מאסטרקלאס של בלוקצ’יין – החשיבות של הכשרה בלוקצ’יין ארגוני

טכנולוגיית ספר החשבונות המבוזר (DLT), המכונה גם בלוקצ’יין, היא הפלא של העשור הזה. לאחר שהתחילה כטכנולוגיה העומדת בבסיס הביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים, DLT עוברת כעת כמעט בכל הענפים. לכן, כאשר DLT ממשיך לשבש את התעשיות, הוא הופך להיות הכרחי כדי שארגונים ישיגו את הידע. זה מה שמודיע על כיתת המופת הזו של הבלוקצ’יין.

Blockchain כגורם טרנספורמציה דיגיטלי

העולם העסקי נשען על אמון בין הספק לצרכן. אמון זה הוא המחייב את השוק יחד ובעזרת כללים ותקנות שונים. יתר על כן, צרכנים וציפיותיהם, במידה רבה למדי, קובעים את מגמות השוק העיקריות. עם זאת, לא נדיר לראות כי שוק השוק העולמי שופע הפרת אמונים, עמלות מופרזות ועיכובים כרוניים באספקת השירותים. למרבה הצער, כל אלה פועלים כנגד הלקוח, שצריך לקבוע את האופן שבו העסק קורה.

  • חברת בלוקצ’יין גורפת מתווכים פיננסיים ומאבטחת את המערכת האקולוגית של ה- IoT

במגזר הפיננסי, מתווכים פיננסיים כמו בורסות ורשתות תשלום הם מקורות לעוול צרכני. יש לציין כי 45% מהמתווכים הללו סובלים מפשע ומרמה, המועברים לצרכן כהפסד. למרבה המזל, טכנולוגיית הבלוקצ’יין מבטיחה לזרז את הפעילות העסקית, לקצץ בעלויות ולהגביר את האמון בשוק. לדוגמה, טכנולוגיית הבלוקצ’יין מבטלת לחלוטין את המתווכים במגזר הפיננסי. זאת אומרת כי עמיתים מסוגלים לסמוך זה על זה ללא צורך במפלגה מרכזית שתאכוף את האמון.

יתר על כן, יש טרנספורמציה דיגיטלית מתמשכת הכוללת את האינטרנט של הדברים (IoT). בפרט זו מהפכה שהחלה עם בוא טכנולוגיית הענן. מעניין שטכנולוגיית IoT מאפשרת לאנשים להשתמש במכשירים חכמים לביצוע משימות שונות. עם זאת, נוכחות כה נפוצה באינטרנט מהווה סכנה לאובדן נתונים להאקרים. לכן ברור שהענן אינו מספיק בכל הנוגע לאבטחת המשתמשים.

למרבה המזל, בלוקצ’יין מציג אלטרנטיבה גאונית שמבטיחה למשתמשים את אבטחת האינטרנט שלהם. אחד המאפיינים הבסיסיים של בלוקצ’יין הוא שהמערכת האקולוגית הינה חסינת פריצות. ככאלה, מפתחים משלבים טכנולוגיית בלוקצ’יין ב- IoT כדי להבטיח שמכשירים מאובטחים. כדי להשיג את ההיסחפות, יש כיום מעל 6.4 מיליארד מכשירי IoT ברחבי העולם ומעל 25 מיליון מתחברים מדי יום. קבלת בלוקצ’יין לאבטחת כל הגאדג’טים האלה היא אחריות עצומה למדי מצד הטכנולוגיה. מעניין שזה כמו שבלוקצ’יין הוא הדבר הגדול הבא אחרי טכנולוגיית הענן.

  • חוזים חכמים

אולי נכס נוסף של בלוקצ’יין שיחליף את המבנה העסקי הישן הוא חוזים חכמים. תכונת החוזה החכם כל כך מהפכנית כזו שגופים שאין להם מושג זהות זה לזה יכולים להיכנס לעסקאות ללא חשש להונאה. החוזים החכמים אוכפים הסכמים באופן שכל המנגנונים הקיימים נכשלו.

יש לציין כי התכונה מעוררת מהפכה במגזר הבנקאי וכתוצאה מכך מוסדות פיננסיים מקשקש לאמץ את הטכנולוגיה. זה מראה עד כמה הטכנולוגיה הזו חשובה. יתר על כן, המוסדות מודעים להשלכות הטכנולוגיה כך שהם מסתכנים בהכחדה מבלי לאמץ אותה.

החוזים החכמים ותכונות הבלוקצ’יין האחרות מובילים טרנספורמציה לשוק הדיגיטלי עם מבנים מבוזרים. מעניין כי סוג הטרנספורמציה הדיגיטלית שתנבע מטכנולוגיה זו מסוגל להשתנות בתחום הפוליטי והתרבותי. זאת על בסיס משמעות החוזים והתפקיד שהם ממלאים בייעול האינטראקציות בתחומים.

סטטיסטיקה מרכזית של blockchain

ה- DLT מוצא מקרי שימוש בכל הענפים ברחבי העולם. בפרט, עסקים מסוגלים לחסוך הרבה מבחינת עלויות הטיפול בפעילות הליבה. באופן דומה, הטכנולוגיה מעניקה לעסקים יעילות שלא הייתה מוכרת בעבר. מעניין שמחקרים מצביעים על כך שעסקים עד כה מימשו ערך של עד 2.5 מיליארד דולר כתוצאה מאימוץ בלוקצ’יין. יתר על כן, העסקים יוכלו לממש עד 2 טריליון דולר בשווי העסקי של בלוקצ’יין עד שנת 2030 אם ימשיכו לאמץ את הטכנולוגיה.

שוק המטבעות הקריפטוגרפיים לא עשוי להיות בולט בקרב אנשי CIO שונים הקובעים את הכיוון הטכנולוגי של החברה. עם זאת, חשוב לציין שבלוקצ’יין פרץ לבמה העולמית בגב הביטקוין ושאר המטבעות הקריפטוגרפיים. יש לציין כי שוק הקריפטוגרפים היה שווה כ -16 מיליארד דולר בתחילת 2017. מעניין שהשוק סגר את השנה ביותר מ -600 מיליארד דולר. המהפך הקסום הזה הוא אחת הסיבות שבלוקצ’יין פופולרי כיום.

  • מרחב הבלוקצ’יין מתרחב במהירות

על פי נטסקריבס, מרחב הבלוקצ’יין מתרחב די מהר. יש לציין כי החברה העריכה כי שטח יתרחב 42.8% מדי שנה, כאשר שנת 2018 תהיה השנה המרכזית. על פי המשרד, הרחבה זו עשויה להימשך עד 2022. מעניין כי קביעה זו תואמת דו”ח של ארגון הסחר העולמי (WTO) אשר צופה שבלוקצ’יין תחולל מהפכה בסחר..

על פי הדו”ח, בלוקצ’יין יאפשר עד 3 טריליון דולר תוספת ערך בסחר העולמי עד שנת 2030. יש לציין כי הטכנולוגיה מסוגלת להגדיל את קצב האוטומציה בענף הייצור ומכאן להגביר את היעילות. הטכנולוגיה תאפשר עוד יותר לעסקים לקצץ בעלויות הייצור ואספקת השירותים. בנוסף, הטכנולוגיה מובילה את הקמפיין על ידי טכנולוגיות חדשות כמו AI ו- Machine Learning להסרת חסמים בסחר העולמי. מבלוקצ’יין בלבד, WTO מצפה כי הסרת חסמים תוביל להזדמנויות סחר חדשות בהיקף של טריליון דולר.

  • כסף רב יותר להוצאות על פתרונות בלוקצ’יין

יתר על כן, תאגיד הנתונים הבינלאומי (IDC) חזה כי ההוצאות העולמיות על פתרונות בלוקצ’יין יגדלו במהירות משנת 2018 ואילך. יש לציין שההוצאות צפויות להגיע ל -11.7 מיליארד דולר עד שנת 2022. בתקופת התחזית (2017-2022), IDC קבעה כי קצב הצמיחה השנתי המורכב (CAGR) של ההוצאות על פתרונות הבלוקצ’יין עשוי לרדת ב 73.2%. רק לשנת 2018 ההוצאה תסתכם בהיפותטית ב -1.5 מיליארד דולר. מעניין שמדובר בכפול מהסכומים שהוציאו גופים על פתרונות בלוקצ’יין בשנת 2017.

באותן הערכות, IDC ניבא כי ארה”ב תוביל בהשקעה בטכנולוגיה. על פי התאגיד, למרות ההתלהבות העולמית בנוגע לבלוקצ’יין, ארה”ב עשויה לספק יותר מ -36% מההוצאות הכלליות. עם זאת, יש עדויות לאימוץ עולמי מכיוון שממשלות קופצות גם הן לסיפון.

חשיבות השכלתם של מנהלי בלוקצ’יין

כיתת אמן זו של בלוקצ’יין מתמקדת באנשים שיש להם כוח אמיתי לקבוע כיצד הארגון מתקשר עם טכנולוגיות מתפתחות. כפי שנדון קודם לכן, המרחב העסקי כבר עובר שינויים מהותיים בגלל טכנולוגיית הבלוקצ’יין. יתר על כן, ברור כי המאמצים המוקדמים יכולים להרוויח מאוד בכך שהם מקדימים את התחרות.

מעניין שלבלוקצ’יין יש השפעה כמעט על כל חלקי הארגון. לכן חובה כי גופים יאמצו גישה חוצה-ארגונית כלפי טכנולוגיה זו. יש לציין כי בכיתת המאסטר הארגונית של בלוקצ’יין משולבים היבטים מרכזיים בבלוקצ’יין וכן תובנות ומחקרים. בפרט, המשתתפים ילמדו על רשתות הבלוקצ’יין השונות וכיצד הן פועלות.

  • מדוע מנהלים צריכים להרוויח תעודת בלוקצ’יין ארגונית

קורס בלוקצ’יין ארגוני מסייע למנהלים ארגוניים להשיג תובנות קריטיות על מקרי השימוש השונים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. יש לציין שהתובנות יקלו על גיבוש מודלים עסקיים מתאימים המשלבים את הטכנולוגיה. למשל, מנהלים בארגונים ילמדו כיצד למנף בלוקצ’יין כדי לשפר את האמון בשרשרת האספקה ​​שלהם, כמו גם להילחם בבעיית הזיוף. יתר על כן, קבלת תעודת בלוקצ’יין ארגוני תאפשר למנהלים לכוונן את שירותיהם כך שיוכלו לשרת את לקוחותיהם בצורה הטובה ביותר.

מטרה עיקרית נוספת בתעודת בלוקצ’יין ארגוני היא שהמנהלים ישתתפו בסדנאות המלמדות עיצוב וחשיבה אסטרטגית בכל הקשור לטכנולוגיית הבלוקצ’יין. אין זה סוד שלכל טכנולוגיה מתפתחת יש שפע של הזדמנויות אם ניגשים אליה אסטרטגית. מעניין שמנכ”לים, CTO, CIO ומנהלים אחרים מרוויחים את שכרם על ידי הצעת אסטרטגיה ועיצוב גישות המשלבות בצורה הטובה ביותר טכנולוגיות חדשות..

עם זאת, ברור שיש מעט מאוד דברים בנוגע לרוחב הפוטנציאל הטמון בבלוקצ’יין. בפרט, בלוקצ’יין פופולרי בחוגי מטבעות קריפטוגרפיים יותר בגלל העלייה והירידה הדרמטית של הענף. מה שמנהלים מבינים הוא שלטכנולוגיה יש הרבה יותר מה להציע מחוץ לקריפטו ממה שחשבו בתחילה. זו הסיבה הגדולה יותר למנהלים להמשיך בהכשרה ארגונית של בלוקצ’יין כדי להתאים את הידע שלהם לטכנולוגיה המתהווה.

  • כיתת אמן של בלוקצ’יין ארגוני היא גם גופים ציבוריים הכרחיים

מעניין שבלוקצ’יין הוא לא רק שמירה על המגזר הפרטי. יש לציין כי הנתונים המאוחסנים בפלטפורמת בלוקצ’יין אינם ניתנים לשינוי ויכולים להימשך לאורך שנים. ככזה, הטכנולוגיה הופכת קריטית בניהול זהויות עבור סוכנויות ממשלתיות. יתר על כן, גופים שונים חוקרים את התאמת הבלוקצ’יין כאמצעי להצבעה. בהתחשב ברמת השקיפות ושלמות הנתונים הגלומים ברשת בלוקצ’יין, ניתן יהיה לערוך בחירות חופשיות והוגנות, דבר די חמקמק בדמוקרטיות של ימינו..

בעקבות היישום בניהול זהויות והקלת בחירות חופשיות והוגנות, ניכר כי הבלוקצ’יין חשוב גם לממשלות. משמעות הדבר היא כי רשויות ממשלתיות יכולות להשתמש בפלטפורמה לגביית מיסים ביעילות, לניהול זהויות ולעשות כל כך הרבה יותר. ככאלה, ארגונים ממשלתיים צריכים להבטיח שעובדיהם יעברו כיתת אמן של בלוקצ’יין ארגוני.

כמו כן, ארגוני סחר צריכים להבין את הטכנולוגיה. במיוחד, ברגע שיש שינוי מהותי בנוף הסחר העולמי, הוא ישפיע על כל בעלי העניין. השתתפות בכיתת אמן של בלוקצ’יין תבטיח שאנשים יקדימו את המשמרות. יתר על כן, ידע שנצבר מקורס בלוקצ’יין ארגוני יאפשר ללומדים להעריך את הפוטנציאלים של בלוקצ’יין וכן לזהות את איומיו.

אנכיים של טרנספורמציה של בלוקצ’יין

ישנם אנכיים רבים המתהווים וקשורים לטכנולוגיית הבלוקצ’יין. מעניין שהטכנולוגיה מתרחקת בהדרגה מתעשיית הקריפטוגרפים שפרצה אותה לבמה העולמית. לקיחת כיתת המאסטר של הבלוקצ’יין תשפר את הידע של המנהלים בנוגע לאנכי האנכיות הללו. יתר על כן, אנשי CIO, CTO ואפילו מנהלי אסטרטגיה וסמנכ”לים יהיו במצב טוב יותר להבין כיצד למנף את הטכנולוגיה..

  • תחבורה עסקית

באופן מסורתי, תחבורה עסקית היא אחד המקורות העיקריים להפסדים עבור עסקים. האמצעים הקיימים למעקב אחר מעקב אחר נסיעות עסקיות ונתיבים אינם עומדים באתגר. בפרט, עובדים רעים גונבים בהצלחה מחברות ללא ידיעת ניהול החברה.

טכנולוגיית Blockchain מאפשרת להנהלה לפקח על הנסיעות והנתיבים לפרטי פרטים. ברגע שעסק משלב פתרונות בלוקצ’יין העוקבים אחר שרשרת האספקה ​​ועוקבים אחריהם, כל הנתונים הקשורים לשרשרת האספקה ​​זמינים ונגישים בקלות.

יש אנכיים אחרים כמו קמעונאות, בריאות, נפט & דלק, שירותים ממשלתיים, ערים חכמות, נסיעות, חינוך, וכן הלאה, שם blockchain הוא קריטי במיוחד. זה מאוד קריטי למנהלים עסקיים לקבל ידע מעמיק בנושאי האנכי השונים. יש לציין כי הכשרה עסקית של בלוקצ’יין היא צעד חשוב לקראת קבלת הידע הזה.

פלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות

לנוכח האינטרס של התאגיד / הארגון בהבטחה של בלוקצ’יין ארגוני, יש מעט פלטפורמות שצצו לתקע את הביקוש. חלק מהפלטפורמות כוללות את Corda, Hyperledger Fabric, Ethereum, Stellar ו- Tezos. למרות שנראה שהם מציעים שירותים דומים, חשוב להכיר בכך שהם נבדלים בהיבטים בסיסיים, אך עם זאת קריטיים.

יש לציין כי השתתפות בכיתת המאסטר של הבלוקצ’יין תאפשר למנהלים לבדל את הפלטפורמות על בסיס מאפיינים טכניים כמו אבטחה, פרטיות, קונצנזוס, ביצועי עסקאות, חוזים חכמים וסופיות עסקאות..

  • קריטריונים אסטרטגיים לפלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות מתאימות

יתר על כן, מי שמגיע לתעודת הבלוקצ’יין הארגוני יזכה להעריך את הצד האסטרטגי של הבלוקצ’יין הארגוני. בכיתת המאסטר של הבלוקצ’יין הארגוני, המשתתפים יזכו ללמוד על הקריטריונים האסטרטגיים המסייעים בבחירת פלטפורמת הבלוקצ’יין המתאימה ביותר. יש לציין כי הלומדים יבינו כי על פלטפורמה להיות מודעת לשימוש ארגוני, כפי שמעידים שיתוף פעולה בתעשייה ואסטרטגיית ליבה.

כמו כן, פלטפורמה טובה צריכה לשלב כלי מפתח אמינים וחייבת להשתלב היטב עם מערכות ארגוניות אחרות. בנוסף, על הפלטפורמה להציע שירותי צד שלישי מדרגיים ומוכשרים שהם בדרגה ארגונית. לבסוף, פלטפורמת הבלוקצ’יין הארגונית המושלמת חייבת להראות מאמצים להשיג הסמכה לסטנדרטים כמו גם עמידה בתקנות בענפים שונים.

למרבה הצער, הקריטריונים לבחירת הפלטפורמה הטובה ביותר כרגע מטושטשים. למרבה המזל, כיתת אמן זו של בלוקצ’יין תעביר את המשתתפים בצעדים קריטיים כמפורט לעיל. יש לציין שלומדים המתקדמים לתעודת הבלוקצ’יין הארגוני יקבלו את היכולת לבחור בפלטפורמה שיכולה לעבור את שלב הפיילוט. זו הכרה בעובדה שרק פלטפורמות שמגיעות לאימוץ אמיתי יציעו למשתמשים את היתרון התחרותי החשוב ביותר.

מדוע חשוב להקדיש יום או מספר ימים מלאים להכשרה אישית

שטח הבלוקצ’יין רק מתבגר ושהוא חסר סטנדרטים מבוססים להנחיית האימוץ. יתר על כן, יש כל כך הרבה דברים במונחים של טרמינולוגיות חדשות והיגיון עסקי שעשויים להתברר כבעייתיים עבור כל אחד מבלי להבין מושג מה הם. אימונים עסקיים של בלוקצ’יין באופן אישי תומכים בפער זה ומבססים את הבסיס החזק ביותר עבור הלומד. בעוד מספר ימים מלאים, לומדים ישתלטו על מונחים ותהליכים אידיוסינקרטיים המגדירים את טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

בנוסף, ייקח זמן רב מדי ללמידה עצמית של בלוקצ’יין. כמו שצוין קודם לכן, בתחום חסרים תקנים קבועים שמשמעותם גם כי מידע מפוזר. אחד עשוי ללכת לאיבוד במבוך המידע הלא סטנדרטי המפוזר ברחבי האינטרנט. בסופו של דבר, עלולים לקבל מידע מוטעה מכדי להכפיש את כל מושג הבלוקצ’יין לחלוטין. כיתת אמן בלוקצ’יין אישית מביאה את כל המידע במקום אחד ומעבירה אותו ללומד בצורה המתאימה ביותר.

יתר על כן, אימונים אישיים מקבצים את המידע המפוזר לגושי ידע טעימים. חלוקה כזו של הנתונים מקלה על הלומדים להבין את מושגי הליבה של כיתת המאסטר בבלוקצ’יין. זה גם ממלא את חוסר הזמינות של קורס בלוקצ’יין ארגוני מעודכן ורלוונטי.

קריירה אישית

מעמד הבלוקצ’יין הזה אינו מתכוון לתת רק קטע מטכנולוגיית הבלוקצ’יין. במקום זאת, בכוונתה למסור מידע מקיף כך שלומדים יוכלו לזכות בתעודת בלוקצ’יין ארגונית. ככזה, ניתן ליצור קריירה אישית מתוך הידע המועבר.

אז הזמינו עכשיו את כיתת המופת של הבלוקצ’יין שלנו ולמדו מאחד הטובים ביותר בתעשייה.

בואו נתחבר ונגלה כיצד אנו יכולים לעזור לכם להעלות ערך חדש לארגון שלכם

תוכלו גם למלא את הטופס שלמטה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

[contact-form-7 id = ”9726 ″ title =” masterclass ”]
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map