מיהו דה הונגפיי? האור המוביל

אם יש לכם ידע כלשהו בנוגע לטכנולוגיית הבלוקצ’יין, או ששמעתם עליה, בוודאי הייתם נתקלים בשם דה הונגפיי לא פעם. זה בטח סיקרן אותך לגלות מיהו דה הונגפיי.

הונגפיי היא הישגית מהוללת בתעשיית הבלוקצ’יין בסין. ידוע שהוא יוצר של חברות הבלוקצ’יין הראשונות בסין. הוא גם ממציא אפליקציות קריפטוגרפיות רבות ומוכרות המשמשות בכל רחבי אסיה.

כתיבת כתיבה זו מוקדשת להונגפי, תפקידו בקריפטוגרפי הסיני והעולמי וכיצד הגדיל את המודעות לטכנולוגיית הבלוקצ’יין באסיה. במילים פשוטות, אענה בפירוט מיהו דה הונפגי.

אני גם אאיר קצת איך התחיל את הקריירה שלו ומה השירותים הבולטים שלו בתחום זה.

מיהו דה הונגפיי?

דה הונגפיי הוא המוח שעומד מאחורי בימת בלוקצ’יין ידועה ליישומים מבוזרים הנקראת NEO. בנוסף, הוא יצר גם חברת התקדמות בלוקצ’יין בשם Onchain.

המשרד נועד לסייע למוסדות וארגונים. המטה של ​​שני המיזמים הללו ממוקם בסין. מה שיפה במיזמים אלה הוא שהם מחזיקים בכבוד להיות פרויקטים ראשונים אי פעם של הרחבת בלוקצ’יין שבסיסם בסין.

מאותה סיבה, הונגפיי היא דמות ידועה בעולם הבלוקצ’יין והקריפטו באזור אסיה. הונגפיי היא כיום ככל הנראה המומחים המוערכים ביותר בתחום קריפטוגרפי, במיוחד בסין. הוא נחשב כסמכות לגבי אפליקציות ארגוניות, אימוץ משתמשים סיניים ואפילו פסיקת מדינה.

בשל מוניטין רב בתעשיית הבלוקצ’יין הסינית, גורמים רשמיים במדינה לקחו את היוזמה ליצור עמו קשר לקבלת ייעוץ של מומחהו בטרם הוציאו את איסורי ההחלפה בספטמבר ו- ICO.

החינוך של דה הונגפיי

הוא הלך ל SCUT שנמצא במדינת גואנגדונג. SCUT הוא אחד מבני העלמה המוערכים ביותר בסין. הוא למד באותו מוסד בין השנים 1997-2001 בו למד אמנות. הוא בעל תואר BA עם אנגלית וטכנולוגיה כמקצועות העיקריים שלו.

קריירה לפני הכניסה לבלוקצ’יין

לפני שנכנס ליקום טכנולוגיית הבלוקצ’יין, נהג דה הונגפיי לעבוד בייעוץ IntPass שנמצא בשנחאי. הוא עבד שם כמעט עשור, בין השנים 2005 ל -2013 אם לדייק. לפני שעזב את המשרד הוא עבד שם כחבר בפאנל וכמנכ”ל.


התעניינות מוקדמת בבלוקצ’יין

דה הונגפיי למד על ביטקוין בשנת 2011. עם זאת, הוא היה חכם מספיק כדי להבין ולזהות את כל ההשלכות, הן חברתיות והן שיטתיות, מאחורי טכנולוגיה זו. מכיוון שניסיונו בלימודים באוניברסיטה כבר סיפק לו מבט רחב יותר על העולם, זה גם עזר לעורר את סקרנותו לביטקוין. הוא העביר את התמקדותו לעבר טכנולוגיה זו כדי ללמוד עליה בפירוט מלא.

מיהו דה הונגפיי בעולם הבלוקצ’יין?

כפי שציינו לעיל, ביטקוין תפס את העניין של הונגפיי בשנת 2011. באותה נקודה הוא עדיין עבד בייעוץ IntPass..

אז באופן טבעי, איש לא ידע אז מיהו דה הונגפיי וכיצד הוא יביא למהפכה ב- PRC בשנים הקרובות.

בשנת 2011 גם סין לא הייתה מודעת לטכנולוגיה זו. לכן, לא היו קהילות ביטקוין ייעודיות בשום מקום בארץ או באסיה כולה. המודעות הזעירה ביותר שהיו לכמה אנשים לגבי טכנולוגיה זו הייתה עדיין בשלב העוברי שלה.

חוסר הידע הזה הניע אותו לפתוח קמפיין להודיע ​​לאנשים על ביטקוין בארצו. מאמציו הביאו ליצירת קהילת ביטקוין פעילה ב- PRC.

כשראה זאת, הכפיל את מאמציו לעודד יותר ויותר אנשים לאמץ טכנולוגיה זו. ניסיונותיו הנלהבים בסופו של דבר הגדילו משמעותית את הפופולריות של הביטקוין בכל רחבי סין.

למעשה, התשובה האמיתית לשאלה מיהו דה הונפגי היא שהוא הבחור שהציג את ביטקוין ואת המושג קריפטוגרפי לסין..

לקח לו רק כמה שנים להחזיר את צמיחתה של קהילה זו ברחבי הארץ במידה ניכרת. הונגפיי דון זכה למוניטין של היותו אחד המאורות הבולטים בכל ההתקדמות הזו.

באותה תקופה הוא הבין את הצורך בהקמת פלטפורמת בלוקצ’יין חדשה בסין שתוכל לעלות על הביטקוין מבחינת ביצועים. זה הוביל אותו להתחיל לעבוד על פלטפורמת הבלוקצ’יין שלו.

מיהו דה הונגפיי? מייסד NEO

NEO יכול להיות המטבע החזק ביותר של שנת 2018

לאחר ההבנה עד כמה נואשות ארצו זקוקה לפודיום בלוקצ’יין חדש, הונגפי הכריז על חנוכת AntShares בינואר 2014. המיזם היה ליצירת יישומים מבוזרים. הפלטפורמה נחשפה רשמית בחודש שלאחר מכן והפכה באופן מיידי לבחירה המועדפת על רוב מיזמי הבלוקצ’יין במדינה.

הונגפיי שינתה את שם הפרויקט מאנשארס ל- NEO בשנת 2017. אני בטוח שאנשים ששמעו על NEO כבר יש להם מושג די טוב מיהו דה הונגפיי.

NEO מדורגת כיום במקום ה -13 בין מטבעות הקריפטוגרפים המובילים בעולם בהתבסס על שווי שוק.

NEO דומה כמעט לבלוקצ’יין את’ריום במובנים רבים. ראשית, שניהם מאפשרים לאפליקציות המבוזרות להתרחב ולהתפתח. שנית, שניהם משתמשים בשיטות חוזה חכמות. זו הסיבה – NEO נקרא לעתים קרובות אתריום סיני.

עם זאת, זה לא לגמרי דומה לאת’ריום. יש לו גם כמה תכונות ייחודיות שהופכות אותו טוב יותר מאשר את’ריום. הונגפיי וצוותו שתוכננו במיוחד NEO לנוהל סובלנות תקלות ביזנטית או נוהל קונצנזוס dBFT. פרוטוקול ראשון זה אי פעם על ידי סין הונפק ככתב לבן על ידי הצוות בשנת 2016.

השימוש במנגנון חדש זה מאפשר ל- NEO לספק ביצועי אופטימיזציה עסקיים מהירים וחזקים הרבה יותר. NEO יכולה להתמודד עם 1000 עסקאות בשנייה אחת. פונקציונליות זו מעניקה לה יתרון יוצא דופן בהשוואה לאת’ריום שיכולה לבצע רק 15 עסקאות בשנייה.

מניע מאחורי NEO

דה הונגפיי חלם להפוך את NEO לפלטפורמת בלוקצ’יין בתדירות גבוהה שתוכל לשמש למשימות נרחבות ומשמעותיות. הוא גם רצה להפוך אותו לטכנולוגיה של כלכלת השוק החדשה בכמה דרכים.

זו הסיבה, הוא וחולייתו תכננו בכוונה את הפלטפורמה בכדי לספק פרנסה לחוזים חכמים הפועלים על מכונות מדומות. NEO מאפשר להם להצפין אותם באמצעות כל שפות המחשב המרכזיות הכוללות Java, Python ועוד.

פירוש הדבר שאינך צריך ללמוד שפה חדשה לגמרי לצורך קידוד החוזים החכמים.

לעומת זאת, תוך כדי שימוש ב- Ethereum, המעצבים נדרשים להשתמש בסולידיות להפעלת הסכמים כאלה ב- EVM. זו אחת הסיבות העיקריות מאחורי התהילה של NEO בקרב רוב מוחלט של יוצרי משימות הבלוקצ’יין.

Onchain

NEO לארגון

נקודות זכות תמונה: OnChain

באותה שנה שבה הוצגה אנטשארס, הונגפי התחברה עם ה- CTO של NEO / Antshares Erik Zhang כדי ליצור חברה אחרת Onchain. למעשה, שניהם התחילו את הקריירה שלהם באותה תקופה. Onchain היא בעיקר חברת בלוקצ’יין מסחרית המספקת את שירותיה לחברות פרטיות.

במקום להתערבב עם NEO, Onchain הפכה את זהותה הנפרדת לשמירה על מאמצי הרחבת הבלוקצ’יין החיוניים להבדיל מהכסף הדיגיטלי.

עד שנת 2016 אונצ’יין צבר פופולריות מספקת כדי להשיג מקום משמעותי בשוק הפרט. זה הביא להגדלת השושלת של הבלוקצ’יין NEO.

יצירת אדריכלות רשתות מבוזרות (DNA)

בעקבות הסכמה רחבה זו, חברו Onchain כוחות עם Hyperledger, מה שהפך אותו שוב למיזם הקשור לבלוקצ’יין החלוצי בסין שעשה זאת. תוך כדי עבודה עם Hyperledger, Onchain קיבלה את ההזדמנות ליצור את המוצר העיקרי שלה בשם Distributed Networks Architecture, או DNA בקיצור.

אופן הפעולה של ה- DNA הופך את Onchain למסוגל לשלב נהלים ושיטות עסקיות שונות. הפרוטוקול גם מאפשר לו לספק מזונות לתאימות ייחודיות בין שרשראות חוצה ופלטפורמות.

ה- DNA של המוצר היעיל הזה גם מאפשר לשתי החברות, כלומר Onchain ו- NEO להשיג את ההוראות הבסיסיות שלהן בקלות. פרוטוקול דנ”א תוכנן במיוחד באופן שיכול לשמש אותו פחות או יותר כל הליך עסקי ליישום יעיל של בלוקצ’יין במשימותיהם..

הדבר הנהדר ב- DNA הוא שהוא מקשר בין יישומי בלוקצ’יין שונים. כתוצאה מכך נוצרת אפשרות להטמעה חוצה פלטפורמות שהיא חיונית ליישום במסגרת שבה מערכות מחוברות זו לזו..

ה- DNA מאפשר גם להשתמש בבלוקצ’יין למטרות רבות תוך טיפול בתקנות המדינה, אימוץ פרוטוקול קונצנזוס או אי יכולת להתחבר לאפליקציות אחרות כאלה. זה אפילו מאפשר לך להשתמש בו בעת חיפוש מפתחים ליצירת הבלוקצ’יין האישי או האפליקציות שלך.

שיתופי הפעולה של Onchain עם חברות אחרות

Onchain איגדה כוחות עם מיקרוסופט סין בשנת 2016. בנוסף, החברה גם התחברה עם FaDaDa על מנת למצוא את הרצף החוקי לטיפול בליקויים הרבים באפליקציות הדיגיטליות המורשות. זה לא זה, אוןצ’יין התווסף גם לרשימת 50 החברות הכי טובות של KPMG בסין. זה הביא לשיתוף פעולה נוסף של החברה עם עליבאבא למאגר הוכחה בדוא”ל לעסקים המונעים על ידי בלוקצ’יין.

בעיקרו של דבר, ה- DNA הוא דוכן אחד המאפשר ביציעים רווחים אחרים להשתמש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין ללא צורך ליצור פלטפורמה חדשה לגמרי..

מיהו דה הונגפיי וכיצד התקשר עם הממשל הסיני?

הונגפיי NEO

נקודות זכות תמונה: Youtube

אם תשאל את קהילת הבלוקצ’יין של PRC מיהו דה הונגפיי, תופתע לראות את המוניטין הגבוה שלו. סיבה עיקרית שעומדת מאחורי מוניטין זה היא המאמץ הראוי לציון שלו מאחורי יצירת דרך תקשורת פוריה עם פקידי המדינה.

לאחר ICO-Mania, סין החלה לפנות את המטבעות הקריפטוגרפיים מכיוון שחלקם היו חשדניים מאוד והם ניזונו מחפותם של משקיעים חסרי ניסיון. סין, בהיותה אחת המדינות הבולטות בקידום הטכנולוגי, הייתה חסרת מזל אם דלת הקריפטו הייתה סגורה בשבילה..

זה היה גורם לאובדן הזדמנויות גדול עבור יזמים רבים בסין ובכל רחבי אסיה. דה הונגפיי פשוט הציע פיתרון שהיה מקובל על המנהלים הסיניים ועל השוק.

דה הונגפיי היה מלא תקווה. הוא אמר פעם שהרגולציה לא תהיה בעיה עבורו מכיוון שהממשלה אוהבת את הטכנולוגיה שלו ואיך שהוא עובד. הביטחון שלו הניע אותו לא רק לדבר עם ממשלת סין, אלא גם שכנע אותם להסיר את האיסור. זה הביא ליצירת סביבה בריאה שעזרה לטכנולוגיה זו לשגשג ללא מיזמים מזויפים.

בועת ה- ICO של סין ותגובת הונגפיי

על פי הונגפי, מדינת ה- ICO בסין הייתה דומה לבועת הדוט-קום שהתרחשה בתחילת שנות האלפיים.. לפי שלו:

“כשמשרד / עסק שאתה מתחיל מסתיים ב- dot-com, מימון משיכה הופך להיות קל יותר וכך הדבר גם לגבי באז ICO.”

הוא ציין עוד כי מכיוון שמממנים מתלהבים במהירות בהשוואה למהירות ההתקדמות הטכנולוגית, טכנולוגיות חדשות ממשיכות וימשיכו ויצרו בועות. אבל, העניין הוא שזה לא נשאר ככה. ברגע שהבועות נעלמות, השוק חוזר לקדמותו והטכנולוגיה מתקרבת.

תוכניות עתידיות

דה הונגפיי מכוון בגדול לשני הפרויקטים שלו. השנתיים האחרונות היו נהדרות עבור NEO במיוחד עד כה. זה צובר ללא הרף יותר הצלחה בכל יום שעובר. אבל, זה לא משאיר את אוןצ’יין מאחור כיוון שגם הונגפיי חיובית למדי לגבי עתידו.

הוא שואף להפוך את Onchain למבנה בלוקצ’יין עולמי. הוא מאמין כי על ידי שימוש ביחידות תוסף שונות, המבנה שלו יכול לשמש לכל רשת, בין אם זו ציבורית, פרטית או סינדיקט. דה הונגפי הזכיר עוד כי יחידת השרשרת הצולבת שלו שנמצאת כעת בתהליך תוכל ליצור יכולת פעולה הדדית בין כל הרשתות הללו..

בסופו של דבר, תוכנית האב שלו כוללת שילוב של NEO ו- Onchain. הוא לא יהפוך אותם לפלטפורמה אחת, אך הוא יחבר את שני השירותים זה לזה בעתיד הקרוב. איך הוא יעשה את זה? נצטרך לחכות ולראות.

עבור NEO, הונגפיי מתכננת להקים את NeoX, דוכן לעסקאות צולבות. אם יתברר כמוצלח, NeoX תוכל לחבר חסימות פרטיות לשוק הקהילה הגדול יותר.

לאחר שנקשרו NEO ו- Onchain, שניהם יוכלו לספק אמצע הדרך לכל הכלכלה הממוקדת בבלוקצ’יין. לא זו בלבד שהתוכנית העיקרית הזו מצוינת, היא גם ניתנת לביצוע.

מיהו דה הונגפיי – מילות הסיום

אז מיהו דה הונגפיי?

הוא אחד השמות המובילים בקריפטו ובבלוקצ’יין כיום.

הוא המייסד של NEO ו- Onchain.

דה הונגפיי הוא זה שהפך את המטבע הקריפטוגרפי למוכר לקהל הסיני.

הוא באמת גרם לקריפטוגרפיה לקרות בסין באמצעות מאמציו ושיחותיו עם פקידי ממשל, שנרתעו מהמושג.

מאמציו ויזמותיו האינסופיים בשילוב עם תכניותיו המבריקות מעידים כי הוא ימשיך להיות אור מוביל בהרחבת מטבע החיל בסין.

למרות ששוק הקריפטו בסין די מפותל, דה הונגפיי עדיין הצליח לנקות מקום. כל עוד אנשים כמו דה הונגפיי נמצאים, ההתכתשות של סין לטכנולוגיה יכולה לבטח לחזות בהתפתחות נוספת.

אתה יכול לעקוב אחר דה הונגפיי בשלו טוויטר חֶשְׁבּוֹן.

הפניות

https://coincentral.com/cryptocurrency-industry-spotlight-neos-da-hongfei/

https://hackernoon.com/neo-onchain-and-its-ultimate-plan-dna-4c33e9b6bfaa

https://coincentral.com/neo-and-blockchains-across-china/

https://www.bloomberg.com/technology

https://www.cnbc.com/video/2017/12/04/its-okay-for-a-bubble-to-form-in-blockchain-and-bitcoin.html

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map