מיהו אנדראס אנטונופולוס? המומחה לביטקוין

מיהו אנדראס אנטונופולוס עם הופעת הבלוקצ’יין? התוצאות מפיתוח blockchain הן מטבעות קריפטוגרפיים, כוח אדם ויישומו במגזרים מגוונים. דבר אחד שבולט הוא עלייתם של מומחים בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין.

אם חיפשת מישהו לקרוא עליו, כנראה שפגשת כל מיני אנשים. לרוב האנשים המשפיעים ביותר במרחב הקריפטו הם צוותי פיתוח הפרויקטים והמנהיגים. אה, למנהלים הראשיים יש גם חלק בהשפעה על שטח הקריפטו. אבל יש אחרים שקוצצים את חלקם בהשפעה.

ברחובות עיר הקריפטו פגשתם כנראה את אנדראס אנטונופולוס. אם לא פגשת את אנטונופולוס, אתה מאבד קול המתייחס לאינטרסים שלך בקריפטו. יתר על כן, הוא מומחה מוערך בתעשיית הקריפטו. לכן, אינך יכול להרשות לעצמך להחמיץ אותו.

מיהו אנדראס ביטקוין

נקודות זכות תמונה: antonopoulos.com

מאמר זה ייתן לך מבט מיהו אנדראס אנטונופולוס. בנוסף, דרכו לפסגה בענף שלו.

מיהו אנדראס אנטונופולוס: ביו

בעבר הקרוב חלה עלייה במידע אודות מטבע החוץ. יש לציין, כי ביטויי מילוי מפורסמים הם כמו ‘איך לקנות קריפטו’, ‘איך לכרות קריפטו’ ו’מה מחיר הביטקוין ‘? אם אתה מחפש בגוגל אודות קריפטו, אלה יהיו חלק מהנושאים הטרנדיים.

כל פרויקט קריפטו רוצה להתפרסם. לפיכך, כל כך הרבה מידע שקשור לקריפטו יפגע בך. אין ספק שהמידע יהיה מקהילה של מפתחים, תומכים, מתנגדים, משקיעים בין אנשים אחרים. אבל, איך ואיפה נכנס אנדראס אנטונופולוס?

אנדראס אנטונופולוס הוא תומך פרשן ופרשן מטבע מטבעות. הוא הפך רבים למודעים לקריפטוגרפי ו- DLT. הו! זהו הבסיס לנכסי הצפנה.

בהיותו מחנך מוביל בטכנולוגיות קריפטו וטכנולוגיות קשורות, אנדראס השתתף בכנסים, סמינרים וכתב מספר מאמרים. בעיקר הוא כתב שני ספרים. חוץ מזה לספרים יש מעמד טוב להבטיח שאתה יודע על קריפטו.

לאנדראס יש היסטוריה ואיפה התחילה כל ההתלהבות מבלוקצ’יין.

רקע הנוער של אנדראס

אנדראס אנטונופולוס הוא יווני וגם בריטי. בגיל צעיר היה לו עניין בטכנולוגיה. למרבה המזל בשבילו, הוא הוצג למחשבים בעשר שנים. מוח צעיר בעל אופיו המוזר יחקור כל מכונות מחשבים. כתוצאה מכך גברה האובססיה בכך שהוא רוצה לדעת על מחשבים.

חוויה נוספת בגילו הצעיר ובעלת חשיבות ישירה לבלוקצ’יין הייתה חשיפה לרשת. בגיל 14 אנדראס יצר את הקשר הראשון עם מודם והאינטרנט גם הדהים אותו.

בשנות העשרה המאוחרות שלו החליט אנדראס לעשות עסקים. להפך, החברה המושחתת של יוון לא נתנה לו את החופש לשגשג אחרי כמה עסקים. בשל התקופות הכלכליות הקשות ביוון, הוא בחר לעבור לאנגליה.

באנגליה עלה אנדראס בין השורות ולמד בקולג ‘. הוא סטודנט לתואר ראשון באוניברסיטת קולג ‘בלונדון עם תואר במדעי המחשב. בנוסף, הוא בוגר תואר שני בתקשורת נתונים, רשת ומערכות מבוזרות.

לאחר הלימודים בקולג ‘עבר אנדראס לארצות הברית והקים את מחקר נמרט. הוא היה מעורב גם בתנועת הסייפרפאנק. התנועה הייתה נגד שליטת ממשלת ארה”ב בזכות לפרטיות. ובתוך כך הוא גילה אסימוני קריפטו.

אנדראס `תגלית הביטקוין הראשונה

תפקידו הקודם של אנדראס כמומחה ודובר עסקים ופורומים הפך אותו לפגיע. לא פגיע לדבר רע. אבל פגיע בידיעה על ביטקוין. הביטקוין הוא הצעד הראשון שאנדראס עשה לדעת על קריפטו.

צעד אנדראס ביטקוין היה מעידה שפתחה בפניו דלתות. זו חוויה שתרצה שיקרה לך. זה סיפור שהוא אוהב לומר על הדרכים שעשה את הצעד הראשון שלו.

אנדריאס נתקל בביטקוין בשנת 2011. מחשבתו הייתה שזה כסף חנון. וכנראה חשב שזה לא הקטע שלו. לאחר ניסיון לדעת על ביטקוין. לא לדעת שקריפטו יהיה הדבר שלו, הוא התעלם מזה במשך שישה חודשים. לרוב הוא משווה את ניסיונו לאחרים שסבלו מאותה בורות.

אנדראס` הביטקוין השני מעד לקריירה

הפעם השנייה שאנדראס נקלע לקריפטו היה בצ’ט של רשימת תפוצה. בצ’אט היה נייר לבן מאת סאטושי נקאמוטו – מייסד הביטקוין. הוא החליט לקרוא את זה. עד אז לא ידע מהו ביטקוין. עכשיו הוא היה מואר. להערכתו, הביטקוין לא היה מטבע כפי שרוב האנשים יודעים. והכי חשוב, זו הייתה רשת של אמון.

כעת, ביטקוין בהיותו רשת אמון היא מחשבה שקיימת. מחשבה זו או ליתר דיוק מציאות שימשה למחלוקת כיצד אנשים תופסים את הביטקוין. ציוץ פופולרי אחד טוען:

בלוקצ’יין איננה מערכת מטבע. אלא דווקא פלטפורמה של אמון. אז מטבע הוא אחד השימושים בו. אנדראס אנטונופולוס

המפגש עם העיתון הלבן פתח את עיניו של אנדראס. הידע מיום הקמפוס שלו היה מועיל. הוא הצליח לקרוא, לכתוב, לקודד וללמוד כל מה שהוא יכול על קריפטוגרפיה. עם יותר שעות למציאת מה כרוך במפלצת החדשה הזו, אנדראס איבד משקל. האם אתה יכול להרעיב את עצמך למציאת מידע? אנדראס עשה זאת על ידי ארוחות לא עקביות.

האובססיה לאנדראס הייתה יותר מדי. מסיבה זו כל המאמצים התמקדו בענף הלא מפותח. הוא המשיך לחפש דרכים להרוויח כסף. עם זאת, לא יכולת להרוויח כסף שלא לדבר על קריירה. אך כל המאמצים לא היו לשווא. כעת הוא מסוגל לסרס עבורכם את ז’רגון הבלוקצ’יין.

Andreas` Blockchain קריירה

הכישורים והאחיזה של בלוקצ’יין ראו אותו מונה כעמית הוראה באוניברסיטת ניקוסיה משנת 2014. באותה שנה הוא התייעץ עם הסנאט הקנדי והסנאט האוסטרלי בנוגע לחוקי מטבעות קריפטוגרפיים. הוא התייעץ גם עם Blockchain.info בתפקידים גבוהים יותר של מנכ”ל הביטחון וחבר הוועד.

אנטונופולוס הוא סוג מיוחד של מומחים. עד כדי כך שהוא מכניס את עצותיו למבט על חינוך, תרבות, פוליטיקה, כלכלה ותפיסה אנושית.

מיהו אנדראס אנטונופולוס: Blockchain Energy

בין כל התפקידים שמילא עבור עסקים, הוא נאלץ להתמודד לבדו. אנדראס הצליח להוציא שם את שמו בשבילך. אז אתה יכול בקלות לקבל דעות המשותפות על ידו.

אנדראס העיר על היחסים בין ביטקוין לאימוץ. אנדראס מניות שביטקוין החל בשנת 2009. באותה שנה היה המשבר הפיננסי העולמי. הביטקוין זכה לתמיכה מסיבית מהמדיניות המוניטרית שבאה בעקבותיה. מוסדות פיננסיים הכחישו את חובתם בעקבות כאב רב ממעמד הביניים. לכן, עם מעט אמון בלוקצ’יין כפלטפורמה של אמון הפך לאופציה.

ICOs

הוא גם מזהיר מפני פוטנציאל החמדנות. בהתאם לכך, יש פוטנציאל לרמאים להקים את הצעות המטבע הראשוניות שלהם. סיבה נוספת לרמאים היא הצעת מטבע ראשונית משכה מימון ממשקיעים שמשוועים לקריפטו.

חליפין כארנקים

אזהרה נוספת היא פוטנציאל לחוסר ביטחון בחילופים. הבורסות משמשות כדרכים לגישה ולהסחר בהצפנה. אבל כל התהליך הזה רצוף סיכונים. הבורסות פועלות כארנקים בהם אנשים מאחסנים את כספם. נשמע כמו בנקאות, נכון? מערכת בלוקצ’יין מערכת רוצה לחסל. כסף אינו מאובטח מכיוון שמתעלמים ממודל האבטחה. המפתחות מרוכזים, והחילופים יתפרצו. יוביט נפרץ, 4000 ביטקוין נגנב ונאלץ להכריז על פשיטת רגל.

עצמאות קריפטו

אנדראס להיות תומך בביטקוין יגן על דרכיו. במקרה אחד, אנדראס טוען את החשיבות של העצמאות הגיאוגרפית של ביטקוין. העצמאות הופכת את הכורים לקרובים לחשמל זול. טענה זו באה מהביקורת; כורים משתמשים בהרבה חשמל. מופע של חשמל זול נמצא במחוז סצ’ואן, סין. פרובינציה זו היא ביתם של אנרגיה מימית בשפע עם פחות תפוצה. עוד הוא משווה עסקאות כרטיסים כפעילות בזבזנית נוספת.

האנרגיה של אנדראס אנטונופולוס מוצגת בשני ספריו שכתב כדי לחנך אותך.

מה זה ביטקוין: שליטה בביטקוין

שליטה בביטקוין הוא הספר הראשון שיצא בשנת 2014, ואינטרנט הכסף הוא ספר נוסף שפורסם בשנת 2016. אתה יכול לצפות ללמוד הרבה משני הספרים האלה.

שליטה בביטקוין היא העבודה והמיומנויות המושלמים המועלים על הנייר עבורכם. זהו ספר מוערך בשבילך שרוצה להתחיל ללמוד על ביטקוין וטכנולוגיית בלוקצ’יין. אנדראס כתב את הספר כדי שילמד. אנוכי מאוד ממנו אפשר לומר. אבל בסופו של דבר, זו ברכה בתחפושת. כעת אתה יכול ללמוד מהמעשה האנוכי שלו.

אחת הדרכים ללמוד משהו היא ללמד אותו – אנדראס אנטונופולוס

Mastering Bitcoin הוא מדריך לקודדים. אך בהיותו מיומן בסירוס ז’רגון, מתאר אנדראס את הבלוקצ’יין בשפה פשוטה. אז אתה יכול לקרוא בלי קשר לרקע שלך.

הספר מתחיל ביסודות הביטקוין. וזה בונה אותך למורכב ביותר. ‘מה זה ביטקוין’ ו’היסטוריה שלו ‘מכוסים לעומק בסיפורי הצלחה נלווים. באותו ספר, אתה יכול לצפות ללמוד פרטים מורכבים על תכנון ופעולות הבלוקצ’יין.

מה זה ביטקוין: האינטרנט של הכסף

האינטרנט של הכסף הוא ספר נוסף מאנדריאס שמשתף אותך, מדוע ביטקוין. זהו ספר המפרט את השיחות שנשא אנדראס עבורך. אתה לא רוצה לפספס את הסמכות מתוכן עמוק.

בספר זה, אנדראס מתבונן במבט האפשרויות של ביטקוין. הוא נועז בהצהרותיו ובניבואיו. והוא ממשיך לטעון את הביטקוין כחידוש החשוב ביותר בשני העשורים האחרונים. הוא ממשיך ואומר כי הביטקוין הוא טכנולוגיית קוד פתוח, רשת ומטבע.

בספר זה הוא נוקב בבנקים. הוא מציין את חשיבות הבנקאות. עם זאת, ממשיך לומר שהשילוב בין הממשלה לכסף מזיק. שיתוף הפעולה נובע ממוסדות מושחתים שגובים עמלות גבוהות מביטקוין.

היזהר שלספר יש כרך שני. לכן, לא תחמיץ אף אחד מאירועי הדיבור של אנדראס.

הקהילה משתחררת מעל 100 BTC

בדיוק כמוך וכמוני, לאנדראס יכולים להיות אתגרים. אך אתגרים אלה מתגברים על ידי תמיכתם של אחרים. אתה יכול בקלות לחשוב שאנדראס היה ומיליארדר – בהתחשב בעמדתו. עם זאת, זה קרה רק לאחרונה כאשר רוג’ר ור תקף את אפשרויות ההשקעה של אנדראס.

רוג’ר ור הטיל ספק במעמד המיליונר של אנדראס. רוג’ר אמר שאם אנדראס היה משקיע 300 דולר בביטקוין בשנת 2012, הוא יהיה מיליונר. אנדראס הגיב באומרו שהוא עובד עבורו והוא רק יצא מהחובות. הוא הצליח לעמוד בחשבונותיו מתומכים רשומים במחיר של 5 דולר לחודש.

בנוסף, אנדראס אמר שהוא השקיע בביטקוין אך מכר אחרי התחייבויות משפחתיות כמו שכר דירה. עכשיו זה הציב אותו כאיש משפחה. לא תצלוב אדם שהעמיד את משפחתו במקום הראשון.

כל התקרית המקוונת הזו משכה תומכים רבים לתרום. בן לילה הפך אנדראס למיליונר על ידי רחמי חסידיו.

נתרמו לו מעל 100 ביטקוין. אני מהמר שזו התרומה הגדולה ביותר הידועה בעולם לאדם. יותר מכך, למי שהוא תומך קריפטו מוביל.

הוא העריך את התרומות בפוסט בבלוג שהסביר את המצב בו הוא נמצא.

קהילת הצפנה פעלה לתמיכה באחת משלהם.

ראיית הנולד של מטבעות קריפטוגרפיים

כדי שקוראים לך שאפתנות, אז תצטרך לכוון לעתיד. אנדראס עשה זאת. הוא מכין אותך לדעת מה יהיה בעתיד.

אנדראס כותב ספר. הספר מוכיח את מחויבותו של אנדראס לקריפטו ולצמיחתו. מפלצת נוספת שעלתה היא את’ריום. אתה תחשוב שאנדראס מביא את כל הטיה לביטקוין. עם זאת, אנדראס מכסה את אתריום במאסטרינג אתריום. הספר צפוי השנה.

ב- Mastering Ethereum, תוכלו לצפות לדרכי הפעולה של Ethereum וכיצד לכתוב חוזים חכמים ו- dApps..

אנדראס לאחרונה רֵאָיוֹן, מסביר את ציפיותיו לפיתוח קריפטוגרפי ופיתוח ביטקוין. יתר על כן, הוא מתאר ארבעה דברים מרכזיים שניתן לצפות להם: חילופי יותר, פיתוח ארנקי המשך, מערכות חינוך והנפקת כספומטים..

בורסות נוספות יבטיחו ששירותי הקריפטו יהיו גלובליים. בנוסף, מרבית ההחלפות קשורות להקשר המקומי. ההתקשרות מעכבת את היכולת לקיים זרם כספים בשוק הקריפטו. אנדראס ממליץ על ארבע חילופים למדינה.

פיתוח ארנקים יבטיח אבטחה של קריפטו. אנדראס, מסביר ארנקים קלים לשימוש ואינטואיטיביים הם תכונות שתחפשו עליהם. לא לשכוח, היישום של חידושים חדשניים.

כספומטים ידחקו לבצע עסקאות מיידיות. בקריפטו, שלא כמו כספומטים בבנקים, החיובים הנדרשים יהיו זולים יותר. אתה רוצה אפשרויות זולות יותר להפעלת הכספים שלך.

לבסוף, יש לך רעיון מיהו אנדראס אנטונופולוס. ומה הוא יכול לעשות בשבילך.

הפניות:

http://fortune.com/2017/12/08/bitcoin-prices-anton-antonopoulos-rich/

https://cointelegraph.com/news/andreas-antonopoulos-icos-are-total-shit-right-now-revolutionary-in-15-years

http://money.cnn.com/2014/02/19/technology/security/bitcoin-black-market/index.html

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map