חיזוי מחיר אתריום: 2021

היי שם, ברוך הבא לשלנו את’ריום מדריך חיזוי מחירים 2021!

האם אתה מחזיק כרגע במטבעות Ethereum ורוצה לדעת מה עתיד הפרויקט? או אולי אתה תוהה עד כמה יעלה את’ריום בשנת 2021? כך או כך, יש לי כל השאלות שלך מכוסות!

עובדה מעניינת: האם ידעת שאם היית קונה מטבעות Ethereum בשווי 10 $ בתחילת 2016, הם היו שווים מעל 10,000 $ בסוף 2017!?

במדריך זה לחיזוי מחיר את’ריום, אני הולך להתחיל בהסבר קצר מהו למעשה פרויקט את’ריום, לספק לך א סקירה מהירה של מה שאתה צריך לשקול לפני שאתה פועל על פי חיזוי מחיר.

בעקבות זאת, אני לדון בכמה תחזיות מחירים פופולריות שנעשו על ידי אנליסטים שונים. ואז אתן לך את דעתי האם אני חושב שזו השקעה טובה או לא.

פתק: אם אתה רוצה שמור על אבטחת המטבעות הקריפטוגרפיים שלך, אתה צריך לבחור ארנקים אמינים. חלק מהאפשרויות המומלצות כוללות ספר ספרים ננו ס, טרזור ​​דגם טי ו Coinbase.

אז למה אתה מחכה? נתחיל בלגלות מהו את’ריום בפועל!

מה זה את’ריום?

את’ריום היה נוסד בשנת 2015 מאת מפתח רוסי-קנדי שנקרא ויטליק בוטרין. זהו פרוטוקול בלוקצ’יין המאפשר לאנשים מכל רחבי העולם לשלוח ולקבל כספים מבלי להזדקק לצד שלישי.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

עם זאת, בניגוד לביטקוין, את’ריום יכול לעשות כל כך הרבה יותר מאשר לבצע עסקאות פיננסיות. זה הפך לפרויקט הבלוקצ’יין הראשון שאי פעם אירח משהו שנקרא חוזה חכם טֶכנוֹלוֹגִיָה. חוזה חכם הוא פיסת קוד המאפשרת לאנשים להתקשר בהסכם ללא צורך במתווך.

חיזוי מחיר אתריום 2021

ברגע שקורים תנאים מסוימים, החוזה החכם מסוגל להעביר כספים באופן אוטומטי מאדם אחד לאחר. בדיוק כמו חוזים חכמים, כל עסקה אחת שמתרחשת אי פעם במערכת את’ריום זמינה לצפייה בבלוקצ’יין הציבורי, מה שהופך את הרשת לשקופה.

מבחינת ביצועים, Ethereum מסוגל לאשר תנועת כספים בערך 16 שניות. הבלוקצ’יין מסוגל להגדיל מקסימום 15 עסקאות בכל שנייה, וזה הרבה פחות מפרוטוקולי חוזים חכמים אחרים, עם זאת, בהמשך אדון במה הם מתכננים לעשות בכדי להגדיל זאת..

אז, עכשיו, כשאתה יודע מה זה את’רום בפועל, בחלק הבא של המדריך לחיזוי מחיר אתריום 2021, אני הולך לדון בחשיבות לקחת מדריכי חיזוי מחירים בזהירות..


אזהרה מפני חיזוי מחירים

חשבתי שזה יהיה רעיון טוב לדבר במהירות על כמה דברים שאתה צריך לקחת בחשבון כשאתה קורא את התחזית של מישהו אחר. במציאות, אף אחד לא יכול לחזות את עתיד האתריום. בעוד שאנשים מסוימים מקבלים תחזיות נכונות, ישנם אחרים שטועים בהן.

אי אפשר להבטיח שום התחזית שתתגשם כי אם זה היה, כולנו היינו עשירים ועשירים מאוד! חשוב לוודא שתמיד עשה מחקר עצמאי משלך ולעולם לא תשקיע רק בגלל שאתה אוהב צליל של חיזוי מחירים.

חיזוי מחיר אתריום 2021

שוק המטבעות קריפטוגרפיים הוא אחת הענפים ההפכפכים בעולם, כאשר המחירים לרוב עולים ויורדים ללא כל סיבה ברורה מדוע. עם זאת, כשאני מנתח תחזיות מחירים, אני חושב שהדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון הם אירועים בעולם האמיתי.

זה כולל דברים כמו תקנות, פיתוחים עתידיים, טכנולוגיה משופרת ושותפויות. מצד שני, אנשים אחרים מעדיפים להשתמש ניתוח תרשים לחזות את העתיד, אז זה תלוי בך באיזו שיטה אתה מעדיף לסמוך.

אז, עכשיו שאתה יודע את הדברים שיש לקחת בחשבון בעת ​​קריאת תחזיות, החלק הבא של המדריך לחיזוי מחיר של Ethereum 2021 הולך לדון בכמה תחזיות מחירים פופולריות.

חיזוי מחיר אתריום 2021

בובי אולרי

התחזית הראשונה שרציתי לדבר איתך שוחררה על ידי אנליסט מקוון התקשר בובי אולרי. המודל שמשתמש באולרי מבוסס על הכלכלה העולמית ועל ההנחה שטכנולוגיית הבלוקצ’יין תשחק תפקיד הרבה יותר גדול בסחר הבינלאומי..

לדברי האנליסט, ביטקוין ו את’ריום יחזיק כל אחד 25% מכלל תעשיית הקריפטו, שהוא צופה שיהיה לו סך הכל שווי שוק של 4.5 טריליון דולר בשנת 2021.

שווי שוק משמש לחישוב ה- ערך כולל של מטבע קריפטוגרפי, ממש באותו אופן כמו שמעריכים חברות בעולם האמיתי. זה מושג על ידי הכפלת מחיר השוק הנוכחי של מטבע בכמות המטבעות הכוללת במחזור.

למשל, אם ערך המטבע היה שווה 20 דולר והיו 10 מיליון מטבעות במחזור, אז שווי השוק הכולל יהיה 200 מיליון דולר.

חיזוי מחיר אתריום 2021

עכשיו, במקרה של Ethereum, למרות שיש אין אספקה ​​קבועה, אולרי משתמש במחזור מטבע כולל של 100 מיליון, מכיוון שזה מה שהציע ויטליק בוטרין שיקרה.

לכן, בהתחשב בכל האמור לעיל, תחזית מחיר זה של את’ריום 2021 מאמינה כי אתריום יהיה שווה 11,375 דולר. זה ייתן לאתרום שווי שוק כולל של מעל טריליון דולר! אז האם זה אפשרי?

כדי שחיזוי המחירים של חברת אולרי 2021 יתממש, הוא יצטרך להגדיל את מחירו שיא כל הזמנים של קצת יותר מ- 1300 $, בשיעור של 775%. זו למעשה לא תחזית לא מציאותית כאשר לוקחים בחשבון שאת’ריום העלה את מחירו ב -10,000% בשנת 2017! אבל מה אתה חושב?

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

LongForecast

התחזית הבאה של חברת Ethereum 2021 שרציתי לדון בה הייתה על ידי שירות חיזוי שנקרא LongForecast. האנליסט המסוים הזה גם די חיובי לגבי המחיר העתידי של את’ריום.

כפי שתראו מצילום המסך למטה, LongForecast מעריכה כי בדצמבר 2021 מחיר את’ריום יהיה 3264 $..

נתונים אלה הם הרבה מעל לשיא כל הזמנים שחווה את’ריום בסוף 2017, כך שהאנליסט בטוח בעצמו בעתיד. עם זאת, הבעיה הגדולה ביותר עם שירות חיזוי זה היא שהם אל תיתן שום הסבר כיצד ביצעו את התחזית.

זה מידע חשוב באמת, אבל נראה שהוא הושאר בחוץ. לדעתי, כדי שחיזוי מחירים יהיה תקף, צריך להיות א סיבה לחיזוי כאמור. זו הסיבה שאתה צריך להיזהר מהתחזיות שאתה מוצא ברשת.

CoinKir

בהמשך, התחזית הבאה של אתריום מצאתי הייתה על ידי CoinKir. זה נעשה עבור 2020 CoinKir בשימוש ניתוח מחירים טכניים לחזות עתיד. זה כאשר אתה מסתכל על תנועות מחירים היסטוריות ומחפש מגמות שעשויות לקרות שוב בעתיד.

חיזוי מחיר אתריום 2021

זוהי אסטרטגיה פופולרית בה משתמשים שווקים פיננסיים בעולם האמיתי. עם זאת, לעיתים קרובות יש לשווקים הפיננסיים יותר מ -50 שנה של נתונים, אשר לשווקי הקריפטו אין. עם זאת, על פי CoinKir, מחירו של Ethereum היה אמור להגיע לדצמבר ל- 1455 $. אם לומר את האמת, זה היה קרוב מאוד לאמת כמו ב ינואר 2021 את’ריום שווה מעט יותר מ -1400 דולר.

אז, עכשיו, כשיודעים על כמה מהתחזיות הפופולריות ביותר לעתיד ה- ETH, החלק הבא של המדריך לחיזוי מחיר של Ethereum 2021 הולך להסתכל על חלק מה אירועים בעולם האמיתי העלולים להשפיע על מחירו!

אירועי אתריום בעולם האמיתי

אולי תזכור איך דנתי קודם כי Ethereum blockchain מסוגל רק לעבד כ 15 עסקאות לשניה. זו למעשה בעיה ענקית עבור הפרויקט מכיוון שהוא צריך להגדיל משמעותית כדי להתמודד עם הביקוש העולמי.

לדוגמא, בסוף 2017, א חָדָשׁ יישום ביזור (dApp) התקשר CryptoKitties עיבד כל כך הרבה עסקאות שזה כמעט הוריד את הרשת! זה היה רק ​​dApp אחד, אז חשוב כמה רע זה יהיה אם dApps אחרים יהפכו פופולריים יותר ויותר?

חיזוי מחיר אתריום 2021

כתוצאה מכך, יש עכשיו חוסמי חוזה חכמים אחרים שמבצעים הרבה יותר טוב מאשר את’ריום. לדוגמה, NEO יכול לעבד עסקאות באלפים לשנייה ויש חסימות אחרות שנבנות שטוענים שהם מסוגלים להתמודד עם מיליונים בשנייה!

צוות Ethereum זיהה את האתגרים הללו ויש לו כמה רעיונות שהם עובדים עליהם, כשכל אחד מהם מחזיק בתשובה הפוטנציאלית ל”למה Ethereum עולה? ” בעתיד.

אז בואו נתחיל עם הוכחת יתד!

הוכחת יתד

לכל פלטפורמת בלוקצ’יין יש “מנגנון קונצנזוס” משלה שקובע כיצד מאמתים עסקאות ברשת. Ethereum משתמש ב- אותו דגם כמו ביטקוין, אשר נקרא “הוכחת עבודה”.

ה הוכחת עבודה מנגנון יוצר פאזלים מורכבים באמת שאף אדם לא יכול לפתור, אז הם דורשים מחשבים חזקים במקום זאת. בתנאי שיש לך את ציוד נכון, אתה יכול לחבר את המכשיר שלך למערכת כדי לעזור לפתור את הפאזל. אם אתה מצליח, אתה מרוויח את הקריפטו כפרס. זה נקרא כְּרִיָה.

הבעיה היא כי הוכחת עבודה דורשת מאוד כמות גדולה של חשמל. מה שכן, מכיוון שהפאזל נעשה קשה יותר ויותר ככל שיותר משתמשים מתחילים לכרות את המטבע הקריפטוגרפי, אתה באמת צריך חומרה יקרה שיהיה סיכוי לזכות בפרס.

זו הסיבה שאת’רום רוצה להעביר את מנגנון הקונצנזוס שלה להוכחת יתד. המודל עובד בצורה שונה מההוכחה לעבודה מכיוון שהוא הופך אותו ליותר הוגן לאנשים אחרים להסתבך בתהליך הכרייה, והוא גם דורש הרבה פחות חשמל..

באמצעות הוכחת יתד, הסיכויים שלך לזכות בפרס הכרייה הם על סמך הסכום שיש לך “Staked”, כלומר מספר המטבעות שהשקעת במערכת. התיאוריה היא שככל שיש לך יותר מטבעות, כך תהיה לך יותר מוטיבציה להבטיח שהבלוקצ’יין יישאר בטוח ומאובטח.

אז, זה הוכחה של הימור. החלק הבא במדריך זה לחיזוי מחיר אתריום יתמקד כיצד הם מתכננים לשפר את מספר העסקאות שהרשת יכולה לעבד בכל זמן נתון..

רסיסים

רסיסים הוא נוהל שהמפתחים עובדים על שינוי האופן שבו עסקאות מאומתות. על פי המודל הנוכחי, כל “צומת” אחד התומך בבלוקצ’יין צריך לאשר כל עסקה שהוגש.

חיזוי מחיר אתריום 2021

פתק: צומת משמש לתיאור מכשיר שחובר לבלוקצ’יין כדי לאמת עסקאות. ככל שיש יותר צמתים, כך הרשת מאובטחת יותר. בעת כתיבת שורות אלה ביוני 2018, יש לאתרום יותר מ -16,000 צמתים בודדים! עדכן 2021: יש בערך 8,000 צמתים פעילים של ETH.

בכל מקרה, כדוגמה, בואו נדמיין את זה 100 עסקאות נשלחו בתוך מערכת את’ריום. זה אומר שכולם חייבים להיות אומת על ידי הבלוקצ’יין לפני שהם מאושרים. פירוש הדבר שכל 8,000 הצמתים יצטרכו לאמת את כל 100 העסקאות בנפרד, וזה לא יעיל במיוחד.

רסיסה עושה דברים אחרת. זה מכניס צמתים לקבוצות. כל קבוצת צמתים נקראת “שבר”, עם קבוצות שונות העובדות על חלקים שונים של עסקה. בסופו של דבר, זה יוצר יותר דרך יעילה לאשר עסקאות ולאפשר לרשת להגדיל את הכמות שהיא יכולה לעבד בכל שנייה.

פְּלַסמָה

פרוטוקול הפלזמה עוסק ב נתונים מיותרים ורוצה הסר זאת מהבלוקצ’יין הראשי כדי לפנות מקום. לדוגמא, כאשר מישהו יוצר חוזה חכם חדש, הוא מתפרסם אוטומטית לראשי Ethereum blockchain. למרות שהחוזה החכם אולי לא יושלם במשך זמן רב (או אולי בכלל לא), הוא עדיין נשלח לבלוקצ’יין..

יש לזה גרם להרבה בעיות מכיוון שצמתים עדיין צריכים לאמת את העסקאות, כלומר מאט את הרשת. תמיסת הפלזמה מתכננת להמשיך יצירת שכבה נוספת על גבי הבלוקצ’יין הראשי, שישמש לחוזים חכמים לא שלמים.

לאחר שהחוזה החכם פועל, ניתן לשלוח אותו לבלוקצ’יין הראשי. ויטליק בוטרין הצהיר כי הוא מחפש להתקין גם פלזמה וגם רסיסים, מה שאומר שאם יצליח, בלוקצ’יין את’ריום עשוי לעבד בקרוב אלפי, פוטנציאל מיליוני עסקאות בשנייה.!

אם זה המקרה, יש סיכוי טוב מאוד שזו תהיה הסיבה שאת’ריום יעלה בזמן הקרוב. אנליסטים רבים מאמינים כי בעיות אלה מונעות את הצמיחה של הפרויקט, לאחר ביצוע השינויים, מי יודע עד כמה אתריום יכול להגיע.

עם זאת, חשוב לזכור כי כל שלושת הפתרונות המפורטים לעיל נמצאים עדיין בימי התפתחותם המוקדמים ביותר, כך שאין לדעת מתי הם יהיו מוכנים באמת. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לבדוק אם קיימים עדכונים באופן מקוון באופן קבוע.

אז עכשיו, כשאתה יודע על השיפורים הטכניים שעליהם עובד הצוות וכיצד הוא יכול להשפיע על מחירו, החלק הבא במדריך זה לחיזוי מחיר Ethereum 2021 הולך לבדוק מה אני חושב שיכול לקרות …

האו הigh Wחולה המזה ללכת ב דעתי

לפני שאדון על דעתי לעתיד את’ריום, רציתי להבהיר זאת אני לא נותן לך השקעה או ייעוץ פיננסי. בסופו של יום אף אחד לא יודע את התשובה לשאלה “כמה גבוה את’ריום יכול להגיע?”

ראשית, Ethereum הוא ראשון ו מְקוֹרִי פרויקט blockchain של חוזה חכם, בגלל זה זה היה המטבע השני בפופולריות במשך הרבה זמן. אנשים לא רק סומכים על הפלטפורמה, אלא הם יודעים שגם הצוות באמת מוכשר. לכן, אני חושב שאת’ריום תמיד תהיה פלטפורמת החוזים החכמה מספר אחת.

עם זאת, אין שום ערבויות מכיוון שמפתחים באמת צריכים לסדר את בעיות הסקלביליות של את’ריום. זה נהדר שהם עובדים על הרבה רעיונות שונים, אבל אם כן לוקח יותר מדי זמן או שזה לא מוצלח, ואז חסימות אחרות יכולות להשתלט.

חיזוי מחיר אתריום: מטבע ETH.

למרות ששווקי הקריפטו הם עדיין בראשית דרכם ואין שום ערבויות מה הולך לקרות, אני מאמין שאת’ריום יכול לעשות את זה. אנשים מודאגים מהתקנות העתידיות, אולם לדעתי זה יהיה דבר טוב.

לדוגמה, יפן מסדירה לחלוטין את תעשיית הקריפטו באותו אופן שהם מווסתים את תחום השירותים הפיננסיים שלהם. זה הביא לכך שיפן קיבלה את אחד ממחזורי המסחר הגדולים ביותר עבור מטבעות קריפטוגרפיים מעל 200,000 חנויות שונות בעולם האמיתי שמקבלים את זה.

חיזוי מחיר אתריום 2021: סיכום

אז, זה הסוף שלי חיזוי מחיר אתריום מדריך 2021! אם קראתם אותו מההתחלה ועד הסוף, עליכם להיות מודעים כעת לפרויקט ולתוכניות החברה.

יש מספר תחזיות מחיר אתריום, ולמרות שחלקם נראים מאוד לא מציאותיים, אחרים די שליליים. מה חשוב לזכור שאף אחד לא יודע בוודאות מה יביא העתיד לאתרום. לכן, לפני ההשקעה, עליכם תמיד לבצע מחקר נוסף.

עכשיו, אם כבר רכשתם כאלה מטבעות ETH עַל Coinbase, בינאנס או אפילו סימפלקס – עיבוד תשלומים מהיר ומאובטח, עליך לזכור לשמור את מטבעות הקריפטו שלך ארנקים מאובטחים בכל העת.

אם אינך בטוח באיזה ארנק לבחור, הנה 3 האפשרויות המובילות שעליך לקחת בחשבון:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map