איך להשיג עבודה בבלוקצ’יין?

טכנולוגיית הבלוקצ’יין מולידה מגזר עבודה חדש, אך התהליך חדש למדי והדרך לעקוב קשה יותר. כדי לעזור לכל הטירונים שם בחוץ, נדון בתהליך לקבלת עבודה בבלוקצ’יין.

מכיוון שהטכנולוגיה די חדשה ואין הרבה דרכים אמיתיות שעשויות ללכת שיכולות להבטיח לך לנחות עבודה. גם עכשיו אנשים לא גדלים לשמוע על הטכנולוגיה שיכולה לעזור להם לטפח שאיפות להמשיך לעבוד על הטכנולוגיה הזו או לבחור בה כקריירה תקפה..

אך עדיין, הביקוש לאנשים מיומנים נמצא בשיא כל הזמנים. בשל ריבוי היישומים של בלוקצ’יין, חברות מתעשיות שונות מחפשות לשכור עובדים מיומנים שיוכלו לנווט בטכנולוגיה זו. עם זאת, לא כולם חתוכים להיות מקצוענים בבלוקצ’יין. עליכם לרכוש רמה מסוימת של מיומנויות בכדי לגרום לכם להתבלט מהקהל ולהרוויח לעצמכם הזדמנות.

החדשות הטובות הן, בין אם אתה טכנאי ובין אם לאו, בלוקצ’יין יכול לפתוח בפניך דלתות בחברות ארגוניות. לכן, אם אתה רוצה ללכת למשרות בבלוקצ’יין, השתמש במדריך שלנו כדי ללמוד על הכישורים וההזדמנויות שאתה זקוק לשוק..

הירשם עכשיו: כיצד לבנות את הקריירה שלך בקורס Enterprise Blockchains

Contents

נָתִיב להשיג עבודה בבלוקצ’יין

קבלת עבודה בבלוקצ’יין אינה משימה קלה. אם אתה צריך לעבוד ולתרגל הרבה מיומנויות כדי להתמקצע. עם זאת, עם הנחיות מתאימות, אתה יכול ללמוד לקבל עבודה בתחום הבלוקצ’יין. הנה רשימה של הכישורים שתצטרך לשלוט בכדי לעשות את הצעדים הראשונים לקראת הקריירה שלך.

למד אודות היסודות והיסודות

עבור עבודות בלוקצ’יין ברמת הכניסה, חובה ללמוד על יסודות טכנולוגיית הבלוקצ’יין. עבור טירונים, זהו צעד מכריע, ועליך ללמוד את הדברים הטובים ביותר של הטכנולוגיה. יתרה מכך, אם אתה מעוניין ללמוד על הבלוקצ’יין, אז עליך להתחיל את המסע שלך עם היסודות.

במציאות, אתה יכול להתחיל ללמוד כיצד הטכנולוגיה יכולה לעבוד יחד עם ההיסטוריה שלה והתוצאות השונות הנלוות לה. אתה יכול גם לבחור במקרי שימוש אפשריים וכן הלאה.

יתרה מכך, תוכל גם לבדוק את מילון המונחים של בלוקצ’יין כדי ללמוד את ההגדרות הנכונות של מאפיינים מסוימים.

פיתוח מיומנויות רחבות חוצה תחומים

ללא כישורים חוצי-משמעת, די קשה להבין מה הלקוחות שלך עשויים לרצות בטווח הארוך. מיומנות מסוג זה יכולה גם לעזור לך להאיר עובדים אחרים ולהיות מועדף על המעסיק שלך. אנו חושבים שזה גם די יעיל לעזור לך להשיג עבודה בבלוקצ’יין ולקחת את הראיון.

לכן, דאג שתתחיל לחדד את הכישורים הרחבים שלך בין תחומים. לכן, מיומנויות כמו זריזות, יכולת הסתגלות, חשיבה ביקורתית, DevOps, חיזויים, ניתוח, ניהול והובלה הם חלקים אינטגרליים.

אם אתה יכול לשלוט במיומנויות אלה, אתה בוודאי יכול לקוות להרשים את המראיין ולהנחית את עבודת חלומותיך.

 ידע בפלטפורמות Blockchain שונות

מיומנות זו חשובה הן לעבודות מומחים והן למשרות בלוקצ’יין בכניסה. במציאות, כדי להיות מומחה לבלוקצ’יין, עליכם להבין כיצד פועלות פלטפורמות שונות של בלוקצ’יין. מבלי להבין את המנגנון שמאחורי כל פלטפורמה, אינך יכול להשתמש בהם בפתרון הבלוקצ’יין שלך.

גם אם אתה לא עובד ישירות על הפתרון, עדיין אם אתה חלק מצוות שעוסק בבלוקצ’יין, אתה צריך לדעת איך הם עובדים. כמו כן, בשיווק או באכיפת החוק, אינך יכול להציע את ערכך לאחרים אם אינך יודע עם מה אתה מתמודד מההתחלה.

למד לקשר בין טכנולוגיה לעסקים

אם אתה רוצה לבחור בעבודה בשכר גבוה כמו עבודות מהנדס בלוקצ’יין או לפתח משרות, עליך ללמוד כיצד ניתן לשלב מודלים עסקיים עם טכנולוגיה. במציאות, חברות ארגוניות מעוניינות רק בבלוקצ’יין כל עוד היא יכולה להציע להן גרסה טובה יותר של המודל העסקי המגדיל את ההכנסות.

לכן, אם אינך מצליח לשלב בין שני האלמנטים הללו, כיצד תוכל להגדיל את הכנסות החברה? במציאות, זה קצת תהליך מסובך ודורש קצת ניסיון. עדיף להתחיל כמתמחה לשם כך ולקבל מכך את כל הניסיון שאתה צריך.

בעלי ידע במגזינים מבוזרים שונים

ובכן, בעולם הזה, בלוקצ’יין אינו ספר החשבונות היחיד המופץ כרגע. כן, בלוקצ’יין מבוזר, אבל זה אחד מסוגי ספר החשבונות המבוזר. לכן, כאשר אתה לומד על בלוקצ’יין, עליך להתחיל ללמוד על סוגים אחרים של DLT. במקרים רבים, חברות מעוניינות יותר בפנקסים מבוזרים ולא רק לדבוק בבלוקצ’יין.

לכן, אם החברה או הלקוח שלך דורשים גישה אחרת, אתה יכול לספק אותה אם ברשותך הידע של DLT. במציאות, מיומנות זו מתאימה יותר לתפקידים טכניים כמו מפתח, מהנדסים איכותיים וכן הלאה.

רוצה לדעת יותר על ספרים מבוזרים? בדוק את המדריך האולטימטיבי כדי להבין מה זה DLT כרגע!

למד אודות תהליכים עסקיים ארגוניים

כיוון שתעבוד בסביבה ארגונית, זה רק השכל הישר שאתה צריך להישאר רלוונטי לאופן העבודה שלהם. לכן, כאשר אתם מגישים מועמדות בתחום הבלוקצ’יין, בחרו ללמוד כיצד מנהלים עסקים.

במציאות, כישורים אלה חשובים ביותר מכיוון שהם יכולים להגדיר את התפוקה שלך במצב דומה. אם אתה לא יודע איך הם עובדים, איך עוד אתה יכול לעבוד בצוות או תחת מפקח? אז התחל את המסע שלך בלמידה כיצד פעולות רכש, לוגיסטיקה, הפצה או אפילו אוצר. לקבלת תוצאה טובה יותר, אתה יכול לקרוא דרך מקרים של חברות גדולות.

לשלוט בשפות תכנות שונות

מיומנות זו רלוונטית יותר לתפקיד טכני כגון עבודות מהנדס בלוקצ’יין. על מנת לקבל עבודה בבלוקצ’יין, עליך לשלוט בשפות תכנות. עם זאת, רק שליטה באחד או שניים לא תספיק כאן. במציאות, בלוקצ’יין היא טכנולוגיה מורכבת, מלכתחילה. אז זה כולל הרבה אלגוריתמים שונים שמגיעים משפות תכנות שונות.

לפיכך, התחילו ללמוד פייתון, סולידיות, C ++, ג’אווה, ג’אווה סקריפט וכו ‘. שפות תכנות אלו הן הרלוונטיות ביותר לבלוקצ’יין כרגע. כמו כן, הקפד להתאמן מספיק כדי לשכלל את בסיס הידע שלך. קח את הזמן שלך, מכיוון שזה עלול לקחת זמן מה.

למד פיתוח אתרים חזיתיים ו- אחוריים

ברור שמיומנות זו מתאימה יותר לעבודות מפתח בבלוקצ’יין. במקרה זה, עליכם להתחיל ללמוד כיצד פועלת פיתוח אתרים חזיתית ו- back-end. אם ברצונך לבחור בתפקיד גדול יותר, עליך ללמוד אותם מכיוון שזו הדרישה העיקרית עבור מרבית החברות. לכן, הבנת האופן שבו ממשקי API, ממשקי משתמש, טיפול בנתונים, עבודות טיפול בבקשות הם נקודת פלוס אדירה עבורך.

אך דאגו להבין כל אחד מאלה ביעילות. במציאות, מדובר במידע קריטי, ולכן טעות קלה עשויה בסופו של דבר לעלות לחברה שלך ולך. אם תרצה, תוכל להצטרף לקהילה כדי לקבל מצביעים מאנשי מקצוע אחרים.

הירשם לקורס בלוקצ’יין ארגוני

קורסים לבלוקצ’יין ארגוני יכולים לעזור לך בתהליך הלמידה שלך. מכיוון שהטכנולוגיה מורכבת למדי, די קשה להבין אותה במבט ראשון לבד. לכן, כאשר מורה מומחה או מדריך עוזר לך להבין ולפרק את כל השיעורים בצורה ניתנת לעיכול, אתה יכול ללמוד מהר מהרגיל.

כמו כן, הוספת השלמה זו כמובן לקורות החיים שלך יכולה לעזור לך להציג את הידע שלך בנושא למשרות הבלוקצ’יין הראשונות שלך.

יש כבר הרבה קורסים מקוונים שעוזרים לך לעזור. אך וודא שאתה מקבל את ההכשרה שלך ממקור אמין כדי למנוע מידע מוטעה.

קורסים לבלוקצ’יין ארגוני יכולים לעזור לך בתהליך הלמידה שלך. בדוק מדוע עליך לעבור קורס בלוקצ’יין ארגוני כדי להבטיח קריירה נפלאה כעת!

הבנת מערכות אקולוגיות וסטנדרטים של Blockchain

ובכן, אנו חושבים שזו עוד מיומנות חשובה שעליכם לשלוט בה. אם אתה רוצה להיות אדריכל בלוקצ’יין, עליך להבין כיצד פועלים מודלים אדריכליים שונים של בלוקצ’יין. במציאות, אם אתה רוצה לעבוד עם חסימות שונות, אתה צריך להבין איך הם עובדים. לכן, כשאתה מפתח פיתרון משלך, אתה יכול גם לבצע שינויים או ליצור מודל אדריכלי חדש שעובד טוב יותר או דומה לבלוקצ’יין..

אמליץ לך לבדוק את מקרי המחקר של מערכות אקולוגיות וסטנדרטים שונים בכדי לקבל ידע רב יותר בנושא. כמו כן, תוכלו לנסות את הקורס כדי ללמוד עוד עליהם.

יש הבנה מעמיקה של מבני הנתונים

הבנה מעמיקה של אופן הפעולה של מבני נתונים של בלוקצ’יין תעבור לך דרך ארוכה. במציאות, blockchain אינו תומך בכל סוג אחד של מבנה נתונים. לכן, עליכם להבין אילו נתמכים ואילו לא. אז ברגע שאתה יודע איך הם עובדים, אתה יכול להתחיל להשתמש בהם לפרויקט בלוקצ’יין משלך.

הייתי מציע להתחיל בעצי פטריסיה, עצי מרקל ועצי מרקל-פטרישיה ממש בהתחלה. כמו כן, נסו לשלוט בקריפטוגרפיה מכיוון שזה גם מרכיב מכריע לבלוקצ’יין.

בכל מקרה, בואו נבדוק את המיומנות הבאה בזה כיצד להשיג מדריך דרושים לבלוקצ’יין.

ידע כיצד לתקשר ערך

הכל יהיה לשווא אם אינך יכול להעביר את הידע שלך ללקוחותיך או לחברי הצוות שלך כראוי. לכן, גם אם אתה יכול לקודד או להצטיין בהיבט הטכני, אינך יכול בכלל לזרוח בהיבט הלא טכני. עליכם לדעת כיצד תוכלו להעביר את המידע שלכם לעמיתיכם וחברי הצוות הנחשבים שלכם. כמו כן, מיומנות זו תסייע לך במיוחד להתבלט בפגישת ראיון.

יתרה מכך, אם אתם מעוניינים בתפקידים שאינם טכניים, תוכלו להשתמש במיומנות התקשורתית כדי לשפר את הסיכויים להתקבל לעבודה. לכן, כדי לקבל עבודה בבלוקצ’יין, עליכם לשלוט במיומנות זו.

למד להשתמש בכלי פיתוח שונים

במציאות, כשתעבוד בחברה ארגונית, יהיה לך מועד קפדני שעליך לקיים. אבל העניין הוא, המועד האחרון יכול להיות מכריע לפעמים ואולי לא יהיה אפשרי באמצעות אמצעים ידניים אופייניים. לכן, עליכם להתחיל להשתמש בכלי פיתוח על מנת לחסוך זמן ומשאבים.

בדרך כלל, עליכם להתכונן לשאלות הקשורות לכלי פיתוח עבור עבודות הבלוקצ’יין הראשונות שלכם. נכון לעכשיו, לדעת כיצד להשתמש באלה זו חובה. לכן, וודא שאתה יודע כיצד להשתמש בהם וכיצד הם פועלים. יותר מכך, זו גם דרך נהדרת להעשיר את קורות החיים שלך.

קבל הסמכת Blockchain ארגונית

נכון לעכשיו, אין תואר רשמי או הסמכה שמוסדות כמו מכללות מציעים. לכן, כדי לעבוד בתחום זה, עליך לבחור לקבל הסמכה ממקור נחשב. במציאות, כל האישורים הללו מקוונים, והם מחזיקים ערך רב בחברות שכירות.

אם אתה מקבל הסמכה ממקורות סמכותיים אלה, תוכל להציג את כישורי הבלוקצ’יין שלך. זו גם הוכחה שאתה יודע מה אתה עושה, ואתה מסוגל לעבוד על פתרון בלוקצ’יין.

בכל מקרה, אלה כל המיומנויות שעליך לשלוט בכדי לקבל עבודה בבלוקצ’יין. בואו לבדוק אילו אפשרויות קריירה תקבלו מתחום זה באופן זה כיצד לקבל מדריך דרושים לבלוקצ’יין.

חושב אם אתה צריך ללכת על הסמכה ארגונית? בדוק את הסיבות העיקריות ללכת על אישורי בלוקצ’יין ארגוני כעת!

הזדמנויות עבודה בבלוקצ’יין

רשימה זו מורכבת בעיקר מהזדמנויות העבודה הנוכחיות המובילות ביותר שאליהן תוכלו ללכת. עם זאת, ישנן אפשרויות רבות אחרות עבורך. בכל מקרה, בואו נתחיל!

בלוקצ’יין מקצועי

הביקוש למקצוענים בבלוקצ’יין כרגע גבוה. בעיקרון, הם מפתחים מנוסים בתחום הבלוקצ’יין. במציאות, אין הרבה אנשי מקצוע בחוץ שמגיעים עם הניסיון הדרוש לעבוד בפתרון בלוקצ’יין. לכן הדרישה הופכת את המשכורת לגבוהה למדי.

לדוגמא, שכר העבודה בבלוקצ’יין לתפקיד זה נע בין 150 אלף דולר – 175 אלף דולר בדרך כלל. אבל זה יכול להגיע גם ל 200,000 $. ככל שאתה מנוסה יותר, כך טוב יותר. למעשה, תצטרך להכיר תכנות. מלבד זאת, תזדקק למיומנויות ב- Python, XCOD, MVC, SDL, C, SOAP, C ++, AJAX, Solidity, וכן הלאה..

א סֶקֶר מ- Hired יכול לתת נקודת מבט טובה על טווח השכר על בסיס גיאוגרפיה. עיין בטבלה הבאה:

מיקום שכר בלוקצ’יין
שיקגו 114,700 דולר
סיאטל 156,391 דולר
טורונטו 120,647 דולר קנדי
אזור מפרץ SF 170,007 דולר
לוס אנג’לס 162,739 דולר
אוסטין 146,705 דולר
לונדון 79,689 פאונד
בוסטון 151,662 דולר
ניו יורק 165,487 דולר
דנבר 138,000 דולר
סן דייגו 157,500 דולר
צָרְפַת 60,882 אירו
דאלאס 132,333 דולר
וושינגטון. 150,000 $

הירשם עכשיו: מוסמך Blockchain Professional מקצועי

יועץ בלוקצ’יין

יועץ בלוקצ’יין הוא תפקיד רווחי נוסף להתנסות. במציאות, תפקיד זה מגיע עם ביקוש רב ומשכורת גבוהה. אבל מה יהיו האחריות שלך כאן? ובכן, תצטרך לבוא עם אסטרטגיות עבור החברה שלך לעבוד על פתרונות blockchain.

זה קריטי ביותר שתנתח את השוק כראוי ותעלה מפת דרכים שבוודאי תצליח. יותר מכך, סוג זה של משרות נופל בעיקר ממשרות מומחים לבלוקצ’יין. היינו אומרים שאתה צריך להיות בקיא בבלוקצ’יין כדי להבין את המנגנונים ולפתח את התוכנית המושלמת.

כמו כן, טווח השכר ליועצים נע בין $ 69,000 ל- $ 179,000.

אדריכל בלוקצ’יין

עוד משרה נהדרת של בלוקצ’יין עם טווח שכר טוב. במציאות, אדריכלי הבלוקצ’יין יעבדו בעיקר על תשתית הטכנולוגיה. אז תצטרך לדעת על כל ההיבטים הטכניים של בלוקצ’יין. כמו כן, עצם הידיעה עליהם לא תעזור לך לקבל כאן עבודה. אתה צריך להיות מומחה בתכנון תשתית.

בדרך כלל, טווח השכר של תפקיד זה מתחיל מ- 31,000 $ ויכול להגיע ל -140,000 $. עם זאת, הכל יהיה תלוי בחברה ובכמה הם מוכנים לשלם עבור סוג זה של עבודה.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין ארגוני מוסמך

מנהל פרויקטים של Blockchain

אם אתה רוצה לקבל משרה של בלוקצ’יין כמנהל פרויקט, אתה צריך לעבוד הרבה על הכישורים הרכים שלך. במציאות עליכם לשלוט בכישורי תקשורת גדולים יחד עם יכולות חשיבה אנליטיות וביקורתיות. יותר מכך, החלק הטוב ביותר הוא שאתה יכול להיות מנהיג כאן. לכן, יהיה עליכם לעבוד עם צוות ולסייע להם על מנת לבצע את הפרויקט.

טווח השכר עבור משרות מסוג זה הוא 38,000 – 111,000 דולר.

מהנדס בלוקצ’יין

זוהי אפשרות נהדרת נוספת הזמינה עבורך לבדוק. במציאות, זו הזדמנות עבודה משתלמת נוספת מיד אחרי אנשי מקצוע בבלוקצ’יין. הבעיה היא שאחריותך עשויה להשתנות מחברה לחברה בתפקיד זה. במקרים מסוימים יהיה עליכם לקחת על עצמכם את תפקיד היזם; במקרים אחרים, ייתכן שתצטרך לעבוד על הארכיטקטורה של הפרויקט. לכן, וודא שאתה מבין כיצד קורדה, היפרלדגר או את’ריום פועלים.

השכר עבור משרה זו בבלוקצ’יין הוא בין $ 104,000 ל- $ 186,000 בכל שנה!

מומחה לשיווק בלוקצ’יין

זה יותר מהעמדות הלא טכניות בתחום הבלוקצ’יין. עם זאת, עבודה זו יכולה להבטיח לך גם יום שכר נפלא. כמו כן, האחריות של עבודה זו וודאי תמשוך אתכם ביותר אם אינכם אוהבים אלמנטים טכניים.

אבל אתה צריך להבין איך הטכנולוגיה עובדת, גם אם אתה לא צריך לקחת חלק בשלב הפיתוח. לכן, ברגע שאתה יודע מה החברה שלך מציגה, אתה יכול להתחיל למשוך צרכנים על סמך זה.

בכל מקרה, סוג זה של עבודות מומחים בבלוקצ’יין יכול להרוויח לך 34-72 אלף דולר בכל שנה!

מהנדס איכות Blockchain

אם אתה רוצה לקבל עבודה בבלוקצ’יין, אתה יכול ללכת גם למהנדסים איכותיים. במציאות, מהנדסים איכותיים צריכים לעבוד תחת מהנדס בלוקצ’יין ואף לקחת על עצמם את תפקידי המהנדס. כאן תצטרך לבדוק אם היזם או המהנדסים הולכים בדרך הנכונה או שעשו, הם עושים טעויות בעבודה שלהם.

זו עבודה קריטית מאוד שיכולה לשלם בין $ 51,000 ל $ 94,000 בכל שנה.

יועץ משפטי של בלוקצ’יין

ליועצים משפטיים של Blockchain יש תפקיד חשוב מאוד במערכת האקולוגית של Blockchain. במציאות, מרבית פרויקטי הבלוקצ’יין אינם הולמים את החוקים והתקנות האופייניים לכל מדינה. לכן, זה על עורך הדין לוודא שהחברה לא כוללת שום אלמנט או לבצע כל פרויקט שנוגד את התקנות.

טווח השכר עבור תפקיד זה הוא 23,000 עד 176,000 דולר.

מדען נתונים של Blockchain

תפקיד נוסף שמשלם גבוה הוא מדען הנתונים. אנו יודעים שזה אולי נשמע קצת מוזר מכיוון שבלוקצ’יין מקיים את עצמו. אך מעת לעת הוא אכן זקוק לתחזוקה. יתרה מכך, מכיוון שטכנולוגיות רבות אחרות מתחילות לכלול מערכת מדפים זו, הן זקוקות לאדם מיומן שיוכל לנתח את הנתונים ולגלות אי-סתירות..

אז אתה יכול לקבל את המשרה הזו בבלוקצ’יין אם יש לך כישורים אנליטיים גבוהים ואוהב להתמודד עם נתונים. אתה יכול לצפות למשכורת החל מ- 65,000 $. אבל זה יכול להגיע גם ל -154,000 דולר.

מומחה אבטחה של Blockchain

אפשרות מצוינת נוספת עבורך לבדוק היא עמדת מומחה האבטחה של blockchain. אם אתה רוצה לקבל עבודה בבלוקצ’יין ואוהב לעבוד בהיבט הביטחוני, זה הכי מתאים לך. כאן תצטרך לשמור על אבטחה לאורך כל הפרויקט שלך. יתרה מכך, עליכם להבטיח שהקוד שלכם יכול להציע אבטחה של 100% ולהיפטר מכל סוג של פרצות בהן יכולים פושעי רשת להשתמש. לכן, עליך להיות בעל ידע נרחב של היבטי אבטחה של blockchain.

כאן אתה יכול לקבל משכורת החל מ- 49,000 $ וזה יכול להגיע עד 178,000 $!

הירשם עכשיו: קורס מומחים לאבטחת בלוקצ’יין מוסמך

למה כדאי לך ללכת לעבודה בבלוקצ’יין?

אם אתה חושב אם בלוקצ’יין הוא קריירה טובה, הנקודות שלמטה יבהירו את כל ספקותיך. בואו לבדוק את הסיבות העיקריות לבחור בלוקצ’יין כקריירה ולקבל עבודה בבלוקצ’יין.

טווח שכר משתלם

כמעט כל עבודת הבלוקצ’יין יכולה לעזור לך להשיג משכורת טובה בכל שנה. במציאות, אם אתה מקבל עבודה בבלוקצ’יין, אתה יכול להרוויח עד 200 אלף דולר לשנה! זה סכום כסף עצום שיכול להציע לך ביטחון בעתיד. אמנם עבור חסרי ניסיון סכום ההתחלה נמוך יותר, אך ככל שאתה בונה ניסיון אתה יכול לצפות ליותר ויותר.

 שיעור שכירות רב יותר

סיבה נוספת לקבל עבודה בבלוקצ’יין היא שיעור השכירות. במציאות, תחומים מסורתיים רבים הפכו לרוויים בכמות מוגבלת של חברות שמעסיקות מדי שנה. אבל בלוקצ’יין היא טכנולוגיה חדשה, כך שהביקוש עדיין גבוה, והיא תישאר ככה למשך זמן רב. לכן, אם אתה יכול להציג את כישוריך, תוכל לקבל עבודה בחברות גדולות עם מעמד משתלם.

 פחות תחרות

למרות שהשוק עצום, הוא עדיין גדל. גם עכשיו, אנשים רבים אפילו לא יודעים מהי טכנולוגיית בלוקצ’יין או כיצד היא עובדת. לכן, היחס בין האנשים המיומנים, במקרה זה, הוא נמוך למדי. לכן, תתמודד עם פחות תחרות בקבלת עבודה. אנו חושבים שזו סיבה טובה לקבל עבודה בבלוקצ’יין, מכיוון שתתאמץ פחות לעשות זאת.

מהפכה עולמית

אם אתה אוהב טכנולוגיה, אז למה לא לקבל עבודה בבלוקצ’יין? זו תחילתו של עידן חדש, ומדוע שלא תיהנו ממנו במלואם? רק תחשוב על זה! אתה מתחיל לעבוד על מהפכה עולמית שתשנה את העולם בכל כך הרבה דרכים. יותר מכך, עם הכישורים שלך, אתה כנראה תהיה אחראי לשינויים רבים בעצמך.

תפקידים בלעדיים

כפי שכבר ידעתם עד כה, תפקידי העבודה כולם בלעדיים וחדשים לגמרי. לכן, כשאתה מקבל עבודה בבלוקצ’יין, אתה יכול לצפות גם לכמות ההטבות הגבוהה ביותר. במקרים רבים, החברות מוכנות לארח אותך כרצונך. לכן, אולי אפילו לא תצטרכו לעבוד במשמרת 9-5 הרגילה.

סביבה ארגונית

אנו חושבים שזו החוויה הטובה ביותר עבורך אם אתה מקבל עבודה בבלוקצ’יין. כמעט בכל המקרים, אתה מתחיל לעבוד בסביבה ארגונית. במציאות, כיום חברות ארגוניות רבות מחפשות כישרונות שיוכלו לעזור להם להבין את חשיבות הבלוקצ’יין ולעזור להם להשתמש בתכונות. לכן, זו חוויה נהדרת להשיג קריירה במגזר הזה.

הערת סיום

הגענו לנקודת הסיום של המדריך שלנו “איך להשיג עבודה בבלוקצ’יין”. עכשיו שאתה מכיר את הכישורים הדרושים לך בכדי לאבטח עבודה בבלוקצ’יין, אתה יכול להתחיל בתהליך ההכשרה שלך. טכנולוגיית בלוקצ’יין היא תחום נהדר להתחיל בעבודה בקריירה שלך. הטכנולוגיה פורחת ובשלב המוקדם של האימוץ. אז זה הזמן המושלם עבורכם לבחור בעבודה בתחום זה.

אם אתה רק טירון ורוצה להתחיל את הכשרתך כמקצוען, אתה יכול לבדוק את הקורס המקצועי המוסמך שלנו לבלוקצ’יין. אנו מאחלים לך כל טוב במאמצייך בעתיד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map