מדוע הסמכת בד Hyperledger כל כך חשובה?

הסמכת בד של Hyperledger היא הדרך המושלמת להפגין את כישוריכם כמפתחים של בד. נכון לעכשיו, Hyperledger Fabric היא אחת מפלטפורמות הבלוקצ’יין הפופולריות ביותר. במציאות, חברות ארגוניות רבות משתמשות ב- Hyperledger Fabric כעמוד השדרה של הפרויקטים שלהן.

לכן חברות אלו מחפשות אחר הכישרון המושלם שיכול לעזור להן ליצור פרויקט בלוקצ’יין.

אבל, ללא הכשרה של בדים של Hyperledger, די קשה להפוך למומחה לבדים ולקבל תפקיד רווחי בקרב חברות יוקרתיות אלה.

אז איך אתה יכול להיות מומחה לבד Hyperledger? ובכן, הפתרון הטוב ביותר האפשרי הוא להירשם לקורס הסמכה של Hyperledger ולאסוף שם את כל טופס הידע הדרוש.

לפיכך, כדי לעזור לך, אדבר הכל על הסיבה שאתה צריך להיות מומחה בד Hyperledger וכיצד תוכל לעשות זאת.

אז בואו נתחיל!

הירשם עכשיו: קורס יסודות בלוקצ’יין בחינם

Contents

מדוע עליכם להפוך למומחים בבדי Hyperledger?

ובכן, להיות מומחה לבד Hyperledger זו לא בדיחה. כלומר, עליכם ללמוד על טכנולוגיה שונה לחלוטין ולהקדיש את זמנכם היקר למומחה. למען האמת, זה ייקח זמן, אבל תן לי לספר לך למה כל זה שווה את זה.

בעיקרון, יש הרבה יתרונות הקשורים לזה. אז בואו נראה מה אלה, נכון?

 • תפקידים בעלי שכר גבוה

תפקידי התפקידים הקשורים לפיתוח Hyperledger מתחילים בנקודה גבוהה מאוד. יותר מכך, אתה יכול לצפות לשכר נאה עבור כל סוג של ייעוד עבודה בנישה זו. בעיקר זה ישתנה בין $ 60K – $ 180k. מודה, זה משכורת מצוינת להתחיל את הקריירה שלך, לא?

כמו כן, החלק הטוב ביותר הוא שלא תצטרכו להיות במצב מתפתח. אתה יכול להיות יועץ, עורך דין טק, מנהל, משווק וכו ‘.

אני יכול לומר בבטחה, גם כמתמחה, אתה יכול לצפות לסכום משמעותי. אבל אתה צריך להיות בעל הסמכת Hyperledger כדי להגדיל את הערך שלך לחברות.

ברגע שהם יראו שאתה מיומן במיוחד במה שאתה עושה, הם בוודאי ישקיעו בך הרבה כסף.

 • שיעור שכירות רב יותר

בכל ענף, שיעור השכירות נוטה להשתנות מזמן ומעמד השוק. במציאות, בד יוצר הרבה באז, והביקוש אליו הוא שיא של כל הזמנים. יותר מכך, פלטפורמה זו הולכת יד ביד עם הכללים והתקנות של חברות ארגוניות. במציאות, ישנם יותר מדי פרויקטים חיים המבוססים על פלטפורמה זו שעובדים בצורה יוצאת דופן.

לכן, זו ההזדמנות המושלמת לקבל הסמכת מפתח Hyperledger Fabric וללכת לקריירה הרווחית ההיא שתמיד רצית. אני יכול לומר בבטחה, הרושם הכללי של רשתות חסימות ימשיך להשתפר ולהשתפר. אז זה הזמן המושלם להבקיע שער.

 • היעדר אנשי מקצוע מיומנים

הנושא העיקרי של הענף הזה הוא שאין שם מספיק אנשים מיומנים. כתוצאה מכך, חברות מחפשות מרחוק אחר איש מקצוע מוסמך שיכול לעזור להם בפרויקטים שלהם ב- Hyperledger.

אך מדוע יש היצע מועט של אנשי מקצוע מיומנים? ובכן, במציאות הטכנולוגיה חדשה ואנשים עדיין מבינים אותה בדרך. יותר מכך, בד הוא גם פרשנות ייחודית לטכנולוגיית הבלוקצ’יין ויכול להיות מעט מורכב להבנה.

כתוצאה מכך, רוב האנשים נוטים להימנע מלהשקיע את זמנם בלמידה על טכנולוגיה חדשה למדי. כמו כן, העובדה שאנשי מקצוע רבים עדיין חושבים שבלוקצ’יין לא יהיה רלוונטי בעתיד. אבל כולנו יודעים שזה לא נכון.

לפיכך, הסמכת מפתח Hyperledger Fabric יכולה לעזור לך במהירות לאטום את העסקה מהר יותר.

 • ארכיטקטורת רשת ייחודית אך פשוטה

העבודה על טכנולוגיה חדשה מלאה בהתרגשות וגילויים חדשים. רק תאר לעצמך, פיתחת פרויקט שהופך ללהיט מסיבי ומשפר את מצב העולם. מי לא היה רוצה בכך? עם זאת, גם בלוקצ’יין זקוק להרבה שינויים. למעשה, גם בד אינה פלטפורמה מושלמת.

זה גם צריך הרבה שינויים. אבל כרגע, עבודה על פרויקט חדש המבוסס על Fabric יכולה להביא לך הכרה עולמית.

במציאות, בד מגיע עם ארכיטקטורה שונה במקצת. חלק ממנו יכול להיות מורכב, אך בסך הכל מדובר בארכיטקטורה פשוטה שקל להבין אם נותנים לה הזדמנות.

לפיכך, עליך לקבל הסמכת Hyperledger על מנת ללמוד עוד על כך ולהשתתף במהפכה עולמית.

 • תפקידים בלעדיים

קריירה כמומחית בדים תביא לכך שתזכה לקבל משרה בלעדית. אז זה יכול לעזור לך להתחיל את מסלול הקריירה שלך ממיקום גבוה מאוד בחברה. יתר על כן, תפקיד גבוה יותר פירושו יתרונות גדולים יותר.

כתוצאה מכך, גם המעמד החברתי שלך יגדל. אם אתם כבר עובדים בחברה ארגונית, למידה על בלוקצ’יין יכולה לעזור לכם להשיג קידום ולהפוך אתכם לעליונים על חבריכם לעבודה..

במציאות, סמכות, בונוסים, ימי חופשה, טיפולים מיוחדים הם רק בונוס נוסף לכך.

 • סביבה ארגונית

זו הסיבה הטובה ביותר מדוע כדאי לקבל הסמכה של Hyperledger. ברגע שאתה הופך למומחה לבלוקצ’יין, אתה יכול לצפות לנחות עבודה בסביבה ארגונית. יותר מכך, אתה יכול לצפות לעבוד גם עם אנשי מקצוע מתקדמים.

זירוז תהליך הרשת שלך יהיה משימה קלה ברגע שאתה נפגש עם אנשי עסקים בעלי פרופיל גבוה.

כמו כן, סביבות ארגוניות מקדמות צמיחה ואוהבות לעבוד בצוות. אז זה יעזור לך ללמוד הרבה גם על ניהול. יתר על כן, הסביבה הארגונית פירושה טכנולוגיות מהשורה הראשונה. זה ייעל את פיתוח הפרויקטים שלך הרבה יותר מהר.

 • אבטחת עבודה גבוהה יותר

Blockchain כאן כדי להישאר, וכך גם Hyperledger. במציאות, Hyperledger הפך לענק עם פרויקטים רבים מתחתיו. יותר מכך, הפלטפורמה Fabric מגיעה גם עם המון משיכה ומכסה הרבה פיתוחי בלוקצ’יין כרגע.

לפיכך, זה רק עניין של זמן כאשר מגזרים אחרים יתחילו להשתמש בטכנולוגיה זו. לכן, אתה יכול לצפות להפרעה גדולה בעתיד, שם המודלים העסקיים הישנים כבר לא יהיו חשובים.

מדוע לקחת סיכון זה כאשר אתה יכול להבטיח את עבודתך או חברתך כרגע? רק עם קורס הסמכה של Hyperledger, אתה יכול להיות מומחה וללכת עם הזרם במקום להישאר מאחור.

הגיע הזמן שתקפוץ את הקפיצה.

רוצה מדריך הדרכה חינם בנושא בלוקצ’יין? מדוע שלא תסתכל על Blockchain For Enterprise: מדריך הדרכה חינם כדי להבין את היסודות?

מהם היתרונות של הסמכת בד Hyperledger?

יש טונות של יתרונות שמגיעים עם השלמת קורס הסמכה של Hyperledger. בואו נראה מה אלה:

 • בנה את עסקי הבלוקצ’יין המורשים שלך

זה יתחיל בבניית פרויקטים משלהם של בלוקצ’יין פרטיים. במציאות, עסקים צריכים לבוא עם פרטיות וסודיות. זה משהו שבד מציעה באופן בלעדי. למעשה, עם טכנולוגיה זו, תוכלו לבנות קונסורציום בו תוכלו לשתף פעולה עם עסקים אחרים ולעבוד יחד על פתרונות.

עם זאת, לשם כך, עליך לדעת הכל על בד. הדרך הטובה ביותר להשיג כל כך הרבה ידע היא להירשם לקורס הסמכה למפתחים של Hyperledger Fabric.

 • השג יתרון תחרותי בקריירה שלך

מי לא רוצה לקבל יתרון תחרותי במסלול הקריירה שלו? אם אתה רוצה להתבלט מהקהל, הדרך הטובה ביותר היא להעשיר את קורות החיים שלך ככל שתוכל. במציאות, סיום קורס הסמכה של Hyperledger Fabric יכול לעזור לך להשיג זאת בקלות.

קורסים אלה נועדו להפוך אותך למועמד המקצועי שאתה רוצה להיות. כמו כן, כאשר אתה הולך לראיון, יש לך סיכוי גבוה יותר להתקבל לעבודה מאשר לאדם שאין לו שום הסמכה.

 • הוכיח את כישורי בד Hyperledger

אתה רוצה לקבל עבודה בחברה יוקרתית, והם מחפשים אנשי מקצוע מיומנים. איך תוכיח שאתה מיומן ומסוגל יותר מהאדם הבא בתור? הסמכת בד של Hyperledger יכולה לעזור לך להוכיח את כישוריך בפני הרשויות המכובדות.

בראיון, תוכלו להציג את האישור שלכם ולטעון כי אתם מיומנים בנושא האמור. כתוצאה מכך, יש לך סיכוי גדול יותר לנחות את העבודה מאשר למשתתפים אחרים.

 • להבין את ההבנה המעמיקה של בד Hyperledger

כדי להפוך למומחה, עליך להבין הבנה רבה יותר של הארכיטקטורה ותהליך העבודה של בד Hyperledger. מבלי ללמוד הכל על כך, אינך יכול להיות מומחה. הסמכת מפתח Hyperledger Fabric יכולה לעזור לך ללמוד את ה- A עד Z של פלטפורמה זו.

יתרה מכך, הוא יציע לך את הדרך האסטרטגית שאתה צריך לנקוט בכדי להכניס טכנולוגיה חדשה למודל העסקי של החברה שלך. לכן, כדי להגדיל את בסיס הידע שלך, אתה צריך את קורס ההסמכה.

 • התחל קריירה משתלמת כמומחה Hyperledger

כפי שאתה יכול לראות, אתה יכול לקבל קריירה משתלמת אם אתה הופך להיות מומחה Hyperledger. אבל לשם כך, עליך להשלים קורס הסמכה של Hyperledger Fabric. במציאות, אתה יכול לצפות לקבל משכורת גבוהה בעמדה נהדרת בתוספת הטבות.

זה גם יבטיח אותך לכל החיים, ולא תצטרך לדאוג להחליף עבודה או לאבד עסקים בשום צורה שהיא. יותר מכך, אתה תמיד יכול לצפות להתקבל לעבודה מהר יותר מאנשים אחרים ללא הסמכה.

 • יישם את הכישורים שלך לכל פרויקטים של Blockchain

בכל עבודה שקשורה ל- Fabric, יהיה עליך ליישם את כישוריך. במציאות, זה אומר שתצטרך להשתמש בכישורים שלך כדי ליצור פרויקטים חדשניים של בלוקצ’יין. לכן, אם אין לך מושג כיצד ואיפה אתה יכול להשתמש ב- Fabric, כיצד תוכל לנקוט בשיטה אסטרטגית ליישום הפתרון שלך?

לאחר שתסיים קורס הסמכה של Hyperledger Fabric, תוכל ליישם את כישוריך לכל סוג של פרויקט בלוקצ’יין המשתמש ב- Fabric כבסיס.

רוצים ליישם פתרונות בלוקצ’יין? עיין במדריך האסטרטגיה האולטימטיבי בנושא “כיצד ליישם בלוקצ’יין?” עַכשָׁיו!

באיזו פלטפורמה להשתמש בתהליך הסמכת בד Hyperledger שלך?

במציאות, היתרונות של הסמכת מפתח Hyperledger Fabric הם אינסופיים. וזה יכול לעשות הבדל עצום בדרך. אך היכן ניתן לקבל הסמכה? האם כדאי ללכת על ההסמכה המוסדית האופיינית? האם מוסדות בכלל מציעים זאת? או שאתה צריך ללכת לקורסים מקוונים? האם עליך לעבור בחינת הסמכה של Hyperledger Fabric?

צריך להיות יותר מדי שאלות בראש שלך עכשיו. ובכן, הרשו לי להסביר אחד אחד. במציאות, מוסדות אינם מציעים הסמכה פיזית במיוחד עבור Fabric או אפילו blockchain, לצורך העניין.

אז אתה צריך ללכת לקורסים מקוונים. עכשיו יש יותר מדי קורסים מקוונים, ולמען האמת, קורסים בחינם לא יעניקו לך הסמכה.

יותר מכך, אלה המציעים הסמכה מגיעים עם איכות ואפקט משתנים. לכן, גם אם תשקיעו כסף ותקבלו הסמכה ממקור שאין לו שום ערך מותג, זה לא יהיה חשוב.

לפיכך, עליכם לקבל תעודה ממקור אמין וממותג.

כדי לעזור לך, 101 Blockchains היא אחת מפלטפורמות המחקר והחינוך המפורסמות שמגיעות עם ערך מותג. לכן, לאישור של 101 Blockchains יהיה משקל גדול יותר ותוכלו להציג זאת בפני הרשויות המתאימות.

במציאות, הסמכת Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) היא אחד הקורסים החיוניים שמציעים 101 Blockchains. ברור שזה יגיע עם בחינת הסמכה כדי לבדוק את בסיס הידע שלך.

קורס זה מתאים לכל אדם מהענף (כלומר, מנהיגים עסקיים, אנשי מקצוע בתעשייה, מהנדסים, מפתחים, מנהל בכיר וכו ‘) וגם למי שרוצה להתחיל את הקריירה שלהם..

אז, בואו לבדוק מה הקורס הזה יכול להציע לכם בקטע הבא.

קבל הסמכה עכשיו: Blockchain Professional מוסמך ארגוני

101 הסמכות Blockchains Enterprise Certified Professional Blockchain (CEBP)

הקורס הוא די והותר בכדי לעזור לך להיות מומחה בד. במציאות, קורס ההסמכה Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) מכסה את כל מה שאתה צריך לדעת על Hyperledger.

כמו כן, הוא מציע לך בחינת הסמכה שתעזור לך להעריך גם את רמת המומחיות שלך. את הפרטים של בחינת ההסמכה אתן בהמשך המדריך הזה.

במציאות, 101 Blockchains תמיד רוצים את הטוב ביותר עבור סטודנטים פוטנציאליים ורוצים לעזור להם להשיג את יעדיהם במהירות האפשרית.

לכן, קורס ההסמכה של CEBP יבטיח שתוכלו לתפוס את כל הידע בצורה קלה.

החלק הטוב ביותר בקורס ההסמכה של Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP) הוא שהוא מציע תוכן מעודכן יחד עם מבנה מודולרי..

כמו כן, הוא לא רק יתמקד בבד Hyperledger, אלא הוא יכסה גם את קורדה ואת’ריום.

יתרה מכך, תוכלו להבין כיצד טכנולוגיה זו יכולה להשפיע על ענפים אחרים כגון שרשרת אספקה ​​ומימון סחר.

עם קורס זה תוכלו –

 • למד על התשתית של המערכת האקולוגית Hyperledger Fabric.
 • הבן כיצד תוכל להשתמש בו לפיתוח פרויקטים מבוססי בלוקצ’יין.
 • דע אודות מקרי השימוש העיקריים בשימוש בפלטפורמה זו בענפים שונים.

לכן, כל שעליך לעשות הוא להירשם לקורס ההסמכה Certified Enterprise Blockchain Professional (CEBP), ואתה מסודר!

משך הקורס

הקורס נועד להימשך 3-4 שעות בלבד בכל שבוע עד 4 שבועות. אז תוך 16 שעות תוכלו ללמוד הכל על טכנולוגיה זו. עם זאת, עדיף להקדיש זמן רב יותר להבנת כל שיעור ולקחת את החידונים האינטראקטיביים תוך כדי.

התכונה הטובה ביותר היא שניהול הזמן תלוי בך בלבד. תוכלו לעשות זאת בזמנכם הפנוי ולהשהות את הקורס בכל עת שתרצו.

מסלול למידה של ההסמכה שלך

בחינת ההסמכה תכלול בעיקר את השאלות מהשיעורים הבאים. 101 Blockchains תכננו את הקורס בצורה כך שתוכלו להבין טוב יותר את הרעיון בלי שום בעיות. בכל מקרה, בואו נסתכל על מה תלמדו מהקורס הזה.

מודול -1: יסודות טכנולוגיית Blockchain

תתחיל בללמוד על האלמנטים הבסיסיים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. יתר על כן, הוא יבהיר כיצד פועלת בלוקצ’יין וכיצד היא יוצרת את הבלוקים. לאחר מכן, תלמד כיצד אלמנטים שונים בטכנולוגיה זו מבטיחים את המצב המבוזר.

בכל מקרה, הוא יכסה גם סוגים שונים של בלוקצ’יין, חוזים חכמים והוכחת עבודה.

 • יסודות טכנולוגיה של Blockchain
 • סוגים שונים של רשתות חסימות
 • איך עובד בלוקצ’יין?
 • הוכחת עבודה
 • חוזים חכמים

מודול -2: פלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות נוכחיות

זהו חלק חשוב מאוד בנתיב הקורס שלך להסמכת Hyperledger Fabric. בחלק זה, המדריך יתמקד בשלוש פלטפורמות עיקריות שהארגונים משתמשים בהן רבות. אלה הם – Hyperledger Fabric, Ethereum ו- Corda.

מתוך מודול זה, אתה יכול להסתכל לעומק בתוך המערכת האקולוגית של Hyperledger. במציאות, הוא יכסה את אופן הפעולה, מהם מקרי השימוש, תשתית הרשת וכו ‘.

 • בד Hyperledger
 • אתריום
 • קורדה

מודול -3: התפקיד של Blockchain במימון סחר

במודול הבא, המדריך יתמקד בעיקר כיצד משפיעה הבלוקצ’יין על תעשיית מימון המסחר. אך ראשית, תלמד על ההבדל בין נכסי קריפטו למטבעות קריפטוגרפיים.

מאוחר יותר, המדריך יכסה את יסודות Ripple ובהמשך יעבור למימון סחר. אם אתה רוצה להמשיך בקריירה בתחום זה, עליך להקדיש יותר מזמנך בשיעור זה.

 • יסודות אדווה
 • מטבעות קריפטו ונכסי קריפטו
 • בלוקצ’יין ומימון סחר

מודול -4: יישומי בלוקצ’יין שונים

במודול 4 תלמדו את תחולתו של בלוקצ’יין בתחומים שונים. בתור התחלה, המדריך יתמקד בניהול שרשרת האספקה ​​מכיוון שזו התעשייה הפופולרית ביותר המשתמשת בבלוקצ’יין.

אז הנה, תוכלו ללמוד כיצד היא משתמשת בבלוקצ’יין וכיצד תוכלו ליישם פתרונות משלכם מבוססי בלוקצ’יין.

לאחר מכן, תקבל שיעור מעמיק על טרנספורמציה דיגיטלית של בלוקצ’יין.

 • ניהול בלוקצ’יין ושרשרת אספקה
 • מקרי שימוש בניהול שרשרת אספקה ​​המבוססת על בלוקצ’יין
 • טרנספורמציה דיגיטלית של Blockchain

מודול 5: שימוש במקרים של Blockchain

במודול האחרון המדריך יכסה את כל מקרי השימוש האפשריים של בלוקצ’יין. יתרה מכך, תוכלו לקבל חוויה מפתרונות בלוקצ’יין חיים הקיימים כיום בשוק. לפיכך, מודול זה יעזור לך לפתח אסטרטגיות ליישום הבד שלך. לכן, וודא שלא תדלג על מודול זה.

חשוב לדעת על מקרי השימוש בעולם הבלוקצ’יין לאסטרטגיית הבלוקצ’יין שלך. עיין במדריך שלנו בנושא יישומי Blockchain כעת!

מדוע כדאי להשתמש ב -101 רשתות חסימות לצורך הסמכה מקצועית של בלוקצ’יין ארגוני?

לאימון בד Hyperledger שלך, 101 Blockchains יכולים להציע את התמיכה וההנחיה הטובים ביותר. אבל למה? בדוק את הסיבות להלן.

 • מבנה למידה אינטראקטיבי

101 Blockchains מציע מבנה למידה בלעדי שקורסים מקוונים אחרים אינם מציעים. לדוגמא, תוכלו להגיע לחידון הערכה קצר לאחר שתסיימו כל מודול בקורס. במציאות, מבני השיעורים יביאו אתכם עמוק יותר לתוך הלקוחות הפוטנציאליים לאט, כך שיהיה קל להבין אותם.

זה אומר שלא תרגישו מוצפים במידע כשתעבור את השיעורים בזה אחר זה. אז זו תהיה חוויה מעניינת ואינטראקטיבית עבורכם.

 • תוכן איכותי ועדכני

ראשית כל, בתהליך ההסמכה שלך, תקבל תוכן באיכות מעולה מ 101 Blockchains. אז אתה יכול להבין את מושגי הליבה של Hyperledger Fabric די בקלות. יתרה מכך, מכיוון שהוא יתעדכן בתוכן, תמיד תשאר צעד אחד לפני המתחרים שלך.

כפי שאתה יכול לראות, מבנה המודול מכסה היבטים רבים והוא יעזור לך לשפר גם את כישוריך.

 • הוכחת כישוריך המקצועיים

מדוע לעבור קורס כלשהו, ​​אם אינך יכול להציג את הוכחתך ללמוד בקורס? על מנת לעזור לכם לנחות עבודות נהדרות בשכר גבוה, 101 Blockchains יציעו תעודה. זה יבטיח לרשויות שלקחתם את ההכשרה של Hyperledger Fabric בכדי להתממש ולהציע את השירותים שלכם.

אבל אתה צריך לעבור את הבחינה בשביל זה. לאחר שתעשה זאת, תקבל עותק דיגיטלי של האישור. יתרה מכך, תקבל גם תג LinkedIn כדי להעשיר את הפרופיל שלך.

 • חומרי בונוס בלעדיים

קורס ההסמכה מגיע עם חומרי בונוס בלעדיים בדיוק בשבילכם. למעשה, כל הקורסים של 101 Blockchains מציעים חומרי בונוס בלעדיים (תנו להם צ’ק מתי שתוכלו). בכל מקרה, בחומרי הבונוס תקבלו תרגילים, שאלות אינטראקטיביות, משימות מעשיות, ראיונות ועוד רבים.

אז, תהיה לך חוויה נהדרת עם 101 Blockchains.

 • מערכת תמיכה מהשורה הראשונה

מערכת התמיכה של 101 Blockchains בהחלט תרצה אתכם. 101 Blockchains שואפת להציע את מערכת התמיכה הטובה ביותר בשוק. במציאות, צוות מומחים תמיד מוכן לענות ולסייע לך בכל בירור שיש לך.

יותר מכך, הצוות בקיא ומעודכן בכל נושא הקשור לקורסים או לחברה.

לכן, כסטודנט, תקבל את התמיכה הטובה ביותר במחיר שתשלם עבור הקורס.

 • הכוונה אישית רחבה

101 Blockchains מציע הנחיות אישיות שיעזרו לכם להבין טוב יותר את תכני קורס ההסמכה. במציאות, קורסים מקוונים לרוב אינם מתמקדים בתלמידים בודדים ובצרכים שלהם. ברור שלא כל התלמידים זהים, וכל אחד זקוק לתשומת לב מסוג אחר.

לפיכך, כדי לעזור לך להשיג את תשומת הלב הראויה לך, 101 Blockchains יציעו גיליונות אלקטרוניים שבועיים ומידע חדש שישמור על עצמך.

יתרה מכך, תוכלו להשתמש בגיליון אלקטרוני זה בכדי לעקוב אחר ההתקדמות שלכם בקלות.

התחל את אימון בד Hyperledger שלך עכשיו!

Hyperledger Fabric הוא אחד מפרויקטי הבלוקצ’יין במסגרת פרויקט הגג הגדול Hyperledger. קרן לינוקס עומדת מאחורי הפרויקט הזה, שבו חברות רבות משתפות פעולה וממציאות טכנולוגיות חדשות. במציאות, הפרויקט הספציפי הזה צבר הרבה משיכה וימשיך לעשות זאת גם בעתיד.

לכן, הכשרה בפלטפורמה זו היא המהלך הטוב ביותר בקריירה שאתה יכול לעשות כרגע. אני ממליץ להתחיל עם קורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו.

למה לחכות? קבל את הכשרת בד Hyperledger עכשיו!

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map