50+ פרוייקטים מובילים של DeFi בשנת 2020 והלאה

האם אתה מחפש פרויקטים של Defi? אם כן, הגעת למקום הנכון.

מימון מבוזר (DeFi) היה שיחת העיר בשנה האחרונה בערך. זה צמח במהירות במקום שאתה יכול, חברות ועסקים רבים משקיעים ביצירת מערכת אקולוגית פיננסית עם blockchain. ל- DeFi נוכחות בבורסות מבוזרות, רשתות תשלומים, פיתוח תשתיות מפתח, מנועי השקעות, מטבעות יציבים ועוד! בקיצור, המערכת האקולוגית הפיננסית המבוזרת מתרחבת.

פרויקטים אלה נכנסים גם לקטגוריה של “פרויקטים פיננסיים מבוזרים מובילים” ו”יישומי פיננסים מבוזרים מובילים “.

המאמר נועד לרשום את מיטב הפרויקטים של DeFi שיש. בין פרויקטים של DeFi, אנו הולכים לרשום גם את פרויקטים של Ethereum DeFi. לכן, ללא כל עיכוב, בואו לרשום את הפרויקטים המובילים של יישומי DeFi בהמשך.

הירשם עכשיו:מבוא לקורס DeFi

50+ פרוייקטים מובילים של DeFi

פרויקטים מובילים של Defi

תשלומים

OmiseGO: OmiseGo מציעה עסקאות עמית לעמית מיידיות המאפשרות למוסדות פיננסיים לבצע עסקאות בזמן אמת. זה יכול לעבוד ברחבי העולם בכל סוגי הנכסים, הגיאוגרפיות והיישומים.

פרוטוקול דיו: פרוטוקול דיו הוא עסקאות עמית לעמית מהימנות נוספות בכל פלטפורמה. זה עובד עם אסימון XNK ומציע גם אפשרויות נאמנות. בקיצור, זה שוק מבוזר.

גראונדוג: Groundhog מאפשר לך ליצור מנוי מבוסס קריפטו. במילים פשוטות, הוא מאפשר ללקוחות לבצע תשלומים חוזרים ב- Ethereum. ניתן לבצע תשלומים באמצעות אסימון DAI, ETH או ERC-20.

בקש רשת: רשת הבקשה מציעה רשת פתוחה לבקשות עסקה. יתר על כן, ניתן להשתמש בו על ידי אנשים ואפליקציות המשתמשים ב- IPFS וב- Ethereum.

StableCoins

דולר תאומים: דולר תאומים מגובה לדולר ארה”ב ביחס של 1: 1. זה מונפק על ידי חברת Gemini Trust Company LLC. זה עוזר בכל מקרי השימוש בקריפטו, כולל השקעה, הלוואות, הוצאות ואחרים.

לְהַזמִין: מטבע יציב נוסף המציע מטבע מבוזר יציב. היא מציעה שלושה סוגים של נכסים למטבע מבוזר יותר, כולל מטבעות עתידיים, אסימוני ביטחונות ואסימני מניות רזרבה..

דאי: דאי מוצמדת מול דולר ארה”ב. היא משתמשת ברשת את’ריום ומערכת MakerDAO שולטת בדאי.

TrueUSD: TrueUSD הוא המטבע הראשון המוסדר שמגובה מול הדולר האמריקני ב -1: 1. יתר על כן, הוא מציע פדיון קל, שקיפות, נזיל, אתי וכו ‘.

רוצה לדעת יותר על מטבעות שכבה? עיין במדריך שלנו בנושא מטבעות יציבה ברגע זה!

תַשׁתִית

0x: 0x מציעה תשתית מבוזרת המציעה חילופי עמיתים לעמית של נכסים דיגיטליים.

לִשְׁקוֹעַ: זוהי מערכת הפעלה מקומית המיועדת למימון מבוזר. זה מנצל את פרוטוקולי DeFi.

קונקסט: זה מכוון את אתריום בעזרת ערוצי מדינה. זו תשתית P2P למיקרו-תשלום. זהו גם קוד פתוח.

OxCert: OxCert היא מסגרת קוד פתוח המאפשרת למפתחים לנהל, ליצור ולהחליף נכסים דיגיטליים (ERC-721). זה עובד גם עם אסימוני הערך ERC-20. הוא מציע מערך כלים שלם לבניית dApps מדרגיים ומאובטחים.

קרא גם: בלוקצ’יין במימון סחר – מצגת Power Point

הַשׁקָעָה

מַעֲרֶכֶת: TokenSet מאפשר למשקיעים לנהל את השקעתם בקריפטו בפלטפורמה אחת. הוא מציע אסטרטגיות לניהול נכסים. באמצעות הכלי, הסוחר יכול לחסוך מאמץ וזמן, להישאר בשליטה ולהשתמש באסטרטגיות מוכחות.

נמל: Harbor היא פלטפורמה דיגיטלית המאפשרת לך לנהל את מנויי ההשקעה שלך ולבצע אוטומציה שלהם. זה גם מאפשר למשקיע לבצע ניהול משקיע נכון.

בטוקן: Betoken הוא פרוטוקול לניהול נכסים המונע על ידי המונים המאפשר לך להפוך את ההשקעה שלך לאוטומטית. יתר על כן, מאפייני המפתח שלה, כולל ניהול פעיל, ביטוח משתמש בבעלות המשתמש, ביטחונות מלאים וללא עמלות.

רשת Polymath: אסימונים ברשת Polymath מציעים את התשתית ליצירה, ניהול והנפקת ניירות ערך דיגיטליים.

נזילות והחלפות

Uniswap: פרוטוקול Unisawp מבצע אוטומציה של חילופי האסימונים של Ethereum. תכונת המפתח שלו כוללת דגם פורמלי, ממשק קוד פתוח עם קוד פתוח ופלטפורמה חופשית לשימוש.

שַׁיִשׁ: שיש מציע הלוואות באת’ריום.

IDEX: IDEX היא פלטפורמת חילופי אסימונים מבוזרת של Ethereum המציעה מסחר בזמן אמת בבלוקצ’יין.

החלף אוויר: Airswap מציע סחר בין עמיתים ברשת את’ריום. יתר על כן, קל לשימוש עם תכונות עיקריות כגון ללא עמלות, ללא פיקדונות, ללא הרשמות, מאובטח, אינטואיטיבי ונזיל..

קרא עוד:Blockchain למימון סחר – חוויה טובה יותר במימון סחר?

נגזרים

bZx: bZx הוא פרוטוקול מימון פתוח שניתן להשתמש בו לבניית יישומים להעצמת סוחרים, לווים ומלווים. התכונות העיקריות שלה כוללות הכנסה פסיבית, סיכון מינימלי ועמלות נמוכות יותר.

פרוטוקול MARKET: פרוטוקול MARKET מאפשר למשתמש לסחור בנכסים מסורתיים, מטבעות קריפטוגרפיים ומניות סחר.

VariabL: VariabL מציעה נגזרים ב- Ethereum באופן חסר אמון, יעיל ובטוח.

dYdX: זוהי פלטפורמת מסחר מסחרית מקורית פתוחה עם קוד פתוח.

KYC

לִפְרוֹחַ: צור זהות דיגיטלית לשימוש חוזר שהיא מאובטחת, אמינה ואוניברסלית.

אֶזרָחִי: Civic הוא פתרון זהות מאובטח שבו אנשים ועסקים יכולים להשתמש בו כדי להגן ולשלוט בזהותם. זו פלטפורמת מזהה מאובטחת ומציעה KYC רב פעמי.

מפתח עצמי: SelfKey מאפשר למשתמש לבצע את תהליך ה- KYC שלהם פעם אחת ולאחסן אותו בארנק. מידע KYC יכול לשמש את זהותך הדיגיטלית בכל פלטפורמה המשתמשת בזהות דיגיטלית.

סוברין: Sovrin היא פלטפורמת זיהוי דיגיטלית נוספת המאפשרת למשתמשים לנהל את המזהה הדיגיטלי שלהם באופן מקוון. זה מאפשר לך ליצור זהות ריבונית עצמית.

זירת מסחר

גיטקוין: GitCoin מאפשר למפתחים לבצע מימון המונים לפרויקטים של תוכנת קוד פתוח. זו מערכת אקולוגית עבור

רשת באונטיז: רשת Bounties עוזרת למשתתפים ליצור פרויקטים ברשת את’ריום. המשתתפים יכולים לתרום ואז לשלם באמצעות הרשת.

מָקוֹר: מקור נועד לבנות שווקים מבוזרים.

TruSet: TruSet מאפשר למשתתפי הקהילה לאסוף, לשתף, לאמת נתוני התייחסות קריטיים לעסקים. הוא מבוסס על בלוקצ’יין את’ריום.

הלוואות ואשראי

ETHLend: ETHLend היא פלטפורמת נחיתה שנבנית על גבי רשת את’ריום. המשתמש יכול לקחת הלוואות וגם להגדיר את תנאי בקשת ההלוואה. לאחר הבטחת ההלוואה, אז תקבל את הכספים. זה כולל עמלות נמוכות, משך הלוואה שנתי של 1 עד 12 חודשים וריבית מינימלית של 3% בשנה.

מלח: SALT היא פלטפורמת הלוואות פופולרית נוספת המספקת כיסוי מקיף, ארנקי ביטחונות, בריאות הלוואות ועוד. יתר על כן, היא מציעה הלוואות המגובות על ידי XRP, Dash, Dogecoin, Bitcoin Cash, Pax Gold, Crypto, Ether ו- Bitcoin..

מימון מורכב: זהו פרוטוקול קוד פתוח המופעל על ידי אלגוריתם לשווקי כסף יעילים המבוססים על Ethereum.

נו: NUO מאפשרת דרך שאינה משמורת של הלוואות והלוואות מטבעות קריפטוגרפיים. אתה יכול ללוות עם מינוף, להשאיל & להרוויח ריבית. יתר על כן, חלק מהתכונות העיקריות כוללות נכסים מרובים, חשבון הניתן להתאמה אישית, מבוטח, חכם, Meta Tx, Instant.

שוק התחזיות

בודהי: בודהי הוא פתרון שוק חיזוי מבוזר. הוא מציע יישומי שולחן עבודה של Windows, Mac ו- Linux. זה מגיע גם עם גרסת אינטרנט.

לְבַשֵׂר: Augur היא פלטפורמת הימורים ללא הגבלה. הם משחררים את האפליקציה החדשה שלה ללא מגבלות, הימורי DAI / USD, גישה אוניברסלית ודיון בקהילה.

גנוסיס: Gnosis מציע מנגנון שוק חדש המאמין בעתיד מחולק מחדש. יתר על כן, זה עוזר להפצת תמריצים, נכסים, רעיונות ומידע.

צָעִיף: רעלה הוא שוק חיזוי המציע חיזוי עמית לעמית. במציאות, הוא בנוי על גבי פרוטוקולים פתוחים. המשמעות היא שתוכל ליצור שווקי חיזוי משלך.

ארנקים

MetaMask: MetaMask הוא ארנק Ethereum פופולרי שפועל בדפדפן. זוהי סיומת דפדפן שיכולה להתחבר לרשת Ethereum ו- dApps הפועלים בדפדפן.

ארגנט: ארגנט הוא ארנק מודרני שניתן להשיג ב- AppStore וב- GooglePay. יתר על כן, זה מאפשר לך לאחסן אסימוני ERC-20 וגם לקיים אינטראקציה עם אפליקציות מבוזרות.

טרוסטולוגיה: Trustology מציע דרך מותאמת אישית לאחסון נכסי קריפטו.

זריון: Zerion מציע ממשק פשוט לגישה למימון מבוזר. זה מאפשר למשתמשים להשקיע, ללוות ולהרוויח עניין בנכסי הצפנה.

ביטוח

נקסוס הדדי: Nexus Material מציע ביטוח לכישלון חוזה חכם. יתר על כן, זהו פתרון מבוסס בלוקצ’יין. המשתמש צריך לקבל הצעת מחיר לרכישת כיסוי החוזה החכם.

Etherisc: Etherisc הוא פרוטוקול ביטוח מבוזר המאפשר לעסקים ומפתחים לבנות מוצרי ביטוח.

iXledger: הפלטפורמה מציעה פלטפורמת ביטוח פורצת דרך בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

VouchForMe: VouchForMe משתמשת בכוח הרשת החברתית כדי להוזיל את עלויות הביטוח. במציאות, המשתמש הלוקח ביטוח יכול לאסוף שוברים מהמדיה החברתית והוזלת עלויות פרמיית הביטוח.

רוצה לדעת למידע נוסף על יישומי DeFi? עיין עוד במדריך שלנו ליישומי פיננסים מבוזרים!

סיכום

למתחילים שרוצים להמשיך בקריירה ב- DeFi או שרוצים ללמוד לפתח פרויקטים אלה של DeFi, אנו ממליצים על קורס הכספים המבוזר שלנו. התחל את מסע הבלוקצ’יין שלך עכשיו!

זה מוביל אותנו לסוף 50+ פרויקטים של Top DeFi. אז מה אתה חושב עליהם? הגיבו למטה והודיעו לנו.

הצהרת אחריות: אין להתייחס למאמר כאלו ואינו נועד לספק ייעוץ השקעות כלשהו. תביעות המועלות במאמר זה אינן מהוות ייעוץ השקעות ואין להתייחס אליהן ככאלו. עשה מחקר משלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map