חברות ייעוץ של בלוקצ’יין: כל מה שאתה צריך לדעת!

מאמר זה מציע רשימה מקיפה של חברות הייעוץ המובילות בבלוקצ’יין עם מבוא קצר לשירותים שהן מציעות. כמו כן, תלמד כיצד לבחור חברה טובה ואילו כישורים הופכים את המשרד לטוב יותר מאחרים.

מעולם לא התברר שבלוקצ’יין היא טכנולוגיית העתיד. ההשוואות לסוג ההשפעה שהייתה לאינטרנט במאה ה -21 ממשיכה למלא את האוויר. למרות שבשלבים הראשונים של הפיתוח, טכנולוגיית הבלוקצ’יין כבר שולחת אדוות ברקע השימוש המוגבר במגזרים שונים..

ייעוץ בלוקצ’יין ממשיך לצבור תאוצה כאשר עסקים ואנשים מנסים להבין את הטכנולוגיה הבסיסית המפעילה מטבעות קריפטוגרפיים. טכנולוגיית הבלוקצ’יין ממשיכה למצוא שימוש מוגבר לא רק במגזר הפיננסי אלא גם במגזרים אחרים לאור יכולותיה.

לטכנולוגיה יש פוטנציאל להיות מושיע בתחום הבריאות בהתחשב בתעודותיה בכל הנוגע לספק ספר ספרים חסין חבלה לשמירת רשומות בטוחות..

טכנולוגיית הבלוקצ’יין ממלאת גם תפקיד מרכזי בשיפור ניהול שרשרת האספקה. לאורך השנים, עיבוד תביעות בתחום הביטוח היה תמיד הליך מתסכל. עם זאת, טכנולוגיית ספר החשבונות מופיעה אט אט כתשובה האולטימטיבית בהתחשב בפוטנציאל שלה במתן מערכת מושלמת לניהול ללא סיכון.

יישום נרחב של טכנולוגיית ספר החשבונות הוליד למעשה הזדמנויות עסקיות ייחודיות ביניהן הייעוץ של Blockchain.

הירשם עכשיו:קורס יסודות Blockchains ארגוניים

שירות ייעוץ בלוקצ’יין

ככל שטכנולוגיית ספר החשבונות ממשיכה להתפתח כך גם עסקים וארגונים מחפשים דרכים להשיג יתרון לטכנולוגיה שמבטיחה הזדמנויות משמעותיות. חברות הייעוץ של בלוקצ’יין צומחות לאט לאט, הכל במטרה לתת מענה לדרישה הגוברת לייעוץ מקצועי.

חברות ברחבי העולם המחפשות דרכים לרתום את הטכנולוגיה המהפכנית היא זו שמפעילה ביקוש לשירותי ייעוץ של בלוקצ’יין. ייעוץ טכנולוגי של בלוקצ’יין הופך במהירות לעסק פורח מכיוון שחברות מבקשות למנף את הטכנולוגיה בטיפול בבעיות בסיסיות החל מהשבתת רשת או הפרות אבטחה..

חברות ייעוץ של בלוקצ’יין עוזרות גם לחברות המעוניינות להמציא אפליקציות טכנולוגיות של בלוקצ’יין לשיפור הפעילות הפנימית.

8 חברות הייעוץ המובילות בבלוקצ’יין

להלן כמה מחברות הייעוץ הטכנולוגיות המובילות של Blockchain


דלויט

אף חברת מיינסטרים אחרת לא בולטת בדרכו של דלויט בכל הנוגע להציע שירות ייעוץ בלוקצ’יין מיוחד במינו. החברה יצאה לסייע ללקוחות לחקור כל היבט בטכנולוגיה המתפתחת במאמץ לספק פתרונות מותאמים למסירת ערך.

ספק שירותי הייעוץ הבלוקצ’יני הבינלאומי מציע תובנה חשובה בכל הנוגע לאדריכלות, עיצוב דיגיטלי כמו גם פיתוח טכנולוגיית בלוקצ’יין. המטרה העיקרית שלה היא לעזור לחברות ומפתחים בודדים להמציא פתרונות בלוקצ’יין חדשניים המסוגלים לטפל בבעיות עסקיות אמיתיות.

מעבדות הבלוקצ’יין של החברה אידיאליות לחברות המבקשות לצבור ידע בנושא אסטרטגיות אסטרטגיות עסקיות של בלוקצ’יין וכן תמיכה בפיתוח, המתאימות לניצול הזדמנויות טכנולוגיות של בלוקצ’יין..

החברה מבטיחה לעזור למתעניינים בזיהוי מקרי שימוש רלוונטיים וכן לקצור את היתרונות של הטכנולוגיה הדיגיטלית.

דלויט מבטיחה שיתוף פעולה אינטנסיבי עם לקוחות, במאמץ להעריך תהליכים קיימים כמו גם נקודות כאב של אתגרי אימוץ בלוקצ’יין כחלק משירותי הנחמה שלה. חברות העוסקות בספק שירותי הייעוץ הבינלאומי לבלוקצ’יין צריכות להיות מסוגלות לתפוס את נוף החדשנות הרחב של הזדמנויות הבלוקצ’יין.

EY גלובל

לאחר שהודה בעובדה שטכנולוגיית הבלוקצ’יין יכולה לייעל ולהאיץ תהליכים עסקיים, EY Global החלה להציע מגוון רחב של שירותי ייעוץ לבלוקצ’יין..

פעילות חברת הייעוץ הבלוקצ’יין סובבת סביב עזרה לעסקים בזיהוי אתגרים עסקיים קריטיים שהטכנולוגיה יכולה לטפל בהם בצורה הטובה ביותר. החברה מגיעה עם צוות ייעודי של מפתחים, אסטרטגים כמו גם מהנדסים שעובדים יד ביד עם לקוחות בחזית היישום והניצול של הבלוקצ’יין..

כספקית שירותי ייעוץ בינלאומי בתחום הבלוקצ’יין, החברה מבקשת לעזור ללקוחות להגיע לאסטרטגיות הטובות ביותר של בלוקצ’יין. הרשת העולמית שלה מציעה כיום יותר מ -50 תהליכים עסקיים המופעלים על ידי טכנולוגיה מהפכנית. לקוחות יכולים למנף את פתרונות הבלוקצ’יין בתחומי השירותים הפיננסיים כמו גם הלוגיסטיקה בתחום הבריאות בין מגזרי תעשייה אחרים.

עבור לקוחות שעדיין נמצאים על הגדר בנוגע לניצול בלוקצ’יין, EY העולמית מבטיחה להגביר את המודעות כחלק מהשלב הראשון שלה בזיהוי פוטנציאל הבלוקצ’יין. בשלב השני של שירות הייעוץ שלה בבלוקצ’יין, החברה מתמקדת בזיהוי תחומי היישום שלטכנולוגיה הדיגיטלית יהיה ערך רב..

בשלב השלישי, EY העולמית מסייעת ללקוחות בפיתוח מפת דרכים טרנספורמציה על ידי איחוד תעדוף ובניית מפת דרכים טרנספורמטיבית רב-שלבית.

ArcTouch

ArcTouch הבדילה את עצמה מהמתחרות כאשר היא מגיעה באופן ייחודי לשירותי ייעוץ של בלוקצ’יין. חברת פיתוח הבלוקצ’יין מתמחה בסיוע לעסקים להשיג יתרון תחרותי בכל הקשור לסדנאות טכנולוגיה אינטנסיביות וכן במתן אסטרטגיית אפליקציות.

החברה מתהדרת בניסיון טכני רב בכל הנוגע לעבודה על Blockchain-as-a-Service (BaaS) בפלטפורמות כמו Amazon Web Service, Microsoft, Ethereum ו- Hyperledger. BaaS הוא אחד מהמודלים העסקיים המתהווים של בלוקצ’יין ארגוני.

הצוות מתמחה במתן תובנות בעלות ערך ליישום אבות טיפוס שונים מבוססי בלוקצ’יין וכן פיתוח אפליקציות מבוזרות.

ArcTouch מציעה גם שירותי ייעוץ לבלוקצ’יין להערכת רשתות בלוקצ’יין פרטיות. זה גם מספק תובנות לגבי פיתוח ויישום של חוזים חכמים.

101 רשתות חסימות

101 Blockchains מתגלה כפלטפורמת ייעוץ חד פעמי לבלוקצ’יין. הפלטפורמה המקוונת עיקמה לעצמה שוק נישה בכל מה שקשור לספק מידע יקר ערך על טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

הושק בשנת 2018, מטרתו העיקרית היא לעזור לארגונים, כמו גם לאנשים פרטיים, להבין את הטכנולוגיה עצמה כמו גם את העסקים העומדים מאחורי הכלכלה החדשה ולנווט את דרכם בשינוי הדיגיטלי של בלוקצ’יין..

החברה מסייעת לעסקים להשיג הבנה ברורה של מה מדובר בבלוקצ’יין וכיצד לנצל את יכולותיה. מידע בעל ערך על אבני הבניין של טכנולוגיית הבלוקצ’יין וכן דוחות שוק וספקים בולטים.

מעבדת ABES

חברת בת של חברת Aplana Software, מעבדת ABES היא חברת ייעוץ בלוקצ’יין מובילה שבסיסה בפילדלפיה ארה”ב. המנצל את יכולותיה של חברת האם שלה, המשרד מציע מגוון רחב של שירותי ייעוץ בלוקצ’יין החל מעיצוב אדריכלות וכלה בתמיכה ותחזוקה..

בדיוק כמו חברות ייעוץ בבלוקצ’יין מובילות אחרות, מעבדת ABES מסייעת לחברות לבוא עם יישומים המופעלים על ידי בלוקצ’יין וכן חוזים חכמים.

עם זאת, פעולת הליבה שלה נסובה סביב סיוע לעסקים ביישום פתרונות חדשניים, המשלבים את הבלוקצ’יין עבור שרשרת האספקה ​​וכן בניהול חוזים..

מעבדת ABES מבקשת לצייד עסקים בכישורים להפוך את תהליך ניהול החוזה לתהליך אוטומטי לחלוטין. חברת הייעוץ הבלוקצ’יני הבינלאומית נתמכת היטב על ידי צוות עובדים מיומן ביותר בענייני פיתוח dApp.

הצוות מכיר היטב את Hyperledger, Solidity וכן את Ethereum, שהם לב ליבם של טכנולוגיית הבלוקצ’יין..

קודוזרו

מבוסס על הודו, Codezeros היא ספקית שירותי ייעוץ בלוקצ’יין בינלאומית המפתחת ומספקת שירותי טכנולוגיה מתפתחים. החברה מציעה שירותי פיתוח בלוקצ’יין וקריפטוגרפים הנתמכים על ידי צוות מפתחים מיומן כמו גם אסטרטגים.

חלק משירותי הייעוץ של בלוקצ’יין שהוא מספק כוללים פיתוח ראשוני של הצעת מטבעות וכן פיתוח ארנקים דיגיטליים. הצוות מתמחה גם בסיוע ללקוחות בפיתוח ומינוף כוחם של חוזים חכמים בפעולות שונות.

הקבוצה מספקת גם תובנות בעלות ערך לפיתוח אפליקציות מבוזרות לטיפול בצרכים עסקיים מרובים.

קרא עוד:מה זה dApp או יישום מבוזר?

LeewayHertz

מטה LeewayHertz שבסיסה בסן פרנסיסקו היא חברת ייעוץ בלוקצ’יין מכובדת המספקת מגוון רחב של שירותים המיועדים לרתום יכולות טכנולוגיות בלוקצ’יין..

כספק שירותי ייעוץ לבלוקצ’יין, החברה פיתחה למעלה ממאה פלטפורמות דיגיטליות גדולות ברמה ארגונית. החברה גם בנתה לעצמה שם על פיתוח אפליקציות סלולריות כמו גם פתרונות ריבוי ומציאות מדומה.

חברת הייעוץ של בלוקצ’יין כוללת צוות של מפתחי בלוקצ’יין מיומנים עם ניסיון רב בקשר לטכנולוגיה

Mind Blockchain

Blockchain Mind הקנדית היא חברת ייעוץ בינלאומית בתחום הבלוקצ’יין החותרת לעזור לעסקים, כמו גם לאנשים, מעריכה כיצד טכנולוגיית הבלוקצ’יין יכולה להיות בעלת ערך רב לפעילותם..

בניגוד לחברות ייעוץ אחרות בבלוקצ’יין, החברה פורסת אינטגרטור ותהליך מהפכני בכל הקשור למתן שירותי ייעוץ לבלוקצ’יין..

החברה שואפת לשנות את הדרך בה חברות עושות על ידי מציאת דרכים לשילוב טכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי לשפר את היעילות והתפעול. תחום התמחות מרכזי נע סביב סיוע ללקוחות בפיתוח פתרונות אפליקציות בלוקצ’יין לטיפול בצרכים ובאתגרים.

כיצד לבחור ספק שירותי ייעוץ של Blockchain?

הבחירה באיזו חברת ייעוץ בלוקצ’יין ללכת תמיד תגיע לגורמים רבים. למרות שחברות הייעוץ של בלוקצ’יין קשורות זו לזו בכל הנוגע לסוג השירותים שהן מציעות, הבחירה בחברה ללכת איתה תלויה בשירותים הנדרשים..

בעוד שחברות חברות ייעוץ בבלוקצ’יין מציעות שירותי ייעוץ רחבים, אחרות נוטות להתמחות בתחומי נישה סביב הטכנולוגיה הדיגיטלית. העובדה שצרכים של חברות, בכל מה שקשור ליישום טכנולוגיית בלוקצ’יין משתנים, מצריכה גישה זהירה יותר בבחירת איזו חברת ייעוץ בלוקצ’יין ללכת איתה..

עם זאת, עסקים צריכים לקחת בחשבון כמה גורמים לפני שהם נעזרים בשירותי חברות הייעוץ של בלוקצ’יין.

מוניטין, פרויקטים קודמים ופורטפוליו

טכנולוגיית הבלוקצ’יין מתפתחת כל הזמן. מסיבה זו יהיה חיוני ללכת עם חברות ייעוץ של בלוקצ’יין שסיימו כמה פרויקטים בהצלחה רבה וזכו לביקורות חיוביות..

חברות כאלה מגיעות עם צוותים חזקים של אנשי ניסיון מנוסים המסוגלים לתת מענה לצרכים שונים בנוגע לאופן שבו החברה מתכוונת למנף את טכנולוגיית ספר החשבונות הדיגיטלי..

גישה למאגר מפתחים מקומי

גישה למאגר מפתחים מקומי היא גורם קריטי נוסף שעליו עסק צריך לקחת בחשבון בעת ​​העיסוק בשירותיה של חברת ייעוץ טכנולוגי של בלוקצ’יין..

המפתחים צריכים להיות זמינים גם בפיתוח פיתרון blockchain וגם ביישום ותחזוקה של כל יישום לאחר מכן..

עלות של שֵׁרוּתס

עלות השירות היא גורם קריטי נוסף שכדאי לקחת בחשבון לפני חתימה על חוזה עם חברת ייעוץ של בלוקצ’יין. בלוקצ’יין להיות טכנולוגיה מהפכנית יעלה בוודאי הון בהתחשב במספר המוגבל של מפתחים ומומחים בעלי כישורים.

עם זאת, העלות שנגבית עבור ייעוץ בלוקצ’יין צריכה להיות סבירה מספיק בהתחשב בכך שהטכנולוגיה מתפתחת כל הזמן ושינויים נוספים יווצרו בטווח הארוך..

כשמדובר בעלות, ייתכן שתצטרך ללכת עם מודל מחיר קבוע אם יש לך מגבלות תקציביות על סכום הכסף שניתן להשתמש בו על חידושים בבלוקצ’יין. במקרה זה, היזמים יסכימו לעבוד על מחיר קבוע.

אמנם דרך בטוחה לשמור על עלויות נמוכות, אך המודל נוטה להקשות על עסק ליהנות משינויים או שדרוגים חדשים שייתכן ומפתח מתכנן לבצע..

עבור חברות עם הקצאת תקציב גדול, ללכת על מודל יחידה בשבי יהיה אידיאלי. במקרה זה, ספק שירותי ייעוץ של בלוקצ’יין יסכים לשכור ולהכשיר את צוות המחקר והפיתוח העסקי. כמו כן, הם יספקו ייעוץ מנהלי, משפטי וניהולי אישי הנוגע לטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

מודל צוות ייעודי יהיה אידיאלי כאשר עסק מעוניין לעשות דרך ארוכה בפיתוח פתרון בלוקצ’יין נתון. במקרה זה, חברת ייעוץ טכנולוגי של בלוקצ’יין תוכל להרכיב צוות ייעודי של מפתחים המפקיד עליהם את האחריות לתת מענה לכל צרכיו של פרויקט נתון לאורך כל הדרך..

הצוות המסור יעבוד, במקרה זה, כהרחבה של פיתוח עסקי פנימי או קבוצת IT, אך יתמקד בחידושים של בלוקצ’יין לעסק..

מיומנויות חיוניות שצריכות חברות ייעוץ בבלוקצ’יין

ההבנה הברורה של חוזים חכמים

חוזים חכמים הם לב ליבה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין שכן הם מעצבים פעולות עסקיות שונות, במיוחד בניהול חוזים. במילים פשוטות, מדובר בחוזים דיגיטליים אשר נאכפים אוטומטית על סמך פעולות והוראות קבועות מראש.

ידע כיצד להגיע לחוזה חכם וליישם אותו אמור להיות לא פשוט עבור כל חברת ייעוץ טכנולוגית מכובדת של בלוקצ’יין. ביצוע חוזים חכמים נחשב לאחד הכישורים הבסיסיים של כל יועץ בלוקצ’יין.

הבנת רשת מבוזרת

חברת ייעוץ של בלוקצ’יין צריכה להבין היטב את מה שמדובר ברשת מבוזרת. הבנה ברורה של אופן הפעולה של רשתות כאלה וכיצד תחזוקתן חיונית אם החברה אמורה לעזור ללקוחותיה ליישם טכנולוגיית בלוקצ’יין..

רשתות מבוזרות משמשות כבסיס טכנולוגיית הבלוקצ’יין עליה פועלים יישומים שונים כמו חוזים חכמים ויישומים מבוזרים.

יכולת פעולה הדדית של Blockchain

חיבור הדדי של פנקסי בלוקצ’יין בפלטפורמות שונות מגיע תמיד עם חלקם ההוגן של הסיכונים והאתגרים בפריסה. השגת ידע מושג בידע על יכולת פעולה הדדית של בלוקצ’יין היא חובה עבור חברות ייעוץ.

מסיבה זו, חברת ייעוץ לבלוקצ’יין צריכה להיות במצב לעקוף מכשולים כאלה ובכך לאפשר לעסק לשלב ולהשתמש בפתרונות בלוקצ’יין שונים בפלטפורמות שונות..

חשיבה על קוד פתוח חיונית במקרה זה, מכיוון שזו הדרך היחידה, ספק שירותים יוכל להמציא פיתרון בלוקצ’יין לשימוש בכל פלטפורמה בכדי להביא לתוצאות עסקיות ולהפחית את זמן ההשהיה..

היכולת לבחור את פלטפורמת הבלוקצ’יין המתאימה היא חיונית, מכיוון שזו הדרך היחידה, חברת ייעוץ של בלוקצ’יין תוכל להבטיח ללקוחותיה ליהנות מהיתרונות המלאים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. מסיבה זו, כל חברה המספקת שירותי בלוקצ’יין צריכה להיות בקיאה בפלטפורמות בלוקצ’יין שונות החל מ- Hyperledger Fabric ועד Ethereum כמו גם Ripple ו- R3 Corda..

הידע על פלטפורמות שונות של בלוקצ’יין מאפשר לספקי שירותי בלוקצ’יין לזהות את הפלטפורמה הנכונה האידיאלית לכל צורך או תהליך עסקי.

קרא עוד: Hyperledger לעומת Corda מול Ethereum: ההשוואה האולטימטיבית

אבטחת בלוקצ’יין

העובדה שטכנולוגיית הבלוקצ’יין מתפתחת כל הזמן, קוראת לשיפור במסגרות האבטחה מעת לעת. חיוני לכל חברת ייעוץ בינלאומית לבלוקצ’יין שתבין היטב את מסגרות האבטחה השונות לציות החוק ולצרכים הרגולטוריים.

כיצד לבוא עם מפתחות הצפנה ציבוריים ופרטיים הוא חיוני, אם חברה צריכה להבטיח שלקוחותיה תמיד צעד אחד לפני שחקנים גרועים..

המשרד צריך גם להיות מסוגל להסביר כיצד פיתרון מבוסס בלוקצ’יין יעיל וקל לתפעול בנוסף להיות מאובטח וזול יותר לתחזוקה..

חברות ייעוץ גלובליות בתחום Blockchain Technology

גם כאשר ייעוץ הבלוקצ’יין ממשיך להתגלות כעסק משתלם, מספר חברות ייעוץ עולמיות ממשיכות לשמור על השקפות שונות לגבי מה לצפות בהמשך. חברות ייעוץ מפרסמות יותר ויותר ממצאים והצהרות על המגזר המתפתח כאשר עסקים וסטארטאפים ממשיכים לפנות לייעוץ מקצועי.

על פי מקינזי מבוסס ניו יורק & החברה, טכנולוגיית הבלוקצ’יין תימשך חמש שנים עד למיצוי הפוטנציאל שלה. על פי המשרד, סביבה רגולטורית מאתגרת כמו גם עלויות מעבר הן חלק מהנושאים שממשיכים להחניק את שילוב הבלוקצ’יין ברוב העסקים וגם בארגונים..

חוץ מזה, החברה מאמינה שחברות הייעוץ של בלוקצ’יין יצטרכו לעשות יותר כדי לזהות את השימושים הברורים של עסקים בתחום הבלוקצ’יין כדי שהטכנולוגיה תעבור לשימוש רגיל בשימוש..

ביין & החברה מצידה נותרת אופטימית לגבי ההשפעה הפוטנציאלית של טכנולוגיית הבלוקצ’יין במיוחד במגזר הפיננסי. על פי חברת הניהול והייעוץ העולמית, לבלוקצ’יין יש פוטנציאל להקל על הבנקים להתבלט בין המתחרים.

חברת Accenture מצידה מצפה שטכנולוגיית הבלוקצ’יין תספק תשתית חדשה לבניית היישומים החדשניים הבאים. חברת הייעוץ גם מצפה שהטכנולוגיה תביא לשינויים חיוביים עמוקים בין עסקים.

לאור ההשקעות כמו גם הדרך, עסקים וארגונים עוסקים בשירותי חברות ייעוץ בבלוקצ’יין; אקסנטור מצפה שטכנולוגיית הבלוקצ’יין תגביר את הבינה המלאכותית כמו גם את ה- IoT.

PricewaterhouseCoopers ממש כמו ביין & החברה צופה כי לטכנולוגיית הבלוקצ’יין תהיה השפעה עצומה בתחום השירותים הפיננסיים. חברת הייעוץ הבינלאומית כבר פיתחה יכולות אסטרטגיות שלדבריה יסייעו למוסדות פיננסיים לנצל את טכנולוגיית הבלוקצ’יין המהפכת.

קרא עוד: רשימת 50 החברות המובילות המשתמשות בטכנולוגיית Blockchain

שורה תחתונה

לטכנולוגיית הבלוקצ’יין תמיד יהיה יישום וערך מעשי כטכנולוגיה מהפכנית לשיפור היעילות. בהתחשב בכך שהטכנולוגיה עדיין בשלבי פיתוח ראשונים, הביקוש לשירותי ייעוץ של בלוקצ’יין אמור להמשיך ולעלות.

חברות ייעוץ בבלוקצ’יין בעלות מוניטין של עזרה לעסקים להשיג יתרון בראש בשימוש בטכנולוגיה צריכות להמשיך ליהנות מעסקים פורחים בהמשך..

אם אתה רוצה להבין טוב יותר את יסודות הבלוקצ’יין, עליך להירשם לקורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map