה מאוד לחזות לאיזה כיוון המחיר יעבור.

לטווח הארוך, הדברים החשובים ביותר שישפיעו על מחיר מטבע קריפטוגרפי הם שותפויות חדשות, טכנולוגיה ושימוש בעולם האמיתי.

עליכם לזכור תמיד כי תחזיות הן דעותיו האישיות של האדם העושה אותן. לכן, לעולם אל תשקיע כסף על סמך תחזיות תמחור בלבד תמיד לערוך מחקר עצמאי משלך!

אז עכשיו כשתדעו מה לשקול, החלק הבא של מדריך החיזוי של Vertcoin למחירים שלי יסתכל במהירות על מה שקרה למחירו עד כה!

חיזוי מחיר של ורטקוין: הסיפור עד כה

כאשר מטבע ה- VTC שוחרר לראשונה במאי 2014, הוא עלה באופן מיידי לקצת יותר מ -5 דולר למטבע. עם זאת, במהלך שלושת החודשים הבאים הוא ירד במהירות עד 0.091 דולר, ואיבד את רוב ערכו בדרך. מעניין שהוא נשאר במחיר זה בשלוש השנים הבאות.

ואז, במאי 2017, מטבע ה- VTC המשיך לרוץ מצוין והגיע לשיאים של כל הזמנים של קצת פחות מ -10 דולר בינואר 2018! מאז, מחירו יורד וכעת הוא שווה 0.2 דולר בלבד בשנת 2021.

למרות שכל תעשיית הקריפטוגרפים חווה תנועות מחירים גדולות, נראה כי Vertcoin חווה רמות תנודתיות גבוהות מאוד.

באיזו דרך מחירו ילך קדימה? זה ניחוש של מישהו! עם זאת, החלק הבא של מדריך החיזוי של Vertcoin למחירים שלי ישקול כמה תחזיות אפשריות.

תחזיות מחיר VertCoin 2021?

התחזית הראשונה של Vertcoin 2021 שנתקלתי בה היה על ידי פטריק בריק ב- Profit Confidential. בריק מאמין שהדרך היחידה לחזות באמת תנועת מחירי מטבעות קריפטוגרפיים היא להשתמש בניתוח תרשים טכני.

חיזוי מחיר ורטקוין

זה כאשר אתה בוחן תנועות תמחור קודמות ומחפש מגמות מסוימות, בתקווה לאמוד לאן ומתי המחיר ינוע. לדברי בריק, הוא משתמש בשיטות ניתוח התרשים שלו בהצלחה כבר 20 שנה. אז מה הוא חושב שיקרה לוורטקוין בעתיד?

ובכן, בריק היה בטוח מאוד בעתיד ורטקוין והאמין כי ורקוין אמור להגיע ל -8,000 דולר בשנת 2018! כדי שזה יקרה, טען בריק כי יש לשבור את “הנקודה העמידה” של 7.25 $ בבירור. נקודה עמידה היא מחיר בו משקיעים מכרו היסטורית את מטבעותיהם. אם זה נשבר, עם זאת, לפעמים זה מביא למחיר שיאים חדשים. ברור שהתחזית הזו הייתה מאוד לא מציאותית וזה לא קרה.

עם זאת, יש בעיה ברורה עם התחזית הספציפית הזו והיא קשורה לשווי שוק. שווי שוק של מטבע מציין את ערכו הכולל. זה מחושב על ידי הכפלת סך המטבעות במחזור לעומת מחיר השוק הנוכחי של המטבע.

לדוגמא, אם ישנם 5 מיליון מטבעות במחזור והמחיר הנוכחי של המטבע הוא 2 דולר, אז שווי השוק הכולל הוא 10 מיליון דולר. אז נחזור לחיזוי המחיר של בריק …

בעת כתיבת שורות אלה יש במחזור כ- 44 מיליון מטבעות VTC, לכן כאשר אנו מכפילים זאת על פי התחזית של בריק של 8000 דולר, זה ייתן לו שווי שוק כולל של 352 דולר. מיליארד!

במציאות, זה מאוד לא סביר שיקרה בתוך 2018-2021. זה יהפוך אותו לקריפטוגרפי היקר ביותר בעולם, שיעקוף את הביטקוין. המשמעות היא גם ש- Vertcoin יצטרך להעלות את מחירו הגבוה של 10 $ בכל הזמנים ביותר מ -80,000%. למרות שעליית מחירים מסוג זה התרחשה בעבר, זה יהיה אירוע משמעותי אם זה יקרה למטבע ה- VTC.

אז, אילו תחזיות אחרות של Vertcoin יש? אנליסט אחר שנתקלתי בו היה WalletInvestor. הוא מאמין בפוטנציאל של מטבע ה- VTC, אולם הוא אינו אופטימי כמו פטריק בריק!

WalletInvestor סבור כי בעוד שנה, Vertcoin יצטמצם ל- $ 0.00794 דולר. בדיוק כמו התחזית הקודמת, הם השתמשו בניתוח תרשימים טכניים כדי לחזות את תנועת המחירים העתידית.

חיזוי מחיר ורטקוין

תחזית זו לשנת 2021 נראית סבירה, עם זאת, מאוד פסימית מכיוון שמחיר המטבע Vertcoin הוא 0.19 $.

מה אתה חושב על שני חיזוי המחירים של Vertcoin 2021 המפורטים לעיל? האם לדעתך 8000 $ אפשרי, או צעד רחוק מדי? בכל מקרה, החלק הבא של מדריך החיזוי למחירי Vertcoin שלי יבדוק מה האנליסטים חושבים שיקרה בשנת 2021 ואילך.!

תחזיות מחיר של VertCoin 2021 והלאה!

אם חשבתם שתחזיות מחירים לטווח הקצר היו קשות, התחזיות לטווח הארוך הן קשות עוד יותר!

Coinliker, שלטענתו מתמחה בחיזוי מחירים של מטבעות קריפטוגרפיים, האמין כי מחיר מטבע ה- VTC היה צריך להגיע ל -25.07 $ עד יוני 2018. משמעות הדבר הייתה עלייה של כ -150% משיאו של כל הזמנים, קצת פחות מ -10 $, והעניק לו סכום כולל שווי שוק של קצת יותר מ -1.1 מיליארד דולר. למותר לציין כי תרחיש כזה לא קרה בשנים האחרונות וכעת מחיר ורקוין יורד ללא הרף. כרגע (יוני 2021), מחיר ורטקוין הוא 0.20 דולר בלבד.

זו הייתה תחזית קשה לניתוח. מצד אחד, הערכת שווי כוללת של 1.1 מיליארד דולר לא תהיה בלתי אפשרית לחלוטין, שכן היו קיימים מטבעות קריפטוגרפיים רבים המוערכים ביותר מסכום זה. עם זאת, להרבה מטבעות אלה יש טכנולוגיה טובה יותר, במיוחד לגבי זמני העסקה.

אז מה לגבי מעבר ל -2021? אחת התחזיות המציאותיות יותר מוצגת על ידי tradingbeasts.com. תוכל לראות את חיזוי המחירים של Vertcoin לשנת 2021 להלן.

כפי שאתה יכול לראות, על סמך התחזיות הללו מחיר ורטקוין עשוי לעלות עד 0.28 $. זה מאוד מציאותי.

מחיר VTC: האם מדובר בהשקעה טובה?

לפני שאמסור לך את דעותיי לגבי Vertcoin, רציתי להבהיר שאני לא נותן לך ייעוץ פיננסי או השקעות. בדיוק כמו השקפות אחרות שדנתי בהן קודם, הכל מבוסס רק על דעות אישיות.

כדאי שתעשו מחקר משלכם לפני ביצוע השקעה וחשוב מכך, לעולם אל תשקיעו על בסיס מדריך חיזוי מחירים בלבד!

הדרך שאני רוצה לנתח את פוטנציאל המטבע היא להסתכל על אירועים עתידיים פוטנציאליים. כדי להתחיל, הסתכלתי במפת הדרכים של Vertcoin.

מפת דרכים

למרות שלמפת הדרכים של Vertcoin לשנת 2021 אין תאריכים ספציפיים, יש להם רשימה מלאה של יעדים שהם מקווים לעמוד בהם. זה כולל הגדלת מספר הבורסות בהן הן רשומות, תמיכה במטבע שלהם בארנק החומרה טרזור ​​והקמת קרן Vertcoin.

יעדים אלה מראים כי צוות הפיתוח מחפש כל העת להשתפר וכל אחת ממטרות אלה שתושג יכול לגרום לעליית מחירים במטבע ה- VTC שלהם. משקיעים אוהבים לראות יעדים הושגו, ולכן חשוב ש- Vertcoin יוכל להגיע בהצלחה לרוב היעדים שלעיל.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם תהית אי פעם אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה חילופי הצפנה של TOP3 זה לצד זה

שותפויות

אחד השליליות העיקריות שעלולות להשפיע על מחירו של Vertcoin הוא שהם עדיין לא יצרו שותפויות מרכזיות. שותפויות חשובות באמת מכיוון שהיא נותנת למטבע שימוש בעולם האמיתי.

לדוגמא, אם ורטקוין היה מסוגל לעשות עסקה עם תאגיד שרוצה להתחיל לקבל את המטבע שלו, אז המחיר יעלה מאסיבית. עם זאת, נראה כי אין כל אזכור ליעדי השותפות במפת הדרכים האחרונה שלהם.

תַחֲרוּת

סוגיה נוספת שעשויה להשפיע על הערכת מחיר ה- VTC היא התחרות שלה. יש הרבה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שמבצעים הרבה יותר טוב מ- Vertcoin, מה שאומר שהם יכולים לעבד עסקאות מהר יותר. יתר על כן, רמות הביצועים של Vertcoin דומות מאוד ל- Litecoin.

השוואה בין Vertcoin לעומת Litecoin

ההבדל הגדול הוא שליטקוין פופולארית באופן משמעותי יותר מאשר Vertcoin, ולכן היא מטבע עשר מטבעות חזק ביותר. הדרך היחידה בה ורטקוין תוכל לנצח את התחרות שלה היא לשפר את הטכנולוגיה שלה. אם הם יכולים, יש להם סיכוי ממש טוב לעמוד בחלק מתחזיות Vertcoin הנ”ל.

בסופו של דבר, למרות שאני מאמין שלפרויקט Vertcoin יש פוטנציאל אמיתי, קשה לדעת מה צופן העתיד.

סיכום

וזה הסוף של מדריך חיזוי המחירים של Vertcoin. אם אתה קורא את זה מההתחלה ועד הסוף, עכשיו אתה אמור להבין טוב מאוד מה הפרויקט ומה הם מתכננים לעשות.

כדאי שיהיה לך מושג טוב על כמה מהתחזיות השונות של Vertcoin הקיימות כיום. בעוד שחלקם חיוביים באמת, אחרים לא. כפי שציינתי קודם, תחזיות הן אך ורק דעתו של האדם שעושה אותן, לכן עליכם תמיד לעשות מחקר משלכם לפני שתשקיעו.

אז איזו דרך לדעתך המחיר ילך בשנת 2021 ואילך? ביקרת במדריך שלי מכיוון שאתה שוקל להשקיע, או שאתה כבר מחזיק מטבעות? תמיד טוב לשמוע תחזיות חדשות, אז הקפד ליידע אותי במחשבותיך בקטע התגובות למטה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map