חיזוי מחיר ביטקוין 2021 – למה לצפות?

אם אתה מחזיק כרגע בביטקוין ותוהה מה יקרה עם מחירו בעתיד הקרוב, מה תחזית מחיר הביטקוין 2021? או שמעתם על זה והייתם רוצים לדעת האם מדובר בהשקעה טובה או לא בטווח הארוך? ובכן, אם התשובה שלך חיובית לאחת מהשאלות הללו אז הגעת למקום הנכון!

עובדה מהירה: האם ידעת שביטקוין העלה את מחירו ביותר מ -2000% בשנת 2017!?

במדריך זה לחיזוי מחיר ביטקוין 2021, תחילה אתן לך סקירה מהירה של מה בעצם ביטקוין, ואחריו הסבר קצר על הדברים שיש לקחת בחשבון לפני שתשקיע בכבדות על סמך מדריך חיזוי מחירים (בדיוק כמו זה!).

לאחר מכן אדון בכמה תחזיות מחירים פופולריות לשנת 2021 ואודיע לך מה דעתי לגבי כל אחת מהן. לבסוף אדון בכמה מהאירועים הקרובים בעולם האמיתי שעלולים להשפיע על תנועת המחירים שלה בהמשך.

אז למה אתה מחכה? נתחיל בלוודא שאנחנו יודעים מה זה בעצם ביטקוין!

פרויקט: ביטקוין

הביטקוין נוצר בשנת 2009 על ידי מפתח אנונימי בשם “Satoshi Nakamoto” והיה המטבע הראשון והמקורי. הביטקוין מאפשר לאנשים לשלוח ולקבל כספים ללא מתווך צד ג ‘וככזה, מדובר במערכת תשלומים מבוזרת.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

הרשת אינה נשלטת על ידי אדם או רשות אחת ואף אינה מגובה על ידי בנק מרכזי כלשהו. במקום זאת, עסקאות מאומתות על ידי קהילה של “כורים” המשתמשים בכוחם החישובי כדי לאשר את התנועה של "כְּסָפִים". בתמורה, כורים מתוגמלים בביטקוין נוסף על תרומתם לרשת.

הטכנולוגיה התומכת בביטקוין נקראת בלוקצ’יין, שהיא כמו ספר חשבונאות ענק. כל עסקה אחת שעובדה אי פעם ברשת הביטקוין זמינה לצפייה בבלוקצ’יין. יתר על כן, לאחר הוספת עסקה, לעולם לא ניתן לשנות או להסיר אותה – מה שהופך אותה לשקופה ביותר.

בעת שליחת ביטקוין לאדם אחר, עסקה אורכת בדרך כלל כ -10 דקות. בסך הכל, הרשת יכולה לעבד כ -7 עסקאות בשנייה והעמלות תלויות בכמה אנשים משתמשים במערכת.

פרויקט הביטקוין זכה להצלחה מדהימה – כשהוא שוחרר לראשונה בשנת 2009, מחירו היה פחות מסנט אחד. 8 שנים מאוחר יותר בשנת 2017, הוא הגיע לשיא של כל הזמנים בסביבות 20,000 $! לא זו בלבד, אלא הקמת הביטקוין עודדה יותר מ -1,600 מטבעות קריפטוגרפיים שונים להיכנס לשוק עד היום.

אז, עכשיו כשאתה יודע קצת על מה בעצם ביטקוין, בחלק הבא של המדריך לחיזוי מחיר הביטקוין שלי 2021 אדון במהירות בדברים שעליך לשקול לפני שאפעל על פי תחזיות המחיר של מישהו אחר.

חיזוי מחירים ומה עליכם לשקול

במציאות אף אחד לא יכול לחזות את העתיד של מטבע קריפטוגרפי, אבל אם היינו יכולים, כולנו היינו מיליארדרים. בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים המחירים מאוד תנודיים. פירוש הדבר שערכו של מטבע יכול לעלות או לרדת ממש מהר, ולעתים קרובות ללא הסבר מדוע. זה הופך את חיזוי המחירים לקשה בהרבה משווקים מסורתיים.


כשבוחנים את הערך העתידי של מטבע קריפטוגרפי, עדיף תמיד להסתכל על אירועים בעולם האמיתי. זה יכול לכלול טכנולוגיה משופרת, יעדי מפת דרכים עתידית, שותפויות חדשות או אפילו תקנות.

הדבר החשוב ביותר הוא שתבצע תמיד מחקר עצמאי משלך לפני שתשקיע. לעולם אל תקנו מטבעות קריפטוגרפיים רק בגלל שחיזוי מחירים מלהיב אתכם, או בגלל שהיוטיובר האהוב עליכם אמר לכם! בסופו של יום, לכל אחד יש דעה שונה ואין שום ערובה שמישהו יבין את זה נכון.

אז, עכשיו, כשאתה יודע מה לשקול בעת קריאת תחזיות, החלק הבא של תחזית מחיר הביטקוין שלי 2021 ינתח כמה תחזיות ידועות של ביטקוין..

חיזוי מחיר ביטקוין 2021

מקאפי

תחזית הביטקוין הראשונה עליה אני רוצה לדון איתך היא של ג’ון מקאפי, היוצר של תוכנת האנטי-וירוס הפופולרית מקאפי. McAfee ידוע בתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים מכיוון שהוא מנבא הרבה תחזיות מחירים מטורפות בטוויטר, אולם מאז התגלה כי פרויקטים של קריפטו משלמים לו יותר מ- 100,000 דולר לשם כך..

בכל מקרה, בשנת 2017 מקאפי אמר כי הביטקוין יגיע ל -500,000 דולר בשנת 2018, ואם לא, הוא יאכל את החלקים הפרטיים שלו בשידור חי בטלוויזיה! אם לא חשבתם שזה משוגע מספיק, מקאפי אז הגדיל את חיזוי מחיר הביטקוין שלו למיליון דולר! למען האמת, הוא נראה לי די בטוח.

חיזוי מחיר ביטקוין 2021 פוסט הטוויטר של ג'ון מקאפי

מקאפי טען כי התחזית שלו מבוססת על מודל חיזוי המחירים שלו, אולם איש אינו יודע כיצד זה נראה. אם מחירו העתידי של ביטקוין בסך מיליון דולר יתממש בשנת 2018, זה ייתן לו שווי שוק כולל של 15 טריליון דולר..

שווי שוק משמש לחישוב הערך הכולל של נכס או עסק. זה מחושב על ידי הכפלת מחיר השוק הנוכחי מול הסכום הכולל של מטבעות או מניות במחזור. לדוגמא, אם המחיר הנוכחי של מטבע קריפטוגרפי הוא 10 דולר ויש במחזור 5 מיליון מטבעות, שווי השוק הכולל יהיה 50 מיליון דולר..

כידוע כעת, מחירו של ביטקוין המשיך לרדת בשנת 2018. עם זאת, בשנת 2021 הגיע הביטקוין לשיאו החדש בכל הזמנים – יותר מ -40.000 דולר. זה מחיר כפול בהשוואה לשנת 2018. מיותר לציין שעתידו של ביטקוין נראה בהיר מאוד והוא צפוי להגיע ל 100.000 דולר בשנת 2021.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

טום לי

תחזית מחיר הביטקוין הבאה 2021 שרציתי לדון בה היא של אנליסט בשם טום לי. לי עובד בארגון המחקר Cryptocurrency Fundstrat והוא ידוע בדיון על ביצועי המחירים של ביטקוין בשידור חי בטלוויזיה. על פי תחזית הביטקוין של לי, המטבע הקריפטוגרפי ישבור את שיאו בכל הזמנים בשנת 2017 והגיע ל -25,000 דולר.

בהמשך קדימה לשנת 2018, לי האמין שמחירו של ביטקוין יוערך ב -91,000 דולר. חוקר מסוים זה מנוסה מאוד בניתוח תרשים. זה כאשר אתה מסתכל על תנועות מחיר היסטוריות של מטבע ואז עושה חיזוי עתידי על סמך האופן שבו המטבע נע בעבר. עם זאת, התחזית שלו לא הפכה למציאות עוד בשנת 2018.

כיום, בשנת 2021, Bitcoin הצליח להגיע לשיאו של כל הזמנים – יותר מ -40.000 $. טום לי אומר כעת שערכו עשוי לעלות ב -300%.

במציאות, ביטקוין הוא ככל הנראה המטבע היחיד שניתן לבצע עבורו ניתוח תרשימים. הסיבה לכך היא שלמטבעות אחרים אין מספיק נפח מסחר או מספיק נתונים היסטוריים, ואילו לביטקוין יש רקורד של 9 שנים!

חיזוי מחיר ביטקוין 2021 - מטגנים מפוטורמה

אוסאטו אבן-נומאיו

התחזית הבאה של מחיר הביטקוין 2021 שרציתי לדבר איתך היא ממש מעניינת, המבוצעת על ידי האנליטיקאי אוסאטו אבן-נומאיו מביטקוין. תחזית זו מבוססת על העובדה שבשנת 2021 יוחלף תגמול הכרייה של ביטקוין מ 12.5 BTC ל 6.25 BTC.

כפי שתראו מהתרשים שלהלן, תגמול הכרייה של ביטקוין חצוי פעמיים בהיסטוריה שלו. בשנת 2012 הוא עבר מ- 50 BTC ל- 25 BTC ואז בשנת 2016 הוא עבר מ- 25 BTC ל- 12.5 BTC. תרשים המחירים ההיסטורי מראה שכששני האירועים הללו התרחשו, מחיר הביטקוין חווה גבהים חדשים זמן קצר לאחר מכן.

חיזוי מחיר ביטקוין 2021 - מחיר שוק BTC

לדוגמה, שנה לאחר הפחתת תגמול הכרייה הראשון, BTC עלה לראשונה ל -1,000 דולר. ואז שנה לאחר הפחתת תגמול הכרייה השנייה, BTC הגיע לשיאי שיא של 19,500 דולר.

למרות שביטקוין לא ממש נותן מחיר עתידי של ביטקוין לשנת 2021, הניתוח שלהם צופה ששוויו יגיע לשיאים חדשים בכל הזמנים בשנת 2021, שיהיה לפחות 20,000 דולר..

פראן שטראנאר

תחזית מחיר הביטקוין הסופית 2021 שרציתי לדון בה היא על ידי מנכ”ל מטבע חדש אמיץ, ארגון מחקר קריפטוגרפי. בתחזית ביטקוין זו, פרן שטריינר מאמין כי מחירו יגיע לשיאים חדשים של 200,000 $ עד שנת 2019. עם זאת, זה לא קרה … רוב הסיכויים שהתחזית הזו תתעורר לחיים בשנת 2021.

שטריינר טוען כי שיעורי האימוץ עולים כל הזמן, וזה כולל יותר ויותר אנשים המשתמשים ברשת ועלייה בארנקים ובאפליקציות. זה טיעון טוב מכיוון שככל שיותר אנשים קונים ומשתמשים בביטקוין, מחירו כמובן יעלה.

למעשה, במדינות כמו יפן, יש יותר מ 200,000 חנויות שתוכלו להוציא ביטקוין בעולם האמיתי. אז זה גם עוזר להעלות את המחיר מכיוון שהוא נותן את השימוש בעולם הקריפטוגרפי.

אז מה אתה חושב על תחזיות מחיר הביטקוין שציינתי לעיל? האם אתה מסכים איתם, או שאתה עדיין לא משוכנע? אם אתם מחפשים תובנה רבה יותר, החלק הבא במדריך חיזוי מחיר הביטקוין 2021 שלי יסתכל על כמה אירועים שיכולים להשפיע על מחיר הביטקוין..

מפת דרכים של ביטקוין

ציינתי קודם שאחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון כאשר מסתכלים על המחיר העתידי של ביטקוין הם אירועים בעולם האמיתי, כגון התקדמות טכנית ותקנות. ציינתי בהמשך כמה מהדברים שיכולים להשפיע על מחירו.

פיתוחים טכניים

אף על פי שביטקוין הוא מטבע החליפין הראשון במונחים של שווי שוק, מוניטין ושימוש בעולם האמיתי, רמת הביצועים של העסקאות שלו די גרועה. למעשה, ישנם מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים המהירים יותר, זולים יותר וניתנים להרחבה.

ראשית, נדרשות עשר דקות לאשר עסקה ברשת הביטקוין. מטבעות אחרים כגון Ethereum יכולים לאמת עסקאות בסביבות 16 שניות. שנית, עמלות הביטקוין גבוהות בהרבה מבעבר וכעת עולות דולרים ולא סנט.

שלישית, וכנראה שהכי חשוב, ביטקוין יכול לאשר רק 7 עסקאות בשנייה. זוהי רמת הסקלביליות של ביטקוין כיום, והיא בעיה גדולה. לדוגמה, NEO ו- Ripple מסוגלים לאשר אלפי עסקאות בשנייה, כך שאם הביטקוין יהפוך למערכת תשלומים גלובלית, עליו לשפר טכנית..

חברה בשם Lighting Labs (שקיבלה השקעות מאנשים בכירים מטוויטר, PayPal ו- Litecoin) קרובה מאוד לפרסום פרוטוקול שישפר משמעותית את ביצועי עסקאות הביטקוין..

ידוע כשדרוג רשת התאורה, הוא האמין כי הפרוטוקול יכול לאפשר לרשת הביטקוין להגדיל את מגבלת העסקה המקסימלית שלה למיליונים בשנייה. יתר על כן, עסקאות יהיו גם מהירות וזולות בהרבה.

אם רשת התאורה מצליחה אז היא אמורה להשפיע לטובה מאוד על מחיר הביטקוין.

תַקָנָה

למרות שביטקוין נסחר כמעט 10 שנים, הרגולציה עדיין בימיה הראשונים. נראה שיש תיאוריה שכאשר ממשלות יתחילו להסדיר אותה, מחיר הביטקוין יושפע לרעה. עם זאת, זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת … רק תסתכל על יפן!

בשנת 2017, יפן הפכה למדינה הראשונה בעולם שהסדירה לחלוטין את הביטקוין באותו אופן כמו תעשיית השירותים הפיננסיים שלה. למעשה, ממשלת יפן מחלקת את הביטקוין בדיוק כמו מטבע היין שלו.

מאז שזה קרה, ביפן יש כיום נפח המסחר הגבוה בעולם בביטקוין. אנשים משתמשים בו גם מדי יום בעולם האמיתי מכיוון שיש מעל 200,000 חנויות שמקבלות את זה!

ברגע שמדינות גדולות אחרות ימלאו אותה מדיניות רגולציה כמו ממשלת יפן, זה יעניק לביטקוין הרבה יותר לגיטימציה. לא רק שזה אומר שאנשים מתחילים לסמוך יותר על הביטקוין, אלא זה גם יכול לאפשר למוסדות פיננסיים גדולים להתחיל להשקיע. בסופו של דבר, אם זה המקרה, מחיר הביטקוין אמור לעלות.

שותפויות ואימוץ

כאמור לעיל, יש יותר מ -200,000 חנויות ביפן המקבלות ביטקוין. למרות שישנן חנויות גם במדינות אחרות כמו ארה”ב ובריטניה, כמות החנויות היא קטנה למדי.

ככל שיותר ויותר חברות יתחילו לקבל ביטקוין, זה יאפשר לאנשים להתחיל להשתמש בו כמטבע בפועל. מצד שני, אם אפליקציה ממש פופולארית החליטה להתחיל לקבל את הביטקוין כמטבע העיקרי שלה, זה גם יעניק למטבע ערך רב יותר.

בעיקרו של דבר, אם ביטקוין יכול להגדיל את השימוש שלו בעולם האמיתי, נוכל לראות את אחד התחזיות החיוביות באמת של מחיר הביטקוין 2021.

תַחֲרוּת

אף על פי שביטקוין תמיד היה מטבע החיפוש הראשון, חשוב לזכור שיש יותר מ -1,500 מטבעות שונים בשוק. למרות שרוב הפרויקטים הללו נבנו על גבי פרוטוקולי בלוקצ’יין אחרים כגון את’ריום, יש גם הרבה חסימות בודדות..

אין ערובה לאיזה מטבעות קריפטוגרפיים ישלוט בעתיד, כך שתמיד כדאי שתחקור ותשמור על מה שעושים פרויקטים אחרים..

יתר על כן, בנקים וממשלות מרכזיות שונות שוקלים לשחרר גם מטבעות קריפטוגרפיים משלהם, שעשויים להיות בתחרות ישירה עם ביטקוין. לדוגמה, ממשלת ונצואלה השלימה לאחרונה ICO עבור מטבע משלהם – פטרו.

אז, עכשיו, כשאתה מכיר כמה מהאירועים בעולם האמיתי שיכולים להשפיע על מחירו, בחלק הבא של המדריך הזה לחיזוי מחיר ביטקוין 2021 אני הולך לתת לך את דעתי האם אני חושב שזו השקעה טובה או לא.

האם ביטקוין הוא השקעה טובה?

לפני שאמסור לך את דעתי האישית, רציתי להבהיר כי אינני נותן לך ייעוץ פיננסי או השקעות. בדיוק כמו התחזיות שדנתי לעיל, שום דבר אינו מובטח לעולם. אתה תמיד צריך לקבל החלטה על סמך המחקר שלך, אז אנא שקול זאת.

בכל מקרה, בסך הכל אני מאמין שיהיו מספר מטבעות קריפטוגרפיים שישחקו תפקיד מרכזי בעתיד העסקאות. עם זאת, אני חושב שביטקוין תמיד יהיה המטבע הקריפטוגרפי המהימן והיציב מכולם.

מעניין שאני לא חושב שבעצם הביטקוין ישמש כמדיני חליפין, מה שאומר שהוא משמש כמטבע יומיומי כמו דולרים אמריקאים. במקום זאת, אני חושב שזה ישמש יותר כחנות ערך.

הערה: חנות שווי היא המקום בו אנשים קונים נכס בכדי לשמור על כספם, בדיוק כמו זהב וכסף, בתקווה שזה יעלה את ערכו.

לדעתי, למרות שביטקוין קיים כבר 9 שנים, זה עדיין ימים מאוד מוקדמים. אם מדינות נוספות יתחילו להסדיר אותה כפי שעשתה יפן, אז אני חושב שיש לה סיכוי ממש טוב להעלות את מחירה עד 2021.

עם זאת, בעתיד הקרוב ביותר, אני חושב שהאירוע הגדול ביותר יכול להיות התקנת שדרוג רשת התאורה. זה אמור לקחת את הביטקוין לרמה אחרת ועלול להפוך חלק מהבלוקצ’יינים האחרים ללא רלוונטיים.

בין אם זו השקעה טובה ובין אם לא … ובכן, עליכם לקבל את ההחלטה בעצמכם באמצעות מחקר עצמאי. העיתוי הוא הכל בשווקי המטבעות הקריפטוגרפיים, כי אם השקעתם בביטקוין בתחילת 2017 ונמכרת בסוף השנה, הייתם מרווחים ביותר מ -2000%..

עם זאת, אם קניתם ביטקוין בסוף 2017 והחזקתם עד כה, הייתם יורדים משמעותית. אם אתה מאמין באידיאולוגיה של הפרויקט, עדיף להחזיק את הביטקוין שלך לטווח ארוך, כי כרגע השווקים עדיין מאוד תנודיים.

סיכום

זה סוף המדריך שלי לחיזוי מחיר ביטקוין 2021! אם קראת את זה מההתחלה ועד הסוף, אתה אמור להבין באמת טוב מהו הביטקוין ומה הוא מתכוון להשיג.

דנתי בכמה תחזיות מחירים פופולריות לשנת 2021, שנעות בין 91,000 $ עד למיליון דולר. האם אתה מסכים עם אחד ממודלי התחזית של ביטקוין או שאתה רואה סיפור אחר? אם כן, האם לדעתך מחירו יעלה גבוה יותר, או לחלופין, נמוך יותר?

דנתי גם בכמה מההתפתחויות העתידיות שעשויות להשפיע על מחיר הביטקוין, כולל שדרוג הטכנולוגיה, התקנות, השותפויות העתידיות והתחרות שלו.

האם אתה מסכים איתי שבטווח הארוך הביטקוין יכול לשמש יותר כחנות ערך, או שאתה חושב שהוא ימלא אחר התוכנית המקורית של יוצרו וישמש אמצעי חילופי?

לא משנה מה המחשבות שלך, אנא הודע לי על חיזוי מחיר הביטקוין שלך 2021 בסעיף ההערות למטה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map