העתיד של דו”ח משרות Blockchain 2020 על ידי הפורום הכלכלי העולמי

העתיד של בלוקצ’יין הוא בהיר. הדיון הבא יכוון לשקף את התחזיות המוצגות בדו”ח עבודות הפורום הכלכלי העולמי 2020 כדי למצוא היכן בלוקצ’יין מתאים לתמונה.

טכנולוגיית הבלוקצ’יין היא ללא ספק אחת המיומנויות המבוקשות ביותר בתקופה המודרנית על רקע סיבות שונות. היא הייתה אחראית לדרבן תפקידים חדשים רבים בעבודה שגרמו ליותר הזדמנויות לקריירה בבלוקצ’יין. לכן, רבים מהמועמדים השואפים עשויים לחפש הזדמנויות אמינות לציון עבודות בלוקצ’יין. כתוצאה מכך, אין מנוס מחפש תחזיות לגבי משרות בתחום הבלוקצ’יין.

זוהי טכנולוגיה מתפתחת, ואין מנוס מאנשים לחפש הזדמנויות יציבות באבטחת הקריירה שלהם בפלטפורמות הבלוקצ’יין. הקוראים יכולים להשתמש בדיון הבא כדי לשקף את הגורמים החשובים שיכולים להניע את התפתחות שוק העבודה מ -2020 עד 2025.

הפורום הכלכלי העולמי הצביע ללא הרף על הכנסת עתיד העבודה במהלך חמש השנים האחרונות. היא לא גילתה רק את הפוטנציאל למשרות בבלוקצ’יין אלא גם את האפשרויות הניכרות לעקירת עובדים. אוטומציה והגדלה טכנולוגית תמכו באסטרטגיות אמינות לשיפור מעברי התפקידים כדי להתאים לתפקידי תפקידים חדשים.

ה סקר עתיד המשרות מהווה כלי מכריע להערכת המגמות לטווח הקצר והארוך לצד ההשפעה של אימוץ הטכנולוגיה בכל שוקי העבודה השונים. אחד מנקודות השיא המשמעותיות של הסקר היה ההשתקפות על אימוץ טכנולוגי בין ארגונים עם תנודות בביקוש למיומנויות ודרישות עבודה.

הסקר מעניק רושם אינטראקטיבי ומפורש על המגמות המתעוררות בשוק העבודה. במקביל, זה גם עזר לגשת להזדמנות לתכנון ואסטרטגיה למען עתיד עבודה משופר. בואו נראה כיצד דוח עתיד המשרות 2020 על ידי הפורום הכלכלי העולמי סוקר את האימוץ הטכנולוגי כדי למצוא התאמה למשרות בלוקצ’יין.

הירשם עכשיו:כיצד לבנות את הקריירה שלך בקורס Enterprise Blockchains

פוטנציאל בלוקצ’יין בעתיד

בשנתיים האחרונות טכנולוגיות חדשות החלו להשיג שליטה בקרב ארגונים ברחבי העולם. על פי הסקר, כמעט 11% מהחברות היו מעוניינות באימוץ טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת או טכנולוגיית בלוקצ’יין. הדו”ח ציין כי ככל הנראה ארגונים יאמצו טכנולוגיות חדשות עד שנת 2025. לכן, מסחר אלקטרוני, מחשוב ענן וביג דאטה משמשים בתור עדיפויות גבוהות בהתחשב במגמות שהוצגו בשנים האחרונות..

מצד שני, יש דרישות משמעותיות להתמקדות בהצפנה. כתוצאה מכך, ניתן להבחין כי עתיד העבודה תלוי במידה ניכרת בפגיעות החדשות הבולטות בעידן הדיגיטלי. לכן, טכנולוגיית הבלוקצ’יין יכולה לשמש גורם תומך בולט במקרה זה על ידי התייחסות לחששות הפגיעות.

יתר על כן, הסיכויים למשרות בבלוקצ’יין נראים בהירים יותר מכיוון שתוכלו לבחון את ההזדמנויות לתעסוקה במגזרים שונים. הסיכויים לאימוץ בלוקצ’יין בענפים שונים משמשים הזדמנויות אמינות עבור מועמדים לשקול להמשיך בעבודות מבוססות בלוקצ’יין. לפניכם סקירה של המספרים אודות הפוטנציאל לאימוץ בלוקצ’יין בענפים שונים.

אימוץ בלוקצ’יין בענפים שונים

משרות בבלוקצ'יין

כמעט 31% מהארגונים החקלאיים, 40% מארגוני הרכב ו- 41% מארגוני הצרכנות הביעו עניין באימוץ בלוקצ’יין. הנתח הגבוה ביותר של אפשרויות לאימוץ טכנולוגיות בלוקצ’יין ניכר במקרה של תקשורת דיגיטלית וטכנולוגיית מידע וחברות שירותים פיננסיים.

התחום הבא המבטיח ביותר שמציג אפשרויות לאימוץ בלוקצ’יין מתייחס לחברות בריאות ובריאות, שם שיעור האימוץ הוא 72%. יתר על כן, סביר יותר כי blockchain יאומץ על ידי כ -61% מהחברות בחינוך ו -50% מהחברות בתחום האנרגיה והספק..

מעניין שכ- 40% מסוכנויות הממשלה והמגזר הציבורי שנבדקו בדו”ח הביעו עניין באימוץ הבלוקצ’יין.

אימוץ בלוקצ’יין במגזרים שונים יוליד גם את הביקוש למשרות בלוקצ’יין. לאחר מכן זה יוביל גם לצמיחה לעתיד העסקים בענפים שונים. יחד עם זאת, בלתי נמנע לצפות לצמיחה אדירה בביקוש למערכי מיומנויות חדשים ולתפקידי תפקיד חדשים.

כתוצאה מכך, שיבושים בכוח העבודה יקרו בעתיד המשרות הקשורות לבלוקצ’יין. אימוץ טכנולוגיה בהחלט ישפיע על עבודת העובדים על ידי הפיכת חלק מהמשימות ביכולתם האנושית לאחריות המכונות.

לאחר מכן, רמת השיבוש תהיה תלויה במידה ניכרת בעיסוקו ובמיומנותו של עובד. ברור שהחברות תהיינה תלויות בבנייה מחדש של כוח האדם שלהן במקרה של אימוץ טכנולוגיית הבלוקצ’יין. אז למה יכוונו ארגונים בעיקר עם שיבושים בכוח העבודה החדש?

קרא גם:רשימת חברות המשתמשות בטכנולוגיית Blockchain

יעדי המפעלים בשיקום כוח אדם

על פי דו”ח עתיד המשרות 2020, לחברות יש יעדים מגוונים העומדים בבסיס ארגון מחדש של כוח העבודה שלהם. ברור שהגעת טכנולוגיות חדשות כמו בלוקצ’יין דורשת תיקונים במבנה כוח האדם הקיים בארגונים. עם זאת, לארגונים יש גם ציפיות רבות אחרות כאשר הם מעלים פרסומות למשרות במערכת האקולוגית של הבלוקצ’יין. ראשית כל, כ- 55% מהעסקים שנבדקו בדו”ח הביעו את התעניינותם בשינוי מבנה שרשרת הערך שלהם.

לאחר מכן, כ -43% מהארגונים הצהירו כי הם רוצים להשיג צמצום בכוח העבודה הקיים שלהם. מנגד, 34% מהארגונים רצו להבטיח הרחבה של כוח האדם על ידי מינוף אינטגרציה טכנולוגית מקיפה. יתר על כן, כ- 41% מהארגונים הכלולים בסקר רוצים להרחיב את השימוש בקבלנים לעבודות הכוללות משימות התמחות.

מצב המשרות המתעוררות והולכות

תוצאות דוח עתיד המשרות 2020 על ידי הפורום הכלכלי העולמי משקפות באופן בולט את מצב המשרות המתעוררות והולכות וירידות. בהתבסס על ממצאי הדו”ח, ארגונים יחוו צמצום משמעותי בתפקידים מיותרים מ -15.4% ל -9%. במקביל, הדו”ח מצביע גם על צמיחה של 5.7% למקצועות מתפתחים כמו משרות בלוקצ’יין. לכן, הדו”ח קובע בבירור כי עד שנת 2025 יופיעו כמעט 97 מיליון תפקידים חדשים, ובכך יובאו הבטחות חיוביות למקצועות הבלוקצ’יין..

לכן, ניתן לציין בבירור כיצד דו”ח עתיד המשרות מציג את הבלוקצ’יין כאחד מהמיומנויות המתבקשות. יתר על כן, קל להבין גם כיצד הדו”ח מתמקד בגורמים שונים לשינוי כוח האדם. לכן, עם רושם ברור של המטרות הבסיסיות של ארגונים בשינוי מבנה כוח האדם שלהם לצורך דרישה לדרישות עסקיות מודרניות, אפשר להתחיל להעריך את היתכנותה של קריירה בתחום הבלוקצ’יין..

קרא עוד: איך שוק העבודה בלוקצ’יין פורח!

הספק לגבי משרות בבלוקצ’יין יכול למצוא תשובה מושלמת על ידי שיקוף של הסיבות החשובות המניעות את דרישתם. Blockchain התגלתה כטכנולוגיה הבסיסית של ביטקוין וממשיכה להיות טכנולוגיה פורה ליישומים במגזרים שונים.

סוכנויות ממשלתיות מובילות וחברות טק גדולות, כמו גם חברות סטארט-אפ, גילו עניין בבלוקצ’יין ובכך הגדילו את דרישתן. אז גם הביקוש למשרות מבוססות בלוקצ’יין גדל משמעותית. עם זאת, האם זה סביר להמשיך בקריירה בטכנולוגיה שהגיעה לאחרונה וצוברת פופולריות אקספוננציאלית? אם אתה שאפתן מספיק כדי להתחיל קריירה בבלוקצ’יין, עליך לבחון את הסיבות הבאות.

ערעור על חבילות שכר

אחת הסיבות הראשונות ללכת למשרות בלוקצ’יין מתייחסת ישירות לחבילות שכר משתלמות. Blockchain היא טכנולוגיה חדשה יחסית, וקשה למצוא אנשים רבים עם מומחיות blockchain הרצויה ליעדים העסקיים שלהם. לכן, מועמדים בעלי מומחיות בבלוקצ’יין יכולים בהחלט לפקוד על אומדני שכר גבוהים יותר מצד ארגונים מובילים.

החשוב מכל, אנשי מקצוע שאפתנים יכולים לנצל את הטבות השכר עבור עבודות טכניות וגם לא טכניות עם יתרון מבטיח על פני עבודות קונבנציונליות אחרות. יתר על כן, מודלים לחלוקת הכנסות הקשורים למשרות בתחום הבלוקצ’יין יכולים גם לספק תשואות טובות יותר ותמריצים גבוהים יותר.

בדוק את עשרת עבודות הבלוקצ’יין המשתלמות ביותר בשוק.

גמישות לעבודה מרחוק

הסיבה הקריטית הבאה לבחור בעבודות בבלוקצ’יין משקפת את ההזדמנויות לגמישות בעבודה מרחוק. המגמה העולה של עבודה מרחוק זוכה לתשומת לבם של ארגונים ועובדים בתקופה האחרונה. לאחר מגיפה עולמית, העובדים הבינו את היתרון של גמישות המיקום במקום להיצמד למשרד.

ככל שיותר ויותר אנשים פונים לעבר עבודה מרחוק, חברות בלוקצ’יין מציעות יתרון זמין לכוח העבודה שלהם. ארגונים ממוקדי בלוקצ’יין מאפשרים אפשרות לעבודה מרחוק כדי לפתוח את המרחב לפריון טוב יותר של כוח העבודה שלהם.

נזילות הצוות

יתרון בולט נוסף הקשור למשרות בתחום הבלוקצ’יין הוא האופציה לנזילות הצוות. רוב הסטארטאפים מקצים הון לצוות, ובמקרה של נזילות, הצוות צריך לחכות למכירת חלקם ולקבלת מטבע. ברוב המקרים, תהליך פירוק ההון העצמי מורכב ומביא למענקים מוגבלים מאוד שבדרך כלל מטילים מגבלות על העסק המשני.

מצד שני, עובדים בחברות בלוקצ’יין עלולים לקבל אסימון שמחליף את הפיצויים מבוססי ההון. האסימונים משמשים כמניות נזילות מולדות שעובדים יכולים להמיר למטבע בהתאם לנוחותם ולהעדפתם.

לכן, די ברור כעת שמשרות בלוקצ’יין בהחלט מספקות יתרון תחרותי לפיתוח קריירה. בהשוואה לטכנולוגיות המתפתחות האחרות, בלוקצ’יין הצליחה להשתמש בכמה מהתעשיות הגדולות כגון חינוך, אנרגיה ותועלת, שירותים פיננסיים וארגוני צרכנים..

עקוב אחר המדריך שלנו בו אנו מסבירים כיצד תוכל לקבל עבודה בבלוקצ’יין!

לכן, זה די סביר שכל בעל מקצוע שאפתן יתהה לגבי ההזדמנויות הפוטנציאליות שהוא יכול למצוא מבחינת תפקידי תפקיד. בואו נסתכל על תפקידי העבודה השונים המבוססים על בלוקצ’יין, שיזכו לתשומת לב בשנת 2021.

תפקידים טכניים של בלוקצ’יין

באופן כללי, תוכל למצוא תפקידים טכניים ולא טכניים למשרות במערכת אקולוגית של בלוקצ’יין. תלוי בערכת המיומנויות הקיימת ובהעדפות הקריירה שלך, תוכל לבחור בחירה סבירה להרחיק את קריירת הבלוקצ’יין שלך. אז קודם כל, הבה נשקף בקצרה על חלק מתפקידי התפקיד הטכניים בבלוקצ’יין ואיזה מיומנויות בלוקצ’יין תזדקקו.

משרות בלוקצ'יין

מפתח Blockchain

מפתחי בלוקצ’יין נהנים מאחד התפקידים המובילים בקרב משרות מבוססות בלוקצ’יין שמבוקשות מאוד. כמו כן, מפתחי הבלוקצ’יין אחראים על יצירת יישומים ופתרונות ארגוניים על בסיס הבלוקצ’יין. עבודתו של מפתח בלוקצ’יין מסובכת בדרך כלל ממפתח האפליקציות הקונבנציונאלי. יחד עם זאת, מפתחי הבלוקצ’יין עשויים ליהנות ממספרי תגמול גבוהים יותר בהשוואה למפתחי תוכנה נפוצים.

קרא את המדריך המקיף שלנו כיצד לנחות עבודה למפתחי בלוקצ’יין ולהתחיל את הכשרת הבלוקצ’יין שלך עכשיו!

אדריכל פתרונות בלוקצ’יין

אדריכלי פתרונות בלוקצ’יין אחראים להניע את אימוץ הבלוקצ’יין בהתאמה למפרט העסקי. עבודתו של אדריכל פתרונות בלוקצ’יין מתמקדת במידה רבה בתרגום הדרישה של ארגון לפתרונות בלוקצ’יין מתאימים. בהמשך, הם יכולים ליישם שיטות עבודה מומלצות וניסיון לשיפור עיצוב הפתרונות בהתאם לדרישות השימוש שלהם.

הירשם עכשיו:קורס מוסמך לאדריכלות בלוקצ’יין (CEBA)

יועץ Blockchain ארגוני

יועצי בלוקצ’יין ארגוניים הם גם אחד מתפקידי התפקידים הבולטים המבוקשים ששלטו בשוק העבודה בבלוקצ’יין. משרות יועצות בלוקצ’יין כיועצות בלוקצ’יין ארגוניות מתמקדות בעיקר בהדרכת ארגונים במסע אימוץ הבלוקצ’יין. תפקיד העבודה של יועץ הבלוקצ’יין הארגוני פועל באופן מקיף לקראת צפי המגמות החדשות. הם גם בוחנים את הדרישות העסקיות ביחד, על מנת להציע פתרונות קיימא ופרודוקטיבי ביותר.

למד כיצד תוכל גם להיות איש מקצוע מוסמך של בלוקצ’יין (CEBP) ולהתחיל קריירה רווחית.

יתר על כן, יועצי בלוקצ’יין ארגוניים ממלאים גם תפקיד מכריע בתמיכה בהכשרה וחינוך של ארגונים בנוגע לטכנולוגיית בלוקצ’יין. עם זאת, עבודות יועץ בלוקצ’יין ארגוני הן מקיפות מאוד ודורשות הכשרה וניסיון מקצועי רב. לכן, ייתכן שתשיג סיכויים טובים יותר לתפקיד יועץ בלוקצ’יין ארגוני עם אישורי בלוקצ’יין אמינים והכשרה רשמית.

רוצה לקבל הסמכה כדי להגביר את הקריירה שלך? בדוק את אישורי הבלוקצ’יין הטובים ביותר שבהם תוכל לקבל הכשרה ממיטב מומחי השוק.

תפקידי עבודה בלוקצ’יין לא טכניים

עולם קריירות הבלוקצ’יין מציג גם כמה עמדות לא טכניות שאינן דורשות שטף טכני. חלק מתפקידי העבודה הבלתי טכניים הבולטים בבלוקצ’יין עוסקים בתפעול ובעיצוב או בעבודה עם עסקים אחרים מבוססי בלוקצ’יין. ערך בולט נוסף בקרב תפקידים לא טכניים בקרב משרות לטכנולוגיית בלוקצ’יין מתייחס לתפקידים הפונים ללקוח. מנהלי תמיכת לקוחות בבלוקצ’יין יכולים לנצל את הכישורים העסקיים שלהם עם מודעות לטכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי לפתור תלונות של לקוחות.

לפי דוח Linkedin, Blockchain הוא מיומנות עליונה.

סיכום

לכן ניכר בבירור כי העתיד של משרות הבלוקצ’יין הוא בהיר למדי בשנים הקרובות. עם זאת, חשוב גם לכל השואפים לפעול על פי שיטות עבודה מומלצות כדי להבטיח קריירה בתפקידי עבודה מבוססי בלוקצ’יין. דוח עתיד המשרות 2020 הוא אינדיקטור מהימן לסיכויי התפקידים המתעוררים בתחום הבלוקצ’יין.

אתה יכול לנסות למצוא את המשרות הרצויות לך בבלוקצ’יין עם הכשרה מקיפה והדרכה בקריירה בהתאם לצרכים שלך. בטווח הארוך תצטרך להתמודד גם עם אישורים לשיפור הערעור התעסוקתי שלך. אז, המשך והתחל להתאמן עכשיו לעתיד מזהיר בקריירות הבלוקצ’יין!

אם אתה רק טירון ורוצה להתחיל את הכשרתך כמקצוען, אתה יכול לבדוק את הקורס המקצועי המוסמך שלנו לבלוקצ’יין. אנו מאחלים לך כל טוב במאמצייך בעתיד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map