מדריך למתחילים: מה זה את’ר?

בטח שמעתם על את’ריום, אבל האם תהיתם פעם מה זה את’ר?

במאמר של היום, נעבור על הנושא ונבין את חשיבותו בבלוקצ’יין את’ריום.

אבל לפני שנתחיל, עלינו להבין מהו את’ריום? Ethereum הוא שילוב של חנות אפליקציות מבוזרת שמפעילה Dapps וגם כאינטרנט מבוזר. זו פלטפורמה שמארחת Dapps. זה מוביל אותנו לשאלה השנייה שלנו, מה זה אתר? ואיך זה קשור לאת’ריום? בוא נחקור.

מה זה אתר? מטבע מטבע Ethereum

ניתן להגדיר את אתר כדלק המניע את פלטפורמת את’ריום. כדי להניע את אתריום, אנו זקוקים למטבע דיגיטלי שישמש. לדוגמא, אם מכונה מבצעת פעולה ברשת, היא תדרוש משאבים לשם כך. במקרה זה משתמשים באתר. זה משמש גם תמריץ לגופים אחרים הקשורים לפלטפורמה לפיתוח יישומים (DApps). מפתחים, למשל, יכולים לקבל פיצוי על כתיבת יישומים שימושיים. בצורה הפשוטה ביותר, אנו יכולים להגדיר את אתר כשמן דיגיטלי לתדירות העסקאות ברשת. זה יכול להיות כל פעולה, ליצור, למחוק או לשנות.

מקורו של אתר

כדי להבין טוב יותר את האתר, עלינו לבחון את מקורו. אתר מופץ לראשונה במהלך המכירה המקדימה הראשונה שלו.

כמעט 60 מטר אתר נמכר לתורמים במכירה המקדימה. לא רק זאת, 12 מיליון אתר (12% מהאתר שנוצר) ניתן יסודות אתריום. כל האתר הזה ניתן לקבוצת המפתחים והחוקרים כדי שיוכלו לשפר את הטכנולוגיה הבסיסית של פלטפורמת את’ריום.

אתר נוצר גם כאשר מכרים בלוק חדש. כורה מקבל את האתר.

אחרון, אך לא פחות חשוב, אתר כלשהו (2-3) נוצר כפרס של דוד / דודה. הוא נוצר רק כאשר בלוק אחר פותר את הבעיה גם מבלי שייכלל בפתרון הכורה

אז האם זה אומר שיש אספקת אתרים אינסופית?

ברור שלא. רוב המטבע הדיגיטלי תמיד מוגבל. זה נעשה כדי למנוע הצפה בשוק. זה גם עוזר לשלוט במחיר האתר בשוק. כשהוא שוחרר לראשונה, הוחלט כי תהיה כמות מוגבלת של אתר. עם זאת, לאיש אין מושג על מספר האתר הנמצא במחזור.

באופן כללי, כל מספר מטבעות קריפטו יורד לאחר שנים מסוימות. המקרה עם אתר זהה. ככל שהשנים חולפות, יש פחות אתר לכרות או לתגמל.


אבל, הקצב שבו האתר מתרוקן לא ישתנה. Ethereum עובר כעת מ Proof of Work (PoW) ל- Proof of Stake (PoS). כל אלה נעשים כדי לחסוך באנרגיה ולהפוך את פלטפורמת את’ריום ליעילה יותר וידידותית לטבע.

שימוש באת’ר

הגופים הבאים משתמשים גם באתר.

  1. מפתחים לפיתוח אפליקציות בבלוקצ’יין.
  2. כל משתמש שמתקשר עם חוזים חכמים.

אתר כרייה

אתר כרייה קל. כל מה שאתה צריך זה כוח חישובי לפתרון בעיות בפלטפורמת את’ריום. אם אתה מכרה בלוק, אתה תגמול עם אתר. סכום התגמול תלוי במספר גורמים כולל כמות העבודה שביצעת. אתר כרייה קל יחסית בהשוואה לביטקוין. כמעט כל 15 שניות נוצר בלוק חדש שמתווסף לבלוקצ’יין. לאחר הוספת הבלוק, שלושה אתרים ניתנים לכורה. Ether עוקב אחר Proof of Work (PoW), וזה מה שהופך אותו לכרייה מלכתחילה.

עם זאת, אל תגביר את התקוות שלך. הקושי שלה עלה מאוד בששת החודשים האחרונים. כמו כן, Ethereum ישתנה בקרוב ל- Proof of Stake (PoS).

זוג אתרים

אם אתה עוסק במסחר, תדע כבר על זיווג BTC. אתה יכול לקנות כל מטבע אחר בשוק אם יש לך BTC. הזיווג נראה כמו “EOS / BTC” או “ADA / BTC”. באופן דומה, אתר יכול לשמש כצמד לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

למידע נוסף, מה זה Ethereum Classic (ETH)?

בדוק את ההשוואות שלנו:

  • ביטקוין מול את’ריום? מה ההבדל?

  • EOS מול אתריום: רוצח אתריום פוטנציאלי!

  • Ardor לעומת Ethereum: מהם היתרונות והחסרונות?

  • NEO מול את’ריום: מה טוב יותר?

  • אתריום לעומת אדווה: השוואה מעמיקה

מה הלאה?

אתר נמצא כאן כדי להישאר. זה הוכיח שהוא הדלק של אחד הדור השני של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, Ethereum. אז מה אתה חושב על זה? ספר לנו בסעיף ההערות למטה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map