עתיד הבלוקצ’יין: תחזיות לשנת 2021

תוהה מה יהיה העתיד של הבלוקצ’יין? בדוק את התחזיות המובילות של Blockchain לשנת 2021 וקבל את עצמך מוכן לעתיד!

השנה האחרונה הייתה פלטפורמה מהשורה הראשונה לעורר פופולריות סביב טכנולוגיית ספר החשבונות המבוזרת, הידועה גם כבלוקצ’יין. המגיפה העולמית נתנה דחיפה אדירה למגמות שכבר היו במקום. חברות משקיעות יותר ב- R טהור&פרויקטים D להשגת יוזמות בלוקצ’יין עם פרגמטיזם וריאליזם טובים יותר.

עם אירוע עולמי כמו המגיפה האחרונה, סביר לתהות לגבי עתידו של בלוקצ’יין בשנת 2021. בלוקצ’יין שימשה שחקן מכריע בהנעת השינוי הדיגיטלי הנדרש להתאמת העלייה הפתאומית בהגדרות העבודה המרוחקות. מכיוון שטכנולוגיית הבלוקצ’יין הוצגה בצדק כטכנולוגיית העתיד, חשוב להתמקד בתחזיות עתידיות של בלוקצ’יין.

הירשם עכשיו: קורס יסודות בלוקצ’יין בחינם

מה יהיה העתיד של טכנולוגיית Blockchain?

עם תעשיות רבות שעוברות מהפכים מאסיביים בתגובה לשינויים בסביבה העסקית, רבים מחובבי הבלוקצ’יין והצופים חוששים מהסיכויים העתידיים לבלוקצ’יין. הדיון הבא משקף כמה מהטרנדים הבולטים שיכולים להכתיב את המצב הפוטנציאלי של תעשיית הבלוקצ’יין בשנת 2021.

  • יישומי Blockchain וממשל יגדלו

אחת המגמות המובילות שעשויות לשלוט בעתיד הבלוקצ’יין בשנת 2021 היא שילוב הבלוקצ’יין בסוכנויות ממשלתיות. שר האוצר של יפן הכיר לאחרונה בטכנולוגיית הבלוקצ’יין כמרכיב חיוני במאבק מתמשך נגד המגיפה העולמית. רשויות ממשלתיות בקולומביה הציגו גם הבטחות לתמיכה במערכות תשלום המבוססות על מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין.

דרום קוריאה הצליחה להביא יותר ממיליון רישיונות נהיגה למערכת מבוססת בלוקצ’יין. תאילנד מתכננת להכניס גם פתרון חדש לאחסון מסמכים משפטיים המבוסס על בלוקצ’יין. יתר על כן, וייטנאם התאימה בהצלחה את השימוש ב- akaChain, פלטפורמת בלוקצ’יין ייעודית, לשינוי דיגיטלי טוב יותר של המדינה.

החשוב מכל, סין מתכוננת להנפיק מטבע קריפטוגרפי וירטואלי לחלוטין, כשסין היא שחקן בולט בכלכלה העולמית ובפוליטיקה. יחד עם זאת, בלוקצ’יין יכול לחדור לחיי היום יום של אנשים, ובכך לאפיין את הידע העסקי בבלוקצ’יין ככוח רך חשוב בדיפלומטיה הבינלאומית. בנוסף, השימוש בבלוקצ’יין במערכות הצבעה ימשיך להיות אחד הטרנדים הבולטים בעתיד הבלוקצ’יין..

  • עוד בלוקצ’יין בקמעונאות

2021 מן הסתם יהיה עד לגידול גדול בהכנסת הבלוקצ’יין במגזר הקמעונאי ביכולות שרשרת האספקה ​​וניהול המלאי. החל משנת 2016, שיתוף הפעולה של IBM ו- Walmart ביסס את הצעד הראשון להפגישת בלוקצ’יין וקמעונאות באותו דף. כתוצאה משיתוף הפעולה, הופיעה בלוקצ’יין Food Trust כפתרון למעקב אחר מוצרי מזון. לאחרונה IBM הציגה פיתרון סחר לניהול מטענים המכונה Tradelens בשנת 2018 בשותפות עם מארסק.

היתרונות של בלוקצ’יין למגזר הקמעונאי, במיוחד שחקנים בולטים כמו וולמארט, מציגים חדשות טובות לעתיד הבלוקצ’יין. וולמארט הצליחה לנצל את פלטפורמת הבלוקצ’יין למעקב אחר המשלוחים שלהם לצד תשלום עבור כ -70 חברות ספנות לצד מספר קמעונאים. דוגמאות בולטות נוספות לאימוץ הבלוקצ’יין בתחום הקמעונאות כוללות את נסטלה, אמזון, וולוו ופורד. יצרניות הרכב הבולטות של וולוו ופורד ממנפות פתרונות בלוקצ’יין למעקב אחר אספקת קובלט המשמש לסוללות ליתיום-יון.

חברת נסטלה מנהלת כיום פרויקט פיילוט המבוסס על בלוקצ’יין למעקב אחר מקור חלב חלב וקפה. אמזון הצליחה למנף פתרונות בלוקצ’יין לשליטה באספקת היין. לכן, תחזיות הבלוקצ’יין לשנת 2021 מצביעות בעיקר על רמות הכללה רחבות היקף. עם כמעט 600 מיליון דולר בפרויקטים של בלוקצ’יין שהושקעו בשנה שעברה, המגמות העתידיות של בלוקצ’יין מחזיקות הבטחות לעלייה בהשקעות.

  • רוב הפרויקטים יתקרבו לייצור

התחזית החשובה הבאה לעתיד הבלוקצ’יין לשנה הבאה מצביעה על העובדה שכ -30% מפרויקטי הבלוקצ’יין ברחבי העולם יגיעו לשלבי ייצור. הגישות המציאותיות והפרגמטיות לפרויקטים של בלוקצ’יין יהוו גורם מניע עיקרי להשגת הישג זה.

בנוסף, הדרישה לזמן מהיר יותר לשוק בגלל מגיפה וייזום מהיר יותר של פרויקטים עשויה גם לזרז פרויקטים של בלוקצ’יין לקראת ייצור בפרק זמן מוגבל. יתר על כן, צפוי גם שחלק ניכר מהרשתות שיעברו מפיילוט לייצור יפעלו בפלטפורמות בלוקצ’יין ארגוניות.


דעו מהפרויקטים הטובים ביותר עם קוד פתוח

  • ככל הנראה סין תשלט על שטח הבלוקצ’יין

השליטה בסין בתחום הבלוקצ’יין תהיה גם אחת התחזיות המובילות לעתיד הבלוקצ’יין. סין כללה בלוקצ’יין ביוזמת ‘התשתית החדשה’ המתמקדת בתשתית הדיגיטלית במדינה. ממשלת סין מתכננת להגדיל את ההשקעות ברוב המחוזות על פני אנכיות שונות.

לכן, סביר לצפות לעלייה מתמדת במספר המערכות העולות לשלב הייצור. עם זאת, התרחיש הגיאו-פוליטי הקיים אינו מציג הבטחות נאותות להרחבת רשת בלוקצ’יין העולמית בסין. מאידך הספקטרום, תשתית שירותי הבלוקצ’יין האירופית (EBSI) אוחזת באחיזה בולטת. למרות ש- EBSI יכול למצוא התקדמות מפורשת בפרויקטים פיילוטיים, היא לא יכולה להשיג תוצאות פורצות דרך עיקריות בגלל אינטרסים מנוגדים ותהליכי רכש מפותלים מאוד..

  • DeFi ימשיך להגדיל

מנהיגי תעשייה רבים היו פתוחים לסיכויים של חסימות ציבוריות בהקשרים ארגוניים לגבי עתיד הבלוקצ’יין. עם זאת, ההקדמה של DeFi עשויה להפנות את תשומת הלב מהחסימות הציבוריות לכדי רשתות מותרות.

הערך הכולל של מטבעות קריפטוגרפיים שהושקעו בחוזים חכמים של Ethereum בחלק המוקדם של שנת 2020 חצה מעל 10 מיליארד דולר בפרק זמן כה קצר. למרות שנתון זה אינו מרמז על הסכום שהושקעו על ידי אנשים בהימורי DeFi, הוא מראה את עניין המשתמשים בהימורים. לכן ניתן להבחין בבירור בהתעניינות המואצת בהתמדה בדפי.

בעתיד, מספר העסקאות מעבר למנגנונים והמדיום המקובלים יגדל באופן משמעותי. לכן, עסקאות בלוקצ’יין יכולות להתקרב לנקודת זווית מסוימת שבה עסקים, רגולטורים ומנהיגים פוליטיים יתמקדו ב- DeFi.

הירשם עכשיו: מבוא לקורס ההדרכה של DeFi

  • שימוש בבלוקצ’יין למטרות חברתיות ופוליטיות

יישום בלוקצ’יין בפעילות חברתית ופוליטית עשוי לזכות בהכרה בקרב מגמות פוטנציאליות לעתיד הבלוקצ’יין. Blockchain נקשר לפוטנציאל לשינוי ניהול שרשרת האספקה, צמצום גניבת זהויות או ניהול זכויות דיגיטליות.

האלמנטים העיקריים בבלוקצ’יין שמטפחים את היישומים שלה בתחומים אלה כוללים שקיפות ואמון. שמירה על קו עם אותם אלמנטים, יישומי טכנולוגיית בלוקצ’יין למאבק במידע מוטעה זכו לתשומת לב בשנת 2020. לדוגמה, ה- R&צוות D של הניו יורק טיימס פיתח תוכנית אב טיפוס להקלטת כל הפעילויות עם תצלום כמטא נתונים. לאחר מכן התוכנית תציג את המידע למשתמשים בעדכוני המדיה החברתית שלהם.

כתוצאה מכך, אימוץ רחב יותר של פתרונות בלוקצ’יין יכול לסייע בקביעת תביעה טובה יותר על תמונות ותכנים אחרים. עם השימוש הגובר בטכנולוגיית הבלוקצ’יין, תחזיות הבלוקצ’יין לשנת 2021 מציירות בלוקצ’יין ככלי חדשני לשינוי חברתי.        

  • יכולת פעולה הדדית עם בנקים וארגונים פיננסיים מסורתיים

עתיד הבלוקצ’יין בשנת 2021 יעיד גם על יכולת פעולה הדדית של רשתות חסימות עם ארגונים פיננסיים ובנקאיים קונבנציונליים. משתמשים מציגים אמון רב יותר בבלוקצ’יין בהשוואה לבנקים מסורתיים. לכן, בנקים גם מאמצים יותר ויותר בלוקצ’יין כאמצעי להגיע לאמון הלקוחות שלהם. אז, 2021 מן הסתם יהיה עד להמשכיות במגמה זו, כאשר שמות בולטים רבים כבר צוללים לשימוש בבלוקצ’יין.

JP מורגן משתמש כיום בבלוקצ’יין לטיפול בתשלומי שוליים אוטומטיים. Northern Trust מציגה בלוקצ’יין ממנף לבדיקת המסחר באג”ח חלקיות עבור משקיעים קמעונאיים. סנטנדר מימש איגרות חוב בשווי 20 מיליון דולר שהונפקו על הבלוקצ’יין. החשוב מכל, HSBC ביצעה שתי מכתבי עסקאות אשראי בבלוקצ’יין בין חברות במפרץ.

  • פרויקטים חדשים יזכו לתחרות קשה

חיזוק משמעותי בפיתוח פתרונות הבלוקצ’יין. עם זאת, זה לא מכתיב שלעתיד הבלוקצ’יין יהיו מספר יישומים תוך זמן קצר. הבעיות בכמה רשתות בלוקצ’יין ציבוריות מציגות לאחרונה את הצורך לשקף את מצב שוק הבלוקצ’יין בשנת 2021.

קודם כל, ל- EOS היו בעיות עם ריכוזיות וגודש ברשת. לאחר מכן, העדכונים הנדחים עבור רשת את’ריום הביאו לבעיות בביצועי החוזים החכמים. דוגמה נוספת לבעיות של פלטפורמות הבלוקצ’יין היא TRON, שעמדה בפני חום בגלל פרצות קוד קריטיות.

לכן, שוק הבלוקצ’יין הציבורי יהיה ללא ספק עד לצמיחה מתמדת בתחרות ללא סימני דעיכה. במקרים כאלה, הפרויקטים יכולים להצליח רק אם הם מצליחים לפתור סכסוכים פנימיים. יתר על כן, פרויקטים חדשים של בלוקצ’יין בשנת 2021 יצטרכו לקחת בחשבון גישות חדשות לשימוש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

שנת 2021 תביא יותר הזדמנויות במערכת האקולוגית של Blockchain. להלן רשימת החברות המובילות המשתמשות בטכנולוגיית Blockchain.

מילים אחרונות

שנת 2020 היא בסופו של דבר והיא בהחלט קריאה להבהרה לגבי העתיד האפשרי של הבלוקצ’יין. כפי שעולה מדיון זה, מגמות הבלוקצ’יין לשנת 2021 מציגות הבטחות מרובות. במקביל, התחזיות לבלוקצ’יין בשנת 2021 מביאות תשומת לב גם לנסיגות הדורשות התייחסות מיידית. הבנת מגמות בענף הבלוקצ’יין ובדיקת המגמות העתידיות הצפויות יכולה לעזור לתוצאות טובות יותר בקריירת בלוקצ’יין.

יתר על כן, שמירה על עדכניות עם מגמות התעשייה היא גם תורם מועיל עבור סטודנטים השואפים לקבל אישורי בלוקצ’יין. בהערה מסכמת, ניתן להבחין בבירור בפוטנציאל הבלוקצ’יין לשלוט בתחום הטכנולוגיה בעתיד. שלא לדבר על כך, חשיבותן של אישורי Blockchain תגדל בהמשך בשנת 2021, כך שאם תרצו לקיים קריירה מזהירה, בחרו באישורי הבלוקצ’יין הטובים ביותר והפכו למקצוענים מוסמכים ב- Blockchain כדי להיות מוכנים לעתיד..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map