פרויקט Blockchain: פתרונות Blockchain ארגוניים

כיום, ארגונים רבים עובדים על פרויקט בלוקצ’יין כדי לשפר את דרך העולם העסקי שלנו. אבל במציאות, עבודה על פרויקט בלוקצ’יין יחסית קשה למדי אם אין לך בסיס ידע מתאים עליו.

לכן, עליכם לדעת כיצד לעבוד על פרויקט בלוקצ’יין, יהיה קל למדי לפתח גם פתרונות משלכם.

כדי לעזור לך, אעסוק בכל מה שאתה צריך לדעת על פרויקטים של בלוקצ’יין. אז בואו נתחיל בזה, נכון?

פרויקטים של Blockchain

12 הפרויקטים הטובים ביותר לבלוקצ’יין לבדיקה

 • TradeLens

Tradelens הוא אחד הבאזמים האחרונים במערכת האקולוגית של פרויקט הבלוקצ’יין. במציאות, זה למעשה תוצאה של שיתוף פעולה של כמה חברות ארגוניות גדולות לצורך ניהול שרשרת האספקה.

פרויקט זה נועד אך ורק למהפכה במגזר זה ולהיפטר מכל הנושאים בבת אחת. ברור שהוא משתמש בבלוקצ’יין והוא פתוח לשימוש כל אחד.

נכון לעכשיו, יש יותר מ -100 חברות ארגוניות המחוברות למערכת אקולוגית זו של פרויקט הבלוקצ’יין. כמו כן, הוא כולל מפעילי מסופים שונים, שולחים, יציאות, ספקים, 3PL, משלחים וכו ‘.

אתה יכול להשתמש בו כדי לגשת לרשת הגלובלית של לוגיסטיקה ושרשרת אספקה. יותר מכך, יצירת פרויקטים חדשים או ניהול ניהול שרשרת האספקה ​​שלך מעולם לא הייתה קלה יותר.

במציאות, הפרויקט מגיע עם הרבה תכונות כמו שהוא מציע מבני הרשאות מאובטחים, רמה גבוהה של פרטיות ואי-שינוי, רשת מהימנה, מודל נתונים חדש, ממשקי API פתוחים וכן הלאה..

כפי שאתה יכול לראות, רעיונות פרויקט הבלוקצ’יין מצוידים היטב להתמודד עם כל מצב בענפי ניהול שרשרת האספקה.

 • מרקו פולו

מרקו פולו הוא אחד הרעיונות הנפלאים לפרויקט הבלוקצ’יין החי בשוק. בעיקרון, פרויקט זה מיועד במיוחד לתעשיות מימון tradev. לפיכך, הפרויקט כולל תאגידים רבים, מוסדות פיננסיים, ספקי טכנולוגיה וכן הלאה.

ככל הנראה, מוסדות פיננסיים נאלצים להתמודד עם הרבה בעיות ניהול סיכונים וזקוקים לשינויים מתמידים כדי לעמוד בקצב התקפות הסייבר.


עם זאת, בעולם הדיגיטלי, החברות הגדולות עושות את הנטל לשלם עבור נושאים כלשהם בדרך, אך עדיין, עליהן להשתמש בתהליכים המיושנים..

לפיכך, TradeIX ו- R3 הביאו את הפרויקט רשמית לשוק כדי לטפל בכל הנושאים הללו. יותר מכך, להציע יישומים טובים יותר בזמן אמת למגזר מימון הון חוזר. לפיכך, זהו אחד הטובים ביותר במערכת האקולוגית של פרויקט הבלוקצ’יין כרגע.

 • קווי המתאר

בעבר, פרויקט זה היה ידוע בשם וולטרון, אך לאחרונה הם מיתוג מחדש כקונטור. במציאות, זהו למעשה אחד הרעיונות הפופולריים של פרויקטים של בלוקצ’יין. בעיקר הפרויקט מתמקד יותר במגזרים פיננסיים. כמו כן, היא משתמשת בקורדה הטכנולוגית של R3 כדי לגבות אותה.

בעיקר, תראה שמטרת הפרויקט היא להציע שיטה דיגיטלית לאבטחת כל המסמכים הכספיים. במציאות, זהו אחד הנושאים העיקריים של מגזר זה מכיוון שהמסמכים הידניים מבוססי הנייר מועדים יותר לשחיתות.

לפיכך, בפרויקט זה יהיה קל מאוד לאבטח אותם ולהבטיח שאף צד שלישי לא יקבל גישה אליו. נכון לעכשיו, בפרויקט זה יש 10 בנקים במערכת האקולוגית שלהם.

כמו כן, הם נוטים להציע תכונות רבות של תאגידים, בנקים ושותפים. לדוגמא, עבור חברות תקבלו יעילות, תמיכה בעסקאות ייבוא ​​וייצוא, שטר מטען אלקטרוני וכן הלאה.

 • ברקליס

ברקליס הוא במקרה אחד הבנקים הגדולים בבריטניה. כמו כן, חברה זו יותר להוטה לעבוד עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין. לפיכך, עם שחקנים גדולים אחרים בשוק זה עובד כעת על פרויקט שנקרא

Blockchain מקרין רעיונות Fnality. בעבר נקרא פרויקט זה Utility Settlement Coin / USC. המטרה העיקרית של פרויקט זה היא פיתוח גרסה מבוססת בלוקצ’יין של חמישה מטבעות עיקריים – הדולר הקנדי, הדולר האמריקני, היין היפני, הלירה הבריטית והיורו..

כמו כן, במקרה יש לפרויקט תקציב רב לכך מ -14 בנקי בעלי המניות שלהם. באמצעות זה הם רוצים לייעל את העברות הכספים ותהליכי KYC גם במערכת המבוזרת.

מלבד זאת, הבנק עובד גם על פרויקט אישי מאוד שלהם וכבר הגיש פטנטים גם על אלה.

 • HSBC

עוד אחד מהרעיונות המגניבים של פרויקט הבלוקצ’יין הוא הדרך שעושה בנק HSBC. בפרויקט שלהם הם עובדים על העברת נכסים בשווי של יותר מ -20 מיליארד דולר לפלטפורמת הבלוקצ’יין הביתית החדשה שלהם.

במציאות, HSBC הוא למעשה אחד מארגוני השירותים הפיננסיים והבנקאיים הגדולים בעולם. יותר מכך, מדובר בשינוי משמעותי בחברה מכיוון שהשתמשו במערכות מבוססות נייר ולבסוף יעברו לגרסה דיגיטטית יותר של כל המסמכים..

בכל מקרה, שימוש בבלוקצ’יין כדי לעזור למשקיעים לחסוך זמן בביצוע צ’קים או אחזקות הוא נקודת פלוס אדירה גם כן.

לכן, HSBC תשתמש בפרויקט בלוקצ’יין בשם Digital Vault כדי להציע למשקיעים שלו גישה בזמן אמת לרשומות שלהם בטוח מכל האחרים..

 • וולמארט

וולמארט משתמשת ברעיונות חדשניים לחלוטין של בלוקצ’יין כדי לתדלק את הפלטפורמה שלהם. במציאות, החברה יותר מלהוטה להשתמש בבלוקצ’יין לצורך מעקב אחר מזון. אבל למה ללכת עד כדי כך רק בשביל האוכל?

ובכן, למעשה, מכיוון שבשנים האחרונות היו הרבה שערוריות למציאת כימיקלים מזיקים במזון שאנו אוכלים. לפיכך, אנשים הופכים להיות חולים יותר וחולים ונופלים קורבן לשימוש יתר בכימיקלים במזון מעובד.

לפיכך, וולמארט משתמשת ב- Hyperledger Fabric כדי לגבות את פרויקט איתור המזון שלה. נכון לעכשיו, הם כבר השלימו שני הוכחות עיקריות לפרויקטים קונספטיים באמצעות הפלטפורמה שלהם.

לדבריהם, שיטת המקור של כל מזון שלוקח להם בעיקר שבעה ימים אורכת כעת רק 2.2 שניות! האם אתה יכול לדמיין עד כמה החברה יכולה להיות יעילה? כמו כן, הוא מציע לצרכנים לבדוק את המזונות שלהם לפני שהם קונים אותו גם כן.

 • Anheuser Busch InBev

Anheuser Busch InBev הוא אחד המבשלים הגדולים ביותר בעולם כרגע. אבל הם גם מעוניינים מאוד להיות חלק מהמערכת האקולוגית של פרויקט הבלוקצ’יין. לשם כך הם עובדים עם חברת סטארט-אפ BanQu ומשתמשים בפלטפורמה שלהם, הם מנסים לעקוב אחר שרשרת האספקה ​​שלהם.

לדברי החברה, שרשרת האספקה ​​העיקרית שלהם באפריקה היא מה שהם מתמקדים בו כרגע. במציאות הם רוצים להתחבר לקהילה המייצרת את חומרי הגלם שלהם. אבל הם לא רוצים שום מתווך.

אז הם משתמשים כעת בבלוקצ’יין כדי להתחבר ליותר מ -2,000 חקלאים מקומיים ולשפר את אורח חייהם ולנהל שימוש בלתי חוקי באלכוהול.

הם כבר מנהלים פרויקט פיילוט בזמביה עבור חקלאי קסבה. וזאת הייתה הצלחה כבירה. אז, כפי שאתה יכול לראות, החברה ממשיכה בפרויקט שלה.

 • דה בירס

הרעיונות של פרויקט הבלוקצ’יין של דה בירס באמת עובדים כרגע. במציאות, דה בירס היא אחת מחברות היהלומים הפופולריות בעולם. עם זאת, הם גם יודעים שלמרות שהם מקפידים על מדיניות קפדנית בשרשרת האספקה, היהלומים יכולים להיגנב או להחליף אותם.

לכן, כדי להבטיח שכל היהלומים שקונים הצרכנים שלהם יהיו אותנטיים ואיכותיים לחלוטין, הם משתמשים בבלוקצ’יין כדי לאתר אותם..

לשם כך יש להם פלטפורמה חדשה בשם Tracr. באמצעות פלטפורמה זו, דגל כל יהלום וברגע שהוא ממוקש. יותר מכך, הם גם שומרים על כל אינטראקציה עם היהלומים על ספר החשבונות.

נכון לעכשיו הם עדיין לא מסוגלים לעקוב אחר כל יהלום, אך בעתיד הם יעצבו את הפלטפורמה שתתמוך בכל תהליכי שרשרת האספקה ​​שלהם..

 • צדף

מעטפת הינה חברה מובילה בתחום האנרגיה. במציאות, גם הם הצטרפו למערכת האקולוגית של פרויקט הבלוקצ’יין. נכון לעכשיו הם עובדים על פרויקט בלוקצ’יין שיעזור להם לייעל את הבלוקצ’יין לסחר בנפט גולמי.

כמו כן, בעבר הם עבדו על דרכים לשיפור התעשייה הזו מכיוון שנראה שיש הרבה תקלות בתהליך הכללי שלהם. אבל בלי פלטפורמה ראויה, הם לא יכלו לעשות כלום.

אך כעת, בעזרת קומגו, הם סוף סוף עובדים לקראת מהפכה במגזר זה לתמיד. במציאות, הפלטפורמה מציעה הרבה תכונות כגון גישה מרחוק, תהליך אימות, עלייה למים ופריסה.

מהירות מהירה וטובה יותר ויעילות מוגברת במערכת מימון הסחר שלהם. כמו כן, הם מציעים לבצע ביקורת על כל מסמך בודד בפלטפורמה כדי לקבל אמון טוב יותר.

 • ה- FDA

עוד אחד מהרעיונות המופלאים של פרויקט הבלוקצ’יין הוא השימוש בו למטרות רפואיות. וזה בדיוק מה שה- FDA (מינהל המזון והתרופות) עושה. נכון לעכשיו, החברה עובדת כעת על פרויקט בלוקצ’יין בשם DSCSA, שם הם יתחקו אחר תרופות מרשם.

במציאות, נושא התרופות המזויפות הופך לנטל עצום על ענף הבריאות. כתוצאה, חולים רבים חולים ואף מתים עקב שימוש בתרופות כוזבות.

לפיכך, באמצעות פרויקט זה, הם יכולים סוף סוף לעקוב אחר כל תרופה אחת מבתי הייצור שלהם ללקוח. וכך הם עובדים עם IBM, Merck, KPMG ו- Walmart.

בכל אופן, הם עובדים גם על פרויקט אחר שבו הם ישתמשו בפלטפורמה זו כדי להגן על נתונים רפואיים שונים כגון מידע על מטופלים, נתוני EMR וכו ‘..

 • MetLife

MetLife עובדת גם על רעיונות רבים של פרויקטים של בלוקצ’יין, ואחד מהם יצא במקרה גם כפרויקט הפיילוט שלהם. נכון לעכשיו הם משתמשים בבלוקצ’יין Ethereum הציבורי כדי להוסיף יעילות ושקיפות יותר לתהליך תביעת הביטוח שלהם.

בכל אופן, חברת החממות הבסיסית של MetLife, LumenLab, אחראית בעיקר לפרויקט החדש הזה. יותר מכך, יש להם כבר פלטפורמה בשם Lifechain לביקורת ולעיבוד מהיר של תביעת ביטוח החיים.

נכון לעכשיו הם משתפים פעולה עם NTUC Income ו- Singapore Press Holdings (SPH) בפרויקט הבלוקצ’יין הזה.

אם הפרויקט יצליח, הוא יכול לשנות את הענף כולו וליצור גם הזדמנויות חדשות. יותר מכך, הם גם מתכננים להציע נקודות מחיר נמוכות יותר עבור הלקוחות שלהם כדי להציע אפשרויות נוספות.

 • בנקווד קולדוול

קולדוול בנקר בדרך גם להשתמש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין לשיפור התעשייה. במציאות, ענף הנדל”ן עוסק בהמון נושאים. קודם כל, לענף אין בכלל נזילות.

כתוצאה מכך, מחירי הנכסים עולים בקצב מהיר, וזה יוצא מידי אנשים ממעמד הביניים. לפיכך, הענף הופך גם לתנודתי. כדי לעצור זאת, Coldwell Banker משתמש בשיטה אחרת.

כיום הם עובדים עם פרופי, פלטפורמה לענפי נדל”ן. בעיקרון, היא משתמשת בבלוקצ’יין כדי להפוך את כל תהליך רכישת הנכס לאוטומטי. יותר מכך, זה חוסך 10 שעות בכל עסקה אחת.

האם אתה יכול לדמיין את זה? אני חייב לומר, זה בהתרסה אחד הרעיונות הטובים ביותר לפרויקט הבלוקצ’יין עכשיו.

מחזור חיים של פיתוח פרויקטים של Blockchain

בניית פרויקט בלוקצ’יין אינה קלה אם אינך יודע באילו צעדים עליך לבצע. אז כדי לעזור לך, אני כאן צעד אחר צעד שיעזור לך להנחות את התהליך הכולל של פתרון בלוקצ’יין. אז בואו נראה מה הם –

שלב 1: השתתף בקורס בלוקצ’יין לשיפור בסיס הידע שלך

הנושא הוא כמעט בכל המקרים, לרבים מכם אין אפילו בסיס ידע מתאים לעבוד על פרויקטים של בלוקצ’יין. לפיכך, כדי להתחיל במסע הבלוקצ’יין שלך, תצטרך לעבור קורס בלוקצ’יין בכדי ללמוד על טכנולוגיה.

במציאות, קורס בלוקצ’יין מועיל באמת מכיוון שאלו מכסים היבטים רבים ושונים ומקרי שימוש של הטכנולוגיה. עם זאת, כיצד תדע אילו קורסים בבלוקצ’יין הם הטובים ביותר בשוק?

ובכן, כדי לעזור לך, יש לנו אוסף רחב של קורסים בבלוקצ’יין. לדוגמא, אם אתם בעמדת פיתוח, עליכם לבטח לבדוק את ההסמכה שלנו ל- Certified Enterprise Blockchain Professional עבורכם.

זה לא רק יעזור לך לאורך השלבים השונים של מחזור החיים של פתרונות הבלוקצ’יין, אלא גם ינחה אותך בבחירת מקרה שימוש מתאים לחברה שלך..

בכל מקרה, יש לנו גם קורסים ספציפיים הממוקדים בתעשייה. לדוגמא, עם חוסמי הארגון שלנו וניהול שרשרת האספקה ​​וקבוצות חסימות ארגוניות וקורסי מימון סחר, תוכלו לקבל תובנות לגבי שני הענפים.

יש לנו גם תבניות שיכולות לעזור לך לבצע אסטרטגיה גם לגבי פרויקט הבלוקצ’יין שלך.

לפיכך, בשלב הראשון, עליכם להגביר את רמת הידע שלכם בנושא כאמור ואז להמשיך לשלב הבא.

שלב 2: בחר את מקרה השימוש המתאים לבלוקצ’יין לעסק שלך

זהו חלק משמעותי בפרויקט blockchain. כאן, עליכם לנתח את צרכי החברות שלכם ואיזו דרך תרצו ללכת בעתיד. יתרה מכך, עליכם להבין כיצד תוכלו להשתמש בבלוקצ’יין כדי לשפר את החברה שלכם אפילו לחוויית הצרכנים שלכם.

במציאות, בלוקצ’יין מגיע עם הרבה מקרי שימוש שתוכלו לבדוק. אך דאג להישאר רלוונטי לענף שלך. לדוגמא, אם תנסה לשלב בשרשרת האספקה ​​מקרי שימוש ספציפיים לבריאות, זה לא יעבוד, נכון?

כמו כן, עליכם למזער את מקרה השימוש שלכם. למה? ובכן, מכיוון שפיתוח פתרון בלוקצ’יין הוא מורכב למדי. לכן, ככל שתוסיפו אליו יותר כך הוא יהיה מסובך יותר ומועד לטעויות.

לכן, נסו לשמור על מינימום דברים.

אם אינך בטוח באילו מקרים להשתמש, תוכל לעיין בקורסי הבלוקצ’יין שלנו מכיוון שצוות המומחים שלנו יציע פתרון אפשרי לבעיות שלך..

וכך מפתחים את הפרויקטים הטובים ביותר בבלוקצ’יין בשוק.

שלב 3: בחר את האלגוריתם המושלם של הקונצנזוס לפרויקט שלך

הבא מגיע בחירת אלגוריתם הקונצנזוס. אתה יודע שאין שום דרך שתוכל להשתמש בפתרון בלוקצ’יין ללא כל תהליך קונצנזוס בר-ביצוע. במציאות, אלגוריתמים של קונצנזוס הם הכרחיים ביותר כדי שבלוקצ’יין יהיה בלוקצ’יין.

כלומר, זה בבסיסו של מה שהטכנולוגיה עומדת בו. ללא שיטת קונצנזוס ראויה, כל סוג של הסכמה של צמתים אינו תקף ולא ניתן לסמוך עליו.

בדרך כלל, הקונצנזוס מאפשר לך להציע דרך להגיע להסכמה בין הצמתים בצורה מהימנה. לכן, אתה יכול לסמוך על כך שכל הנתונים בפנקס הם אכן נכונים, ואף אחד לא שינה אותם.

עם זאת, עליכם לדעת באילו אלגוריתמים של קונצנזוס לבחור מכיוון שהוא צריך להסתנכרן גם עם האסטרטגיה העסקית שלכם.

למה? ובכן, מכיוון שלא כל אחד מתאים לתעשייה שלך או לפיתרון הבלוקצ’יין הספציפי שאתה מנסה לבנות. לכן, וודא שאתה יודע מה אתה עושה.

שלב 4: בחר בפלטפורמת ה- Blockchain הארגונית המושלמת לפיתרון

לאחר מכן מגיעות פלטפורמות הבלוקצ’יין הארגוניות בבניית שלבי פרויקט הבלוקצ’יין. כאן תצטרך לתקן איזו פלטפורמת בלוקצ’יין ארגונית תבחר כבסיס הפרויקט שלך. העבודה על הפלטפורמה מאפס יכולה לארוך חודשים רבים ואף שנים.

שלא לדבר על תצטרך מפתחי בלוקצ’יין מומחים שיוכלו לעבוד על פלטפורמה חדשה לחלוטין. זה יכול להפוך לטרחה גדולה בזמנים משתנים. וכך, יש כבר פלטפורמות קיימות רבות המתאימות לכל סוג של מקרים לשימוש ארגוני.

לדוגמא, Ethereum, Corda, Hyperledger, IOTA, וכן הלאה.

שלב 5: התחל לעצב את האדריכלות

פרויקט בלוקצ’יין בניין יכול להיות משימה קשה אם אינך יכול להספיק את שלב האדריכלות כראוי. במציאות, צעד זה הוא אחד החשובים עד כה. ברגע שאתה יודע באיזו פלטפורמה להשתמש או באיזה סוג של קונצנזוס להשתמש, אתה צריך להתחיל לעבוד גם על ארכיטקטורת הליבה.

למרות שאתה עשוי לבחור בפלטפורמה ארגונית קיימת, ברוב המקרים תצטרך לבצע שינויים בה כדי לעצב אותה בהתאם לצרכים שלך..

לפיכך, תראה כי הפרויקטים הטובים ביותר בבלוקצ’יין עשויים להשתמש ב- Hyperledger, אך הוא עשה גם שינויים רבים בכך.

כמו כן, אל תשכח לעבוד על ממשקי ה- API, לוח הניהול, ממשק המשתמש וכן הלאה. הקפידו להקדיש מחשבה רבה גם על כולל חוזים חכמים. זה אולי נראה כמו תכונה נהדרת, אבל אם אינך זקוק לה, אל תכלול אותה ללא צורך.

שלב 6: בדוק את פרויקט Blockchain בצורה נמרצת

אתה יודע, אם לא תבדוק את הפרויקט שלך לפני ההשקה, אז בניית פרויקט בלוקצ’יין פשוט תהיה בזבוז זמן בשבילך. למה? ובכן, אתה לא יכול לחשוב שהפתרון שלך יהיה מושלם כבר מההתחלה, נכון?

כאשר תשנה או אפילו תבנה את פרויקט הבלוקצ’יין שלך מאפס, תקבל שגיאות רבות פה ושם. שגיאות אלה עלולות להוות סכנה חמורה לביטחון הרשת שלך. לכן, כדי לברר אם הפרויקט שלך עובד ביעילות וללא שגיאות, נסה לבדוק אותו במרץ לפני ההשקה.

לאחר שתגלה איזה סוג של בעיות יש לך, תוכל לתקן במהירות את הבעיות ולהפוך אותו לפיתרון מושלם להפעלה.

שלב 7: הפוך את זה להוכחה עתידית

עשית כל מה שהיה עליך לעשות כדי לפתח את פרויקטי הבלוקצ’יין הטובים ביותר בשוק. אבל זה לא יישאר אותו הדבר אם אתה לא יכול לוודא שהפרויקט שלך יתפתח ככל שיעבור הזמן. אז תצטרך להוכיח בעתיד גם את הפרויקט שלך.

מה זה אומר? המשמעות היא לוודא שהפרויקט שלך מסוגל לצמוח. אתה לא יכול למשוך את הצרכנים שלך עם אותה תכונה שנים אחר שנים. כמו כן, תמיד יהיו טכנולוגיות מהפכניות אחרות גם בעתיד.

עליכם לוודא שהפתרון שלכם יכול לשלב גם אותם.

שם, עכשיו אתה מוכן להשיק את פרויקט הבלוקצ’יין היצירתי שלך.

בסוף

עכשיו אתה יודע איך אתה יכול לעבוד על פרויקט בלוקצ’יין. במציאות, ישנם מסלולים רבים שתוכלו לנקוט בהם בכדי להגיע לתוצאה גדולה יותר. כפי שאתה כבר יודע, ארגונים כבר עובדים כרגע על פרויקטים רבים.

וכבר ריכזתי כמה מהפרויקטים הטובים ביותר בבלוקצ’יין במדריך זה שיעזרו לך לקבל קצת תובנה בנושא. בכל מקרה, כפי שאתה יכול לראות, הבלוקצ’יין לא הולך לשום מקום בינתיים. לכן, זהו צעד חכם מאוד להתחיל את מסע הבלוקצ’יין שלך מתי שאתה יכול לפני שיהיה מאוחר מדי.

מכיוון שהטכנולוגיה אמורה להפוך לענף מרכזי בעתיד, הגיע הזמן שתבטיחו את עמדתכם בה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map