מיהו דניאל לרימר? רובה הציד EOS

מיהו דן לרימר בעידן הבלוקצ’יין הזה? אפילו עם העלייה המטאורית של אסימונים חדשים ו- ICO בכל יום הוא מאסטרו.

לכל ענף יש אדונים. כך, גם תעשיית הבלוקצ’יין. דבר אחד שעשוי להתעלם ממנו הוא שהמאסטרים משפיעים רבות בכל מקום בו הם מגיעים עם שום מידע. אז, כדי לדעת הכל על האפקט של דן, הישאר בסביבה.

שמעת על ‘הרוצח אתריום’? הו! רוצח את’ריום הוא EOS. ואתה יודע מי יצר את זה? דניאל לרימר. דניאל הוא בכיר בענף הבלוקצ’יין ועבר דרך פרויקטים שיצר.

דן לרימר הוא מפתח והשתתף בפרויקטים קודמים. הפרויקטים הקודמים שהוא שירת עדיין בעיצומם. כרגע הוא נמצא בפרויקט המגמה האחרון – EOS. מסיבה זו, השפעתו ועוצמתו בתעשיית הבלוקצ’יין הם ללא תחרות.

תרומתו בפסוק הקריפטו גרפה לו תשואות מאסיביות מלבד ההשפעה.

עכשיו, תן לי לתת לך שהוא דן לרימר בעולם הבלוקצ’יין. מה הוא השיג ואיך הוא הצליח להשיג.

מיהו דן לארימר

מיהו דניאל לרימר: ביו

נתקלת במקרה ב- EOS, Bitshares ברשת. ואז חלק מהתכנים שקראת כנראה הגיעו מסטמיט. אבל האם אתה מכיר את מי שראה אותם מההתחלה לגבהים שהשיגו? פרויקטים אלה נוצרו על ידי דן לרימר. וכמו שאמרתי, ככל הנראה השתמשת במוצרים שלו.

לכל אסימון ופרויקט ששמעתם עליו בעליו. יש חשיבות רבה לתפקיד שמילא דן.

דן הוא מתכנת תוכנה. הוא נוסד BitShares בשנת 2014, Steemit בשנת 2016 ו- EOS token והבלוקצ’יין שלה. בנוסף, EOS בבעלות block.one בה דן משמש CTO. דן הוא גם מנכ”ל חברת Cryptonomex, Inc, שהקימו עם האב. עכשיו זה מראה עד כמה דן לרימר עצום ופעיל בתעשיית הבלוקצ’יין.

מלבד היותו מפתח, דן הוא גם תורם בכנסים של בלוקצ’יין. הוא הציע ידע לאחרים. אני יכול לקרוא לזה סוג טוב מאוד של אחריות חברתית.

דן פועל על פי פילוסופיה מתקדמת ולא שמרנית. הפרויקטים שלו מבוססים על מנטרה זו. פילוסופיה זו ממשיכה להסית את חוסר אהבתו לשלטון כיחידה ריכוזית.


בפרופיל הגבוה שלו חייבים להתקיים טענות והסכמים הנובעים מחייו כשהוא גדל. הבה נבחן כעת את הנוער והרקע של דן. זה בוודאי תרם למה שהוא היום.

רקע נוער לרימר

דן הוא אמריקאי. הוא נולד בקולורדו. אך הוא זכה לגדול בשתי מדינות: וירג’יניה ופלורידה.

כילד גדל, דן נחשף למחשבים בגיל כה רך. הוא עוד היה משתעשע במחשבים. עם סקרנות מגיע חופש החקר. ועם החופש באה יצירת הדברים. כך עבר דן להכיר את דרכו עם מחשבים.

בווירג’יניה הוא למד במכון הפוליטכני של וירג’יניה ובאוניברסיטת המדינה. ומאוחר יותר בשנת 2003 סיים תואר ראשון במדעי המחשב. באותה רוחב הוא למד על כלכלה. וכלכלה הביאה אותו להתנדבות ועוררה את הסינרגיה בשליטה נגד מדינות.

גם עם הידיעה על מחשבים, מיומנות אחרת דרושה כדי להפוך למהנדס תוכנה – תכנות. אז מאיפה דן קיבל את כישורי הקידוד שלו? כמה בר מזל שיש מתכנת מנטור לאבא. את כישורי התכנות של דן למדו סטן לרימר, אביו בבית הספר היסודי.

מיומנות נוספת עבורך להיות משהו בכל עולם תאגידי היא יזמות. דן הפך מימי נעוריו ליזם סדרתי. והלך הרוח היזמי הזה הקים אותו לעשות דברים גדולים עכשיו.

אז אחרי הלימודים הוא יצר משהו עם חברים. הוא שותף עם חברים והקים חברת מציאות מדומה. אמנם הרוויחו כסף מדי שנה, אך הם סגרו את החברה לאחר חמש שנים. ואז הם המשיכו לעשות דברים אחרים.

גילוי הבלוקצ’יין הראשון של דן

היותו של דן מתכנת תוכנה פעיל גרם לו להיות נוטה לדעת בלוקצ’יין וקריפטו בקלות.

החיפוש של דן אחר מה לעשות הביא אותו לממש את שליטת המדינה בענייני כסף. זכור שדן למד על כלכלה. פרק זה בחייו התגלה כשימושי בזיהוי השליטה במדינה בענייני כסף.

כסף היה ועודנו הסיבה לכוח השלטוני העצום. מכיוון שהשימוש בכסף הוא מרצון, הרעיון הראשוני היה לאמץ את השימוש בכסף או בזהב. עם זאת, הממשלה לא קיבלה זאת.

האופי המנוגד של הממשלה כנגד צורות מטבע אחרות הניע את דן לחפש מטבעות אחרים. מקודם על ידי אישיותו האנטי-מדינתית הוא חקר מטבעות אחרים כנגד כספי פיאט בשליטת המדינה ורכוש.

התוצאה הייתה מעידה על הביטקוין בשנת 2009. גילוי הביטקוין היה כתוצאה מחיפוש מקוון של ‘מטבע מבוזר’. התוצאה הייתה סאטושי נקאמוטו, שם בדוי למפתח הביטקוין.

נטען כי דן זמן קצר לאחר שתוצאת החיפוש המקוון החלה לתקשר עם סאטושי. השיחה בין השניים עוררה את דן בהשראה ללמוד עוד על בלוקצ’יין.

במקביל למחקר על בלוקצ’יין, הוא ניסה ליצור מטבע דיגיטלי. עם גילוי הביטקוין כארסנל שלו, הפך דן ליזם מיידי של ביטקוין. והמפגש הזה חיבב אותו על פסוק הקריפטו.

קריירת הבלוקצ’יין של דן

החיפוש אחר האמת על הכל – דן לרימר

הציטוט הוא עמוד התווך בקריירה של דן. בקמפיינים לנשיאות רון פול נמרץ דן להיות סקרן לגבי איך העולם עובד. באותו הערה, דן הפך לליברטריאן בעל תשוקה ליידע את המיזוג הייחודי שלו בין חדשנות, פוליטיקה, כלכלה וטובת הכלל..

כל החידושים שלו מכוונים להגבלת השליטה הממשלתית. אמנם, הוא משתף בכך שהוא מאמין בעמותות התנדבותיות. הרעיון הוא לעבור מחברת חוזים בה אתה נאלץ לעשות דברים. בעיניו, חוזים נאלצים על ידי הממשלה. וזה מעלה את העלויות והסבל בעסקאות.

אז, דן רוצה שעסקים יעסקו במוניטין ולא בכפייה. מחשבה זו מבססת את טיעונה על שלטון הזהב.

עשה לאחרים כמו שאתה רוצה שיעשו לך – כלל הזהב

עיקרון נוסף שמנחה את דרכו בהגבלת השליטה הממשלתית. אתה עשוי לחשוב שדן הוא כלכלן. אבל זה לא המקרה שכן הדרך שלו הייתה ללמוד כיצד העולם עובד. ובכך הוא יודע כעת על כלכלה. לפיכך, זיהוי 3 מרכיבי מפתח של ביקוש.

חיים, חירות ורכוש הם מרכיבי הדרישה המרכזיים שמנחים את הפרויקטים שלו במאמץ לשפר את רמת החיים.

בואו נסתכל על חלק אחר בחיי דן שהודיע ​​על בחירותיו והחלטותיו. ואלה חיי משפחה.

חיי משפחה ועניינים של דן

לפני שתראה את ההשפעה והמאמצים הישירים של דן בתחום הבלוקצ’יין, המשפחה הייתה חשובה לו. לפחות זה מה שאנחנו יודעים אחרי הניסיון הגרוע שלו עם גירושין. וזה קבע איך דן מנמק.

בערך באותה תקופה, הוא התחבר לראשונה לביטקוין, דן עסק בקטטה נישואית. איזה אירוע כואב בעיניו? הוא עבר גירושין בגלל מחשבותיו על איך העולם עובד. עניין מיוחד היה דחייתו את האמונות הנוצריות הישנות. התוצאה הייתה סכסוך.

אף שהגירושין הטרידו אותו, הוא בחר בשיעורים שימושיים. באופן מפתיע, השיטה שלו לפתור סכסוכים מרצון לחלוקת רכוש וליישב משמורת ותמיכה בילדים הייתה לשווא.

אף שהשיג את מבוקשו במידה מסוימת, הבין שהממשלה מחזיקה ברכוש שלנו אפילו בילדים. שהורים שאין להם שום אמירה במשמורת על ילדיהם עוררו את חמתם. בהסדר דן היה משלם מזונות ענקיים לבני זוג וילדים והאישה תחיה בתוך 30 דקות.

ההסדר לא מצא חן בעיני גרושתו. אז היא ערערה על התוצאה בבתי המשפט. כמה צבוע מבחינתה לעשות את זה? עם זאת היא מעריכה אמונות נוצריות – אמונות שאלה של דן. מתוצאת בית המשפט, דן הבין עד כמה התהליך מוטה כיוון שהיה עליו למלא אחר הוראות בית המשפט.

כעונש בדמיונו של דן, שכרו נקבע מראש על ידי בית המשפט שלא התחשב ברצונו להחליף קריירה. הוא נאלץ להתגורר עם הוריו בגלל שהאישה לשעבר השתלטה על מחצית משכרו. זה היה משפיל עבור דן. אם כי, פושט רגל והתנתק מהוצאות משפט המשתרעות על פני שנתיים דן לא התייאש ממסעו אחר טובת הכלל.

הוא עדיין המשיך הלאה עם תחומי העניין שלו. וזה מה שאנחנו רואים היום בתור BitShares ו- EOS.

דן בלוקצ’יין אנרגיה ופרויקטים

האירועים בגילו הצעיר הכניסו אותו לכושר. כתוצאה מכך, טבעו הפורה ביסס אותו כיוצר.

הניסיון שדן מקור בתפקידים שהוא מילא במגזרים שונים. דן שימש כמתמחה בפיתוח תוכנה עבור SAIC. ואז המשיך להיות עוזר מחקר ב- Virginia Tech. לאחר הלימודים הוא הפך למנכ”ל ב- Open Tech והפגין כישורים ניהוליים.

כישורי התוכנה של דן שופרו כאשר הוטל עליו בתפקיד כמהנדס תוכנה ב- Raytheon, TORC Robotics, Park Intuit ו- Phoenix Integration..

המיזוג של כישורי יזמות ותכנות מוצג בהתחלה ובצמיחה של Bitshares, סטמיט, ו- EOS. הוא גם הצליח להיות אם לא מנכ”ל אז הטכנולוג הראשי של חידושים Invictus, Cryptonomex ו- BlockOne. אלה חברות שהוא הקים.

BitShares

לאחר גירושיו, התחדש דן במחויבות לבלוקצ’יין. באותה תקופה של מדיטציה מגירושין, הביטקוין התמודד עם סגירת הממשלה או חילופי הדברים וחשבונות הבנק שלהם. המחשבה על מות הטכנולוגיה הזו גרמה לדן להיות מעורער וגרם לו ליצור אלטרנטיבה לחילופי דברים.

אז הוא העלה את מסגרת הגרפן. המסגרת היא הבסיס של Bitshares. המסגרת שימשה אז ליצירת פרויקטים אחרים שלו.

BitShares, בורסה מבוזרת היא פלטפורמת הבלוקצ’יין הראשונה שלו שנבנתה בשנת 2014. הוא המשיך להמציא את הוכחת ההימצאות המואצלת. מערכת זו סיפקה אז את הבלוקצ’יין המהיר והמבוזר ביותר של חסימות של 10 שניות.

במסגרת פרויקט זה, דן ראה צמיחה מהגרסה הראשונה של BitShares לזו הנוכחית. שיפורים מיוחדים היו בהרחבה ובביצועים. יש לציין כי התוכנה שלהם התהדרה ב 100,000 עסקאות בשנייה.

בשנת 2015, Cryptonomex הוקם על ידי מפתחי Bitshares. בנוסף, מאוחר יותר השנה החברה קיבלה רישיון ל- Graphene ושדרגה את BitShares blockchain לגרסה 2.0.

עם זאת, עם הרבה פוטנציאל מחיר BitShares `לא שיקף כדי לתמוך במפתחים שלה. לכן, המשקיעים העדיפו ייצוב של העסק על פני לקיחת עובדים חדשים.

כשאתה קורא את היצירה הזו, BitShares מקיימת את עצמה ומי שרוצה להיות מפתח נבחר על ידי בעלי המניות. ברגע זה, ביטשארס היא בין הבורסות המובילות.

סטיעם וסטמיט

מגזר נוסף שדן לרימר ניצל הוא המדיה החברתית. בשנת 2016 חברו דן וחברו נד סקוט ליצור סטעם ו סטמיט על מושגים של סיוע הדדי לחברה. שוב, גרפן היה הבסיס לפרויקט זה.

הם הסכימו שדן יהיה ה- CTO בעוד נד הפך למנכ”ל. הם בנו בלוקצ’יין ואתר עבודה תוך מספר חודשים. למעשה, אסימון הסטים נכרה באמצעות מערכת ההוכחה לעבודה.

זה לא משך אנשים בהתחלה. לכן, סטמיט כרה 80% מסטעם. בהתמודדות עם אתגר של עלויות עסקאות יקרות, Steemit העניקה למשתמש חדש 5 $ ב- Steem עבור קריאה, הצבעה ופרסום.

כעת, עם כניסתן של עסקאות מוגבלות בשיעור, עסקאות סטים אינן עולות שום עמלה. השיפור מגביל את רוחב הפס במקום לבקש תשלום.

סטימיט ספג ביקורת על היותו לא בר קיימא. הנחת היסוד מבססת את טיעונה על כך שסטימיט יש פחות מ -50% מסטעם בתוך 6 חודשים עקב אינפלציה. אבל סטמיט שמר על נתח מיעוט, מה שמאפשר לה לשלם למפתחים שלה.

בתוך רצונו של דן לבנות בלוקצ’יין דיגיטלי למטרות כלליות מחוץ לסטמיט גרם לו להפסיק יחד עם חברו נד. זה היה ידידותי, אך השקטת שמועות כוזבות דן וסטמיט נמסרו הצהרה משותפת.

כעת, סטמיט יציב ומתגאה במשיכה רחבה למספר משתמשים חדשים גם לאחר שעזב.

רצונו לקיים בלוקצ’יין התומך בעיבודים מקבילים ושירותי תשלום ללא תשלום. לפיכך, הסיבה לעזיבתו.

EOS

דן שוב התערב בבלוקצ’יין בשנת 2017. איתו כ- CTO של Block.one, דן בנה בלוקצ’יין EOS. זהו בלוקצ’יין שפותח כדי לתמוך בחוזים דיגיטליים בקנה מידה מסחרי.

EOS היא מתחרה גדול ב- Ethereum שהוא גם מבשר החוזים החכמים.

פלטפורמת EOS תומכת בעיבוד מקביל לשיפור מדרגיות אופקית ולהבטיח דמי עסקה עבור DAOs ו- dApps. האם זו הסיבה שהוא עזב את סטמיט? אני חושב שכן כי זו מחשבה שהייתה לו עד לאחרונה כאשר EOS התחיל.

מאפיין יוצא מן הכלל של פרוטוקול EOS משתמש בשפות תכנות שונות עבור dApps ובאפליקציות מהירות פי 16 מאלו המשתמשות ב- Ethereum’s Solidivity.

מחשבות אחרונות מדניאל לרימר

אנשים הטילו ספק במסירותו לאחר שעזב את הפרויקטים הקודמים שלו. אך נכון לעכשיו, דן ריכז את מאמציו לפתח פלטפורמת EOS ולבנות עליה את כל הפרויקטים העתידיים שלו. עם זאת, כושר ההמצאה שלו גרם לו לפעמים להיות יהיר ומובן לא נכון.

אבל גם ביהירותו, הוא יכול לגעת בך על ידי קריאתו המומלצת. בין הספרים הרבים שהוא הצליח לקרוא, הוא משתף אתכם ב -13 מקריאותיו הטובות ביותר.

בסך הכל אתה יודע עכשיו מי הוא דניאל לרימר. למה הוא מסוגל. ועכשיו אתה יכול לכתוב ולהרוויח קריפטו ב- Steemit.

אֶמְצָעִי

https://hackernoon.com/dan-larimer-visionary-programmer-of-bitshares-steem-and-eos-7e6d94b241d7

https://www.forbes.com/sites/jeffkauflin/2018/02/07/fintech-crypto-billionaires-dan-larimer/

https://bytemaster.github.io/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map