Ardor לעומת Ethereum: מהם היתרונות והחסרונות?

עולם המטבעות הקריפטוגרפיים מוצף יותר ויותר בשורה של רעיונות וחידושים חדשים כאשר מטבעות מנסים לאשר את היתרון התחרותי והייחודיות שלהם. נראה ש- Ardor לעומת Ethereum (ETC) הוא ההתעסקות האחרונה, שמתגבשת, כאקדח מטבעות קריפטוגרפיים לתשומת לבם של אנשים.

אז איך שני אלה הוגנים זה נגד זה

Ardor לעומת Ethereum: מטרה

ארדור מלהק את עצמו כ- פלטפורמת blockchain-as-a-service המאפשר לאנשים להשתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין עם רשתות ילדים. הבלוקצ’יין כשירות מציע רשת עיקרית המטפלת באבטחת בלוקצ’יין וכן ביזור בתוספת רשתות ילדים הניתנות להתאמה אישית המטפלת בעסקאות אחרות.

ארדור בלוקצ'יין

קרדיט תמונה: ארדור

המפתחים שעומדים מאחורי ארדור הם אותם עובדים שעבדו עליהם NXT, פרויקט בלוקצ’יין נוסף המבקש לדמוקרטיזציה של הגישה לטכנולוגיית הבלוקצ’יין. המטרה העיקרית של Ardor היא לפתור סוגיות קריטיות של נפיחות בבלוקצ’יין כמו גם מדרגיות והתאמה אישית.

לעומת זאת, Ethereum היא תוכנה פתוחה המבוססת על טכנולוגיית בלוקצ’יין. רשת הבלוקצ’יין המבוזרת מספקת פלטפורמה לפיה מפתחים מסוגלים לבנות ולפרוס יישומים מבוזרים.

Ethereum בנוי באופן המאפשר למפתחים להגיע לחוזים חכמים, שהם סקריפטים שמבצעים משימות באופן אוטומטי בהתקיים תנאים מסוימים..

ארדור נגד את’ריום: המקצוענים

יתרונות ארדור

קרדיט תמונה: ארדור

ארדור בהיותה אבולוציה של NXT, שהייתה הבלוקצ’יין הראשונה שנבנתה אי פעם מאפס, מגיעה עם הרבה שיפורים שהתאפשרו על ידי שינוי הבלוקצ’יין הבסיסי. בתור התחלה, זה משחרר את עצמו ממידע רב ל לשפר את היעילות ומהירות באמצעות יצירת מספר שרשראות.

רשת ההורים של ארדור שומרת רק מידע חיוני עם מידע אחר על עסקאות שעובר לרשתות ילדים. כך שבלוקצ’יין של ארדור פחות מסורבל ויעיל יותר לעסקאות.


לעומת זאת, את’ריום בדיוק כמו חנות הביטקוין ומעבד עסקה בבלוקצ’יין יחיד. מסיבה זו, כרגע יש לו קיבולת של 121 ג’יגה בלוקצ’יין, כלומר אימות חייב להתקיים בכל הצמתים החדשים. זה מסביר את בעיות המדרגיות שלו.

האבטחה עם בלוקצ’יין של ארדור נמצאת גם ברמה אחרת בזכות רשתות ההורה-ילד המפרידות עסקאות ונתונים זו מזו.

ארדור מכונה ‘הוורדפרס של הבלוקצ’יין’ מכיוון שהיא מציעה ממשק ללא רחוב שאנשים יכולים להשתמש בו ללא צורך בקידוד. לעומת זאת, Ethereum נבנה כדי להציג התאמה אישית גבוהה, אידיאלי עבור מפתחים בעלי כישורי קידוד מלוטשים..

Ardor לעומת Ethereum: החסרונות

ETH

אשראי תמונה: את’ריום

ארדור עדיין בשלבי התפתחות ראשונים. היא אמנם הראתה סיכויים להיות בעלי ערך טוב למשתמשים, למפתחים ולחברות, אך הדרך עוד ארוכה. ייקח לא מעט זמן עד שזה יהפוך לשם מיינסטרים במרחב הקריפטו.

לעומת זאת, Ethereum מציע עובדות טכנולוגיות חיוניות. בתור התחלה, הפלטפורמה פועלת על חוזים חכמים שהופכים פופולריים, מה שהופך את הרשת כולה לבריאה ומבוססת טכנולוגית.

ארדור לא יכולה להתאים לפופולריות שצברה את’ריום במהלך התקופה הקצרה מכיוון שהיא משמשת כפלטפורמת תרומות להצעות מטבע ראשוניות. הפלטפורמה סייעה לפרויקטים רבים להשיג חשיפה מקסימאלית באמצעות מאמצים תמריצים כלכלית.

בדוק את ההשוואות האחרות שלנו:

  • ביטקוין מול את’ריום? מה ההבדל?

  • Ethereum לעומת Litecoin: מדוע LTC מיועד לעסקאות ו- ETH לחוזים חכמים?

  • EOS מול אתריום: רוצח אתריום פוטנציאלי!

  • NEO מול את’ריום: מה טוב יותר?

  • אתריום לעומת אדווה: השוואה מעמיקה

שורה תחתונה

נראה כי ארדור תופס תאוצה במרחב הקריפטו בזכות הדרכים החדשניות החדשות שלו לבניית תשתיות ואבטחה של בלוקצ’יין. עם זאת, זה יכול להיות רק עניין של זמן עד שהעסקים יישמו אותו מכיוון שהוא לא דורש רמות גבוהות של מומחיות או תחזוקה שוטפת.

Ethereum, לעומת זאת, נותרה פרויקט בלוקצ’יין מועדף על מפתחים בהתחשב במשאבים הייחודיים לפיתוח חוזים חכמים ויישומים מבוזרים. בעוד שנראה שלאת’רום יש יתרון על ארדור, נותר לראות אם הוא יחזיק ביתרון.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map