NEO לעומת את’ריום: מהי השקעה טובה יותר?

עכשיו זה כמעט אמצע 2018 ויכול להיות שהגיע הזמן להשקיע בקריפטו. כולנו יודעים על Ethereum הקריפטו עם הון השוק השני בגובהו שהביא אלינו חוזים חכמים. ובכן, NEO זהה בעצם. אנשים אפילו קוראים לזה “האת’ריום הסיני” או “אתר המזרח”.

אז האם זה אותו טכנולוגיה? לא, ב- POV פילוסופי וטכני יש להם הבדלים רבים. אז, בואו נבדוק את שני אלה ונחליט איזה מטבע מראה פוטנציאל רב יותר. מיהו המתמודד הטוב יותר? זה NEO מול את’ריום. תנו לקרב להתחיל!

NEO מול את’ריום: קרב הניסיון והנוער

לאת’ריום יש את הפריבילגיה להיות המוביל הראשון כלומר יש לו יותר הכרה מאשר הגרסה הסינית שזה עתה נולדה.

אבל NEO הוא חכם יותר, צעיר ומהיר יותר. יש להם שמות גדולים המגבים אותם. ממשלת סין מגבה את זה וגם על ידי המדינה והבנקים הלאומיים. אפילו ענקיות הטכנולוגיה כמו עליבאבא ומיקרוסופט עומדות מאחורי העלייה המטאורית של האלטקוין הזה בסוף 2017.

מבחינה פילוסופית, לשניהם אותו סוג של הדמיה של השוק. שניהם של Ethereum ו- NEO הם קהילת בלוקצ’יין ללא כוונת רווח המתמקדת בחוזים חכמים או כלכלה חכמה.

לארנק Ethereum יש את המטבע בשם Ether ואילו ל- NEO יש NEO ו- Gas. כאמור, את’ריום ישן יותר ולכן מכיל את התואר השני בעולם הקריפטו עם שווי שוק של 57 מיליארד דולר..

NEO צעירה בהרבה המאמינה באותה אידאולוגיה אך נמצאת בדרגה ה- 11 עם שווי שוק של 3.4 מיליארד דולר. עם זאת, מטבע הקריפטוגרפיה של NEO מראה פוטנציאל גדול מכיוון שמחיר הקריפטוגרף של NEO קפץ ל -52 דולר.

ל- NEO יש את הטכנולוגיה!

Ethereum רק רוצה להיות צעיר יותר. אבל הם מושרשים עמוק בשוק ואינם יכולים לשנות את הטכנולוגיה כעת. לדוגמא, NEO יכולה להתמודד עם 10,000 עסקאות בשנייה ואילו את’ריום יכול להתמודד עם 15 בלבד.

NEO משתמשת באלגוריתם קונצנזוס מתקדם יותר לאימות הנקרא dBFT בעוד Ethereum עדיין תקוע באלגוריתם Proof-of-Stake הישן. הוכחה של הימור (POS) נחשבת לצריכת חשמל וכבדה יותר.


NEO תומכים ב- C # וב- Java נפוצים יותר. הם אפילו מתכוונים להוסיף את Python and Go כשפה נוספת. אז, יותר ויותר מתכנתים יכולים לקחת חלק בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

לעומת זאת, Ethereum משתמש בשפת תכנות מעט לא שגרתית בשם Solidity. לא תוכלו למצוא מספר מתאים של קודנים שיודעים את השפה. זה עוד מינוס עבור האח הבכור.

ל- NEO יש גם טכנולוגיה טובה יותר לטיפול בפריצות והתקפות סייבר מאשר את’ריום. אֵיך? יש להם את המנגנון האנטי קוונטי של NeoQS כדי להתמודד עם התקפות אלה טוב יותר. מכיוון שלאת’ריום אין סוג כזה של מדידת הגנה, הם רגליים מעט אחורה.

אבל יש הבדל עצום בין האופי של שתי מערכות אקולוגיות אלה. אתריום ניתן לכרייה בעוד ש- NEO לא. יתר על כן, NEO אינה מתירה שברים, יש להם רק את המספרים השלמים. בעוד שאתרום ניתן לקנות או למכור בשברים.

בקרב זה ב- NEO מול את’ריום, ל- NEO יש יתרון ברור.

למי יש גיבוי ותמיכה טובים יותר?

NEO הוא מטבע קריפטוגרפי ידידותי לבנק אשר בעצם מנוגד לרעיון הכללי של ביזור. לקריפטו מעורבות ברורה של ממשלת סין. כפי שראינו בעבר, סין היא שוק עצום והן מסוגלות לנצח חברות מערביות מבחינת משתמשים. ראינו זאת עבור עליבאבא, שוב היינו עדים לכך עבור WeChat. הם יכולים לתת אתגר רציני לשוק הטכנולוגיה המערבי.

את’ריום הוא כמעט ההפך מ- NEO. הם נגד ריכוז ומעורבות הממשלה. לכן, יש להם מספר עצום של אוהדים כלליים לעמוד במטרה האמיתית של מטבע החוץ.

בדוק את ההשוואות האחרות שלנו:

  • ביטקוין מול את’ריום? מה ההבדל?

  • Ethereum לעומת Litecoin: מדוע LTC מיועד לעסקאות ו- ETH לחוזים חכמים?

  • EOS מול אתריום: רוצח אתריום פוטנציאלי!

  • Ardor לעומת Ethereum: מהם היתרונות והחסרונות?

  • אתריום לעומת אדווה: השוואה מעמיקה

מחשבות אחרונות

נכון לעכשיו, בקרב NEO זה מול את’ריום, אתה עדיין צריך להיצמד לאת’רום מכיוון שהוא מהימן יותר ובזרם המרכזי די הרבה זמן ולאט לאט להתחיל לצמצם את הפער עם ביטקוין, הסב. אתה צריך לעקוב אחר חדשות Ethereum.

אבל אז שוב, כדאי לפקוח עין על החדשות על מטבעות קריפטוגרפיים של NEO ולהתעדכן בחיזוי ומחיר של מטבעות קריפטו. מי יהפוך לביטקוין החדש? NEO עם הכלכלה החכמה שלה או האת’ריום עם החזון החלוצי. הבחירה תלויה בך ורק אתה!

נהנית מהמאמר הזה? בדוק את Stellar vs Ripple, ואת’ריום לעומת Ripple.

חדש בעולם הזה? התבונן במדריך למתחילים האולטימטיבי כיצד להשקיע בקריפטו.

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. תביעות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלו. עשה את המחקר שלך וודא שאתה קורא את כתב ויתור מלא שלנו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map