איך Blockchain ישנה את העולם?

איך הבלוקצ’יין ישנה את העולם? כמעט כולם סביבנו בטוחים שבלוקצ’יין נמצא כאן כדי לשנות את העולם. במאמר זה נחקור את רעיון ההשפעה של blockchain על עולמנו.

הרעיון של שינוי בלוקצ’יין את העולם נובע מתפיסת הביזור. זה יוצר הפסאודו, סאטושי נקאמוטו, שיצר את מטבע הביטקוין שהוביל לגילוי טכנולוגיית הבלוקצ’יין. אם תראה את ציר הזמן, תראה שהמטבעות המבוזרים נוצרו סביב המשבר הפיננסי העולמי האחרון, מה שמעניק לגילוי זה חשיבות רבה בהרבה..

במציאות השינוי כבר החל. חברות ארגוניות רבות כבר מיישמות גרסת בלוקצ’יין משלהן. עם זאת, איש אינו יכול לחזות את עתידו של הטכנולוגיה הזו באמת. מכיוון שנבדוק כיצד blockchain יכול לשנות את העולם, תוכלו לגלות את התוצאות האפשריות.

הירשם עכשיו: קורס בלוקצ’יין חינם

איך Blockchain ישנה את העולם?

לפני שנחליט לענות על השאלה העומדת לרשותנו, ראשית עלינו להבין את הרעיון העומד מאחורי הבלוקצ’יין.

ריכוזיות וביזור

אם אתה מכיר את המערכת הנוכחית, תראה ריכוזיות בכל מקום. ריכוזיות היא דרך נבדקת להתמודד עם תהליכים. הוא מציע שליטה באמצעים יעילים ויעילים יחסית. עם זאת, זה בא עם הרבה חסרונות.

החיסרון העיקרי הוא הגישה הלא יעילה שלו. ריכוזיות בדרך כלל לא כל כך ידידותית כשמדובר ביעילות. יתרה מכך, המכשולים האחרים כוללים – ללא שקיפות, חוסר אבטחה נאות וגילוי הונאה. כל אלה פשוט רבים מכדי להתעלם מהם עכשיו.

עם הופעת הבלוקצ’יין הכל השתנה. טכנולוגיית Blockchain עשויה לשנות את העולם מכיוון שהיא יכולה להיפטר מכל חוסר היעילות של מערכות ריכוזיות.

זה הביא את הביזור לפעולה. באמצעות בלוקצ’יין, כל עסק משפר את התהליך שלו לגבהים חדשים. אם אתה חלק מארגון כלשהו, ​​היית כבר יודע שלא ניתן לשלוט או לפקח ידנית על היבטים שונים של המערכת.

עם ביזור, קל לעסקים או ארגונים להפוך את ההיבטים השונים של התהליכים שלהם לאוטומטיים.

הרעיון של בלוקצ’יין


בלוקצ’יין מוגדר כרשת עמית לעמית המופצת בטבע. בבלוקצ’יין ציבורי, כולם יכולים להצטרף ולהשתתף. כדי להבטיח שבלוקצ’יין ישמור על שלמות הנתונים ולהילחם בהונאה, לכל עמית יש עותק של ספר החשבונות.

כל זה מביא לביזור משחק. כן, אין צורך בישות מרכזית שתפעל רשת בלוקצ’יין.

המגמה של בלוקצ’יין תמיד הייתה שם בקרב עסקים, אך שיעור האימוץ זינק במהלך השנים האחרונות. בלוקצ’יין ישפיע על הכלכלה וכבר מתחיל לאט להראות את השפעות התוצאה. עם חשיפה משופרת ליתרונות באופן כללי, עסקים הופכים בטוחים יותר לנקוט בגישה מבוזרת, כלומר בלוקצ’יין.

האופי המופץ פירושו שבלוקצ’יין יכול לרוץ באינטרנט ללא צורך בבניית תשתית נוספת עבורו. זו תופעה עולמית, לא רק שהיא קוד פתוח ומשתמשת בקריפטוגרפיה מתקדמת כדי להבטיח שניתן יהיה לגשת לנתונים המאוחסנים בפנקס רק על ידי הצדדים החוקיים..

רוצה לדעת יותר על טכנולוגיית הבלוקצ’יין? בדוק את האולטימטיבי שלנו מדריך הגדרות blockchain כרגע!

אבולוציה של מאגר ריכוזי לביזור

באופן מסורתי, נתונים נשמרים בתוך בסיס הנתונים היחסי. אתה יכול לחשוב עליהם כעל גיליון אלקטרוני מתקדם של Excel שבו עמודות ושורות משמשות לאחסון נתונים. יותר מכך, טבלאות אלה מאוחסנות באמצעות כונן קשיח ואז מוגשות על פי דרישת המשתמש. הנתונים נשמרים במיקום מרכזי. מסד נתונים ריכוזי סובל מביצועים כאשר מספר הבקשות גדל בריבוי.

כדי להתגבר על המגבלות של בסיס הנתונים המרכזי, מחשבים וטכניקות חזקות יותר נפרסים לעיבוד בקשות מהר יותר. כל אלה יכולים להוביל לכך שמאגרי מידע יהיו פגיעים יותר להאקרים. זה גם דורש תקציב תשתית עצום להפעלה ולניהול. נראה כי כל אלה הם מגבלה עבור העסקים שמנסים למצוא פתרונות מעשיים למוצר שלהם.

כל אלה ישונו על ידי בלוקצ’יין, שהוא טכנית בסיס נתונים מבוזר. מכיוון שאין ריכוזיות, לכל צומת יש עותק של מסד הנתונים, כלומר ספר חשבונות. זה מאפשר לעסקים לשפר את יתירות הנתונים שלהם לרמה חדשה לגמרי.

באופן פוטנציאלי, טכנולוגיית הבלוקצ’יין עשויה לשנות את העולם.

מאפייני טכנולוגיית Blockchain

כעת, לאחר שהבנו את האבולוציה ממערכות ריכוזיות למערכות מבוזרות, ומרכזיות למאגרי מידע מבוזרים, בואו נסתכל על חמשת דמויות המפתח של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. היבטים מרכזיים אלה מגדירים את טכנולוגיית הבלוקצ’יין ביותר.

 • רשת P2P: טכנולוגיית Blockchain היא רשת עמית לעמית בה המכשירים הקיימים כבר יכולים להשתתף ולהפוך לחלק מהרשת. רשת P2P מאפשרת גם למחשבים ברשת לעבוד יחד ולהציע כוח חישוב משולב לכל הרשת.
 • פונקציית Hash קריפטוגרפית: מאפיין מרכזי נוסף של טכנולוגיית הבלוקצ’יין הוא השימוש בפונקציית חשיש קריפטוגרפית חדשה. פונקציית החשיש לוקחת קלט ואז מוציאה ערך, שמחובר לאחר מכן לפונקציית הגיבוב הבאה. זו פונקציה חד כיוונית שלא מאפשרת להאקרים לנחש את הערך. זה מגן על המידע בצורה הטובה ביותר. כמו כן, פונקציית ה- hash פועלת עבור משתמשים חוקיים שבבעלותם המידע או הנכס.
 • ספרים מבוזרים: תכונת ספר החשבונות המבוזרת היא אחת התכונות הטובות ביותר של בלוקצ’יין. זה מאפשר לעמיתים לקבל עותק של ספר החשבונות. כדי לוודא שהם לא צריכים להוריד את כל מסד הנתונים, משתמשים בטכניקות מתקדמות כדי להבטיח שמירה על קונצנזוס ברשת. זה גם מאפשר לעמיתים לאמת מידע במהירות ללא צורך להסתמך על רשות מרכזית. יתר על כן, זה גם מבטיח שלא תתקיים הונאה.
 • שם בדוי: רשת הבלוקצ’יין מאפשרת גם למשתמשים להישאר אנונימיים אם הם רוצים.
 • אי-משתנות: לבסוף, תכונת החשיש ההצפנתית, ספר החשבונות המבוזר ותכונות אחרות מבטיחות שלא ניתן לשנות את הנתונים לאחר אישור המשתמש המקורי..

הנקודות רומזות בבירור שבלוקצ’יין ישנה את העולם.

קרא עוד: 6 תכונות Blockchain עיקריות שעליך לדעת

היתרונות של טכנולוגיית Blockchain

כל התכונות החיוניות שלעיל פורצות דרך מנקודת מבט טכנית, אך מה לגבי אנשים שאינם מיומנים טכנית בהבנת מורכבותו? איך הם נהנים? כמו כן, כשאנחנו אומרים “לשנות את העולם”, אנו מצפים לשנות את חייהם של אנשים נורמליים. הנקודות שלהלן יעזרו לך להבין את ההשפעה של בלוקצ’יין מנקודת מבט כללית, וגם זה ישפיע על הכלכלה.

יותר מכך, אתה יכול גם לקחת את הנקודות הבאות כמקרי שימוש בעולם האמיתי. בואו לרשום את הנקודות שלמטה.

עסקאות מהירות יותר

זוהי פעילות נפוצה שאנשים שולחים כסף הן לעסקים והן לשימושים אישיים. לרוב השירותים המקלים על התשלום נמשכים מספר ימים להשלמתם. זה יכול להוביל לבעיות אם אתה צריך לשלוח כסף לשעת חירום.

התהליך לוקח יותר זמן אם אתה מבצע מעבר זר. בדרך כלל הבנקים מחזיקים בתשלום מספר ימים לפני שהם משתמשים במערכת ההודעות SWIFT להעברת כספים. זה נעשה על ידי בנקים בשל כללים מחמירים סביב העברות כספים זרות. עם זאת, זמן ההמתנה גם גדל יותר בגלל המתווכים האחרים.

הפיתרון הוא בלוקצ’יין. באפשרותך לשלוח כסף ללא צורך להמתין ימים עד שהכונס יקבל את התשלום.

הבנקים להוטים גם לאמץ אסימונים דיגיטליים תמורת סכום כסף עצום להעברה. זה בדרך כלל עוזר להם לעשות התנחלויות בנקאיות במהירות ובבטחה. לכן, טכנולוגיית הבלוקצ’יין עשויה לשנות את העולם על ידי הצעת תהליך עסקה מהיר יותר.

רישום מקרקעין טוב יותר

אם אי פעם תנסה לקנות בית, תצטרך לעבור הרבה צעדים. זהו תהליך מייגע שיכול בקלות לקחת עד חודשים. זה כולל גם הרבה ניירת.

נוסף על כל אלה, עליך לשלם שכר טרחת עורך דין. תהליך קניית הבית תלוי במקום מגוריך. במקומות מסוימים זה יכול להיות הרבה יותר קל, אבל בסך הכל לוקח הרבה זמן ומאמץ לקנות בית אחד.

גם שוק הנדל”ן סובל מהאמון. קל לעשות הונאות וליצור ניירת מזויפת. כדי להבטיח אמון, ניירות רבות צריכות להיבדק ולנהל על ידי גורמים מרובים, כולל סוכנויות ממשלתיות, בנקים וכו ‘.!

כשמדובר בבלוקצ’יין, אינך צריך להתמודד עם כל כך הרבה מתווכים. זו פלטפורמה חסרת אמון. פירוש הדבר שאתה יודע מה אתה עושה ולמה אתה נכנס. אתה יכול לאמת את בעל הנכס לפני ביצוע העסקה. ההסכמים שקופים והם חסינים בפני טמפ ‘. זה גורם להכל לעבוד בצורה חלקה. זה גם אומר שעליך לעשות מעט מאוד ניירת, ולשפר את חווית הרכישה שלך לרמה חדשה לגמרי.

במציאות זה משפיע מאוד על שוקי הנדל”ן, שקשורים לכלכלה העולמית. לכן, בלוקצ’יין יכול לשנות את הכלכלה העולמית.

קרא גם: איך עובד בלוקצ’יין?

מקור מקור

Blockchain עובד בצורה חלקה עם שרשרת האספקה. כל מוצר שאתה קונה צריך לעבור סדרת יעדים לפני שהוא מגיע לפתח ביתך. במהלך זמן הנסיעה, הוא יכול להיות פתוח לגופי מרמה רבים שיכולים להתעסק במוצר לטובתם האישית.

אם זה יקרה, לא תקבל את המוצר ששילמת עבורו. יתכן שתקבל מוצר מסולסל או מוצר שהוחלף לחלוטין בהונאה. בכל מקרה קל לתפוס פריטי הונאה.

במציאות, זו דרך נהדרת להציע מקור מוצר ולוודא שהצרכנים מקבלים את המוצר האותנטי עליו הם משלמים.

השימוש בבלוקצ’יין בשרשרת האספקה ​​פותר את כל הבעיות הללו. על ידי שימוש בבלוקצ’יין, חברות יכולות לעקוב באופן מלא אחר מצב המוצר. אם משנים את המוצר או מטפלים בו, המערכת תקבל התראה ומכאן שהיא תזרוק אותו משרשרת האספקה. בסופו של דבר, תקבל רק מוצרים מקוריים בידך.

מערכת בריאות טובה יותר

בעיות בריאות שכיחות מאוד במדינות מתפתחות. זה די מקובל שאנשים פונים לרופאים לטיפול. לרוב אתה מועבר מקומה אחת לשנייה כדי למצוא את הרופא או מומחה הבריאות שלך.

פירוש הדבר גם לעבוד עם מסמכים שאינם מאוחסנים במרחב מרכזי. ניהול רישום רפואי מלא הופך להיות קשה גם עבור מטופלים מכיוון שרשומותיהם הרפואיות יכולות להתפרש על פני שנים או מספר רופאים עם גישות טיפול שונות. בקיצור, זה דורש סבלנות רבה עבור המטופלים לנהל את בעיות הבריאות שלהם.

Blockchain יכול לשנות לחלוטין את אופן ניהול הבעיות הבריאותיות. זה יכול לאפשר החזקת רשומות רפואיות בצורה מבוזרת, אליה ניתן לגשת על ידי סמכותו של המטופל.

יותר מכך, זה יאפשר לעוסקים בתחום הבריאות להבין טוב יותר את המקרה של המטופל ולהבטיח שהם יוכלו לקבל טיפול בהקדם האפשרי. זה גם הופך את האבחנה למהירה ומוצלחת יותר. אחרון חביב, בלוקצ’יין גם צמצם את תפוצת תרופות ההונאה.

הגדל את היעילות העסקית

Blockchain גם נותן לך יותר סיכויים להרוויח. חברות גדולות מאמצות אט אט את הבלוקצ’יין ועוזרות לחבר אנשים מכיוון שטכנולוגיה זו יכולה להגביר את היעילות העסקית שלהן.

מקרי השימוש הכלליים הם דוגמה טובה לאופן בו בלוקצ’יין ישנה את העולם.

למידע נוסף על מקרי השימוש בבלוקצ’יין מהמדריך שלנו לשימוש בבלוקצ’יין: רשימה של 20+ מקרים לשימוש בטכנולוגיית בלוקצ’יין כעת!

מתי הבלוקצ’יין ישתלט?

כעת, לאחר שהבנו את היתרונות של בלוקצ’יין, הגיע הזמן לשקול מתי הבלוקצ’יין ישתלט על העולם.

המגזר הראשון שיראה את השינוי במגזר הפיננסי. תחום הפיננסים עובר כרגע בעיות גדולות. זה דורש הפרעה כדי לשרוד. בלוקצ’יין יכול להיות הזרז והפתרון המושלמים שיכולים לספק את האמצעים הדרושים לפתרון הכאבים של תעשיית הבלוקצ’יין.

Blockchain משנה את האופן שבו הכסף זורם דרך מוסדות או נסחר בין סוחרים

למעשה, לבלוקצ’יין יש פוטנציאל לשנות כמעט כל ענף שם. זה יכול ליצור עולם יעיל ומשגשג יותר שבו אנשים יכולים להתחבר אחד לשני ללא צורך במתווכים.

חברות יכולות גם להשתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין בכדי לספק שירות שקוף, אמין ויעיל יותר לצרכן. למשל, חברה יכולה להשתמש ברשת מורשית כדי ליצור מערכת יעילה. הם יכולים גם להשתמש בו כדי לשמור על שקיפות עם משתמש הקצה על ידי שיתוף מידע שיכול לעזור ליצור אמון בקרב המשתמשים.

באשר למשתמשים כלליים, הם יכולים גם להשתמש בבלוקצ’יין במלוא הפוטנציאל שלו. אם אתה יוצר, אתה יכול להתחבר לקונים ישירות באמצעות פתרון בלוקצ’יין. ברגע זה, אנחנו לא יכולים לחזות נכון מתי בדיוק הבלוקצ’יין ישתלט, אבל אנחנו כן יודעים שהתהליך כבר התחיל.

הירשם עכשיו: קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

כיצד Blockchain תשנה את העולם הפיננסי?

העולם הפיננסי ישתנה לחלוטין בעזרת הבלוקצ’יין. פלטפורמות בלוקצ’יין יכולות לשנות את הכלכלה העולמית די בקלות.

למשל, לבלוקצ’יין את’ריום יש יכולת להפוך אוטומטית, לאבטח ולהפעיל תהליך יעיל בתחום הפיננסים והבנקאות. זה גם מייעל את העלות ומממן דיגיטלי ניירות ערך ונכסים אחרים מבלי להגדיל את העלות הנדרשת לניהולם.

העולם הפיננסי יכול תמיד ליהנות משקיפות, אמון, פרטיות, מדרגיות וביטחון שמציעה בלוקצ’יין. למשל, השוק הפיננסי יכול לנצל יכולות תכנות ולאוטומציה של דברים כמו KYC / AML, פרטיות נתונים וכן הלאה. זה יכול גם לעזור לייעל תהליכים עם יעילות משופרת.

בלוקצ’יין תצליח לשנות את המגזר הפיננסי מכיוון שהוא עדיף בהרבה על מודל העסקה.

חלק ממקרי השימוש הבלוקצ’יין הטובים ביותר בעולם הפיננסי כוללים את הדברים הבאים.

 • ניהול השקעות
 • הלוואות ובנקאות
 • ביטוח
 • כלכלת סחר חליפין

כיצד Blockchain תשנה נדל”ן?

האם ניסיתם פעם לקנות בית לאחרונה? לאחר מכן, היית יודע כמה מאמץ וזמן אתה זקוק להשלמת הרכישה. כל עסקת נדל”ן יכולה להימשך בין מספר שבועות לחודשים. הסיבה מאחורי העיכוב היא השימוש בתהליך הכל כך פחות יעיל.

היקף הנדל”ן הגדול מקשה מאוד על קונים ומוכרים לתאם ולנהל את הנכסים שלהם.

באמצעות blockchain, הנדל”ן יכול לראות שינויים רבים, כולל הכנסת תהליך יעיל יותר בעזרת אוטומציה. יתרונות אחרים כוללים הסדרי תשלומים בזמן אמת, עלויות מופחתות, אסימון והסדרי תשלום בזמן אמת. זהו דחיפה מאסיבית שיכולה לעזור לבלוקצ’יין להפוך את הכלכלה העולמית.

היתרון הגדול ביותר הוא הזמן המופחת שלוקח לבצע עסקאות. בעזרת אסימון נכון ניתן לאחסן ולסחור נכסים בעולם האמיתי בבלוקצ’יין. טוקניזציה פירושה גם שניתן לאחסן סוגים אחרים של מידע באופן מקוון, כולל קרנות נדל”ן, זכויות ממשל ועוד!

מעטים ממקרי השימוש בבלוקצ’יין בנדל”ן כוללים את הדברים הבאים:

 • רשומות מעשה וכותרות אדמה
 • טוקניזציה
 • ליסינג ותשלומים
 • חשבונאות בזמן אמת
 • זהות הדייר

סקרנים מההשפעה של בלוקצ’יין על נדל”ן? עיין במדריך שלנו בנושא בלוקצ’יין למקרקעין ברגע זה!

כיצד Blockchain תשנה את HealthCare?

המגזר האחרון שעליו נדון הוא HealthCare. נכון לעכשיו, שירותי הבריאות יכולים ליהנות גם מבלוקצ’יין. ישנן נקודות כאב רבות בענף הבריאות. לדוגמא, חולים תמיד נאלצו לשאת איתם את המסמכים שלהם. זה יכול להוביל לבעיות כולל קלט נתונים שגוי.

דבר נוסף שצריך לתקן הוא מעקב אחר תרופות. ללא עקיבות מתאימות, ניתן לזייף תרופות בקלות. המחקר גם נפגע, בהתחשב בכך שנתוני המטופלים אינם נגישים לרוב.

מעטים ממקרי השימוש בבלוקצ’יין בבריאות כוללים את הדברים הבאים:

 • עקיבות סמים
 • ניהול הסכמת המטופל
 • רשומות בריאות אלקטרוניות (EHR)
 • ניסויים קליניים טובים יותר

סקרנים מהשפעת הבלוקצ’יין על הבריאות? עיין במדריך שלנו בנושא בלוקצ’יין בתחום הבריאות כבר עכשיו!

האם Blockchain יצליח?

הדרך להפוך את הבלוקצ’יין לגלובלית ולהגיע לכולם ברחבי העולם אינה קלה. Blockchain נראה מבטיח, בדיוק כמו כל טכנולוגיה חדשה אחרת שיש שם. כשהאינטרנט הגיע, הוא גרם לאדוות והתייחסו לטכנולוגיה המהפכנית היחידה שיש. זה אכן שינה את האופן שבו אנו מתחברים, אך לקח לו זמן להתפתח ולהשתפר.

הבינה המלאכותית הוגדרה גם כטכנולוגיית הדור הבא שיכולה לשנות את העולם. הנקודה שלי היא שכמעט כל טכנולוגיה חדשה מראה הבטחה שכן הן טובות יותר מהקודמות בצורה כזו או אחרת. רק הזמן יכול לדעת כיצד הבלוקצ’יין ישפיע על החברה. לעת עתה כולם באותו דף. אבל, דבר אחד בטוח הוא שבלוקצ’יין מבטיח מאוד ויש לו פוטנציאל לשנות את העולם סביבנו.

עם זאת, אילו דברים יכולים להשתבש בחזון הבהיר הכולל של טכנולוגיית הבלוקצ’יין? אחד המכשולים הגדולים ביותר שצריך לטפל בהם הוא ממשל. מכיוון שבלוקצ’יין מבוזר, השלטון יכול להיות מצב מסובך מאוד. מכיוון שהוא נמצא בשלב צמיחה, הוא יכול לשמש לדברים שובבים או מזיקים. המוקד העיקרי צריך להיות יצירת גוף ממשל שיכול להכתיב כללים ותקנות בטוחים לשימוש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין. בדרך זו אנו יכולים להבטיח כי נעשה שימוש נכון בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

קונסורציום W3C מטפל באינטרנט. הם אחראים לקביעת תקן האינטרנט.

לכן, קשה מאוד לומר לאיזה כיוון ייקח בחוזקה בלוקצ’יין. השפעותיה כבר נצפו במקרי שימוש רבים עליהם דנו לעיל, אך שיעורי האימוץ עדיין מתקשים.

רוצים לדעת על בלוקצ’יין שמשנה את העולם? עיין במדריך שלנו כיצד blockchain יכול לשנות את העולם כרגע!

סיכום

אם אתה חושב שבלוקצ’יין לא יכול לשנות את העולם, אז אתה לא לבד. ישנם מומחים רבים שחושבים שבלוקצ’יין אינו מספיק בכדי לשנות את מהלך הפעולות של העולם הזה. עם זאת, הממצאים האחרונים אכן צופים כי בלוקצ’יין יצליח בכך.

כפי שאתה יכול לראות את ההשפעה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, עכשיו אתה יכול לדעת איך בלוקצ’יין יכול לשנות את העולם. הצלחנו גם לחזות את השפעתה על עתיד החברה שלנו. אם אתה רק טירון שרק מתחיל בטכנולוגיית בלוקצ’יין אך רוצה ללמוד עוד על כך, עליך לבדוק את קורס הבלוקצ’יין החינמי שלנו.

השתמש בבלוקצ’יין כדי לשנות את העולם ואת העסק שלך עכשיו!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map