המכירה הגדולה חזרה עם הצעה מדהימה!

החמצת את מבצע ה- Blockchains של יום שישי השחור? אין שום סיבה לדאוג מכיוון שסנטה מביא למכירה הגדולה של 101 Blockchains הצעה יוצאת דופן של סופר שומר.

עונת החגים בפתח! יש הרבה רוח חגיגית מסביב עם חג המולד, שעומד להגיע בעוד כמה ימים. אנו ב- 101 Blockchains אמורים להביא את ההיצע המושלם לכל מי שמתעניין בתחום הבלוקצ’יין.

מכירה גדולה זו תהיה הזדמנות לכל הלומדים והמתרגלים בבלוקצ’יין להשיג את משאבי הלמידה הטובים ביותר בלוקצ’יין במחירים משתלמים. אם אתה תוהה למה לצפות מהמכירה, הדיון הבא עוזר לך לנווט בין הפרטים החשובים של מכירת חג המולד 101 Blockchains..

נקודת שיא של 101 המכירות הגדולות של Blockchains 2020

אז, השאלה הראשונה שרחפה במוחך תהיה – מה 101 הבלוקצ’יינס גרנד סייל מחכה לי? בואו נגלה! 101 Blockchains Grand Sale מביא 40% לכל הדפים. המכירה תחל ב -23 בדצמבר 2020 ותארך עד ה -3 בדצמבר 2021. לכן, המכירה הגדולה היא ההזדמנות המושלמת עבור הלומדים להירשם לקורסים ולהסמכות שהם רוצים עם הנחות. מעניין שההצעות במבצע הגדול יחולו על כל 101 הקורסים וההסמכות של Blockchains.

אפילו הקורסים שהושקו לאחרונה יגיעו גם במסגרת המכירה הגדולה. אם החמצת את מכירת יום שישי השחור ב -101 Blockchains, עליך לנצל את ההזדמנות הזו. אתה יכול להירשם לקורסי ההסמכה וההכשרה על 101 מכירות Blockchains השנה החדשה עם הנחה של 40% על קורסים והסמכות.

ההנחה בשיעור של 40% תחול על כל 101 Blockchains בכל ההסמכות וקורסי ההכשרה שלה. כל מה שאתה צריך זה פשוט להשתמש בקוד הקופון ‘HAPPYDEAL’ בזמן הצ’ק-אין ותוכל לנצל את ההנחה. מעניין כי אין תנאים מוקדמים או תנאים למילוי מרבית המכירה הגדולה ב- 101 רשתות חסימות.

אינך צריך לבצע שום הליך מסובך. פשוט השתמש בקופון אחד כדי לחסוך כסף גדול!

101 רשתות חסימות – המקום הנכון לפגוש את שאיפות הקריירה שלך

אם יש לך ספק לגבי בחירת 101 Blockchains כדי לעמוד בשאיפות הקריירה שלך, עליך לקרוא זאת תחילה. עם כל כך הרבה ספקי הכשרה והסמכת בלוקצ’יין זמינים כיום, זה סביר להעריך את ההחלטות ללכת על 101 רשתות חסימות. קודם כל, 101 Blockchains מוקדש אך ורק לחינוך ולמחקר בלוקצ’יין. היא אינה עוסקת בשום תחומים טכניים אחרים, ובכך שומרת על התמקדות קבועה בבלוקצ’יין.

אנו מציעים הבטחה טובה למיטב ההכשרה וההסמכות הבלוקצ’יין הסטנדרטיות בתעשייה לשואפי בלוקצ’יין. לאחר מכן, 101 Blockchains הוא שם נחשב ונקשר לחברות בולטות רבות כמו סיסקו, דלויט, אורקל ואחרות. במקביל, 101 Blockchains נהנים גם מאמונם של יותר מ -11,000 מתרגלי בלוקצ’יין ארגוניים, ובכך קבעו אמינות. לכן, זה סביר לחלוטין אם תרצו לנצל את העסקה המדהימה ב- 101 Blockchains Grand Sale.

101 ביקורות על Blockchains באחת הפלטפורמות המהימנות ביותר G2 ינקו את כל הספקות שלך. 101 Blockchains זכה בתואר “בעל ביצועים גבוהים” בדוחות G2 של חורף 2021 עם סך של 7 תגים בדוחות הרשת לספקי קורסים מקוונים ובדוח רשת לפיתוח מיומנויות טכניות.

קבל את היתרונות של 101 מכירות גדולות של Blockchains


עכשיו, אולי אתה תוהה לגבי היתרונות הפוטנציאליים של מכירת 101 Blockchains. היתרונות של הגרנד סייל חורגים הרבה מעבר לבולטות של הנחות. הנה כמה מהדרכים הייחודיות בהן ההצעות במהלך המכירה הגדולה של 101 Blockchains יכולות לעזור לך.

 • היכונו להסמכות בלוקצ’יין בעלות נמוכה

הכשרה מקוונת להסמכת בלוקצ’יין מקוונת הופכת להיות קלה וחסכונית יותר במקביל ב -101 מכירת חג המולד של Blockchains. המכירה מביאה 40% הנחה על אישורי בלוקצ’יין ועוזרת לך לנצל את הצעות ההסמכה של הפלטפורמה. 101 Blockchains מספק עימם שלוש אישורי בלוקצ’יין וקורסי הכשרה מותאמים אישית. להלן שלוש ההסמכות הבולטות הזמינות ב- 101 Blockchains,

 • מוסמך Blockchain Professional
 • אדריכל בלוקצ’יין מוסמך ארגוני
 • מומחה אבטחה מוסמך של Blockchain

מכירת 101 Blockchains הגדולה מביאה לכם את קורסי ההכשרה בהנחות מסיביות. יתר על כן, לוחות הזמנים המתוכננים באופן סביר של קורסי ההכשרה במשך 4 שבועות מספקים נוחות טובה יותר בהשלמת הקורסים. אז, בחג המולד הנוכחי, יש לכם הזדמנות מושלמת להפוך למקצוען מוסמך של בלוקצ’יין עם 101 רשתות בלוקצ’יין!

 • תן לחבריך את מתנת הלמידה

היתרון השני החשוב שתוכלו לחוות ממכירת המכירה הגדולה של 101 Blockchains הוא ההנחה ללא תנאי של 40% בקורסי הכשרה בבלוקצ’יין. אם אתה רוצה לפתח את כישורי הבלוקצ’יין שלך, זה הזמן הנכון להירשם לקורסי ההכשרה המועדפים עליך. במקביל, תוכלו להירשם לקורסי ההדרכה במהלך מכירת חג המולד של 101 Blockchains כמתנות לאהוביכם.

אין מתנה טובה יותר ממתנת הלמידה. לכן, תוכלו להציג קורס אימונים לבלוקצ’יין לחברכם בחג המולד או השנה החדשה. מכיוון שאינכם צריכים לבזבז הון על קורסי ההכשרה במהלך מכירת חג המולד של 101 Blockchains, תוכלו להרחיב את רשימת המקבלים בקלות. להלן 101 קורסי ההכשרה של Blockchains שתוכלו להירשם אליהם בהנחה של 40% במכירה הגדולה.

 1. רשתות חסימות וניהול אספקה
 2. תבניות פעולה מסוג Blockchains ארגוניות & כלים
 3. רשתות חסימות ארגוניות ומימון סחר

אתה יכול גם להשתמש בהנחה של 40% בקורס החדש שהושק ב 101 Blockchains,

 1. מבוא לקורס DeFi – מימון מבוזר
 2. כיצד לבנות את הקריירה שלך ב- Blockchains ארגוני
 • צללו לבלוקצ’יין ללא ספקות

ההטבה הסופית והחשובה ביותר שתוכלו לקבל מ- 101 Blockchains Sale מתייחסת ישירות להזדמנויות הלמידה של Blockchain. בלוקצ’יין היא טכנולוגיה עתידנית ודורשת דחיפה ראשונית מבחינת למידה לצורך הגברת המעורבות בענף. בעזרת משאבי ההדרכה המשתלמים הקיימים במכירה הגדולה, תוכלו להימנע מכל ספק בנוגע למידה אודות בלוקצ’יין.

התכונן לנצל את היתרון של 101 מבצעים גדולים של Blockchains

אז כולנו אמורים לפתוח את המכירה הגדולה שלנו השנה ב- 23 בדצמבר 2020. המכירה תימשך עד ה -3 בינואר 2021 ותציג הנחה של 40% בכל האתר על כל 101 הקורסים והאישורים של Blockchains. המכירה היא הזדמנות מושלמת לחגוג את חג המולד ואת השנה החדשה עם מתנת הלמידה.

ככל שהעולם מתכונן לשלב חדש לחלוטין בשנת 2021, סביר להיערך לטכנולוגיה שתשלוט בעתיד. אם אתה רוצה ללמוד על בלוקצ’יין ולבנות בו את הקריירה שלך, ייתכן שזה הזמן הנכון. לכן, הכינו את רשימת המשאלות שלכם והתכוננו לנצל את היתרון של 101 Blockchains Grand Sale!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map