פלטפורמות הבלוקצ’יין הטובות ביותר עבור חברות

פלטפורמות בלוקצ’יין הן חיוניות להפעלת טכנולוגיית הבלוקצ’יין לעסקים. במציאות, פלטפורמות הבלוקצ’יין הללו למעשה חוסכות זמן ומשאבים רבים. אבל איך הם עושים את זה?

ובכן, אם אתה הולך לעבוד על פתרון הבלוקצ’יין שלך ותצטרך להפוך את הפלטפורמה מאפס, זה ללא ספק ייקח הרבה זמן, לא? אך בעזרת פלטפורמות אלו, כעת תוכל לקבל בסיס לצרכים שלך.

רוב הפלטפורמות הללו מציעות התאמה אישית, ואתה יכול לעשות זאת כדי להוסיף את התכונות שלך לפלטפורמה. אז, בטווח הארוך, כל הפלטפורמות ברשימת פלטפורמות הבלוקצ’יין יחסכו לכם הרבה כסף וזמן.

לפיכך, כדי לעזור לך למצוא את הפלטפורמה הרצויה לך, הקמתי רשימה של פלטפורמות בלוקצ’יין. יותר מכך, תקבל גם השוואה בין פלטפורמות בלוקצ’יין לאחר שאכסה את כל הפלטפורמות. אבל לפני כל השאר, אסביר בקצרה מהי פלטפורמת בלוקצ’יין.

אז בואו נתחיל!

 

Contents

מהי פלטפורמת בלוקצ’יין?

ראשית, בואו נתחיל עם אחת השאלות המהותיות ביותר שיש לכם בראש – “מהי פלטפורמת בלוקצ’יין?” בדרך כלל, פלטפורמות הבלוקצ’יין מופצות פלטפורמות מובנות המסייעות בפיתוח יישומים מבוזרים.

יתרה מכך, פלטפורמות אלה יכולות להיות ללא הרשאה ומותרת. חלק מהמעטים הפופולריים בשוק הם Hyperledger, קורדה, את’ריום, וכו.

לכולם יש פלטפורמות בלוקצ’יין בהן תוכלו להשתמש כדי ליצור פתרונות בלוקצ’יין אישיים משלכם.

כמו כן, ישנם סוגים רבים ושונים של פלטפורמות לתעשיות שונות. לכולם יש גם תפוקות שונות. רק וודא שאתה בוחר את המתאים ביותר לחברה ולתעשייה שלך.

לא, אתה יודע מהי פלטפורמת בלוקצ’יין. כדי לעזור לך למצוא את הפלטפורמה הטובה ביותר, הרכבתי רשימת קריטריונים שעליך לשקול.

אז בואו נראה מה אלה.

 


כיצד לבחור את פלטפורמת הבלוקצ’יין המושלמת?

יש כמה קריטריונים שאתה צריך לעקוב אחריהם בבחירת פלטפורמה עבור החברה שלך. קריטריונים אלה הם קריטיים מכיוון שאז ניתן לבצע השוואה בין פלטפורמות הבלוקצ’יין ולראות כיצד הן מתפקדות בכל פלח.

זה בהחלט יעזור לך להחליט איזה מהם תאסוף. בכל מקרה, בואו לבדוק את כל הקריטריונים בזה אחר זה.

 

האם הפלטפורמה מפותחת לחלוטין או עדיין נמצאת בשלב פיתוח?

זהו נושא עצום בכל הנוגע לבחירת פלטפורמת הבלוקצ’יין המושלמת. אבל למה? ובכן, מכיוון שאם תבחרו בפלטפורמה שעדיין נמצאת בפיתוח, היא לא תציע לכם את מלוא הפוטנציאל הרצוי לכם.

כמו כן, דבר נוסף הוא שאתה לא רוצה להשתמש בפלטפורמה שהוצא משימוש גם כן. לכן, אם המפתחים הפסיקו להוסיף עדכונים או לתקן שגיאות, פלטפורמה זו מטרידה.

לכן, כדאי לבדוק באיזה שלב הפלטפורמה נמצאת. לשם כך, אתה יכול להשתמש ב- GitHub או באתר הרשמי שלהם וכדומה. בעיקרון, רק וודאו שהפלטפורמה שתבחרו מפותחת לחלוטין, נבדקת פעמים רבות ומוכנה לשימוש.

 

איזה סוג של בלוקצ’יין אתה צריך?

הבעיה היא שסוג הבלוקצ’יין שתזדקק לו יתבסס אך ורק על הפיתרון שלך. יכול להיות שיש לך כמה פתרונות blockchain ברשימה שלך, והם עשויים לדרוש סוגים שונים של blockchain כדי לתפקד.

אבל לפני שתדעו איזה סוג של בלוקצ’יין אתם צריכים, עליכם ללמוד על סוגים אלה כבר בהתחלה. לכן, נסו לעבור קורס בלוקצ’יין שיעזור לכם להבין טוב יותר את המושגים.

כדי לעזור לך, יש לנו הרבה קורסים בבלוקצ’יין המציעים את מיטב המידע הטוב ביותר בנושא האמור.

בכל מקרה, ברגע שתבין אם פלטפורמות פרטיות, ציבוריות או מאוחדות מתאימות לך, תוכל לסנן את המועדפים שלך.

 

אילו שפות תכנות תומכות בפלטפורמה?

כן, שפות תכנות אכן חשובות כשמדובר בבחירת הפלטפורמה המושלמת לפיתרון שלך. מכיוון שבלוקצ’יין היא טכנולוגיה חדשה, שפות תכנות מודרניות רבות אחרות מוצגות.

וכך, מציאת צוות הפיתוח המושלם ובקיאות בשפה זו עשויה להיות קשה. כמו כן, במקרים רבים, שפות התכנות השונות יכולות להוות איום אם ברצונך לשלב אותו ברשתות הישנות הקיימות שלך.

לכן, וודא שאתה יודע באיזו שפת תכנות התומכת הפלטפורמה או באיזה סוג SDK תצטרך להשתמש בפלטפורמה זו.

ברגע שאתה מבין מה הצוות שלך יכול להשיג, אתה יכול לבחור את הפלטפורמה על סמך זה.

 

האם הפלטפורמה פופולרית?

גם הפופולריות של הפלטפורמה חשובה מאוד. בכל מקרה, קיימות בשוק פלטפורמות טכנולוגיות רבות של בלוקצ’יין. אך לא לכולם יש את מלוא הפוטנציאל להפיק תפוקת פתרונות ארגוניים.

למעשה, המספר ההולך וגדל של פלטפורמות הבלוקצ’יין הוא מתיש למדי. כולם מנסים כעת לבנות לעצמם אחד מבלי להתחשב באיכות הפלטפורמה.

עבור מקרים לשימוש ארגוני, תזדקק לפלטפורמה שהיא מהימנה ומגיעה ממותג מפורסם. יתרה מכך, עליכם לוודא שהפלטפורמה מסוגלת לחלוטין לשמור על כל המידע של החברה שלכם.

לפיכך, הקפד תמיד לבחור את הפלטפורמות הפופולריות כיום בשוק, ואנשים אחרים כבר משתמשים בה. יתרה מכך, וודא כי צוות המפתחים מאחוריו יש לו מוניטין גם כן.

 

באיזה סוג של שיטת קונצנזוס הפלטפורמה משתמשת?

זה יכול להיות מאתגר למדי להשתמש בפלטפורמה אם אינך יודע באיזה פרוטוקול קונצנזוס הפלטפורמה משתמשת או תומכת. במציאות, פלטפורמת בלוקצ’יין עשויה לתמוך בשיטות קונצנזוס מרובות כגון Hyperledger Fabric, Sawtooth וכו ‘.

יתר על כן, סוג זה של פלטפורמות הוא בעל מבנה מודולרי, ופלטפורמות הבלוקצ’יין הטובות ביותר מציעות התאמה אישית רבה יותר.

זכור שחלק מפרוטוקולי הקונצנזוס הם רעבים לכוח, כך שהם יכולים לתפוס משאבים רבים. כמו כן, ללכת על אלגוריתם של קונצנזוס BFT הוא התרחיש הטוב ביותר כאן. אם אתה רוצה ללמוד עוד על פרוטוקולי הקונצנזוס, הקפד לבדוק את קורסי הבלוקצ’יין שלנו לשם כך.

 

האם הפלטפורמה מציעה תכונת חוזה חכמה?

ובכן, לא כל פלטפורמות בלוקצ’יין אחת מציעות תכונת חוזה חכמה. הבעיה היא האם האם הפיתרון שלך באמת זקוק לחוזים חכמים מלכתחילה. במציאות, השימוש בחוזים חכמים שימושי ביותר בסביבה ארגונית מכיוון שהוא עושה אוטומציה רבה של חוזים.

כמו כן, התועלת בתכונה זו היא עצומה, ואני יכול להבין אם אתה מתפתה להוסיף אותה לפיתרון שלך גם אם אינך זקוק לה. אבל זה ייקח משאבים רק בלי שום תועלת.

לכן, אם אתה באמת זקוק לתכונה, הקפד לבחור פלטפורמה המציעה אותה. זו גם תכונה מאוד מסובכת, כך שלא כל הפלטפורמות יכולות למשוך אותה בטון דומה או יעיל.

אתה יכול להשתמש בטבלת השוואת פלטפורמות הבלוקצ’יין שלנו כדי להבין גם את זה.

 

האם פתרון הבלוקצ’יין שלך זקוק להרחבה? אם כן, כמה?

ובכן, מדרגיות היא נושא עצום כשמדובר בבלוקצ’יין. במציאות, נראה כי הבלוקצ’יין הציבורי נמצא הרחק מאחור בתיקיהם. במציאות, מכיוון שהם פתוחים לכל, זה תופס הרבה משאבים ומאט את המערכת בצורה דרסטית.

לכן, הם רחוקים מלהיות מדרגיים. אם אינך מחפש יכולת הרחבה, אז שימוש בבלוקצ’יין ציבורי יכול לעזור גם כן.

אם אתה באמת צריך את זה, דאג לבחור בפלטפורמה קלה להרחבה. לדוגמא, הרבה פלטפורמות פרטיות או מאוגדות ניתנות להרחבה, אך נראה כי רמתן משתנה מאוד.

בדוק את הפתרון שלך שוב וודא שאתה בחר בפלטפורמה המסוגלת להתמודד עם כל צרכיך.

 

8 פלטפורמות הבלוקצ’יין הטובות ביותר

עכשיו, כדי לעזור לך במסע הבלוקצ’יין שלך, בחרתי ביד 8 פלטפורמות הטובות ביותר בהן אתה משתמש בפתרונות ספר החשבונות המבוזרים שלך. אז בואו נראה מה אלה, נכון?

את’ריום

סוג ספר חשבונות: ללא הרשאה

אלגוריתם קונצנזוס: הוכחת עבודה

חוזה חכם: כן

 

Ethereum היא אחת מפלטפורמות הבלוקצ’יין בעלות קוד פתוח ברשימה שלנו. אם להיות גלוי לב, זו אחת מפלטפורמות הבלוקצ’יין הטובות ביותר בשוק כרגע. למרות שהוא חסר היתר ובהחלט מגיע עם מערכת נושאים משלו, עדיין את’ריום מצליח לנצח הרבה מאוד זמן.

Ethereum הפך לחי בשנת 2015, ומאותה תקופה הוא צבר פופולריות עצומה. זה מגיע עם מטבע הקריפטו המקורי שלו, את’ר וגז. ברור שבפלטפורמה זו כל אחד יכול להצטרף ולהשתתף בתהליך הקונצנזוס.

לכן, אם פיתרון הבלוקצ’יין שלך באמת זקוק לסביבה פתוחה, אז ללכת לאתרום יכול להיות ההימור הטוב ביותר.

כמו כן, פלטפורמה זו פועלת במסגרת הוכחת עבודה, שהיא למעשה קונצנזוס די רעב כוח. יתרה מכך, הוא אינו מציע אפשרויות עסקאות פרטיות.

אבל אם אתה באמת מעוניין ב- Ethereum עבור הארגון שלך, תוכל גם להשתמש בגרסה הפרטית שלהם. הברית Ethereum Enterprise אחראית לגרסה פרטית זו של Ethereum.

במציאות, גרסה זו מגיעה עם כל היתרונות של הבלוקצ’יין הציבורי עם תוספת פרטיות בתערובת. כמו כן, הוא יצמח לצד הגרסה הציבורית ולהיפך.

החלק הטוב ביותר בפלטפורמה זו הוא שהיא משלבת טכנולוגיה פרטית וציבורית גם יחד כדי לספק לך את התפוקה האולטימטיבית.

למרות שזה עדיין סוג של פיגור בקריטריון העסקה לשנייה.

 

בד Hyperledger

סוג ספר חשבונות: מותר

אלגוריתם קונצנזוס: סולו, קפקא, רפסודה

חוזה חכם: כן

 

Hyperledger Fabric כאן כדי לשנות את הענף לתמיד. במציאות, זו אחת מפלטפורמות הבלוקצ’יין הטובות ביותר בשוק כרגע. זה גם מעולה ברשימת פלטפורמות הבלוקצ’יין בעלות קוד פתוח שיש לנו. לכן, אתה יכול לצפות לקבל גישה לקוד שלו בחינם, ולא תצטרך לשלם שום דבר עבור זה.

הבד התחיל להיות בשנת 2015 אחרי Ethereum והוא תוצר של פרויקט Hyperledger. Hyperledger הוא למעשה פרויקט מטריה או קונסורציום למיניהם בו הם מפתחים בלוקצ’יין על מנת להנגיש אותו לכולם..

אם אתה מעוניין בפלטפורמת בלוקצ’יין המותרת ויכולה להתאים לכל סוג של תעשייה, אז בד הוא באמת בחירה מצוינת..

בכל מקרה, בד Hyperledger מגיע עם מודל אדריכלי חזק עם מבנה מודולרי. זה אומר שאתה יכול לחבר כל סוג של תכונה ולהשתמש בה. לכן, זה ניתן להתאמה אישית במיוחד.

יותר מכך, הוא משתמש באלגוריתם קונצנזוס פחות רעב כוח כדי להגיע להסכם. כמו כן, הוא מציע מדרגיות ואינו מאט כאשר ישנם משתתפים רבים בפלטפורמה.

במציאות, הוא מציע חוזים חכמים, אבל זה נקרא כאן שרשרת קוד.

 

שן מסורת Hyperledger

סוג ספר חשבונות: מותר / ללא הרשאה

אלגוריתם קונצנזוס: PBFT, PoET, Raft

חוזה חכם: כן

 

Sawtooth Hyperledger הוא תוספת נהדרת נוספת לרשימת פלטפורמות הבלוקצ’יין בעלות קוד פתוח. במציאות, מדובר גם בהפקה נוספת של לינוקס קרן ואינטל תרמה בה רבות. השימוש בו הוא לגמרי בחינם, ואתה יכול לקבל את הקודים ישירות מ- GitHub.

כמו כן, תוכלו להשתמש בפלטפורמה זו בכל סוג של תעשייה מכיוון שהמפתחים תכננו את האדריכלות כך. במציאות, פלטפורמה זו ניתנת להתאמה אישית במיוחד.

זו למעשה פלטפורמה ברמה ארגונית שהיא מודולרית ונועדה לפרוס, ליצור ולהוציא לפועל טכנולוגיות ספר מבוזרות מבוזרות.

אתה בטח תוהה – מה ההבדל העיקרי בין מנסורת לבד?

ובכן, זהו למעשה סוג החשבונות בו הם שונים. בד הוא פלטפורמה מורשית לחלוטין; מצד שני, אתה יכול להשתמש ב- Sawtooth כמותר וגם ללא הרשאה. יתר על כן, ישנם גם גורמים אחרים, ותוכלו לראות אותם בטבלת ההשוואה של פלטפורמות הבלוקצ’יין.

אם אתה רוצה פלטפורמה שממש קל לשילוב, אז אתה צריך ללכת על Sawtooth. כמו כן, תכונה נהדרת נוספת של Sawtooth היא שהיא משתמשת באלגוריתם אחר הוכחת זמן שחלף שהוא הרבה יותר מתקדם מאשר רפסודה..

 

Hyperledger Iroha

סוג ספר חשבונות: מותר

אלגוריתם קונצנזוס: אלגוריתם YAC (עוד קונצנזוס)

חוזה חכם: כן, אך מוגדר מראש

 

Hyperledger Iroha היא גם פלטפורמת בלוקצ’יין פופולרית למדי. זו גם אחת מפלטפורמות הבלוקצ’יין בעלות קוד פתוח המציעות תמורה טובה. במציאות, Iroha למעשה די קל לשימוש ועוצב כך.

אם אתה מרגיש שקשה לשלוט בפלטפורמות אחרות או ללמוד עליהן, תוכל לבדוק זאת. במציאות, זה בעיקר לסיוע לחברות ארגוניות בבניית יישומים מאובטחים, מהימנים ומהירים.

בכל אופן, המבנה הבסיסי הוא די פשוט, והוא כמובן מודולרי. הוא משתמש באלגוריתם קונצנזוס שונה לחלוטין הנקרא אלגוריתם Yet Another Consensus (YAC). במציאות, פרוטוקול זה מהיר ומאובטח במיוחד.

עם זאת, אכן יש מגבלה קלה מבחינת חוזים חכמים. ובכן, היא מציעה חוזים חכמים כמו תכונה, אך היא מגיעה עם תבניות חוזה מוגדרות מראש ולא בהתאמה אישית מלאה.

לכן, אתה עדיין יכול להשתמש בו, אך אינך יכול להתאים אותו אישית כרצונך.

אבל בסך הכל, זו פלטפורמה טובה, וחברות רבות כבר משתמשות בה.

 

אַדְוָה

סוג ספר חשבונות: מותר

אלגוריתם קונצנזוס: הצבעה הסתברותית

חוזה חכם: לא

 

אדווה היא תוספת נהדרת לרשימת פלטפורמות הבלוקצ’יין שלנו. ובכן, ריפל התחילו את דרכם עוד בשנת 2012, אך אז נקראה Opencoin. בכל מקרה, מאוחר יותר בשנת 2015, הם שמו לבסוף את שמו, אדווה. במציאות, ריפל מתאימה בעיקר לחברות פיננסיות.

לאמיתו של דבר, הם רצו למעשה לחבר את כל הבנקים, התאגידים, ספקי התשלומים והחילופי נכסים באותה רשת..

בכל מקרה, Ripple מציעה את RippleNet, שהיא פלטפורמת עסקאות חינמית עולמית. אתה יכול להשתמש בפלטפורמה זו כדי לבצע תשלום בכל מקום ובכל זמן בעולם. יותר מכך, זה באמת משנה את הדרך בה אנו רואים בנקאות כיום.

האם אתה יודע כמה יידרש כדי לעבד את העסקה שלך ב- Ripple? רק 4 שניות! באמצעות Ripple תוכלו לקבל גישה לשווקים חדשים, להשיג יותר לקוחות, להיות בעלי אבטחה רבה יותר ולהשתמש במערכת תשלום מיקרו.

בכל מקרה, אם אתה חברה ארגונית שעובדת על פתרון פיננסי, אתה בהחלט צריך לבדוק את זה.

 

מִניָן

סוג ספר חשבונות: מותר

אלגוריתם קונצנזוס: רפסודה, סובלנות תקלות ביזנטית באיסטנבול

חוזה חכם: כן

 

קוורום היא פלטפורמה נהדרת נוספת ברשימת 8 הפלטפורמות הטובות ביותר של בלוקצ’יין. במציאות, קוורום הוא למעשה השראה מרשת את’ריום. ג’יי.פי מורגן עומד מאחורי פיתוח קוורום, והוא השתמש באתריום כבסיס לעיצובו.

עם זאת, זה לא חסר היתר כמו את’ריום; אלא, זה מותר. במציאות, הפלטפורמה היא להבטיח שתקבל תפוקה גבוהה ותפוקה גבוהה בכל סביבה. יותר מכך, הוא ניתן להרחבה, אך יש לו גם מגבלות.

בניגוד לאת’ריום, קוורום משתמש בתהליך קונצנזוס קליל כדי להגיע להסכמה. יותר מכך, הדבר חוסך משאבים רבים בטווח הארוך.

התכונה הטובה ביותר של קוורום היא שהיא מציעה צמתים סמכותיים המנהלים את הפלטפורמה. כמו כן, היא מציעה עסקאות פרטיות ומערכות ספרים.

נכון לעכשיו, ישנם ארגונים רבים המשתמשים בקווורום להפעלת פתרונות הבלוקצ’יין שלהם. אם אתה רוצה פלטפורמה מבוססת, אתה בהחלט צריך לבדוק את זה.

 

קורדה

סוג ספר חשבונות: מותר

אלגוריתם קונצנזוס: קונצנזוס הניתן לניתוק

חוזה חכם: כן

 

קורדה היא בהחלט אחת מפלטפורמות הבלוקצ’יין הטובות ביותר בשוק כרגע. במציאות, הפלטפורמה מורשית, כך שתצטרך גישה סמכותית על מנת להיכנס לרשת. בכל מקרה, R3 למעשה פיתחה את הפלטפורמה הזו.

יתר על כן, הוא מגיע בשתי גרסאות שונות – Corda ו- Corda Enterprise. במציאות, גרסת הארגון אינה למעשה קוד פתוח. לכן, יהיה עליכם ליצור קשר איתם על מנת לקבל גישה אליו. אבל אתה יכול לקבל גישה לגרסת קוד הפתוח מאתר האינטרנט שלהם.

אם אתה מעוניין בפלטפורמה אשר סובבת סביב תפוקת איכות ותשתית רשת חזקה, תוכל לבדוק זאת.

בכל מקרה, בעבר, קורדה נועדה אך ורק לתעשיות פיננסיות בלבד, אך כעת תעשיות רבות אחרות משתמשות בפלטפורמה זו לצורך פתרונן.

התכונה הטובה ביותר של Corda היא שהיא מציעה שירות חומת אש שקשה לחדור אליו. לכן, השימוש בזה למערכת רשת האינטרנט שלך יכול להיות הרבה.

אך הוא מציע גם תפוקה גבוהה, פרטיות, יכולת הרחבה וכו ‘.

 

חדרה האגרף

סוג ספר חשבונות: מותר

אלגוריתם קונצנזוס: סובלנות לתקלות ביזיננטיות אסינכרוניות

חוזה חכם: כן, אבל צריך ממשק API מיוחד

 

אתה בטח תוהה מדוע צירפתי את הרמה האגרגרף לרשימת פלטפורמות הבלוקצ’יין הזו למרות שהיא לא מבחינה טכנית. ובכן, זו למעשה לא בלוקצ’יין אלא מערכת ספר חשבונות מבוזרת כמו בלוקצ’יין.

למרות שזו לא פלטפורמת בלוקצ’יין, היא מציעה פיצ’רים נפלאים שבהחלט כדאי שתדעו עליהם. במציאות, Hedera Hashgraph היא פלטפורמה מאוד הוגנת, מאובטחת ומהירה.

לכן, היא משתמשת בשיטת קונצנזוס שונה הנקראת סובלנות תקלות ביזנטית אסינכרונית, החזקה בפני כל התקפות..

עם זאת, קיימת בעיה קלה בתכונת החוזה החכם. במציאות, הוא אמנם מציע חוזה חכם, אבל אתה צריך שיהיה לך API מיוחד בשביל זה. כדי לעזור לך להשתמש בו, הם מציעים את ה- API הזה, שמאפשר לך להשתמש בחוזה החכם מבוסס איתנות של Ethereum.

בכל מקרה, התכונה הטובה ביותר בפלטפורמה זו היא שהיא מציעה יותר מ- 50 אלף עסקאות בכל שנייה. לכן, זה אומר שזה לעזאזל מהר בהשוואה לכל שאר הפלטפורמות ברשימה זו.

אבל איך זה עושה את זה? ובכן, מערכת החשבונות הייחודית שלה מבטיחה למעשה שהיא יכולה להציע עסקאות מקבילות.

חברות רבות כבר משתמשות בפלטפורמה זו. לפיכך, כללתי את זה כחלופה טובה לפלטפורמות אחרות.

 

טבלת ההשוואה האולטימטיבית לפלטפורמות הבלוקצ’יין

את’ריום

Hyperledger-Fabric

Hyperledger-Sawtooth

Hyperledger-Iroha

קורדה

אַדְוָה

מִניָן

חדרה האגרף

סוג ספר חשבונות

ללא משימה למשימה ללא משימה ולמשימה

 

לגמרי למשימה למשימה למשימה לגמרי למשימה למשימה

אלגוריתם קונצנזוס

הוכחת עבודה סולו, קפקא, רפסודה PBFT, PoET, Raft אלגוריתם YAC קונצנזוס ניתן לניתוק הצבעה הסתברותית רפסודה, איסטנבול BFT BFT אסוני כרוני

חוזה חכם

כן, אבל בעיקר מוגדר מראש איקס כן

(באמצעות API)

התמקדות בתעשייה

חוצה תעשיות חוצה תעשיות ענף רחב היקף חוצה תעשיות פיננסי / חוצה תעשיות תעשייה פיננסית חוצה תעשיות חוצה תעשיות

מהירות עסקה

~ 20 TPS >2000 TPS >1000 TPS ≤ 1000 TPS ~ 170 TPS ~ 1500 TPS ~ 100 TPS ~ 50k + TPS

שפת חוזה חכמה

מוּצָקוּת לך, Java, JavaScript פייתון, JavaScript, גו, ג’אווה, חלודה, סי++ ג++ קוטלין, ג’אווה מוּצָקוּת מוצקות (באמצעות API)

 

 

מחשבות סיום

פלטפורמות בלוקצ’יין כאן כדי לעזור לך במסע הנפלא שלך קדימה. במציאות, פיתוח פתרון ארגוני הוא די קשה. בעיקר אם אתה הולך להשתמש בטכנולוגיה שונה לחלוטין וחדשה לשם כך.

אבל כדי לעזור לך, פלטפורמות בלוקצ’יין רבות בעלות קוד פתוח יכולות לחסוך הרבה זמן ואנרגיה. יותר מכך, הם מוכנים להשתמש ברשת שזקוקה לכמה שינויים בלבד, ותוכלו להכין אותה לכל ענף שתרצו.

במדריך זה, הודעתי לכם כיצד לבחור פלטפורמה ונתתי השוואה בין כל הפלטפורמות הפופולריות כיום. אני מקווה שבאמצעות מדריך זה תוכלו לבחור את המדריך המושלם לצרכים שלכם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map