כיצד להפוך למהנדס בלוקצ’יין

שואפים לקבל קריירה משתלמת כמהנדס בלוקצ’יין? כאן ננתח איזה מיומנויות תזדקקו לשם כך ואיך תוכלו לשלוט בהן.

מי לא רוצה קריירה טובה יותר? ובכן, כאשר הבלוקצ’יין משתלט לאט לאט על השוק, יש ביקוש רב לכוח העבודה הראוי שיכול לתדלק את המערכת. בלוקצ’יין הוא בעצם סוג חדש של טכנולוגיה המקשה מעט על למצוא את האדם המתאים המיומן מספיק בכדי למשוך אותו. כתוצאה מכך, הצורך במהנדסי בלוקצ’יין עולה בקצב מהיר.

אם אתה רוצה להבטיח קריירה בתחום זה, אז יש לך מזל, שכן נציין כיצד להפוך למהנדס בלוקצ’יין. ביסודו של דבר, נעסוק באילו כישורים או כישורים חינוכיים אתה צריך כדי לקבל עבודה כמהנדס בלוקצ’יין.

אז בואו נתחיל במדריך זה כיצד להפוך למהנדס בלוקצ’יין!

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

מה זה מהנדס בלוקצ’יין?

נתחיל עם היסודות. מהנדסי Blockchain שמשמעותם היא בעצם כמו יישום ויצירה של Blockchain דיגיטלי לפתרונות ארגוניים. בדרך כלל, מהנדסי בלוקצ’יין עשויים לעבוד בחברות ייעוץ טכנולוגי או בחברות שירותי נתונים. במציאות, מדובר במשרה מלאה.

אך עליכם לזכור כי מהנדס לא רק היה בונה את הפתרונות אלא גם מנתח את מה שהחברה זקוקה לו. יותר מכך, עבודות מהנדס הבלוקצ’יין הללו דורשות הטמעה ופיתוח של פריטים כמו נכסים, מאיצים או סיוע בתהליך הגדרת התשתית של המפעלים..

לכן, יהיה עליכם להשתמש בפלטפורמות קיימות כמו Hyperledger ו- Ethereum לשם כך.

ייתכן שיהיה עליך לנתח את הקודים ואז לספק הדרכה לכל צוות זוטר. עם זאת, עבודות מהנדס בלוקצ’יין יגרמו לך להיות אחראיים לתאריכי פרסום היישומים או לניטור הפרויקט כולו כדי לוודא שהם הסתיימו בזמן.

יתכן שתצטרך להבטיח פונקציות עורפיות וליצור מסמכים כלשהם גם עבור התשתית. אך האחריות תשתנה בעיקר בהתאם למקום העבודה שלך. בכל מקרה, בפעם הבאה שמישהו ישאל אותך “מה זה מהנדס בלוקצ’יין”, אני די בטוח שיש לך את התשובה לזה עכשיו. אנו בטוחים שעכשיו אתה יודע מה המשמעות של מהנדס בלוקצ’יין.

בכל מקרה, בואו נעבור לחלק הבא של איך להיות מדריך מהנדס בלוקצ’יין.

קרא עוד: כיצד להפוך לאדריכל בלוקצ’יין מוסמך (CEBA)?

מה שאתה צריך כדי להיות מהנדס בלוקצ’יין

קבל דרך ידע על יסודות Blockchain

לפני שתתחיל את המסע שלך כמהנדס בלוקצ’יין, עליך להתחיל ללמוד על יסודות הבלוקצ’יין. אז התחל בללמוד מונחי בלוקצ’יין שונים ולקסיקונים. ביסודו של דבר, הגדרת בלוקצ’יין, תהליך עבודה, ביזור, פרוטוקולי קונצנזוס, חוזים חכמים וכו ‘הם כמה דברים להתחיל איתם..

אם לא תלמדו על מונחים בסיסיים אלה, יתקשו להבין את המושג בהמשך הדרך. כמו כן, נסו לקרוא גם על ההיבטים הטכניים של הטכנולוגיה. לשם כך, תוכלו להצטרף לקורס מהנדסי הבלוקצ’יין ולקרוא ניירות לבנים של פלטפורמות פופולריות.

בואו נעבור לנקודה הבאה כיצד להפוך למדריך מהנדסי בלוקצ’יין.

למד כיצד ארכיטקטורת Blockchain עובדת

מהנדס בלוקצ’יין חייב לתפוס מצוין כיצד פועלת האדריכלות של בלוקצ’יין. במציאות, מושגים כמו קונצנזוס, פונקציות חשיש צריכים להיות משהו שתוכלו להבין בכל עת. ובכן, הדרך הטובה ביותר להכיר את עצמכם היא לעבור על גבי ניירות לבנים של פלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות.

עם זאת, זו יכולה להיות משימה מטרידה עבורך. מכאן שאתה יכול ללכת להכשרה של מהנדסי בלוקצ’יין כדי לרתום את הידע טוב יותר.

יש הבנה מעמיקה וחוש יישומי של מבני הנתונים

שנית, עליך להיות בעל הבנה מעמיקה ותחושה יישומית של מבני הנתונים. מהנדסי Blockchain צריכים לבצע הרבה שינויים ולשחק עם מבני הנתונים הקיימים כדי להשיג את מה שהם צריכים.

לכן עליכם להבין כיצד פועלים עצי מרקל, עצי פטריסיה וכו ‘. בדרך כלל, blockchain משתמש בהרבה מבני נתונים יחד עם הצפנה כדי להבטיח פלטפורמה מאובטחת. ללא ידע על מבני נתונים, לעולם אינך יכול להבין כיצד המערכת פועלת. יתרה מכך, בדוק תמיד את תיאור התפקיד של מהנדס הבלוקצ’יין לפני שאתה הולך לראיון זה.

שואפים להפוך למקצוענים בבלוקצ’יין? בדוק את הטיפים הטובים ביותר לפתיחת קריירת בלוקצ’יין על ידי המומחים.

להיות מאסטר לקריפטוגרפיה מתקדמת

קריפטוגרפיה נחוצה בכדי לשמור על ביטחונה וחוסר השתנות של המערכת. במציאות, עליכם להיות די יעילים בקריפטוגרפיה כדי להצפין נתונים ללא פרצות. אפילו מעט שגיאות עלולות לגרום לכישלון הפרויקט הכללי.

לכן, הקפידו ללמוד כיצד עובדת השיטה ההצפנתית השונה. אתה צריך אפילו להתאמן במרץ כדי לשכלל את מלאכתך. בלי להבין את זה, אי אפשר להיות מהנדס בלוקצ’יין.

בואו נעבור לנקודה הבאה כיצד להפוך למדריך מהנדסי בלוקצ’יין.

הכירו את היסודות של פיתוח אתרי אינטרנט חזיתיים ו- אחוריים

מהנדסי בלוקצ’יין עשויים להזדקק למיומנויות בפיתוח אתרי אינטרנט חזיתיים ובראשיים. למרות שזה מיועד בעיקר למפתחי בלוקצ’יין, עדיין חברות רבות דורשות מיומנות זו בעת העסקה. לכן, הכרת היסודות של זה, לא תפגע בטווח הארוך.

בעיקרון, באמצעות זה תפתח ממשקי משתמש, טיפול בבקשות, טיפול ב- API וכו ‘.

בואו נבדוק את החלק הבא כיצד להפוך למדריך מהנדסי בלוקצ’יין.

היה מומחה בשפות תכנות שונות

כדי לפתח פתרונות בלוקצ’יין, יהיה עליך להכיר היטב את שפות התכנות השונות. במציאות, יהיה עליכם להשתמש בשפות אלה כדי לקודד את מסגרת הליבה של הטכנולוגיה. בכל מקרה, עליכם ללמוד לפחות את ארבע שפות התכנות הללו – C ++, Java, Python ו- Solidity.

בקיאות בשפות אחרות תמיד מוערכת. אלה בהחלט יעזרו לך להיות מהנדס בלוקצ’יין.

התחל עכשיו עם קורס היסודות החינמי של Blockchain!

יש הבנה עמוקה של פלטפורמות בלוקצ’יין שונות

אחת מיומנויות מהנדס הבלוקצ’יין שעליך להיות לך היא חיתוך עמוק של פלטפורמות בלוקצ’יין שונות. כוונתנו, כיצד סוגים שונים של טכנולוגיית בלוקצ’יין פועלים כמו ציבוריים, פרטיים, מאוחדים, מורשים וחסרי הרשאה. אבל למה?

ובכן, לפני שתתחיל לעבוד על הפתרון שלך, עליך לדעת איזו פלטפורמה מתאימה לכך.

ללא פלטפורמה ראויה, אינך יכול לפתח פיתרון יעיל עבור הארגונים. ברור שפלטפורמה ציבורית בפתרון מוכוון פרטי לא תהיה הבחירה הטובה ביותר.

בואו נעבור לנקודה הבאה כיצד להפוך למדריך מהנדסי בלוקצ’יין.

בעל ידע על האופן שבו מערכות אקולוגיות או תקנים שונים עובדים

כדי להיות מהנדס בלוקצ’יין, עליך להחזיק את הידע כיצד פועלים סטנדרטים או מערכות אקולוגיות שונות. זו אחת מהמיומנויות של מהנדס הבלוקצ’יין שהחברות מחפשות בעת העסקת עובדים.

יש הרבה מערכות אקולוגיות כמו Hyperledger, Ethereum, Corda, Quorum, ורבים אחרים. במציאות, עליכם ללמוד כיצד אלה פועלים ובאילו סטנדרטים הם משתמשים בה. יתר על כן, נראה שיש להם גם קודי קוד פתוח שתוכלו להתנסות איתם.

ככל שתלמד יותר על אלה, כך תוכל ליצור פיתרון בלוקצ’יין טוב יותר. בנוסף, אתה יכול לקחת הכשרה של מהנדסי בלוקצ’יין גם עבור אלה.

אם אתה מתחיל, אז כדאי שתתחיל את הקריירה שלך עם מדריך Blockchain למתחילים.

למד כיצד יכולת פעולה הדדית פועלת

יכולת פעולה הדדית היא תכונה משתלמת שכל חברה ארגונית רוצה בפתרונה. וזה בהחלט הולך להיות המאפיין הגדול הבא של העתיד. מכיוון שנראה שהטכנולוגיה עדיין צומחת, פתרונות רבים עדיין חסרי יכולת פעולה הדדית.

הרעיון הבסיסי הוא שיהיו סטנדרטים משותפים בין פתרונות כדי שיוכלו לתקשר זה עם זה בקלות. לכן, למד כיצד פועלת פעולה הדדית והטמיע אותם בפתרונות. זה בוודאי יעזור לך לרתום את כישורי מהנדס הבלוקצ’יין.

היה מאסטר בכלי הפיתוח של Blockchain

בהיותך מהנדס בלוקצ’יין, עליך לפתח הרבה פתרונות בלוקצ’יין. יותר מכך, עליכם להיות יעילים בזמן וביעילות בכך. לכן השימוש בכלי פיתוח בלוקצ’יין יהיה השיחה הטובה ביותר כאן.

כל אנשי המקצוע משתמשים בכלי פיתוח כדי לעקוב אחר השומנים שלהם. וכך, עליכם להיות אדונים לכלי הפיתוח הללו וללמוד כיצד להשתמש בהם בצורה יעילה.

מחזיקים במיומנויות אסטרטגיות לפתור בעיה הקשורה לבלוקצ’יין במהירות

זו אחת מהמיומנויות של מהנדס הבלוקצ’יין שעליך ללטש לפני שאתה הולך לתפקיד. יתרה מכך, בדוק תמיד את תיאור התפקיד של מהנדס הבלוקצ’יין לפני שאתה הולך לראיון זה. יתר על כן, מיומנויות אסטרטגיות נחוצות לפתרון כל הבעיות שעומדות בפני החברה שלך. ברוב המקרים, לארגונים אין מושג נכון כיצד הם יכולים להשתמש בבלוקצ’יין בתחומים שלהם.

כאן. מהנדסי בלוקצ’יין יכולים לרתום את יכולות היצירתיות שלהם, מיומנויות חשיבה ביקורתיות כדי להבין את הפתרון המושלם עבור הארגון. בכל מקרה, קורס הכשרה של מהנדסי בלוקצ’יין יכול בהחלט לעזור לך בעניין זה.

בואו נעבור לנקודה הבאה כיצד להפוך למדריך מהנדסי בלוקצ’יין.

קבל תואר או תעודה בהנדסת מדעי המחשב

זו כנראה ההסמכה הטובה ביותר למשרות מהנדס הבלוקצ’יין. עליך לקבל תואר או תעודה בהנדסת מדעי המחשב. יתר על כן, זה בוודאי יגדיל את הסיכויים להתקבל לעבודה גם בארגון.

כמו כן, תואר בתחום יעזור לך להבין את המונחים הטכניים של הטכנולוגיה הרבה יותר טוב. עם זאת, אתה יכול גם לבחור בניסיון בפיתוח תוכנה שכן הוא יעזור להתמודד עם אתגרים נלווים של פתרון הבלוקצ’יין.

הירשם לתוכנית הסמכה של Blockchain

אתה יכול להירשם לתוכנית הסמכת בלוקצ’יין כדי ללמוד עוד על האופן שבו הבלוקצ’יין משפיע על ארגונים ברחבי העולם. קורסים אלה של מהנדסי בלוקצ’יין יעזרו לך להחזיק את הידע בפלטפורמות שונות כגון Hyperledger, Ethereum ו- Corda.

יתרה מכך, זה גם יעזור לך ללמוד את היסודות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. בעיקרון, תוכניות אלה מיועדות בעיקר למנהיגות בכירה, מקבלי החלטות, מהנדסי בלוקצ’יין, מפתחים, מנהלי חדשנות, יועצים, אנליסטים עסקיים וכו ‘..

מומלץ לבדוק את הקורס המקצועי המוסמך שלנו לבלוקצ’יין מכיוון שהוא מציע את כל הערכים שתצטרכו כדי להבטיח עבודה כמהנדס בלוקצ’יין..

הסמכה מספקת אימות לכישוריך ומעלה את קריירת הבלוקצ’יין לשלב הבא. אז קבלו את אישורי המומחים של Blockchain וקדמו את הקריירה שלכם ב- Blockchain.

למה אתה צריך להיות מהנדס בלוקצ’יין?

עכשיו אתה יודע להיות מהנדס בלוקצ’יין, אבל למה אתה צריך לשקול את זה מלכתחילה? בואו לחקור כמה מהיתרונות שדרך הקריירה הזו יכולה להציע לכם כרגע.

שכר טוב יותר ואבטחה בטווח הארוך

ובכן, אני לא אשקר, אבל מהנדס בלוקצ’יין מקבל סכום משכורת נכבד כבר מההתחלה. במציאות, התחום צעיר יחסית, והכישרון הנכון עדיין מוגבל. זו הסיבה שארגונים מוכנים לשלם יותר משכורת כדי להעסיק את מהנדס הבלוקצ’יין הנכון.

החלק הטוב ביותר הוא שהם אפילו מוכנים להציע לך הכשרה של מהנדסי בלוקצ’יין שיעזור לך להסתגל לסביבתם. גם אם לא, תוכלו לעבור קורס מהנדסי בלוקצ’יין כדי להבין טוב יותר את המערכת האקולוגית הארגונית.

חלק נהדר נוסף הוא שחברות רבות מציעות תמריצים ומדיניות תגמול. אלה בעצם חברות מבוססות סמלים. לכן, תהיה לך קריירה מאובטחת לחלוטין בטווח הארוך.

ביקוש גבוה למהנדסי בלוקצ’יין

אבטחת עבודה במרחב זה היא קלה יותר מאלה המסורתיים. יש כבר כמות מוגבלת של אנשים המיומנים להשיג כל פיתוח פתרונות בלוקצ’יין. כתוצאה מכך הביקוש עצום, וההיצע נמוך למדי.

אם יש לך את הכישורים המתאימים להציע עבור ארגונים, הם מוכנים להקיף אותך מיד ושם.

מציע יותר גמישות במקום העבודה

יתרון גדול נוסף בקריירה זו הוא בכך שמפעלים אלה מוכנים להציע לך את הסביבה הטובה ביותר לעבודה. אז תקבלו מקום עבודה ידידותי וחדשני עם עמיתים לשיתוף פעולה. יתרה מכך, אם אתה יותר אדם מסוג “עבודה מהבית”, ייתכן שתקבל אפשרות גם לכך.

לאמיתו של דבר, חברות נוספות מציעות כעת אפשרות זו, וזה מגביר את התפוקה!

עבוד על טכנולוגיה חדשה לחלוטין

אחרון לכל, במסלול הקריירה הזה, אתה נהנה לעבוד על טכנולוגיה חדשה לגמרי שאף אחד אחר לא עובד עליה כרגע. רק קומץ כוח אדם נמצא כרגע בכוח העבודה, ואתה יכול להיות אחד מהם.

לאמיתו של דבר, בלוקצ’יין עתיד להיות דלק העתיד. לכן, באופן מסוים, אתה תהיה אחראי ישיר לפחות לחלק מאותו שינוי מהפכני. רק תחשוב על האפשרויות! האם זה לא מה שכולם חולמים עליו?

הירשם עכשיו: כיצד לבנות את הקריירה שלך בקורס Enterprise Blockchains

סיכום

הגענו לנקודת הסיום כיצד להפוך למדריך מהנדסי בלוקצ’יין. אני מקווה שמדריך זה עזר לך בכל הידע הדרוש לך. בעיקרון, בלוקצ’יין כאן כדי להישאר, וכניסה לעבודה למרחב הזה יכולה להיות הדבר הטוב ביותר לקריירה שלך כרגע.

אתה יכול לנסות את קורס ה- Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) שלנו כדי לקבל תובנה רבה יותר גם בתחום ארגוני הבלוקצ’יין. קורס הכשרה יכול בהחלט לעזור לך להתגבש למהנדס בלוקצ’יין טוב יותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map