דוחות חורף 2021 של G2: נקראו כביצועים גבוהים

הדיווחים של G2.com, Inc. חורף 2021 נגמרו, וכולם נרגשים לגלות מה הם קלעו. חברות רבות מסתכלות על דוחות חורף 2021 של G2 שנחשפו בחלק האחרון של השנה. לדוחות G2 יש אמינות ניכרת מכיוון שהם ידועים בבדיקת הפתרונות המובילים בתחום הטכנולוגיה.

אנו שמחים מאוד להכריז כי 101 Blockchains הועמד כמופיע בעל ביצועים גבוהים בשני דוחות רשת, כלומר דוח רשת לספקי קורסים מקוונים חורף 2021 ודוח רשת לפיתוח מיומנויות טכניות חורף 2021. כבר צברנו תגים מובילים בדוחות קיץ 2020 של G2, והתוצאות החדשות של G2 הגבירו את הביטחון שלנו. תוצאות הדוחות מראות את העוצמות הבולטות שעזרו להתקדמות שלנו לשרת את לקוחותינו טוב יותר.

דוחות G2 חורף 2021 והצלחתנו 

אנו, ב- 101 Blockchains, אסירי תודה על קהילת הלומדים, המומחים והמתרגלים העצומה שלנו שעזרו לנו להשיג את ההישג המדהים הזה בדוחות G2 Winter 2021. הצלחנו להרוויח 7 תגים חדשים שונים לשנת 2021. לא נשמע מניע?

G2 הייתה חברה אמינה במסע האבולוציה שלנו כספק קורסים מקוון בתחום הבלוקצ’יין. תפקידם של דיווחי G2 לסייע לנו בשיפור השירותים שלנו בכדי לתת מענה לצרכי הלומדים שלנו הוא הכרחי. יחד עם זאת, משוב המשתמשים יכול לעזור לנו להבין את נקודות החוזק ותחומי השיפור שלנו.

בהמשך אנו מוסרים את תודתנו מקרב לב ללומדים ולקוחותינו על שהשאירו את המלצותיהם החשובות עלינו ב- G2. התמיכה של לקוחותינו לא רק עזרה לנו לזכות ב -101 תגי G2 חדשים של Blockchains, אלא גם עוררה אותנו להשיג הצלחה טובה יותר של הלקוחות. עכשיו, בואו נסתכל על ההישגים שלנו בדוחות G2 לחורף 2021.

  • ביצועים גבוהים בחורף 2021 X2

דוחות הרשת לספקי קורסים מקוונים חורף 2021 ודוח הרשת לפיתוח מיומנויות טכניות חורף 2021 כיבדו גם 101 רשתות חסימות בתג ‘ביצועים גבוהים’. התג ‘ביצועים גבוהים’ לחורף 2021 הוא אינדיקציה ברורה לביצועים שלנו בהיבטים שונים של דירוג שביעות רצון הלקוחות.

יתר על כן, המוניטין של 101 תגי G2 Blockchains נתמך באותה מידה על ידי הציון שלנו בקטגוריית המצטיינים. 101 Blockchains השיג ציון גבוה יחסית למתחרים אחרים.

קרא גם: 101 Blockchains שמו למופיע גבוה בדו”ח G2 סתיו 2020

  • ספק הקורס המקוון לעסקים קטנים המופיעים ביותר

ההישג הבא היה התג ‘ביצועים גבוהים’ בדו”ח רשת לעסקים קטנים עבור נותני קורסים מקוונים בחורף 2021. הרשת לעסקים קטנים עבור נותני קורסים מקוונים בדו”חות G2 חורף 2021 מדרגת מוצרים עסקיים קטנים בקרב ספקי קורסים מקוונים..

רשת ה- Grid מדווחת על ספקי דירוג על סמך נוכחות בשוק ושביעות רצון הלקוחות. 101 Blockchains הצליחו להתחרות עם שחקנים רבים אחרים בקטגוריית השחקנים הגבוהים כדי לזכות בתג.

  • פיתוח מיומנויות טכניות בעסקים קטנים ביותר

101 Blockchains מונה להישגים גבוהים בקטגוריה אחרת של דוחות G2 לחורף 2021 לפיתוח מיומנויות טכניות לעסקים קטנים. G2 זיהה כראוי את הערך של blockchain כדרישת מיומנות טכנית חשובה. לכן נוכחות השוק החדשה יחסית שלנו עם איכות יוצאת דופן של שביעות רצון הלקוחות הביאה לנו כבוד.

התמיכה של הלקוחות שלנו היא מכרעת בהרחבת השירותים של 101 Blockchains. כמו כן, הביקורות הכנות שלהם שיפרו ללא הרף את ההכרה של 101 רשתות חסימות. כתוצאה מכך, 101 Blockchains יכולים לפנות לקהל רחב יותר על סמך כישוריו וכישוריו.


  • ביצועים גבוהים באירופה

101 Blockchains זכו בתג ‘ביצועים גבוהים’ באירופה על פי ספקי קורסים מקוונים מקוונים באירופה חורף 2021. הסיבה שבגללה 101 Blockchains הועלה כמצטיינת בקרב ספקי קורסים מקוונים באירופה, על פי דיווחי G2, היא הגבוהה יחסית ציוני שביעות רצון הלקוחות.

  • קלות לעשות עסקים עם איכות התמיכה

101 Blockchains הצליחו לצבור גם שני תגי G2 חדשים נוספים בדוחות חורף 2021. מדד היחסים לפיתוח מיומנויות טכניות חורף 2021 הציג שני תגי G2 –

  • הכי קל לעשות עסקים
  • התמיכה הטובה ביותר

הצלחנו לאחזר כמה מספרים נכבדים בציוני נתוני הקשר העולים מעל הממוצע הצפוי. הישג זה התאפשר רק בזכות תמיכת לקוחותינו. על פי מדד היחסים, השגנו מעל הממוצע מבחינת נתוני הקשר או אפשרות ההמלצה. יתר על כן, מדד היחסים שוקל גם את הקלות בביצוע עסקים ואיכות התמיכה בציון היחסים של 101 Blockchains.

שוב, צברנו נקודות גבוהות יותר בהשוואה לממוצע מבחינת קלות העסקים. הציון של 101 Blockchains מבחינת איכות התמיכה היה מלא על מלא, וזה הרבה מעל הממוצע. לכן, הופעה של כל הסיבובים מילאה תפקיד מכריע בהשגת תגי G2 ‘קלות לעשות עסקים עם’ ו’איכות התמיכה ‘..

  • אהבת הלקוחות שלנו

101 Blockchains זכה גם בפרס מבטיח נוסף והוסיף עוד ערך אחד בתווי ה- 101 Blockchains G2. התגמול הנוסף הוא התג ‘משתמשים אוהבים אותנו’. זהו אינדיקטור ברור להערכת הלקוחות שלנו על ההיצע שלנו. G2 זיכה אותנו בתג ‘משתמשים אוהבים אותנו’ לאחר שאספנו כ -20 ביקורות. בנוסף, מילאנו גם את התנאים לקבלת דירוג ממוצע של 4 כוכבים על כל הדירוגים.

אתה יכול גם לבדוק מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו כאן.

ביצועים בסביבות דוחות G2 חורף 2021

תוצאות דוחות G2 חורף 2021 מציגות תחזית מבטיחה עבור 101 רשתות חסימות. נכון לעכשיו, אנו בטוחים שנוכל לספק את צרכי לקוחותינו בצורה טובה יותר מכל אחד אחר. והכי חשוב, הצלחנו להבחין בזהותנו כאחת הספקיות הטובות ביותר של אישורי וקורסי Blockchain.

במקביל, דוחות G2 מראים גם את היכולת שלנו לשמור על מנגנוני תמיכה חזקים ללקוחות שלנו. מלבד נקודות החוזק, דיווחי G2 גם שופכים אור על החולשות במודל העסקי שלנו. אז עכשיו אנו שואפים לעבוד עם החלטות מושכלות עבור היוזמות העתידיות שלנו על סמך המשוב מהמשתמשים שלנו ולהוסיף עוד תגי G2 לדלי שלנו..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map