הצטרף לקהילה בלינקדין

אנו שמחים להציג בפניך את קהילת 101 Blockchains בלינקדאין. בואו ונצלול לעומק כדי לדעת יותר על קהילת הבלוקצ’יין וכיצד היא תועיל לכם!

הרצון ללמוד הוא אחד המניעים העיקריים להתקדמות של כל טכנולוגיה חדשה. אחת הטכנולוגיות האחרונות שהפכו ענפים בכל רחבי העולם היא טכנולוגיית Blockchain. העולם מכיר אט אט את הפוטנציאל של Blockchain מעבר לקריפטוגרפיה. לא רק שבלוקצ’יין מביא גישות פשוטות ויעילות ביותר לעסקים לשינוי הפעילות הקונבנציונאלית שלהם, אלא גם מספק אפשרויות משופרות בקריירה עבור אנשי מקצוע רבים ושואפים ברחבי העולם.

הצטרף עכשיו: 101 קהילת Blockchains Linkedin

בנוסף, הביקוש לפלטפורמות אמינות להשגת ידע בתעשייה בנוגע ל- Enterprise Blockchain ומשאבים למחקר גובר. קהילת 101 Blockchains היא אחת האפשרויות המהימנות והאמינות לחיזוק הידע שלך ב- Blockchain Enterprise ולהתעדכן במגמות האחרונות בתעשייה. האם אתה רוצה לדעת יותר על אחת הקהילות המקוונות הפעילות, האמינות והאמינות ביותר של Enterprise Blockchain? תמשיך לקרוא!

101 Blockchains השיגה את ההכרה בפועל בהיותה אחת מפלטפורמות הידע העצמאיות הבולטות ומחקר ההסמכה של אנשי המקצוע של Blockchains. עם הגידול המתמיד במספר העוקבים של 101 Blockchains, החלטנו לפתח חוויה קהילתית לכל המשתמשים.

המטרה העיקרית של קהילת 101 Blockchains היא להפגיש בין אנשי מקצוע של Enterprise Blockchain, משתמשים ארגוניים (גדולים וקטנים), חובבי טכנולוגיה, אנליסטים ומחקר שותפים ליצירת, צריכת ושיתוף מידע רב ותובנות על טכנולוגיית Enterprise Blockchain. הבה נספק הסבר קצר על מה שלנו קהילת בלוקצ’יין בלינקדאין למעשה כך.

מהי קהילת 101 Blockchains?

קהילת 101 Blockchains משמשת כפלטפורמה אידיאלית לפגישה עם אנשי מקצוע של Blockchain ארגוניים, חדשנים דיגיטליים ומומחים בתעשייה, השואפת לשפר את הצמיחה האישית באמצעות מינוף היכולות של Blockchains Enterprise..

המטרה העיקרית של הקהילה שלנו

כפי שכבר הוזכר, המטרה העיקרית של קהילת 101 Blockchains היא מתקן של מקום מפגש לכל מי שמעוניין ב- Blockchains ארגוני. יתר על כן, הקהילה משמשת גם את תפקיד פורום הדיונים של 101 Blockchains. קבוצת לינקדאין של 101 Blockchains מספקת פלטפורמה מושלמת לקידום חילופי דעות ורעיונות בחינם.

החשוב מכל, חילופי הדעות באוצר עוזרים לקצץ את האי סדרים שבדרך כלל צצים בפורומי דיון. בנוסף, הקהילה מקדמת גם את מעורבותם של משתתפים ב -101 סמינרים מקוונים של Blockchains וכנסים חיים.

יתר על כן, החזון שלנו מתרחב גם ליצירת עולם מושכל היטב על טכנולוגיית Enterprise Blockchains. הקהילה מספקת תגובות אמינות לשאלות חברי הקהילה על ידי 101 אנליסטים של Blockchain. אז אנחנו יכולים לעבוד לקראת המטרה ארוכת הטווח שלנו מאחורי הפורום של Blockchain Enterprise, כלומר יעד אחד לכל הידע אודות Enterprise Blockchains..

מה אתה יכול לצפות מקהילת 101 Blockchains?


עכשיו שאתה יודע את היסודות והיעדים של קהילת 101 Blockchains שלנו, עליך לבדוק מה יש לנו להציע בקהילה.

  • מידע ענפי מקיף

עם צוות המומחים של Blockchain אנו מעדכנים אתכם לגבי החדשות האחרונות, העדכונים והמגמות של תעשיית Blockchain באמצעות קהילת Blockchain. הקהילה מטפחת את הזמינות של מידע המתעדכן ללא הרף. כל המשתתפים בקהילה מוזמנים לחלוק את חוויותיהם ואת הידע ולקלוט את המידע המשותף לאחרים.

  • תוכן מעודכן ומעודן

צוות העריכה שלנו פועל כל העת להעשרת התוכן הקיים בקהילת 101 Blockchains. החל מחדשות על המגמות האחרונות ועד למידע על אישורי Enterprise Blockchain וסמינרים של טנק-טנק, נגלה הכל בקהילה שלנו. יתר על כן, חברי הקהילה תמיד נשארים מעודכנים בהתראות על הודעות חדשות וחשובות.

  • גישה למומחים מקוונים על ידי מומחים מובילים

סדרת 101 Think Tank Webinar של Blockchains היא גם גולת הכותרת המבטיחה של הקהילה שלנו. תוכל לגשת לסמינרים מקוונים של Blockchain על ידי מומחים מובילים בתעשייה בקהילה שלנו כדי לשפר את הידע האסטרטגי והמעשי שלך. לדוגמה, תוכל למצוא תובנות אמינות בנושאי Enterprise Blockchain כגון מינוף רשתות Enterprise כדי לשפר עסקאות בין חברות. נושא חשוב נוסף בנושא סמינרים מקוונים בקהילה שלנו כולל את התפקיד של זהויות דיגיטליות בתרחישים של IoT / ניידות בעתיד.

  • דיונים מרתקים, מתחשבים ואינטראקטיביים

דיון ללא כל מעקב הוא פשוט לא יעיל כמו שצריך להיות. מומחי נושא בקהילה שלנו לוקחים את הדיון מעבר לשימוש בפלטפורמות Enterprise Blockchain. תוכלו למצוא חידונים, סקרים ושאלות שמעוררים דיונים מעניינים ותובנות בקהילה שלנו. במקום רק לשתף תוכן, הקהילה שלנו מטפחת דיאלוג פעיל על מגמות ונושאים שונים במערכת האקולוגית של Blockchain Enterprise.

  • גוף מסיבי של מחקר בלוקצ’יין ארגוני

גולת הכותרת הבולטת הבאה של קהילת 101 Blockchains היא ההזדמנות לחקור מגוון רחב יותר של מחקר Enterprise Blockchain. תוכל למצוא את המחקר העדכני ביותר בתחום טכנולוגיית Enterprise Blockchain כדי להרחיב את היקף הידע שלך. מדריכים מעשיים יכולים גם לספק לך סיוע הולם בהבנת היישומים האמיתיים של טכנולוגיית Enterprise Blockchain.

חלק מחומרי המחקר הבולטים בקהילה שלנו מתמקדים במערכת האקולוגית המבוזרת ב Blockchain, Hyperledger, Blockchains Enterprise, Corda Blockchain ו- Blockchain-as-a-Service. מלבד משאבים אלה, תוכל גם לגשת לספרים אלקטרוניים ואינפוגרפיקה לצורך למידה גמישה וקלה יותר. על בסיס כולל, הקהילה שלנו יכולה להוכיח שהיא הבסיס האידיאלי לשיפור הצלחת הלמידה שלך ב- Enterprise Blockchain.

דגש על מקרי שימוש בבלוקצ’יין ארגוני

דיונים על מקרי שימוש מעשי של Blockchain Enterprise בכל ענפים שונים בקהילה הם חיוביים גם עבור משתתפים רבים. ההסבר על מקרי שימוש מעשיים של Enterprise Blockchains עם תובנות של מומחים בתעשייה מספק הבנה מעמיקה של טכנולוגיית Enterprise Blockchain. יתר על כן, ההתמקדות במקרי שימוש בעלי ערך מעשי בדיונים בקהילה שלנו מבטיחה יתרונות לכל המשתתפים.

חברות (גדולות וקטנות) יכולות לגלות גישות חדשות לפשט את הפעילות העסקית, בעוד שמנהלים יכולים לבחון גישות יעילות להפחתת תקורה. מצד שני, מתרגלים יכולים לזהות דרכים טובות יותר לשיפור המומחיות שלהם באמצעות התובנות לגבי מקרים לשימוש מעשי של טכנולוגיית Enterprise Blockchain..

הצטרף לקהילת 101 Blockchains שלנו עכשיו!

אם אתה רוצה להרוויח את מרב ה- Blockchains הארגוני, הפוך לחלק מקהילת 101 Blockchains ברגע זה! הצטרף למשפחה ענקית הכוללת תורמים מכל אזורי הנוף של Enterprise Blockchain וחדד את המומחיות שלך ב- Blockchain Enterprise. הקהילה שלנו רוצה להשיג את החוויה הטובה ביותר עבור כל המשתתפים תוך רכישת ידע על Blockchains ארגוניים. לכן, ישנם כללים מסוימים שעליך לעקוב אחר איכות התוכן בקהילה שלנו אשר יבטיחו את פעולתה החלקה של הקהילה.

בסופו של יום, כולם כאן רוצים לקיים דיונים מרתקים ובעלי ערך, והמאמצים שלנו משתדלים לאותו הדבר. אין גבול ליצירתיות, והעתיד של Enterprise Blockchain תלוי בו רבות. אז מה יכול להיות מקום טוב יותר למחשבות חדשות מאשר הארגון שלנו קהילת בלוקצ’יין? התחבר עכשיו בכניסה לעולם של רעיונות, מחשבות, ידע, דעות, חדשות, מגמות – הכל קשור ל- Enterprise Blockchain!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map