אימון בלוקצ’יין ארגוני

הכשרה של בלוקצ’יין ארגוני עוסקת בעצמה בגופים עסקיים המאירים את עובדיהם לגבי הפוטנציאל של בלוקצ’יין ארגוני בעסקים. נכון לעכשיו, ישנם מעטים עסקים שיש להם מבנים מתאימים כדי לאפשר אימוץ טכנולוגיה חדשה זו. בהתחשב בפוטנציאל העצום שהטכנולוגיה טומנת בחובה לפעילות עסקית מהירה, יעילה ושקופה יותר, חובה שכל ארגון ימצא זמן להכשיר את עובדיו בנושא.

יש לציין כי הכשרה של בלוקצ’יין ארגוני מתמקדת ביישום טכנולוגיית הבלוקצ’יין בארגונים. זה כולל את השימוש בטכנולוגיה כדי להגדיל את העסקים, כמו גם לתת מענה טוב יותר לצרכי הלקוחות. מעניין שהטכנולוגיה בת עשור בלבד, אך היא מובילה מהפכות כמעט בכל מגזרי העסקים הגלובליים. ככזה, זה נבון שארגונים יכירו מהי הטכנולוגיה וכיצד הם יכולים לאמץ אותה בצורה הטובה ביותר.

טכנולוגיית הבלוקצ’יין היא הזרז המרכזי בשינוי הדיגיטלי המתמשך. כבר עכשיו מוסדות גלובליים כמו בנק גולדמן זאקס, יבמ, מיקרוסופט ואפילו קווי ספנות כמו מארסק משלבים את הטכנולוגיה בפעילותם. למשל, מארסק שותפה עם יבמ כדי ליצור פתרון לניהול שרשרת אספקה ​​המבוסס על בלוקצ’יין והמנויים נוהרים אליו..

יש לציין שמשתמשים מסוגלים לפקח על תנועת הסחורות לאורך שרשרת האספקה ​​והאינטראקציות הן עמיתים לעמית. מכאן משתמע כי אין מקום להררי ניירת באופן קבוע בדרך המסורתית לניהול רשתות אספקה ​​מעל קווי ספנות. בפרט, יתרונות כאלה מהווים הזדמנות ענקית לשוק עבור הטכנולוגיה, ויותר מכך שעסקים צריכים להכשיר את עובדיהם בנושא.

מאפיינים עיקריים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין

כדי שבלוקצ’יין יהיה להיט מיידי כל כך, חייב להיות בו משהו מיוחד שהחברה הרחבה מוצאת מרתקת. יש לציין כי אלה המאפיינים העיקריים של מאפייני הטכנולוגיה, אשר פורצי דרך. הם כוללים;

  • ביזור / קונצנזוס

עד לבלוקצ’יין, אינטראקציות באינטרנט היו על בסיס לקוח מול שרת. זאת אומרת שלמבנה המסורתי של האינטרנט יש נקודה ראשונית אחת (השרת) השולטת במה שקורה במערכת האקולוגית. אם משהו משתבש בשרת, או שהשרת עצמו לא תקין, המערכת האקולוגית כולה תתפרק ותכבה את כל הלקוחות המסתמכים על השרת..

נהפוך הוא, פלטפורמת בלוקצ’יין היא, בעצם, אוסף של צמתים שהם גם שרתים וגם לקוחות. לצמתים אלה יש זכות שווה מבחינת מה שהם יכולים לעשות, כמו הכוח לאמת עסקאות. ככאלה, כל הצמתים הם עמיתים אשר מתקשרים מאותה רמה של משמעות ופריבילגיות. יש לציין כי על כל עסקה שתושלם בפלטפורמה, חייבת להיות הסכמה בין העמיתים בנוגע לתקפותה ולאמיתותה..

אופי מבוזר זה של הבלוקצ’יין מרמז כי אין נקודת סמכות מרכזית. מעניין שאם צומת אחד במערכת האקולוגית נפגעת, כל שאר הצמתים ישמרו על הזרימה הרגילה של פעילויות. זאת אומרת שאם האקר יקבל גישה לצומת אחד, הצמתים האחרים יישארו ללא השפעה. לכן הפלטפורמה חסינת פריצות.

  • חוסר שינוי

פלטפורמת בלוקצ’יין היא בצורת ספר ספרים הנראה לכל הצמתים בפלטפורמה. זו הסיבה שאנשים לפעמים מתייחסים לטכנולוגיית Blockchain כאל טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת (DLT). מעניין שהאופי המבוזר הזה של ספר החשבונות מרמז שברגע שמשתתף מזין מידע בפלטפורמה, המידע גלוי לכל הצמתים. לכל צומת בפלטפורמה יהיה עותק של פרטי העסקה.

מעניין כי יהיה צורך באישור של כל המשתתפים בפלטפורמה בכדי שיוכלו לשנות את המידע שכבר נרשם ושיתף בין עמיתיו. זאת אומרת שאף ישות אחת לא יכולה לשנות מידע שהוזן מבלי לקבל את הסכמת הפלטפורמה. כתוצאה מכך, המידע מאובטח.

  • סדר האירועים הכרונולוגי

לאחר השלמת עסקה, המידע נשמר בבלוק יחיד עם חותמת זמן בלתי ניתנת לשינוי. באופן מעניין, גושי המידע הללו יוצרים שרשרת שבה כל גוש מכיל גיבוב של הבלוק הקודם. בלוקצ’יין מקבל את שמו מחיבור זה של גושי המידע.

הבלוקים המחוברים מציעים תיאור כרונולוגי של כל הפעילויות בפלטפורמה מאז הקמתה. מעניין שזה אחד המאפיינים העיקריים שגורמים ל- DLT להתגלות כגאונות. שקיפות ואותנטיות היא בעיה בעידן המידע של ימינו. קלות זמינות המידע מהווה איומים על מגזרים כמו הקניין הרוחני. בהקשר זה, הטכנולוגיה יכולה לעבור דרך ארוכה בקביעת המקוריות של יצירות אינטלקט.

תכונות מפתח של Blockchain

בלוקצ’יין ארגוני

מכיוון שטכנולוגיית הבלוקצ’יין פרצה לזירה הבינלאומית, הביטקוין היה היישום היחיד שניתן היה לזהות. עם זאת, אימוץ נרחב הביא לתאגידים להתעניין בטכנולוגיה. בעיקרון, בלוקצ’יין ארגוני הוא המקרה בו מוסדות משתמשים בטכנולוגיית בלוקצ’יין לשימושים שונים, מסחריים ופנימיים.

רשתות חסימות ארגוניות כבר משבשות את המרחב העסקי. יש לציין כי קיימים מקרי שימוש רבים לבלוקצ’יין במערכות הארגוניות אשר גופים שונים מתנסים בהם. מעניין שמקרי השימוש מיועדים גם ליישומים אופקיים וגם ליישומים אנכיים. כבר ישנן רשתות חסימות ארגוניות המתמקדות באנרגיה שלהן במספר אנכיים ספציפיים ויישומים אופקיים. מקרי השימוש כוללים ניהול שרשרת אספקה, שיתוף נתונים, אימות מקוריות המוצרים, תשלומים חוצי גבולות, רשומות בריאות אישיות (PHR) וכן הלאה..

במיוחד, רשתות חסימות ארגוניות אלה מפגישות מוסדות שונים החולקים אינטרסים ממוקדי בלוקצ’יין. כפי שצוין קודם לכן, פלטפורמות הבלוקצ’יין מאפשרות לכל המשתתפים להציג ולהשפיע על המידע הקיים בבסיס הנתונים. כאלה נקראים חסימות ציבוריות. עם זאת, ארגונים מקפידים בדרך כלל על פרטיות הפעילות והנתונים שלהם. ככאלה, מפתחים העלו פלטפורמות בלוקצ’יין הדורשות הרשאת גישה, ומכאן חסימות מורשות / פרטיות.

רשתות חסימות פרטיות משלבות ישויות שנבחרו בקפידה ומתאגדות כדי ליצור צמתים המשתתפים במערכת האקולוגית. בדרך זו, כל צומת בפלטפורמה ידוע ומהימן, ומכאן צמתים מהימנים. ארגון Ethereum Alliance (EEA) הוא דוגמה טובה לבלוקצ’יין פרטי כזה. יש לציין כי EEA מונה כ -500 משתתפים, כאשר הרוב הן חברות בס&קטגוריית P 500. כמה חברים בולטים כוללים את Microsoft, HP Enterprise, Cisco, JP Morgan, Samsung, Intel ו- Accenture וכן הלאה.

תכונות עיקריות של בלוקצ’יין ארגוני

ברור שיש כבר תוכנות ארגוניות שהמוסדות כבר משתמשים בהן. עם זאת, יש עליונות ברורה של בלוקצ’יין ארגוני ברוב תחומי המפתח שהמוסדות עוסקים בהם. מסיבה זו הם עוברים בהדרגה לטכנולוגיה החדשה. כאן נשקול כמה מהתכונות העיקריות של בלוקצ’יין ארגוני.

  • חוסן לכישלונות

כמו שנדון קודם לכן, פלטפורמות הבלוקצ’יין מורכבות מצמתים שונים שכל אחד מהם פועל באופן עצמאי ועם הרשאות שוות כמו כל שאר הצמתים. יתר על כן, חסימות ארגוניות פועלות בעיקר על חסימות פרטיות המורכבות רק מצמתים מהימנים. יש לציין כי מסד הנתונים בפלטפורמה זמין לכל הצמתים המהימנים במערכת האקולוגית. ככזה, אם צומת אחד נכשל מסיבות אידיוסינקרטיות, הצמתים האחרים ימשיכו לתפקד כרגיל. בניגוד לפלטפורמות מרכזיות, ברגע שהשרת נכשל, המערכת האקולוגית כולה לא מתפקדת.

  • ביצועים גבוהים

חברות מתמודדות עם לקוחות רבים במהלך אספקת השירות ומכירת המוצרים שלהם. זאת אומרת שהם מתמודדים עם הרבה עסקאות ביום. למשל, גולדמן זאקס מתמודד עם מיליוני עסקאות ביום, מה שמרמז על כך שיכולות להיות מספר עצום של עסקאות בשנייה. לאור זה, הם זקוקים לחסימות ארגוניות המהירות מספיק בכדי להתמודד עם העסקאות בשנייה מבלי לחוות זמן אחזור ארוך מדי וקריסת רשת..

זהו סקטור שעדיין חסרים חסימות רשת ארגוניות. לדוגמה, בד Hyperledger הוא בין חסימות הארגון הפופולריות ביותר כיום. עם זאת, הפלטפורמה רושמת 3,500 טפים בלבד, ועם חביון רשת של כשנייה אחת. אם מסתכלים על המדדים, ברור שהפלטפורמה לא יכולה לאמץ את כל התפקידים של מוסד כמו גולדמן זאקס.

  • פְּרָטִיוּת

פרטיות ואבטחת נתונים היא אחת מנקודות המכירה העיקריות של חסימות ארגוניות. במיוחד, החסימות הפרטיות מאפשרות רק לצמתים מהימנים להשתתף במערכת האקולוגית.

  • יכולת פעולה הדדית

תוכנות מסורתיות משתמשות בממשק תכנות יישומים (API) כדי לקיים אינטראקציה יעילה. כתוצאה מכך, התוכנות צריכות להופיע תחילה כשתי ממגורות המסתמכות על ממשקי ה- API לצורך התאמה. נהפוך הוא, חסימות ארגוניות מספקות אפשרות לעקוף את ממשקי ה- API ולחבר אותם ישירות. הסיבה לכך היא שישנם צמתים הדדית שמגשרים על חסימות הארגון השונות. היופי באופי ההדדי של רשתות החסימה הארגוניות הוא שאפשר לחבר כמה שיותר פלטפורמות ללא תקלות חמורות..

דוגמאות לפלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות

לְהַתִישׁ

בהתחשב בפוטנציאל העצום של בלוקצ’יין ארגוני, חברות שונות נענו לאתגר לשכלל אותו עד כדי כך שיעניק להן יתרון בשוק. למשל, SAP עובדת על מספר שירותים מבוססי בלוקצ’יין המאפשרים אימוץ בלוקצ’יין ארגוני. יש לציין כי לחברה תוכנית בלוקצ’יין ארגונית תלת-ממדית המכוונת ללקוחות מוסדיים.

בפרט, המזלג הראשון מכוון לתהליכים עסקיים עם עניין ספציפי במקרי השימוש של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. יתר על כן, הפיתרון מאפשר שילוב הטכנולוגיה באזורים הספציפיים המושפעים מבלוקצ’יין. כתוצאה מכך, הלקוחות יכולים להיות בטוחים לגבי איכות הנתונים שלהם כמו גם שלמותם, מאפיין השואב מהמאפיינים הבסיסיים של בלוקצ’יין..

ל- SAP ניסיון ללא תחרות בתחום הרשתות. לכן, אין זה מפתיע שהוא עובד על האופן שבו בלוקצ’יין יכול לתמוך בעסקי הליבה של לקוחות הרשת. זאת מתוך הבנה שהרשת קריטית לבלוקצ’יין הארגוני המתפקד בצורה מיטבית. מעניין שפתרון זה עוד יותר מסייע ל- SAP למקד את הפוטנציאל של Blockchain-as-a-service (BaaS). בעזרת פתרון זה לקוחות יכולים ליצור יישומים משלהם ולארח אותם בפלטפורמת הענן של SAP.

Hewlett Packard Enterprise (HPE)

מעניין ש- SAP הושק קונסורציום גלובלי, SAP Cloud Platform, לחקר ופיתוח שירותי בלוקצ’יין. הפלטפורמה כוללת את HPE שיש לה שני פרויקטים גדולים המבקשים להפוך את הבלוקצ’יין לכיתה ארגונית. אחד הפרויקטים הוא טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת המשימה קריטית. זהו פרויקט משותף עם R3 שבו הפיתרון פועל ב- Corda Enterprise של R3.

ביסודו של דבר, טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת המשימה ביקורתית מאפשר משתמשים לבצע משימות הממוקדות בבלוקצ’יין בסביבות שיש בהן אפס סובלנות לתקלה. יש לציין שהפתרון מתאים לארגון מכיוון שיש הזדמנות אדירה להרחבה.

יתר על כן, HPE רודפת אחרי שירותי HPE Pointnext Blockchain המהווה פלטפורמה המדמה את BaaS של SAP. למעשה, שירות זה מאפשר שילוב של בלוקצ’יין בארגונים, במיוחד עבור חברות שרוצות להתנסות במקרי שימוש שונים. ראוי לציין, HPE Pointnext לוקח משתמשים דרך כל ההיבטים המרכזיים של בלוקצ’יין, כולל אבטחה, תפעול, פונקציונליות פלטפורמה, תאימות, ממשל וכל כך הרבה יותר.

נבואה

ORACLE היא בין ענקיות הטכנולוגיה ששורפות את השביל ביישום Blockchain-as-a-Service (BaaS). יש לציין כי לחברה ארבעה פרויקטים המתמקדים בשימוש בבלוקצ’יין במסגרת הארגונית. בפרט, החברה השיקה ארבעה יישומים עיקריים שמכוונים לארגונים שיש להם עניין בבלוקצ’יין.

הפרויקט הראשון הוא Intelligent Track and Trace המנצל בלוקצ’יין למעקב אחר תנועת המוצרים לאורך שרשרת האספקה. יש לציין שהפתרונות יוצרים מעין מסלול נייר דיגיטלי המתעד פעילויות בכל נקודת ייצור ואספקה. לכן, משתמשי הקצה מסוגלים לעקוב אחר התהליך ומשפר את השקיפות.

כמו כן, ORACLE עובדת על שושלת Lot and Provenance המאמתת את האותנטיות של המוצרים. יתר על כן, שרשרת קרה חכמה משפרת את בטיחות המזון על ידי מעקב אחר תהליך הייצור אצל הקמעונאי. לבסוף, שימוש במעקב אחריות מפחית את ההתחייבויות החוקיות על ידי מתן רישום בלתי מעורער למוצרים מושכרים.

אימון בלוקצ’יין ארגוני

ברור שבלוקצ’יין הוא מהפכני. הטכנולוגיה משבשת תעשיות בצורה הרבה לא צפויה. ככזה, ברור מדוע לארגונים יש עניין רב בטכנולוגיה. מעניין שככל שיותר ויותר מפעלים משתדלים ליצור קשר עם התעשייה, הצורך במומחי בלוקצ’יין עולה. מגמה זו כבר בעיצומה.

חובבי בלוקצ’יין הזקוקים להכשרת בלוקצ’יין ארגוני יצטרכו להירשם לקורס בלוקצ’יין ארגוני. כאן הם ילמדו את העקרונות הבסיסיים של הטכנולוגיה וכן כיצד תאגידים ועסקים אחרים יכולים לשלב טוב יותר את הטכנולוגיה במערכות שלהם..

מעניין שמוסדות להשכלה גבוהה כבר נוקטים באתגר להקים קורסים ייעודיים המתמקדים בהכשרת בלוקצ’יין ארגוני ובטכנולוגיה בכלל. זאת, עם זאת, בהכרה בכך שהטכנולוגיה חדשה למדי ואין הנחיות קבועות לחיפוש שלה.

לדוגמא, אוניברסיטת אוקספורד, בשיתוף עם Said Business School, מציעה תעודה באסטרטגיית בלוקצ’יין. זהו סוג של אימון בלוקצ’יין ארגוני שבו המשתתפים יקבלו תובנות לגבי טכנולוגיית הבלוקצ’יין וכיצד זה ישפיע על ארגונים בעתיד. יתר על כן, למוסדות קיימות מסגרות שינחו מנהלים בקבלת החלטות אסטרטגיות הנוגעות לבלוקצ’יין ארגוני.

מעניין כי קורס הבלוקצ’יין הארגוני זמין באמצעות פלטפורמות מקוונות. ישנן פלטפורמות רבות כאלה המציעות הסמכה להכשרת בלוקצ’יין ארגוני. האוניברסיטה הפתוחה של קינגדום המאוחדת מציעה גם הכשרה בטכנולוגיה. יש לציין כי המוסד הוא פורטל של קורסים רבים הממוקדים בבלוקצ’יין.

יתרונות הכשרת בלוקצ’יין ארגוני מקוון

לאימון בלוקצ’יין ארגוני מקוון יש כמה יתרונות משמעותיים למדי בהשוואה למוסד פיזי. חלק מהיתרונות כוללים:

  • בלי הגבלות זמן, בלי גבולות

ללמוד קורס בלוקצ’יין ארגוני באינטרנט הוא אחד ממונחי הלמידה הכי גמישים שיש. יש לציין כי כל ההתקשרויות מתרחשות דרך האינטרנט ומדריכים מקליטים לרוב את הרצאותיהם לפני שהם מפרסמים אותם על הרציף. ככזה, אדם חופשי לגשת לחומר בזמן שלהם ולקרוא.

יתר על כן, פלטפורמות מקוונות זמינות בכל מכשיר שיכול לגשת לאינטרנט. זאת אומרת שתלמידים יכולים לגשת לחומר הקורס מכל מקום על פני כדור הארץ כל עוד יש חיבור לאינטרנט. יתר על כן, זה מרמז שיש נוחות רבה מבחינת זמינות כמובן ונגישות.

  • עלות תועלת

פלטפורמות מקוונות אינן מחייבות תלמידים לשלם עבור דברים כמו ספרי לימוד ושאר פסים שונים אותם משלמים סטודנטים במוסדות פיזיים. לדוגמא, סטודנטים שעוברים קורס בלוקצ’יין ארגוני מקוון לא יצטרכו לשלם עבור העבודות בהן משתמשים מורי דרך להכנת בחינות וחומר הערכה אחר..

יתר על כן, מוסדות פיזיים מחייבים הופעה פיזית בכיתה. אם נוסעים קדימה ואחורה על בסיס יומיומי, ברור שהרבה כסף יעבור לתעריף / דלק. יתר על כן, יהיה עליכם לקנות ארוחת צהריים ונושאים אחרים העשויים לעלות וזקוקים לכסף. מצד שני, ייתכן שיהיה צורך להישאר בבית הספר מכיוון שהמוסד רחוק מבית הספר. ככזה, יהיה צורך להשיג מקום מגורים, שפשוט כרוך בעלויות רבות יותר.

הכשרה בלוקצ’יין ארגוני באופן אישי

ברור שכבר קיימים אמצעים שבאמצעותם ארגונים יכולים להכשיר את צוות העובדים שלהם ללא צורך במכללה פיזית. עם זאת, ניכר גם כי הצוות יצטרך זמן רב כדי להשיג הסמכה מלאה בבלוקצ’יין ארגוני. למרבה המזל, ישנם מפגשי הדרכה אישיים / מדריכים שיכולים להיות שימושיים.

אימון בלוקצ’יין ארגוני באופן אישי הוא קצת חדש בחלל אבל הוא מתגלה כיעיל למדי. למשל, מאסטרקלאס 101Blockchains Enterprise Blockchain Training הוא תרגיל בן יומיים המיועד לאנשים טכניים ולא טכניים כאחד. יש לציין כי מפגש ההדרכה מציג למשתתפים בלוקצ’יין וכן מתאר כיצד אנשים יכולים להשתמש בו ליצירת ערך בארגונים שלהם..

במהלך יומיים, קורס ההכשרה הארגונית יאתגר את המלווים לראות בבלוקצ’יין כפתרון לבעיות שונות הייחודיות לארגונים שלהם. זה כולל את היסודות של טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזר (DLT) ולהבין את הסוגים השונים של רשתות בלוקצ’יין. יש לציין כי המשתתפים ילמדו על המינוחים השונים הייחודיים לשחקנים בתעשיית הבלוקצ’יין.

כמו כן, המשתתפים יילקחו באמצעות מקרי שימוש ב- DLT במגזרים שונים, כולל שירותי בריאות וממשל. גולת הכותרת של כיתת הכותרת 101 Blockchains Enterprise Training Training היא משתתפים העוסקים בסדנה בה מאמנים יעזרו להם לבסס חשיבה אסטרטגית הנוגעת לעיצוב ארגוני ביחס לטכנולוגיית הבלוקצ’יין..

היתרונות של הכשרה אישית בתחום הבלוקצ’יין

כמו שהוזכר קודם לכן, קל למצוא היום קורס הכשרה בבלוקצ’יין. עם זאת, רוב האנשים שעשויים ליהנות מההכשרה אינם יכולים למצוא את הזמן הדרוש לקבלת הסמכה לקורסים. לאור זה, אימון אישי הופך לאידיאלי ביותר. ראשית, תוכנית כמו מאסטרקלאס של 101 Blocklockains Enterprise Blockchain Training היא רק יומיים. כאן, משתתפים כמו אנשי CIO של החברה יקבלו הזדמנות אישית לשוחח עם המדריך.

שנית, ישנה תשומת לב מרבית באימון אישי. יש לציין שהמדריך מסוגל להתרכז בכל פעם בלומד אחד וככזה, ניתן להקנות כמה שיותר ידע בזמן כה קצר. תשומת לב אישית זו חוסכת גם זמן מכיוון שהלומד יזדקק למספר שעות בלבד ביום עם המדריך.

סיכום

בלוקצ’יין הגיעה לזירה העולמית כטכנולוגיה הבסיסית לביטקוין. בימים הראשונים לא ניתן היה לנתק את הטכנולוגיה מצורת המטבע החדשה שהבנקים המרכזיים רבים דאגו לה. עם זאת, חששות רגולטוריים וביטחוניים גרמו לאנשים לבדוק את הטכנולוגיה לשימושים אחרים. בעשור האחרון מקרי השימוש הללו מתגברים באופן אקספוננציאלי.

עם זאת, נקודת השיחה העיקרית היא התועלת של בלוקצ’יין לתאגידים וארגונים. Alliance Ethereum Enterprise (EEA) הוא עדות לכך שיש עניין עצום בטכנולוגיה מצד התאגידים. בלוקצ’יין ארגוני רק מקבל משיכה וסביר להניח שהוא יתחזק עוד יותר ככל שיעברו הימים.

לאור המאפיינים הייחודיים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, ארגונים מגלים תועלת רבה לטכנולוגיה. הנתונים ברשת אינם ניתנים לשינוי והעמיתים מתקשרים על בסיס אחד לאחד וללא צורך ברשות מרכזית. יתר על כן, עסקאות דרך הפלטפורמה הן זולות למדי, אם בכלל, הן מיידיות. מעניין שאלה התכונות שמלמדות הכשרה של בלוקצ’יין ארגוני.

ככל הנראה, הכשרה של בלוקצ’יין ארגוני היא דבר שמנהלים מצליחים צריכים כדי לנווט במרחב. ההארה לגבי הטכנולוגיה חשובה למדי מכיוון שהיא מרחיבה את נקודת המבט של האדם לגבי יישום הטכנולוגיה במקרה של תאגידים..

במיוחד ישנם מספר קורסים לבלוקצ’יין ארגוני שאפשר לעבור במהלך הכשרת הבלוקצ’יין הארגונית. אלה הם ארכיטקטורת blockchain, אבטחת Blockchain וסביבת הרגולציה של Blockchain. סיום הקורסים יצייד את הלומד במיומנויות הדרושות שיאפשרו קבלת החלטות בנוגע לשילוב בלוקצ’יין. יתר על כן, ההארה שהלומדים זוכים מההכשרה הבלוקצ’ינית הארגונית מסייעת להם ליישר את מאמצי הצמיחה של החברה לעוצמות המפתח של הטכנולוגיה.

הערות סיום

אי אפשר להצהיר היום על עתיד טכנולוגיית הבלוקצ’יין עבור הארגונים. הסיבה לכך היא שיש עדיין הרבה חוסר וודאות האופף את הטכנולוגיה. יש לציין כי למספר עצום של תחומי שיפוט אין הנחיות ברורות לטכנולוגיה. ככזה, אי אפשר להעריך את גודל ההשפעות של מדינות כאלה על בלוקצ’יין.

עם זאת, המציאות היא שיותר ויותר תאגידים חושפים את עצמם לטכנולוגיית בלוקצ’יין. מעניין שהחברות מחפשות דרכים בהן הם יכולים לנהל טוב יותר את עסקיהן בעזרת הפוטנציאל הטכנולוגי. לאור זה, חובה כי מנהלים יעברו הכשרת בלוקצ’יין ארגוני כדי שיוכלו להעריך את נקודות החוזק והחולשה של הטכנולוגיה. בדרך זו, המפעלים יכולים ליישר בקלות את האינטרסים שלהם עם נקודות החוזק של הטכנולוגיה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map