איך ללמוד בלוקצ’יין?

אם אתה רוצה ללמוד בלוקצ’יין, אתה צריך לקבל מושג ברור לגבי התנאים המוקדמים לאותו דבר. הדיון הבא עוזר לך למצוא סקירה מפורטת של השיטות המומלצות להתחיל ללמוד על טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

בטח שמעתם על בלוקצ’יין הוא הדבר הגדול הבא בעולם הטכנולוגיה בסגנון למידת מכונה, מחשוב ענן, בינה מלאכותית וביג דאטה. לכן, אנשים רבים מעוניינים לבחון הזדמנויות לבניית קריירה בתחום הבלוקצ’יין. לכן, אנשי מקצוע שואפים לבלוקצ’יין בדרך כלל מחפשים הנחיות לגבי ההזדמנויות להתחיל ללמוד על בלוקצ’יין.

בדיון הבא הקוראים יכולים לנווט בקלות את דרכם בתפקיד הקריירה הבלוקצ’יין הרצוי שלהם עם רושם ברור של הדרישות המהותיות. יתר על כן, תוכלו גם לבחון כמה מההמלצות החשובות לפתיחת קריירה בבלוקצ’יין.

הירשם עכשיו: קורס יסודות בלוקצ’יין בחינם

מה זה בלוקצ’יין?

הדאגה העיקרית לכל מתחיל בכל הדרכה בבלוקצ’יין מתייחסת ישירות להגדרה של בלוקצ’יין. Blockchain הוא בעצם מסד נתונים דיגיטלי, פחות אמון ומבוזר. היא משמשת כמערכת ‘תוספת’ הכוללת צמיחה מתמדת של העסקאות האחרונות כחסימות ‘הושלמו’. בהמשך, הם גם מוקלטים ומתווספים ל’שרשרת ‘הבלוקים ברצף כרונולוגי.

Blockchain הציגה יישומים מבטיחים לעסקאות מטבע דיגיטלי בצורה של ניטור טוב יותר ללא צורך בשמירת רשומות מרכזית. למרות שטכנולוגיית הבלוקצ’יין הותאמה בתחילה לאימות עסקאות הקשורות למטבעות דיגיטליים, סביר להבטיח דיגיטציה, קידוד ותוספת של כמעט כל סוג של מסמך או עסקה בבלוקצ’יין..

לאחר מכן, הבלוקצ’יין מבטיח אבטחה של תהליך הכניסה למסמך על ידי יצירת רשומה שאינה ניתנת למחיקה העמידה בפני שינויים. לאחר מכן, כל הקהילה יכולה לאמת את רישום או האותנטיות של העסקה ולא רשות מרכזית אחת.

אם אתה מתחיל, אז כדאי שתתחיל את הקריירה שלך עם מדריך Blockchain למתחילים.

מדוע עלי ללמוד בלוקצ’יין?

מה לגבי שוק הבלוקצ’יין? זה כנראה אחד הגורמים המובילים בראש של כל מתחיל השואף לקריירה בבלוקצ’יין. תעשיית הבלוקצ’יין מציגה צמיחה אדירה ומציגה את המוטיבציה הנדרשת ללמוד בלוקצ’יין. שוק הבלוקצ’יין העולמי צפוי ככל הנראה לרווחי הכנסות עד 20 מיליארד דולר עד שנת 2024.

על פי התחזיות של גרטנר, טכנולוגיית הבלוקצ’יין תוסיף יותר מ -3.1 טריליון דולר במונחים של ערך עסקי עד שנת 2030. יתר על כן, 23% מהעסקים הגדולים שוקלים באופן פעיל לאמץ אפליקציות ופתרונות של בלוקצ’יין. גורם אדיר נוסף התומך בצמיחת הבלוקצ’יין מתייחס לצמיחה במספר משתמשים בארנק הבלוקצ’יין.

בהשוואה ל -3 מיליון משתמשי ארנקי הבלוקצ’יין בשנת 2015, היו בסך הכל 28 מיליון משתמשים בארנק הבלוקצ’יין בשנת 2018. נכון לעכשיו, השקעות מסיביות של ארגונים כמו גם חברות סטארט-אפ, מניעות את שוק הבלוקצ’יין. בטווח הארוך, שוק הבלוקצ’יין יגדל בגודלו ויכלול שחקנים בולטים רבים. אז יש לך את כל הסיבות להתחיל ללמוד על טכנולוגיית בלוקצ’יין עכשיו.

קרא עוד: איך שוק העבודה בלוקצ’יין פורח!

תנאים מוקדמים למתחילים להתחיל ללמוד בלוקצ’יין

הדבר החשוב הבא שעליו לזכור למתחילים לפני שהם מתחילים ללמוד בלוקצ’יין מתייחס לדרישות הקדם. התנאים המוקדמים ללמוד על טכנולוגיית הבלוקצ’יין חשובים כדי לזהות אם אתה מוכן למושגי בלוקצ’יין. עם זאת, תנאים מוקדמים כלליים יכולים להתאים לאיש מקצוע הבקיא בטכנולוגיה. מצד שני, מתחילים בתחום הבלוקצ’יין מודאגים מהמונחים המושלכים ישירות אליהם כתנאי מוקדם ללימוד בלוקצ’יין. הבה נסתכל על התנאים המוקדמים החיוניים השונים שעליך למלא כדי להתחיל ללמוד בלוקצ’יין.

  1. ידע על המקורות

תנאי הבלוקצ’יין הראשון שעליו אתה צריך להתמקד מתייחס ישירות לידע אודות המקורות או ההיסטוריה של הבלוקצ’יין. מתחילים יכולים להתחיל להתמקד בסיפור הכנסת הביטקוין ולפתח הבנה מקיפה של הביטקוין. במידת האפשר, תוכל גם לנסות לרכוש ביטקוין או כל מטבע מטבע אחר כדי להבין את ההשלכות המעשיות של בלוקצ’יין.

אתה יכול גם להתעדכן בפורומים של ביטקוין ובפלטפורמות חדשות של בלוקצ’יין לצורך זיקוק הידע שלך אודות ביטקוין וכיצד הבלוקצ’יין משמש כמנגנון הבסיסי שלהם. כל סוג של מחקר על העבודה של ביטקוין וקריפטו אחר ישמש יתרון אדיר למסע הלמידה שלך על בלוקצ’יין.

בדוק גם: מצגת יסודות הבלוקצ’יין

  1. ידע בסיסי בשפות תכנות

תנאי חשוב נוסף לפני שתתחיל ללמוד בלוקצ’יין מתייחס להבנה של מספר שפות תכנות. תפקידי תפקידים של Blockchain ידרשו ידע בשפות תכנות כגון Python, C ++, JavaScript ו- SQL.

  1. ידע בטרמינולוגיה של Blockchain

התנאי הקריטי הבא ללימוד טכנולוגיית בלוקצ’יין מתייחס לטרמינולוגיה של בלוקצ’יין. עליכם להתמחות בכל המונחים והמושגים הבסיסיים הקשורים לטכנולוגיית הבלוקצ’יין. בטווח הארוך, תצטרך להתמודד עם מונחים כגון פונקציות hash, חוזים חכמים ואחרים לעתים קרובות. לכן, עליך לחפש תמיד את המינוח הבסיסי של בלוקצ’יין כצעד הראשון ללמוד בלוקצ’יין.

  1. מחויבות ללמוד בלוקצ’יין

לבסוף, התנאי החשוב ביותר לבלוקצ’יין הוא המחויבות להמשיך ללמוד בלוקצ’יין. אם אתה חושב על קריירה בבלוקצ’יין, אתה צריך להיות מחויב למטרה שלך. Blockchain היא טכנולוגיה חדשה יחסית כיוון שהיא בת קצת יותר מעשור. לכן, עליכם להישאר בסבלנות ולשמור על חוסן במחויבותכם ללמוד על טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

שואפים להתמקצע וללמוד על בלוקצ’יין? בדוק את הטיפים הטובים ביותר לפתיחת קריירת בלוקצ’יין על ידי המומחים.

יתר על כן, טכנולוגיית הבלוקצ’יין תעבור אבולוציה ושינוי מתמשך במהלך העתיד. לכן, חשוב לכל המועמדים להתמקד באדיקות בהשגת יעדי הקריירה שלהם בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

משאבים בחינם ללמוד בלוקצ’יין

אז לאן כדאי למתחילים ללכת מנקודה זו ללמוד על בלוקצ’יין? האם זה סביר לחפש הדרכה לבלוקצ’יין? ובכן כן! למתחילים כדאי להתחיל מיד לחקור את המגוון הרחב של משאבי הלמידה של בלוקצ’יין לאחר שהחליטו לעשות זאת. עם מודעות בסיסית לבלוקצ’יין, תוכלו למנף בקלות את משאבי הלמידה הבאים בחינם כדי ללמוד על בלוקצ’יין.

  1. הבלוג של IBM יכול לעזור לך לגשת לקורס חינם, ‘Blockchain by IBM’, ללימוד יסודות blockchain ופיתוח יישומי blockchain בסיסיים. בנוסף, זה יכול לעזור גם בהבנת שיטות לאבטחת פתרונות בלוקצ’יין תוך הסבר על ביזור ובד Hyperledger סטודנטים יכולים גם ללמוד קצת ניסיון מעשי ליצירת יישומי blockchain עם Hyperledger fabric Ethereum מכונה..
  2. משאב חינמי נוסף ללמוד בלוקצ’יין הוא קורס ‘ביטקוין וטכנולוגיות מטבעות קריפטוגרפיות’ הקיים בקורסרה. תוכל לגלות תובנות מפורטות לגבי יסודות ההיכרות של ביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים. יתר על כן, הוא מאפשר היכרות עם מטבעות קריפטוגרפיים, גישות לאחסון ושימוש בביטקוינים ובמכניקה של ביטקוין. במקביל, הקורס יכול להסביר גם את היבט הביזור של הביטקוין.
  3. תוכל גם לבחור ב’קורס חינם Blockchains Fundamentals Enterprise ‘ב- 101 Blockchains כחלופה מועדפת ללימוד בלוקצ’יין. הקורס גמיש ומספק רושם מפורט מההשלכות ברמת הארגון של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. הקורס החינמי על 101 Blockchains מביא גם תמיכה בהדרכה אישית כדי לנקות את כל הספקות בקורס.
  4. מתחילים יכולים גם לבחור בקורס ‘מבוא למטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין’ באודמי. הקורס החינמי מציע תשתית תיאורטית על טכנולוגיית הבלוקצ’יין מנקודת מבט כלכלית וטכנית. הקורס מסוגל גם להציג את ההזדמנויות שטכנולוגיית הבלוקצ’יין מביאה ליזמים. מתחילים יכלו למצוא תובנות מועילות לגישה לקהילת בלוקצ’יין בקורס זה.
  5. אם אתה מעוניין בהדרכת בלוקצ’יין נוספת בחינם, תוכל לבחור בקורס ‘תורת הבלוקצ’יין 101’ באודמי. הקורס מעניק הבנה מהותית לגבי טכנולוגיית הבלוקצ’יין לצד מעמד קיים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. במקביל, תוכלו גם לחקור תובנות לגבי יישומי בלוקצ’יין בתחום הלוגיסטיקה, האנרגיה, השירותים הפיננסיים, ה- IoT והבריאות. חלק מהנושאים הבולטים בקורס זה כוללים אלגוריתמים של קונצנזוס, רשתות תשלומים, יישום בלוקצ’יין ואחרים.

הירשם עכשיו: כיצד לבנות את הקריירה שלך בקורס Enterprise Blockchains

כיצד להתחיל קריירה בבלוקצ’יין?

עם כל כך הרבה משאבים בחינם ותנאים מוקדמים קלים ללמוד בלוקצ’יין, זה סביר להיזהר אחר קריירות בלוקצ’יין. עם זאת, להמשיך בקריירה בבלוקצ’יין הוא משחק כדור אחר לגמרי מאשר רק ללמוד על בלוקצ’יין. עליך לפתח מגוון רחב של מיומנויות לצד ביצוע המלצות חיוניות מסוימות בכדי לבסס את הקריירה שלך בתפקידי תפקידים מבוססי בלוקצ’יין. תן לנו להסתכל על כל המצביעים בזה אחר זה כדי לעזור לך לבנות את הקריירה שלך בבלוקצ’יין.

יכולות להוביל לתוצאות עסקיות

אחת הדרישות העיקריות למשרות בלוקצ’יין שלא תמצאו בשום הדרכה לבלוקצ’יין היא חוש עסקי. חברות בוחרות בבלוקצ’יין בזכות יכולתו לספק ערך טוב יותר. לכן, הם עשויים ללכת למקצוענים בבלוקצ’יין שיכולים להתאים פתרונות טכנולוגיים ליעדים העסקיים שלהם.

יתר על כן, ארגונים זקוקים לאנשי מקצוע בבלוקצ’יין שיכולים לתרגם עבורם את הז’רגון הטכני ולהסביר להם זאת במילים פשוטות. כל אדם השואף לקריירה בבלוקצ’יין צריך להיות בעל יכולת, ניסיון ומוטיבציה להניע את התוצאות העסקיות על ידי מינוף טכנולוגיית הבלוקצ’יין..

לפתח מיומנויות אנשים

הדרישה החשובה הבאה להתחיל את הקריירה שלך בבלוקצ’יין מתייחסת ישירות לכישורי אנשים. עליך להיות בעל הכישורים והידע לעבוד בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע אחרים בארגון. לכן עליכם להיות בעלי יכולת עבודת צוות ושיתוף פעולה. בנוסף, עליך לפתח מיומנויות משא ומתן כדי להגיע לתוצאות ברות ביותר ברמות האיכות והיעילות הטובות ביותר. תקשורת היא ללא ספק דרישה חשובה בקרב מיומנויות האנשים בקריירה של בלוקצ’יין.

אם אתה נלהב מטכנולוגיית בלוקצ’יין, עליך לקבל את הסמכת מומחה הבלוקצ’יין שלך!

התמחות בנושאים החשובים

כמעט קשה להתקדם בקריירת בלוקצ’יין בלי לצלול לטכניות. עליכם לעבור מעבר ליסודות לקראת הבנה מפורטת ומקיפה של קריפטוגרפיה, מחשוב מבוזר וביזור. נושאים אלה הם קריטיים מאוד למתן יכולת הבלוקצ’יין הכוללת אותה מפעלים מחפשים. עם שליטה חזקה בכל הנושאים הללו, תוכלו למצוא מיומנויות משופרות תוך תורם ערך עסקי למעסיק שלכם.

אל תשכח מאישורי Blockchain

למתחילים בתחום הבלוקצ’יין צריכים לבחור אישורי בלוקצ’יין כדי להתמודד עם יעדי פיתוח הקריירה שלהם. מתחילים בבלוקצ’יין יכולים להציג את המחויבות שלהם ללמוד בלוקצ’יין ולכסות התמחות מסוימת. יחד עם זאת, הסמכת בלוקצ’יין מוכיחה גם את היכולות והידע של מועמדים בתחומי הנושא המכוסים על ידי הסמכת בלוקצ’יין.

כתוצאה מכך, קשה לערער את סיכויי העבודה של מועמד מוסמך לבלוקצ’יין לתפקידים מתעוררים. יתר על כן, אישורים מציעים גם את היתרון בלהתעדכן במגמות והטכנולוגיות העדכניות ביותר. הסמכות כרוכות גם בהכשרה ניכרת להעשרה לבחינות.

לכן רמת הקושי של השאלות בבחינה מכתיבה עד כמה אנשי מקצוע מוסמכים חידדו את כישוריהם. מעסיקים מתמודדים עם אתגרים מוגבלים במציאת כישוריהם של מועמדים על ידי בחינת הסמכת הבלוקצ’יין שלהם. לכן, עליכם לנסות לבחור הסמכת בלוקצ’יין מתאימה בהתאם לתפקיד העבודה המועדף עליכם.

רוצה לקבל הסמכה כדי להגביר את הקריירה שלך? בדוק את אישורי הבלוקצ’יין הטובים ביותר שבהם תוכל לקבל הכשרה ממיטב מומחי השוק.

השתפר באמצעות הכשרה מקצועית

הכשרה מקצועית היא תנאי מוקדם בולט יותר של בלוקצ’יין לבניית הקריירה שלך בתחום הבלוקצ’יין. המועמדים צריכים לגשת לפלטפורמות אמינות כדי לעזור להם לרכוש את המיומנויות הטכניות הדרושות למשרות שונות המבוססות על בלוקצ’יין. פלטפורמות ההדרכה כוללות תמיכה של מומחים אמינים ומנוסים בנושא בנושא כדי לסייע לכל המועמדים בהכנותיהם.

מצד שני, תוכלו לבחור בפלטפורמות הכשרה לבלוקצ’יין המספקות קורסי הכשרה מותאמים אישית יחד עם אישורים. כתוצאה מכך, אינך צריך להשקיע זמן ומאמץ נוספים במציאת קורס הכשרה שיכול לעזור לך להתכונן לתפקיד המשרה הרצוי שלך בבלוקצ’יין..

הסתמך על היתרונות של רשת

החשיבות של נטוורקינג בפיתוח קריירה לעולם לא תוכל לצאת מהאופנה. לאמיתו של דבר, נטוורקינג הוא אחד היסודות הבסיסיים של פיתוח קריירה, שלא תוכלו ללמוד מכל הדרכה בבלוקצ’יין. אישורי בלוקצ’יין עוזרים לך לצבור מוניטין ייחודי בקהילת הבלוקצ’יין.

תגים דיגיטליים להסמכת בלוקצ’יין יכולים לעזור לכם לסמן את זהותכם כאיש מקצוע עם ההתמחות הנדרשת לתפקיד עבודה ספציפי. יתר על כן, מעורבות בקהילה יכולה לעזור לך להיות מודעים לפתיחת מקומות העבודה האחרונים. במקביל, הקהילה משמשת גם כמקור למידע מתמשך שיעזור לך לפתח את כישוריך.

כדי לקיים קריירת בלוקצ’יין מצליחה, חשוב לרכוש את הכישורים הנדרשים. בדוק את כישורי הבלוקצ’יין המובילים שאתה חייב להיות.

סיכום

אז אתה יכול לציין בבירור שאתה יכול ללמוד בלוקצ’יין ולבנות בו קריירה בצעדים פשוטים. עם זאת, כל צעד יהווה אתגר ייחודי למתחילים. לכן, חשוב להבטיח שתוכלו לקחת על עצמכם את כל האתגרים להשגת התפקיד והמשכורת הרצויים שלכם.

בהמשך, חשוב לך גם להבין את האופי הדינמי של טכנולוגיית הבלוקצ’יין ולפתח גישה גמישה כלפי למידה. כתוצאה מכך, אתה יכול להתאים את הכישורים החדשים הנדרשים לקיום יתרון הקריירה שלך בבלוקצ’יין. המשך והתחל במסע שלך עם קורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו כדי ללמוד על היסודות הבסיסיים. נסה את קורס ה- Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) שלנו להתמחות במיומנויות וידע בלוקצ’יין!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map