מדריך למתחילים: מהו מטבעות קריפטנו של Cardano?

מטבע קריפטו בקארדאנו הוא פלטפורמת מחשוב מבוזרת מבוזרת מהדור השלישי המתמקדת בבלוקצ’יין עבור מטבע ההון Ada. Cardano, שהושקה ב- 29 בספטמבר 2017, שואפת לפתח פלטפורמת חוזים חכמה המתמקדת במתן תכונות מתקדמות יותר מכל פרוטוקול אחר בשוק. Cardano עומד בנפרד באוקיינוס ​​של מטבעות קריפטוגרפיים מכיוון שהתפתחותו לא התבססה אך ורק על נייר לבן אלא כתוצאה מהתפתחות הפילוסופיה המדעית. הוא מטופל ונבדק באופן פעיל על ידי צוות בינלאומי של מהנדסים וחוקרים.

קרן קורדאנו

דומה ל את’ריום פרוטוקול, הוא מציע יתרונות נוספים הכוללים מנגנון הצבעה מאובטח, מדרגיות ותוכניות תמריצים אקזוטיות. מטרתו היא להתקדם למערכת אקולוגית מאוזנת וקיימת יותר המתמקדת בצרכי המשתמשים.

תכונות של Cardano

בנוי לא מנייר לבן מורשה, אלא גישה פרקטית וניסיונית יותר, המטבע הקורדנו מבדיל את עצמו על ידי מתן בלוקצ’יין בר-קיימא, שמשפיע על הגנת פרטיות המשתמש תוך שמירה על התקנות. חלק מהתכונות המסייעות לו לתפוס תשומת לב גבוהה יותר מאשר מקבילותיו כוללות –

  • הפרוטוקול הראשון ששילב את Ouroboros – אלגוריתם Proof of Stake (PoS) המגדיר את הדרך בה הצמתים מגיעים להסכמה לגבי מצב החשבונות. זהו פרוטוקול ראשון מסוגו שהוכח כי הוא מאובטח מדעית.
  • הצוות והמאמצים המתמידים שלו לשפר את המטבע הקריפטוגרפי הפכו אותו לקריפטוגרפי המהונדס המדויק ביותר. Cardano מצליח לאחד תכונות שונות כמו מערכות מבוזרות, תכנון מנגנונים וקריפטוגרפיה תוך אבטחת השקעה.
  • Cardano מסוגלת לבצע פונקציות מתקדמות באמצעות פרוטוקול רב שכבתי שלה. לשכבת ההסדר יש יחידת חשבון ואילו שכבת הבקרה המקושרת מפעילה את החוזים והתוכניות החכמות לאבטחה.
  • Cardano פותחה באופן לאזן בין שני ההיבטים כלומר הגנה על זכויות הפרטיות של המשתמשים והשנייה בעקבות התקנות. בכך היא חלוצה דרך חדשה ויעילה למלא את הדרישות לקריפטוגרפיה.
  • Cardano היא מטבע קריפטוגרפי המתפתח כל הזמן, שכן קל לשדרג אותו באמצעות מזלגות רכים כדי להתאים לצרכי השוק הנוכחיים. מתוכננת גם מערכת אוצר להבטחת קיימות הפרוטוקול.
  • Cardano מבוסס על קרן של שיתוף פעולה ומכאן שהוא קוד פתוח ונטול פטנטים.

יצירת חשבון ב- Cardano

Cardano דורש לבצע חשבון דדולוס שניתן לאבטח באמצעות ביטוי סיסמה בן 12 מילים על מנת לאבטח את המטבעות שנקנו. ניתן להשתמש בחשבון Daedulus לרכישת מטבעות קריפטו של ADA. ניתן לבצע את כל העסקאות הנוספות באמצעות חשבון זה והוא יאובטח באמצעות משפט הסיסמה.

כיצד לקנות Cardano (עדה)

לא ניתן לקנות Cardano ישירות ולכן ניתן להחליף אותה במטבעות קריפטוגרפיים אחרים בלבד. ניתן לקנות מטבעות כמו Ethereum או Bitcoin ואז ניתן להחליף את Cardano למטבעות כאלה באמצעות פלטפורמות כמו CoinBase. בקרוב הוא יהיה זמין בכספומטים מסוימים ביפן. כמה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים המציגים את אדה כוללים –

סיכויים עתידיים למטבעות קרידנו

Cardano בטוח תפס את תשומת ליבו של השוק השנה וניתן לראותו עולה + 12.8% כאשר מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים הולכים ונעשים עומדים. יוֹטָה ו Cardano ייקח נתח גדול מהשוק עם שטף משקיעים חדשים. המאמץ המתמיד של Cardano על ידי IOHK וצ’רלס הוסקינסון לפתח תכונות חדשות לאחר השקת KVEM משתלם. המשקיעים מובטחים על ידי גישת הפיתוח הייחודית המבוססת על מחקר של Cardano. היתרון הנוסף הוא היכולת של פרוטוקול הבלוקצ’יין שלה להתאמה לרמה גבוהה יותר מאשר המטבעות האחרים בשוק. זה הביא את Cardano לאור הזרקורים והוא משמש בעיקר עסקים וממשלות. כל ההתפתחויות האיתנות מהוות בסיס להצלחה מובטחת של Cardano בעתיד.

סיכום

מטבע החליפין של Cardano לעתיד מתרחק מפרוטוקול הוכחת עבודה להוכחת יתד שהם פחות עתירי משאבים. זהו נכס נזיל והערכת השווי שלו תעלה ככל שהם מציגים תכונות נוספות בשנים הקרובות. אך מטבע חדש מושק מדי יום וקרדאנו צריכה לנוע בקצב מהיר יותר כדי לשמור ולהגדיל את נתח השוק שלה ולזכות במשקיעים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map