חיזוי מחיר רדקוין: 2021 והלאה

שלום לך! ברוכים הבאים למדריך זה לחיזוי מחיר RDD Coin ו- Reddcoin. במאמר הבא אציג בפניכם מטבע שתוכנן עם תשלומי מיקרו וטיפינג באינטרנט.

תחזיות מחיר למטבעות קריפטוגרפיים הן מושג מעניין. עם מטבעות קריפטוגרפיים כל כך חדשים, בעצם אי אפשר לדעת איך הם יבצעו. עם זאת, אנשים ינסו. ולכן יש לנו תחזיות. לפעמים הם צודקים, לפעמים הם טועים.

עם זאת, אנסה לעזור לכם להדריך אתכם בתחזיות המחירים השונות של רדקוין בצורה כנה וישרה ככל האפשר..

במהלך המדריך הזה אסקור את הדברים הבאים:

 • מהו Reddcoin (RDD Coin)?
 • אזהרה לגבי אתרי חיזוי מחירים.
 • ניתוח כלשהו של תחזיות מחירים שונות לטווח קצר יותר עבור Reddcoin.
 • ניתוח כלשהו של תחזיות מחיר לטווח הארוך עבור Reddcoin.
 • אזהרה לגבי שימוש בניתוחים טכניים לחיזוי מחירים ארוכי טווח.
 • מבט על מפת הדרכים של Reddcoin ואיך הצוות מתכנן לקחת את הפרויקט הלאה.
 • כמה מהמחשבות שלי לאן מועדת פרויקט Reddcoin והאם הוא יצליח.

לפני שאתחיל, חשוב להדגיש בפניך שאף אחד מאלה לא ייחשב כייעוץ השקעות. זה לצרכים חינוכיים ולנסות ללמד אותך כיצד לשפוט את ההשקעות שלך. כמו כן, מאמר זה אינו עוסק היכן לקנות את Reddcoin או כיצד לקנות Reddcoin – לא נכתב כדי לשאוב את הפרויקט עבור מחבר המאמר או המו”ל שלו..

היכרות ואזהרות מהדרך, נתחיל בהגדרה קצרה מהו Reddcoin!

מה זה ReddCoin?

Reddcoin תוכנן כדי לבצע תשלומים מקוונים מהירים וקלים. הוא מנסה להשתלב עם הרשתות החברתיות הגדולות של הפלנטה. משמעות הדבר היא, כך הם מקווים, כי הפיכת אנשים לתוכן שלהם תהיה “זולה, מהירה ומשתלמת לכולם”.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

רדקוין מתגאה שזמן החסימה שלהם (קצב הוספת הבלוקים החדשים לבלוקצ’יין) מהיר פי עשרה מזו של ביטקוין. זה גורם לעסקאות לעבור במהירות של 60 שניות, ולא לעשר הדקות בנוסף לכך שהיא יכולה לקחת באמצעות רשת הביטקוין.

כרגע, Reddcoin משתמש במודל “הוכחת עבודה” מסורתי כדי לאבטח את הרשת. עם זאת, ישנן תוכניות לשנות זאת למערכת חדשה בשם PoSV (Proof-of-Stake Velocity). מערכת זו מתיימרת להיות ידידותית יותר לסביבה תוך הימנעות מחלק מהנושאים שדווחו על מערכות “הוכחה לעניין”.

לרדקוין יש צוות מפתחים בינלאומי באמת. למרבה הצער, הם לא סיפקו מידע רב עליהם באתר הרשמי שלהם. עם זאת, התבוננות בפרופיל הלינקדאין של ה- CTO והמפתח הראשי ג’ון “גנשר” נאש מראה כי יש לו ניסיון גם כמנהל פרויקט וגם כמנהל טכני של חברות שונות. אלה כוללים את קבוצת Masstech Inc. ו- Techtel P / L.

אזהרה מהירה בנוגע לחיזוי מחירים

במאמר זה של חיזוי מחיר של רדקוין, אתם הולכים לראות כמה שיחות פרועות ונפלאות במחיר של יחידה אחת של רדקוין. חשוב לא לקחת את הנתונים הללו ברצינות רבה מדי. אחרי הכל, אף אחד לא באמת יודע כמה טוב פרויקט יוכל לספק את מפת הדרכים המוצעת שלהם, או אם השוק בכלל דורש שירות כזה מלכתחילה..

חיזויים למחירי מטבעות קריפטוגרפיים יכולים להיות בעייתיים מכמה סיבות. אלו כוללים:

 • סוגיות רגולטוריות – האם הפרויקט יישאר חוקי? אם היא תיעשה בלתי חוקית, האם היא תיסגר באופן מיידי או שתעבור למקום אחר? אם זה יעבור דירה, האם זה ישפיע על המחיר?
 • סוגיות טכנולוגיות – האם הצוות יכול אפילו לספק את מה שהוא מתכוון לעשות? אם הם לא יכולים ואיזה פגם אנושי בקוד שלהם הורס את המערכת כולה, מחיר כל מטבע צפוי להגיע ל 0.00 $..
 • תחרות – האם יעלה פרויקט נוסף שיכול לעשות את עבודת הפרויקט שאתה משקיע בו אפילו טוב יותר? אם כן, האם יש מקום בנישה זו לשני שירותים מתחרים?

תחזית מחיר Reddcoin 2021?

עכשיו, אגיע לנקודה של מאמר זה – תחזיות מחיר של Reddcoin. למרבה הצער, מכיוון שלרוב מומחי המטבעות הקריפטוגרפיים יש דברים טובים יותר לעשות מאשר לחזות את מחירי הנכסים הדיגיטליים השונים, לא נוכל להשתמש בדעות המושכלות ביותר בסביבה. תגלה זאת בקרוב!

תחזית מחיר של Reddcoin פראי

לתחזית המחירים הראשונה של Reddcoin 2021, אתחיל במה שכולם בחלל הקריפטוגרפיה רוצים לשמוע – זריקת ירח מוחלטת. לשם כך, אסתכל על אתר בשם CoinLiker (אם כי CoinLover עשוי להיות מתאים יותר!)

חיזוי מחיר רדקוין

כפי שניתן לראות מהגרפיקה שלעיל, CoinLiker שורי במיוחד (אופטימי לגבי המחיר) של Reddcoin. המחבר האלמוני של מאמר זה מאמין שהמחיר הנוכחי של קצת יותר משני שליש סנט יעלה לכמעט 0.135 דולר. זה ייצג צמיחה של כמעט פי 20 בתוך שנה בלבד.

אשים זאת בדרך אחרת להמחיש זאת. אם השקעתם היום $ 100 ב- Reddcoin, הייתם קונים קצת יותר מ- 14,556 מטבעות RDD. על פי CoinLiker, זה יהפוך לסכום עתק של 1,963.93 דולר. לא נורא, אה!?

אבל רק חכה שנייה. לפני שתתרגשו יותר מדי ותעברו לאיזו בורסת אלטקוין שתמלא מעט רדקוין, רק קחו בחשבון איך CoinLiker הגיע לעליית מחיר עצומה זו לשנה.

ראשית, הם מצהירים כי הם:

“… כתב אלגוריתם מותאם אישית כדי לקוות לחזות מחירים עתידיים.”

אמנם ייתכן שיצרו אלגוריתם כלשהו לחיזוי מחירים, אך זו תהיה החלטה גרועה מאוד לבסס השקעה על משפט זה ללא הוכחה אמיתית..

לאחר מכן המאמר מלווה במכלול שאלות ותשובות. כל אחד מהם טוען כי העתיד נראה מזהיר עבור רדקוין. עם זאת, ממש לא נעשה שום מאמץ לבצע ניתוח כלשהו של יסודות Reddcoin – מה זה יעשה, מי הצוות, עד כמה הם מסוגלים לממש את הבטחותיהם, או שהשוק זקוק למטבע כזה או רוצה אותו..

הם אומרים לך היכן לקנות רדקוין וכיצד לקנות רדקוין – כמה נוח!

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

חיזוי מחירים נוסף של Reddcoin, עוד “מערכת תחזית”

אתר אחר המופיע לעיתים קרובות בראש דירוג גוגל לחיזוי מחירי מטבעות קריפטוגרפיים נקרא WalletInvestor. שירות זה טוען כי הוא משתמש ב”מערכת התחזית “משלו. באופן לא מפתיע, מערכת זו היא סוד שמור היטב. בכל מקרה, זה חייב להיות שונה לחלוטין מזה של CoinLiker מכיוון שגם תחזית המחיר לשנה שהם נותנים עבור Reddcoin שונה מאוד..

על פי WalletInvestor, מחיר ReddCoin יעמוד על 0.000135 דולר בשנה אחת. שוב, אין ניתוח בסיסי הכלול בשיחות המחירים הללו וככזה, יש להתייחס אליהן באותן ספקנות באותה מידה כמו אלה שקיימו ב- CoinLiker..

במהלך הטקסט שבראש מאמר חיזוי המחירים שלהם, הם טוענים שהם משתמשים בניתוחים טכניים בכדי להגיע לחיזוי מחיר RDD שלהם. אחזור מדוע זה עשוי להיות בעייתי בהמשך המאמר. לעת עתה, מבט מהיר על הגרפים מראה שהם מספקים שום ניתוח של קווי מגמה או דפוסים כדי להצביע על מהלכי מחיר.

בכנות, נראה שמישהו פשוט צייר את כל מה שרצה לראות כדי להמחיש את שיחות המחיר השוריות שביצעו. תסתכל בעצמך:

לסיום, ניתוח יסודי כלשהו!

לאחר מכן, אסתכל במאמר חיזוי מחירים של ReddCoin 2021 שלפחות יש לו אפשרות לניתוח יסודי. דייוויד היי (לא המתאגרף הבריטי במשקל כבד) הוא משהו מכוכב יוטיוב. הסרטונים שלו זוכים לאלפי צפיות רבות מכיוון שאנשים במרחב הזה רעבים ללמוד איזה אלטקוין “ירח” בהמשך.

אם להיות הוגנים, התוכן שלו דווקא די טוב. ישבתי לא מעט מהסרטונים שלו!

דייוויד ניגש לנבדקים שלו בהגיון ושם לב לסוגי הדברים שיש בהם כדי להפוך פרויקט להצלחה או כישלון. במהלך מאמרו על ReddCoin, הוא מנתח כמה כאלה.

התחזית שדיוויד מנבא היא שרדקוין “יכול להגיע ל -0.25 דולר ולהישאר ברמה הזו”. בזמן כתיבת שורות אלה, המחיר היה בסביבות 0.10 $. מאז הוא נפל באופן דרמטי. בסופו של דבר, דוד מסכם:

“… לדעתי לטווח הארוך, זו לא השקעה טובה. טווח קצר? אולי.”

דייוויד קרוב ככל הנראה למומחה כמו שקיים תחזיות מחיר של רדקוין. עם זאת, זה לא ממש אומר הרבה. למען האמת, אני לא חושב שהוא מבין (או לפחות הוא לא דן) במושגים העמוקים יותר של תורת המשחקים שעשויים להפוך מטבעות הוכחה להימור לפלופ מרהיב..

עם זאת, עם זאת, המאמר שלו טוב בהרבה משל משקיעי CoinLiker או המשקיעים בשוק. למרות שאני לא מייעץ להשתמש בו כייעוץ השקעות, זה יכול להיות נקודת התחלה שימושית למחקר של עצמו.

ג’ון מקאפי ורדקוין

עכשיו, אסתכל על חיזוי מחיר של רדקוין מאת ג’ון מקאפי. מקאפי מחלק את מרירותו בדעותיו בתחזיות המחיר שלו. בכוחו של נוכחותו ברשתות החברתיות להתפוצץ מטבע בן לילה – או לפחות היה נהוג עד שהתברר שמשלמים לו כ -100,000 דולר כדי לקדם אותם..

למרות זאת, McAfee מאוד שורי לגבי קריפטוגרפיה באופן כללי. הוא למעשה חושב שביטקוין יגיע למיליון דולר לפני 2021. מכיוון שאין חברה שעומדת מאחורי הביטקוין, לא סביר ששכרו לו גם לומר זאת. זה מקשה מאוד על ההבחנה אם הוא כן כשהוא מכריז על פרויקט. מצד אחד, הוא מתכנת ומפתח מחשב מחונן מאוד. מצד שני, הוא מקבל שכר עבור פרויקטים של שיל …

בכל מקרה, הנה הציוץ על Reddcoin שפרסם בדצמבר 2017. אתה יכול להחליט בעצמך מה אתה עושה מזה.

Jogn McAfee טוויטר Reddcoin חיזוי מחיר

תחזיות מחיר Reddcoin 2021 והלאה?

אם לקבוע סוף שנה או חיזוי מחירים ל -12 חודשים הוא בעייתי, אז להכין אחד לשנתיים או יותר זה אפילו יותר. עם זאת, זה לא מונע מאתרים ליצור אותם!

בואו נסתכל על כמה ביחד וננסה להבין אם יש משהו בניחושים שלהם.

חיזוי מחירים המבוסס על צמיחתם של אחרים?

ראשית, אראה לכם את חיזוי המחיר של Reddcoin שנעשה על ידי אתר בשם מטבע בדיקה. זוהי תחזית מוזרה למדי, כי במקום לבחון את הביקוש לשירות, או את הצוות שיצר אותו, או את הפלטפורמה עצמה, זה מסתכל כיצד חידושים טכנולוגיים אחרים ביצעו מאז שנוצרו.

כמובן, אין שום דבר שמצביע על כך שרדקוין יצמח בהתאם לגוגל, פייסבוק או האינטרנט עצמו. עם זאת, לפחות ברור מאיפה הגיעו הנתונים בפועל!

כפי שניתן לראות להלן, CoinCheckup מבססת את קריאות המחירים שלהם 2021-2024 על ביצועי חידושים שונים אחרים. האם Reddcoin יכול להופיע כמו גם פייסבוק או אינטרנט? כן, כמובן, זה יכול! האם זה יופיע כמו גוגל או הטלפון הנייד? מי יודע!?

תחזיות מחיר של Reddcoin

דבר אחד טוב בתחזיות המחירים באתר CoinCheckup הוא שהם מצהירים בצורה ברורה מאוד שאין להשתמש בהם כייעוץ השקעות. כתב ויתורם אומר:

“תחזיות אינן ערבות לעתיד. השתמש בכל הנתונים ב- CoinCheckup למטרות מידע. אין לראות במידע ייעוץ השקעות. “

שוב, כמו במקורות אחרים לחיזוי מחירים של Reddcoin, ממש נעשה מאמץ אפס לקשר כל אחד מהמחירים הללו לכל סוג של ניתוח בסיסי. למעשה, תחת לשונית “מקורות” שבתמונה, במקום למצוא מידע על מדוע נבחרו חידושים אלה או מדוע רדקוין עשוי לעקוב אחר צמיחתם, יש רק הגדרה גסה לחוק מור. זה פורש על ידי CoinCheckup כ”המחיר עשוי להכפיל מדי שנה “.

עוד קצת ניתוח יסודי לסיום?

לבסוף, יש לנו ניתוח קצת יותר בסיסי. אתר בשם חכם שנקרא PricePrediction היה לביצוע שיחה על המחיר העתידי של Reddcoin. הם ממש טרחו לנתח גם כמה חדשות שמגיעות עם זה.

PricePrediction בחן את מפת הדרכים ושלף חדשות חדשות חיוביות וחדשות שליליות. שום דבר שהם ייצרו לא יימשך יותר מחמש דקות ברחבי האתר של הפרויקט עצמו. עם זאת, כמו חיזוי המחירים של רדקוין של דייוויד היי, זה יהווה התחלה ראויה למחקר השקעות.

לא הכל טוב בשיחת המחירים של RedPcoin של PricePrediction. עיין בתרשים הניתוח הטכני למטה. למי שלא יודע שום דבר על ניתוח טכני, זה כנראה נראה נהדר. תראה איך החצים מכוונים כלפי מעלה!

תחזית ניתוח טכני של Reddcoin

עם זאת, אם אתה יודע משהו על ניתוח טכני, תגלה במהירות שמדובר רק בחצי תריסר קווים המצויירים בתרשים. מכיוון שזה תרשים אמיתי מאתר כמו TradingView, יש בזה לגיטימציה כלשהי. עם זאת, החצים שנוספו מאוחר יותר לא.

הבעיה בניתוח טכני וחיזוי מחירים

זה מוביל אותנו בצורה מדויקת לסעיף הבא שלי – הבעיה בניתוח טכני בעת חיזוי מחירים להשקעות.

ניתוח טכני הוא מיומנות הכוללת שימוש בביצועי העבר של נכס כדי לשפוט את סיכוייו. עבור מי שהתמחו בניתוחים טכניים, ניתן להשתמש בו בכדי לקבל החלטות מסחריות טלפתיות לכאורה. עם זאת, מכיוון ש- Cryptocurrency הוא שוק שלא מפסיק לסחור, כדי שניתוחים טכניים יצליחו הוא דורש צפייה מתמדת בתרשימים.

מה שנראה כמו אות מסחר שורי יכול להפוך לדובי (פסימי) תוך מספר שעות. ניסיון להשתמש בניתוחים טכניים לצורך חיזוי מחירים לטווח ארוך הוא אפוא מטופש אלא אם כן אתה יכול לעשות זאת בעצמך או לקבל עדכונים מתמידים של הניתוח בזמן אמת..

כפי שאתה יכול לראות, התרשים מ- PricePrediction (כפי שמוצג בסעיף הקודם) מיושן מאוד כעת. לאמיתו של דבר, תרשים עדכני יותר יראה כי הקווים הנמתחים כלל לא היו תחזיות מדויקות של מחיר רדקוין!

מפת הדרכים של רדקוין – איך זה יכול להשפיע על המחיר?

מפת הדרכים של Reddcoin היא משהו תעלומה. הדבר הכי קרוב לגרסה הנוכחית שלו נמצא להלן. האתר הרשמי לא נותן שום אינדיקציה לאופן בו הצוות פועל בכדי להפוך את Reddcoin להצלחה. אפילו בקטע המדבר על אימות PoSV, אין שום אינדיקציות מתי יגיע ל- Reddcoin.

עם מידע דל זה, המסקנה היחידה שניתן להסיק היא כי למפת הדרכים הנוכחית של Reddcoin לא תהיה כל השפעה על המחיר..

מפת הדרכים של רדקוין 2017-2018

האם Reddcoin הוא השקעה טובה?

אחרי שבחנו את השיווק של Reddcoin, מפת הדרכים, הצוות והרעיון עצמו, קשה לאהוב את פרויקט Reddcoin. הוא נבנה עבור תשלומי מיקרו וטיפולים. המשמעות היא שגם אם היא מאומצת בהמוניה, מי ירצה להחזיק בה יותר מכמה דולרים כדי לתת טיפ לסלבריטאים האהובים עליהם ב- YouTube או לסופר Cryptocurrency (רמז, רמז!)?

נראה כי מעט בדרך של פיתוח פעיל מתרחשת על Reddcoin ואם זה רק עבור טיפים באינטרנט, השותפויות שלה הן הגורם המכריע במחיר הסופי שלה. עם השותפות הנכונה – פייסבוק, יוטיוב, ספוטיפיי וכו ‘- הפרויקט עשוי להצליח. עם זאת, זה לא אומר שהמחיר יעלה אוטומטית.

חשוב על המודל העסקי. בתור אישיות מצליחה באינטרנט, אתה מחליט לקבל את Reddcoin. לגיונות האוהדים שלך מעידים לך על Reddcoin – מבריק! עכשיו מה? האם אתה יושב עליו יום גשום? לא, אתה מוכר אותו עבור מטבע קריפטוגרפי עם מפת דרכים מרגשת, חנות מוכחת של ערך, או אפילו דולרים ישנים פשוטים שאפשר לקנות איתם את המצרכים. למרות שיהיה לחץ קנייה כלשהו כדי להעלות את המחיר, יהיה גם לחץ מכר ניכר מכיוון שאנשים רוצים להחליף את Reddcoin שלהם למטבע עם יותר פונקציונליות או סיכוי להיות יקר יותר..

כמובן, זו רק תחושת הבטן שלי לגבי הפרויקט. אני לא יודע אם Reddcoin בסופו של דבר יהפוך לפופולרי כמו Bitcoin או בשימוש נרחב כמו הדולר עצמו. אני גם לא יודע אם הצוות בסופו של דבר ינטוש אותו לפרויקט אחר לגמרי.

אם אתה אוהב את הרעיון שעומד מאחורי Reddcoin, אז תעשה מחקר קשה בנושא – הצטרף לפורומים המוקדשים לו, לערוץ Slack ולערוץ Telegram. רק לאחר שלמדת הרבה על כך, עליך לבדוק היכן לקנות את רדקוין. מעל לכל, זכור כי השקעות במטבעות קריפטוגרפיים הן תמיד סיכון גבוה עם תגמול בעל פוטנציאל גבוה. היה מושכל ככל האפשר לפני שנפרד מכסף כלשהו ולעולם אל תשקיע יותר כסף ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד.

סיכום

אז זהו זה. זה המדריך לחיזוי המחירים של Reddcoin. אני מקווה שלמדת משהו על קריפטוגרפיה זו, כמו גם כיצד להחליט בעצמך אם למטבע מסוים יש סיכוי להרוויח משמעותית.

לפני שאחתום, בואו נערוך סיכום מהיר. מה למדנו היום?

 • מה זה Reddcoin?
 • הסכנות של עיוור בעקבות תחזית מחיר של Reddcoin
 • ניתוח כלשהו של תחזיות מחיר Reddcoin לשנים עשר החודשים הבאים.
 • ניתוח כלשהו של תחזיות מחיר Reddcoin לשנתיים הקרובות.
 • מדוע שימוש בניתוחים טכניים לחיזוי מחירים של Reddcoin (או כל חיזוי מחירים) הוא בעייתי.
 • מפת הדרכים של Reddcoin (או חוסר בה).
 • כמה מחוות דעתי לגבי פרויקט Reddcoin.

כמו כל השקעה בקריפטו, חשוב להיות כמה שיותר מושכלים לגבי Reddcoin לפני שתכניס כסף. רק אז כדאי שתבדוק איך לקנות Reddcoin. מטבעות דיגיטליים הם תנודתיים להפליא וחלק ממחלקת נכסים כל כך חדשה, קשה לדעת אילו פרויקטים יצליחו ומה הם הרבה שיחות מחופשות לרעיון נהדר.

בסופו של דבר, כלל הזהב של השקעה בקריפטוגרפים הוא לעולם לא להשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד. אם Reddcoin הלך לאפס מוחלט בן לילה, אתה חייב להיות מסוגל להמשיך לחיות את החיים שאתה רוצה לחיות. אם אינך יכול, זו השקעה גדולה מדי.

זה כל מה שיש לנו זמן להיום. עכשיו כשסיימנו, מה אתה חושב? האם תשקיע ברדקוין? האם יש לך תחזית מחיר של Reddcoin משלך? ספר לי בתגובות!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map