דוח LinkedIn – בלוקצ’יין הוא מיומנות עליונה לשנת 2020

דו”ח שפורסם לאחרונה על ידי פלטפורמת הרשת המקצועית הפופולרית ביותר, לינקדאין מציין כי בלוקצ’יין הוא מיומנות עליונה בביקוש. ממצאי הדו”ח מראים בבירור את התנודות המהירות בדרישות המיומנות בשוק העבודה בתחום ה- IT, עם בלוקצ’יין בפסגה בשנת 2020. מנהלי העסקה נמצאים בקצב מתמיד עם מגמות המשתנות לעתים קרובות בדרישות המיומנויות הקשות והמיומנויות הרכות.

גולת הכותרת הבולטת ביותר בדו”ח היא שהצהיר כי “בלוקצ’יין הוא מיומנות העבודה הנדרשת ביותר בשנת 2020”. מצד שני, לא היה שום רמז לבלוקצ’יין בין הדרישות של מיומנויות קשות בשנת 2019. מאמר זה מציג נקודת מבט מעמיקה על ממצאי הדו”ח של לינקדאין עם רעיון לסיכויי הקריירה בבלוקצ’יין..

לדרישות המיומנויות הרכות של ארגונים יש נטייה לבצע רפורמה בהדרגה לאורך זמן. מצד שני, הכישורים הקשים הנדרשים ביותר ממשיכים להשתנות בצורה קיצונית, במיוחד עם התקדמות טכנולוגית מתמשכת. לינקדאין כללה חשיבה אנליטית, בינה מלאכותית ומחשוב ענן כמיומנויות הקשות המובילות בשנת 2019.

כל הכישורים הללו עדיין נמצאים ברשימת הלינקדאין של המיומנויות הקשות ביותר הנדרשות השנה. עם זאת, בלוקצ’יין הצליח לסמן נוכחות משלה בין הכישורים המובילים של שנת 2020. זה היווה דחיפה מבטיחה להנעת המודעות סביב הזדמנויות קריירה בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. בלוקצ’יין הוא מיומנות עליונה בשנת 2020, ולהצהרה זו שמגיעה מלינקדאין תהיה השפעה עצומה על סיכויי הקריירה.

מדוע בלוקצ’יין הוא מיומנות עליונה בשנת 2020?

על פי הדיווח של לינקדאין, בלוקצ’יין הוא המיומנות המובילה ביותר בפוטנציאל להניע טרנספורמציה. סוף סוף טכנולוגיית הבלוקצ’יין השיגה הכרה מובהקת בהשוואה לקריפטוגרפיה עם תעשיות שונות המאמצות את הפונקציות המגוונות שלה. מקרי השימוש הרלוונטיים השונים לבלוקצ’יין מציגים גם את הפוטנציאל של בלוקצ’יין לחדור לשוקי עבודה שונים.

בעבר, מומחיות הבלוקצ’יין הוגבלה לשווקי מטבעות קריפטוגרפיים, ובהדרגה החלו מוסדות פיננסיים להשתמש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, ולאט לאט היא צברה בסיס שוק משמעותי. המגייסים צריכים למנף את כוחה של הבלוקצ’יין כאחד הכישורים המבוקשים ביותר לעתיד בכדי להניע ערך עסקי. המגייסים צריכים לפתח היכרות עם העבודה של בלוקצ’יין, היתרונות הפוטנציאליים שלה ואנשי המקצוע המתאימים לעזור לעסקים למנף את הפוטנציאל המרבי של טכנולוגיית הבלוקצ’יין..

הקוראים צריכים גם לציין שמלבד הדו”ח של לינקדאין, בלוקצ’יין הוא מיומנות עליונה בארה”ב, בריטניה, גרמניה, אוסטרליה וצרפת. ארגונים גדולים רבים ממשיכים לחפש אנשי מקצוע בבלוקצ’יין עם כמה שמות מובילים הכוללים אורקל ו- IBM. בנוסף, סטארטאפים נמצאים גם הם בחיפוש מתמיד אחר מומחי בלוקצ’יין. היבט קריטי נוסף בבלוקצ’יין הוא שאנשי מקצוע יכולים לבחון מגוון רחב של תפקידי עבודה עם מומחיות בלוקצ’יין. המגוון של תפקידי עבודה מבוססי בלוקצ’יין כולל הזדמנויות למפתחים, מנהלי עסקים, קודנים, אנליסטים, מהנדסים ותפקידים רבים אחרים..

תעשיות הדורשות מומחיות בבלוקצ’יין

נכון לעכשיו, הביקוש למשרות בלוקצ’יין יגדל במגזרים ספציפיים. השפעת הדו”ח תעודד את הרחבת אפשרויות התעסוקה במגזרים המשמעותיים הדורשים מומחיות בבלוקצ’יין. כמעט כל ענף החל ממוסדות פיננסיים, בנקים, ביטוח, קמעונאות, חשבונאות ואפילו משרדי עורכי דין, רוצה למנף את היתרונות של בלוקצ’יין..

Blockchain היא מיומנות עילאית במקרה של תעשיות אלה ליתרונות של ביזור ועסקאות מאובטחות. חברות סטארט-אפ בבלוקצ’יין, שפועלות מאז הקמת הטכנולוגיה, יכולות להשתמש באנשים עם מומחיות בלוקצ’יין כדי להניע חדשנות במוצריהם ובפתרונותיהם..

היבט הביזור של הבלוקצ’יין מניע גם את אימוץו בחברות טק ובחברות ממשלתיות. בעוד שביזור מסייע בפשט עסקאות פנימיות וחיצוניות עבור חברות טכנולוגיה תוך ייעול הפעילות, סוכנויות ממשלתיות ממנפות בלוקצ’יין לאיזון הסימביוטי בין הצפנה ושקיפות..

מיומנויות קשות ומיומנויות רכות


לינקדאין השתמשה בקריטריונים ספציפיים להסמכת מיומנויות קשות ומיומנויות רכות בדו”ח שלה. מיומנויות קשות הן בעצם יכולתו של העובד לבצע משימה מסוימת ואילו מיומנויות רכות עוסקות בגישות להשגת המשימה הנוגעת בדבר. מיומנויות רכות קשורות במיוחד ליכולת לשיתוף פעולה, פתרון בעיות, קבלת החלטות וכושר הסתגלות. מצד שני, מיומנויות קשות שביניהן בלוקצ’יין היא המיומנות הגבוהה ביותר בשנת 2020 דורשות יכולות טכניות והתמחות בתחומים כמו דיני פטנטים, פיתוח תוכנה או חשבונאות פיננסית..

למיומנויות קשות יש קריטריונים קלים יותר להגדרה ומדידה בהשוואה למיומנויות רכות. מעסיקים יחפשו כישורים רכים בשילוב עם כישורי בלוקצ’יין למילוי תפקידים חיוניים המבוססים על בלוקצ’יין. עם זאת, מיומנויות רכות עוסקות בעיקר ביכולות קוגניטיביות, התנהגות, תכונות אישיות וחשיבה. היבטים אלה קשים במיוחד למדידה ומציגים קשיים בולטים עבור המגייסים.

אז מהי המיומנות הרכה האידיאלית ההופכת את הבלוקצ’יין לאחד מיומנויות התשלום הגבוהות 2020? התשובה לשאלה זו, על פי הדיווח של לינקדאין, היא אינטליגנציה רגשית. אינטליגנציה רגשית מציגה את היכולת של אנשי מקצוע בתחום הבלוקצ’יין לזהות את רגשותיהם ושל אחרים. זה גם עוזר לאיש מקצוע להשתמש במידע רגשי לצורך חשיבה יזומה ויעילה. מגייסים יכולים להשתמש בשאלות כמו תגובות של מועמד לטעויות קודמות או ביצועים בפרויקטים קצרי טווח להערכת האינטליגנציה הרגשית של המועמדים..

מיומנויות קשות אחרות לפי דרישה

בנוסף לעובדה שבלוקצ’יין היא מיומנות עליונה בשנת 2020, ישנם כישורים רבים אחרים עם ביקוש עולמי. תכנון UX, שיווק שותפים, הפקת וידאו, ניתוח עסקי ומכירות הם גם כישורי ביקוש חיוניים לשנת 2020. בעוד שמחשוב ענן, חשיבה אנליטית ובינה מלאכותית הם בעלי מעמד אדיר ברשימת המיומנויות הקשות לשנת 2020, אבל בלוקצ’יין יכול להוכיח להיות מחליף משחקים. הסיכויים לשילוב טכנולוגיית הבלוקצ’יין עם IoT ופתרונות מבוססי ענן מציגים את הראיות הראשוניות לכך.

האם Blockchain כאן כדי להישאר?

בלוקצ’יין הוא מיומנות עליונה, ולינקדאין הצהירה על כך לראשונה. זה נראה לא פחות מנס שכן הדיווח של לינקדאין מגיע בזמן בדיוק לפני עלייה פתאומית בשינוי הדיגיטלי. חברות עוברות לעבר פלטפורמות דיגיטליות להבטחת קיימות, הפחתת עלויות, אופטימיזציה של משאבים ומסיבות רבות אחרות.

המגיפה העולמית האחרונה היוותה מניע עצום לשינוי דיגיטלי, וטכנולוגיית הבלוקצ’יין היא כלי מוכח ליצירת פתרונות מקצה לקצה מאובטחים, שקופים ויעילים במיוחד. לכן, הביקוש הגבוה יותר למומחיות בטכנולוגיית בלוקצ’יין ימשיך להשתפר בעתיד.

לכן, אם אתם שואפים לבנות את הקריירה שלכם עם הטכנולוגיה המבוקשת ביותר, עליכם להתחיל את מסע הבלוקצ’יין שלכם עכשיו עם קורס הבלוקצ’יין חינם. בצע את הצעד הראשון עכשיו להניח את הבסיס לעתיד מזהיר!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map