איך להיות מומחה לבלוקצ’יין?

מאמר זה מדבר על – תפקידו של מומחה לבלוקצ’יין, המשכורת הצפויה, מדוע וכיצד להפוך למקצוען בבלוקצ’יין, ועל אישורי הקורסים המובילים בבלוקצ’יין להפוך למומחה מוסמך..

הדרישה לכישורי מומחה לבלוקצ’יין ממשיכה לעלות מדי יום ביומו. נכון לעכשיו, חברות ארגוניות רבות מחפשות אנשי מקצוע עם בסיס הידע של בלוקצ’יין. יותר מכך, מכיוון שיש רק קומץ אנשי מקצוע שיודעים לטפל ברשתות בלוקצ’יין, הצורך של מומחי בלוקצ’יין הוא בשיא כל הזמנים..

בדרך כלל, שיעור השכר עבור משרה זו גבוה יחסית, אפילו יכול להיות גבוה אפילו ממפתחי תוכנה טיפוסיים.

ברור שאם אתה יכול לקבל הסמכת מומחי בלוקצ’יין, הסיכוי שלך לנחות עבודה טובה הוא גבוה. זו הסיבה שאנחנו כאן כדי לעזור לך להבין איך להיות מומחה לבלוקצ’יין.

לכן, הישאר מעודכן ופעל בהתאם להנחיות כראוי.

לְהִרָשֵׁם עכשיו: קורס בלוקצ’יין מקצועי ארגוני מוסמך (CEBP)

Contents

מיהו מומחה לבלוקצ’יין?

קודם כל, בואו נתחיל מיהו מומחה בלוקצ’יין מלכתחילה. במילים פשוטות, מומחה לבלוקצ’יין הוא מישהו שמבין כיצד כל פלטפורמות הבלוקצ’יין פועלות, הוא מאסטר בשפות תכנות ויכול לשלב פתרונות בעסקים ארגוניים עם פתרונות בלוקצ’יין ארגוניים..

יתרה מכך, הוא / היא מסוגלים להתמודד עם כל הפרוטוקולים והכללים שפתרון בלוקצ’יין מקיים. יתר על כן, מומחה לבלוקצ’יין ידע את יסודות הבלוקצ’יין ויכול להשתמש במאגר הידע שלו להטמעת מודלים עסקיים חדשים.

כמו כן, מומחה לבלוקצ’יין יצטרך לדעת – את היסודות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, חוזים חכמים, אבטחת בלוקצ’יין, אלגוריתמים ושיטות קונצנזוס, מקרי שימוש וכן הלאה..

ללא פיסות ידע אלה, אינך יכול להיות מומחה לבלוקצ’יין.

לפיכך, לדעת כיצד להפוך למומחה לבלוקצ’יין הוא קריטי בהחלט.

שכר מומחה לבלוקצ’יין

לפני שנעבור לצעדים שאתה צריך לנקוט כדי להיות מומחה לבלוקצ’יין, בוא נראה מה מצב השכר של מומחי בלוקצ’יין.

כפי שאתה בוודאי יכול לנחש, מצב השכר של מומחי בלוקצ’יין הוא די גבוה. במציאות, הביקוש הגובר למומחיות שלהם ממשיך לעלות בכל שנה. וכתוצאה מכך, טווח השכר ממשיך לגדול גם כן.

בכל מקרה, זה נע בדרך כלל בין 68,000 $ ל -108,000 $ בכל שנה! כמו כן, אם אתה רק טירון חדש, אתה יכול לצפות להתחיל עם יותר מ -60 אלף דולר בכל שנה בחברה. לפיכך, ככל שאתה נהיה מנוסה או מיומן יותר, כך משכורתך תגדל.

ארגונים רבים מוכנים לשלם שכר נאה כדי להעסיק אותך. אם אתה יכול להראות שיש לך יכולת להשיג את כל הציפיות שלהם, ייתכן שתקבל יותר משכורת ממה שציפינו.

בסופו של דבר, הכל מסתכם בחברה עצמה.

בכל מקרה, מספיק לגבי השכר המומחה לבלוקצ’יין מוסמך, בואו נראה איך תוכלו לרתום את כל הכישורים למומחי בלוקצ’יין.

אז בואו נבדוק את החלק הבא בזה כיצד להפוך למדריך מומחה לבלוקצ’יין.

משרות מומחה בלוקצ’יין: צעדים שעליך לנקוט

ישנם צעדים מסוימים שעליך לנקוט על מנת להשיג משרות עבור מומחה לבלוקצ’יין. לכן, בדקו אותם וודאו גם לעקוב אחריהם.

למד אודות עסקים טכנולוגיים וארגוניים

משרות למומחה לבלוקצ’יין דורשות למעשה בסיס ידע גבוה הן בטכנולוגיית הבלוקצ’יין והן במודלים העסקיים. אם אתה יודע רק להשתמש בטכנולוגיה או כיצד אתה יכול לפתח את הטכנולוגיה, אתה לא יכול לקבל עבודה טובה בחברות גדולות.

למה? ובכן, עליכם להבין כיצד חברות אלו מניעות את עסקיהן כך שתוכלו להשתמש בפתרונות שלכם כדי להפוך אותו ליעיל יותר.

במציאות, רק לדעת לזווג את שני המגזרים האלה אתה יכול באמת להשיג את המומחיות בזה.

להבין ספרים מבוזרים ומופצים

הבנת ספרים מבוזרים או רשתות מבוזרות חשובה מאוד. עליכם להבין כיצד שתי הטכנולוגיות הללו נבדלות והיכן עליכם להשתמש בהן. אז אתה צריך להתחיל לעבור על האופן שבו פועלים ספרים שונים אלה.

יתרה מכך, עליך להבין כיצד להשתמש בפתרונות אלה גם בתרחישים מסוימים.

מבלי ללמוד את העיתונים הלבנים או להשתמש בקורס כדי ללמוד על כך, לשון המעטה תהיה קריאה קשה.

לפיכך, הצטרפות לקורס יכולה להועיל גם לכם מאוד.

להיות מומחה בשפות תכנות שונות

ובכן, אינך יכול להיות מומחה לבלוקצ’יין אם אינך יודע להשתמש בשפות תכנות. לכן, יש ללמוד גם על שפות תכנות שונות. יותר מכך, זהו אחד מהצרכים לאורח החיים המוצלח שלך.

בכל המשרות של מומחה לבלוקצ’יין, חובה להיות מומחה בשפות תכנות שונות.

לפיכך, עליכם בהחלט להתמקד בלימוד Python, JavaScript, C ++, Java, Solidity וכו ‘.

פיתחו את המיומנויות הרחבות שלכם

ובכן, בעל ידע טכני בלבד לא יעזור לך לנחות עבודה טובה. אתה צריך להיות להוט לפתח גם את הכישורים הרחבים שלך בין תחומים. מה הכישורים האלה, אתם שואלים? ובכן, כישורים אלה הם בעיקר חשיבה יצירתית, יכולת הסתגלות, ניתוח יעילות, זריזות, DevOps וכו ‘.

כפי שאתה בוודאי מבין, ללא כישורים אלה, אינך יכול לאסטרטגיה לפתרונות הבלוקצ’יין שלך.

לפיכך, פיתוחם יעזור לך להציג את כישרונותיך עוד יותר בתהליך הראיון.

למד פלטפורמות שונות של בלוקצ’יין

התחל ללמוד פלטפורמות בלוקצ’יין שונות. במציאות, לא כל פלטפורמות הבלוקצ’יין עובדות באותו אופן כפי שאתה עשוי לחשוב. יותר מכך, ישנן פלטפורמות מסוימות שעובדות אחרת לגמרי מהרעיון הכללי.

לכן, עליכם ללמוד עליהם גם.

תזדקק לכך כשאתה אסטרטגי לחברות שלך לפתרון העסקי הבא באמצעות בלוקצ’יין.

לכן, וודא שאתה יודע איך כולם עובדים.

למד אודות תהליכים עסקיים ארגוניים

ובכן, משרות עבור מומחה בלוקצ’יין דורשות ללמוד גם על תהליכים עסקיים ארגוניים. אם אתה רוצה לעבוד בחברה מהשורה הראשונה, אתה צריך להציע להם מיומנות שהם לא יכולים לסרב לה. וידע על התהליכים העסקיים שלהם הוא אחד מהם.

לכן, דאגו ללמוד כיצד חברות שונות עובדות או כיצד הן עושות עסקים ונשארות רלוונטיות בשוק.

כמו כן, זה יעזור לך להעלות רעיונות חדשניים שיניעו יותר עסקים גם לחברה שלך.

ידע לפתור בעיות ארגוניות של Blockchain

לחברות ארגוניות יש הרבה בעיות. כשתתחיל להשתמש בטכנולוגיה חדשה לחלוטין במודל העסקי הקיים, תיתקל בבעיות רבות. אבל אם אתה לא יודע איך לפתור אותם, זה יכול להוביל להרבה נושאים אחרים.

יתרה מכך, חברות אלה מחפשות מומחים שיוכלו לפתור כל בעיה במהירות. זה אולי נראה כמו משימה קשה, אבל אם אתה מעודכן בכל ההיבטים הטכניים וההיבטים העסקיים, אתה יכול לעשות זאת בקלות.

להבין את דפוסי האדריכלות של Blockchain

השלב הבא במסע שלך הוא להבין כיצד פועלים הדפוסים האדריכליים השונים של blockchain. אז כדי לעשות זאת, עליכם לנתח אותם אחד אחד ולבחון את ליבתם.

אתה לא בהכרח צריך להיות אדריכל בלוקצ’יין, אך ודא שאתה עובר מחקרי מקרה שכן הם יעזרו לך מאוד. כמו כן, אתה תמיד יכול לקחת חלק בקורסים מקוונים כדי להבין גם את הדפוסים הללו.

בכל מקרה, שלב זה הוא באמת חשוב. אז, לעולם אל תדלג על זה.

למד אודות מערכות אקולוגיות וסטנדרטים של Blockchain

פלטפורמות בלוקצ’יין שונות משתמשות בסטנדרטים שונים. חשוב שתלמד על כולם. בעתיד יתכן שתצטרך לשלב יכולת פעולה הדדית בין רשתות אחרות. לכן, אם אתה משתמש בסטנדרטים חדשים שיכולים ליצור הרבה בעיות לפתרונות שלך.

לפיכך, ללמוד להשתמש בסטנדרטים משותפים ולהמעיט בהן הוא נקודת פלוס ענקית. כדי להיות גלוי לב, אתה צריך ללמוד גם מערכות אקולוגיות שונות של בלוקצ’יין.

בכל מקרה, אני מקווה שאיתנו תלמד על אלה תוך זמן קצר.

קבל הסמכת Blockchain

אישורי בלוקצ’יין מומחים הם חובה עבור עבודות מומחים בבלוקצ’יין. למעשה, הסמכה יכולה באמת להגביר את קורות החיים שלך. יותר מכך, זו דרך נהדרת להציג את הכישרונות שלך בראיונות שלך.

כלומר, זו דרך נהדרת להודיע ​​להם שאתה יודע מה אתה עושה. יתרה מכך, תמיד תוכלו לבקש שכר גבוה באמצעות הסמכה זו גם כן.

ברור שאם אתה יכול לקבל הסמכת מומחי בלוקצ’יין, הסיכוי שלך לנחות עבודה טובה הוא גבוה.

למד להשתמש בכלי פיתוח Blockchain

צעד חשוב נוסף החיוני בעבודות עבור מומחה לבלוקצ’יין הוא השימוש בכלים לפיתוח בלוקצ’יין. כאשר אתה עובד בסביבה ארגונית, תצטרך להשתמש בכלים רבים כדי לייעל את עבודתך בצורה טובה יותר.

אבל אתה לא יכול לעשות את זה אם אתה לא יודע להשתמש בהם מלכתחילה. לכן, מומחה לבלוקצ’יין חייב ללמוד להשתמש בכלים אלה. במציאות, כלים או תבניות אלה יקלו על חייך. יתרה מכך, הם יעזרו לך להשלים פיתרון הרבה יותר מהצפוי.

הירשם לקורס בלוקצ’יין

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להירשם לקורסים בנושא בלוקצ’יין. במציאות, קורס בלוקצ’יין באמת יכול לעזור לך להבין ולמיומנות מהר יותר ממה שציפית.

קורסים אלה מצוידים כדי לעזור לך ללמוד על טכנולוגיה וכיצד תוכל להשתמש בטכנולוגיה זו לטובתך.

עם זאת, דאגו ללכת לקורסים לגיטימיים, מכיוון שקורסים מזויפים באמת יכולים לפגוע גם בקורות החיים שלכם.

אנו ממליצים לך להתנסות בקורסים שלנו, מכיוון שאנו מציעים את מיטב המידע המעודכן ביותר בשוק.

למה ללכת על הסמכת מומחה Blockchain?

אתה בטח תוהה אם ללכת על הסמכת מומחה לבלוקצ’יין היא הבחירה הנכונה? ובכן, למען האמת, הסמכת מומחה לבלוקצ’יין יכולה באמת להגביר את קורות החיים שלך. יותר מכך, זו דרך נהדרת להציג את הכישרונות שלך בראיונות שלך.

זו דרך נהדרת להודיע ​​להם שאתה יודע מה אתה עושה. יתרה מכך, תמיד תוכלו לבקש שכר גבוה באמצעות הסמכה זו גם כן.

ישנן סיבות רבות אחרות לקבלת הסמכה. בואו נראה למה כדאי לכם ללכת על זה.

העתיד המהפכני של הטכנולוגיה

נתחיל עם היסודות. כולנו יודעים שבלוקצ’יין היא אחת הטכנולוגיות המהפכניות שהולכות לשנות את הדרך בה אנו רואים את העתיד. עם זאת, נכון לעכשיו, רק 0.5% מהאנשים משתמשים בטכנולוגיה זו.

מצד שני, למעלה מ -3.77 מיליארד אנשים משתמשים באינטרנט נכון להיום. לכן, חשוב על ההזדמנות העצומה שאתה יכול לקבל מנקודת מבט זו בלבד.

מומחי Blockchain יכולים להבין בקלות כיצד הדברים עובדים וכיצד תוכלו להשתמש בטכנולוגיה זו לטובתכם. וזו סיבה עזאזית לקבל הסמכה.

ביקוש גבוה למומחים בבלוקצ’יין

תמיד יש ביקוש גבוה למומחי בלוקצ’יין בימינו. מכיוון שיש פחות אנשים שמגזירים אותם להיות מומחים, חברות מחפשות אנשי מקצוע שיוכלו לקחת על עצמם את תפקידם.

במציאות, טכנולוגיית הבלוקצ’יין אינה טכנולוגיה פשוטה, מלכתחילה. לפיכך, רק קומץ אנשים מבינים כיצד זה עובד.

לכן, קבלת הסמכה יכולה באמת להשפיע על הפיכתך למומחה לבלוקצ’יין.

תשתיות עסקיות אדירות

אתה יכול להשתמש בבלוקצ’יין כמעט בכל דבר. כשחושבים על זה, בלוקצ’יין יוצר תשתית עסקית חדשה. יותר מכך, התשתית הזו בכלל לא קטנה. רק מומחי בלוקצ’יין יכולים להשתלט באופן מלא על ההזדמנויות ולהשתמש בהן לטובת עצמם.

תשתית זו מסוגלת לעצב כל חברה למסלול עסקי אחר לחלוטין. יותר מכך, זה משהו שיש בו כדי להגדיל את ההכנסות לטובה.

בסיס ידע חכם בהשקעות

רק כאשר אתה מבין כיצד הטכנולוגיה עובדת, אתה יכול להשתמש בה באמת לתכניות השקעה חכמות יותר. במציאות, השקעה בטכנולוגיית בלוקצ’יין כרגע עשויה להיראות כמו סיכון.

יותר מכך, לא כל הפתרונות שווים את הסיכון, ועליכם להבין גם את ההבדלים ביניהם.

כמו כן, מטבעות קריפטוגרפיים הם חלק עצום מכך גם. אם אתה להוט להשקיע בהם, גם המוח מקבל הסמכה לכך לשיפוט טוב יותר.

אבטחת מידע פגיע פוטנציאלי

אבטחת רשת היא תמיד הדאגה העליונה ביותר של כל חברה. במציאות, איומי הסייבר בולטים וממשיכים לגדול ולא משנה באילו צעדים ננקוט. אז איך נוכל למנוע מפושעים לפרוץ למערכות שלנו?

ובכן, נראה שלבלוקצ’יין יש את התשובה המושלמת. זה יותר מאשר מסוגל לטפל בכל בעיות הפרה. לכן, אם אתם מחפשים דרך לאבטח אותה או רוצים להשתמש בבלוקצ’יין לפרויקט האבטחה שלכם, קבלת הסמכת מומחה לבלוקצ’יין היא האפשרות הטובה ביותר..

הזדמנות תעשייתית מאסיבית

בלוקצ’יין שולט בשווקים התעשייתיים. יותר מכך, המגזר הבנקאי אינו הסקטור היחיד שיכול להשתמש בבלוקצ’יין. ענפים אחרים כמו שירותי בריאות, שרשרת אספקה, קמעונאות ומגזרים ממשלתיים מקבלים בו דחיפה עצומה.

אתה מה זה אומר? המשמעות היא שתוכל לנצל הזדמנות זו ולהוציא ממנה את העסק שלך. אבל לשם כך, עליכם להבין את המושג בלוקצ’יין וכיצד תוכלו להשתמש בו.

לכן, הסמכת מומחי בלוקצ’יין היא הקריאה המושלמת לכך.

שילוב עם טכנולוגיות אחרות

אתה יודע שבלוקצ’יין הולך יד ביד גם עם טכנולוגיות אחרות. במציאות, בלוקצ’יין אינו הטכנולוגיה היחידה המתעוררת. יש כבר כמה טכנולוגיות פוטנציאליות שיכולות לעבוד בצורה יעילה יותר עם blockchain.

לכן, אם אתה עובד על הטכנולוגיות האלה ורוצה לשלב איתן בלוקצ’יין, אתה בוודאי צריך ללמוד עליהן כבר מההתחלה..

לפיכך, הסמכה תעזור לך מאוד בנושא זה.

מיומנות מהר יותר

הסמכה היא הדרך הטובה ביותר למיומנות מהירה יותר בעולם המשתנה הזה. במציאות, לעשות הכל לבד ללא הדרכה מתאימה יכול לקחת הרבה זמן. במקרים רבים, רובכם אולי אפילו לא יודעים באיזו דרך עליכם ללכת או אילו כישורים מתאימים לחוויית העבודה האמיתית.

לפיכך, טירונים חדשים יכולים לסבול הרבה למרות שהם מנסים בכל כוחם להשיג עבודה טובה במגזר זה. עם זאת, הסמכת מומחה לבלוקצ’יין בהחלט תנחה אתכם לדרך הנכונה שלכם.

סיכויי עבודה גבוהים

למען האמת, שוק העבודה של מומחי הבלוקצ’יין נראה בהיר בהרבה ממשרות אחרות. החל מחברות קריפטו ועד ארגונים מבוססים יותר בכל מקום, יש לכך ביקוש גבוה. כמו כן, אתה יכול לצפות לקבל גם תפקידים טובים.

במציאות, גם משרות אלה מכובדות ורצויות. אתה בוודאי יאהב את המתקנים הנוספים שמגיעים עם עמדות אלה.

השתלט על ההפרעה

בלוקצ’יין משבש את האופן שבו אנו מנהלים עסקים בעולם הזה. במציאות, בלוקצ’יין עתיד לשנות כמעט כל ענף בודד עד שנת 2030. אז אם אתה לא מוכן לזה, אז איך אתה יכול לתכנן להישאר במירוץ ההכנסות.

לפיכך, רק הפיכתך למומחה לבלוקצ’יין יוביל לכך שתשתלט על הכאוס שהוא יביא. לכן, רק אז תוכלו להשתמש בכלי זה ולהישאר במרוץ.

הפוך למומחה לבלוקצ’יין עם קורסים אלה בבלוקצ’יין

מוסמך Blockchain Professional מקצועי

קורס בלוקצ’יין זה מושלם לעבודות מומחים בבלוקצ’יין. במציאות, קורס ההסמכה שלנו יתמקד לעזור לך ללמד כיצד פועלת בלוקצ’יין וכיצד תוכל להשתמש בה בפתרונות ארגוניים.

זה יכסה גם את האופן שבו blockchain משפיע על תעשיות מסוימות וכיצד תוכלו להשתמש בזה לטובתכם.

בקיצור, קורס הסמכה זה מושלם למסע הבלוקצ’יין שלך.

לְהִרָשֵׁם עכשיו: קורס בלוקצ’יין מקצועי ארגוני מוסמך (CEBP)

סקירת קורס
יסודות טכנולוגיית הבלוקצ’יין
 • מה זה בלוקצ’יין?
 • איך עובד בלוקצ’יין?
 • הוכחת עבודה
 • חסימות פרטיות וציבוריות
 • חוזה חכם
ניתוח מפורט של פלטפורמות Blockchain ארגוניות שונות
 • בד Hyperledger
 • את’ריום
 • קורדה
מימון סחר ובלוקצ’יין
 • פתרונות בלוקצ’יין למימון סחר שונים
 • יסודות האדווה
 • מטבעות קריפטו ונכסי קריפטו
יישומי Blockchain לתעשיות ארגוניות
 • ניהול בלוקצ’יין ושרשרת אספקה
 • בלוקצ’יין-טרנספורמציה דיגיטלית
 • שרשרת אספקת בלוקצ’יין מקרי שימוש אמיתי
מקרי שימוש עליונים בבלוקצ’יין
 • חברות בעולם האמיתי המשתמשות בבלוקצ’יין

ישנם גם חומרי בונוס מסוימים עבורך.

רשתות חסימות ארגוניות וניהול שרשרת אספקה

זהו קורס נהדר נוסף להשגת עבודות מומחים בבלוקצ’יין. בקורס בלוקצ’יין זה, תוכלו להבין כיצד להשתמש בבלוק-שרשראות בענפי שרשרת האספקה. לכן, אם אתם להוטים לעבוד בענף זה, דאגו לתת לקורס שלנו הזדמנות.

כאן תקבל את כל מה שאתה צריך בשביל שרשרת האספקה ​​שלך והמומחיות שלך בבלוקצ’יין.

לְהִרָשֵׁם עכשיו: קורס ניהול רשתות חסימות ושרשרת אספקה

סקירת קורס
מבוא לניהול שרשרת האספקה
 • מה הם שרשרת האספקה ​​וניהול שרשרת האספקה?
 • איזה אחריות מבצע מנהל שרשרת האספקה?
כיצד ניתן ליצור ערך ב- SCM?
 • ניתוח הערך הארגוני שלך בעזרת הון חוזר
 • ניתוח מודלי ה- SCM שלך ושימוש במודל EVA (ערך מוסף כלכלי)
 • ניהול שרשרת אספקה ​​ויחס הון חוזר
מקרי שימוש אמיתי לשילוב שרשרת אספקה ​​ושילוב בלוקצ’יין
 • כיצד הבלוקצ’יין משפיע על ניהול שרשרת האספקה?
 • יישומי בלוקצ’יין בשרשרת האספקה
יישום פתרונות ניהול שרשרת אספקה ​​מבוססי Blockchain
 • תהליך היישום

ישנם גם חומרי בונוס מסוימים עבורך.

רשתות חסימות ארגוניות ומימון סחר

אם אתה מעוניין לקבל משרות מומחים לבלוקצ’יין בענפי מימון המסחר, קורס זה מושלם עבורך. במציאות, במהלך זה נסקור את כל הקשור למימון סחר ובלוקצ’יין.

נתחיל באלמנטים שונים של מימון סחר ונעזור לאט לאט גם באסטרטגיות לגבי הפתרונות.

לְהִרָשֵׁם עכשיו: קורס רשתות חסימות ארגוניות ומימון סחר

סקירת קורס
מבוא למימון סחר
 • יסודות מימון סחר
 • מהם הנושאים של מימון סחר?
כיצד Blockchain משפיע על תעשיות מימון הסחר?
 • כיצד blockchain יכול להועיל לחברות מימון סחר?
 • הערכת יוזמות בלוקצ’יין במימון סחר
 • ניתוק פלטפורמות בלוקצ’יין שונות לתחום מימון הסחר
Blockchain שינוי אלמנטים שונים במימון הסחר
 • מכתב אשראי (LC)
 • תשלומים חוצי גבולות
 • שטר מטען (BoL)
יישומי Blockchain במימון סחר
 • סַחַר
 • מרקו פולו
 • TradeLens
 • קווי המתאר
התפתחויות שונות במימון סחר בבלוקצ’יין
 • יוזמת התקנים הדיגיטליים
 • TradeTrust

תבניות Blockchains ארגוניות

כפי שכבר ידוע, למידה על תבניות בלוקצ’יין או כלי פיתוח היא חובה בעבודות מומחים לבלוקצ’יין. לכן, לכן אנו מביאים לכם את האוסף האולטימטיבי שלנו של תבניות בלוקצ’יין.

לא רק שאתה מקבל את התבניות, אלא אנו גם אגיד לך כיצד תוכל להשתמש בהן במדויק. אז, אתה מבין, תבניות אלה בוודאי יעזרו לך לייעל את פיתוח הפתרונות שלך.

לְהִרָשֵׁם עכשיו: קורס תבניות Blockchains ארגוניות

אוסף התבניות שלנו
 • האם אתה צריך בלוקצ’יין?
 • מוכנות לפרויקט הבלוקצ’יין
 • הצגת פרויקט בלוקצ’יין ארגוני
 • מיפוי עסקי שרשרת אספקה ​​לעומת. בלוקצ’יין ארגוני

ישנם גם חומרי בונוס מסוימים עבורך.

מסקנות

Blockchain היא טכנולוגיה חדשה שתשנה את העולם. בכל מקרה, אינך יכול להתעלם ממה שהוא עושה או מה זה ישיג בעתיד. אם ברצונך לנצל הזדמנות זו, עליך ללכת לעבודות מומחה בבלוקצ’יין שיבטיחו את עתידך לתמיד.

ובכן, עכשיו אתה יודע להיות מומחה לבלוקצ’יין. אנו די בטוחים שאם תמלא אחר ההנחיות שלנו, אתה בהחלט תזהיר כמומחה בחברות ארגוניות.

כמו כן, דאגו לבדוק את אוסף הקורסים שלנו מכיוון שאנו מציעים את הטובים ביותר בשוק. אנו כן מתהדרים באיכות הקורסים שלנו, ואנחנו יודעים בוודאות שאלו יכולים לעזור לך במסלול הקריירה שלך להיות איש מקצוע מוסמך בבלוקצ’יין..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map