כיצד לבנות קריירה בבלוקצ’יין

שואפים לבנות קריירה בבלוקצ’יין? שימו לב כשאנחנו עוברים כל שלב איך תוכלו לבנות קריירה מצליחה בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

בניית קריירה בבלוקצ’יין היא אחת ההחלטות הטובות ביותר שתוכלו לקבל כיום. טכנולוגיית הבלוקצ’יין מעצבת את הענפים כדי להפוך אותם ליעילים ואמינים יותר. מכיוון שהטכנולוגיה חדשה, אין כוח אדם מיומן מאוד לפיתוח הפתרונות.

כתוצאה מכך, תעשיות ועסקים גדולים לא משאירים אבן מפנה למציאת מומחים לבלוקצ’יין. מיותר לציין ששכר מפתח הבלוקצ’יין הוא מדהים! לכן, כשיש צורך עז בכישרון כזה, ואתה עדיין תוהה באיזה מסלול קריירה אתה צריך, בלוקצ’יין לא צריך להיות בראש הרשימה שלך?

אם אתה חובב בלוקצ’יין כמונו, אז עבודה עם הטכנולוגיה עשויה להיות עבודת החלומות שלך. לא משנה אם אינך מיומן בקידוד או בתכנות; יש שם המון משרות שדורשות התמחויות גם בענייני בלוקצ’יין אחרים.

אם אתה נחוש לבנות קריירה בבלוקצ’יין, המדריך הזה בהחלט מתאים לך. היום נודיע לך כיצד לבנות קריירה בבלוקצ’יין.

הירשם עכשיו:כיצד לבנות את הקריירה שלך בקורס Enterprise Blockchains

Contents

הדרך לבניית קריירה בבלוקצ’יין

בניית קריירה בבלוקצ’יין לא תהיה משימה קלה. אך בעזרת הנחיה מתאימה תוכלו ללמוד כיצד לאטום את עתידכם לטובה. פשוט עקוב אחר השלבים הבאים והתחל את מסלול הקריירה שלך בבלוקצ’יין.

כיצד לבנות קריירה בבלוקצ'יין

למד אודות היסודות והיסודות

קודם כל, עליך ללמוד על היסודות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. אם אתה מתחיל, זה צעד מכריע מאוד. אתה לא יכול ללכת לצלול להיבט הטכני של הבלוקצ’יין בלי לדעת על היסודות. המפתח הוא ללמוד כיצד הטכנולוגיה עובדת, ההיסטוריה שלה, על נקודות עיקריות שונות כמו קונצנזוס וחוזים חכמים, מקרי שימוש אפשריים וכו ‘..

במציאות, אתה יכול לבדוק את מילון המונחים של בלוקצ’יין כדי להסתכל במהירות על ההגדרה הנכונה עבור כל אחד מהם.

התחל לפתח את המיומנויות הרחבות שלך

מיומנויות חוצה משמעת הן חובה להזדמנויות קריירה אפשריות לבלוקצ’יין. גם אם אתה נמצא במסלול קריירה של מפתחי בלוקצ’יין, עדיין תצטרך לחדד את היכולות שלך. כיום, ארגונים לא מחפשים רק מישהו שיודע לתכנת; הם גם מחפשים כישרונות שיכולים לפתור נושאים קריטיים תוך זמן קצר.

אז, מיומנויות כמו חשיבה עיצובית, ניתוח, זריז, DevOps, יכולת הסתגלות, ניהול וחיזוי שוק הן חיוניות. אם אתה יכול לשלב את אלה עם היכולות הטכניות שלך, אתה בוודאי תקבל קריירת בלוקצ’יין יציבה.

להבין כיצד פלטפורמת Blockchain שונה

שלב זה מיועד לתפקידים טכניים ולא טכניים. מנקודת מבט טכנית, עליך להבין במדויק כיצד מספר פלטפורמות עובדות. מכיוון שלא כל החסימות פועלות באותה צורה, חשוב להבין את הפטם הדרוש.

אם אינך יכול, ביצוע פתרון יהפוך להיות מסובך למדי. בשיווק או באכיפת החוק, יהיה עליכם לתפוס את הרעיון במלואו כדי להציג את הפתרון ללקוחות פוטנציאליים. יותר מכך, אתה בהחלט לא רוצה לסתור את התקנות של מדינה. פלטפורמות כמו Corda, Quorum, Hyperledger ו- Ethereum הן משהו שעליכם להתמקד בו.

להיות טכנולוגיה ועסקי עסקים

להניע עסק מסוג חדש לגמרי של פתרון זו עבודה מסובכת. כאשר אתה רוצה לקבל הזדמנויות קריירה בבלוקצ’יין בסביבה ארגונית, אתה צריך להיות בעל פרספקטיבה עסקית גבוהה יותר. למרות שמדובר בפתרון חדש, חברה שלמה לא תלויה אך ורק בפתרון זה.

עליכם לקחת בחשבון גם היבטים אחרים של אותה חברה. לכן התוצאות העסקיות מכל פיתרון שאתה מעצב או מעצבות צוות צריכות להיות חיוביות כדי להישאר רלוונטיות.

לכן ללמוד כיצד פונקציות עסקיות צריכות להיות גם בראש סדר העדיפויות שלכם.

התחל עכשיו עם קורס היסודות החינמי של Blockchain!

צבר ידע בפנקסים מבוזרים ומופצים

בלוקצ’יין הוא סוג אחד של ספר חשבונות מבוזר. במציאות, ישנם ספרים מבוזרים אחרים שאינם בהכרח בלוקצ’יין. העניין הוא שבלוקצ’יין אינו מושלם, ואתה יכול להשתמש בידע שלך בפלטפורמות הפצה אחרות כדי ללמוד עליהם ולהשתמש בו לשיפור הטכנולוגיה עצמה.

אתה צריך מומחה בכל הנוגע לניתוח פלטפורמות מבוזרות פופולריות. בכל מקרה, זה בעצם מתאים למסלול הקריירה של מפתחי הבלוקצ’יין. אז, שלב זה הוא טכני למדי. לשם כך תוכלו להצטרף לקורס תכנות או לקבל תואר ממוסדות ידועים כדי לחדד את כישוריכם.

למד אודות תהליכים עסקיים ארגוניים

למידה על תהליכים עסקיים ארגוניים היא צעד נוסף להשגת קריירה בבלוקצ’יין. כישורים אלה הם הכרחיים מכיוון שהם יסייעו לך באסטרטגיה בעת יצירת מפת דרכים עם בלוקצ’יין בתערובת.

במציאות, מאמץ נמוך יותר של לוגיסטיקה, רכש, הפצה, פעילות אוצר ועוד רבים הם חובה. זה יבטיח שתוכל לעיין טוב יותר בלקוחות הפוטנציאליים של החברה שלך על ידי דיבור כמו דובר עסק. כמו כן, אלה מבוקשים מאוד כרגע, כך שזה יכול להיות נקודת פלוס במסלול הקריירה שלך בבלוקצ’יין. זו מיומנות נהדרת לחדד אם אתה רוצה להשיג סיכויים בקריירה של בלוקצ’יין.

למד לפשט

שלב זה מיועד לתפקידים טכניים ולא טכניים. אם אתה במסלול קריירה של מפתחי בלוקצ’יין, עליך ליצור פיתרון ללא מורכבות. יותר מדי תכונות רק יבלבלו את האנשים כיום.

נסה תמיד לשמור על פתרונות מינימליים אך להציע תפוקה יעילה ביותר. אם אתה יכול לעשות זאת, גורלך נחתם במסלול קריירה של בלוקצ’יין.

באשר לתפקידים שאינם טכניים, עליכם ללמוד לחשוב מחוץ לקופסה ולהעלות פתרונות למכשולים עתידיים עבור החברה שלכם..

אם אתה מתחיל, אז כדאי שתתחיל את הקריירה שלך עם מדריך Blockchain למתחילים.

הצטרף לקהילת בלוקצ’יין

הצטרפות לקהילת בלוקצ’יין היא שלב אופציונלי עבורך. אבל זה מגיע עם הרבה יתרונות. עם ההייפ הבלוקצ’יני, קהילות רבות החלו להיווצר במטרה לעזור לאנשים ללמוד על טכנולוגיה. יתרה מכך, בקהילות אלה יש אפילו אנשים מיומנים בתכנות מתקדמים שמהם תוכלו ללמוד על כך.

לכן, הם יכולים לעזור לך עם כישורי המנהיגות שלך, ארגוני אירועים, פיתוח אפליקציות וכן הלאה. יתר על כן, זו יכולה להיות גם הזדמנות מצוינת לרשת עם אנשים בנישה. אתה לא צריך כסף נוסף כדי להצטרף לקהילה; אלא, הכל לשימוש קוד פתוח לשימושך.

להבין דפוסי ארכיטקטורה של Blockchain, מערכות אקולוגיות וסטנדרטים

אם אתה נמצא במסלול קריירה של מפתחי בלוקצ’יין, אז להבין דפוסי ארכיטקטורה שונים של בלוקצ’יין, סטנדרטים ומערכת אקולוגית הם חובה. יותר מכך, לנתח את האדריכלות לפני שמתחילים בפתרון זו מיומנות עצומה. לשם כך, תוכלו ללמוד מקרים שונים מכל הענף.

היינו מציעים ללמוד במרץ את המסמכים הלבנים הקיימים, לשחק עם סטנדרטים ומערכות אקולוגיות כדי לקבל תובנה מעמיקה יותר. זה המקום שבו לרוב האנשים חסר, ואתה יכול להשתמש בזה כדי להבטיח את הקריירה שלך בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. זו מיומנות נהדרת לחדד אם אתה רוצה להשיג סיכויים בקריירה של בלוקצ’יין.

למד לתקשר ערך

אולי אתה מכיר את כל האלמנטים הטכניים, אתה יכול אפילו לקודד או ליישם פתרונות בלוקצ’יין מהר יותר מהמתחרים שלך, אבל אם אתה לא יכול להעביר את מה שאתה אומר, אין סיכוי שמישהו יעסיק אותך. במציאות, ארגונים מחפשים כעת אנשים שיכולים לדבר בצורה חכמה וחיננית.

זה יעזור לך להעביר את הפתרונות שלך ללקוחות או לעמיתים שלך טוב יותר, ואנשים יעריכו את הפתרון שלך. כמו כן, עבור תפקידים שאינם טכניים, מיומנויות תקשורת הן חובה. ככל שתוכל לעקוף יותר בעיה, כך גדלים הסיכויים שלך להבטיח את הקריירה שלך בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

שואפים להיות מקצוענים בבלוקצ’יין? בדוק את הטיפים הטובים ביותר לפתיחת קריירת בלוקצ’יין על ידי המומחים.

צבר ידע בכלי פיתוח שונים

כדי לקבל הזדמנויות קריירה טובות בבלוקצ’יין, עליך לרכוש ידע אודות כלי פיתוח שונים. בעיקרון, כל מפתח או מהנדס משתמש בכלי פיתוח במטרה לפשט את התהליך. יתרה מכך, כלי פיתוח אלה מבטיחים גם לכם לחסוך זמן בבניית פיתרון מאפס.

אם אינך יודע כיצד להשתמש בכלים אלה כדי להשיג תפוקה ברת קיימא יותר, אבטחת מסלול הקריירה שלך למפתחי blockchain עשויה להיות בעייתית..

הצטרף לקורס הסמכה של Blockchain ארגוני כדי ללמוד על הטכנולוגיה

אם אתה רק טירון חדש בעולם הבלוקצ’יין אך נלהב מכך או מחפש הזדמנויות קריירה בטכנולוגיית בלוקצ’יין, ללכת לקורס הסמכת בלוקצ’יין ארגוני יהיה הצעד הטוב ביותר..

במציאות, קורס יועיל לכם מאוד אם תרצו ללמוד על יסודות הבלוקצ’יין והשפעתו על עולם העסקים.

קורסים אלה עוזרים לך ללמוד על פלטפורמות בלוקצ’יין, אשר יכולות להיות נקודת המוצא שלך בהבנת האדריכלות.

בנוסף, תוכלו ללמוד גם על כלים שונים ועל מקרי שימוש, שיעזרו לכם להגיע לפיתרון עשיר בתכונות. יתר על כן, הקורס מכסה פלטפורמות פופולריות כמו Ethereum, Hyperledger ו- Corda, יחד עם מתן הבדל בין רשתות חסימות פרטיות, ציבוריות ומאוחדות..

הקורסים המקצועיים שלנו יציעו לכם שיעורי בלוקצ’יין יקרי ערך וטיפים כדי לוודא שתקבלו מבט ברור על יישומיו. לא משנה איזה סוג קריירה בבלוקצ’יין תקבלו, ניכר שצריך שיהיה לכם ידע תיאורטי בנושא, לפחות.

אתה בטח חושב למה ללמוד קורס כשיש לך כל כך הרבה מידע בחינם באינטרנט. ובכן, לא כל המידע שאתה מקבל באינטרנט נכון. ותכנים רבים בחינם אינם מציעים את הנחיית הפרימיום הדרושה לך.

לכן, גם אם תלך על תוכן חינמי זה, תסיים במאגר ידע חצי אפוי. אבל אל דאגה; הקורסים והתוכניות שלנו יכולים לעזור לך לבנות בסיס איתן ועמוק למסלול הקריירה שלך בבלוקצ’יין. בין כל הדברים האחרים, הקורס מציע גם ניתוח מלא של מקרי שימוש בבלוקצ’יין אפשריים. אתה יכול גם להצטרף לכל ארגון או חברת טכנולוגיה כמתמחה בבלוקצ’יין כדי ללמוד עוד. כמתמחה, אתה יכול למעשה ללמוד הרבה על טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

הסמכה מספקת אימות לכישוריך ומעלה את קריירת הבלוקצ’יין לשלב הבא. אז קבלו את אישורי המומחים של Blockchain וקדמו את הקריירה שלכם ב- Blockchain.

קריירה בבלוקצ’יין: איזה סוג של הזדמנויות עבודה יש ​​לך?

בלוקצ’יין מקצועי

זו אחת המשרות המשתלמות ביותר בנישת הבלוקצ’יין כיום. במציאות, יש ביקוש גבוה למפתחים / אנשי מקצוע מיומני בלוקצ’יין אך לא מספיק משאבים כדי לשמור על איזון. בעיקרון, כאן תעבוד כמפתח מחסנית מלאה. במציאות, אתה יכול לקבל סכום נכבד של שכר מפתח blockchain בתפקיד זה.

יהיה עליך להיות מיומן ב- AJAX, C, JavaScript, C ++, SDL, .NET, MVC, שרתי SQL, JQuery, SOAP, FTP, XCOD, REST, FTP, ורבים אחרים. בהזדמנויות הקריירה הללו בבלוקצ’יין, תגדיר צמתים, עסקאות, ואפילו תיצור פתרונות חכמים מבוססי חוזים.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

מהנדס בלוקצ’יין

מהנדסי בלוקצ’יין הם המשרות השכירות ביותר בשוק. במציאות, זה יכול בקלות להבטיח חיים משתלמים בתשלום טוב. יותר מכך, יש גם ביקוש עולה למהנדסי גיוס בתחום הבלוקצ’יין. במציאות, טווח שכר הבלוקצ’יין בקריירה זו יכול להיות עד 175 אלף דולר!

בעיקרון, תקבע תשתיות, תכנן את ארכיטקטורת הפתרונות. כמו כן, Hyperledger, Ethereum, Ripple, Java, Oracle ו- Python הם חובה.

יועץ בלוקצ’יין

כעת מגייסים חברות יועצים שיוכלו להעריך באופן מלא את יעדיהם ולפתח מפת דרכים אפשרית לעתידם. כאן תצטרך לנתח כיצד חברה עובדת וכיצד היא תמשיך בעתיד.

יותר מכך, יהיה עליכם גם לאסטרטגיה ולבנות מארז בלוקצ’יין. בכל מקרה, הצטרפות לתוכנית הסמכת בלוקצ’יין ארגונית לשם כך תהיה ההימור הטוב ביותר שלך.

אדריכל בלוקצ’יין

אדריכלי Blockchain דורשים ידע בטכנולוגיית Blockchain מתקדמת. למה? במציאות, אדריכל בלוקצ’יין צריך להיות מומחה לפיתוח תשתית הפלטפורמה.

הזדמנויות קריירה בבלוקצ’יין עבור עבודות אדריכלות ארגוניות ידרשו ממך ללמוד את כל ארכיטקטורת טכנולוגיות הבלוקצ’יין ולשלוט בכישורים כדי ליצור פלטפורמה מסוג חדש לחלוטין.

במציאות, טווח שכר הבלוקצ’יין בקריירה זו יכול להיות עד 182,000 דולר!

הירשם עכשיו: אדריכל Blockchain ארגוני מוסמך (CEBA)

מנהל פרויקטים של Blockchain

ובכן, כמנהל פרויקטים תצטרך להיות בעל כישורי תקשורת מתקדמים, כישורי אנליטיות, כישורי פתרון בעיות. ביסודו של דבר, תפעיל את פרויקט הבלוקצ’יין של ארגון אם תגויס. אז, זו אחריות רבה.

אתה תהיה גם הקישור בין הצוות הטכני לצוות הלא טכני של הפרויקט שלך. לכן, דאגו לקבל חשיבה חזקה לקריירה מסוג זה.

מהנדס איכות Blockchain

מהנדסי איכות הבלוקצ’יין יעבדו כתוספת למהנדסי הבלוקצ’יין או אפילו יעבדו תחתיהם בפרויקט. בעיקרון, המטרה העיקרית שלהם היא לבדוק פיתרון חדש במרץ כדי לברר אם יש בו פרצות או באגים..

לכן הזדמנות קריירה זו בבלוקצ’יין דורשת מומחיות במסגרות וארכיטקטורות שונות.

יועץ משפטי של בלוקצ’יין

עבודות יועץ משפטי של Blockchain דורשות התמסרות רצינית לטכנולוגיה. אבל למה? מכיוון שהטכנולוגיה חדשה וקצת אינה פועלת לפי כללים ותקנות מסורתיים, היא ניצבת בפני מכשולים משפטיים רבים. למען האמת, יישומי בלוקצ’יין רבים וטובים קיבלו את חלקם ההוגן בתוצאות הרעות.

לכן יש צורך ביועץ משפטי שיבין את הטכנולוגיה מבפנים ומבחוץ כדי לדעת האם פיתרון חדש עלול להתמודד עם בעיות משפטיות או לא.

מעצב בלוקצ’יין

חברות סטארט-אפ, אפילו ארגונים, מתחילים להשיק מחלקות המכוונות לבלוקצ’יין כדי להשיג הכנסות פוטנציאליות. עם זאת, מכיוון שהמשתמשים מכוונים כיום לאינטרנט, איזו דרך טובה יותר למשוך אותם מאשר עם אתר נהדר? למותר לציין שזו למעשה אסטרטגיה נהדרת לחבר צרכנים עם עיצוב אתרים תוסס.

זו הסיבה שרבים מגייסים מעצב בלוקצ’יין שיכול לעצב את ממשק המשתמש של אתרים אלה. הם יכולים אפילו לעצב את ממשק המשתמש עבור אפליקציית בלוקצ’יין.

מגייס טכני של Blockchain

כפי שאתה יכול לראות בשם, התפקיד כאן יהיה לדרוש עובדים פוטנציאליים לפתרונות בלוקצ’יין שונים. אם אתה חושב שאנשי משאבי אנוש רגילים יכולים לנהל את ההזדמנות הזו בקריירה בבלוקצ’יין, אתה טועה. גם אם מדובר בתפקיד משאבי אנוש, תצטרך להיות בעל ידע מעמיק בטכנולוגיה עצמה.

בלי זה, אי אפשר לזהות את המועמדים הנכונים. לכן חברות מחפשות גם מגייס בעל ידע.

מדען נתונים של Blockchain

מכיוון שבלוקצ’יין היא מערכת ספר חשבונות, היא יכולה להכיל כמות עצומה של נתונים. בעיקרון, תפקיד זה במסלול הקריירה של הבלוקצ’יין ידרוש מהאדם לנתח, לאסוף, לנהל ולפרש את הכמות העצומה של נתוני העסקאות..

ברור שנתונים אלה יגיעו מהפלטפורמה הציבורית, ולא מפלטפורמות פרטיות או מאוחדות. יתרה מכך, נתונים אלה יסייעו בהגדרת סטטיסטיקה על סמך הרגלי העסקה שלהם. לשם כך תזדקק לתואר שני במדעי המחשב והנתונים.

קרא עוד: כיצד להפוך לאדריכל בלוקצ’יין מוסמך (CEBA)?

למה כדאי ללכת לקריירה בבלוקצ’יין?

אתה בטח תוהה מדוע אתה באמת צריך להתמסר לקריירה בבלוקצ’יין. אנחנו מתכוונים, אנחנו מקבלים את הבלבול; אתה מחפש יתרונות מסלול קריירה בבלוקצ’יין. במציאות, יש הרבה יתרונות שמגיעים עם מסלול הקריירה של הבלוקצ’יין. בואו נראה מה הם –

שכר טוב יותר

קודם כל, קריירה בטכנולוגיית הבלוקצ’יין פירושה סכום כסף נכבד. כל שכר העבודה סביב הטכנולוגיה הזו נע בטווח של 50,000 עד 130,000 דולר. זה הרבה כסף, גם אם אינך מפתח או מהנדס.

יותר מכך, אפילו המתמחים בענף זה מקבלים סכום נאה של תשלום. זו נקודת התחלה גבוהה, והיא אמורה להניע אותך לקריירה בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. היבט נהדר נוסף הוא שאם אתה יכול להוכיח שאתה סופר מיומן בבלוקצ’יין, חברות מוכנות לשלם הרבה מאוד רק כדי לשמח אותך.

שיעור שכירות רב יותר

בעיקרון, בכל ענף אחר, שיעור השכירות משתנה מעת לעת, בהתאם למצב ותנאי השוק. למעשה, כשיש אלמנט חדש בשוק, תמיד יש עלייה בשיעור השכירות.

במציאות, בלוקצ’יין יחסית חדש בשוק, תופס את כל תשומת הלב של החברות. כעת, רוב הארגונים מוכנים לשכור מומחים לבלוקצ’יין כדי להפוך את פתרונות הבלוקצ’יין שלהם לכדאיים ככל האפשר.

לכן, יש תמיד אפשרויות קריירה חדשות בבלוקצ’יין. מכיוון שלא היו תפקידים מסורתיים שהוגדרו קודם לכן במיוחד עבור בלוקצ’יין, חברות יוצרות צורת עמדות עובדים משלהן.

פחות תחרות

יש פחות אנשים המיומנים בטכנולוגיה זו. למה? ובכן, בעצם, הטכנולוגיה חדשה, ואנשים עדיין מבינים כיצד היא עובדת. יותר מכך, הטכנולוגיה נראית מתוחכמת למדי. זה מרתיע אנשים לקחת סיכון וללמוד במגזר זה.

אם אתה מצליח להעביר דרך כל העבודה הקשה ולפתח באופן מלא או אפילו להבין איך הטכנולוגיה עובדת, זה יהיה פורה. כמו כן, מכיוון שפחות אנשים מבינים כיצד הטכנולוגיה עובדת, שלא לדבר על כך לדעת, יש לך פחות תחרות.

לכן, אם יש לך סיכוי טוב יותר להבטיח קריירה בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

מהפכה עולמית

מי לא ירצה לעבוד עם משהו חדש? לאורך הדורות אנשים נמשכים לאפשרויות חדשות. בלוקצ’יין הוא ללא ספק מרגש. במציאות, blockchain עדיין זקוקה להרבה שינויים כדי להיות טכנולוגיה מושלמת. פירוש הדבר שאף אחד לא הופך אותו למושלם בקרוב.

מצד שני, עבודה על טכנולוגיה זו תעזור לכם להמציא פתרונות שניתן להכיר בעולם. האם זו לא תהיה הצלחה גדולה לקריירה שלך? השתתפות במהפכה עולמית היא הישג מצוין בחיים, ועם מסלול הקריירה של הבלוקצ’יין, אתה יכול לקבל את זה גם כן.

תפקידים בלעדיים

החלק הכי טוב בקריירה בבלוקצ’יין הוא שכל תפקידי העבודה הם בלעדיים להפליא. זה אומר שאתה יכול להתחיל את הקריירה שלך מהמקום העליון ביותר בחברה. וברור שמיקום עליון בחברה אומר שתקבל גם הטבות נוספות.

יתרה מכך, כל תפקידי התפקיד יגדילו את מצבך החברתי באופן משמעותי גם כן. ימי חופשה, טיפולים ייחודיים, סמכות, תשלומי בונוס הם רק כמה מהיתרונות שתוכלו לקוות להם. ובגלל זה אתה בהחלט צריך לקבל קריירת בלוקצ’יין.

סביבה ארגונית

זה החלק הכי טוב בקריירת בלוקצ’יין. אתה מתחיל לעבוד בסביבה ארגונית עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. תוכלו אפילו לפגוש אנשי עסקים בעלי פרופיל גבוה ולהאיץ את הרשת שלכם. בעיקרון, ישנם שמות עיקריים המגייסים מומחי בלוקצ’יין כמו IBM, ג’יי.פי מורגן וכו ‘.

תקבל צוות ותעבוד בסביבה אסטרטגית שבה יהיה לך המון צמיחה. יותר מכך, ארגונים אלה עמוסים בגישה לטכנולוגיות מתקדמות, שיעזרו לכם לבנות את הפיתרון שלכם אפילו מהר יותר.

לכן, במסלול הקריירה שלך בבלוקצ’יין, אתה מקבל הזדמנות לעבוד גם עם השמות הגדולים האלה.

הוכחה עתידית

Blockchain לא הולך לשום מקום בקרוב. לאחר ניתוח השוק, אנו יכולים לומר באמת שהוא כאן כדי להישאר. יותר מכך, זה יהיה בולט עוד יותר בעתיד. מכיוון שהדבר משפיע על העולם, זה רק שאלה של זמן כאשר כולם יעברו במרץ לבלוקצ’יין, וישאירו מודלים ריכוזיים מאחור..

לכן, אם תוכלו להבטיח קריירה בבלוקצ’יין כרגע, יהיה לכם ביטחון תעסוקתי אולטימטיבי בעתיד.

קרא גם את התובנות של דוח LinkedIn שאומר כי Blockchain הוא מיומנות TOP בשנת 2020.

הערת סיום

Blockchain היא טכנולוגיה נפלאה שמגיעה עם הרבה תכונות קומפקטיות. זה באמת יכול לחולל מהפכה בעסקים שלנו ברחבי העולם. אנו מתכוונים שכאשר תוכלו להשיג יתרונות נוספים בממשק מבוזר, מדוע שתישארו עם ארכיטקטורה מרכזית מאוחרת.

כן, השרתים המרכזיים הקודמים הפכו באמת לרשתות מדור קודם, ולכן בלוקצ’יין בהחלט יחליף אותם בזמן הקרוב. לכן ניכר כי אנשים רבים יוכלו לבנות קריירה בבלוקצ’יין ולא משנה מה. יותר מכך, יש יותר ויותר הזדמנויות קריירה בבלוקצ’יין.

אז למה אתה מחכה? הירשם לקורס כיצד לבנות את הקריירה שלך בקורס רשתות חסימות ארגוניות והתחל לעצב את מסלול הקריירה שלך בבלוקצ’יין בסביבה ארגונית.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map