מבצע יום שישי השחור 2020: העסקה החמה ביותר של השנה

האם רוח הקניות בחג כבר הגיעה? אם אתם להוטים להפיק את המיטב מסוף השבוע של הקניות בעקבות חג ההודיה, אז ל- 101 Blockchains יש בדיוק את הדבר המתאים לכם בחנות. אנו שמחים מאוד להודיע ​​שתוכלו לקבל מבצעים מדהימים על הקורסים וההסמכות שלנו עם מכירת 101 Blockchains Black Friday. 101 Blockchains שימש מחליף משחק בחינוך ובלוקצ’יין בתמיכת מומחים בתעשייה.

השנה, רצינו להעניק ללקוחות שלנו משהו מיוחד להוקיר ולנצל את החגים שלהם בצורה הטובה ביותר. בחר לקנות אחד לעצמך או כמתנה לחברים שלך; 101 קורסים ואישורי Blockchains מגיעים עם ערך מרגש לכל. תן לנו להראות לך את הפרטים של מבצע יום שישי השחור שלנו ומה אתה יכול לקבל עם ההשקעות החשובות שלך.

המכירה הגדולה של 101 Blockchains חזרה ותישאר בתוקף החל מה -23 בדצמבר 2020 ועד ה -3 בינואר 2021. השתמש בקופון HAPPYDEAL וקבל הנחה של 40% על שטחי 101 Blockchains Blockchain והסמכות.

המשמעות של חג ההודיה ושישי השחור

לפני שנמשיך לעבר תיאור 101 Blockchains Black Friday Sale, בואו נשקף את המומחיות של חג ההודיה ו- Black Friday. כפי שהשם מרמז, חג ההודיה הוא אותה תקופה בשנה שקוראת להרחיב אות תודה. עם עונת חג המולד שנותרה רק חודש, יום חג ההודיה מבשר את השלב המוקדם של החגים!

משפחות שהתכנסו במקום אחד, חולקות ארוחת ערב מפנקת ליד שולחן ומחליפות מתנות היו מאז ומתמיד נקודות השיא העיקריות של חג ההודיה. יום שלאחר יום חג ההודיה נושא את התואר ‘יום שישי השחור’, ככל הנראה בכוונתו להראות את המלנכוליה לאחר יום חגיגי. עם זאת, ביום ‘יום שישי השחור’ יש בו יותר ממה שהוא נראה שטחי.

יום שישי השחור נושא בהבטחות רבות יותר בניגוד למשמעותו. יום שישי השחור מסמן את תחילתו של סוף השבוע של החג ומלווה בהצעות והנחות אטרקטיביות רבות של חנויות שונות. ענקיות קמעונאיות קופצות למשחק עם הנחות ענק ומבצעים משתלמים, ואנחנו גם השנה.

אין מעט מקום להתעלם מהצעות כאלה עם סוף השבוע במקום, ומגמת הבלאק פריידי הולכת ונבנית עם השנים. מלבד חנויות קמעונאיות, חנויות מסחר אלקטרוני רבות ופלטפורמות לימוד אלקטרוני תפסו את המגמה. כתוצאה מכך תוכלו למצוא מכירות רבות של יום שישי השחור באתרי ספקי הקורסים המקוונים.

הדבר המעניין הוא שההפתעות עם מבצע יום שישי השחור לא נעצרות עד יום שני המקביל. שמחת הקניות נמשכת בסוף השבוע ונמשכת עד יום שני, ובכך מבססת את המגמה של סייבר מאנדיי. לכן, החל מחג ההודיה וממשיכים עם יום שישי השחור לאורך כל סוף השבוע עד יום שני, הקונים יכולים ליהנות מפעם חגיגית.

בדוק כעת 101 אישורי קורסים והכשרה של Blockchains!

101 Blockchains מבצע יום שישי השחור

101 Blockchains הציגה השנה מכירות בלאק פריידי לרגל חג ההודיה וקניות החג. כספקית למידה אלקטרונית ידועה בטכנולוגיית בלוקצ’יין, 101 אישורי וקורסי Blockchains פופולריים מאוד בקרב חובבי בלוקצ’יין..

עם זאת, אם דחית את התוכניות שלך לרכוש 101 קורסים ואישורי Blockchains, מכירה של 101 Blockchains Black Friday המכירה היא הטובה ביותר עבורך. השיא המעניין ביותר במכירות ה- Black Friday של 101 Blockchains הוא שהוא מתחיל מוקדם יותר ונמשך זמן רב יותר.


אנו מתחילים את מכירות ה- Black Friday יומיים לפני חג ההודיה (26 בנובמבר), כלומר ב -24 בנובמבר, והוא יימשך עד יום אחד לאחר יום שני בסייבר (30 בנובמבר), כלומר, 1 בדצמבר.

רצינו שלקוחותינו ימנעו ממהר ויקחו את עצמם לבחירת משאבי הלמידה המועדפים עליהם. אתה יכול לשבת לאחור על המחשבים הניידים או הטלפונים שלך ולקבל החלטות מחושבות לגבי קורסי ההכשרה וההסמכות שאתה רוצה עם כל הזמן הנוסף..

מה תקבל ב -101 מכירות Blockchains בלאק פריידי?

אנו נעניק הנחה של 40% על כל ההסמכות וקורסי ההכשרה שלנו במכירת יום שישי השחור השנה. 101 Blockchains חותרים ללא הרף להכניס משאבי למידה חדשים שיעזרו לעוסקים בבלוקצ’יין ארגוני ולאנשי מקצוע בבלוקצ’יין שאפתנים בפיתוח מיומנויות..

היעדר ההשוואה של ספקי השכלה והסמכת בלוקצ’יין יוצר נסיגות ללמוד יותר על התמחויות שונות בבלוקצ’יין. עם זאת, אנו נותנים מענה בהצלחה לאמון של יותר מ -11,000 אנשי מקצוע בתחום הבלוקצ’יין הארגוני עם מגוון המגוון של קורסים והסמכות. במבצע של יום שישי השחור, אנו מביאים לכם הנחה שטוחה ומרגשת של 40% על האישורים הבאים,

  • הסמכת הסמכה מקצועית של Blockchain Professional (CEBP)
  • הסמכת מומחה אבטחת בלוקצ’יין מוסמך (CBSE)
  • הסמכת אדריכל Blockchain Enterprise Certified (CEBA)

כמו כן, תוכלו לקבל הנחה של 40% על כל 101 קורסי הכשרת הבלוקצ’יין המקצועיים הבאים,

  • רשתות חסימות ארגוניות וניהול שרשרת אספקה
  • רשתות חסימות ארגוניות ומימון סחר
  • תבניות וכלים ניתנים לפעולה של Blockchains ארגוניים

יש לנו חדשות טובות ללקוחותינו שאנו מציעים הנחה של 40% על הקורסים שהושקו לאחרונה. אתה יכול ליישם את ההנחה המרגשת של יום שישי השחור בקורסים החדשים הבאים שהשקנו לאחרונה,

  • כיצד לבנות את הקריירה שלך ב- Blockchains ארגוני
  • מבוא לקורס DeFi- מימון מבוזר

יתר על כן, תוכל גם להירשם לקורס ההכשרה החינמי שלנו Enterprise Blockchains Fundamentals כרגיל כדי להתחיל במסע ההדרכה שלך בבלוקצ’יין.

החשיבות העולה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין הביאה למהפכה בולטת בהסמכה והכשרה טכנולוגית. אנו רוצים לעזור לקהילת הלומדים שלנו ועוסקים בבלוקצ’יין ארגוני, מנצלים את הזדמנויות הקריירה המתעוררות שלהם. מבצעים של יום שישי השחור ב -101 Blockchains יתמכו באנשים שרוצים פתרונות חסכוניים לחינוך והכשרה.

מילים אחרונות

מכירת 101 Blockchains Black Friday מבצע היא היוזמה הייחודית שלנו לטפח חינוך והכשרה של בלוקצ’יין. בעונת הקניות בחגים זו אנו רוצים להרחיב את משאבי ההדרכה וההסמכות שלנו למספר הלומדים המרבי. מומחים ידועים בתעשייה מעצבים את משאבי הלמידה שלנו עם ניסיון של שנים בתרגול בלוקצ’יין ופרויקטים ארגוניים מגוונים.

לכן אנו יכולים לספק את ההבטחה לפלטפורמות אידיאליות לפיתוח כישורי הבלוקצ’יין שלך. המבצעים של יום שישי השחור ב- 101 Blockchain גם נותנים לכם הרבה זמן לחשוב לפני הקנייה. לקוחות יכולים להעריך היטב את כל האפשרויות שלהם לפני שיסיימו את בחירת הקורסים או ההסמכות שהם רוצים לקנות. אז, הגדירו את השעונים והתכוננו למבצעים מדהימים של יום שישי השחור ב -101 Blockchains כרגע!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map