כיצד להתכונן לראיון בלוקצ’יין

די קשה להתכונן לראיון בלוקצ’יין. בלוקצ’יין הוא בהחלט אחד הכוכבים העולים כעת בשוק. כתוצאה מכך, ישנם כעת כל כך הרבה אנשים המעוניינים להעסיק אנשי מקצוע לעבודות בלוקצ’יין. אבל, כדי להכין את המשחק שלך בראיון לבלוקצ’יין, אתה צריך כישורים מתאימים.

אז, איך להתכונן לראיון בלוקצ’יין? ובכן, בעיקרון, יהיה עליכם ללמוד את כל יסודות הבלוקצ’יין ולהקפיד להתכונן לקריירה הספציפית שלכם המבוססת על בלוקצ’יין..

מלבד אלה, יש לקחת בחשבון עוד כל כך הרבה גורמים חשובים לפני שיוצאים לראיון. אז, כדי לעזור לך, אני מתאר בדיוק איזה סוג של מיומנויות תצטרך לשלוט. יתרה מכך, אני גם אתן לך מצביע להתמודדות עם ראיון הבלוקצ’יין שלך.

אז למה לחכות? בדוק אותם עכשיו!

היכונו לראיון בלוקצ’יין: מיומנויות שעליכם לשלוט בהן

הכנת ראיונות לבלוקצ’יין תהיה משימה קשה אם אינך יודע בדיוק למה לצפות. לכן, אתה זקוק להנחיה מתאימה כדי לעזור לך להתכונן לראיון בלוקצ’יין. להלן תראו מושגים שעליכם לעקוב אחריהם בכדי לקבל את הראיון.

כיצד להתכונן לראיון בלוקצ'יין

בואו לבדוק אותם!

 • התחל עם יסודות בלוקצ’יין

אם אתה רוצה להתכונן לראיון של בלוקצ’יין, כדאי שתלמד על ידי מה הם היסודות של בלוקצ’יינים. זה ממש קריטי מכיוון שתתמודד עם הרבה שאלות מכאן. אם אין לך מושג ברור של טכנולוגיית בלוקצ’יין, אז אתה לא יכול לענות על השאלות האלה בצורה נכונה.

בעיקרון, תלמד כיצד עובדת טכנולוגיית הבלוקצ’יין, תלמד על התכונות וההיסטוריה השונות. יותר מכך, בדוק גם את מקרי השימוש שלהם.

אבל הכי חשוב, אל תשכחו לבדוק גם חוזים חכמים או קונצנזוס. ובכן, תוכלו למצוא הגדרה נכונה לכל דבר במילון המונחים של הבלוקצ’יין. יתרה מכך, תוכלו גם להירשם לקורס הבלוקצ’יין הארגוני שלנו כדי ללמוד עוד על כך.


 • שפר את כישוריך הרוחבים

הדרך הטובה ביותר להתכונן לראיון מומחים בבלוקצ’יין היא לחדד את הכישורים הרחבים שלך בין תחומים. לא משנה באיזה מסלול קריירה אתם הולכים, תמיד תצטרכו להציג את הכישורים הללו כדי להאיר בכל סביבה ארגונית.

כיום, ארגונים לא רק מחפשים גיקים מקודדים אלא רוצים עובד שיכול גם להוביל כל פרויקט ולקחת שליטה. יתרה מכך, יהיה עליכם לפתור גם סוגיות קריטיות תוך זמן קצר.

התיאוריה הבסיסית היא שהמראיין ישאל שאלות רבות ברמת המומחים שיזדקקו לשני מענה כדי לענות כראוי. יותר מכך, ככל שתחדד את כישוריך בין תחומים, כך יהיה לך ביטחון רב יותר לענות על כל השאלות.

אז התחל בשיפור הניתוח, הניהול, DevOps, החשיבה, יכולת ההסתגלות, התחזיות בשוק ועוד רבים אחרים. במציאות, אם אתה יכול למשוך את זה יחד עם הידע הטכני שלך, אז די קל להתקבל לעבודה ממש בראיון.

 • למד על פלטפורמות הבלוקצ’יין השונות

אתה יודע, כשאתה מתראיין לעבודת בלוקצ’יין, זה לא תמיד צריך להיות טכני לחלוטין. תמיד תוכלו ללכת על הרבה הזדמנויות עבודה לא טכניות גם בתחום זה. במציאות, בשני המקרים, ידיעה על אופן העבודה של פלטפורמות הבלוקצ’יין היא הכרח.

כדי להתכונן לראיון מומחים לבלוקצ’יין, פשוט בדוק את כל פלטפורמות הבלוקצ’יין השונות הפופולריות כיום בשוק. ויותר מכך, במיוחד להבין את הפלטפורמות שמתאימות יותר לסביבה ארגונית.

במציאות, העניין הוא שכאשר אתה מפתח פיתרון המבוסס על פלטפורמה אחרת, הוא יכול להיות קשה מבלי לדעת עליו דבר. יותר מכך, באכיפת החוק או בשיווק, עליכם להציג את הפיתרון ללקוחות. לכן, מבלי להבין את הרעיון, אינך יכול למכור אותו ללקוחותיך.

וכך, בדוק את Hyperledger, Quorum, R3 Corda, Ethereum Enterprise וכן הלאה.

 • למד לקשר בין עסקים לטכנולוגיה

להניע עסקים מבלוקצ’יין צריך יותר חדשנות. מכיוון שמדובר בטכנולוגיה חדשה, דרוש יותר זמן לכולם לקבל את הטכנולוגיה הזו. לכן, כשאתה עובד בסביבה הארגונית, ייתכן שיהיה עליך להיות יצירתי כדי להחדיר טכנולוגיה זו בסביבה העסקית.

במציאות, חברה לא תסמוך לחלוטין על טכנולוגיה בלבד שתשמור על קשר בשוק. ישנם גם היבטים אחרים. לכן, כשאתה מתכונן לראיון מומחה לבלוקצ’יין, הקפד ללמוד גם על הערכת השוק של הטכנולוגיה.

לפיכך, כאשר אתה נשאל על כך, תוכל לענות בביטחון על שאלות אודות המצב. כתוצאה מכך, זה צריך להיות גם בראש סדר העדיפויות שלך.

 • דע גם על ספרים מבוזרים ופלטפורמות מבוזרות

זה באמת חשוב כאשר תתכונן לראיון קידוד blockchain. בעיקרון, קודנים מכל סוג צריכים לדעת על ביזור וכיצד פועלים ספרים מבוזרים שונים. אבל למה, בכל זאת? ובכן, זה בגלל שבלוקצ’יין הוא סוג אחד של ספר חשבונות מבוזר, אבל הוא לא היחיד.

ישנם ספרים רבים נוספים המופצים, ועם הידע של פלטפורמות אלו, תוכלו לעצב בקלות גם פיתרון.

במציאות, כשתתכונן לשאלות ראיון עם מהנדס הבלוקצ’יין, זכור זאת. שלב זה הוא טכני בעיקרו, ועליך לחפש תמיכה מקצועית כדי להבין אותו טוב יותר.

אני ממליץ להצטרף לקורסים שלנו כדי ללמוד עוד על טכנולוגיה מסוג זה.

 • הבן תהליכים עסקיים ארגוניים

כאשר תתכונן לראיון קידוד בלוקצ’יין, נסה להבין גם את התהליכים העסקיים של הארגון. במציאות, מיומנויות אלה נחוצות בהחלט בכדי לפתח מפת דרכים ברורה לפתרון שלך.

ביסודו של דבר, ידע טוב על רכש, לוגיסטיקה, הפצה, שרשרת אספקה, פעילות אוצר וכו ‘הוא חובה. זה בוודאי יעזור לך להרשים את מנהל משאבי אנוש שלך בראיון. יתרה מכך, זה יעזור לך להשיג משרה טובה יותר גם בנישה זו.

הביקוש למיומנות מסוג זה הוא גם די גבוה.

לכן, עדיף להבין זאת מראש כדי לנהל את הראיון שלך.

 • היה מסוגל לשלב יצירתיות עם פשטות

זה מתאים ביותר לראיונות טכניים ולא טכניים כאחד. לא משנה מה תהיה עמדתך בארגון. עליכם להבטיח שתוכלו להחדיר יצירתיות בפשטות. יותר מכך, היכולת לבוא עם סוליטון ללא המורכבות הנוספת היא פלוס עצום לכל התפתחות.

בכל מקרה, נראה שיותר מדי פונקציות תמיד מבלבלות אנשים, ולכן עדיף להימנע מכך. בראיון יתכן שתתמודד עם תרחיש דמיוני וייתכן שתתבקש לפתור גם את הבעיות.

יש חברות שיכולות לקחת את זה לשלב הבא ולשאול שאלות מסוג זה. לכן, אם אינך יכול לחשוב מחוץ לקופסה, יהיה לך קשה לענות עליה. לכן, כשאתה מתכונן לראיון מומחה לבלוקצ’יין, דאג לעלות גם על מיומנות זו.

 • הצטרף לקהילת בלוקצ’יין

מומחי בלוקצ’יין צפויים להצטיין ממועמדים אחרים בראיון. אך אינך יכול להיות מומחה לבלוקצ’יין מבלי ללמוד אלמנטים מכריעים בטכנולוגיה זו. אז איך אתה יכול לעשות את זה?

ובכן, אחד הפתרונות האפשריים הוא להצטרף לקהילת בלוקצ’יין. זה מגיע עם הרבה יתרונות. יותר מכך, קהילה תמיד מגיעה עם מתכנתים מתקדמים שיכולים לעזור לך לחדד גם את כישורי הקידוד שלך.

יתר על כן, די קל להישאר מעודכן כשאתה בקהילה. הם תמיד מתמודדים עם השינויים הטכנולוגיים האחרונים.

בעזרתם תוכלו לשדרג את כישורי המנהיגות שלכם, פיתוח אפליקציות, אפילו ארגונים וכדומה.

לכן, כשאתה מתכונן לראיון מומחה לבלוקצ’יין, נסה להצטרף לקהילה כדי ללמוד א ‘עד ת’ על בלוקצ’יין.

 • להבין כיצד פועלים תקנים ומערכות אקולוגיות

במציאות, אתה יכול לצפות לשאלות טכניות רבות לגבי מערכות אקולוגיות וסטנדרטים של blockchain כאשר תתראיין לתפקיד מהנדס או מפתח. לכן, כאשר אתה מתכונן לראיון קידוד בלוקצ’יין, למד תמיד על הסטנדרטים הללו.

אם אתה כבר יודע על אלה, קרא תמיד מחדש את מה שלמדת לפני שתלך לראיון. עדיף לרוץ על זיכרונך לפני שתתמודד עם כל השאלות.

יותר מכך, למדו לנתח את כל הארכיטקטורות של פלטפורמות פופולריות כדי לשמור על תובנה מעמיקה יותר. ביסודו של דבר, זה המקום שבו רוב האנשים נוטים להתמודד עם הראיונות שלהם. אז היזהר מאוד בנושא זה.

 • ידע כיצד לתקשר ערך

העניין הוא שתקשורת היא מפתח גדול בהתמודדות עם ראיון. אולי אתה יודע הכל על הטכנולוגיה ותוכל לתכנת בצורה יעילה יותר מהמתחרים שלך. אבל אתה לא יודע איך לתקשר ערך.

ובכן, המשמעות היא שאם אתה לא יכול לדבר בצורה חכמה, סביר להניח שהסיכוי שלך להתקבל לעבודה נמוך מאוד. במציאות, יהיה עליכם להיות תקשורתיים כדי לעבוד בסביבה משותפת. כדי להיות גלוי לב, תצטרך להעביר את הפתרונות שלך גם ללקוחות פוטנציאליים.

לכן, כשאתה מתכונן לראיון קידוד בלוקצ’יין, זכור לשלוט גם במיומנויות התקשורת שלך.

 • צבר ידע בכלי פיתוח שונים

דבר חשוב נוסף שכדאי לזכור כשמתכוננים לראיון קידוד בלוקצ’יין הוא השימוש בכלי פיתוח. מעשית, כלי פיתוח חוסכים זמן רב כשאתה מפתח פיתרון עבור ארגונים.

מפתחים מתקדמים רבים משתמשים בכלי פיתוח בלוקצ’יין כדי לפתח את הפתרונות שלהם. אם להיות גלוי לב, הם עוזרים מאוד. וכשאתה בשוק המשתנה במהירות, יהיה עליך מועד אחרון להקפיד.

לכן, החברה תצפה ממך לסיים את כל המשימות שלך במסגרת פרק הזמן הזה, וללא כלים אלה, זה יהיה די קשה. לכן כדאי לרכוש ידע אודות הכלים הללו.

בכל מקרה, המראיין עשוי לשאול שאלות הקשורות לכלי פיתוח מסוימים שמקודדי החברה שלהם משתמשים בתדירות גבוהה.

 • הצטרף לקורס הסמכה של Blockchain ארגוני

הדרך הטובה ביותר להתכונן לשאלות ראיונות של בלוקצ’יין היא להצטרף לקורס הסמכה של בלוקצ’יין ארגוני. יתרה מכך, אם אתם רק חדשים אשר מחפשים עבודה בתחום זה, עליכם בהחלט לבדוק קורס זה.

במציאות, הקורס הארגוני יכול לעזור לך ללמוד על יסודות הבלוקצ’יין יחד עם מקרי השימוש הנכונים שלו.

קורסים אלה תוכננו באופן כך שתוכלו לאט לאט לפרוס את הטכנולוגיה ככל שיעברו השיעורים. יתרה מכך, תוכלו ללמוד על הפלטפורמות השונות יחד עם סטנדרטים.

רוצה ללמוד כיצד הוא משפיע על ענפים שונים? ובכן, גם בקורסים האלה יש את זה. בכל מקרה, אני ממליץ בחום לבדוק את קורס הסמכת הבלוקצ’יין הארגוני שלנו. דאגנו לפשט את כל ההיבטים הטכניים באופן שיעזור לך להבין את זה מהר יותר.

יתרה מכך, תוכלו ללמוד גם על מקרי שימוש כמו SCM ושימוש בכלים שונים שיעשירו את דעתכם ויעזרו לכם להגיע לפיתרון יצירתי אך פשטני..

בכל מקרה, הקורסים שלנו מנתחים פלטפורמות פופולריות כמו Hyperledger, את’ריום, ו קורדה, נותן לך יתרון טכני על פני מועמדים אחרים.

במציאות, הכנת הראיון לבלוקצ’יין יכולה להיות די קשה. אבל אנחנו כאן כדי להפוך את זה לקצת יותר פשוט עבורך. לכן, אם אתה עוקב אחר המדריך שלנו, אתה יכול בקלות לקלוט כל סוג של ראיון בלוקצ’יין די בקלות.

טיפים לפיצוח ראיון בלוקצ’יין

יש כמה טיפים עיקריים שיעזרו לך להתכונן לשאלות ראיונות בבלוקצ’יין. בואו לבדוק אותם!

למד את החברה

כדי להתכונן לשאלות ראיון בבלוקצ’יין, עליך ללמוד מראש את החברה שאליה אתה מתראיין. למה? ובכן, זה צעד חשוב שיעזור לך להתכונן לראיון טוב יותר.

יותר מכך, תקבל הקשר של מה שהמראיין עשוי לשאול גם במהלך הראיון. במקרים רבים, שאלת החברה על שאלות הקשורות לחברה שלהם, ולימוד בהן יעניק לך יתרון בהשוואה למתחרים אחרים.

לכן, נסה לחקור את הארגון יחד עם התפקידים שלך. החברה תרצה מישהו שיודע כיצד מדיניות החברה שלהם פועלת ומשחק כחבר צוות. אני יודע שזה יכול להיות קצת קשה, אבל נסה להרחיב את הקישורים שלך ולשאול מישהו מאותה חברה אם אתה יודע את זה.

להלן מספר דברים שכדאי לזכור.

 • למד אודות השירות או המוצר

אולי התפקיד שלך לא קשור ישירות לשירותים או למוצרים שהוא מציע. אך עליכם ללמוד על סוג השירותים שהחברה מציעה או על מוצרים שהיא מתמקדת בהם. יתרה מכך, עדיף שתוכל לחבר בלוקצ’יין לשירותים אלה.

אם אתה מתראיין לתפקיד שאינו טכני, לא תצטרך לדעת על ההיבטים הטכניים. אך ידע בסיסי פשוט יעזור לך לעבור דרך ארוכה.

בכל מקרה, כדי להתכונן לשאלות ראיונות למפתחי בלוקצ’יין, עדיף לבדוק גם את ההיבט הטכני שלהם. זה יהיה רושם טוב אם אתה יכול לגרום להם להבין שאתה יודע בדיוק איך הם מטפלים בטכנולוגיות שלהם.

אם אתה יכול, עליך לבקש מהמוצר או מהשירותים להכיר אותו. זה יעזור לך לתת משוב על בסיס נקודת המבט של הלקוח, יחד עם נקודת המבט של החברה גם כן.

 • חקר את התפקיד

ברור שבמשרת התפקיד החברה פירטה את מי שהם מחפשים ואילו תכונות הם מעדיפים לתפקיד. למד את התפקיד בהרחבה. במקרים רבים, מפתחי בלוקצ’יין, מהנדסים ואדריכלים הם בעלי אחריות עבודה שונה.

עליכם לדעת את ההבדל בין כל אחד מהם ולהתכונן על סמך זה. יתרה מכך, זה יעזור לך להכין כל שאלה קשורה גם על סמך עמדתך.

אם אתה יכול לנסות לחקור פוסטים דומים בחברות אחרות או לקבל תובנות מאנשים אחרים בתפקיד זה. כמו כן, אם אתה מבולבל בכל סוג של אחריות לגבי התפקיד, בקש תמיד הבהרה נאותה במהלך הראיון.

זה מרמז שאתה להוט ללמוד ותנסה למלא את כל מה שהם צריכים בהתאם.

 • חקר את תרבות החברה

אתה נמצא בעולם המודרני כרגע. לכן, כל חברה תעבוד אחרת. בעיקרון, עליהם להיות בנוכחות מדיה חברתית שתעביר את תרבות החברה שלהם. אתה יכול גם למצוא היבטים אחרים של החברה בבלוגים שלהם.

לא משנה כמה מפעל יכול להיראות משתלם, עליכם להיות מסונכרנים איתם כדי לעבוד בסביבתם. אם אתה מרגיש שהסביבה הזו לא תתאים לך. עדיף להימנע מהראיון.

יתרה מכך, אם יש לך שאלות לגבי סביבת מקום העבודה, שאל תמיד במהלך הראיון. זה יכול לנוע בין הטכנולוגיות בהן הם משתמשים ועד חופשות מחלה וזמני חופשה. זכרו תמיד כי עליכם להיות מותאמים לסביבה חדשה, אך החברה צריכה להיות מסבירת פנים גם לשם כך.

מיפוי הכישורים שלך כדי לעדכן אותם

בלוקצ’יין ממשיך להשתנות. לכן, די קל לצאת מאחור ולהתיישן אם אתה לא מעודכן בכל חידוש חדש. יותר מכך, גם העסקים משתנים. לכן, אם אתה עדיין עוקב אחר מודל עסקי שהתיישן לפני כמה שנים, זה לא יעזור לך להתמודד עם הראיון.

בכל מקרה, כדי להתכונן לשאלות ראיונות בבלוקצ’יין, נסה למפות את כישוריך על סמך מה שהכי פופולרי בשוק כרגע. נסו להביא טוויסט משלכם גם למערכת. אז אתה יכול לעזור לחברה שלך לזרוח גם כן.

כדי להתכונן לשאלות ראיון למפתחי בלוקצ’יין, למדו על נקודת המבט הביטחונית של הבלוקצ’יין. כל עסק צריך להתמקד בפרספקטיבה הביטחונית יותר מכל בפתרונות שלהם.

לכן, בעל ידע רב יותר יעזור לך מאוד.

חזה את שאלות הבלוקצ’יין

לאחר שצברת מספיק ידע טכני אודות בלוקצ’יין והחברה שלך, תוכל להתחיל לחזות אילו שאלות הם עשויים לשאול אותך. זה יעזור לך מאוד להתכונן לשאלות ראיונות למפתחי בלוקצ’יין.

במקרים מסוימים זה יכול להוביל גם לשאלות כלליות. לכן, דאגו להיות מוכנים גם עבורם. אלו הם –

 • הסיבה שלך לבחירת החברה
 • סיבה לביצוע המהלך בקריירה
 • המניעים שלך
 • בין אם יש לך תוכנית ארוכת טווח ובין אם לא
 • חוזקות וחולשות

תחשוב לפני שאתה עונה

חשוב תמיד לפני שאתה עונה על שאלה. אין פרס על תשובה שגויה ומהירה. נסה להקשיב לשאלותיהם היטב לפני תשובתך. זה באמת יעזור לך לענות על השאלה בצורה אסטרטגית יותר.

מצד שני, זכור אם עבדת בעבר, ואז לעולם לא לדון בחוויה שלך עם המעסיק הקודם. כמו כן, לעולם אל תבקר בשום צורה את המעסיקים הקודמים שלך.

זכור את אלה כדי להתכונן לשאלות ראיונות למפתחי בלוקצ’יין.

דגש על שפת גוף וקול דיבור

הרושם הראשוני חשוב. לכן זכרו להתחפש בהתאם ולהציג את עצמכם כדי להשאיר עליהם השפעה גדולה. כדי להתכונן לשאלות ראיון של מהנדסי בלוקצ’יין, חשוב לשמור על הרושם חיובי ומתמשך.

אבל איך אתה יכול לעשות את זה? ובכן, התחל בקול בטוח וחזק, לא חזק מדי או עני. כמו כן, דאגו לשמור על שפת גוף פתוחה וידידותית. אם זו לא ההתנהגות הטבעית הרגילה שלך, אז תרגל אותה מלפנים כדי לשכלל אותה.

כמו כן, שמרו על הערה מיוחדת על לחיצות ידיים, חייכו במהלך הראיון. במציאות, ברגע שאתה בבניין, כל המהלכים שלך ינותחו. לכן, היזהר במיוחד בעניין זה.

ערכו ראיונות מדומים

הדרך הטובה ביותר להתכונן לשאלות ראיונות של מהנדסי בלוקצ’יין היא לערוך ראיונות מדומים לבד. אתה יכול אפילו לבקש מחבריך ומשפחותיך לעזור לך גם. במציאות, תרגול מראש יעזור לך להיפטר מכל חרדה ולשפר גם את הביצועים שלך.

יתרה מכך, תמיד תרגלו את השאלות הטכניות במרץ בכדי להפוך אותן לשטופות. החוכמה היא לא למלמל ולו פעם אחת כשאתה עונה מול המראיין. זה אולי נראה מביך בהתחלה, אבל אתה תבין את זה.

למכור את עצמך

כדי להתכונן לשאלות ראיון של מהנדס הבלוקצ’יין, אתה צריך להיות מסוגל למכור את עצמך. כן, אני יודע שזה אולי נראה קצת מוזר, אבל ככה מומחים מלכתחילה מקבלים משרות מצוינות.

אתה עלול להרגיש קצת לא נעים, אך הצגת עצמך באופן חיובי ומדויק לא תמיד חייבת לכלול שיחות מכירה. לכן, כשאתה מציג את עצמך, עליך ליצור קשר עם המומחיות שלך לצרכי החברה שלהם.

ככל שתוכלו לעשות זאת בצורה מדויקת יותר, כך יגדל הסיכוי שלכם לקבל את העבודה.

במציאות, הכנת ראיונות לבלוקצ’יין יכולה להיות די קלה אם אתה כבר בטוח שאתה יכול להרשים את הלקוחות הפוטנציאליים שלך.

סיכום

בסופו של דבר, הכנת ראיונות לבלוקצ’יין יכולה להיות די קשה אם אינך יודע מה אתה עושה. עצם הידיעה על הטכנולוגיה לא תעזור. כמו כן, מכיוון שטכנולוגיה זו שונה למדי וחדשה למעשה, ייתכן שהעסקים אינם מעודכנים בכל השינויים.

לכן, אם אתה יכול להראות את המומחיות שלך בראיון, אתה בוודאי ינחת את העבודה בלי שום טרחה. נסה לעקוב אחר מה שתיארתי במדריך זה. אם אתה יכול להשתמש בו לטובתך, אני יכול להבטיח לך לנהל את ראיון הבלוקצ’יין שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map