שוק ניהול הזהויות של בלוקצ’יין פורח ברחבי העולם

מדריך זה יחקור את שוק ניהול הזהויות של בלוקצ’יין, ואחריו שיקוף מפורט לגבי העתיד הפוטנציאלי לניהול זהויות בלוקצ’יין. 

הכנסת הבלוקצ’יין הייתה משמעותית למדי בהנעת פיתוח מאגרי מידע מבוזרים. טכנולוגיית הבלוקצ’יין היוותה התערבות קריטית עם השפעות על בקרת התפתחות הנתונים בקרב גופים על ידי מינוף רשת עמיתים לעמית..

לכן, היישומים של בלוקצ’יין התרחבו גם לכיוון הניהול של זהות, ובכך הביאו לעליית שוק ניהול הזהויות של בלוקצ’יין. לכן, סביר לצפות למודעות בסיסית בנוגע לנושאים המעורבים בניהול זהות של בלוקצ’יין. חובבי טכנולוגיה רבים, סטודנטים, אנשי מקצוע בתחום הבלוקצ’יין וארגונים להוטים לנצל את המגמות העולות בניהול זהויות בלוקצ’יין..

יחד עם זאת, ישנן שאלות רבות סביב כדאיות מגמת ניהול הזהות של בלוקצ’יין. בואו ננסה לברר פרטים נוספים על ניהול זהות של בלוקצ’יין ועל המצב הקיים של ניהול זהות.

הירשם עכשיו: קורס יסודות Blockchains ארגוניים

תחזיות צפויות לשוק ניהול זהויות של Blockchain

אנא כלול ייחוס ל- 101blockchains.com בצירוף הגרפיקה הזו. images / blockchain-identity-management-market-is-booming-worldwide-3.png “alt =” ריכוז מול מערכות מבוזרות “border =” 0 “/>

הגורם החשוב ביותר שעולה בראשך הוא הסיבה להתמקד כיום בשוק ניהול זהויות הבלוקצ’יין. הערך הכולל של השוק העולמי לניהול זהויות דיגיטליות של בלוקצ’יין בשנת 2018 נאמד בכ -107 מיליון דולר. עם זאת, השוק צפוי להציג צמיחה אדירה בשיעור של 79.2% בתקופה שבין 2019 ל -2026.

בהמשך ככה, השוק העולמי לניהול זהויות בלוקצ’יין יכול להגיע לסביבות 11.46 מיליארד דולר בסוף תקופת התחזית. מגמה בולטת נוספת לניהול זהות של בלוקצ’יין משקפת את הדומיננטיות של צפון אמריקה בשוק הכולל לזהות בלוקצ’יין.

נכון לעכשיו, צפון אמריקה מאכלסת את שחקני השוק הגדולים לצד שהיא משמשת כאתר להתקדמות הטכנולוגית הגדולה בבלוקצ’יין. בנוסף, אזור אסיה-פסיפיק הוא גם אחד המועמדים המובילים לשיעור צמיחה מבטיח של שווקי ניהול זהויות בלוקצ’יין במהלך תקופת התחזית. אז, האם blockchain הוא העתיד?

כל המגמות הללו שהותוו בשוק ניהול זהויות הבלוקצ’יין בשנת 2020 מבססות אינדיקציה ברורה לפוטנציאל הארוך שלו. לכן, לא הצלחת למצוא זמן טוב יותר מעכשיו לשקף מה צפוי לניהול זהות של בלוקצ’יין לעסקים ואנשים פרטיים ברחבי העולם. השתקפות עמוקה יותר לשורשי ניהול הזהות של בלוקצ’יין יכולה לשפוך אור על העתיד הפוטנציאלי של תחום זה.

השלכות של ניהול זהויות

נתחיל מההשלכות של ניהול זהות לפני שנבדוק פרטים נוספים על ניהול זהויות בלוקצ’יין. ניהול זהויות וגישה הוא דרישה אינטגראלית בפעילות העסקית המודרנית, במיוחד עם הביקוש הגובר לשינוי דיגיטלי של בלוקצ’יין. ניהול זהויות כולל את כל הטכנולוגיות והתהליכים המשמשים בארגון לצורך זיהוי, אימות והרשאה עבור אנשים לגשת למערכות או שירותים בארגון המודאג או בסוכנויות הקשורות..

הדוגמה הנפוצה ביותר למערכות ניהול זהויות ניכרת במתקן של רמות גישה שונות, הגבלות והרשאות למשתמשים בגישה לתוכנה או חומרה בארגון. תעודות זהות לאומיות, רישיונות נהיגה ואימות תעודות לידה בממשל הם גם דוגמאות אידיאליות לניהול זהות.

מדוע לשקול ניהול זהויות של בלוקצ’יין?

אז מדוע אנו חושבים על שוק ניהול זהויות בלוקצ’יין כשיש כל כך הרבה יישומי בלוקצ’יין קיימים של ניהול זהות? ובכן, התשובה מציינת ישירות לשיפור. פתרונות ניהול זהויות עובדים בסדר גמור בהגדרות הנוכחיות. עם זאת, קיימות נסיגות בולטות רבות במערכות ניהול זהויות קיימות.

ראשית כל, זהות עצמה היא עניין בעייתי מכיוון שבצורת הנייר היא חשופה לנושאי הונאה, אובדן וגניבה. זהות דיגיטלית, לעומת זאת, יכולה להפחית את התערבות הביורוקרטיה לצד שיפור מהירות התהליכים בארגונים. פתרונות זהות דיגיטלית מסוגלים להבטיח יכולת פעולה הדדית טובה יותר בין מחלקות וארגונים אחרים.

מצד שני, אחסון של זהות דיגיטלית בשרת מרכזי עלול להפוך אותה לפגיעה להתקפות פריצה. אם כבר מדברים על נקודות תורפה, למעלה מ -600 מיליון פרטי מידע אישיים כגון מספרי כרטיסי אשראי או כתובות היו כפופים להפרות, פריצות או דליפות מצד הארגונים..

יישומים של ניהול זהויות של Blockchain 

החשוב מכל, מערכות ניהול זהויות מיושנות וחסרות אבטחה. בנוסף, זהויות דיגיטליות צריכות להיות ניידות ומתאימות לאימות ללא מגבלות המיקום, הזמן והגישה לגישה. לכן, פרוטוקולי האבטחה של blockchain מושלמים לשוק ניהול זהויות לשיפור הפרטיות והאבטחה בפתרונות ניהול זהויות.

אז איך ניהול ניהול זהויות של בלוקצ’יין יכול לעשות את דרכו לעתיד עם היישומים שלו בתחומים שונים? על מנת למצוא את תשובותינו לעתיד ניהול זהויות הבלוקצ’יין, חשוב לבחון את היישומים הנוכחיים של ניהול זהויות בתחומים שונים..

יעדי המפעלים לניהול זהויות דיגיטליות של Blockchain

חברות עוסקות באיסוף מידע רגיש אודות לקוחות ומשתמשים לצד פיתוח נתונים עסקיים שגרתיים מדי יום. לחברות אין תיחום לאחסון נתונים רגישים ופחות רגישים. כתוצאה מכך, ארגונים עשויים להתמודד עם סיכונים עסקיים חדשים עקב שינוי התמקדות בענף כלפי אחריות ה- IT התאגידית ותקנות הממוקדות בפרטיות כמו GDPR..

מצד שני, העברת נתונים לכספות נתונים עמידות מאוד יוצרת נסיגות בגישה לנתונים לצורך החלטות עסקיות. לכן, ארגונים עשויים לבחון את המודלים העסקיים של בלוקצ’יין במיוחד עבור שוק ניהול זהויות לשיפור יכולות אבטחת המידע שלהם ללא השקעות מקיפות.

רציונל ברמה האישית לניהול זהויות של Blockchain

ברמה האישית, מגמת שוק ניהול הזהויות של בלוקצ’יין יכולה להציג תוצאות מבטיחות רבות ומובהקות. זהות היא כלי חיוני בעליל לתפקוד הכלכלה והחברה. שיטות מתאימות לזיהוי יחידים וחפציהם יכולות לסייע בטיפוח חברות צומחות ללא הרף ושווקים גלובליים.

ביסודו של דבר, זהות מתייחסת לשילוב הטענות הנוגעות ליחיד, דבר או מקום. עם זאת, לכמעט 1.1 מיליארד אנשים בכל רחבי העולם אין פיתרון לתביעת בעלות על זהותם. בנוסף, אזרחים בעלי מכשירים מזוהים רשמית לזיהוי מתמודדים גם עם נושאים של בעלות מקיפה ושליטה בזהותם.

גידול במספר מכשירי ה- IoT 

התפשטות הצמיחה הדרסטית בשוק ניהול זהויות הבלוקצ’יין ברחבי העולם גם תיצור תאוצה נוספת עם העלייה במספר מכשירי ה- IoT. נכון לעכשיו, ישנם כמעט 7 מיליארד מכשירים המחוברים לאינטרנט, והמספר יכול לגדול עד 22 מיליארד עד שנת 2025.

מצד שני, לרוב טכנולוגיות ה- IoT כיום אין יכולות חזקות וניהול גישה. עם פריסת מכשירי IoT מהווה דאגה בולטת תוך התמקדות ביישום יכולות ניהול בסיסיות, אירועי פריצות IoT בקנה מידה גדול מושכים תשומת לב גם למערכות ניהול זהויות נכונות. שילוב של בלוקצ’יין ו- IoT יכול לפתור את כל הבעיות שמכשירים אלה עוברים בשלב זה ולהבטיח אבטחה טובה יותר.

נושאים שממוקדים על ידי ניהול זהות של Blockchain

אז, האם בלוקצ’יין יכול להציג את היכולת לפתור את הבעיות הרווחות בפתרונות ניהול זהויות מודרניים? שוק ניהול הזהויות לבלוקצ’יין התגלה כמוצלח בפתרון שלוש חששות חשובים הקשורים לניהול זהויות. שלושת הנושאים מצביעים על חוסר ביטחון נתונים, זהויות הונאה וחוסר נגישות.

חוסר ביטחון נתונים

חוסר ביטחון נתונים הוא אחד החששות העיקריים המתעוררים עקב ריכוזיות של ניהול זהות. אחסון מידע רגיש במאגרי מידע ממשלתיים עם ריכוזיות אחראי ליצירת נקודות כשל מרובות. האקרים נוטים יותר לתקוף מערכות מסיביות ומרכזיות המכילות מידע המאפשר זיהוי אישי של חשבונות משתמשים רבים.

מחקרים אחרונים מצביעים על כך שמידע אישי, שניתן לזהותו היה אחד היעדים בכמעט 97% מההפרות בשנת 2018. יתר על כן, מאמצי הארגון המשופרים והחקיקה הרגולטורית להגברת אבטחת הסייבר הביאו לחשיפה של 2.8 מיליארד רשומות נתונים צרכניות.

Blockchain יכול לפתור הרבה בעיות של מאגרי מידע מרכזיים. הנה מדריך ל- Blockchain לעומת מסד נתונים שיעזור לך להבין את ההבדלים.

התמודדות עם זהויות הונאה

הדאגה החשובה הבאה שיכולה להתאים כמגמת שוק לניהול זהויות בלוקצ’יין היא פתרון זהויות הונאות. משתמשים משתמשים בזהויות שונות כדי להשתמש בשירותים בפלטפורמות שונות. לאחר מכן, היחסים החלשים בין זהויות דיגיטליות ולא מקוונות יכולים גם לגרום ליצירת זהויות מזויפות.

כתוצאה מכך, זהויות בדויות יכולות לסייע בקידום עסקאות ואינטראקציות מזויפות, ובכך להוביל להונאה. עם זאת, ההתקדמות בתחום הגיבוב הצפוני והכנסת טכנולוגיית הבלוקצ’יין מספקים כלים חדשים לפיתוח מערכות ניהול זהויות חדשות.

חוסר נגישות של זהות

שוק ניהול הזהויות של בלוקצ’יין יכול להיות גם פיתרון אדיר לכ -1.1 מיליארד אנשים ברחבי העולם ללא הוכחת זהות. תהליכי ניירת הזיהוי המסובכים לצד היעדר גישה וידע בנוגע לזהות אישית הם חלק מהגורמים.

יתר על כן, היעדר הוכחת זהות גם מגביל אנשים לגשת לשירותים פיננסיים. הצמיחה של שוק ניהול הזהויות של בלוקצ’יין יכולה להיות מכריעה ביותר להכנסת פתרונות זהות סלולריים מבוססי בלוקצ’יין.

מסתכלים על העתיד של ניהול זהויות של בלוקצ’יין 

כיצד מסוגל בלוקצ’יין להשיג תוצאות אלו לשיפור ניהול הזהות? שוק ניהול הזהויות של הבלוקצ’יין נשען באופן בולט על היתרונות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. הוא אינו מציע מאגר מרכזי עבור האקרים לגנוב נתונים. בנוסף, כל העסקאות בין ארגונים ובעלי זהות מתועדות בבלוקצ’יין ובכך מספקות שקיפות מקיפה.

טכנולוגיית ספר החשבונות המבוזר המבוזרת מספקת גמישות טובה יותר ליצירת זהויות דיגיטליות מוצפנות. הזהויות הדיגיטליות נגישות בקלות באמצעות יישומים ניידים ויכולות לעזור באימות זהות בהתאם לדרישותיך. לכן, blockchain לא רק משפר את ניהול הזהויות אלא גם מציע דרכים טובות ובטוחות יותר לשמירה על הוכחות הזהות שלהם.

לכן, אין מנוס מלראות את מגמת הצמיחה בשוק ניהול זהויות בלוקצ’יין כגורם מבטיח לצמיחה כלכלית ופריון ארגוני. בנקודת זמן זו, אין מנוס מלבחון את המגמות הפוטנציאליות בשוק ניהול זהויות הבלוקצ’יין. להלן כמה מעלות פוטנציאליות שניהול זהות של בלוקצ’יין יכול להביא לשולחן בעתיד.

הכללה של בעלי עניין משופרים ומפורטים בניהול זהויות 

אחד מנקודות השיא הדומיננטיות בשוק ניהול זהויות הבלוקצ’יין לעתיד מתייחס לאינטראקציה טובה יותר עם בעלי העניין. מהפכה דיגיטלית בהחלט יכולה לשפר את חייהם של אזרחים רבים. הכרה בגורם זה, עיריית אנטוורפן החלה לגלות גישות חדשות לחדשנות שירות. מקור האמת היחיד יהווה גורם בולט בפתרונות לניהול זהויות בבלוקצ’יין.

מקור האמת היחיד יכול לשמש היבט חיוני לשלמות הנתונים וריבונות עצמית ברמה הבסיסית ביותר. ניהול זהויות מודרני של בלוקצ’יין יכול להציג פתרונות המסוגלים לשלב נתונים באופן מיידי תוך שהם מציעים גישה על בסיס צורך לדעת או כל מקרה לגופו. סוגים כאלה של פתרונות לניהול זהויות בלוקצ’יין יכולים להבטיח תוצאות מועילות לחברות ביטוח, בתי חולים, הורים וסוכנויות ממשלתיות.

בעלות ושליטה טובה יותר בתכונות נתונים

כפי שכבר דובר, הבעלות והשליטה בנתונים הם חלק מהגורמים הבולטים המניעים את שוק ניהול הזהויות של הבלוקצ’יין. פתרונות לניהול זהויות של Blockchain מציעים יתרונות שונים לבעלי העניין במערכת האקולוגית של ניהול זהויות. למשתמשים יש את המילה האחרונה בהחלטה על תכונות נתוני הזהות שהם רוצים לחלוק עם כל ארגון.

סוכנויות ממשלתיות ימשיכו לשמש כמקור אמון יחיד של זהויות, אם כי באמצעות מתקן אימות זהות לארגונים אחרים. גישת אימות הזהות תביא לגישה יעילה ובטוחה יותר לניהול זהויות. לפיכך, בלוקצ’יין לממשל הוא האסטרטגיה המושלמת להקמת מערכת לניהול זהויות מהימנה.

פתרונות טובים יותר להונאת זהות

הגישות המתפתחות ללא הרף בשוק ניהול זהויות הבלוקצ’יין מציגות גם פתרונות מבטיחים להונאת זהות. ההשפעה של פרטיות הנתונים וחוסר השינוי של הבלוקצ’יין המשיכה להיות מרכיבים חשובים בפתרונות זהות של בלוקצ’יין. בנוסף, טכנולוגיית הבלוקצ’יין פתוחה גם לחדשנות, וכך נוצרת מגוון רחב של הזדמנויות לחדשנות.

סביר לציין שבלוקצ’יין ארגוני אינו מתאים רק ליצירת זהויות לאנשים. פתרונות ניהול זהויות של בלוקצ’יין יכולים להתמקד גם באזורים ובחפצים, לצד רקעים היסטוריים מלאים. כתוצאה מכך, היקף פתרונות ניהול הזהות יגדל מאוד בעתיד עם יכולות הבלוקצ’יין.

הזדמנויות לממשל ולעסקים

בעודנו משקפים את העתיד של שוק ניהול הזהויות של בלוקצ’יין, זה סביר לקחת בחשבון את ההזדמנויות העסקיות והממשלתיות. למרות שהטכנולוגיה עצמה תימשך שנים רבות לבגרות מלאה, בלוקצ’יין ישנה את העולם באמצעות פתרונות לניהול זהויות.

רוב פתרונות ויישומי הבלוקצ’יין יכולים ליהנות מכדאיות של כמעט 100% בטווח הקצר. היכולות של בלוקצ’יין לשיפור מהירות תהליך היישום והגנה על נתוני הלקוחות יכולות להשפיע על תוצאות ביטוח, ספקי אשראי ובנקים..

צפה כעת בסמינר מקוון על ביזור הזהות בבלוקצ’יין באמצעות TrustID!

סיכום  

לכן ניכר בבירור כי שוק ניהול הזהויות של בלוקצ’יין יבקיע פרודוקטיבי בטווח הארוך. עם בעיות דומיננטיות שונות במערכות ניהול הזהויות הקיימות, בלוקצ’יין יכול להכניס אנחת רווחה עבור ארגונים. יחד עם זאת, אנשים וטכנולוגיות מתפתחות כגון ניהול מכשירי IoT יכולים ליהנות מניהול זהות של בלוקצ’יין.

יתר על כן, הסיכויים הטובים לבלוקצ’יין בניהול זהויות במגזרים שונים עם פונקציות משופרות מפנים אליו גם תשומת לב. לכן, ארגונים עשויים לבחון את הסיכויים לפתרונות זהים דיגיטליים אידיאליים המבוססים על בלוקצ’יין עם הבטחת אמינות. אם ברצונך לבחון פרטים נוספים על ניהול זהויות בלוקצ’יין, התחל בקורס יסודות הבלוקצ’יין כבר עכשיו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map