תבניות בלוקצ’יין: התחל את פרויקט הבלוקצ’יין שלך עכשיו!

תבניות בלוקצ’יין הן הצלת חיים בכל הנוגע לשינוי בלוקצ’יין. אבל איך? ובכן, תבניות בלוקצ’יין הן מודלים ספציפיים המסייעים לתאר את כל הצרכים במסע הבלוקצ’יין שלך.

חשבו עליהם כעל כלים שתוכלו להשתמש בהם בכדי להפוך את הפרויקט שלכם להצלחה עצומה. עם זאת, ישנן גרסאות רבות בחינם, שאינן יעילות כפי שהן טוענות. אך היכן ניתן למצוא תבניות בלוקצ’יין אותנטיות?

כדי לעזור לך במסעך, אתמקד באוסף תבניות הבלוקצ’יין הארגוני במדריך זה. לכן, אל תבזבזו זמן נוסף וקראו הלאה!

 

Contents

מדוע להשתמש בתבניות בלוקצ’יין?

תבניות בלוקצ’יין יכולות לעזור לך לפתח את פרויקט הבלוקצ’יין שלך בצורה הרבה יותר פשוטה. במציאות, אחרי הפופולריות של הבלוקצ’יין, רבים מכם מבולבלים אם אתם צריכים את זה או איך תשתמשו בו.

תבנית Blockchain בהקשר זה תעזור לך להתוות נכון את האסטרטגיה שלך. מכיוון שמסע הבלוקצ’יין שלך יתחיל בידיעה שתמציא אסטרטגיה ותפתח הוכחה של קונספט, תבניות הבלוקצ’יין יהיו שימושיות.

תבניות בלוקצ’יין בחינם: האם אלה באמת עובדים?

למרבה הצער, תבניות בלוקצ’יין בחינם באינטרנט לא יועילו לך. הם עשויים להיראות כמקור מצוין לקבל ייעוץ לבלוקצ’יין; עם זאת, הם מוגבלים. לרובם אין את הקשר הראשוני של לזלזל או להבדיל בין ענפים שונים.

כתוצאה מכך, תקבל תפוקה כללית רק למרות החברה או התעשייה שלך.

כמו כן, בתבניות הבלוקצ’יין הללו בחינם יהיו רק כמה תשומות נבחרות המגבילות את אפשרותך להרחיב את הפרויקט שלך. במציאות, גודל החברה שלך, התעשייה בה אתה עובד, הערכת שוק המטבעות ותכונות הבלוקצ’יין הכוללות הם כמה מהאלמנטים שעליך לקחת בחשבון..

אך הגרסאות החינמיות הללו לא יציעו לך את הגמישות כפי שאנו עושים בתבניות שלנו. בקיצור, הייתי מציע לך להימנע משימוש בכלים חינמיים אלה.

 

תבניות ה- Blockchains הארגוניות שלנו

סקירת תבניות בלוקצ’יין

101Blockchains תמיד יוודאו כי תקבל את הציוד הטוב ביותר למסע יישום הבלוקצ’יין הארגוני שלך. לכן תבניות הבלוקצ’יין הארגוניות שלנו כאן כדי להציל את היום!

במציאות, המטרה העיקרית שלנו היא להציע לכל תלמידינו את התבניות העדכניות ביותר של בלוקצ’יין בהן הם יכולים להשתמש בפרויקטים מבוססי הבלוקצ’יין שלהם. אבל למה בנינו את אוסף תבניות הבלוקצ’יין הזה?

ובכן, כפי שכבר blockchain היא טכנולוגיה טבעית מתוחכמת. כתוצאה מכך, רבים מכם לא ממש יודעים כיצד להשתמש בענף זה. לכן, הם נוטים לטעות שגורמים לאובדן משאבים וזמן.

לפיכך, כדי לעזור לך לקבל את ההחלטות במהירות בנוגע לפתרונות ארגוניים ופרויקטים אחרים, יצרנו עבורך תבניות טכנולוגיות בלוקצ’יין אלה.

יתרה מכך, בעזרת תבניות הטכנולוגיה של בלוקצ’יין תוכלו לזהות בקלות אילו מהתכונות אתם זקוקים לפתרונות הבלוקצ’יין שלכם. תן איתך לדעת גם אם אתה זקוק לטכנולוגיית בלוקצ’יין מלכתחילה.

לכן, כאשר אתה מיישם יישומי בלוקצ’יין ארגוניים, תדע בדיוק מה לעשות.

יתר על כן, תבניות הטכנולוגיה של בלוקצ’יין בוודאי יסייעו לכם במהלך שלב אסטרטגיית היישום שלכם.

קבל את התבניות אם אתה:

 • רוצה לעבוד על פתרון ארגוני מבוסס בלוקצ’יין
 • להוט לבדוק אם החברה שלך מוכנה לבלוקצ’יין
 • רוצה להציג את הרעיונות שלך ללקוח ארגוני בצורה משתלמת

 

מה תלמד בתבניות בלוקצ’יין לקורס ארגוני?

בעיקרון, כשאתה מנסה ליצור או להיכנס לתכנית הבלוקצ’יין, עליך להבין את כל הנתונים העומדים לרשותך. לפיכך, אם אין לך כמות מספקת של נתונים, אינך יכול להמציא רעיון לפתרון מהפך.

זה המקום בו רוב אנשי המקצוע טועים. בלי ללמוד על הטכנולוגיה תחילה, הם מנסים ליישם אותה לבד. כתוצאה מכך, בסופו של דבר יש לך הרבה זמן ובזבוז כסף.

אך עם תבניות הבלוקצ’יין שלנו לארגון, תוכלו ללמוד על נתונים קריטיים אלה. יתרה מכך, תוכלו לדעת בדיוק כיצד לנתח מידע זה ולהשתמש בו לטובתכם.

כברירת מחדל, אנו מציעים תוכנית מובנית שעליך לעקוב אחריה כדי להבין היטב את המושגים של כל תבנית בלוקצ’יין.

תבניות הבלוקצ’יין לארגון יספקו לך את האסטרטגיה המושלמת על סמך התשומות שלך וההיסטוריה של החברה שלך. לפיכך, לא רק שתוכלו ליישם פתרון המבוסס על הצרכים הקיימים אלא גם על סמך דרישות עתידיות.

 

תכונות חזקות

דבר נוסף שתלמד הוא להבין היטב מתי להשתמש בבלוקצ’יין ואיפה אתה צריך את זה. במציאות, אינך יכול להשתמש בבלוקצ’יין לעיבוד כל אחד מחלקי החברה שלך. לא, זה אולי נראה רעיון טוב בהתחלה, אבל אתה לא צריך לשלב אותו בכל חטיבות החברה שלך.

אם תעשו זאת, תבזבזו רק כסף וזמן. לדוגמא, נניח שאחת החטיבות שלך עובדת מצוין למרות שמלווה את המודל המורשת. אבל חלק אחר לא עובד כל כך טוב, ועליך להגדיל את ההכנסות במחלקה זו.

לכן, השתמש בבלוקצ’יין רק במחלקה זו. אינך זקוק לשילוב המוני כרגע.

אלה כמה מהמעטות הקטנות ביותר שיכולות לשבש את הזרימה הכללית שלך. בכל מקרה, אל תדאגי מזה.

אנחנו כאן כדי שלא תעשה טעות מסוג זה.

תבניות הבלוקצ’יין שלנו לארגון מתאימות לחלוטין לטיפול בסוגיה זו. כל שעליך לעשות הוא לוודא שאתה מבקש את כל המידע הנכון.

יתרה מכך, אם גם אתם רוצים להתכונן לראיון בלוקצ’יין כמקצוען, תבניות הבלוקצ’יין שלנו לארגון ייצרו גם בסיס ידע מתאים.

 

משקף את האלמנטים הבסיסיים

תבניות הבלוקצ’יין הארגוניות של 101Blockchain מבטיחות שהן משקפות וממלאות אחר המרכיבים העיקריים של blockchain. בלי זה, קשה לנו אפילו לתת לך תבנית בר ביצוע שעובדת 100%.

בכל מקרה, אנו נוטים להתמקד בשלושה מאפיינים חיוניים של בלוקצ’יין –

מבוזר

כל תבניות הבלוקצ’יין הארגוניות הן אגנוסטיות טכנולוגיות. לפיכך, היישום של תבניות טכנולוגיית הבלוקצ’יין שלנו יכלול מגוון של עסקים ופתרונות שיציעו לכם את האסטרטגיה הטובה ביותר. לכן, בקיצור, התבנית שלנו לא מתמקדת רק בענף אחד אלא בכולו.

מופץ

אתה יכול ליישם את תבניות הטכנולוגיה הבלוקצ’יין שלנו על כל סוג של גודל חברה ולקוח. לכן, גם אם אתה רק סטארט-אפ, תוכל להשתמש בתבניות דיאגרמת הבלוקצ’יין שלנו. מצד שני, אם יש לך חברה ארגונית, תוכל גם ליהנות מתבניות דיאגרמת הבלוקצ’יין שלנו.

בלתי ניתן לשינוי

כל תבניות דיאגרמת הבלוקצ’יין הניתנות לפעולה מוודאות שכל איש מקצוע בתחום הבלוקצ’יין הארגוני עומד בקביעות עם הפתרונות והאינטגרציות שלו. כמו כן, הוא יוודא שתוכלו להעביר את הרעיונות שלכם לעמיתיכם וללקוחותי ביתר יעילות.

 

מה תציע תבנית הבלוקצ’יין שלנו?

תבניות הבלוקצ’יין הארגוניות שלנו יציעו סוגים שונים של תבניות בלוקצ’יין לפעולה עבור החברה שלך. הקפדנו לכסות לעת עתה כיצד להשתמש בהם ב -17 שיעורים. עם זאת, בעתיד נציג גם שיעורים נוספים. אז בואו נראה מה תקבלו.

תבנית – האם אתה צריך בלוקצ’יין?

זוהי תבנית הבלוקצ’יין הראשונה שתשתמש בה עבור החברה שלך. בדרך כלל, תבניות הבלוקצ’יין האופייניות בחינם המתמקדות בשאלה האם אתה זקוק לבלוקצ’יין או לא מוגבלת מאוד.

כתוצאה מכך, רבים מכם לא יקבלו את התוצאות הפרמיות והקונקרטיות הדרושות לכם. לכן אנו מציעים את כלי ההחלטה האולטימטיבי עבורך. במציאות, הכלי שלנו ייתן לך את התוצאה המושלמת על סמך התשומות שלך שאם תזדקק לבלוקצ’יין או לא.

כמו כן, דאגנו שממשק המשתמש יהיה פשוט מאוד להבנה מבלי לסבך אותו עם תכונות נוספות.

תוכל להשתמש בתפריטים הנפתחים כדי לבחור כל קריטריון בהתבסס על החברה או הפרויקט שלך. הם קלים מאוד לשימוש. אך וודא שהתשומות שתבחר תואמות ישירות למטרת הפתרונות שלך.

לאחר שתוודא שכל הנתונים נמצאים על המודל, הוא ימליץ לך על שילוב תכונות בלוקצ’יין בהתבסס על הדרישות שלך. לדוגמה, תוכלו לדעת איזה סוג של בלוקצ’יין מתאים לכם, כמו ללא הרשאה או מורשה.

יתרה מכך, מכיוון שאנו מנסים לא למכור בלוקצ’יין אלא רק לעזור לך להבין את חשיבותו, ייתכן שתקבל תוצאה “ללא צורך בבלוקצ’יין”.

לכן, אם הכלי שלנו נותן את התוצאה הזו, זה אומר שאתה טוב ללכת בלי בלוקצ’יין לעת עתה.

בכל מקרה, התבנית מציעה גם אפשרות הגדרות. מכאן, תוכלו לשנות את כל הפרמטרים עבור טכנולוגיית הבלוקצ’יין ללא הרשאה ומותרת.

 

תבנית – מוכנות לפרויקט Blockchain

זו תבנית נוספת הניתנת לפעולה שתוכלו לנסות. בעיקרון, כלי זה יעזור לך להבין האם יש בעיות עסקיות בסיסיות בפרויקט הבלוקצ’יין שלך או לא. יותר מכך, בעזרת הכלי תוכלו להבין במהירות מתי הפרויקט שלכם מוכן.

במציאות חברות רבות נוטות להתחיל בשיווק המוצר מבלי לסיים כראוי את תהליך הבדיקה. זו הסיבה שהם נכשלים כישלון כשאנשים המוניים מתחילים להשתמש בה.

ובסופו של דבר, בלוקצ’יין הופך איכשהו לאשם. אבל זו לא הסצנה הגדולה יותר כאן. אם אינך יודע באמת אם כל קריטריוני הפרויקט שלך מוכנים להפעלה, אינך יכול לתקן שום בעיה בסיסית.

לפיכך, התבנית שלנו יכולה לעזור לך לתקן זאת.

בתבנית שלנו, עליך להגדיר את יעדי היישום שלך על מנת למדוד את הישגייך באופן מלא. מכיוון שמטרות פרויקט הבלוקצ’יין שונות זו מזו, חשוב שלא נתקן סדרי עדיפויות מההתחלה.

בכל מקרה, יהיה עליך גם לתקן את פעולות המפתח עבור הפרויקט שלך כדי לבדוק אם נפגשת איתם או לא.

לאחר שתגדיר את הכל בתבנית, הוא ייצור דוח הערכה עצמית שיודיע לך אם הפרויקט שלך מוכן או לא.

אנו מאוד מאמינים שזה יעזור לך לקבל את התמונה הרחבה יותר ויעזור לך למלא את כל הדרישות בהוכחת הרעיון שלך.

לאחר ההערכה, תקבל תוצאה בסעיף פיתוח ופיתוח קנה מידה לאחר PoC, את רמת המוכנות שיש לפרויקט שלך כרגע..

לפיכך, תוכלו לדעת בדיוק מה לשנות או באיזה קטע חסר הפרויקט שלכם. לכן, קל יותר להתגבר על שיפור כל החסרונות שלך.

 

תבנית – מצגת פרויקטים של Blockchain Enterprise

רוצה באמת לרעיונות הפרויקט שלך ללקוחות שלך בצורה פשוטה ומובנת? ובכן, בלוקצ’יין הוא נושא מסובך, ובמקרים רבים, אם אינך יכול לפשט את התהליך, ייתכן שהלקוחות שלך לא יגיעו למסקנה הנכונה כמוך.

לפיכך, יש צורך להיעזר בכל האמצעים שתוכלו. זה המקום אליו אנו נכנסים. באמצעות הכלי שלנו תוכלו להציג את כל הרעיונות שלכם בפני הלקוחות הפוטנציאליים או בעלי המניות שלכם כדי לקבל את אישורם עליהם..

יתרה מכך, זה יעזור לך להתוות את כל נקודות המפתח שלך במצגת אחת כדי לקבל את אישור הפרויקט טוב יותר.

הבעיה היא שאתה לא יכול להפוך את המצגת שלך ליותר מדי טכנית. יותר מדי פרטים טכניים רק יבלבלו את הלקוחות שלך, והם לא יבינו איך הפרויקט שלך יועיל להם.

אבל אל דאגה, התבניות שלנו כאן כדי לעזור לך אך ורק. עם זאת, זכור כי הכלי שלנו יכול רק לעזור לך להציג את הרעיונות שלך בצורה טובה יותר, והוא לא יציע שום שינוי ברעיונות שלך בכלל.

אז תצטרך להתרכז להתמקד בתוכן שלך יותר. אם עדיין יש לך ספקות לגבי הפרויקט שלך, תוכל לבדוק בשתי התבניות הקודמות כדי לראות כיצד רעיון הפרויקט שלך יכול להועיל לחברה שלך..

 

תבנית – מיפוי של תהליך עסקי שרשרת אספקה ​​עם Blockchain ארגוני

תבנית זו מתמקדת בעיקר בשרשרת האספקה. אם אתה בענף שרשרת האספקה, אז תבנית זו בוודאי תועיל.

לאחר מחקר מעמיק והתבסס על מומחיותם של החברים, אנו בונים תבנית זו שתעזור לכם להעריך את השפעת הבלוקצ’ינים על שרשרת האספקה.

בכל מקרה, התבנית שלנו פשוט תנחה אותך כשאתה מנסה להבין איזה חלק בתהליך שרשרת האספקה ​​שלך זקוק לבלוקצ’יין.

בעיקרון, אם לא תעריך את זה מקודם, אתה תיישם בלוקצ’יין ללא צורך בתהליכים שבהם זה בכלל לא נחוץ.

לכן תבזבז זמן ומשאבים רבים.

בכל מקרה, אנו מציעים לך אפשרות לבחור את התשומות שלך בהתאם לדרישות שלך. לאחר שתבחר אותם, המודל יעבד אותם ויציע לך את התוצאות הסופיות.

תוכל גם לראות כיצד השינוי עשוי להשפיע על העסק שלך לטווח הארוך גם מהתבנית שלנו. פיצ’ר מגניב נוסף שאולי תאהבו הוא שהדגם יתווה את רמת הקושי.

באמצעות זה, תוכל בדיוק כמה קשה יהיה ליישם על סמך הצרכים שלך. אז אתה יכול להכין את הצוות שלך באופן מלא לטפל בהם כבר מההתחלה.

עלינו לומר שכל תבניות הבלוקצ’יין החינמיות בשוק אינן יכולות להבטיח לך באופן מלא את מה שאתה צריך. יותר מכך, מכיוון שכל התבניות שלנו מתעדכנות באופן מלא כל הזמן בהתבסס על מצב השוק, תוכלו לקבל את המענה המושלם ביותר מהכלי שלנו בלבד..

 

מי צריך להשתמש בתבניות הבלוקצ’יין הארגוניות שלנו?

התבניות שלנו פתוחות לכל מי שעובד על פרויקט בלוקצ’יין או רוצה להתחיל לעבוד עליו. עם זאת, אם אתה עדיין לא מקצוען בלוקצ’יין או שיש לך בסיס ידע בבלוקצ’יין, העמדת הערך שלהם תהיה קצת מסובכת..

לפיכך, אנו ממליצים לך לבדוק את הקורסים האחרים שלנו כדי להקל על הטכנולוגיה ולהתחיל להשתמש בתבניות.

בכל מקרה, התבניות שלנו אינן כמו כל שאר תבניות הבלוקצ’יין בשוק. לפיכך, אנו מקדמים בברכה כל איש מקצוע בארגון שינסה את התבניות שלנו.

בעיקרון, אם אתה –

 • יועץ
 • יזם
 • מנהיג עסקי
 • מנהל תכניות ומוצרים
 • איש מקצוע בתעשייה
 • מומחה לשיווק
 • מנהל חדשנות
 • מנתח עסקי
 • מקבל החלטות

אז אתה יכול להשתמש בתבניות שלנו. כמו כן, אין לנו מגבלות על מי שמתלהב ללמוד גם טכנולוגיית בלוקצ’יין. למרות שאתה אולי לא מקצוען אבל רוצה להמשיך בקריירה, אתה יכול גם לבדוק את התבניות שלנו.

 

שאלות נפוצות הקשורות לתבניות הבלוקצ’יין הארגוניות שלנו

שאלות נפוצות -1: האם מישהו יכול להשתמש בתבניות?

כן, כל אחד יכול להשתמש בתבניות שלנו! אם אתה תוהה האם בלוקצ’יין מתאים לך או שכבר עובד על פרויקט מבוסס בלוקצ’יין, עליך בהחלט לבדוק את התבניות שלנו. החלק הכי טוב בתבנית שלנו הוא שזה בוודאי יעזור לך לשפר את הפרויקט שלך ולהעלות אותו לרמה אחרת לגמרי.

אנו מאמינים כי כל מי שמוכן ללמוד על בלוקצ’יין מסוגל יותר לטפל בתבניות. לכן אנו ממליצים לכם לבדוק את התבניות שלנו כבר עכשיו.

 

שאלות נפוצות -2: האם אוכל להוריד את התבניות?

כן גדול! כל השיעורים שלנו יתחילו בהורדת התבניות. אנו דואגים שתקבל ניסיון מעשי בשימוש בכל התבניות שלנו. אז ברגע שתורידו את התבניות, נראה לכם כיצד להשתמש בהן בהרצאות הווידיאו שלנו.

לפיכך, תוכלו לשלוט בהם תוך זמן קצר מאוד. כמו כן, אם יש לכם בעיות בהורדת התבניות, פשוט יידעו אותנו ונפתור את זה מייד.

 

שאלות נפוצות -3: כיצד אלמד להשתמש בהן?

המדריכים המובילים שלנו ידריכו אתכם בכל תהליך השימוש בכל התבניות. יש לנו חברי צוות מומחים פנימיים אשר תמיד זמינים לעזור לכם ללמוד על בלוקצ’יין.

לפיכך, הם יראו לכם את הרצאות הווידיאו שלנו כיצד להשתמש בכל אחת מהן. לכן, אל תדאגי לא לזלזל באופן השימוש בכלי.

עם זאת, דאגו לצפות בסרטונים שלנו מכיוון שבלעדיהם זה עלול להיות קשה לכם להבין אותם.

 

שאלות נפוצות -4: האם יהיו תבניות בלוקצ’יין אחרות?

מובן מאליו! אנחנו תמיד עובדים על הצגת תבניות חדשות שתוכלו לנסות. הצוות שלנו עובד ביום ובלילה כרגע, ובקרוב נציג גם תבניות נוספות. לכן, המשך להתעדכן בקורסים שלנו כדי לקבל את הגרסאות המעודכנות ביותר.

אתה יכול גם לבדוק את הקורסים האחרים שלנו בכל עת שתרצה. בכל מקרה, אם אתה באמת רוצה לראות את הספקטרום הרחב יותר, אז אתה צריך להירשם לקורסים אחרים.

 

שאלות נפוצות -5: כיצד תבניות הבלוקצ’יין שלך נבדלות מאחרות בשוק?

אנו יכולים להודיע ​​לך בביטחון כי כל תבניות הבלוקצ’יין שלנו שונות מכל שאר תבניות הבלוקצ’יין בשוק. קודם כל, תבניות הבלוקצ’יין בחינם באינטרנט לא יציעו לך את הקריטריונים הספציפיים שאתה צריך. במציאות, התבניות הללו מוגבלות יחסית.

לפיכך, לעולם אינך יכול להשתמש בהם באופן מלא לטובתך. ברוב המקרים, גרסאות חינמיות אלו נובעות למעשה מתוצר מחקר גרוע מאוד. לכן, אתה לא יכול לצפות מהם לעדכן גם את הכלים שלהם.

מצד שני, אנו מבצעים מחקר מקיף בנושא ונושא עזרה מקצועית מהצוות שלנו ליצירת תבניות אלו.

כתוצאה מכך, כל התבניות שלנו הן בדרגה א ‘ומציעות ערך טוב יותר בכל יום.

כמו כן, שיווק אינו המטרה העיקרית שלנו. במציאות, אנחנו באמת רוצים לעזור לתלמידים שלנו להצליח בפרויקטים של הבלוקצ’יין שלהם. לפיכך, אנו שומרים על הכלים שלנו מקוריים מבלי לשנות את התוצאות כדי לגרום לך להטמיע בלוקצ’יין למרות שאתה לא צריך את זה.

וכך אנו נבדלים מכל האחרים.

 

מחשבות מסכמות

תבניות בלוקצ’יין נחוצות ביותר עבורך אם אתה עובד על פרויקט בלוקצ’יין. כל מי שרוצה לעבוד או אפילו ללמוד על בלוקצ’יין צריך להשתמש בתבניות אלה.

לא רק שהתבניות הללו מצילות חיים, אלא הן גם חוסכות לך הרבה זמן ומשאבים.

כל התבניות שלנו נועדו להנחות אותך במסע שלך. לפיכך, כדי לעזור לך לקבל את ההחלטות במהירות בנוגע לפתרונות ארגוניים ופרויקטים אחרים, יצרנו עבורך תבניות טכנולוגיות בלוקצ’יין אלה.

יש לנו גם קורסים אחרים שתוכלו לבדוק. יותר מכך, אנו ממליצים לך לנסות גם אותם. כל הקורסים שלנו מתמקדים בשילוב בלוקצ’יין עם עסקים. לכן, הרשמה לאלו בוודאי תועיל לכם בטווח הארוך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map