מדוע לבחור להיות מוסמך לבלוקצ’יין

101 Blockchains הוא שם ידוע בתחום המחקר, החינוך וההסמכה של Blockchain. בואו לבדוק מדוע עליכם לבחור ב 101 Blockchains לקבלת הסמכת Blockchain.

Blockchain היא אחת ההתערבויות הבולטות בכלכלה הדיגיטלית בתקופה האחרונה. ההשפעה העיקרית של השינוי בטכנולוגיית Blockchain הביאה לכך שארגונים גדולים כמו יאהו, גוגל ואמזון התגלו כמובילים בעולם ושינו את העולם עם יכולת ההסתגלות שלהם לטכנולוגיה החדשה. העולם התוודע לראשונה לטכנולוגיית Blockchain עם כניסתה של מטבע קריפטוגרפי, כגון ביטקוין.

בעקבות ה משבר פיננסי 2008, טכנולוגיית הבלוקצ’יין התפתחה בליבה של חלופות מטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין. למרות היותה מיועדת לעסקאות פיננסיות, טכנולוגיית בלוקצ’יין חדרה אט אט לתעשיות שונות כמו בריאות, בנקים, מגזרי נדל”ן, רישום נכסים ונכסים ושוקי מניות. לכן, ארגונים רבים מחפשים אנשי מקצוע מוסמכים של Blockchain עם המומחיות הנדרשת וידע בתעשייה לצורך התייחסות לתפקידים שונים בתשתית Blockchain.

אם חיפשת הסמכה אמינה של Enterprise Blockchain שתוכל להרחיב את היקף הקריירה שלך ב- Blockchain, אתה עומד לגלות את אחת התשובות המבטיחות לחיפוש שלך. הדיון הבא מתאר את הפרטים על הסמכת ה- Blockchain Professional Certified Enterprise על ידי 101 Blockchains. ההשתקפות על פרטי הסמכת CEBP תעזור לך להבין את הסיבות לקבלת 101 Blockchains מוסמכות.

החשיבות של טכנולוגיית Blockchain

לפני שנצלול לפרטים ולחשיבות של הסמכת CEBP על ידי 101 Blockchains, הבה נשקף את הסיבות העומדות בבסיס הפופולריות של טכנולוגיית Blockchain. כל מועמד השואף להיות מוסמך לבלוקצ’יין חייב לדעת על התכונות החיוניות שעבורן התגלה בלוקצ’יין כטכנולוגיה מהפכנית.

טכנולוגיית בלוקצ’יין היא מערכת להקלטת מידע באופן שמבטיח את שלמותה המקיפה של המערכת, מה שהופך אותה לפגיעה בשינויים, טריקים או פריצות. במונחים טכניים, Blockchain הוא ספר דיגיטלי מבוזר של עסקאות הנתונות לשכפול ומופץ על פני כל רשת מערכות המחשוב ב- Blockchain. כל חסום בשרשרת כולל מספר ספציפי של עסקאות.

במקרה של עסקה חדשה כלשהי, רישום העסקה נכלל בפנקס כל המשתתפים. זה קובע את אופי פלטפורמת Ledger Ledged (DLT) של טכנולוגיית Blockchain. עסקאות שתועדו בבלוקצ’יין מוגנות באמצעות חתימות קריפטוגרפיות שאינן ניתנות לשינוי המכונות חשיש. לכן, התכונות הבאות בטכנולוגיית Blockchain תרמו לעלייה בפופולריות שלה.

 • בלוקצ’יין ניתן לתכנות וניכר בדוגמאות לחוזים חכמים.
 • Blockchain מבטיח הצפנה אישית של כל הרשומות ובכך מבטיח אבטחה מקיפה.
 • האופי המופץ של טכנולוגיית Blockchain מרמז על שקיפות טובה יותר כאשר כל משתתפי הרשת מקבלים עותק של ספר החשבונות.
 • הבלוקצ’יין אינו ניתן לשינוי, ובכך מרמז על תקינות משופרת של בלתי הפיכה של כל הרשומות שאומתו כבר.
 • טכנולוגיית Blockchain מרמזת גם על פה אחד, שכן כל משתתפי הרשת חייבים להגיע להסכמה בנוגע לתקפות כל הרשומות.
 • שקיפות ויכולות ניטור בבלוקצ’יין ניכרות בהתבסס על חותמת הזמן של כל העסקאות שנרשמו בבלוק.
 • החשוב מכל, טכנולוגיית Blockchain מבטיחה גם הגנה על האנונימיות של זהות המשתתף.

רוצה לדעת יותר על תכונות Blockchain? קרא את המאמר הקודם שלנו המכסה באופן ספציפי את תכונות Blockchain בפירוט.

סיבות להיות מוסמך לבלוקצ’יין

לכן, Blockchain מציגה פוטנציאל אדיר כטכנולוגיה מתאימה לחברות רבות בענפים שונים. כעת, כל קורא צריך לתהות לגבי הסיבות לקבלת הסמכת Blockchain. לפני שנחשוב על פרטי הסמכת CEBP ויתרונותיה, בואו נגלה כיצד הסמכה בטכנולוגיית העתיד תעזור לכם.

 • פוטנציאל Blockchain לצמיחה עתידית

טכנולוגיית הבלוקצ’יין נראית שקועה מעט בהשקעות ותשואות בשוק הקיים. עם זאת, כאמור, היא גם מציגה פלטפורמה אדירה להבטחת צמיחה עתידנית. מועמדים מוסמכי Blockchain יוכלו להסתגל טוב יותר להתקדמות בטכנולוגיית Blockchain.

 • פשטות תשתית הבלוקצ’יין

הסיבה החשובה הבאה להמשיך באישור Blockchain מפלטפורמות אמינות כמו 101 Blockchains היא הפשטות של תשתית טכנולוגית Blockchain. זוהי טכנולוגיה אוניברסאלית המותאמת לשילוב עם תהליכים עסקיים שונים אחרים. יתר על כן, השליטה היעילה בשיתוף נתונים בין בלוקים משלימה את התשתית האוניברסלית של טכנולוגיית Blockchain.


 • מחסור במיומנות בבלוקצ’יין

החשוב מכל, אתה צריך לחשוב על קבלת הסמכת Blockchain בגלל המחסור הניכר במיומנויות ב- Blockchain. לאט לאט, הדרישה למהנדסי בלוקצ’יין תורגש בתחומים שונים כגון לוגיסטיקה, שיווק, פיננסים ועוד. לכן, אנשי מקצוע מוסמכים של Blockchain עם הבנה חזקה בפונקציות בסיסיות של Blockchain וקריפטוגרפיה יכולים לבחון הזדמנויות קריירה מבטיחות בקלות.

 • ציפייה לשכר מבטיחה

הסופי, ובכל זאת אחת הסיבות הבולטות ללכת להסמכת בלוקצ’יין, הוא פרמיית השכר הקשורה אליהם. בממוצע, מהנדסי תוכנה עם מומחיות בהבנת העבודה של מטבע קריפטוגרפי יכולים לחוות דחיפה של 20% בשכרם. לפי Hired, מהנדסי תוכנה מנוסים עם מומחיות בלוקצ’יין יכולים להרוויח ממוצע שכר ממוצע שנע בין $ 150,000 ל- $ 175,000 בשנה. לכן ניכר כי מקצוען IT משותף בעל מומחיות Enterprise Blockchain יכול לצפות לשכר שנתי ממוצע של כמעט 137,000 $.

הפלטפורמה האידיאלית לקבלת מקצוע מוסמך של Blockchain

כעת, ניכר כי התג ‘מוסמך של בלוקצ’יין’ יכול לחזק את סיכויי הקריירה של אדם בהפרשים עצומים. כמו כן, אישורי Blockchain גם מהווים הזדמנות להתאגד עם טכנולוגיה עתידנית. עם כל כך הרבה יתרונות, סביר לכל אדם לחפש את הפלטפורמה הטובה ביותר לקבלת הסמכת Blockchain.

אחת מפלטפורמות המחקר והחינוך המובילות בנוף הבלוקצ’יין היא 101 Blockchains. זוהי רשת מבוססת מחקר עצמאית בעלת שם עולמי המתאימה לעוסקים בתחום Blockchain. 101 Blockchains מציעה את בחינת ההסמכה Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) עבור העצמת ארגונים וצוותים בעלי ידע ומיומנויות מעשיות לשימוש בכלים יצרניים לפיתוח אסטרטגיות עסקיות יעילות ביותר..

מנהיגים עסקיים, מנהלים בכירים ואנשי מקצוע בתעשייה יכולים להשתמש בהסמכת CEBP כצינור להשגת הבנה אדירה ותובנות בנוגע לטכנולוגיית Blockchain, היישומים שלה וההשפעה שלה. תן לנו לגלות פרטים נוספים על הסמכת CEBP כדי להבין כמה זה חשוב לקריירת הבלוקצ’יין שלך.

101 אישורי CEBP חסימות

בחינת ההסמכה של Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) של 101 Blockchains נועדה לספק יתרון תחרותי לקריירת הבלוקצ’יין של אדם. בחינת ההסמכה של CEBP אינה סתם פלטפורמה אחרת להשגת תואר לקריירה שלך במערכת האקולוגית של בלוקצ’יין.

101 Blockchains מבין כי מועמדים זקוקים לידע וניסיון מקיף בכלים וגישות מעשיים בכדי להפוך למומחים חשובים בבלוקצ’יין. הסמכת ה- CEBP על ידי 101 Blockchains נועדה להפוך למועמדים לבלוקצ’יין מוסמכים עם פיקוד יסודי על ידע וניסיון טכני למענה על דרישות העולם האמיתי..

תוכלו לקבל הנחיות מעמיקות לגבי היבטים שונים של טכנולוגיות Enterprise Blockchain והשפעתן על היעדים העסקיים של ארגונים. החשוב מכל, הסמכת CEBP מחזקת את יכולתו של המועמד להתקשרות מעשית עם בכירים בארגונים. כמו כן, ההסמכה מבטיחה כי המועמדים מסוגלים להתמודד עם יעדים עסקיים באמצעות פתרונות יעילים ופורים באופן מיידי.

הסמכת CEBP אינה מתאימה רק למועמדים השואפים להיות מוסמכי Blockchain אלא גם לדרישות הבאות.

 • הבנת מושגי הליבה בטכנולוגיית Blockchain ובמערכת האקולוגית הקשורה אליה.
 • לימוד על הגישות האידיאליות והפרודוקטיביות ליישום Blockchain.
 • פיתוח מומחיות בכלים פעילים עדכניים ויישומיהם בשינוי עסקי.

על ידי הרשמה להסמכת CEBP ב- 101 Blockchains, תוכל לגשת לקורס Certified Enterprise Blockchain Professional לצורך הכנות. משך הקורס הכולל הוא 4 שבועות עם חלוקת חומרי לימוד באופן שמתאים 3-4 שעות שבועיות. לכן, מועמדים להסמכת CEBP יכולים לגשת להזדמנויות אמינות ללמידה גמישה עם קורס CEBP על ידי 101 אישורים. מועמדים יכולים להירשם לבחינת הרישום של CEBP באתר הרשמי של 101 Blockchains במחיר של 397 דולר.

הירשם עכשיו: מוסמך Blockchain Professional

יעדי בחינת הסמכת CEBP

הדגשה החשובה ביותר בנושא הסמכת Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) של 101 Blockchains מתייחסת ישירות למודולים המכוסים בבחינה. הבה נשקף את המטרות של כל תחום בבחינת ההסמכה של CEBP והפרקים המכוסים בהן.

1. יסודות טכנולוגיית Blockchain

המודול הראשון בבחינה המאושרת של CEBP Blockchain על ידי 101 Blockchains מדגיש את ההסבר על העבודה של Blockchain. מודול זה מציע תוצאות למידה אמינות לגבי מושגים, מאפיינים והווריאציות השונות של רשת בלוקצ’יין. מועמדים יכלו לקבל תובנות בנוגע לעבודה של חוזים חכמים במודול זה. יתר על כן, תוכלו ללמוד גם על המרכיבים החשובים הדרושים לאומדן ההשפעה של חוזים חכמים על עסקים קונבנציונליים. מודול יסודות הטכנולוגיה של Blockchain בהסמכת CEBP מכסה את הפרקים הבאים.

 • יסודות בלוקצ’יין
 • הוכחת עבודה
 • כיצד נוצרת שרשרת הבלוקים?
 • חסימות ציבוריות ופרטיות
 • חוזים חכמים

2. פלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות

המודול השני של בחינת ההסמכה של CEBP כדי להפוך למקצוען מוסמך של Blockchain עוסק בהבנת היישומים הארגוניים של Blockchain. מודול זה מתמקד בעיקר באיך שטכנולוגיית Blockchain היא יותר מסתם קריפטוגרפיה וביטקוין.

החשוב מכל, מועמדים יכולים לקבל תובנות לגבי גישות יצרניות לשינוי עסקי באמצעות טכנולוגיית Blockchain. מעניין שהמועמדים ילמדו גם על הגישות המתודולוגיות לזיהוי האיזון האידיאלי בין פתרונות מרכזיים לעסק לשלמות טכנית. הפרקים במודול זה בבחינת ההסמכה של CEBP הם כדלקמן,

 • יסודות אתריום
 • יסודות בד Hyperledger
 • יסודות קורדה

קרא גם: Blockchain ארגוני – המידע התעשייתי

3. בלוקצ’יין במימון סחר

מודול זה של בחינת ההסמכה של CEBP מתחיל בסקירה קצרה של נכסי קריפטו משמעותיים עם תפקיד אדיר בפעילות מימון סחר ממוקדת Blockchain. מועמדים יכולים ללמוד גישות לניפוי מיתוסים וחדשות מזויפות לגבי מטבעות קריפטוגרפיים על ידי הבנת המתאם בין נכסי קריפטו למטבעות קריפטוגרפיים. כמו כן, מועמדים יכולים גם לרכוש מיומנויות לזיהוי הגישות של שימוש בנכסי קריפטו בפלטפורמות מסוימות המבוססות על Blockchain לתמיכה בהשפעות המפריעות של Blockchain על מימון סחר..

יתר על כן, מועמדים ילמדו גם על ארגונים המשתמשים בבלוקצ’יין לניהול פעולות מימון סחר. במקביל, המועמדים יזכו גם בצלול לפרטים על מקרי השימוש הקיימים. לכן, מועמדים יכולים ללמוד גם על מציאת מקרה השימוש האידיאלי לצרכים עסקיים מיידיים המוצגים בפניהם. הפרקים במודול Blockchain in Trade Finance של הסמכת CEBP הם כדלקמן,

 • נכסי קריפטו ומטבעות קריפטו
 • יסודות אדווה
 • מימון סחר ב- Blockchain

4. יישומי Blockchain

המודול הרביעי בבחינת ההסמכה של CEBP שהפך להיות איש מקצוע מוסמך של Blockchain עוסק בעיקר בהשפעה של Blockchain על פעולות ניהול שרשרת האספקה. במודול זה על המועמדים להיערך להבנת ההשפעה הדרמטית של Blockchain על תהליכי SCM. יתר על כן, על המועמדים ללמוד גם על כלים שונים המסייעים למנף את הכוח המרבי של Enterprise Blockchain במקרי שימוש אמיתיים של SCM. הפרקים במודול זה של הסמכת CEBP הם כדלקמן,

 • יסודות ניהול שרשרת האספקה ​​ב- Blockchain
 • השתמש במקרים של ניהול שרשרת אספקה ​​ב- Blockchain
 • טרנספורמציה דיגיטלית של Blockchain

טכנולוגיית הבלוקצ’יין עשתה מהפכה כמעט בכל הענפים עם היישומים שלה. דע אודות יישומי Blockchain בעולם האמיתי בפירוט.

5. מקרי שימוש בבלוקצ’יין

המודול הסופי בבחינת ההסמכה של CEBP עוסק בשיפור הידע המעשי לגבי יישומי טכנולוגיית Blockchain. מועמדים יצטרכו ללמוד דוגמאות ליישומים שונים של טכנולוגיית Blockchain בתרחישים עסקיים שונים. כתוצאה מכך, המועמדים יצטרכו לפתח מיומנויות בשימוש בכלים אידיאליים כאשר הם עומדים בפני פרויקטים אמיתיים.

סיבות לבחור 101 רשתות חסימות כדי להפוך לבלוקצ’יין מוסמך

לכן, ניתן להבחין ברמת המקיף בבחינת ההסמכה של CEBP על בסיס מודולי בחינה. בחינת ההסמכה של CEBP על ידי 101 Blockchains מספקת פלטפורמה אידיאלית עבור מועמדים להוכיח את כישוריהם במגוון רחב של פונקציות Blockchain. כתוצאה מכך, מועמדים בעלי הסמכת CEBP Blockchain יכלו לגשת להזדמנויות מבטיחות לשיפור מיומנויות. בנוסף לכך, הנה כמה מהסיבות הבולטות שבגללן אתה צריך לבחור להיות 101 מוסמכי Blockchains.

 • הכשרה מקוונת להכנת הסמכה

101 Blockchains מציע קורס הכשרה מקוון מפורט להכנת CEBP (Certified Enterprise Blockchain Professional). קורס ההכשרה נגיש למשך שנה מיום הרכישה. המועמדים יכולים לצפות בסרטוני ההדרכה ולהתכונן להסמכת CEBP בנוחיותם. הסדר המודולרי של הפרקים בקורס ההכשרה מסייע בהסרת מכשולים בולטים להכנת מועמדים. אפילו מתחילים לא יתמודדו עם בעיות במציאת משאבי למידה כדי להתכונן להסמכת CEBP.

 • תמיכה בחומרי בונוס

מועמדים מקבלים גישה לחומר בונוס עם קורס ההכשרה להסמכת CEBP. חומר הבונוס כולל תרגילים אינטראקטיביים, מטלות מעשיות וראיונות עומק עם כמה ממומחי Enterprise Blockchain הנודעים בעולם. כתוצאה מכך, המועמדים יתמודדו עם נסיגות מוגבלות בקבלת תובנות מעשיות על המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין. לכן, 101 Blockchains לא רק מציע הסמכה אלא גם שיפור כלכלי בערך שלך כמומחה Blockchain.

עיין בפרטים נוספים על הסמכה מקצועית של Blockchain Professional Certification (CEBP Certification) כאן

 • הכוונה אישית יעילה ביותר

הכנת המועמדים להסמכת CEBP על ידי 101 Blockchains הופכת לקלה יותר בשל ההנחיה המקיפה שלהם. תשומת לב פרטנית לכל מועמד להדרכה אישית לא רק מכניסה כוח להכנת המועמד אלא גם משפרת את ביטחונם.

המתקן של גיליון אלקטרוני אימונים שבועי יכול לעזור למועמדים לעקוב אחר התקדמות ההכשרה שלהם ביעילות ולהישאר על המסלול. החשוב מכל, המתקן של תמיכת פרמיום והדרכת דוא”ל מסיר את כל החששות והספקות שעומדים בפני המועמדים במהלך ההכנות שלהם. בתמיכת מומחים בנושא, המועמדים יכלו לקבל תשובות לכל השאלות שלהם בנוגע לנושאים בהסמכת CEBP.

 • תמיכה לאחר הסמכה

הסיבה הבולטת ביותר להסמכת Blockchain על ידי 101 Blockchains היא מתקן התמיכה לאחר ההסמכה. 101 Blockchains מציעים מטלות מעשיות שיעזרו למועמדים ליישם את תוצאות הלמידה והמומחיות שלהם בתרחישים של פרויקטים אמיתיים. חוץ מזה, מועמדים יכולים גם לקבל תובנות נאותות על השימוש בכישורי הבלוקצ’יין שלהם במקרי שימוש רלוונטיים.

 • הוכחה מוחשית למיומנויות שלך

הסיבה המשמעותית הבאה לבחור 101 Blockchains להסמכת Blockchain שלך היא הגישה לתעודת השלמה רשמית. אתה מקבל דיפלומה להדפסה שתוכל להוסיף ליישומי העבודה שלך וקורות החיים שלך. החשוב מכל, תקבל גם הסמכה של LinkedIn המשמשת תג דיגיטלי להכרה להסמכת CEBP. לכן, מועמדים לא יצטרכו להיתקל בקשיים ברשת מקצועית עם הסמכת CEBP על ידי 101 Blockchains. התג הדיגיטלי של אישור CEBP בלינקדאין יעזור למעסיקים פוטנציאליים להכיר במומחיותכם בבלוקצ’יין.

הירשם עכשיו: קורס הכשרה והסמכה של CEBP

האמינות והמקיף של 101 רשתות חסימות

לבסוף, הסיבה הברורה ביותר לקבלת 101 Blockchains מוסמכת היא הפלטפורמה עצמה. 101 Blockchains מוכרת ברחבי העולם בקרב מתרגלי Blockchain ארגוניים בזכות הנפח והאיכות יוצאי הדופן של מחקר Blockchain בנושא. זו אחת הפלטפורמות המהימנות להבנת מושגי ליבה של טכנולוגיית Blockchain והמערכת האקולוגית הקשורה אליה. לאחר מכן, 101 Blockchains עוקבת אחר גישה אסטרטגית בתכנון בחינת ההסמכה של CEBP.

כפי שניתן להבחין ביעדי הבחינה של הסמכת CEBP, על המועמדים להיערך ליישומים בזמן אמת של Blockchain במקרי שימוש ארגוניים שונים. לכן, מועמדים יכולים לחזק את ערכם כמומחי Blockchain עם הסמכת CEBP על ידי 101 Blockchains. גורם בולט נוסף בבחירת 101 Blockchains להסמכה הוא דגשם על שימוש בכלים פעילים מעודכנים ורלוונטיים להבטחת טרנספורמציה עסקית בטכנולוגיית Blockchain..

האם אתה מוכן לקחת את הקפיצה?

בהערה מסכמת, תוכלו לציין כיצד 101 Blockchains עוזר לכם לקדם את הקריירה שלכם בטכנולוגיית Blockchain. הסמכת CEBP היא כלי אמין לכל המועמדים השואפים להוכיח את מומחיותם בבלוקצ’יין. חוץ מזה, מועמדים יכולים להקים בסיס אידיאלי להתפתחות הקריירה שלהם עם 101 Blockchains.

ההתמקדות במקרי שימוש מעשיים ושימוש בכלי Blockchain לשינוי עסקי בהסמכת CEBP מכינים את המועמדים לשוק העבודה בפועל. לאחר מכן, התוכן האיכותי ביותר ב- 101 רשתות חסימות שאצרו מומחים בתעשייה ומדריכים מוסמכים נותן דחיפה אמינה לתוצאות הלמידה של כל המועמדים. אז הירשמו עכשיו ל -101 הסמכות CEBP של Blockchains וחקרו את יתרונות הקריירה ב- Blockchain עם 101 Blockchains כרגע!               

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map