הסמכת R3 Corda: הפוך למומחה ל- Corda

שואפים להיות מומחים לקורדה? בואו ללמוד מהמומחים כיצד תוכלו לקבל הסמכת R3 Corda.

נכון לעכשיו, חברות ארגוניות רבות משתמשות בקורדה עבור פרויקטים שונים של בלוקצ’יין. לצד פלטפורמות פופולריות אחרות, קורדה כבר ביססה את מעמדה בשוק הבלוקצ’יין הענק.

לפיכך, חברות רבות מחפשות כעת מומחי קורדה שיעזרו להם בפיתוח הפתרונות שלהם. זו ההזדמנות המושלמת עבורכם לקבל את הסמכת R3 Corda אם ברצונכם להמשיך בקריירה בתחום הבלוקצ’יין.

היום נבצע כיצד 101 הסמכות CEBP של Blockchains יכולות לעזור לך להשיג מטרה זו במדריך זה. לכן, בואו לא נבזבז זמן ונכנס אליו ישר!

בקרוב: מדריך למתחילים קורס פיתוח קורדה

Contents

בלוקצ’יין הוא העתיד

לפני שאעבור לאופן שבו קורס CEBP יכול לעזור לך להיות מומחה לקורדה, אסביר כיצד בלוקצ’יין היא הטכנולוגיה העתידית. נסביר גם מדוע קורדה היא גם חלק עצום ממנה.

אם אתה הולך לבנות קריירה בענף זה, עליך להבין כיצד הבלוקצ’יין יהיה העתיד. כמו כן, זה יעזור לך להעריך טוב יותר את החלטתך לקבל את הסמכת R3 Corda.

על פי סקר משנת 2020, 55% מארגוני הארגון הופכים את הבלוקצ’יין בראש סדר העדיפויות שלהם. לכן, זו הזדמנות מסיבית להתחיל את המסע שלך בבלוקצ’יין כבר עכשיו.

בנוסף, נניח שאתה כבר עובד בסביבה ארגונית. במקרה זה, עדיף להשתמש במיומנות R3 Corda מכיוון שבלוקצ’יין של Corda היא אחת הפלטפורמות המבוקשות והפופולריות ביותר כרגע..

Blockchain עתידה לשנות הרבה אסטרטגיות עסקיות בעתיד. בואו נראה מה אלה –

מודל הממשל של הארגון

נתחיל לראות שינוי במודלים ארגוניים שונים מכיוון שהוא יתקרב למצב מורשה יותר בעתיד. כמו כן, זה יבטיח תשלומים בצורה יעילה יותר גם כן. שלא לדבר על כך, המעמד הציבורי ייעלם בקרוב.

רשתות מקושרות

כרגע, פלטפורמות הבלוקצ’יין מנסות בכוח להשיג יכולת פעולה הדדית. כתוצאה מכך, מומחים יכולים לומר בבטחה שבעתיד, פלטפורמות אלה ישיגו זאת. לפיכך, תראה רשת מקושרת יותר בין ענפים מרובים.

קשר עם טכנולוגיות אחרות

Blockchain היא אחת הטכנולוגיות העתידיות, אבל היא לא לבד. ישנן טכנולוגיות אחרות שמביאות באמת שינויים בעולמנו. לדוגמא, טכנולוגיית AI היא אחת מהן, ועם blockchain היא יכולה לפרוח עוד יותר ולהוליד פתרונות מבוססי AI של blockchain..

כמו כן, שילוב בלוקצ’יין עם טכנולוגיות אחרות יכול לעזור ליצור יתרונות רבים יותר עבור הבלוקצ’יין עצמו.

בום כלי אימות

Blockchain משתמש בכלים רבים כדי לאמת נתונים על השרשרת. לכן, הוא זקוק לכלי אימות שיכולים להביא מידע מהעולם החיצון ולסנן דרך מידע שגוי בצורה נכונה. לפיכך, כדי להפוך את הבלוקצ’יין ליעיל יותר, כלי האימות יראו שדרוג עצום יחד עם יישום מסיבי.

מטבעות דיגיטליים בבנקים מרכזיים

השינוי המסיבי ביותר יתרחש בתחום הבנקים. במציאות, כולם ילכו בשפע על מטבעות דיגיטליים במקום על בסיס נייר. יותר מכך, תוכלו לראות שינוי עצום גם ביעילותם. כמו כן, כל התיעוד מבוסס הנייר יעבור לגרסאות דיגיטליות בבלוקצ’יין. לכן, תוכלו לראות יותר פרויקטים של מטבע דיגיטלי של הבנק המרכזי בטווח הארוך.

זו הסיבה שאתה בהחלט צריך לבחור בלוקצ’יין כנתיב הקריירה שלך כרגע. כמו כן, אם אתה מעוניין בקורדה, עדיף לקבל את האישור R3 קורדה.

הסמכת מומחה קורדה: מדוע כדאי להיות מומחה לקורדה?

ובכן, אתה בטח תוהה מדוע אתה צריך להיות מומחה לבלוקצ’יין של קורדה מלכתחילה. אנו מתכוונים, מדוע כדאי לקבל הסמכת מומחה לקורדה, נכון? ובכן, ישנן סיבות רבות עבורך להשיג את הסמכת R3 Corda.

הגדלת הצורך בקורדה

הצורך בקורדה גדל במהירות בקצב אקספוננציאלי. למען האמת, תעשיות רבות בוחנות את קורדה לפרויקט הבלוקצ’יין הגדול הבא שלהן. לכן, יש גם עלייה בצורך בהדרכות קיימא של קורדה. במציאות, קורדה התחילה לראשונה כפלטפורמה למגזרים פיננסיים ספציפיים. עם זאת, זה לא מוגבל כרגע רק למגזר הפיננסי.

כמועמד מוסמך, תוכלו לנצל את הטכנולוגיה הזו ולהירשם לקורס הסמכה R3 Corda. לכן, לא תצטרך לחשוב על עתידך ברגע שתשלוט במיומנויות הפיתוח של קורדה.

פשטות תשתית קורדה

תשתית הקורדה ללא ספק פשוטה להבנה וטיפול. לכן, ללמוד עליו לא תהיה משימה קשה עבורכם. אבל, אל תנסו ללמוד את זה לבד כמו במובן מסוים, זו טכנולוגיה אחרת שזקוקה לנקודת מבט של מומחה.

במציאות, קורדה רוצה להנגיש את זה לכל ענף בחוץ. אז הם דאגו שהמורכבות האדריכלית תישמר במינימום. לכן, עם הסמכת Corda R3 תוכלו ללמוד על התשתית הפשוטה תוך זמן קצר.

מחסור במיומנות בפיתוח קורדה

ובכן, במציאות, אין הרבה מפתחי קורדה שם בחוץ. כמו כן, בלוקצ’יין עצמו הוא טכנולוגיה חדשה למדי, נוסף על כך, קורדה גם די חדשה. לכן, ארגונים רבים מחפשים כישרונות מתאימים שיכולים לעזור להם לבצע פרויקטים בסיסיים של קורדה ולהגדיל את הכנסותיהם. מכיוון שהצורך בכישורי בלוקצ’יין בנישה זו הולך וגדל, עליכם לשלוט בו בזמן שעדיין תוכלו.

לכן, כשאתה מקבל את הסמכת המפתח R3 Corda, אתה יכול ללכת להצעות עבודה אלה ולתבוע את עמדתך בחברה. יתרה מכך, התחרות שלך תהיה מינימלית.

שכר גבוה יותר

חברות מתקדמות מוכנות לשלם סכום נכבד עבור המפתח המושלם של קורדה. אם אתה יודע מה העניינים והפיתוחים של פיתוח קורדה, אתה יכול לבקש משכורת משתלמת. במציאות, אתה יכול לצפות למשכורת של מפתחי בלוקצ’יין הנעים בין $ 135,000 – $ 200,000 בכל שנה!

זה משכורת נדיבה מאוד, לא? אך ללא קורס הסמכה של R3 Corda, קשה ללמוד עליו, שלא לדבר על להיות מפתח. לכן, אם אתה רוצה לעבוד במשרה נאה, אז פיתוח קורדה יכול להשיג לך את זה.

יתרונות הסמכת קורדה

ישנם יתרונות מסוימים ללימוד קורס הסמכה R3 Corda. פרט לסיכויי העבודה הברורים, יש לקחת בחשבון עוד נקודות. אז בואו נראה מה היתרונות הללו –

הוכיח את כישוריך כמומחה בקורדה

הסמכת Corda R3 תעזור לך להוכיח את כישוריך בפני הרשויות המודאגות. לדוגמא, כאשר תלך לראיון מפתחי בלוקצ’יין, תוכל להציג את ההסמכה שלך ולתבוע את שוויך.

כמו כן, אולי כבר יש לך בסיס ידע בנושא זה. אבל זה צריך ליטוש. יתרה מכך, שימוש בקורס יעזור לך להבין טוב יותר למה יצפו הראיונות וכיצד תוכל להתמודד עם כל השאלה אליך.

במציאות, קורסים מומחים יעזרו לך לקבל נקודת מבט רבה יותר על רשת הבלוקצ’יין יחד עם קורדה. אז לא יהיה לך רק ידע בטרנספורמציה דיגיטלית של בלוקצ’יין, אלא שיהיה לך גם מומחיות מבוססת קורדה ותזג את שני אלה.

לפיכך, אין אמצעים טובים אחרים להפוך למומחים מלבד ללמוד בקורס.

קרא עוד: 30+ שאלות ותשובות לראיון בקורדה

התחל קריירה משתלמת כמומחה לקורדה

החלק הטוב ביותר בקבלת הסמכת המפתח של חברת R3 Corda הוא שתקבל משרה רווחית של בלוקצ’יין. ברור שזה משהו שרוצים מקצוענים רבים ועם קבלת הסמכה זה יהפוך לקל יותר.

כפי שאתה כבר יודע, תעשיית הבלוקצ’יין מוכנה להזרים או להשקיע המון כסף למגזר זה. לכן, אם אתה יכול להוכיח את שוויך, אתה יכול בקלות לקבל משרה מהשורה הראשונה בסביבה ארגונית.

כמו כן, אנשי מקצוע שרוצים להעלות את המשחקים שלהם צריכים להשתמש בתעודה זו גם כדי להציג את כישוריהם או להתקדם.

קבל יתרון תחרותי על פני אחרים

אם תקבל את ההזדמנות להעשיר את קורות החיים שלך ולקבל יתרון תחרותי על פני מועמדים אחרים, לא תעשה זאת? במציאות, הסמכת Corda R3 תעזור לך להעשיר את קורות החיים שלך ולהתעלות על ציידים אחרים בעבודה בשוק.

בואו נודה בזה, שוק העבודה מאוד תחרותי. גם אם ישנם רק כמה מומחי קורדה שם בחוץ, הסמכה תגרום לך להיראות מסוגלת יותר להתמודד עם המשימות. כמו כן, ייתכן שתקבל ייעוץ נוסף או תפקיד מוביל גם בצוות הפיתוח. לכן, אנו ממליצים לך לבדוק קורס הסמכה ב- R3 Corda כבר עכשיו!

תפוס את מושגי הליבה של אדריכלות קורדה

מה הדרך הטובה ביותר להתחיל את מסע הבלוקצ’יין שלך במקום ללמוד על מושגי הליבה? לכן חובתך עבור מפתח קורדה שאתה מודע לחלוטין למה אתה עובד. במציאות, הסמכת R3 Corda למפתחים תכסה את כל היסודות הדרושים כדי להתחיל.

יתרה מכך, קורסי הסמכה אלה מאפשרים לך לקבל ידע מעמיק בנושא. אם לא ברור לך הארכיטקטורה או האופן שבו היא עובדת, תתקשה להעמיק יותר בתכנית הקידוד. כמו כן, זה יעזור לייצב אסטרטגיות של פרויקטי הבלוקצ’יין שלך ליועצים או לכל גורם מקצועי אחר בענף.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לאדריכלות בלוקצ’יין (CEBA)

באיזו פלטפורמה להשתמש בתהליך ההסמכה שלך ב- Corda R3?

ובכן, כפי שאתה כבר יכול לראות, היתרונות של הרשמה לקורס הסמכה R3 Corda הם עצומים. יותר מכך, מומחה קורדה מוסמך לא יכול לקבל הזדמנות כרגע, אך יכול גם לצפות ליתרונות טכנולוגיים עתידיים.

לכן, זה רק השכל הישר שתרצו לחפש את הדרך הטובה ביותר להתחיל את המסע בקורדה. 101 Blockchains הוא במקרה אחד מבכירי החינוך ופלטפורמות המחקר בתחום הבלוקצ’יין.

במציאות, זהו מקור עצמאי ידוע בו תוכלו להשתמש בכדי להקל על המידע ברמה ארגונית. יותר מכך, כדי לעזור לך, 101 Blockchain מציעה הסמכת Certified Professional Blockchain Professional (CEBP).

הסמכה זו מכסה גם את קורדה. אז אתה יכול להיות מוסמך מקצועי יחד עם מוסמך קורדה נוסף. בכל מקרה, החלק הטוב ביותר בפלטפורמה זו הוא שהיא מציעה כלים יצרניים וידע מעשי בנושא האמור. לכן, תמיד תשארו עדכונים ולא משנה מה.

יש גם קורס הקרוב אך ורק על פיתוח קורדה ואנחנו נסקור גם את זה בעתיד.

בקרוב: מדריך למתחילים קורס פיתוח קורדה

101 הסמכת Blockchains Enterprise Certified Professional Blockchain (CEBP)

קורס ההסמכה Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) מושלם עבור כל אדם המעוניין להיות מומחה לקורדה. כמו כן, זה לא סתם בחינת הסמכה ולא הכוונה מקיפה שתעזור לך להתמקצע.

101 Blockchains שואפים תמיד להציע למועמדים פוטנציאליים את הניסיון והידע הדרושים להם בכדי להיות מומחים. בכל מקרה, ההסמכה נועדה לעזור לכם לקבל את הסמכת המפתח R3 Corda.

מכיוון שהקורס מכסה גם טכנולוגיות אחרות כמו Hyperledger Fabric ו- Ethereum Enterprise, תוכלו ללמוד על הספקטרום הכללי של בלוקצ’יין..

בכל מקרה, מכיוון שהקורס מציע תכנים טריים, הוא יעדכן אותך גם בשינויים העיצוביים הנוכחיים. יתרה מכך, הסמכת ה- 101 Blockchains CEBP תוודא שאתה מסוגל להבין את היעדים העסקיים ולבצע אסטרטגיה יעילה.

אך זכרו, קורס זה מיועד בעיקר לסטודנטים שמוכנים להיות איש מקצוע מוסמך בבלוקצ’יין.

בכל מקרה, במהלך זה תגיע ל –

 • הבן את מושגי הליבה של R3 Corda ואת המערכת האקולוגית הכוללת שלה.
 • לפתח מומחיות וניסיון בעזרת כלים הניתנים לפעולה וחידונים אינטראקטיביים.
 • למד על יישום פרודוקטיבי ומציאותי של מודלים עסקיים מבוססי קורדה.

כפי שאתה יכול לראות, כל שעליך לעשות הוא להירשם לקורס CEBP, ותוכל לקבל גישה לכל החומרים המשתלמים שמציעים 101 רשתות חסימות..

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

משך הקורס

במציאות משך הקורס הוא 4 שבועות בלבד. כל החומרים מחולקים לפלחים קטנים יותר, שייקח 3-4 שעות בלבד בכל שבוע. אבל החלק הכי טוב הוא שלא תצטרך לדבוק בקו זמן קבוע כדי ללמוד על קורדה.

לכן, תוכלו להשהות ולחדש את הקורס בכל פעם שיש לכם זמן פנוי מצדכם. לכן, זו אפשרות תזמון גמישה עבורך, בניגוד לקורסים אחרים בשווקים.

מבנה השיעור

מודול -1: יסודות טכנולוגיית הבלוקצ’יין

זהו המודול הראשון ביותר של קורס ההסמכה CEBP. זה יתחיל בהסבר מהי טכנולוגיית בלוקצ’יין וכיצד פועלת בלוקצ’יין. יתר על כן, לאט לאט זה יתחיל להמחיש את החלקים השונים של בלוקצ’יין ואילו תפקידים ממלאים אלמנטים אלה.

בכל מקרה, זה יכסה אחר כך את הסוגים השונים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, המאפיינים שלהם, התכונות וכו ‘.

תוכלו ללמוד גם כיצד להשתמש בהם בסביבות שונות. לפיכך, תהליך זה יעזור לך להשתמש בבלוקצ’יין מסוים כשאתה זקוק לו.

לאחר מכן, מודול זה יכסה את האלמנטים השונים של בלוקצ’יין, כגון הוצאה כפולה, חוזים חכמים ותהליך קונצנזוס למודלים עסקיים.

 • יסודות טכנולוגיית Blockchain
 • איך עובד בלוקצ’יין?
 • סוגים שונים של רשתות חסימות
 • חוזים חכמים
 • הוכחת עבודה

מודול -2: פלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות

זהו המודול הבא בקורס ההסמכה של CEBP שאתה זקוק לו לצורך תהליך הסמכת הקורדה שלך. למעשה, זהו המודול החשוב ביותר עבורך כמו במודול זה, תלמד על פלטפורמות הבלוקצ’יין השונות, כולל קורדה בלוקצ’יין.

בעיקרון, מודול זה יתחיל בהסבר על יסודות בד Hyperledger. זה יסביר כיצד זה עובד, מקרי השימוש ואלמנטים רבים אחרים בפלטפורמה זו.

כנ”ל לגבי פלטפורמת את’ריום. לאחר מכן, היא תכסה את פלטפורמת קורדה. במודול זה תוכלו ללמוד על יסודות קורדה, כיצד להשתמש בה, מהם מקרי השימוש וכיצד תוכלו להשתמש בה בעסק שלכם ועוד נושאים מכריעים רבים.

 • בד Hyperledger
 • את’ריום
 • קורדה

סקרן לגבי פלטפורמות בלוקצ’יין? הנה מדריך על פלטפורמות Blockchain ארגוניות בהן תוכלו להשתמש כדי ללמוד עוד על אלה.

מודול -3: בלוקצ’יין במימון סחר

במודול הבא זה, תתחיל ללמוד על מטבעות הקריפטו ונכסי הצפנה. כן, אלה שונים, ויש להם את התפקידים הייחודיים שלהם בתוך רשת בלוקצ’יין. לכן, אם ברצונך ליצור פרויקט בלוקצ’יין פיננסי סחר המשתמש באסימונים, תוכל לרשום הערות משיעור זה.

לאחר מכן מגיע היסוד של רשת Ripple. במציאות, פלטפורמה זו מתאימה למגזרים פיננסיים ולמקרי שימוש. לפיכך, זה מודול זה להדגיש כיצד בלוקצ’יין מטפל במטבע הדיגיטלי.

יתר על כן, בהמשך תוכלו ללמוד על ההשפעה על מימון סחר בשילוב טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

 • נכסי קריפטו ומטבעות קריפטו
 • יסודות אדווה
 • מימון סחר ב- Blockchain

דאג לעבור את כל השיעורים בזהירות רבה לתהליך הסמכת הקורדה שלך.

הירשם עכשיו: קורס חסימות ארגוניות ומימון סחר

מודול -4: יישומי בלוקצ’יין שונים

בפגישות ההדרכה שלך, תלמד בהמשך על יישומי הבלוקצ’יין השונים. המודול יתחיל בהסבר על היסוד בתהליך שרשרת האספקה. זה גם יסקור את האופן שבו blockchain משפיע על חלקים שונים במערכת האקולוגית של שרשרת האספקה.

לאחר מכן, תוכלו ללמוד על מקרי השימוש השונים של הבלוקצ’יין למערכות ניהול שרשרת אספקה. בכל מקרה, המדריך יתאר את כל השלבים של פרויקט חי לדוגמא רק כדי לעזור לך להבין טוב יותר את הרעיון.

בכל מקרה, המודול ייסגר בשיעור המוקדש לטרנספורמציה דיגיטלית של בלוקצ’יין.

 • יסודות ניהול שרשרת אספקה ​​מבוססי בלוקצ’יין
 • השתמש במקרים של Blockchain בניהול שרשרת אספקה
 • טרנספורמציה דיגיטלית של Blockchain

הירשם עכשיו: קורס ניהול רשתות חסימות ושרשרת אספקה

מודול 5: מקרי שימוש בבלוקצ’יין בעולם האמיתי

לקבלת הסמכת Corda, יהיה עליך לדעת על מקרי השימוש של blockchain. זהו המודול האחרון של קורס ההסמכה. במציאות, קורס זה יעסוק במקרים שונים של שימוש בבלוקצ’יין.

כמעט כל מקרי השימוש מתאימים גם לפלטפורמת קורדה. יותר מכך, תוכלו גם לראות דוגמאות בעולם האמיתי. המטרה העיקרית היא לעזור לך להבין כיצד תוכל להשתמש בטכנולוגיה זו ולהביא אסטרטגיות טובות יותר.

מדוע להשתמש ב -1010 רשתות חסימות לצורך קבלת ההסמכה המקצועית של Blockchain?

ובכן, ישנן סיבות שונות לשימוש ב- 101 Blockchains לצורך הסמכה מקצועית של הארגון. בוא נראה מה אלה, נכון?

תכני למידה איכותיים

101 Blockchains מציע תכני למידה איכותיים ביותר לתהליך ההסמכה שלך. לכן, באמצעות זה, תוכלו לתפוס בקלות את מושגי הליבה של פלטפורמת Corda. יתרה מכך, אם תבחין במבנה המודול מקודם, תראה עד כמה חומרי ההרצאה מקיפים.

לכן, די קל לשפר את מערכי הכישורים שלך ולהיות מוסמך יחד עם זה. החלק הטוב ביותר בקורס זה הוא שמגיע עם מידע מעמיק על בלוקצ’יין ועמיתיו.

מבנה למידה גמיש ואינטראקטיבי

לאימון קורדה שלך, 101 Blockchains מגיע עם מבנה למידה גמיש ואינטראקטיבי. תוכל לגשת לקורס למשך שנה לאחר רכישתו. כל החומרים מחולקים לפלחים קטנים יותר, שייקח 3-4 שעות בלבד בכל שבוע. אבל החלק הכי טוב הוא שלא תצטרך לדבוק בקו זמן קבוע כדי ללמוד על קורדה.

לכן, תוכלו להשהות ולחדש את הקורס בכל פעם שיש לכם זמן פנוי מצדכם. לכן, זו אפשרות תזמון גמישה עבורך, בניגוד לקורסים אחרים בשווקים.

חומרי בונוס משתלמים

המאפיין הטוב ביותר של 101 קורסים ארגוניים של Blockchains הוא שכולם מגיעים עם חומרי בונוס. ו- CEBP הוא אחד מהם המציע טונות של חומר בונוס בדיוק בשבילכם. בחומר הבונוס תוכלו לבצע מטלות מעשיות, שאלות אינטראקטיביות, תרגילים, ראיונות עם מנהלים ברמה העליונה וכן הלאה..

כפי שאתה כבר יכול לראות, זוהי דרך נהדרת להתחיל את אימון הקורדה שלך עם 101 רשתות חסימות.

להלן מדריך מדוע אישורי בלוקצ’יין חשובים לקריירת הבלוקצ’יין.

הכוונה אישית מקיפה

המסע שלך להשגת הסמכת מומחי קורדה קל יותר בעזרת ההדרכה האישית שמציעים 101 Blockchains. כן, 101 צוות המומחים של Blockchains תמיד מוכן לעזור לאנשים בתהליך הלמידה שלהם.

במציאות, הגיליונות האלקטרוניים השבועיים של 101 Blockchains יתעדו אחר ההתקדמות של כל תלמיד. לכן, לא תצטרכו לדאוג לבלבול או שאלות בנוגע לנושא השיעור.

כמו כן, בתמיכת צוות המומחים, תוכלו לפרוח בקלות למומחה ראוי למשרות בפרופיל גבוה.

תמיכת פרימיום

מי לא אוהב תמיכת פרימיום? כלומר, אם אתם נרשמים לקורס פרימיום, זה נורמלי לבקש גם תמיכה בפרמיום. זה המקום שבו 101 Blockchains לעולם לא יצליחו לספק אותך. במציאות, 101 Blockchains מציע צוות תמיכה מגיב ובקיא בדיוק לצרכים שלך.

כמועמד להסמכה, ברור שיהיו לך חששות או שאלות לגבי תהליכי הבחינה. ובכן, אל דאגה, 101 צוות התמיכה של Blockchains כאן כדי להציל את היום!

הוכחת כישורי המומחים שלך

זו הסיבה החשובה ביותר לבחירת 101 Blockchains להסמכת מומחה הבלוקצ’יין שלך. במציאות, אם אין לך הוכחה לכישוריך בראיונות יוקרתיים, זה עשוי להשפיע מעט על התוצאות שלך.

הסמכה היא דרך נהדרת להציג את המומחיות שלך, ועם 101 Blockchains אתה מקבל את זה. לאחר שתעבור את הבחינה תקבל הסמכה להדפסה עבור קורות החיים שלך. כמו כן, תקבלו הסמכה של לינקדאין שתעזור לכם להעשיר את פרופיל הלינקדאין שלכם ולהרחיב את טווח הרשת שלכם.

קבל את הסמכת ה- R3 Corda שלך עכשיו!

קורדה היא בהחלט אחת מפלטפורמות הבלוקצ’יין המבטיחות שיש שם. נכון לעכשיו, חברות רבות כמו בנק קנדה, הרשות המוניטרית בסינגפור, ING, SWIFT ורבים אחרים משתמשים בפלטפורמה זו. יותר מכך, קורדה מעורבת בקונסורציות רבות כרגע ומובילה את תחום הבלוקצ’יין לרמה אחרת לגמרי.

לכן זו בחירה אסטרטגית מאוד לקבל הכשרה בקורדה ולהיות מומחה בנושא. כפי שאתה יכול לראות, הדרישות הן גבוהות ועתיד מזהיר צפוי. אז למה לא לקחת את הסיכוי כרגע? עבור כל המתחילים זו ההזדמנות המושלמת לקבל הסמכה עם קורס פיתוח קורדה הקרוב שלנו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map