מטבע סחר יומי: כיצד לסחור ביום מטבעות מטבע 101

אם אתה חושב לעזוב את עבודתך ולהפוך למומחה קריפטוגרפי לסחר יומי במשרה מלאה? טוב לפני שתעשה זאת, אני חושב שכדאי שתקרא קודם את המדריך שלי!

מטבע קריפטוגרפי למסחר יומי אינו מתאים לכולם ויש הרבה מה לקחת בחשבון לפני שתתחיל. למעשה, ההערכה היא שכמעט 95% מכלל הסוחרים ביום נכשלים בסופו של דבר.

במדריך “מסחר מטבעות יום המסחרי” אני הולך לספר לך את כל מה שאתה צריך לדעת. זה יתחיל בהסבר מדויק מהו מסחר ביום, ואחריו הדברים שעליכם לקחת בחשבון.

לאחר מכן, אם אתה עדיין מעוניין, אני אראה לך כיצד להתחיל!

בסוף קריאת המדריך שלי מההתחלה ועד הסוף, יהיה לך את כל המידע שאתה צריך כדי להחליט אם מטבעות קריפטוגרפיים למסחר יומי מתאימים לך..

אז למה אתה מחכה? נתחיל בלגלות מהו מסחר ביום!

סחר יומי במטבעות קריפטוגרפיים: מהו מסחר יומי?

כשאנשים מדברים על מסחר, הם מתייחסים לרכישה ומכירה של נכס במטרה להרוויח. לדוגמא, בבורסות בעולם האמיתי אנשים סוחרים בכל מיני דברים. זה יכול לכלול מניות ומניות כמו אפל, מטבעות כמו דולר ארה”ב, ואפילו מתכות כמו זהב וכסף.

קופון Coinbase האחרון נמצא:

לא משנה מה נסחר, המטרה היא זהה. קנו נכס ואז מכרו אותו עבור יותר ממה ששילמתם עבורו! זה בדיוק כמו לסחור במטבעות קריפטוגרפיים.

ישנם סוגים שונים של יעדי מסחר, שבדרך כלל מחולקים למסחר לטווח קצר ולמסחר ארוך טווח. זה נקבע על ידי כמה זמן אתה רוצה להחזיק נכס לפני שאתה מוכר אותו.

מסחר יומי הוא מסחר לטווח קצר מאוד, וזה יכול להיות החזקת נכס למשך מספר שניות בלבד, למשך כמה שעות. הרעיון הוא שאתה מוכר את הנכס שלך לפני סוף היום, בתקווה להשיג רווח קטן אך מהיר.

בואו נסתכל במהירות על דוגמה לשתי עסקאות יום קריפטוגרפי.

דוגמה 1:

  1. פיטר קונה קצת אדווה (XRP) מכיוון שהוא חושב שהמחיר יעלה בדקות הקרובות מכיוון שזה עתה הוכרז בחדשות כי בנק אמריקני גדול עומד להשתמש בו לתשלומים הבינלאומיים שלהם..
  2. הוא קונה 1000 XRP במחיר של 0.80 $
  3. מכיוון שהרבה אנשים אחרים מנסים לקנות אותו עכשיו, המחיר עולה.
  4. כעבור 10 דקות מחיר ה- XRP הוא כעת $ 0.816 ופיטר החליט שהוא רוצה למכור כדי להרוויח במהירות.
  5. פיטר מרוויח 2%, שמסתכם ב -16 דולר – לא רע לכמה דקות “עבודה”!

דוגמה 2:


  1. ג’ון קונה קצת EOS (EOS) מכיוון שלמד את התרשימים ונראה שהמחיר ימשיך לעלות.
  2. הוא קונה 100 EOS במחיר של 17 $.
  3. המחיר ממשיך לעלות ומגיע ל -24 דולר תוך מספר שעות בלבד, אולם לאחר מכן הוא מתחיל לרדת חזרה.
  4. ג’ון מוכר את ה- EOS שלו במחיר של 21 דולר.
  5. ג’ון מרוויח קצת יותר מ 23%, שמסתכם בקצת יותר מ 391 $!

עם זאת, חשוב לזכור ששתי העסקאות הנ”ל הן דוגמאות לחיזוי מוצלח. ביום אחר, המחירים היו יכולים לעבור בדרך אחרת, מה שאומר שגם פיטר וגם ג’ון הפסידו כסף.

הרעיון העיקרי הוא שכשמסחר יומי, אתה מחפש הזדמנויות להרוויח מהר. אם אתה מתכנן להחזיק מטבע קריפטוגרפי זמן רב יותר, זה נקרא מסחר לטווח ארוך.

עובדה מהנה: מילת מפתח שתשמעו הרבה במרחב הצפנה היא ‘HODL’. זו איות שגוי של המילה ‘החזק’, מכיוון שמישהו עשה פעם שגיאת הקלדה בפורום ומאז היא נותרה כמגמה של קהילה קריפטו. זה פשוט אומר פשוט להחזיק מטבע או אסימון במשך זמן רב ולהתנגד למכור אותו.

יש הרבה שיטות שונות שאנשים משתמשים בהן כיום, אך השניים העיקריים מבוססים על ספקולציות או ניתוח תרשימים.

ספקולציות הן כאשר סוחר מאמין שמחיר יעלה או יירד בגלל אירוע מסוים. בדוגמה הנ”ל של פיטר, הוא רכש את ריפל משום שראה סיפור חדשות חיובי. לא הייתה שום ערובה שהמחיר יעלה, אך הוא שיער שהוא יתבסס על דעתו שלו.

אסטרטגיית המטבע הקריפטוגרפי המסחרי שנעשה בו שימוש לעתים קרובות היא ניתוח תרשים. זה המקום בו סוחרים חוקרים את תנועת המחירים של מטבע קריפטוגרפי מסוים ומנסים לנחש לאיזו דרך היא תלך, בהתבסס על תנועות מחירים היסטוריות. בעת ניתוח תרשימים, אתה יכול להסתכל כיצד מחיר נע כל כמה שניות, דקות או אפילו שעות.

תרשים מחיר למסחר יומי

אז עכשיו כשאתה יודע איך זה עובד, החלק הבא של המדריך שלי “מטבעות קריפטוגרפיים למסחר יומי” יסתכל על מה שאתה צריך לדעת לפני שתתחיל.

סחר יומי במטבע: מה שאתה צריך לדעת קודם

בסעיף שלעיל, דנתי בקצרה מהי המסחר הקריפטוגרפי ביום למעשה וכמה מאסטרטגיות המסחר בקריפטו שאנשים משתמשים בו. חלק זה מתכוון לדבר על הצד הנפשי של המסחר, שהוא כנראה הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון.

תנודתיות

ראשית, יש הבדל אחד משמעותי בין מטבעות קריפטוגרפיים למסחר יומי לבין נכסי סחר יומי בעולם האמיתי. הסיבה לכך היא התנודתיות. התנודתיות היא כאשר מחיר הנכס עובר או יורד ממש מהר, כלומר יכול להיות הצלחה גדולה עבור הסוחר או לחילופין כישלון גדול.

לדוגמא, אם הייתם סוחרים מניות ביום בבורסת ניו יורק, זה מאוד לא סביר שהמחירים ישתנו כל כך הרבה בתקופה של 24 שעות. הסיבה לכך היא שמדובר בחברות בטוחות שפועלות זמן רב. כמובן, המחירים עדיין עולים ויורדים, אך בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים, זה בדרך כלל יהיה רק ​​בכמות קטנה.

מצד שני, מחירי המטבעות הקריפטוגרפיים הם מאוד תנודיים. אין זה יוצא דופן שמחירו של מטבע יעלה או יירד ביותר מ -10% -50% ביום אחד. בנסיבות מסוימות, אפילו יותר. לדוגמא, בפברואר 2018, מטבע קריפטוגרפי בשם E-Coin עלה בערכו ביותר מ 4000% תוך 24 שעות בלבד, רק כדי ליפול ישר חזרה למקום בו התחיל.

כל מי שקנה ​​את המטבע לקראת תחילת היום היה מרוויח הרבה כסף, אולם האנשים שקנו אותו במחיר הגבוה ביותר היו מאבדים את רוב ההשקעה שלהם.

השווה בין חילופי קריפטו זה לצד זה עם אחרים

האם ידעת?

האם אי פעם תהית אילו בורסות קריפטו הן הטובות ביותר ליעדי המסחר שלך?

לִרְאוֹת & השווה בין חילופי הצפנים TOP3 זה לצד זה

קבלת הפסדים

הדוגמה של מטבע אלקטרוני היא הסיבה שחשוב להבין שסחר יומי בביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים לא תמיד ילך לתכנון. אתה צריך להיות מסוגל לקבל הפסדים כאשר הם קורים, מכיוון שזה חלק מהמסחר. אפילו הסוחרים המצליחים ביותר בעולם מפסידים, מכיוון שאי אפשר תמיד לחזות נכון.

זכור, אתה חייב לעולם לא נסה “לרדוף” אחרי ההפסדים שלך.

רודף אחרי הפסדים הוא המעשה בו סוחר חווה הפסד רע והם מנסים להחזיר אותו על ידי לקיחת סיכונים גבוהים באמת.

זו אחת הסיבות העיקריות לכך שרוב הסוחרים נכשלים. אתה צריך לקבל שתמיד תבצע הפסדים בשלב כלשהו!

תרגול מביא לשלמות

לפני שאתה בכלל חושב להפקיד כספים בחשבון המסחר החדש שלך, חשוב מאוד שתתרגל קודם. אף על פי שאף אחת מהבורסות העיקריות של מטבעות קריפטוגרפיים אינה מציעה חשבון הדגמה, מקום טוב להתחיל בו יהיה Coins2Learn.

Coins2Learn מציע סימולטור מסחר המאפשר לך לסחור באמצעות כסף מזויף. הפלטפורמה ממש טובה למתחילים והם אפילו מציעים טיפים ואיך להצליח.

אתה יכול לגשת לאתר שלהם על ידי לחיצה על קישור זה!

ברגע שיש לך הבנה טובה יותר של האופן שבו השווקים עובדים, השלב הבא הוא לעשות את הדבר האמיתי. למרות ששימוש בסימולטור הדגמה טוב ללמוד כיצד עובד המסחר, הוא לא מכין אותך להפסדים בעולם האמיתי.

זו הסיבה שחשוב להתחיל עם סכומים נמוכים באמת. למעשה, הסכומים אינם יכולים להיות גדולים ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד. בשלב זה של הקריירה הקריפטוגרפית שלך ביום המסחר, תלמד על שיאי השפל והשפל והכי חשוב, שיפור כישוריך וידעך..

יעדים

לאחר שהבנת כיצד השווקים עובדים ואתה מרגיש שאתה מוכן להתחיל לסחור בכסף אמיתי, כעת עליך להגדיר לעצמך כמה יעדים. זה באמת חשוב כאילו אתה מתכנן לעשות זאת כמשרה חלקית או במשרה מלאה, אתה צריך לקבל ציפיות כמה אתה מקווה להרוויח.

כפי שציינתי קודם, סוחרי יום רואים רווחים מהירים לטווח הקצר, שיכולים להיות נמוכים מ -1% למסחר. לסוחרים אלה יהיה גדול מאוד "לְמַמֵן", כלומר הם עדיין יכולים להרוויח כסף טוב גם אם אחוז הרווחים קטן.

הערה: מטבע בנקאות הוא סכום הכסף הכולל שעומד לרשותם סחר.

סוחרים מנוסים יסתכנו לעתים רחוקות ביותר מ -1% מסך כספי הבנק. פירוש הדבר שאם יש לך 1,000 $ להשקיע, לעולם אינך מציב יותר מ -10 $ על כל עסקאות. למרות שזה נשמע כמו כמות קטנה, בטווח הארוך זה יגן עליך מפני שבריריות.

זה גם יאפשר לך לבנות הכנסה קבועה על ידי הגדלת הכספים הכוללים שלך לטווח ארוך.

עצור הפסדים

היבט חשוב נוסף לסחר הקריפטוגרפי היומי הוא שאתה מגדיר לעצמך הפסד עצירה. הפסד הפסד הוא כאשר אתה מזין מחיר שברצונך לצאת באופן אוטומטי מהעסקאות שלך.

לדוגמא, אם קנית את אתריום במחיר של 700 דולר, תוכל להגדיר לעצמך הפסד עצירה של 10%. המשמעות היא שאם מחיר את’ריום ירד ל -630 דולר, המערכת תמכור את ההשקעה שלך באופן אוטומטי. זה מגן מפניך ירידה פתאומית במחיר, או אם לא היית ליד המחשב שלך לעשות את זה בעצמך.

הוראות כיצד לבצע סחר יומי

אתה יכול גם לעשות “הגבלת הזמנת מכירה”, מה שאומר שניתן לסגור את הסחר שלך באופן אוטומטי כאשר המטבע שלך יגיע למחיר גבוה יותר. אם היינו משתמשים בדוגמה של Ethereum לעיל, אתה יכול להגדיר הזמנת מכירה של 10%, מה שאומר שאם המחיר יגיע ל- 770 $, המערכת תסגור את המסחר שלך באופן אוטומטי..

שקול אלטרנטיבה

עכשיו שאתה יודע על כל הדברים שעשויים למנוע ממך להיות סוחר יום מצליח, חשוב לזכור שזו לא האפשרות היחידה. אם אתה מרגיש שלא יהיה לך הרצון הנפשי, הזמן או הסבלנות להיות סוחר יום, אתה תמיד יכול לשקול להשקיע לטווח ארוך במקום..

מסחר לטווח ארוך הוא הרבה פחות מלחיץ, שכן ברגע שאתה קונה מטבע אתה יכול להשאיר אותו לצמוח לאורך תקופה ארוכה יותר. לדוגמא, אם קניתם כמה מטבעות דש בתחילת 2017 כשהם היו שווים כ -15 דולר כל אחד ואז חיכיתם עד דצמבר של אותה שנה כשהם הגיעו ליותר מ -1,500 דולר, הייתם מרוויחים 10,000%!

ניתן היה להשיג זאת מבלי שתצטרך לשבת ליד המחשב שלך כל היום כדי לבדוק אם קיימות תנועות במחיר. אתה יכול גם להשתמש באותן טכניקות מסחר, כגון קביעת הפסדי עצירה או הזמנות מגבלה בשוק.

עם זאת, אם אתה בטוח שאתה רוצה להיות סוחר יום קריפטוגרפי, החלק הבא של המדריך שלי יראה לך כיצד להתחיל!

מטבעות מסחר יומיים: כיצד להתחיל

עכשיו שאתה יודע מה דורש מטבע קריפטוגרפי למסחר יומי, כמו גם מה שאתה צריך לקחת בחשבון, אני הולך עכשיו להראות לך איך להתחיל!

הצעד הראשון כאשר בוחנים כיצד לסחור בשום יום ב- cryptocurrency ידרוש ממך למצוא בורסה טובה. חילופי מטבעות קריפטוגרפיים יאפשרו לכם לקנות ולמכור מטבעות 24 שעות ביממה. חשוב לחשוב עם איזה סוג מטבעות קריפטוגרפיה אתה מחפש להסתבך.

אם אתם מחפשים סחר יומי במשרה מלאה, כדאי לבחור בבורסה שמופיעים בה הרבה זיווגי הבדל.

הערה: זיווג מתייחס לשני המטבעות הנסחרים. לדוגמא, אם האמנת שמחירו של את’ריום יעלה מול מחיר הביטקוין, אז תצטרך למצוא זיווג BTC / ETH!

חשוב גם למצוא בורסה שיש בה הרבה נזילות. זה יבטיח שתמיד תוכל להיות מותאמת עם קונה או מוכר, אחרת לא תוכל לסגור את המסחר שלך כשהמחיר יורד!

מקום טוב להתחיל בו יהיה Binance, מכיוון שיש להם מאות זוגות מסחר זמינים ויש להם גם אחד מנפחי המסחר הגדולים ביותר בשוק. למידע נוסף על הקמת חשבון ב- Binance, ראה את המדריך שלי כאן!

לאחר שפתחתם חשבון בבורסה, הגיע הזמן להפקיד כמה כספים. מרבית חילופי הקריפטו אינם מאפשרים לך להפקיד באמצעות כרטיס חיוב / אשראי או חשבון בנק, אולם יש כאלה שעושים זאת.

אם הבורסה בה אתה מעוניין להשתמש אינה מקבלת פיקדונות כספיים בעולם האמיתי, תחילה תוכל לעבור ל- Coinbase לקנות קצת ביטקוין או את’ריום ואז להעביר אותו. למידע נוסף על אופן רכישת מטבע קריפטוגרפי ב- Coinbase באמצעות כרטיס חיוב / אשראי, ראה את המדריך שלי כאן!

עליכם גם לשקול כמה אתם מתכננים להפקיד. לעולם אל תשכח ששווקי המטבעות הקריפטוגרפיים הם באמת תנודיים, כך שתמיד יש סיכוי שתאבד את כל ההשקעה שלך. התחל עם כמויות קטנות יותר תחילה.

לאחר שהקמתם והפקדתם כמה כספים, הקדישו זמן להבין את התכונות השונות במסך המסחר. לכל בורסה תהיה תרשים, לכן מומלץ ללמוד כיצד לנתח תנועות תמחור.

יש מדריך למתחילים ממש טוב ב- CryptoPotatoe, שמראה לך כיצד לקרוא תרשימים ואז כיצד לנתח מגמות תמחור.. אתה יכול לבקר במדריך החינמי שלהם כאן.

מסחר יום של חותמת ביט

כפי שתראו בצילום המסך שלעיל, הסוחר בוחן את תנועת התמחור של USD / BTC. המשמעות של הסורגים הירוקים היא שהמחיר עלה ואילו הסורגים האדומים פירושם שהמחיר ירד.

ללמוד באמת כיצד כלים אלה עובדים חשוב מכיוון שהוא יאפשר לך לזהות מתי יש סיכוי טוב שמטבע יעלה או ייפול. עם זאת, שוב, אין כל ערובה שהתחזית שלך תהיה נכונה, לכן ודא תמיד שאתה מוכן לצאת לעסק אם הדברים הולכים רע!

סיכום

זה הסוף של המדריך שלי “Cryptocurrency trading day”! אני יודע שנתתי לך המון המון מידע, אבל אני חושב שממש חשוב לך להבין את כל הסיכונים הכרוכים בכך.

אם קראת את המדריך שלי מההתחלה ועד הסוף, עליך לדעת כעת האם מסחר יומי מתאים לך, כמו גם כיצד לסחור בביטקוין וכיצד לסחור בקריפטו בכלל..

כפי שבטח שמת לב, יש לקחת הרבה צעדים לפני שתתחיל את קריירת המסחר שלך. במציאות זה ייקח הרבה מאוד זמן עד שתצליחו לסחור בהצלחה כאילו אתה עושה דברים נכון, יהיה עליך לבנות את הדברים לאט..

למרות שהפסדים לעולם אינם דבר טוב, כאשר אתה חווה אותם בימי המסחר הראשונים שלך, זה יעזור לך ללמוד לא לעשות את אותה הטעות שוב.!

אז מה אתם חושבים על מטבע קריפטוגרפי למסחר יומי? האם זה משהו שאתה הולך לשקול, או שאתה מעדיף את צליל המסחר לטווח הארוך במקום זאת? תצטרך להקדיש זמן רב אם אתה מתכוון לעשות את זה, עם זאת, זה יכול להיות שווה את זה ברגע שתכין את המיליון הראשון שלך!

רק וודא שאתה לעולם לא להשקיע יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד ושאתה לעולם לא לרדוף אחרי ההפסדים שלך.

עכשיו שאתה יודע איך לסחור יום, וכיצד להרוויח כסף באמצעות מטבע קריפטוגרפי, יידע אותי במחשבותיך בסעיף ההערות למטה. גם אם מטבעות קריפטוגרפיים לסחר יומי אינם בשבילך, הודע לי מדוע!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map