כיצד לנחות עבודה של מפתחי Blockchain?

במאמר זה תוכלו ללמוד אודות – היקפים ותפקידים של מפתח בלוקצ’יין, כמו גם את הכישורים והקורסים הנחוצים להנחלת עבודה לפיתוח בלוקצ’יין..

אם קיבלת את הכישורים, הנחיתה של עבודה למפתחי בלוקצ’יין צריכה להיות משימה קלה עבורך. עם זאת, מכיוון ששוק העבודה של מפתח הבלוקצ’יין ממשיך להשתנות, רבים מכם מבולבלים עם הכישורים הדרושים בכדי להפוך לאחד כזה.

במציאות, עבודות מפתחי בלוקצ’יין יכולות להיות מסלול הקריירה המושלם עבורכם אם אתם עוסקים בטכנולוגיית בלוקצ’יין. השכר עצום, והמתקנים שמגיעים עם התפקיד הם לא יאמינים!

אבל למרות שיש לך את הכישורים, עדיין ייתכן שתצטרך דחיפה עם קורס מפתחי בלוקצ’יין. במציאות, הקורסים האלה מושלמים להפוך למפתחי בלוקצ’יין מוסמכים ולהציג אותם בראיון.

לפיכך, היום, אתמקד בכל מה שאתה צריך לדעת על עבודת מפתח הבלוקצ’יין ואעזור לך לבנות את הקריירה החלומית שלך.

לְהִרָשֵׁםעַכשָׁיו:קורס מוסמך לבלוקצ’יין מקצועי (CEBP)

Contents

מדוע כדאי לבחור בעבודות מפתח של Blockchain?

ישנן סיבות מסוימות לכך שרבים מכם צריכים ללכת על מסלול הקריירה של מפתחי הבלוקצ’יין. אלו הם –

מגרה אינטלקטואלית

אחת הסיבות הבסיסיות למשרת מפתח בלוקצ’יין היא שמגזר זה מגרה אינטלקטואלית. כולנו יודעים כיצד המגוון של העבודה שלנו יכול להשפיע לטובה על התוצאות שלנו. ותעשיית הבלוקצ’יין מלאה באפשרויות מגוונות.

יותר מכך, זה במקרה אחד מתחומי העבודה המרתקים שיכולים לבחור בדרך הקריירה שלך. יתר על כן, אין כמעט מגבלה, ואתה יכול להשתמש בבלוקצ’יין כמעט בכל ענף שאתה יכול לחשוב עליו.

שכר רב יותר

סיבה נהדרת נוספת היא שזה מגיע עם משכורת גבוהה. במציאות, עבודת מפתח הבלוקצ’יין יכולה להעניק לך 150 אלף דולר ואף יותר. ברור שהארגון יקבע את המשכורת שלך וזה יהיה תלוי ברמת הכישורים שלך.


אבל חשוב על האפשרויות. גם אם אתה רק מתחיל ואין לך באמת ניסיון רב, המשכורת שלך תתחיל בין $ 60,000- $ 70,000, לפחות!

מגמות מצביעות על כך ששכר המפתח של בלוקצ’יין נמצא בעלייה. אפילו עבודות המפתחים של בלוקצ’יין למתחילים או עבודות מפתח של בלוקצ’יין ברמת הכניסה זוכות למתיחות.

טכנולוגיה מתפתחת

Blockchain קיים כבר די הרבה זמן, באופן מדויק יותר מאז 2009. למרות שבאותה תקופה, רבים לא הבינו את הערך הנסתר בתוך הטכנולוגיה הזו. עם זאת, נכון לעכשיו, אנשים עדיין מנסים לשכלל את הטכנולוגיה.

כתוצאה מכך, אין הרבה אנשי מקצוע בחוץ שיכולים ללכת על עבודות מפתח של בלוקצ’יין. לפיכך, התחרות היא נמוכה למדי, ותוכלו בקלות להשיג עבודה של מפתחי בלוקצ’יין עם הכישורים המתאימים.

עתיד טק

כשעובדים בעבודת מפתח של בלוקצ’יין, לא רק תהיה מפתח אלא גם תעזור בבניית העתיד עצמו. כן, בלוקצ’יין הוא העתיד, וגם אתה תהיה חלק מזה. במציאות, התחושה שאתה עושה שינוי ממלאת תפקיד עצום בעולם העסקים שלנו.

לפיכך, ככל שאתה מרגיש נלהב מכך, כך תפוקתך תהיה טובה יותר. ולכן קבלת עבודה למפתחי בלוקצ’יין פשוט מושלמת בשבילך.

על פי סקר שנערך לאחרונה, יותר מ -68% מהיזמים רואים בבלוקצ’יין טכנולוגיה חיובית, וכמעט 30% רואים בטכנולוגיה זו משנה את העתיד..

עבודה מרחוק

העולם מתרחק מעבודות 9 עד 5 משעממות ישנות. במציאות, מפתחים רבים כיום אוהבים לעבוד מהבית במקום לשמור על ציר זמן יומי צפוף.

לפיכך, חברות ארגוניות רבות מעסיקות כעת מפתחי בלוקצ’יין ומציעות להם משרות מרחוק בבלוקצ’יין כדי להשאיר אותם בחברה.

כמו כן, מכיוון שהיצע המפתחים די נמוך, חברות הארגון מוכנות לכופף הרבה כללים כדי להרגיש בנוח.

ולמען האמת, זו נקודת פלוס ענקית כרגע.

כיצד להשיג עבודה למפתחי Blockchain?

תפקיד מפתח Blockchain

עבודה למפתחי Blockchain: מיומנויות שאתה צריך לרתום

יש כמה מיומנויות שאתה צריך על מנת לקבל עבודת מפתח של בלוקצ’יין. לפיכך, ריכזנו עבורכם רשימה. בדוק את זה מלמטה –

להחזיק קליבר על עסקים וטכנולוגיה ארגוניים

עבודות מפתח בבלוקצ’יין תמיד ידרשו קיום גבוה בעסקים וטכנולוגיה ארגוניים. יכול להיות שיש לך את הכישורים הטכנולוגיים, אך ללא הערכה נכונה של עסק ארגוני, אינך יכול להציע את התפוקה המרבית שהחברות רוצות.

במציאות, חברות לא ישקיעו בטכנולוגיה חדשה אם זה לא יביא להן הכנסות. לאמיתו של דבר, כל העניין של עבודות בלוקצ’יין מבוסס על זה.

לכן, זה הכרחי מאוד גם עבור קורות החיים שלך.

להבין ספרים מבוזרים ומופצים

לאחר מכן מגיעים המיומנויות הטכניות שאתה צריך להחזיק. קודם כל, עליכם להבין כיצד פועלות טכנולוגיות ספרים מבוזרות אחרות ופלטפורמות מבוזרות. במציאות, בלוקצ’יין אינו הטכנולוגיה היחידה שיכולה להציע סביבה חסרת אמון.

לכן, אם תלמד כיצד פועלים שאר החשבונות האחרים, זה יעזור לך להבין את מושג הבלוקצ’יין הרבה יותר טוב. כמו כן, עליך להבין את ההבדלים המרכזיים בין טכנולוגיית בלוקצ’יין לעומת טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת.

בדרך כלל, העבודה עבור מפתח הבלוקצ’יין תדרוש ממך ידע על כך.

להיות מומחה בשפות תכנות שונות

אינך יכול לצפות להיות מפתח בלוקצ’יין מבלי לדעת דבר על שפות תכנות. אלה העמוד העיקרי להצלחה שלך. יותר מכך, לימוד שפת תכנות אחת בלבד אינו מספיק בכדי להשיג קריירה בחברות מתקדמות.

לפיכך, בחר בלימוד שפות מרובות והגביר את מיומנותך בהן. במציאות, ידיעת Python, Solidity, Java, C ++ צריכה לעשות את העבודה.

עם זאת, לימוד שפות אחרות יכול גם לעזור לך.

לחדד כישורים רחבים בין תחומים

אתה יודע, שיש רק ידע טכני או עסקי עדיין אינו מספיק בהווה. אתה יודע למה? זה בגלל שהיום, החברות משתתפות במשחק תחרותי מאוד על מנת להישאר רלוונטיות.

לפיכך, תפקיד עבור מפתח בלוקצ’יין דורש בעיקר מיומנויות חוצות-משמעת נוספות שיעזרו להישאר רלוונטיים בשוק.

מדובר בעיקר בזריזות, חשיבה יצירתית, ניתוח מיומנויות, חשיבה ביקורתית, יכולת הסתגלות, DevOps וכו ‘.

להבין פלטפורמות בלוקצ’יין שונות

אתה יודע שהבנת פלטפורמות שונות של בלוקצ’יין היא קריטית גם בהנחיית עבודה למפתחי בלוקצ’יין. במציאות, לפני שתתחיל לעבוד על פתרון, עליך להחליט איזו פלטפורמה צריכה להיות הבסיס לפתרון שלך.

במקרים רבים חברות נוטות לעשות הרבה טעויות בשלב ההכרעה. כתוצאה מכך, רבים מהפתרונות לא מסתדרים בסופו של דבר.

אבל אם אתה יודע איך כל פלטפורמת בלוקצ’יין עובדת, תוכל בקלות לבצע אסטרטגיה של הפתרונות שלך.

היו בקיאים בתהליכים עסקיים ארגוניים

רוצה לעבוד בסביבה ארגונית, נכון?

מי לא!?

אך אם אתה באמת מתכנן לעשות זאת, ודא שאתה יודע כיצד חברות אלה מנהלות את התהליכים שלהן. אם אין לך שום ניסיון או אפילו בסיס ידע בנושא זה, אינך יכול להמציא רעיונות עסקיים המושכים את העין.

כתוצאה מכך, יהיה קשה לזרוח בחברות אלו וליישם פתרונות בלוקצ’יין ארגוניים טובים יותר.

ידע לפתור בעיות ארגוניות של Blockchain במהירות

פתרון מהיר יותר בפתרון בארגון בלוקצ’יין יבטיח את עבודת המפתחים שלך. במציאות, רק קומץ אנשי מקצוע יכולים לפתור את הבעיות שנזרקות בדרכן מהר יותר. אתה צריך ללכת גם בנעל שלהם.

אנו יודעים שזו משימה קשה, אך הפשטת כל נושא תיתן לך יתרון בתפקידך. בנוסף, ככל שתבצע פתרונות מורכבים יותר, ייקח לך יותר זמן לגלות בעיות.

בכל מקרה, בואו נעבור למיומנות הבאה בזה כיצד להפוך למדריך למפתחי בלוקצ’יין.

היה מסוגל לנתח דפוסי ארכיטקטורה של Blockchain

לנתח דפוסי ארכיטקטורה של בלוקצ’יין הוא הצעד הבא למסע העבודה שלך למפתחי בלוקצ’יין. אתה לא בהכרח צריך להיות אדריכל בלוקצ’יין אבל זו מיומנות ענקית שאתה צריך ללמוד עליה. עם זאת, כדי לנתח אותם, עליך לעבור במרץ על מקרי מחקרים.

בכל מקרה, חברות ארגוניות תמיד מחפשות אנשי מקצוע שיודעים עם מה הוא / היא עובד או.

לכן, דאג ללמוד קשה או להצטרף לקורס כדי ללמוד עליהם.

אם אתם מחפשים הסמכה על ארכיטקטורת בלוקצ’יין, עליכם לבדוק את קורס ארכיטקטורי הבלוקצ’יין המוסמך (CEBA)

להבין מערכות אקולוגיות וסטנדרטים של Blockchain

מיומנות נוספת להפקת עבודת מפתח בבלוקצ’יין היא ידע רב יותר על מערכות אקולוגיות וסטנדרטים של בלוקצ’יין. בעיקרון, יש מערכות אקולוגיות רבות ושונות בתוך הבלוקצ’יין. יתרה מכך, נראה כי מערכות אקולוגיות אלה שונות מאוד זו מזו.

לפיכך, כל הפלטפורמות נוטות להשתמש גם בסטנדרטים שונים. אז זה יכול להיות מבלבל למדי באיזו מערכת אקולוגית או תקן להשתמש בפתרון שלך.

אבל אם אתה מבין אותם בצורה מושלמת, זה אמור להיות לך קל.

הכירו את פיתוח אתרי ה- Front-End ו- Back-End

אם אתה מפתח מכל סוג שהוא, עליך ללמוד פיתוח אתרי אינטרנט חזיתיים ו- back-end. יותר מכך, ללא מיומנות זו, אפילו לא תחשבו בתפקיד. לכל החברות יש דרישה ראשונית זו.

לכן, הכרת פיתוח אתרים חזיתיים ו- אחוריים היא הכרחית ביותר עבורך. כאן, תעבוד בעיקר על טיפול בבקשות, ממשקי משתמש, ממשקי API וכו ‘.

בכל מקרה, בואו נעבור למיומנות הבאה בזה כיצד להפוך למדריך למפתחי בלוקצ’יין.

ידע מוצק אודות כלי הפיתוח

לצורך עבודת מפתח של בלוקצ’יין, עליך ללמוד להשתמש בכלי בלוקצ’יין שונים. למה? ובכן, מכיוון שהכלים האלה מתאימים מאוד ומסוגלים לקצץ את התזמון שלך ביישום כל פרויקט.

במציאות, מפתחים רבים אוהבים את כלי המפתח הללו. לפיכך, חברות מצפות גם שתדעו עליהן. בכל מקרה, אם אתה עדיין לא משתמש בכלי פיתוח, אנו ממליצים בחום לתת להם זריקה.

הירשם לקורס בלוקצ’יין

הפיכתך למפתח בלוקצ’יין מוסמך יכול להיות הדבר הטוב ביותר לקריירה שלך כרגע. לפיכך, עליכם בהחלט להירשם לקורסי מפתחי בלוקצ’יין שיכולים להגביר את קורות החיים שלכם מאוד.

עם זאת, עליכם להיות מודעים לקורסים מזויפים או לא מוכשרים שעלולים לפגוע בקורות החיים שלכם במקום להעשיר אותו.

כדי לעזור לך, יש לנו אוסף רחב של קורסים שתוכל להתנסות בהם. אנו יכולים להבטיח לך כי קורסים אלה יסייעו לך להיות מפתח בלוקצ’יין מוסמך.

לכן, ברגע שתסיימו את הקורס, תוכלו לנחות בקלות עבודת מפתח של בלוקצ’יין.

קורסים בבלוקצ’יין שיעזרו לך לבנות את הקריירה שלך

קורסי מפתחי הבלוקצ’יין שלנו בוודאי יעזרו לך לבנות את הקריירה שלך בתוך זמן קצר. הקפד לפעול בהתאם להנחיות שלנו לגבי מסלול הקריירה של מפתחי הבלוקצ’יין. בכל מקרה, בואו נראה אילו מהקורסים שלנו בשבילכם כרגע –

אישורים

מוסמך Blockchain Professional

אם אתה רוצה אישורים, אתה בהחלט צריך להתחיל עם הקורס המקצועי הבלוקצ’יין המוסמך שלנו. במציאות, זהו אחד מקורסי מפתחי הבלוקצ’יין שינחו אותך במערכת האקולוגית הכוללת של בלוקצ’יין.

לכן, רק רק באמצעות תוכנית הסמכה זו, תוכל לקבל עבודה בקלות עבור מפתח הבלוקצ’יין. כמו כן, תוכנית זו תעזור לך להיות מפתח בלוקצ’יין מוסמך. חברות ארגוניות רבות מחפשות הסמכה זו בעת הגיוס כרגע.

סקירה כללית

קורס הסמכת הבלוקצ’יין שלנו יעזור לך להבין את ההיבטים השונים של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. במציאות, קורס זה יתמקד בעיקר בהשפעת החסימות על עסקים ארגוניים. אז ברגע שתסיים את הקורס שלך, בקרוב תדע כיצד תוכל להשתמש בטכנולוגיה זו בחברה שלך.

כמו כן, הקורס שלנו מתמקד בטקטיקות בהן תוכלו להשתמש כדי להישאר רלוונטיות ולשמור על סטנדרט עבור הלקוחות שלכם. במציאות, ישנם מקרים רבים של שימוש בתיאוריה, אך אנו נסקור את הדוגמאות האמיתיות לכך ונעזור לך לבנות מפת דרכים..

בקיצור, כל הקורס נועד לעזור לכם לקבל עבודה למפתחי בלוקצ’יין.

לְהִרָשֵׁם עכשיו: הסמכת Enterprise Blockchain Professional (CEBP) מוסמכת

מה זה יכיל?
 1. יסודות טכנולוגיית Blockchain
 • יסודות הבלוקצ’יין
 • איך אתה יכול ליצור בלוקים?
 • חסימות פרטיות וציבוריות
 • הוכחת עבודה
 • חוזה חכם
 1. יסודות פלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות שונות
 • בד Hyperledger
 • את’ריום
 • קורדה
 1. בלוקצ’יין במימון סחר
 • פתרונות בלוקצ’יין במימון סחר
 • יסודות אדווה
 • מטבעות קריפטו ונכסי קריפטו
 1. יישומי Blockchain מבוססי תעשייה ארגונית
 • ניהול שרשרת אספקה ​​ובלוקצ’יין
 • מקרי שימוש בעולם האמיתי ניהול שרשרת האספקה ​​של בלוקצ’יין
 • טרנספורמציה דיגיטלית של Blockchain
 1. מקרי שימוש בבלוקצ’יין

ישנם גם חומרי בונוס בלעדיים עבורכם.

קורסים

רשתות חסימות ארגוניות וניהול שרשרת אספקה

ניהול שרשרת האספקה ​​הוא אחד הדרישות המתהוות של מפתחי בלוקצ’יין כרגע. במציאות, נראה שלבלוקצ’יין יש השפעה חזקה למדי על שרשרת האספקה ​​ועל ניהול שרשרת האספקה.

לכן יש לנו בקפדנות קורס עבורכם שיתמקד אך ורק בניהול בלוקצ’יין ושרשרת אספקה.

במציאות, זה אחד הקורסים הפופולריים שלנו למפתחי בלוקצ’יין לנסות. אנו יכולים להבטיח לך שקורס זה בהחלט יעזור לך להבין כיצד להפוך למפתח בלוקצ’יין.

בכל מקרה, קורס זה מצויד יותר מלהעניק לך עבודה עבור מפתח בלוקצ’יין בענפי שרשרת האספקה.

סקירה כללית

במציאות, קורס זה מיועד רק לעובדי תחום ניהול שרשרת האספקה. אם אתה מעוניין לעבוד בענף זה, אז קורס זה יכול להיות ההחלטה הטובה ביותר בחייך. בכל מקרה, בקורס תלמד כיצד blockchain משנה את אופן הפעולה של ניהול שינויים בהיצע.

יתרה מכך, תוכלו להבין כיצד כל תהליך שרשרת האספקה ​​פועל בסביבה הארגונית. בסיס ידע זה יעזור לך לקבל עבודה עבור מפתח בלוקצ’יין.

הקורס יתמקד בעיקר בנושאים של תעשייה זו וכיצד פתרונות הבלוקצ’יין. יתרה מכך, ישנן פלטפורמות רבות המתאימות לרשתות אספקה, אנו נסקור גם אותן.

לכן, אתה יכול לצפות ללמוד הרבה מידע על עבודת מפתח הבלוקצ’יין שלך.

לְהִרָשֵׁם עכשיו: קורס ניהול רשתות חסימות ושרשרת אספקה

מה זה יכיל?
 1. יסודות ניהול שרשרת האספקה
 • מהי שרשרת האספקה?
 • אחריות ומיומנויות של מנהל שרשרת האספקה
 1. יצירת ערך ב- SCM
 • הערכת השווי הארגוני שלך בעזרת הון חוזר
 • הערכת מודלים SCM שלך עם מודל ערך מוסף כלכלי (EVA)
 • ניהול שרשרת האספקה ​​המשפיע על ההון החוזר
 1. בלוקצ’יין למארזי שימוש בשרשרת אספקה
 • ההשפעה של blockchain בניהול שרשרת האספקה
 • יישומי שרשרת אספקה ​​באמצעות בלוקצ’יין
 1. כיצד ליישם פתרונות בלוקצ’יין מבוססי שרשרת אספקה

ישנם גם חומרי בונוס בלעדיים עבורכם.

רשתות חסימות ארגוניות ומימון סחר

אחת מהבחירות הפופולאריות ברשימת קורסים למפתחי בלוקצ’יין היא “קורס בלוקצ’ינים ארגוניים ומימון סחר”. במציאות, קורס זה מיועד גם לתעשייה ספציפית – Finance Finance.

כמו תחום שרשרת האספקה, גם תחום זה פורח בהדרגה, הודות לבלוקצ’יין. לפיכך, רבות מהחברות בנישה זו מפרסמות משרות של מפתחי בלוקצ’יין. לכן, אתה יכול לצפות לקבל הרבה הזדמנויות גם בענף זה.

בכל מקרה, כדי לעזור לך לפרוח בתעשייה זו, הצלחנו לכלול את כל מה שאתה צריך לדעת בקורס זה.

לכן, דאג לבדוק זאת אם ברצונך לקבל עבודה למפתחי בלוקצ’יין.

סקירה כללית

בוודאי תאהבו את הקורס הזה. הוא סובב סביב התרחישים השונים של מימון סחר בשיעור הראשון. בהמשך, הוא מכסה את הנושאים העיקריים שענף זה עוסק כרגע. לאחר מכן, נסקור כיצד blockchain יכול לפתור בקלות את כל הבעיות.

יתרה מכך, תוכלו ללמוד גם על חברות המשתמשות בבלוקצ’יין בדרכים שונות כדי להשיג את מטרתן. זה יעזור לך בפיתוח האסטרטגיה שלך תוך שמירה על הסטנדרטים.

לְהִרָשֵׁם עכשיו: קורס רשתות חסימות ארגוניות ומימון סחר

מה זה יכיל?
 1. יסודות תהליכי מימון סחר
 • יסודות מימון-סחר
 • נושאים מסחריים-פיננסיים-תעשייתיים
 1. השפעת חסימות על תהליך מימון הסחר
 • איך מימון מסחרי יכול להרוויח מבלוקצ’יין?
 • ניתוח יוזמות מבוססות בלוקצ’יין
 • יסודות פלטפורמות בלוקצ’יין שונות במימון סחר
 1. השתמש במקרים של Blockchain למימון סחר
 • תשלומים חוצי גבולות
 • מכתב אשראי (LC)
 • שטר מטען (BoL)
 1. פלטפורמות מימון סחר מבוססות Blockchain שונות
 • TradeLens
 • קווי המתאר
 • מרקו פולו
 • סַחַר
 1. התפתחויות אחרות במימון סחר מבוסס בלוקצ’יין
 • TradeTrust
 • יוזמת התקנים הדיגיטליים

תבניות

תבניות Blockchains ארגוניות

בעבודת מפתח הבלוקצ’יין שלך, עליך להשתמש בכלים רבים על מנת לבצע דברים מהר יותר. לפיכך, אנו נעזור לך בעזרת תבניות הבלוקצ’יין שלנו. במציאות, כל התבניות שלנו יתנו פלט רק על סמך התשומות שלך.

לכן, דאג למלא את האפשרויות לקבלת הפלט הנכון. לדוגמא, האם אתה זקוק לתבנית בלוקצ’יין, יהיו אפשרויות אסטרטגיות מסוימות. אם, לאחר ניתוח דרישות החברה שלך, היא תחשוב שאתה לא צריך בלוקצ’יין, זה יראה לך את זה.

אז, אתה מבין, אנחנו לא מכריחים אף אחד להשתמש בבלוקצ’יין גם אם הוא לא צריך.

עם זאת, במקרים רבים, ייתכן שתצטרך אסטרטגיה מתאימה לבניית הפתרון שלך. במקרה כזה, אתה יכול פשוט להשתמש בתבניות האחרות שלנו כדי להבין את זה מבלי להזיע.

לְהִרָשֵׁם עכשיו: קורס תבניות Blockchains ארגוניות

אילו תבניות תקבלו?
 • האם אתה זקוק לבלוקצ’יין? – זה יעזור לך לבצע את השיחה אם אתה זקוק לבלוקצ’יין או לא.
 • מוכנות פרויקטים של Blockchain – זה יעזור לך לדעת מתי הפרויקט שלך מוכן להפעלה ולהבין את הבעיות הבסיסיות.
 • הצגת פרויקט Blockchain ארגוני – תוכלו להפוך את המצגת שלכם לרווחית יותר ללקוחותיכם באמצעות תבנית זו.
 • מיפוי עסקי שרשרת אספקה ​​לעומת. בלוקצ’יין ארגוני – באמצעות תבנית זו תוכלו למפות את דגמי שרשרת האספקה ​​שלכם מול פלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות.

ישנם גם חומרי בונוס בלעדיים עבורכם.

כיצד קורסי הבלוקצ’יין שלנו יכולים לעזור לקריירת הבלוקצ’יין שלך

אנו מבטיחים שקורסי הבלוקצ’יין שלנו מכסים את כל מה שאתה צריך בשביל הקריירה שלך למפתחי בלוקצ’יין. חשוב מכך, אלה יעזרו לך להתכונן לראיונות ארגוניים שלך בלי שום בעיות.

במציאות, הקורסים שלנו שונים מתוכניות הסמכה אחרות בשוק. קודם כל, הקורסים שלנו יתמקדו בשילוב של בלוקצ’יין עם תהליכים ארגוניים. נכון לעכשיו, חברות ארגוניות מחפשות אנשי מקצוע שיוכלו לשלב בין בלוקצ’יין לעסקים.

לפיכך, חברות רוצות להשתמש בטכנולוגיה זו כדי להגביר את הכנסותיהן ולפשט את התהליכים. כתוצאה מכך, חשוב לך ללמוד גם על מודלים עסקיים ארגוניים. כמו כן, עליכם להבין כיצד חלקים מסוימים בבלוקצ’יין משפיעים על דגמים אלה.

זו הסיבה שהקורסים שלנו מאובזרים במלואם כדי לעזור לך ללמוד על התוצאות העסקיות. לפיכך, זה יעזור לך לבצע אסטרטגיה ולקבל החלטות מהירות עבור החברה שלך.

שנית, אנו מעצבים את כל שיעורינו על סמך תוצאות השוק הנוכחיות. לכן, אם משהו בשוק עובר, אנו נדאג לעדכן את השיעורים בהתאם. זו אחת התכונות שנראה כי חסרים קורסים אחרים בשוק.

לפיכך, מסלול הקריירה של מפתחי הבלוקצ’יין שלך יהפוך לנסיעה חלקה לאורך כל הדרך!

מחשבות מסכמות

עבודת מפתחי Blockchain היא באמת בחירה משתלמת בקריירה לכל אדם העוסק בפיתוח אתרים ובלוקצ’יין. במציאות, הביקוש למפתחי בלוקצ’יין נמצא בשיא כל הזמנים. לפיכך, תקבל הרבה הזדמנויות מכיוון שחברות רבות מציעות כעת עבודה עבור מפתח הבלוקצ’יין.

שלא לדבר על המשכורת והסיכוי לעבוד בסביבה ארגונית הם באמת מצטיינים.

עד כה הסברנו כיצד להפוך למפתח בלוקצ’יין. אני מקווה, עכשיו אתה יודע אילו צעדים אתה צריך לנקוט ובאיזו מהירות אתה יכול מיומנות. בשלב הראשון זה אולי נראה קצת מסובך, אך ככל שתעבור הלאה, זה יהפוך לקל יותר.

והכי חשוב, אל תשכח לבדוק את ההסמכה המקצועית שלנו בבלוקצ’יין ולהציג אותה בפני המראיין שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map