מיהו אלכס טפסקוט? המהפכה של בלוקצ’יין

בתעשייה שלא נמשכה עד עשר שנים, הרבה אנשים הטביעו את חותמם והביאו רעיונות וחדשנות שעזרו לשפר את קהילת המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין. אישיות אחת כזו היא אלכס טפסקוט.

אלכס טפסקוט, קנדי ​​בעל אזרחות, נולד בשנת 1986 למשפחתם של מר דון טפסקוט וגברת אנה פאולה לופס, מחברת הספר רב המכר Wikinomics, הכלכלה הדיגיטלית. אלכס טפסקוט הוא סופר, יועץ והון סיכון. מרבית עבודותיו סובבות סביב אסטרטגיות עסקיות, רעיונות וחידושים טכנולוגיים.

הוא נולד בטורונטו, אונטריו, קנדה. מטבעות קריפטו נכנסו לאור השנה בשנת 2009, ואלכס החל לקרוא על כך, החל ללמוד מהו הבלוקצ’יין, כיצד משתמשים במטבעות קריפטוגרפיים וכו ‘. לכן רוב עבודתו הספרותית סובבת סביב טכנולוגיית הבלוקצ’יין, מטבעות קריפטוגרפיים ויישומם עם עניין מיוחד. בביטקוין בהיותו המטבע הקריפטוגרפי המרכזי הראשון.

אלכס הוא הון סיכון על ידי בחירה בקריירה, עם עניין מיוחד במטבעות קריפטוגרפיים ובבלוקצ’יין, הוא הקים חברה בשם NextBlock Global. בדיוק כמו אביו, לאלכס יש תשוקה לעסקים. אביו, דון טפסקוט כתב כמה ספרים, פרסם כמה מאמרים בתחומים כמו טכנולוגיה, עסקים וחברה. ובאופן מצחיק, הוא כתב יחד עם בנו ספר על ספרו לפני שכותרתו “מהפכת הבלוקצ’יין: כיצד הטכנולוגיה שמאחורי הביטקוין משנה את הכסף, העסקים והעולם.

נקודות זכות תמונה: @alextapscott

דן טפסקוט הוא גם קנצלר אוניברסיטת טרנט ופרופסור בבית הספר לניהול רוטמן. עם רמה זו של ניסיון ועזרה סביבתית העומדת לרשותו של אלכס, הוא הפך לדמות בולטת בקהילת הבלוקצ’יין כך שהוא מוזמן לסמינרים וכנסים לנאום על בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים בדיוק כפי שעשה לאחרונה ב -21 ביוני 2018 בהשתתפות @ כנס הבלוקצ’יין המאורגן של רעיונות.

יש לו אתר אישי שבו הוא מפרסם דברים שקשורים אליו כמו קטעי וידאו, ראיונות, פרסומים וכו ‘. האתר שלו www.alextapscott.com. ניתן ליצור איתו קשר גם בטוויטר עם הידית שלו “@alextapscott.”החברה שלו NextBlock Global היא חברת השקעות עם דגש על” נכסים “פיננסיים כמו ביטקוין, Ethereum ושאר מטבעות קריפטוגרפיים. כמו כן, הוא מעורב בסיוע לסטארטאפים של Blockchain לעשות טוב. לצד העובדה שאלכס הוא המנכ”ל והמייסד של NextBlock Global, הוא גם מייסד את מכון המחקר Blockchain לצד דון טפסקוט..

מי זה ALEX TAPSCOTT? משפחה, קריירה וחינוך

אלכס נולד למשפחה של ארבע נפשות, משפחתם של דון טפסקוט ואנה פאולה לופס, וגדל עם משפחה שהייתה לה השפעה משמעותית על חייו ועל הקריירה שלו. יש לו אח בשם ניקול טפסקוט. מר דן טפסקוט מבוגר מבת זוגו בשנים עשרה שנים נולד בשנת 1947, 1 ביוני ליתר דיוק. הוא מנכ”ל קבוצת טסקוט. הוא חיבר וחבר יחד כחמישה עשר ספרים.

הוא מעורב בקבוצות חוצות ענפים המעוניינים להציע פתרונות לסוגיות פוליטיות בתחום הבלוקצ’יין והמטבעות. הוא גם משתתף בפסגה עם בנו אלכס, שם שניהם מדברים על נושאים הקשורים לבלוקצ’יין. דון הוא בעל תואר ראשון במדעים (B.Sc.) בפסיכולוגיה וסטטיסטיקה מאוניברסיטת אלברטה. כמו כן, הוא בעל תואר שני בחינוך (M.Sc.) במתודולוגיית מחקר. לבסוף, הוא חבר במסדר קנדה.

אמו של אלכס, אנה פאולה לופס, פורטוגלית לפי לאום, נולדה בשנת 1959. היא גרה בטורונטו, קנדה עם בעלה והיא חדשנית חברתית. & יזם, דובר ציבור. היא בוגרת תואר ראשון באמנויות (B.Arts) מאוניברסיטת טורונטו. היא מוכרת בארצה לאחר שנשיא פורטוגל בשנת 2014 העניק לה פרס צווי הצטיינות. ובדיוק כמו בעלה, היא הפכה לחברה במסדר קנדה בשנת 2011 ארבע שנים לפני בעלה.

אלכס נשוי באושר לאיימי ולסמן.

אלכס זכה להכרה רבה באמצעות ספרו שאותו כתב יחד עם אביו. הספר הוא רב המכר של טורונטו סטאר, והוא גם הפך לגלוב ודואר. Financial Times בין שאר הארגונים הבולטים קראו וסקרו את הספר. ביקורת הרווארד ביזנס דיווחה גם בספר. בסקירת Financial Times הם אמרו

“הטפסקוטים בספרם סיפקו מדריך יסודי, כתוב ומאוזן לדבר הגדול הבא בטכנולוגיה”.

החשיפה הראשונה של אלכס להעביר שיחת TEDx הייתה באוקטובר 2016 בסן פרנסיסקו. כיום הוא מתפקד כיועץ במועצה המייעצת של הסוכנות העצמאית של קנדה לקיום בחירות פדרליות, בחירות קנדה. הוא גם חבר מועצה מייעץ לחברות סטארט-אפ כמו Paycase ו- Nuco. ב- 16 במרץ 2017, הוא הודיע ​​על השקת מכון המחקר הבינלאומי לבלוקצ’יין בפסגת בלוקצ’יין DC שהתארחה על ידי לשכת המסחר הדיגיטלי..

מוסד חקירות בינלאומי

מכון המחקר הבינלאומי לבלוקצ’יין הוא יוזמה המפגישה את ממשלת קנדה, גופים ממשלתיים אחרים ותאגידים במגזר הפרטי כדי לשתף פעולה בהבאת מוחות מבריקים במחקר במגזר הציבורי והפרטי, ועוזרים להם לבנות כלכלות מבוססות בלוקצ’יין בכל רחבי העולם. . המימון למכון זה יופק מארנק הממומן על ידי ממשלות, תאגידים ציבוריים ופרטיים וכן חברות סטארט-אפ בבלוקצ’יין..

עם היוזמה הזו במקום, יתקיים עידן חדש שיעודד את קהילת הבלוקצ’יין והקריפטוגרפים להתפתח בדיוק כמו חברות הסטארט-אפ הטכנולוגיות באינטרנט. החברים המייסדים של יוזמה זו הם IBM, Accenture, SAP, Digital Asset, NASDAQ, Centrica, PepsiCo, Liberty Global, ממשלת אונטריו, רשת הבריאות האוניברסיטאית וחברות בלוקצ’יין כמו WISeKey, YouBase, Cosmos, Votem, Artlery, Paycase, Nuco, וכו ‘. רשימה זו צפויה לגדול ותכלול חברי ממשלות, חברות פרטיות ככל שיעבור הזמן.

כאשר אלכס פרסם את ההודעה הזו, הוא ציין את היתרונות של מכון כזה שקבע את הקשר שיש לקנדה עם כמה מחוקרי הבלוקצ’יין והמובילים בעולם. מכון זה מוטל על האחריות לעבוד על אסטרטגיות שונות עם חברות סטארט-אפ בכדי לגרום לכלכלת בלוקצ’יין. תפקיד עצום זה הוא עבודתם של מומחים בתחום הבלוקצ’יין, בו הם גם נותנים לסטארטאפים יד חופשית בהצעת רעיונות חדשים, כך שזה נראה יותר כמו מאמץ שיתופי..

השלב הראשון של התוכנית החל ב -3 באפריל 2017 והושלם ב -20 בדצמבר 2017. “תכניות המשלוחים” מורכבות מדוחות וכלים המקרינים את מסקנות התוכנית בקרב חברי המכון, כלומר ארגונים חברים, סמינרים מקוונים ותדריכי מנהלים..

ALEX TAPSCOTT & NEXTBLOCK GLOBAL

חברה זו שהוקמה על ידי אלכס טפסקוט וצ’רלי מוריס בשנת 2017 בטורונטו, אונטריו, קנדה היא חברת השקעות נכסים דיגיטליים. NextBlock הוא אחד מחברות הסטארט-אפ הטכנולוגיות המובילות בעולם תומכות בתנועה הטכנולוגית של בלוקצ’יין. יש רק שני חברים בחברה זו, והם האמורים שבהם Latter מתפקד גם כמנהל ההשקעות הראשי. באותה שנה עברה החברה תהליך מימון בו מימשו כעשרים מיליון דולר (20,000,000 $). תהליך המימון הסתיים ב -31 ביולי 2017. האתר הרשמי של החברה הוא www.nextblock.co, אין מעט מידע או מידע זמין שם. אך נכון לעכשיו, האתר זמין באופן זמני.

לאחר הקמתה בשנת 2017 הודיע ​​אלכס כי NextBlock תתמקד בהשקעות במרחב באמצעות ICO. לא ידענו שההשקעות הללו יועברו על ידי ICOs כוזבים.

המשרד נגרר עם כמה מחלוקות. ב -1 בנובמבר 2017 דיווחה פורבס כי החברה ציינה כוזב ארבעה אישים בולטים של בלוקצ’יין כחברים במועצה המייעצת שלה. לאחר שהושמעה טענה זו ובוצעו חקירות התגלה כי הטענה נכונה. כתוצאה מכך, החברה מבטלת את תוכנית הרישום הציבורית שלה ותחזיר את הכסף למשקיעים.

מהפכת בלוק-טשיין: כיצד הטכנולוגיה מאחורי ביטקוין משנה כסף, עסקים ועולם.

ספר זה הוא הפרסום הראשון שכתב אלכס עם אביו. מכיוון שהם חולקים רגשות דומים לגבי עתיד הבלוקצ’יין והקריפטו. הספר הושק ב -5 במאי 2016 בבית הספר לניהול רוטמן. לאחר מכן, הצמד התחיל בסיור עירוני בן עשר שעות באוניברסיטת טורונטו שם דיברו על הנושאים בספרם. לאורך הקו בדרכם הם קיימו פגישה מקורה עם כמה מנהיגים עסקיים וטכנולוגיים וטענו בבירור כיצד טכנולוגיית הבלוקצ’יין תשנה את אופן ניהול העסקים, כיצד משתמשים באינטרנט כדי לשפר את המערכות הפיננסיות. הבלוקצ’יין ידוע כספר ציבורי בו מאוחסנות, נרשמות, מאושרות ועובדות עסקאות. טכנולוגיה זו זכתה לבולטות באמצעות הביטקוין המטבע החופשי והמשיכה להיות תבנית לפרויקטים אחרים של מטבעות מטבעות.

עם זאת, הטפסקוט בספרם טוען כי לבלוקצ’יין המהפכה בעולם תהיה השפעה רבה יותר מאשר לשימוש במטבע דיגיטלי. מכיוון שבלוקצ’יין היא תוכנית שאינה ניתנת לעריכה וכל מידע עליה ניתן למחיקה, זה מביא לתחושת ביטחון לנכסים פיננסיים. לכל משתתף בבלוקצ’יין מוקצות זהויות ייחודיות בצורת תערובות של מספרים ואותיות כך שכאשר קיימת עסקה בשרשרת, ניתן לאתר את המקור והיעד.

עם זיהוי מסוג זה, טוענים הטאפסקוטים כי ניתן להשתמש בבלוקצ’יין לדברים כמו תהליכי הצבעה. כידוע באקלים שונים, ההצבעה נעשית על ידי אנשים פרטיים, וישנם אתגרים רבים הכוללים זיוף, הצבעה כפולה וכו ‘. השימוש בבלוקצ’יין יכול לסייע בהפחתה ובמיגור בעיות כאלה מכיוון שיש מפתח מסוים לאדם. ואם הפרט מצביע, ההצבעה מוקלטת ומועברת לרשת, בלתי ניתנת לעריכה או למחיקה.

כמו כן, הבלוקצ’יין מסיר את הטעות של צדדים שלישיים בהפעלת עסקאות שקופות, נגישות וזולות. למרות שהאינטרנט קיים כבר שלושים שנה כדי לשנות את האופן שבו אנו מתייחסים לעצמנו ולתודעה החברתית שלנו, הוא אמר, הדרך בה עשינו מסחר הייתה אותו תהליך ישן ולא יעיל של צדדים שלישיים. בהיותה גם רשת מבוזרת, הבלוקצ’יין יכול להתקיים כמבנה עצמאי לניהול ענייני התאגידים.

הספר מכסה הרבה נושאים ממה זה ביטקוין, בלוקצ’יין, נכסי קריפטו, ושימוש בבלוקצ’יין וכן הלאה. זה מבטל את ההבנה של רבים לבלוקצ’יין. העלייה והירידה במחיר הביטקוין גרמו לאורך זמן לרבים לאבד את השקעותיהם ולסמן את הענף כהונאה.

עם זאת, זה לא כך, וספר זה מסביר זאת במפורש. בספר למדנו על סוגי נכסי הצפנה שהם שבעה במספר כלומר מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין, פלטפורמות כמו את’ריום בהן המשתתפים יכולים לבצע חוזים חכמים, השלישית היא יישומים הפועלים ברשתות אלה. יישומים אלה נקראים Dapps כלומר יישומים מבוזרים, ורבים מהם פועלים ב- Ethereum, NEO או IOTA. כמו כן, ישנם אסימונים ביטחוניים, ואסימונים אלה משמשים לייצוג הון עצמי בחברה. הסוג החמישי נקרא אסימון הנכסים הטבעיים, כלומר אסימונים אלה הם נכסים דיגיטליים שיש להם נכס פיזי מתאים. השישי נקרא אספנות קריפטו, למשל, CryptoKitties. והאחרון הוא מטבעות קריפטו פיאט כגון Tether USD.

בסקירת ביקורת העסקים של הרווארד שהתפרסמה ב -1 במרץ 2017, הספר הוסבר לאור האופן שבו בלוקצ’יין משנה את הכספים העולמיים כאשר מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין הם גבולות..

הספר דן גם בתנודתיות בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים ובאופן הצמיחה של כלכלתו. ספר זה הוא חובה לכל חובב קריפטו ולכל מי שרוצה להקים סטארט-אפ טכנולוגי.

אתה יכול לקרוא עוד על הספר כאן.

הפניות:

 1. http://www.goldmansachs.com/our-thinking/talks-at-gs/alex-tapscott.html
 2. https://www.thestar.com/news/gta/2016/05/05/don-and-alex-tapscott-predict-upcoming-digital-revolution.html
 3. https://m.nasdaq.com/article/don-tapscott-announces-international-blockchain-research-institute-cm762234
 4. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Alex_Tapscott
 5. https://www.forbes.com/sites/laurashin/2017/11/01/alex-tapscotts-crypto-vc-firm- going-public-with-100m-cad-falsely-touted-4-blockchain-stars- כיועצים /
 6. https://blogs-images.forbes.com/laurashin/files/2017/11/AlexTapscott_c-Max-Power.jpg?width=960
 7. https://www.forbes.com/sites/laurashin/2017/11/05/alex-tapscotts-crypto-vc-firm-aborts-public-listing-will-return-money-after-falsehoods-revealed/
 8. https://www.trendingtopics.at/alex-tapscott-blockchain-revolution-ethereum-bitcoin-crypto-token-coins/
 9. https://www.crunchbase.com/organization/nextblock-global
 10. https://www.prnewswire.com/news-releases/new-digital-asset-investment-company-nextblock
 11. גלובלי מכריז על סגירת 20 מיליון מיליון מימון 637605983.html
 12. https://www.futuretechpodcast.com/podcasts/nextblock-global-investing-in-the-next-era-of-the-internet/
 13. https://hbr.org/2017/03/how-blockchain-is-changing-finance
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map